Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 16:42   #1741
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Witajcie!

Monix - wiesz jak to jest - polaskotaja go troche pochwaly - zawsze sie dobrze slucha...
A co do telefonow - jestes rozchwytywana!
A co do wykrywacza dymu - otoz bateria jest wyladowana i on tak daje znac o sobie, zeby ja wymienic, bo Tz wyciagnal ja rano i po poludniu - bez baterii tez byl alarm...
Taki system!
A Janek zasypia niestety na rekach...ale noc juz przesypia (odpukac, coby sie nie odczarowal!!!) - ja go na poczatku przestalam przewijac w nocy...(wyrodna matka) - tylko nakarmilam i siup - nawet czasami nie potrzebowal odbijania...
Mial takie akcje, ze sie budzil i chcial sie bawic...albo ze mial czkawke no to juz kaplica - z 1,5-2 godziny z glowy...
Teraz przesypia noce, ale w dzien spi jak zajac (Nicolaj wie). Niestety caly czas kurka cos mu siedzi na zoladku...i musi odbijac czasami zwraca i dupa blada sie wybudza...teraz zasnal w kojcu i spi!!!jestem pod wrazeniem...ale to sie czesto nie zdarza, najczesciej w dzien usypiam go a on wrzeszczy jakbym go ze skory obdzierala...a ja wiem, ze tak 1,5-2godzin po karmieniu to on jest juz zmeczony i powinien sie troche przespac...
Jasti - spodnie fajne, tyle, ze ze mnie karzelek i bym wygladala w nich smiesznie
Buty sliczne..
A ja tez jeszcze nie dostalam miesiaczki (
(Nicolaj chyba pytala) - karmie piersia i juz tez prawie 14 tygodni bedzie...nie teskno mi
Co do cytologii - to mam zamiar isc w Pl do gina - tu mi po porodzie nic nie zrobili zreszta uwaga!Holenderki robia pierwsza cytologie po 30!!!i to co 5 lat...gorzej niz sredniowiecze normalnie...

Milego dnia - maluch sie budzi, musze obiad dokonczyc(bo my pozno jemy...ok 18:00)

Buziaki!!!
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:42   #1742
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Nosz...kurde..........zno wu jak przyszłam to nikogo nie ma.....
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:43   #1743
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

jestem Nikolajj - co słychać?
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:57   #1744
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

No nareszcie ktoś się zlitował...
Nadrabiam co naskrobałyście pod moją nieobecność. Sporo tego...Do lipca nie skończę.
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:59   #1745
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
u gina dowiedzialam sie, ze taki skąpe miesiączki po porodzie mogą byc ( Jasti teraz to zgłupiałam) niby nic tam nie mam gdzie mnie boli i uwaga tamponow stosowac nie moge
dlaczego
Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
pochwalę się co kupiłam sobie na allegro,mężowi się spodniami nie chwalę,bo on takich nie znosi,a ja muszę czymś zakryc moje uda mam nadzieje,że będą dobre.A firma sopdni to moja ulubiona,bardzo popularna w Norwegii i bardzo sie cieszę ,że udało mi się te spodnie tak tanio kupic

http://www.allegro.pl/item653177483_...nd_nowe_l.html


a tu buciki,które wybrałam po przedyskutowaniu tematu z butocholiczką Raspi

http://www.allegro.pl/item663955580_...rwon0e_37.html



i kurfaaaaaaaaaaaaaaaaa zamorduję wszystkich co wymyślili sobie kosic trawe wtedy jak moje dziecko śpi,właśnie słyszę jak się przebudza

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

i ktoś coś mówił o wyjeździe na wczasy z dzieckiem...


mój TŻ mnie ciągnie na mazury za tydzień na eliminacje do MŚ w rajdach samochodowych kurde,własnie patrzę za jakimś hotelem
buty fajne,ale gdyby byly inne kolory to bym sama kupila
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:31   #1746
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Bartek usną mi w wózku, więc poprosiłam teściową żeby go powoziła - bo jak wózek stoi to on się budzi, a zależało mi żeby się dłużej przespał bo mało spał w ciągu dnia i marudny był i poszłam obrządzać krowy. Chce teściową odciążyć bo ma ostatnio wysokie ciśnienie. Więc daję jej Bartka a sama idę obrządzać. A ona nie mogła mnie posłuchać i postawiła wózek i cośtam sobie robiła, a Bartek się obudził i w ryk - zajączek mój mały .
A teraz marudny jest. I poproś tu kogoś o przysługę. Wrrrr...

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Lapochka jaka wyrodna matka, to dla dobra dziecka żeby wyspane było Ja zresztą też prawie od początku nie zmieniam pieluchy w nocy, ale Bartek też nie robi kupek nocą. A...musiałam zmieniać w nocy jak używałam Pampersów, bo przeciekały i nieraz w nocy musiałam zmieniać całe ubranko bo było przesikane.

A czy wasze dziadki też tak się piersią bawią: Brtek pije jakiś czas a potem odchyla się cały do tyłu i patrzy mi w oczy i uśmiecha się, jak się uśmiechnę to wraca do piersi i po chwili od nowa. A jak nie reaguję to zaczyna gaworzyć i zwracać na siebie uwagę.

----

Edytowane przez nicolajj
Czas edycji: 2009-06-17 o 17:34
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:35   #1747
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Jasti Czarnooaskąd ja mam wiedziec dlaczego(?) nieuzasadniła, a ja ostatanio jestem dupa i nie zapytałam( ciągle myślałam co tam u dawidofka słychać i czy się już obudził)
Nicolajj mów robi tak samo z cycem:d, było mi szkoda, że odloty przy cycu poszły w niepamięć-uwilabialm je, ale tera za to jest uśmiech- równie cudny!!!
Lapochka po 30-tce nie ma to jak profilaktyka
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-17 o 17:38
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 17:53   #1748
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Lapochka jaka wyrodna matka, to dla dobra dziecka żeby wyspane było Ja zresztą też prawie od początku nie zmieniam pieluchy w nocy, ale Bartek też nie robi kupek nocą. A...musiałam zmieniać w nocy jak używałam Pampersów, bo przeciekały i nieraz w nocy musiałam zmieniać całe ubranko bo było przesikane.

A czy wasze dziadki też tak się piersią bawią: Brtek pije jakiś czas a potem odchyla się cały do tyłu i patrzy mi w oczy i uśmiecha się, jak się uśmiechnę to wraca do piersi i po chwili od nowa. A jak nie reaguję to zaczyna gaworzyć i zwracać na siebie uwagę.
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:55   #1749
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Nicolajj cos Ci sie popsulo hehe
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:05   #1750
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

przeczytałam z grubsza nie odpisuje bo nie mam czasu, ale........
jestem 12 tyg. po porodzie i okresu ani widu ani słychu!
Jasti biorę te tabsy anty co Ty.


a co do odkładania do łóżeczka po karmieniu w nocy , nigdy z Kają problemu nie ma nawet kiedy jada hihihihihii co 1,5 godz. w nocy
nawet teraz kiedy śpi w wózku "na obczyźnie"

miłego wieczoru i zdrówka dla maluszków
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:10   #1751
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Teraz ja popsułam wizaż, ciągle mi wyskakuje to samo albo nie mogę wejść na wizaż.
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 18:16   #1752
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Zobaczcie jak moje dwa skarby Agrobiznes oglądają...

Edytowane przez nicolajj
Czas edycji: 2009-07-14 o 15:39
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:27   #1753
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

haha i Twoj Tz udaje ze sie Bartusiem zajmuje?Bo wpatrzony w tv, zabawke trzyma przed Bartusiem, a synus to chyba w mame wpatrzony, co???
oooo Ty psujo!!!!!! choc raz nie bedzie na mnie
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:54   #1754
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Wy tu gadu gadu a ja 3 godziny siedzialam na drzewie i czeresnie zrywalam....mam dosyc! Do tego Dawid teraz 2 godziny walczyl ze mna, kto wygra, spiacy na maxa, ledwo patrzal, oczy przecieral ale spal NIE BEDZIE 2 godziny mi sie darl! Wcisnelam go tz-towi a on po 15 mi przylatuje do mnie i pyta co on ma z nim zrobic a ja wnerwiona mowie ze "guzik mnie to obchodzi, zrob z nim co chcesz byle z daleka odemnie" to go kretyn polozyl na mate i poszedl na kompa a Dawid dalej dziuba darl, to ja sie wkurzylam wzielam Dawida dalam mu owocow ze sloiczka, tz sie zmyl z domu, niby gdzies tam musi jechac! I wkoncu jak pojechal to Dawid sie poddal jestem ledwo zywa! Normalnie jaka cisza w domu !! Niebo !!

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-06-17 o 18:55
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:54   #1755
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość

buty fajne,ale gdyby byly inne kolory to bym sama kupila


zobacz tu na aukcję:
http://www.allegro.pl/item663955580_...rwon0e_37.html

jest sporo kolorów te różowe też mi się podobają

Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
A czy wasze dziadki też tak się piersią bawią: Brtek pije jakiś czas a potem odchyla się cały do tyłu i patrzy mi w oczy i uśmiecha się, jak się uśmiechnę to wraca do piersi i po chwili od nowa. A jak nie reaguję to zaczyna gaworzyć i zwracać na siebie uwagę.

----
oj moje dziecko się coraz bardziej bawi cycem,bo już chyba coraz mniej w nim jedzonka


Cytat:
Napisane przez lapochka81 Pokaż wiadomość
A Janek zasypia niestety na rekach...ale noc juz przesypia (odpukac, coby sie nie odczarowal!!!) -



uwaga!Holenderki robia pierwsza cytologie po 30!!!i to co 5 lat...gorzej niz sredniowiecze normalnie...

!

szkoda,ze Janek na rękach zasypia,ale jak po takim zasypianiu śpi całą noc,to ja też chcę żeby moja Nadia na rękach zasypiała

a z tą cytologią to faktycznie--->profilaktyki raka szyjki macicy brak
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:54   #1756
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

ale tu tłoczno, już pisze sama do siebie....
3 posty o 19:54
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-17 o 18:56
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:22   #1757
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Bosze Ci tatusiowie to chyba z kapusty się wzięli. Bartek tez teraz padł po dwugodzinnym marudzeniu. Obudzi mi się jeszcze bo nie jadł.

Cytat:
haha i Twoj Tz udaje ze sie Bartusiem zajmuje?Bo wpatrzony w tv, zabawke trzyma przed Bartusiem, a synus to chyba w mame wpatrzony, co???
oooo Ty psujo!!!!!! choc raz nie bedzie na mnie
W mamę, a w kogo...
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:39   #1758
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
pochwalę się co kupiłam sobie na allegro,mężowi się spodniami nie chwalę,bo on takich nie znosi,a ja muszę czymś zakryc moje uda mam nadzieje,że będą dobre.A firma sopdni to moja ulubiona,bardzo popularna w Norwegii i bardzo sie cieszę ,że udało mi się te spodnie tak tanio kupic

http://www.allegro.pl/item653177483_...nd_nowe_l.html


a tu buciki,które wybrałam po przedyskutowaniu tematu z butocholiczką Raspi

http://www.allegro.pl/item663955580_...rwon0e_37.html
spodnie ok ale buty bossssssssssssssskie

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
oj moje dziecko się coraz bardziej bawi cycem,bo już chyba coraz mniej w nim jedzonka
zabawa cycem to normalny etap rozwojowy, na pewo mlesia masz akurat

Bartek jaby zasnął na rekach i cycu- to tak a propos nauki prawidłowego zasypiania tezet w pracy na nocce jak ja nie lubie spać sama
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:47   #1759
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
Zobaczcie jak moje dwa skarby Agrobiznes oglądają...
Agrobiznes?

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Wy tu gadu gadu a ja 3 godziny siedzialam na drzewie i czeresnie zrywalam....mam dosyc! Do tego Dawid teraz 2 godziny walczyl ze mna, kto wygra, spiacy na maxa, ledwo patrzal, oczy przecieral ale spal NIE BEDZIE 2 godziny mi sie darl! Wcisnelam go tz-towi a on po 15 mi przylatuje do mnie i pyta co on ma z nim zrobic a ja wnerwiona mowie ze "guzik mnie to obchodzi, zrob z nim co chcesz byle z daleka odemnie" to go kretyn polozyl na mate i poszedl na kompa a Dawid dalej dziuba darl, to ja sie wkurzylam wzielam Dawida dalam mu owocow ze sloiczka, tz sie zmyl z domu, niby gdzies tam musi jechac! I wkoncu jak pojechal to Dawid sie poddal jestem ledwo zywa! Normalnie jaka cisza w domu !! Niebo !!


Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
zobacz tu na aukcję:
http://www.allegro.pl/item663955580_...rwon0e_37.html

jest sporo kolorów te różowe też mi się podobają
takie wiesz te buciki
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 20:18   #1760
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

witam dziewczynki
ale mialam zakrecony dzien....no ale juz nadrabiam

cytologie mialam robiona po 6tyg po porodzie...pierwsze słysze ze nie powinno sie robic...wlasnie sie powinno

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
zmierzyłam 11 cm
wow
no a mówią, że rozmiar nie ma znaczenia
Alkamor Twojego TZ a Tobie życzymy wszystkiego naj
no i jak to nie zasługujesz na miłe słowa zasługujesz nie tylko na miłe słowa ale i na wielki bukiet czerwonych róż!!!!!

Czoornoo Adrianek ma też spoconą skórę przy wloskach ale mysle ze to normalne w koncu to tak jakby bylo 37st w powietrzu

Lapochka dobrze, że to fałszywy alarm

Monix pomalutku, będzie coraz lepiej...
do mnie nikt nie dzwonił

Cytat:
Napisane przez Buziaczekk
Dawid wlasnie usnal na macie a mial pic mleko i mielismy isc na spacer, ale musze poprosic panow robotnikow zeby mi jakos wozek przeniesli!


czoornoo a moze prezent szczeniaczek-uczniaczek albo cos z takich interaktywnych zabawek
Cytat:
Napisane przez czoornoo
a ja nie chce kasy... tylko bym wolala zeby Igor cos z tego mial... bo kase ja strace...



Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
juz znam przyczyne mojego zlego humoru
dostalam okres


Jasti spodnie super a buty fajne ale ło matko nie zabijesz się w nich?

Cytat:
Napisane przez Monix0
ja po założeniu takich juz do konca życia musiałabym zbierac na dentyste


Cytat:
Napisane przez lapochka81
Monix - wiesz jak to jest - polaskotaja go troche pochwaly - zawsze sie dobrze slucha...
czy Ty wiesz ile ja czasu dumałam co to za słowo

Cytat:
Napisane przez Nicolajj
A teraz marudny jest. I poproś tu kogoś o przysługę. Wrrrr...


Cytat:
Napisane przez nicolajj
Zobaczcie jak moje dwa skarby Agrobiznes oglądają...
hehe super ale jacy podobni normalnie facet i jego miniaturka

co do zabawy to chyba naturalny etap bo mój też się bawi butelka albo rzuca się
wogóle to Adrianek jak leży mi na ręku to prawie sam siada tak sie zgina wpół ze prawie pozycje siedzaca przybiera....oczywiscie lepek mu się trzęsie do tej pory w pozycji pionowej i wlasnie nie rozumiem bo jak jest taki silny to i glowke powinien ladnie trzymac a tak glowke wysoko podnosi na brzuszku i tzryma ladnie a na rekach jak go trzymam to lata mu na wszystkie strony..
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:31   #1761
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

no i znowu nikogo nie ma
ide odkladac ciuszki Adrianka...znowu cala pake odkladam i nie mam w co Adrianka ubierac
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:42   #1762
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Emilka ja też odkładam ciuchy Nadii i ciągle kupuję coś nowego na allegro...po kilka sztuk...TŻ nawet nie widzi,bo by mnie zabił a tak to on nie czai co mamy już w szafie a czego jeszcze nie było

tylko szafa mała i mi się burdel zrobił jutro się też muszę za to wziąc...


a ja odkładałam ciuszki dla koleżanki,a ona wczoraj byłana USG i się okazało,że będzie miec drugiego chłopaka i moich różów nie chce

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Emilka a czy nie zabiję się w tych butach czas pokaże,jak bym zniknęła z wizażu tzn że buty mnie załatwiły
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:57   #1763
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Emilka ja też odkładam ciuchy Nadii i ciągle kupuję coś nowego na allegro...po kilka sztuk...TŻ nawet nie widzi,bo by mnie zabił a tak to on nie czai co mamy już w szafie a czego jeszcze nie było

tylko szafa mała i mi się burdel zrobił jutro się też muszę za to wziąc...


a ja odkładałam ciuszki dla koleżanki,a ona wczoraj byłana USG i się okazało,że będzie miec drugiego chłopaka i moich różów nie chce

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Emilka a czy nie zabiję się w tych butach czas pokaże,jak bym zniknęła z wizażu tzn że buty mnie załatwiły
ja też ubieram mojego Dziubka w 68 już, 2 dni temu z szafy wyciągnęłam i tez kupuje nowe po kryjomu cio prawda nie szalejej jak Czarnoo ale kilka sztuk już mam kolejnego rozmiaru, wczoraj przyszły rzeczy dla dawidka z allegro, TZ widzi koperty i z zaciekawieniem co kupiłaś, a ja: "dla Dawidka", a On :"to wiadome, ale co?"a ja mysle ze po kryjomu kupuje
Fizjo msz sprawdzony przepis na dzemy?/jak tak to poprosze krok po kroku

dobranoc
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-17 o 20:59
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:24   #1764
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Hej dziewczynki!
Nie bylo mnie od wczoraj 15,00 a ty 4,5 strony do nadrobienia!!I kto mowi ze spada nam aktywnosc na wizazu??
nicolajj Bartus piekny!!Uwielbiam takie zdjecia-szkoda ze moja Julka tak glowki nie podnosi-nie mamszans na fotke.
komplecik do chrztu sliczny!
alkamor pusc focha na tz-ta za skleroze.Jak oni moga!!:confused :Zapominac o naszych swietach.Wszystkiego najlepszego ode mniei JUlkiI zaslugujesz na same mile slowa.W koncu jestes Super-Mama i na dodatek tyle czasu spedzasz z bobaskiem sama!
czorno a juz myslalam e tylko mojemu dziecku sie glowka poci.NA szczescie-dzieki Tobie-wiem ze nie tylko.A na TZcie to juz wogole masakra-obydwoje mokrzy
A co do prezentu-roczne dziecko juz duze.Kup cos fajnego,rozwijajacego psychoruchowo.I niekoniecznie drogie.CZasem prosta,niedroga zabawka fajniejsza.
buziaczek mi tez ginka mowila ze cytologie to 6 tyg po porodzie obowiazkowo!A generalnie to po miesiaczce bo przed to moga byc wyniki niejasne-tle z wykldu z ginekologii pamietam
monix moja pierwsza miesiaczke to trwala 5 dni sie lalo przez pierwsze 3.Ale moze ta twoja 1-dniowka to tez bylo"to"
jastinada a Ty tu nie dawaj tymi butami po oczach:md leje:Bo ja mojego TZta namawiam a on nieugiet0jesli to nie potrzeba tylko zachcianka to NIET;(A tak mi sie marza jakies ladne buciki a tu
Ja na allegro takie upatrzylam:
http://www.allegro.pl/item657766458_...kora_r_38.html
Ale mam "problematyczna"noge wiec sie chyba nie skusze.A te Twoje zaje******steSpodnie tez-lubie szwedy.
Pokaz sie potem w zdobyczach
Ja bym pojechala na wakacje z Julka juz w tym roku.Bylam z siostra jak siostrzeniec mial 4-5 miesiecy i jakos wielkiego problemu nie bylo-no moze tylko z wciaganiem wozka po piachu
monix a dlaczego nie mozesz tamponow?Ja sie nie pytalam ale jakis opor wewnetrzny mam.Moze uzasadniony??....doczytal am....
buziaczku czeresnie:s lina:Podziel sie.
emilka a moja Julka ma na odwrot.Jak lezy na brzuchu to glowe ledwo ledwo dzwignie a jak ja ostatnio podciagnelam do siadu to ladnie glowke trzymala.A do siadu tez juz sie czasem rwie-pewnie jeszcze nieswiadomie.
monix z dzemami to byl moj debiut.Kupilam zelfix i robilam co kazali.Z ta roznica ze zamiast zmiksowac truskawki to je pokroilam .Pozniej je podsmazylam bez niczego az zmiekly-duzo soku puscily.Dodalam zelfix,pogotowalam,sypnel am cukru,pogotowalam,wylaczy lam,przemieszalam zeby piana zniknela i do sloikow.Co prawda musialam po swojemu i sypnelam jeszcze dodatkowo Zelfix bo mi sie to za rzadkie wydawalo-ale po ostygnicu zgestnialo.I mam dosc gesty ten dzem.ale pycha!!!
A my jutro na szczepienie sie wybieramy.Full zestaw:6w1,rotawirusy,pne umokoi.Udalo mi sie po cenach hurtowych i za wszystko zaplacilam 610zl.A powiedzcie czy do rotawirosow treba sie jako przygotowac?To szczepionka doustna-dziecko ma byc przed karmieniem czy po?
Jeszcze na dodatek jutro jade do kosmetyczki zaraz po szczepieniach wiec moja mala dzidzia bedzie tylko z tata.
A czy Wasze maluchy tez maja takie dni ze ciagle spia?Julka wczoraj caly dzien przespala i dzis to samo.I to doslownie-caly!Z przerwami na karmienie i kapanie.Mierzylam temperature-w normie.Na chora nie wyglada.
Zaloze sie ze jak pzyszlam to wszystkie uciekly i cisza bedzie;P;P;P
EditA nie mowilam!!!Uciekly!!Ide ogladac program o grubasach
__________________
80------70-----60-----55

Edytowane przez fizjo83
Czas edycji: 2009-06-17 o 21:29
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:56   #1765
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Question Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
a ja odkładałam ciuszki dla koleżanki,a ona wczoraj byłana USG i się okazało,że będzie miec drugiego chłopaka i moich różów nie chce

-
Emilka a czy nie zabiję się w tych butach czas pokaże,jak bym zniknęła z wizażu tzn że buty mnie załatwiły
niemoge Jasti dajesz czadu
a kolezanka niech wybredna nie bedzie coz jej roz przeszkadza

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
juz znam przyczyne mojego zlego humoru
dostalam okres
oj biedulko buzi na polepszenie humorku

Cytat:
Napisane przez lapochka81 Pokaż wiadomość
uwaga!Holenderki robia pierwsza cytologie po 30!!!i to co 5 lat...gorzej niz sredniowiecze normalnie...

Milego dnia - maluch sie budzi, musze obiad dokonczyc(bo my pozno jemy...ok 18:00)

Buziaki!!!
masakraaaaaaaaaaaaaaaaa

Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
A czy wasze dziadki też tak się piersią bawią: Brtek pije jakiś czas a potem odchyla się cały do tyłu i patrzy mi w oczy i uśmiecha się, jak się uśmiechnę to wraca do piersi i po chwili od nowa. A jak nie reaguję to zaczyna gaworzyć i zwracać na siebie uwagę.

----
Skad ja to znam moja do tego jeszcze tarmosi mi cyca gniecie jakby ciasto robila

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
jestem 12 tyg. po porodzie i okresu ani widu ani słychu!

No do roku mozemy nie miec ja tez jestem prawie tyle co ty po porodznie i nie zapowiada sie abym okres miala


Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
Zobaczcie jak moje dwa skarby Agrobiznes oglądają...
Oj jak slicznie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Fizjo bardzo ladne buciki
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:16   #1766
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Witam i juz zmykam do malej...sajgon mam
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 06:38   #1767
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

hej widze ze dałyście wczoraj czadu i 3 strony do nadrobienia mam

ja jem śniadanko wszystkim jedzącym smaczego no i lecimy niedługo na szczepienie, aż sie boje iść jak sobie pomysle o krzyku jaki bedzie
a wczoraj byłam u rodziców i poszłyśmy z mamą do ciuchów i znalazłysmy takie cudne rzeczy dla Julki i to nówki bo jeszcze z metkami za 4, 6 i 8 zł

no dobra zaczynam czytać
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:09   #1768
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Ja na allegro takie upatrzylam:
http://www.allegro.pl/item657766458_...kora_r_38.html
Ale mam "problematyczna"noge wiec sie chyba nie skusze.A te Twoje zaje******steSpodnie tez-lubie szwedy.

A my jutro na szczepienie sie wybieramy.Full zestaw:6w1,rotawirusy,pne umokoi.Udalo mi sie po cenach hurtowych i za wszystko zaplacilam 610zl.A powiedzcie czy do rotawirosow treba sie jako przygotowac?To szczepionka doustna-dziecko ma byc przed karmieniem czy po?
buty piękne, narobiłyście mi smaka, ale gdzie ja bym sie lansowała w takim obuwiu na mojej wsi, ech...
trzymam kciukasy za szczepienie
co do rotawirusów to posiłek nie ma znaczenia, ale jako że moje dziecię jest ulewające to ja brałam przed karmieniem, zeby nie miało czym zwracać


a tak ogolnie to DZIEŃ DOBRY

Wczoraj na spacerku bylismy w restauracji zamówic miejsce na chrzciny, beda 2 albo 9 sierpnia
ful opcja obiad ciasta, owoce przystawki napoje kosztuje 85 zł/osobe, ie wiem czy to duzo czy malo...
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:10   #1769
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

a jednak wiecej stron miałąm niz 3 , 3 to teraz mi zostały, ale musze sie isc szykowac do lekarza

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a zapomnialam się pochwalić- w sobotę Adrianek trafił trójke w totolotka
o prosze

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
no ba
jak wygram 6, sama otworze jakies wielkie centrum odnowy biologicznej i zapraszam wszystkie mamuski na miesiac
no to obyś wygrałą

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dziewczyny opowiem wam cos,2 lata temu bylam z tztem,jego kumplem z wojska(Tomek) i jego dziewczyna(Karolina) nad jeziorem pare dni. bylo widac ze Tomek bardzo ja kocha,mowil ze sie z nia ozeni itd. dzisiaj Karolina mi pisze ze lezala 3 tygodnie na OIOMie ze miala 2 operacje i lezala pod respiratorem i ze ledwo przezyla... ale to nie jest najgorsze-wlasnie wtedy Tomek ja zostawil... tlumaczyl sie ze nie radzi sobie z tym a ja teraz patrze ze on na nk ma pare prezentow od innej laski super maz,serduszka itp. no co za swinia!!
przykre to

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam, że się dzisiaj nie odezwałam i za to, że nie wiem o czym tak naprawdę dzisiaj pisałyście i napiszę tylko o sobie ale mam doła Mój mąż nie dość, że nie pamiętał o moich urodzinach które miałam w kwietniu to zapomniał też o moich dzisiejszych imieninach On chyba naprawdę ma mnie już w strasznie mi smutno, że tak postąpił...idę spać
no to najlepszego
Cytat:
Napisane przez lapochka81 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj sie spotkalam z nowa kolezanka...moze bede miec towarzyszke na spacery z maluchem, co prawda jej synek ma juz 15miesiecy, ale zawsze to jakas przyjazna dusza...

Dobranoc!uciekam spac...
no to super, ja tez nie mam nikogo z kim bym mogla spacerowac

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
hej Kochane...
wpadam tylko zaznaczyc,ze zyjemy ....
ale ciezko jest
bylysmy z Ania na szczepieniu i ciezko to znosi ... wczoraj od 3 w nocy do 5 nie spala,, dzis ryk od 18-22.... ledwo zasnela..
meksyk...
tak sie meczy bidulka a ja razem z nia...
kupilam paracetamol w syropie ale nie chce pic...ona tylko piers toleruje pisalam kiedys o tym ani smoka ani butli... wiec ta truskawkowa maz tez jest nie do przyjecia
daje na sile ale pluje strasznie i ryk jeszcze wiekszy
czopki sa na zamowienie podobno zobacze jaka bedzie dzisiejsza noc
lece bo sie budzi znowu... wybaczcie nie mam czasu czytac nawet co u Was zbita
pozdrawiam
ale mnie nastraszyłaś, ja dzis ide na szczepeienie

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Buziaczek jestem zadowolona
Jastinka tak dostalam co chcialam
a ja dziś ide do gina na cytologie...
za pozytywny wynik
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:39   #1770
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Malpka za szczepienie

Fizjo te buty co pokazałaś,to już nie daleko od mich zrób sobie prezent i męża nie pytaj o zdanie.Buty nigdy nie są potrzebne wg TŻtów.A nam sie przyda mały prezent

Masako,myśle,że to dobra cena od osoby,u nas to zazwyczaj ok 110zł/os.

Chciałam zapytac czy Wy tez zauważyłyście pulsujące ciemiączko przednie w czasie karmienia,bo u mojej małej nieznacznie albo znacznie pulsuje.

Emilka moja owieczka też działa co wieczór włączam Nadii po kąpieli i bez mruczenia zasypia sama w swoim łóżeczku.



zyczę wszystkim miego dnia
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.