Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 08:59   #1921
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Jestem zła, zła, zła

Z Intymnej.pl dojdzie do mnie tylko jeden stanik (i to ten, który mniej chciałam), bo oni się nagle dowiedzieli (grubo po ponad dwóch tygodniach od daty złożenia przeze mnie zamówienia), że producent jednak nie dośle im tych staników... Kontakt telefoniczny przemiły, ale mogli napisać mi e-mail dużo wcześniej (zadzwoniłam dzisiaj dlatego, że moje zamówienie miało być wysyłane 15 czerwca, a jest 17 czerwca i zdziwiłam się, że cisza w eterze). Następnym razem 10 razy przemyślę zamówienie czegoś u nich.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 09:11   #1922
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jestem zła, zła, zła

Z Intymnej.pl dojdzie do mnie tylko jeden stanik (i to ten, który mniej chciałam), bo oni się nagle dowiedzieli (grubo po ponad dwóch tygodniach od daty złożenia przeze mnie zamówienia), że producent jednak nie dośle im tych staników... Kontakt telefoniczny przemiły, ale mogli napisać mi e-mail dużo wcześniej (zadzwoniłam dzisiaj dlatego, że moje zamówienie miało być wysyłane 15 czerwca, a jest 17 czerwca i zdziwiłam się, że cisza w eterze). Następnym razem 10 razy przemyślę zamówienie czegoś u nich.
jezeli jeszcze go nie wysłali to zawsze możesz zrezygnować i powiedzieć że zależało Ci na całości.
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 10:28   #1923
skorpionica3
Raczkowanie
 
Avatar skorpionica3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Witam dziewczyny, może i mi pomożecie w dobraniu czegoś extra.
Jak to w życiu bywa noszę źle dobrane staniki a to ze względu na brak takich w sklepach
Kupuję 70 A/B a że obwód jest luźny to zszywam trochę po bokach wiem porażka
Moje wymiary to : ciasno pod biustem 64, luźno w biuście 79/80
Szukam extra bielizny na ślub, pod sukienkę i nie mam pojęcia co wybrać, gdzie szukać?
Jedyny jak znalazłam to Kostar - Afrodyta 60d ale nie mam pojęcia czy byłby dobry pod suknie?
Doradzicie coś?
skorpionica3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 10:57   #1924
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

A ja normalnie jak wrócę z egzaminu albo jutro rano zrobię małobiuściastym koleżankom lekcję poglądową

Otóż znalazłam śliczny, cudowny staniczek, oczywiście w rozmiarze 70A. Kupiłam go, bo: był śmiesznie tani; Bo chciałam przetestować co robi ze mną rozmiar A; bo chciałam zwężyć; nie nosić na co dzień (wiecie, taki randkowy).

I co? jak go założyłam i wygarnęłam Porażka. A obwód zawiązałam na plecach w ładny, duży supeł. Nawet na randkę się nie nadaje, TŻ pomyślałby, że coś nie tak z moim biustem...

I dlatego jak mi pani z bieliźniaka jeszcze powie kiedyś, że jak mam 65 pod biustem i 76 w, to powinnam nosić 70A(albo i mniej) to będę pokazywać jej zdjęcia które dziś zrobiłam.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:14   #1925
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny poprawcie mnie jeśli coś źle liczę... pod biustem mam 74cm, czyli 74-5=69, zaokrąglić w doł czyli pod biustem 65? No i w biuście równe 90 czyli miseczka G? Piszę, bo bardzo mnie to zdziwiło , bo do tej pory nosiłam 75 C-D.
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:24   #1926
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cześć Dziewczyny, to znowu ja... Ostatnio mierzyłam się i wyszło mi 70/82, w zwisie luźno 86. Więc wyliczyłam, że powinnam nosić 65D. Poszłam do ESOTIQ i co? Wszystkie 65 D za małe, a 65 E nie produkują... Jakoś mi się pierś tak bułkowała z góry (zwłaszacza lewa, bo niestety mam nierówne :/). I do tego wszystkie były wypchane jakimiś gąbkami. No ale coś mnie zaniepokoiło, że te 65 i tak było nie do końca ciasne, więc dziś się zmierzyłam, i wyszło, że pod biustem na wydechu ciasno mam 65/66, a nie 70, a w biuście w zwisie te 86 luźno. Więc powinnam kupić 60G polskie, 60F brytyjskie, według BRA-FITTERA... Ale gdzie ja taki dostanę? Chyba tylko w necie... O ile takie produkują... A chciałabym prrzymierzyć, bo wczoraj w tym ESOTIQ to mi dalej te bułeczki, czy jak to się nazywa pod pachami robiło, więc chyba ta miseczka D za mała... I nie wiem co mam robić... Odkąd się uświadomiłam w kwestii odpowiednich staników, mam manię, i jak najszybciej chcę kupić odpowiedni...

Może któraś z Was też nosi 65G polskie, możecie mi powiedzieć, czy można kupić taki stanik?

Wiem, wiem, marudzę
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:35   #1927
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, to znowu ja... Ostatnio mierzyłam się i wyszło mi 70/82, w zwisie luźno 86. Więc wyliczyłam, że powinnam nosić 65D. Poszłam do ESOTIQ i co? Wszystkie 65 D za małe, a 65 E nie produkują... Jakoś mi się pierś tak bułkowała z góry (zwłaszacza lewa, bo niestety mam nierówne :/). I do tego wszystkie były wypchane jakimiś gąbkami. No ale coś mnie zaniepokoiło, że te 65 i tak było nie do końca ciasne, więc dziś się zmierzyłam, i wyszło, że pod biustem na wydechu ciasno mam 65/66, a nie 70, a w biuście w zwisie te 86 luźno. Więc powinnam kupić 60G polskie, 60F brytyjskie, według BRA-FITTERA... Ale gdzie ja taki dostanę? Chyba tylko w necie... O ile takie produkują... A chciałabym prrzymierzyć, bo wczoraj w tym ESOTIQ to mi dalej te bułeczki, czy jak to się nazywa pod pachami robiło, więc chyba ta miseczka D za mała... I nie wiem co mam robić... Odkąd się uświadomiłam w kwestii odpowiednich staników, mam manię, i jak najszybciej chcę kupić odpowiedni...

Może któraś z Was też nosi 65G polskie, możecie mi powiedzieć, czy można kupić taki stanik?

Wiem, wiem, marudzę
w sklepach stacjonarnych są. skąd jesteś?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 12:05   #1928
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poprawcie mnie jeśli coś źle liczę... pod biustem mam 74cm, czyli 74-5=69, zaokrąglić w doł czyli pod biustem 65? No i w biuście równe 90 czyli miseczka G? Piszę, bo bardzo mnie to zdziwiło , bo do tej pory nosiłam 75 C-D.
Mi wyszło całkiem co innego, ze powinnaś założyć 65F...jak ty to wymierzyłaś? Moze ja cos pokręciłam :/ Wrzucam przelicznik :

http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 12:06   #1929
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
w sklepach stacjonarnych są. skąd jesteś?
Z Opola...
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 12:09   #1930
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
A ja normalnie jak wrócę z egzaminu albo jutro rano zrobię małobiuściastym koleżankom lekcję poglądową

Otóż znalazłam śliczny, cudowny staniczek, oczywiście w rozmiarze 70A. Kupiłam go, bo: był śmiesznie tani; Bo chciałam przetestować co robi ze mną rozmiar A; bo chciałam zwężyć; nie nosić na co dzień (wiecie, taki randkowy).

I co? jak go założyłam i wygarnęłam Porażka. A obwód zawiązałam na plecach w ładny, duży supeł. Nawet na randkę się nie nadaje, TŻ pomyślałby, że coś nie tak z moim biustem...

I dlatego jak mi pani z bieliźniaka jeszcze powie kiedyś, że jak mam 65 pod biustem i 76 w, to powinnam nosić 70A(albo i mniej) to będę pokazywać jej zdjęcia które dziś zrobiłam.
Trzeba by zrobić akcje społeczna i w bielizniakach na ladach "piersiówki" zostawić. Usprawiedliwia je tylko to ze za lada w bieliźnianym może stanąć każdy, nawet politolog czy pielegniarka Niekazdy jest przeszkolony ...smutne...
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 12:24   #1931
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, to znowu ja... Ostatnio mierzyłam się i wyszło mi 70/82, w zwisie luźno 86. Więc wyliczyłam, że powinnam nosić 65D. Poszłam do ESOTIQ i co? Wszystkie 65 D za małe, a 65 E nie produkują... Jakoś mi się pierś tak bułkowała z góry (zwłaszacza lewa, bo niestety mam nierówne :/). I do tego wszystkie były wypchane jakimiś gąbkami. No ale coś mnie zaniepokoiło, że te 65 i tak było nie do końca ciasne, więc dziś się zmierzyłam, i wyszło, że pod biustem na wydechu ciasno mam 65/66, a nie 70, a w biuście w zwisie te 86 luźno. Więc powinnam kupić 60G polskie, 60F brytyjskie, według BRA-FITTERA... Ale gdzie ja taki dostanę? Chyba tylko w necie... O ile takie produkują... A chciałabym prrzymierzyć, bo wczoraj w tym ESOTIQ to mi dalej te bułeczki, czy jak to się nazywa pod pachami robiło, więc chyba ta miseczka D za mała... I nie wiem co mam robić... Odkąd się uświadomiłam w kwestii odpowiednich staników, mam manię, i jak najszybciej chcę kupić odpowiedni...

Może któraś z Was też nosi 65G polskie, możecie mi powiedzieć, czy można kupić taki stanik?

Wiem, wiem, marudzę
Jeśli to 86 masz luźno to lepiej spróbuj polskie 60F/ brytyjskie 28 (60) E.
Jasne, że takie się produkuje, np. polska firma Milena produkuje do 60R
W pierwszym poście masz adresy sklepów.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poprawcie mnie jeśli coś źle liczę... pod biustem mam 74cm, czyli 74-5=69, zaokrąglić w doł czyli pod biustem 65? No i w biuście równe 90 czyli miseczka G? Piszę, bo bardzo mnie to zdziwiło , bo do tej pory nosiłam 75 C-D.
najlepiej skorzystać z brafittera on sam wszystko policzy
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Rozmiar brytyjski: 30 (65) E
Rozmiar polski: 65F

Zmierz się jeszcze w pochyleniu, w tzw zwisie bo może jednak trochę biustu ukrywa się pod pachami i wtedy lepszy byłby 30F/65G

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez skorpionica3 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, może i mi pomożecie w dobraniu czegoś extra.
Jak to w życiu bywa noszę źle dobrane staniki a to ze względu na brak takich w sklepach
Kupuję 70 A/B a że obwód jest luźny to zszywam trochę po bokach wiem porażka
Moje wymiary to : ciasno pod biustem 64, luźno w biuście 79/80
Szukam extra bielizny na ślub, pod sukienkę i nie mam pojęcia co wybrać, gdzie szukać?
Jedyny jak znalazłam to Kostar - Afrodyta 60d ale nie mam pojęcia czy byłby dobry pod suknie?
Doradzicie coś?
Ten Kostar nie jest polecany, bo robi brzydki kształt. Powinnaś szukać ścisłego 60D/28D, ale w tym rozmiarze raczej nie ma nic co by sie pod suknie nadawało :/ a przynajmniej ja nie kojarzę. Wiem że dziewczyny polecały Hestię Masquerade ale ona jest od rozmiaru 65D, więc raczej będzie za duża. Może Magnolia Mileny? ale ona nie jest usztywniana tylko taka cieniutka.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 12:29   #1932
skorpionica3
Raczkowanie
 
Avatar skorpionica3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość



Ten Kostar nie jest polecany, bo robi brzydki kształt. Powinnaś szukać ścisłego 60D/28D, ale w tym rozmiarze raczej nie ma nic co by sie pod suknie nadawało :/ a przynajmniej ja nie kojarzę. Wiem że dziewczyny polecały Hestię Masquerade ale ona jest od rozmiaru 65D, więc raczej będzie za duża. Może Magnolia Mileny? ale ona nie jest usztywniana tylko taka cieniutka.
No to mam problem cieniutkie raczej odpadają, bo sukienka bez ramiączek więc i staniczek powinien być bez a taki to się raczej nie utrzyma..ehhh
skorpionica3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 12:58   #1933
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Z Opola...
Opole to chyba stanikowa pustynia
Najbliższe dobre sklepy są w Wrocławiu, Częstochowie, Zabrzu, Katowicach.

Ewentualnie możesz sprawdzić sklepy, które oferują Dalie. Może będą mieć Twój rozmiar. Mieścisz się w ich rozmiarówkę, a firma raczej obiecująca. Tu są adresy:
http://www.dalia.pl/index.php?str=sklepy
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:03   #1934
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Opole to chyba stanikowa pustynia
Najbliższe dobre sklepy są w Wrocławiu, Częstochowie, Zabrzu, Katowicach.

Ewentualnie możesz sprawdzić sklepy, które oferują Dalie. Może będą mieć Twój rozmiar. Mieścisz się w ich rozmiarówkę, a firma raczej obiecująca. Tu są adresy:
http://www.dalia.pl/index.php?str=sklepy
Potwierdzam Dalia naprawdę jest obiecującą firmą! Jeśli stworzą więcej 60tek i popracują troszeczkę nad rozciągliwością to ja jestem na wielkie TAK. Staniki wizualnie ładne, robią fajny kształt i te koronki.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:04   #1935
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

dorkabl- spróbuj wygarnąć plecki do miski
nelyen- gdzie masz te bułki w szafie? Nie zauważyłam
skorpionica- może napisz do sekretariatu Ewy Michalak (sekretariat_effuniak@gaze ta.pl)? Podaj wymiary, powiedz, jaka jest sytuacja. Kto wie, może coś się znajdzie Ewentualnie może LaSenza? Jest ścisła. 30B lub C powinien być dobry (30B na 79-81cm, 30C na 81-83cm). Jest kilka modeli nadających się pod suknię.
Modele w 30B (65B): http://www.lasenza.co.uk/bras/level2.aspx?d=1&size=30B
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:09   #1936
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez skorpionica3 Pokaż wiadomość
No to mam problem cieniutkie raczej odpadają, bo sukienka bez ramiączek więc i staniczek powinien być bez a taki to się raczej nie utrzyma..ehhh
http://www.bravissimo.com/products/l...x?colour=Ivory

A może ten strapless byłby dobry? Tylko jakoś nie kojarzę żadnej recenzji

Dużo masz czasu na znalezienie stanika?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:09   #1937
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez skorpionica3 Pokaż wiadomość
No to mam problem cieniutkie raczej odpadają, bo sukienka bez ramiączek więc i staniczek powinien być bez a taki to się raczej nie utrzyma..ehhh
o właśnie, vielleicht ma rację, a ja zapomniałam o La senzie, myślę że ten strapless 30B/C byłby dobry
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:14   #1938
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

dziewczyny, czy któraś z Was przerabiała ramiączką w CK, bo te 2cm mnie trochę przerażają
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-06-17 o 13:17
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 14:38   #1939
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Opole to chyba stanikowa pustynia
Najbliższe dobre sklepy są w Wrocławiu, Częstochowie, Zabrzu, Katowicach.

Ewentualnie możesz sprawdzić sklepy, które oferują Dalie. Może będą mieć Twój rozmiar. Mieścisz się w ich rozmiarówkę, a firma raczej obiecująca. Tu są adresy:
http://www.dalia.pl/index.php?str=sklepy
Ooo, i jest w Opolu, dziękuję

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Jeśli to 86 masz luźno to lepiej spróbuj polskie 60F/ brytyjskie 28 (60) E.
Jasne, że takie się produkuje, np. polska firma Milena produkuje do 60R
W pierwszym poście masz adresy sklepów.
No właśnie, u Mileny mi wyszło 60G. A po opiniach widzę, że w niektórych stanikach powinnam brać nawet 60H, bo są zaniżone. Już sama nie wiem...

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Potwierdzam Dalia naprawdę jest obiecującą firmą! Jeśli stworzą więcej 60tek i popracują troszeczkę nad rozciągliwością to ja jestem na wielkie TAK. Staniki wizualnie ładne, robią fajny kształt i te koronki.
Dzięki Widzę, że jest sklep w Opolu i nawet kilka modeli mojego rozmiaru, przejdę się tam jutro
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 15:09   #1940
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
dorkabl- spróbuj wygarnąć plecki do miski
nelyen- gdzie masz te bułki w szafie? Nie zauważyłam
skorpionica- może napisz do sekretariatu Ewy Michalak (sekretariat_effuniak@gaze ta.pl)? Podaj wymiary, powiedz, jaka jest sytuacja. Kto wie, może coś się znajdzie Ewentualnie może LaSenza? Jest ścisła. 30B lub C powinien być dobry (30B na 79-81cm, 30C na 81-83cm). Jest kilka modeli nadających się pod suknię.
Modele w 30B (65B): http://www.lasenza.co.uk/bras/level2.aspx?d=1&size=30B
bluzka w kwiatuszki, sama w sobie nawet ładna, ale... http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=1065

(mam nadzieję, że mi się za tego linka nie oberwie)
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 15:28   #1941
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
bluzka w kwiatuszki, sama w sobie nawet ładna, ale... http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=1065

(mam nadzieję, że mi się za tego linka nie oberwie)
O matko!!!! Jak ktoś może myśleć, że coś takiego jest sexy? Mnie od patrzenia biust boli!
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 15:41   #1942
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Ooo, i jest w Opolu, dziękuję


No właśnie, u Mileny mi wyszło 60G. A po opiniach widzę, że w niektórych stanikach powinnam brać nawet 60H, bo są zaniżone. Już sama nie wiem...


Dzięki Widzę, że jest sklep w Opolu i nawet kilka modeli mojego rozmiaru, przejdę się tam jutro
Milena ma kilka modeli bardzo ścisłych, że trzeba wziąć 65 albo nawet 70.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:22   #1943
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dołączam do noszących dobrze dobrane biustonosze Jak na razie jestem na etapie intensywnego szukania ładnego, czarnego i niezabudowanego jak pancerz stanika 65 w obwodzie. Byłam w Fashionie, mieli na mnie 65f Freyę niestety pstrokatą jak z działu dziecięcego i zabudowaną jak dla starszej pani, nie rozumiem kto im takie rzeczy projektuje . Jak na razie nosze 70f, z tym że jest tak samo ciasne w obwodzie jak 65 (a wiekszość 70 na mnie lata, ehhh... te rozmiarówki - kota idzie z nimi dostać )
Nie chcę kupowac przez internet i mam małe zapytanie, przepraszam, jeśli już było to gdzies napisane: gdzie w okolicach Katowic albo Krakowa można kupić staniki Mileny albo jakieś inne, ciekawe i w cenie do 150zł ?
Na razie jestem po odstawieniu hormonów i nie chcę kupować stanika za 3 stówy zanim mi biust nie wróci do normy.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:26   #1944
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Dołączam do noszących dobrze dobrane biustonosze Jak na razie jestem na etapie intensywnego szukania ładnego, czarnego i niezabudowanego jak pancerz stanika 65 w obwodzie. Byłam w Fashionie, mieli na mnie 65f Freyę niestety pstrokatą jak z działu dziecięcego i zabudowaną jak dla starszej pani, nie rozumiem kto im takie rzeczy projektuje . Jak na razie nosze 70f, z tym że jest tak samo ciasne w obwodzie jak 65 (a wiekszość 70 na mnie lata, ehhh... te rozmiarówki - kota idzie z nimi dostać )
Nie chcę kupowac przez internet i mam małe zapytanie, przepraszam, jeśli już było to gdzies napisane: gdzie w okolicach Katowic albo Krakowa można kupić staniki Mileny albo jakieś inne, ciekawe i w cenie do 150zł ?
Na razie jestem po odstawieniu hormonów i nie chcę kupować stanika za 3 stówy zanim mi biust nie wróci do normy.
W Katowicach w Migu na Korfantego masz Panache i Dalię.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:42   #1945
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jestem zła, zła, zła

Z Intymnej.pl dojdzie do mnie tylko jeden stanik (i to ten, który mniej chciałam), bo oni się nagle dowiedzieli (grubo po ponad dwóch tygodniach od daty złożenia przeze mnie zamówienia), że producent jednak nie dośle im tych staników... Kontakt telefoniczny przemiły, ale mogli napisać mi e-mail dużo wcześniej (zadzwoniłam dzisiaj dlatego, że moje zamówienie miało być wysyłane 15 czerwca, a jest 17 czerwca i zdziwiłam się, że cisza w eterze). Następnym razem 10 razy przemyślę zamówienie czegoś u nich.
W każdej chwili możesz do nich napisać, że zależy ci tylko i wyłącznie na całej przesyłce, bo wzięłaś ten stanik tylko by przesyłka była bardziej ekonomiczna, a tak byś go wogle nie wzięła, bo ci sie nawet specjalnie nie podoba Napisz im jakiś ładny elaborat a na końcu dodaj, że w zaistniałej sytuacji rezygnujesz z przesyłki. Jak ci go wyślą, to nie odbieraj nawet paczki. Muszą ci zwrócić całą kasę, a jak nie to postrasz ich prawami konsumenta Ja bym nie brała i interweniowała jak najszybciej
Acha i swoją wypowiedz zatytuuj "REKLAMACJA". Bo jest to reklamacja i w takim przypadku Ty nie pokrywasz kosztów przesyłki

skorpionica3, ja jak myślałam o ślubie, to wymyśliłam sobie wizytę w pracowni gorseciarskiej. Tam by mi uszyli stanik idealnie dopasowany do mnie i do tego dopasowany do sukni (super push-up, bez ramiączek, krój nie wystający spod sukni i co tylko by było mi potrzebne)
Zdobyłam namiary na dobrą (polecaną) pracownię i na pewno bym sie tam zgłosiła
Może i Tobie przyda się ten pomysł

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poprawcie mnie jeśli coś źle liczę... pod biustem mam 74cm, czyli 74-5=69, zaokrąglić w doł czyli pod biustem 65? No i w biuście równe 90 czyli miseczka G? Piszę, bo bardzo mnie to zdziwiło , bo do tej pory nosiłam 75 C-D.
Nie jestem znawczynią, bo sama dopiero sie uświadamiam, ale doczytałam, że od obwodu biustu odejmuje sie obwód stanika, który wybierzemy, a nie swój obwód, który zmierzyliśmy. W ten sposób ustala sie wielkość miseczki. Dla tego później wychodzi nam możliwość zamiany 70B=>75C=>60D (mój przypadek )
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:46   #1946
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny, zajżałam na /milene. W moim rozmiarze jest Leyla. wie coś ktoś o nim cos ? patrzyłam na balkonetke już
aha - jak wyliczam tam rozmiar to mam wpisywać pod biustem to mocno na wydechu a w biuscie to co w zwisie?
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:05   #1947
skorpionica3
Raczkowanie
 
Avatar skorpionica3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dzięki za podpowiedzi, jednak wolałabym coś z polskich sklepów.
kasia083 - jak już nic nie znajdę to chyba tylko to mi pozostanie, suknie szyję u krawcowej więc może ma doświadczenie i w gorsecikach.

A znalazłam jeszcze z Mileny ROSES 286 BARDOTKA PUSH-UP, wie ktoś coś na jej temat?
Obstawiam 60D ale sama nie wiem czy dobrze dobieram rozmiar, bo to będzie mój pierwszy zakup prawidłowego stanika.
skorpionica3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:06   #1948
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
W Katowicach w Migu na Korfantego masz Panache i Dalię.
Czy z Panache albo Dalii znajdą się modele mało zabudowane? Mam stanik z GAIA, ale jest koszmarnie zabudowany jak na moją drobną osóbkę, nie nadaje się do ani jednej bluzki na ramiączkach czy sukienki bez rękawów, bo boki ma bardzo wysokie i szerokie ramiączka, na dodatek jeśli się zamieni je na silikonowe, to i tak zaczepy są kilka cm za wysoko zamiast być przy miseczce(pierwszy raz w życiu widzę taką bezsensowną konstrukcję).
I jeszcze jedno pytanie : czy staniki bez ramiączek są w stanie udźwignąć biust 65f albo g, czy mogę sobie tylko pomarzyć? Bardzo ładnie mi w dekolcie a la Marilyn Monroe, ubóstwiam ten fason, ale silikonowe ramiączka doprowadzają mnie do szału. Z góry dziękuję za odpowiedzi, bo jeszcze jestem trochę zielona jeśli chodzi o temat staników
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:24   #1949
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Czy z Panache albo Dalii znajdą się modele mało zabudowane? Mam stanik z GAIA, ale jest koszmarnie zabudowany jak na moją drobną osóbkę, nie nadaje się do ani jednej bluzki na ramiączkach czy sukienki bez rękawów, bo boki ma bardzo wysokie i szerokie ramiączka, na dodatek jeśli się zamieni je na silikonowe, to i tak zaczepy są kilka cm za wysoko zamiast być przy miseczce(pierwszy raz w życiu widzę taką bezsensowną konstrukcję).
I jeszcze jedno pytanie : czy staniki bez ramiączek są w stanie udźwignąć biust 65f albo g, czy mogę sobie tylko pomarzyć? Bardzo ładnie mi w dekolcie a la Marilyn Monroe, ubóstwiam ten fason, ale silikonowe ramiączka doprowadzają mnie do szału. Z góry dziękuję za odpowiedzi, bo jeszcze jestem trochę zielona jeśli chodzi o temat staników
Najlepiej pooglądaj sobie katalog Dalii na stronie internetowej, z Panache mają parę Masqueradek (a przynajmniej mieli ) np. Aragon, Panache Lilly, Ariza, tango, z Cleo Brooke. Mi ogólnie wydaje się, że Panache jest mniej zabudowane od Freyi (tzn ZDECYDOWANIE!). Jeśli nie chcesz na darmo jechać to najlepiej zadzwonić do sklepu i dokłądnie wypytać co w tej chwili mają na stanie.
Co do bezramiączkowców, to musisz nabyć straplesa, np. Panache Hestia, Porcelain, ale nie jestem pewna czy da sobie radę przy dużym i ciężkim biuście.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-06-17 o 17:25
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:46   #1950
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

oto moje maleństwa w toffino
odstaje mi na górze koronka..

(nie umiem sobie sama zrobic zdjęcia..trudno wycelowac)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT8493-1.jpg (72,8 KB, 125 załadowań)
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.