cellulit a fe!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 00:19   #61
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

Ja tak samo, zero fast fodow, tlustego mieska, slodyczy, alkoholu i gazowanych napojow..Boje sie nawet zjesc parowke, czy pasztet, czy biale piczywo, czy sos ze sloiczka kupiony by nie pogorzyla sie moja skora;/Dziewczyny maja przerabane z tym cell...czemu facetow to nie dopadlo tylko nas;/
Na basen nie moge sie zmobilizwac jakos bo nie lubie plywac Musze zadowolic sie silownia i aerobikiem..szkoda ze nie da sie tego swinstwa pokonac, pozbyc raz na zawsze..moze kieds ktos wymysli jakas skuteczna metode na toModlmy sie za to!!Amen
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 14:20   #62
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: cellulit a fe!!!!

Facetów też niestety dopadło- rzadko bo rzadko, ale się zdarza. Metoda? lepiej zapobiegać niż leczyć. Jeżeli już pozbędziemy się cellulitu, warto utrzyumać aktywność fizyczną oraz nadal stosować masaże- te z powodzeniem możemy wykonywac nawet pod prysznicem Niestety trzeba się pożegnać z gorącymi kąpielami, niezdrową dietą ( co nie oznacza, że mamy sobie wszystkoego podmawiać) warto tez pić wodę. Może wytda się wam to drobnym szczegółem, ale jest naprawdę ważne. Woda pomaga regulowac mikrokrążenie, przyspiesza metabolizm i wydalanie z organizmu toksyn
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:20   #63
schilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Prośba o wypełnienie ankiety

Drodzy Państwo,
Jestem studentką 3 roku Wyższej Szkoły Kosmetycznej w Warszawie i zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej psychologicznych aspektów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, która jest częścią badawczą w mojej pracy dyplomowej.
Ankieta jest kierowana do osób które korzystały z usług klinik chirurgicznych (operacje plastyczne- wszelkiego rodzaju) oraz gabinetów medycyny estetycznej (nieoperacyjne metody poprawy wyglądu – mezoterapia, laser, dermabrazja, makijaż permanentny itp)
Ankietę wysyłam mailem dlatego osoby zainteresowane bardzo proszę o podanie maila na gg 1260187 lub wysłania maila na : karolipska@gmail.com
Dziękuję
schilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 06:59   #64
opicron
Przyczajenie
 
Avatar opicron
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Prośba o wypełnienie ankiety

Witam wszystkie forumowiczki ,

Problem cellulitu dotyka wszystkich, niewazne jest wiek, pleć...
Moj problem cellulitu wynika z lenistwa :P Nie chce mi sie albo tlumacze sobie ze nie mam czasu na cwiczenia, na spacer, na basen!!! Jest to straszne i sama sie za to potepiam, bo idzie kolejne lato a ja dalej wtydze sie pokazac na plazy!!! Moj maz twierdzi ze kocha mnie taka jaka jestem - ale co ma piernik do wiatraka JAK TO JA SIE ZLE CZUJE WE WLASNEJ SKORZE!!!
Biorę teraz udział w serii zabiegów anty-cellulitowych, a dokladnie jest to mezoterapia iglowa. Zabieg polega, tak jak mi powiedziała Pani doktor, na wprowadzeniu "spalaczy" tluszczu pod skore. zabieg jest powtarzany co 2 tygodnie i polaczony z seria masazy.
Jestem juz po drugim oszczykiwaniu. Powiem szczerze, ze do tematu podchodzilam sceptycznie i bylam calakiem zrezygnowana, a wiecie jak to jest tonący chwyta sie brzytwy :P Przed kuracja, sama w domu, cala sie pomierzylam. W ciagu tygodnia z ud spadło mi 1,5 centrymetra!!! a z bioder 1cm. Oczywiscie nie jem slodyczy i staram sie chociaz pol godziny dziennie gimnastykowac, ale cos w tym musi byc.
Zabiegi mam rozpisane do konca czerwca, trzymajcie kciuki, moze jest nadzieja...
Wszystkie Panie i Panow walczacych z nadwaga i skorka pomaranczowa, serdecznie pozdrawiam i zycze wytrawalosci w osiagnieciu celu.
opicron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 13:09   #65
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: Prośba o wypełnienie ankiety

a nie chodzi o mezoterapie beziglowa?podajrze jest skuteczniejszaja kiedys wydalam kase na serie zabiegow polegajacych na masazu jakas taka zasysajaca rura, powiem szczerze ze procz nowych naczynek na nogach i siniakach nic mi nie pomoglo i jestem strasznie sceptycznie nastawiona do zabiegow z zakresu med. estetycznej dot. cellulitu..Mam nadzieje opicron ze ci sie uda zwalczyc ta skorke i ze podzielisz sie z nami rezultatami
Mi ten cellulit sni sie juz po nocach, bo na prawde wkladam duzo wysilku na jego eliminacje i jestem juz wykonczona nie widzac zadawalajacych efektow
A wlasnie, ktos wie (bo podobno tez nadmiar estrogenu jest odpowiedzialny za cellulit) czy badanie estrogenu ma sens?ktos wykonywal?
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 08:19   #66
opicron
Przyczajenie
 
Avatar opicron
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Prośba o wypełnienie ankiety

witam wszystkich,

Agulka, ja mam zabiegi z mezoterapii igłowej a masaze sa wykonane przez masazystę :P podrzuce jakies fotki w wolnym czasie
Z hormonami jest taki problem ze tak szczerze mowiac nikt nic nie wie i nie wie kiedy jesst dobry poziom a kiedy nie. Twoj poziom hormonow zalerzy od pory dnia, miesiaca, co zjadlas, czy sie wyspalas czy nie... wiec szkoda kasiory na takie badanie. Edykrynolog czasem cos madrego powie, moze tam sprobuj. Czesto bywa ze zaburzenia tarczycy maja wielki wplyw na caly nasz organizm, szczegolnie na skore i tkanke laczna.

Ja natomiast kiedys wydalam kase na jakies tam prady... ktore mialy niby spalac tkanke tluszczowa, usprawniac miesnie i itp, efekt byl. Ale jak skonczylam zabiegi to w ciagu dwuch tygodni bylo juz po efekcie :/

Dobrym sposobem na odtrutkę są koktajle do picia z warzyw i owocow, ktore wyciagaja z nas toksyny. Zna ktos jakis fajny przepisik? to prosze piszcie. Moje sniadanie:

1 dojrzaly pomidor
garść truskawek
szczypta pieprzu
trosze szczypiorka
Owoce obrac, pomidorka ze skorki tez. Wrzucic do blendera razem ze szczypiorkiem i pieprzem, zmiksowac.

Wiem ze polaczenie to dziwne ale pycha!!! :P
opicron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:32   #67
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: Prośba o wypełnienie ankiety

Blahhhh w zyciu bym tego nie wypila;P eheh...ja tam na sniadanko wole platki:P Jest taka ksiazka, odchuzanie weekendowe, i tam sa rozne koktajle z czego sie orientuje wlasnie odtruwajace..Ja jako odtruwasza uzywam zielona i czerwona herbatkePomaga bo jak robilam badania na pierwiastki w org to subst. toksycznych prawie nie mam mimo ze pale papieroski niestety
A tak wlasnie odkrylam ze b. dobrze na cellulit robi zwykly masaz z oliwka i wcale kremy antycell. nie sa potrzebne bo to glownie chodzi o wmasowywanie...nie ma tam zadnych rozgrzewaczy i naczynka sa bezpieczne ( to tak dla os z cera naczyniowa jak ja)..
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 17:57   #68
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Prośba o wypełnienie ankiety

Agulka..moze bys zrezygnowala z platkow..toc to niezla dawka weglowodanow
a tego koktajlu chyba tez bym nie wypila..moze jakbym nie wiedziala co tam jest bo taki sklad malo zachecajacy choc rozne polaczenia sa ktore smakuja
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 20:18   #69
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: Prośba o wypełnienie ankiety

Hmm platki owsiane np ponoc sa wskazane...bez kitu jestem od nich uzalezniona, od bakalii rowniez...zamiast czekolady jem rodzynki...hmm pewnie dlatego przytylam znowu;/ koktajl jak dla mnie najlepszy to: jog nat + truskawkimniami:P
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:45   #70
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

Faceci mają szczęście, że ich cellulit nie dotyka... ja już swój zwalczyłam, cellasene odstawiłam. teraz dbam o to żeby nie wrócił, balsamami się smaruję i lekką dietę cały czas mam. Oby tylko nie wrócił!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 00:57   #71
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

Oj zazdroszcze...To te tabletki cella sa takie dobre?jakos nie wierze w dzialanie zadnych tabletek na cellulit, zarowno ineove jak i cellas...moze jestem w bledzie?!nie wiem czy oplaca sie tyle pieniazkow wydawac na te tabl skoro nie wiadomo czy dadza efekt czy nie..Gisiu a ile opakowac zuzylas?aha i na jakie masaze chodzilas?czyzby drenaz limfat.?Jeszcze raz gratuluje i pilnuj by nie wrocil bo szybko moze sie pojawic ponownie...
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 11:57   #72
opicron
Przyczajenie
 
Avatar opicron
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: cellulit a fe!!!!

witam

oj tez zadroszcze! ja znow po kolejnej mezoterapii... na basen chodzę, koktajle pije.
Jak dlugo bralas te tabletki? i co do tego robilas? bo ja tam tez nie wierze ze tabletki spala wszystko...

pozdrowionka
opicron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 13:33   #73
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

Ogólnie to najlepiej Cellasene 3 miesiące łykać. To 3 opakowania wychodzą więc w sumie nie dużo.
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:23   #74
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: cellulit a fe!!!!

Cytat:
Napisane przez opicron Pokaż wiadomość
witam

oj tez zadroszcze! ja znow po kolejnej mezoterapii... na basen chodzę, koktajle pije.
Jak dlugo bralas te tabletki? i co do tego robilas? bo ja tam tez nie wierze ze tabletki spala wszystko...

pozdrowionka
I jak efekty zabiegu??
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:47   #75
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

jupi cellulit pokonany masaże, balsamy, tabletki, ćwiczenia, lekka dieta. wszystko się przydało! super się czuję no i wreszcie mogę się w kostiumie pokazać!!
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 13:52   #76
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: cellulit a fe!!!!

Ja właśnie jestem w trakcie łykania cellasene a oprócz tego trzymam diete, masuję się takim wałkiem z kolcami i odkurzaczem a później wcieram balsamy 3 razy w tygodniu robie okład i zawijam się folią a na noc codziennie smaruję się jakims srejem borowinowym
Czekam na rezultaty mam nadzieję , że się doczekam
mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:35   #77
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

Pewnie, że efekty przyjdą, zobaczysz trochę cierpliwości i wytrwałości. Ja na początku zauważyłam, że moje nogi są jakby "lżejsze" a później zaczął znikać cellulit
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:43   #78
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

A ja wlasnie sie zastanawiam nad wyborem miedzy inneov a cellasene..dziewczyny jak myslicie ktory preparat jest lepszy?heh ciezka decyzja bo cenowo prawie to samo..a i lepiej tabletki czy saszetki w przypadku inneov?co moze lepiej zadzialac?
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.