Lubelskie Panny Młode cz. VI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 15:53   #631
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Froguśku, przede wszystkim to co zobaczyłam - aleś Ty ładniuchna...

fryzurka bombowa, bardzo oryginalna, lekka a to połączenie kolorów daje świetny efekt i bardzo mi się podoba bo finezyjnie upięte. Kolczyki pasują idealnie!!!
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:10   #632
sobczi
Raczkowanie
 
Avatar sobczi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 326
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
Bardzo fajne zdjecia
VanillaCafe mozesz zobaczyc jeszcze zdjecia fotografki ktora ja ma to jest jej stronkawww.cambriaf.com
również polecam, gdyż sama ją również sobie zaklepałam!! Agnieszka robi nie tylko świetne zdjęcia ślubne ..

a cena na ten rok to 1400 i 700 plener a na przyszły to nie wiem

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
a może tak z czystej wygody
wiesz.....nie pociągaja mnie przyklejone wlosy do pleców podczas tańców
a ni tak jak napisała Froggie nie każdemu jest dobrze w rozpuszczonych i o wiele lepiej wyglada w spiętych
spięte włosy na westlu myśle że to przede wszystkim kwestia wygody, pewności że jak coś jest dobrze umocowane to się będzie trzymac i jak dla mnie elegancji bo rzeczywiście rozpuszczone włosy pod wpływem ciepła robią się okropne
Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
no to zdjęciawki porobione i posklejane więc wstawiam.
docelowo bedą rózne kolory wsuwek (do ciemnych wlosów ciemne) no i oczywiście kwiatki. welonu niet
i co myślicie?

a i dół troszkę inaczej przydałoby się podpiąć
piękna fryzurka ale jak każda próbna na sam ślub musi być znacznie bardziej dopracowana
Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
Już o tym kiedyś pisałam (kiedy ta sytuacja miała miejsce) ale nadal jak sobie przypomnę to mnie trzęsie - gdyby nie Europa to zostalibyśmy na lodzie i kosztowałoby to nas i naszych gości naprawdę słono.
Mieliśmy miec wesele w Orient Express na Złotej - mieli tam naprawdę fajne sale weselne na piętrze - wszystko było ustalone, umowa podpisana, zaliczka zapłacona. Tyle że z początkiem stycznia właściciel budynku wypowiedział umowę wynajmu organizatorowi z Orient Expressu jeśli chodzi o sale w których organizowano uroczystości okolicznościowe. Najbardziej denerwuje mnie to że Orient Express nawet nie raczył nas powiadomic o tym fakcie - dowiedzieliśmy się okrężną drogą i nawet wtedy proponowano nam jakieś dziwne rozwiązania typu - wesele w pubie na dole albo "lokal zastępczy" z dwoma zupełnie odseparowanymi od siebie salami, bez kuchni i z miejscem do tańczenia w hollu wejściowym.
moi znajomi mieli dokładnie taką sytuacje jak ty również dowiedzieli się od osób trzecich o OE ale na szczęście w porę się wycofali i zaleźli termin
... podobno ma być tam teraz wydział kultury urzędu miasta czy coś w tym rodzaju
__________________
Have fun, you're a wife !

27 czerwiec 2009

sobczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:21   #633
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Froguśku, przede wszystkim to co zobaczyłam - aleś Ty ładniuchna...
Diyuś a gdzieś Ty to dojrzała? to chyba nie na moje fotki się patrzyłaś heheh

Dzięki dziewczyny za opinie.

koczek się rozleciał - musi być ciutkę wyzej podpięty, bo nie miały za bardzo czego się trzymać dolne podpinki.
I genarelnie to mnie wlosy bolą od tego upiecia


nigdy więcej już nie zjem sałaty umieram
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:58   #634
madzia66
Raczkowanie
 
Avatar madzia66
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 38
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Witajcie Dziewczyny!
Straaaaaaaaaaasznie dawno tu nie zaglądałam i nawet nie łudzę się że cokolwiek nadrobię. Mój ślub już za nie cały miesiąc a ja ze wszystkim jestem do tyłu bo dopiero wróciłam z Wyspy. Czy może mi któraś z Was powiedzieć gdzie najtaniej w Lublinie kupię wódkę Żołądkową gorzką de luxe ?
__________________
27. 06. 2009 r. godz. 16.00
madzia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:59   #635
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość

Diyuś a gdzieś Ty to dojrzała? to chyba nie na moje fotki się patrzyłaś heheh

Dzięki dziewczyny za opinie.

koczek się rozleciał - musi być ciutkę wyzej podpięty, bo nie miały za bardzo czego się trzymać dolne podpinki.
I genarelnie to mnie wlosy bolą od tego upiecia


nigdy więcej już nie zjem sałaty umieram
biedaczyno...

Twoje zdjecia ogladalam profil masz świetny i buźka taka maleńka, ja mam głowę jak betoniarka
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:08   #636
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez blondynka77 Pokaż wiadomość
Dekoracje podobno były w cenie- większosc jak te duże stojaki to kwiaty sztuczne, reszta - na stołach i za młodymi-zywe.

Pomarańczowy bukiet to akurat bukiet PM na przedostatnim zdjeciu z widokiem na młodych jest bukiet ze stołu
ślicznie Ci dziękuje

Bardzo mi się podoba dekoracja ta swietlna za PM i jeżeli jest tak jak mówisz, że to w cenie to byłabym bardoz szczęśliwa bo ja już się rozglądałam gdzie taką mogę kupić tzn wypożyczyć bo chodzi mi dokładnie o coś takiego

będę musiała pogadać z właścicielką ale powiem Ci, że ulzyło mi teraz bo tak patrząc po zdjęciach to ładnie się prezentuje ta sala bo ja cały czas myślę jak by ją udoskonalić ale teraz widzę że chyba jednak wcale nie będę musiała
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:14   #637
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
biedaczyno...

Twoje zdjecia ogladalam profil masz świetny i buźka taka maleńka, ja mam głowę jak betoniarka
ja z tobą nie mogę hehe
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 17:38   #638
blondynka77
Raczkowanie
 
Avatar blondynka77
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 334
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
ślicznie Ci dziękuje

Bardzo mi się podoba dekoracja ta swietlna za PM i jeżeli jest tak jak mówisz, że to w cenie to byłabym bardoz szczęśliwa bo ja już się rozglądałam gdzie taką mogę kupić tzn wypożyczyć bo chodzi mi dokładnie o coś takiego

będę musiała pogadać z właścicielką ale powiem Ci, że ulzyło mi teraz bo tak patrząc po zdjęciach to ładnie się prezentuje ta sala bo ja cały czas myślę jak by ją udoskonalić ale teraz widzę że chyba jednak wcale nie będę musiała
ta dekoracja świetlna to jest tylko powieszony półprzezroczysty materiał bo światełka są wmontowane przecież tam w kolumnę - widać na fotce efekt moim zdaniem super

Typowa ścianka świetlna na innym weselu - niby piękna ale na zdjeciach nie widać PM, buzie wychodzą bardzo ciemne. Jak ktoś wcześniej napisał- koncentracja na otoczeniu a nie osobach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scianka.jpg (45,8 KB, 97 załadowań)
__________________
Ach, co to był na dzień! 26.09.2009
http://s1.suwaczek.com/20090926290217.png
Łabędzie są wierne
http://s5.suwaczek.com/200901024031.png
blondynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:44   #639
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez blondynka77 Pokaż wiadomość
ta dekoracja świetlna to jest tylko powieszony półprzezroczysty materiał bo światełka są wmontowane przecież tam w kolumnę - widać na fotce efekt moim zdaniem super.
no wlaśnie bardzo mi się podoba ten powieszony materiał, bo naprawde super się prezentuje
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:19   #640
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez sobczi Pokaż wiadomość

moi znajomi mieli dokładnie taką sytuacje jak ty również dowiedzieli się od osób trzecich o OE ale na szczęście w porę się wycofali i zaleźli termin
... podobno ma być tam teraz wydział kultury urzędu miasta czy coś w tym rodzaju
Ja też słyszałam że ma byc tam jakiś urząd - właściciel OE próbował nawet na początku wmówic nam że umówił się z nimi że na weekendy będą wynosic biurka żeby on mógł zorganizowac wesela w terminach które miał już sprzedane. Chyba myślał że trafił na naprawdę naiwnych klientów
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:23   #641
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez blondynka77 Pokaż wiadomość
ta dekoracja świetlna to jest tylko powieszony półprzezroczysty materiał bo światełka są wmontowane przecież tam w kolumnę - widać na fotce efekt moim zdaniem super
Jak dla mnie to w ogóle nie jest dekoracja świetlna -w sumie sam materiał światełka to chyba są 2-3 na samej górze - serio wam się coś takiego podoba?

Cytat:
Napisane przez blondynka77 Pokaż wiadomość
Typowa ścianka świetlna na innym weselu - niby piękna ale na zdjeciach nie widać PM, buzie wychodzą bardzo ciemne. Jak ktoś wcześniej napisał- koncentracja na otoczeniu a nie osobach.
Ja miałam właśnie taką ściankę - i TAKA jak najbardziej może się nazywać świetlną, bo ma światełka poza tym faktycznie na amatorskich fotkach wygląda to tak sobie, no ale profesjonalista zrobi przecież ładne fotki, buzie nie będą wcale ciemne , poza tym taka ścianka wytwarza taki romantyczny klimat na sali nie da się tego z niczym innym porównać.

Ale wiadomo każdy woli co innego
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-05-31 o 18:25
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 18:29   #642
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

[
Marhalczar dziekuję za kolejne sugestie- są bardzo pomocne Może ty sie wypowiedz jak to jest z fryzurą- widzę na zdjęciach że miałaś do połowy włoski podpiete tylko i luźno opadały na plecy i długi piękny welon który pewnie grzał[/quote]

Co chodzi o fryzure to byla taka jak na zdjeciu . 2 maja byla bardzo ladna pogoda i cieplo ale nie bylo mi goraco, bo na sali byla klimatyzacja, w kosciele tez chlodno, a w samochodzie bylam doslownie 10-15 minut. Mimo wszystko wlosy dlugie zaczely sie rozprostowywac po czasie ze wzgledu na ciezar , tance..no i czas jaki uplynal.....tak wiec po oczepinach moja kolezanka ladnie mi je podpiela od dolu i efekt byl fajny, nie mam fotki od tylu ale mniej wiecej widac na tej z tortem..
Moja rada , jezeli chcecie aby wam sie trzymala fryzura umyjcie wlosy dzien wcesniej jako, ze swiezo umyte , w dniu slubu szybko sie rozpadaja...(chodzi o dlugie wlosy w tym wypadku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0288.jpg (156,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAR Y JAVIER 4167 [1024x768].jpg (95,5 KB, 96 załadowań)
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:30   #643
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

no właśnie mi się podoba i taka ścianka świetlna co miała Oshinek ale i tą co wkleiła blondynka też ma swój urok

jak dla mnie obie super wyglądają i będe musiała pojechać do swoje sali i po prostu zobaczyć, która będzie się lepiej prezentowała
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:38   #644
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
no właśnie mi się podoba i taka ścianka świetlna co miała Oshinek ale i tą co wkleiła blondynka też ma swój urok

jak dla mnie obie super wyglądają i będe musiała pojechać do swoje sali i po prostu zobaczyć, która będzie się lepiej prezentowała

..a jak wam sie podobala dekoracja , ktora mielismy my za soba? ..byla to dekoracja restauracji hotelowej , zostalam przy niej poniewaz kolorystycznie pasowala do sali i swiezych kwiatów na stole... (teraz patrzac na zdjecia widze tylko jedna wade, mysle , ze material w tle powinien byc bardziej naciagniety..ale to juz niewazne..)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Foto (6) (Custom).jpg (118,7 KB, 58 załadowań)
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-05-31 o 18:56
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:53   #645
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość

Ja miałam właśnie taką ściankę - i TAKA jak najbardziej może się nazywać świetlną, bo ma światełka poza tym faktycznie na amatorskich fotkach wygląda to tak sobie, no ale profesjonalista zrobi przecież ładne fotki, buzie nie będą wcale ciemne , poza tym taka ścianka wytwarza taki romantyczny klimat na sali nie da się tego z niczym innym porównać.

Ale wiadomo każdy woli co innego
Według mnie takie ścianki wyglądają bardzo atrakcyjnie - a tak z ciekawości gdzie kupowałaś czy wynajmowałaś taką dekorację?
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:25   #646
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
...Jezeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, obiektywnej opinii, to sluze pomoca... moje wesele bylo 2 maja 2009 w Hotelu Europa
Cena 1-y dzien- 170 zl, a drugi 105 zl, stól wiejski (wysmienity)-500zl.
Máx. na 100 osób ( u mnie bylo 95)
Dzięki Marhalczar!
Byłam dzisiaj w Europie i masz rację, sala niestety jest mała max. 100 osób... Ale chyba napiszę do Ciebie na priv w innych kwestiach, bo czytam, że też miałaś międzynarodowe wesele, więc chciałabym popytać, jak pewne rzeczy udało Ci się zorganizować...

Dziewczyny, byłam dziś w kilku lokalach, ale nie polecam jednak niedzieli na zwiedzanie tego typu miejsc, bo po pierwsze nie ma w pracy osób odpowiedzialnych za organizację przyjęć, a po drugie są komunie i nie zawsze można zobaczyć salę. Także po chwili się zniechęciłam i wróciłam do domu.
Byłam w Fieście, ale tam też raczej powyżej 130 osób będzie ścisk i być może goście będą mieli podobne wrażenia jak Maggie z Zajazdu pod Kasztanami.
Z większych miejsc biorę też pod uwagę hotel Mercure - Unia, byłam dzisiaj, tylko nie znam szczegółów ze względu na nieobecność kierownika. Wiem tylko, że sala pomieści spokojnie 150 osób, ale myślę, że nawet więcej też. Swojego czasu miałam tam studniówkę i przypominam sobie, że sporo ponad 100 nas było. W każdym razie wygląda na większą od większości, które widziałam...

Nawiasem mówiąc, gdy zaczynałam szukać miejsca na wesele, nie podejrzewałam, że te sale są tak małe i że trudno znaleźć coś większego... Obiad po naszym ślubie cywilnym był w miejscu, gdzie spokojnie zmieściłoby się 200 osób, a z nami i sędzią było 15! i wynajęto nam całą wielką salę restauracyjną bez żadnego problemu... ale to nie było w Lublinie...

Także powiem Wam dziewczyny, że lekko się podłamuję i zastanawiam nad zredukowaniem liczby gości ze względu na małe sale co trochę mnie smuci, bo jednak chciałabym zaprosić osoby mi bliskie, niektóre wypada, gdyż należą do rodziny... No ale póki co, ta opcja to ostateczność, jeszcze się nie poddaję i szukam dalej. Do szalonego koguta i kilku miejsc, które podała Blondynka77 jeszcze nie dotarłam, więc jest nadzieja

Pozdrawiam Was wszystkie!
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:31   #647
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
Także powiem Wam dziewczyny, że lekko się podłamuję i zastanawiam nad zredukowaniem liczby gości ze względu na małe sale co trochę mnie smuci, bo jednak chciałabym zaprosić osoby mi bliskie, niektóre wypada, gdyż należą do rodziny... No ale póki co, ta opcja to ostateczność, jeszcze się nie poddaję i szukam dalej. Do szalonego koguta i kilku miejsc, które podała Blondynka77 jeszcze nie dotarłam, więc jest nadzieja

Pozdrawiam Was wszystkie!
co do Szalonego to już pisałam, że wolne terminy na przyszły rok to jedynie 10 i 17 kwietnia i październik.

Z większych sal mogę polecić Ci jeszcze Dom Biesiadny w Wojciechowie
sala do ponad 300 osób (właściciel mówi ze i na 500 ale jak dla mnie to już by była przesada
Mam zdjęcia na kompie więc jak chcesz to mogę jakieś wkelić, tylko nie mam pojęcia jak z terminami na przyszły rok
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:38   #648
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
Według mnie takie ścianki wyglądają bardzo atrakcyjnie - a tak z ciekawości gdzie kupowałaś czy wynajmowałaś taką dekorację?
Egwene ja wynajęłam firmę, która dekorował mi salę i za taką ściankę zapłaciłam 250zł - oczywiście za jej wynajęcie na czas wesela. Aczkolwiek firmy tej nie polecam ze względu na podejście do klienta i całą historię współpracy z nimi, mimo iż zrobili wszystko tak jak chciałam.
Wiem też że bardzo ładne kurtyny świetlne robi Pietrzyk na Turystycznej Odradzić mogę ściankę świetlną z firmy Dekored - 2 tyg przed moim weselem byłam na mojej sali i była własnie rozstawiona ścianka z tej firmy - wyglądała okropnie, cała brudna, taka przyszarzała firanka, zero elegancji w moim odczuciu.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:41   #649
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Wiem też że bardzo ładne kurtyny świetlne robi Pietrzyk na Turystycznej Odradzić mogę ściankę świetlną z firmy Dekored - 2 tyg przed moim weselem byłam na mojej sali i była własnie rozstawiona ścianka z tej firmy - wyglądała okropnie, cała brudna, taka przyszarzała firanka, zero elegancji w moim odczuciu.
jejjjjj

przerazająca jest perspektywa jak wszystkiego trzeba dopilnowywać mimo, że oddaje się to niby profesjonalistom
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 19:45   #650
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
co do Szalonego to już pisałam, że wolne terminy na przyszły rok to jedynie 10 i 17 kwietnia i październik.

Z większych sal mogę polecić Ci jeszcze Dom Biesiadny w Wojciechowie
sala do ponad 300 osób (właściciel mówi ze i na 500 ale jak dla mnie to już by była przesada
Mam zdjęcia na kompie więc jak chcesz to mogę jakieś wkelić, tylko nie mam pojęcia jak z terminami na przyszły rok
No tak, Onaella, pisałaś o tym, a ja zapomniałam zupełnie widziałam już tyle lokali, a kilka mam na uwadze, że powoli zaczynam się gubić...
Dzięki za radę, postaram się sprawdzić ten Dom Biesiadny.
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:55   #651
agalbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 38
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

hej exstramocna.jesli chodzi ci o duza sale to popytaj w domu zolnieza czy jakos tak na ul.zwirki i wigury tam jest b.duza sala ale nie wiem jak z wynajmowaniem.
agalbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:58   #652
karolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 64
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez blondynka77 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Akropolu na 15min przed weselem by spotkać się z zespołem muzycznym SK-1 (na nasze weselicho)- moje spostrzeżenia:
wesele się odbyło, kuchnia działała, jedzenie na stołach wyglądało ok. Jak ktoś chce wiedzieć więcej to proszę mówić. Będę podpisywała umowę z tym zespołem to mogę podpytać ich o szczegóły
Blondynka77 gdybyś wiedziała coś wiecej to daj znać bo ja tu jak na szpilkach siedze, ale troche mnie uspokoiłaś. Mam nadzieje że wszystko wyjdzie ok.

Ps. Jaki smak tortu bierzecie ?


Marhalczar bardzo mi się podoba twoja dekoracja sali a w szczególności te bukieciki na stołach, właśnie ja nie chce takich wysokich wazonów i myślałam o czymś w takim stylu . Jeżeli mogę się spytać gdzie zamawiałaś i ile dałaś za dekorację?
__________________
WESELE: 08.08.2009

Edytowane przez karolada
Czas edycji: 2009-05-31 o 20:03
karolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:07   #653
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość


sii i nie tylko, bo i w całej okazałości

poszłedł @
bardzo piekny makijaz a suknia w swojej oryginalnosci przeuroczaelegancka, wyrafinowana i z klasą
ślicznie Żabulku Ty nasz


Cytat:
Napisane przez madzia66 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
Straaaaaaaaaaasznie dawno tu nie zaglądałam i nawet nie łudzę się że cokolwiek nadrobię. Mój ślub już za nie cały miesiąc a ja ze wszystkim jestem do tyłu bo dopiero wróciłam z Wyspy. Czy może mi któraś z Was powiedzieć gdzie najtaniej w Lublinie kupię wódkę Żołądkową gorzką de luxe ?
wczoraj w realu widzialam jakos po 16.49 poza tym w podobnej cenie jest w hurtowni Bis
ja ją mialam kupowac, ale pani z hurtowni mi odradzila, mowac, iz nawet sam producent nie zachwalal tej wodki. ponoc nawet on nie wie czy zawsze jest robiona z pewnego spirytusu
coraz wiecej ludzi skarzy sie na ta wodke... kiedys byla calkiem niezla ale strasznie sie ostatnio popsula
ja wole dolozyc 100 czy 200 zl i miec pewnosc ze mi sie cale wesele nie struje ale to moja decyzja-kazdy robi jak chce

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam że ma byc tam jakiś urząd - właściciel OE próbował nawet na początku wmówic nam że umówił się z nimi że na weekendy będą wynosic biurka żeby on mógł zorganizowac wesela w terminach które miał już sprzedane. Chyba myślał że trafił na naprawdę naiwnych klientów
Dorotko, dostalam pw, dziekuje . chociaz mi smutno z tego powodu, to rozumiem



a wlasnie, ogladalam dzis pogode 16 dniowa w tvn - a ona zazwyczaj sie sprawdza
do konca tygodnia deszcze i zimność a po 7 czerwca - pogoda wakacyjna ja z uporem maniaka trzymam buty na parapecie - moze to cos da

a teraz ide spac, glowa mi peka od rana za bardzo wczoraj swietowalysmy ze starsza
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:26   #654
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
jejjjjj

przerazająca jest perspektywa jak wszystkiego trzeba dopilnowywać mimo, że oddaje się to niby profesjonalistom
Dokładnie Onaella , a wydawałoby się, ze jak już płacisz to nic się nie powinno obchodzić, tiiiiaaaaa jasne najlepiej to powiedzieć na początku, że wszystko będzie super, że wszystko się da zrobić, a jak już ktoś jest 1-2 dni przed ślubem dopiero wówczas wychodzi cały ten profesjonalizm.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:35   #655
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
bardzo piekny makijaz a suknia w swojej oryginalnosci przeuroczaelegancka, wyrafinowana i z klasą
ślicznie Żabulku Ty nasz
ojoj dziękuję
<totalnie zawstydzona>

ciekawe co z tą żołądkową. słyszałam własnie takie opinie o niej. i na tyle butelek co u nas i w gościach poszło nikomu nic nie było
ale chyba to jest jak z totolotkiem. my sie kiedyś nadzialiśmy na bolsa - był obrzydliwie śmierdzący.


a ten pseudo-profesjonalizm jest chyba w każdej dziedzinie.
wszystko jest super pięknie ale tylko w teorii, bo to jak wyjdzie to często i gęsto jest czysty przypadek.


Któraś chce winka?
bo sobie nim humorek poprawiam
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:47   #656
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Dokładnie Onaella , a wydawałoby się, ze jak już płacisz to nic się nie powinno obchodzić, tiiiiaaaaa jasne najlepiej to powiedzieć na początku, że wszystko będzie super, że wszystko się da zrobić, a jak już ktoś jest 1-2 dni przed ślubem dopiero wówczas wychodzi cały ten profesjonalizm.
kurde i to mnie najbardziej przeraża
bo jak znam siebie to jakby zobaczyła coś nie tak jak miało być to albo bym rozpętała piekło albo bym się rozpłakała

mam do ślubu jeszcze trochę czasu więc popracuję nad sobą i postaram się bardziej olewająco patrzeć na niektóre rzeczy bo wiadomo, że nigdy nie będzie w 100% idealnie a przez swoją nadgorliwą perfekcyjność zespuje sobie tylko ten dzień
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:51   #657
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
nigdy więcej już nie zjem sałaty umieram
A co z tą sałatą nie tak? Zatrułaś sie?
Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
..a jak wam sie podobala dekoracja , ktora mielismy my za soba? ..byla to dekoracja restauracji hotelowej , zostalam przy niej poniewaz kolorystycznie pasowala do sali i swiezych kwiatów na stole... (teraz patrzac na zdjecia widze tylko jedna wade, mysle , ze material w tle powinien byc bardziej naciagniety..ale to juz niewazne..)
Na mojej sali jest podobny motyw dekoracji jak u Ciebie i zastanawiam się czy z niego zrezygnować i zrobić tą ściankę świetlną czy zostawić tak jak jest.

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
No tak, Onaella, pisałaś o tym, a ja zapomniałam zupełnie widziałam już tyle lokali, a kilka mam na uwadze, że powoli zaczynam się gubić...
Dzięki za radę, postaram się sprawdzić ten Dom Biesiadny.
Jest jeszcze sala w Dysie, pomieści pewnie ponad 200 osób, tylko, że nie ma pokoi, no i autobusy tam raczej nie dojeżdzają. Ja się nie orientuje w świdnickich lokalach, ale tam wybór jest spory. Może inne dziewczyny pomoga...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1280016.jpg (36,4 KB, 43 załadowań)
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:54   #658
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez ana_01 Pokaż wiadomość

Na mojej sali jest podobny motyw dekoracji jak u Ciebie i zastanawiam się czy z niego zrezygnować i zrobić tą ściankę świetlną czy zostawić tak jak jest.
...
Ania a nie dało by rady wsadzić światełek pod ten materiał co jest
fajnie by to mogło wyglądac
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:56   #659
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Ps. Jaki smak tortu bierzecie ?


ja zastanawiam się nad Williamsem albo jakimś tiramisu lub schwarwaldzkim, powoli mam dość tortów śmietanowych lub truskawkowych.... chcę mieć troszkę inaczej
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:05   #660
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez blondynka77 Pokaż wiadomość
To jest termin zapisów czy trwania nauk?? SZUKAMY DOBREGO MIEJSCA NA NAUKI a nie tylko stempelków
Termin najblizszego kursu na ktory moszesz sie zapisac. Jesli sie zdecydujesz to mozesz juz teraz przedzwonic do Katedry i sie zapisac
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.