fatalne zauroczenie ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 19:45   #1
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124

fatalne zauroczenie ;/


Zdaje sobie sprawę, że dla wielu, sprawa może się wydać błaha, ale mi spędza sen z powiek juz od bardzo dawna. Wiem, że łatwo powiedzieć "odpuść, on nie jest tego wart", bo juz wiele razy to słyszałam, ale weźcie pod uwage, moje serce, które i tak tego nie posłucha.. wiec co powinnam teraz zrobic?

ale od początku.

Zaczęło się "normalnie", znałam z widzenia pewnego chłopaka, jedyne co wiedziałam to to, że jest bratem mojego znajomego. I tak do niego 'wzdychałam' jakieś pół roku sadząc, że to 'nie moja liga'.

Aż, prawie rok temu napisał do mnie nieznajomy nr na gadu. Okazało się, że to on, zdobył nr od brata, bo mu sie spodobałam - wyobraźcie sobie moją radość, jak facet z moich snów pisze do mnie i to jeszcze w moje urodziny ^^ (przypadek - on o tym nie wiedział wcześniej xD)

Za każdym razem jak go widziałam miałam motylki w brzuchu, znajomosc zaczela sie rozwijac, widywaliśmy się, ale nigdy tak, że umowilismy sie wczesniej, raczej takie 'krótkie, przypadkowe spotkania'. Mówił (oczywiście nie od razu), że mu na mnie bardzo zależy, że chce być przy mnie. Kiedy pisaliśmy, czesto pojawialy się teksty typu, że "chce byc teraz koło mnie", "ze najchętniej to by mnie teraz przytulił" itp. Chcielismy sie spotkać, tak na spokojnie, mówił, że ma dla mnie "niespodzianke" (chodziło mu o pocałunek) itp. Naprawdę, zaczęłam wierzyć, że coś mogłoby z tego być..

Później przez kilka dni się nie odzywał (każdy dzień był dla mnie jak udręka). Wreszcie nie wytrzymałam i napisałam. Dowiedziałam się wtedy czegoś co mnie zwaliło z nóg, a mianowicie, ze dowiedział się, że bedzie ojcem o.O Mimo wcześniejszego obiecywania, że mnie nie zrani, że moge mu zaufać, że mu na mnie zależy.. Od tamtej pory sie nie odzywał. Zero kontaktu. Bolało, bardzo..

Kilka dni temu widziałam go na mieście - humor od razu mi się zepsuł, wszystko mi sie przypomnialo.. Wieczorem weszłam na gg i dostałam wiadomość od nieznajomego. Okazało się, że to on (usunełam jego nr z listy). Od razu serce mi mocniej zabiło, ręce zaczęły się trzęść, choć wiem że nie powinny Zaczął rozmowe jak gdyby nigdy nic, pytał co tam u mnie, a jak mu powiedzialam, że go widziałam to wielce zdziwony spytał "czemu nie podeszłaś się przywitać, pogadać? : )" o.O

Znowu namieszal mi w głowie. Tamtą sytuacje z przed kilku miesiecy wyjaśnił ze to była pomyłka/żart, żebyśmy zapomnieli o przeszłości, bo liczy się tylko to co jest i będzie. Na pytanie czemu po tak długim czasie napisal, odpowiedział, że "zaciekawił go mój opis" (gdzie nie pierwszy raz taki mialam ;/ ) Najgorsze jest to, że ja dałam się spławić tymi głupimi wytłumaczeniami. Jak dziewczyna bez honoru. Pisałam jakby wszystko było ok, choć nie jest. Bałam sie, że go 'wystraszę' jakimiś wyrzutami (wiem, żałosne).

Minęło kilka dni, on sie nie odzywa, prawdopodobnie ma mnie gdzieś, a w mojej głowie bez przerwy on..

Wszyscy mi radzą po prostu zapomnieć, nie zawracać sobie nim głowy, ale nie potrafie. Po tamtej akcji, myśląc, że bedzie ojcem byłam juz pewna, że nigdy nic z tego nie bedzie, a jednak dalej siedział mi w głowie... A teraz? Teraz sie okazuje, ze to nie byla prawda, wiec 'teoretycznie' nie ma przeszkód.. Wiem, że nie szanuje sama siebie, wiem, że on zachowuje sie jak totalny dzieciak (a ma 20 lat), ale nie potrafie opisać tego co do niego czuje.

Nie jest to na pewno "miłość" bo w sumie go dobrze nie znam, ale to o wiele wiecej niż zwykłe "podoba mi się z wyglądu". Tak wiele nas łączy, za każdym razem jak go widze serce skacze mi do gardła..

Nie mam pojecia co robić, po co on w ogóle napisał po tak długim czasie? Póki co dalej się zadręczam, serce mówi, żebym w jakikolwiek możliwy sposób 'walczyła' o niego. Napisala, zaproponowala spotkanie, postawila wszystko na jedną karta, bo ta niepewnośc uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Z drugiej strony rozum mi mówi, że nie warto sie angażować, bo znowu będę bardzo cierpieć. więc..?
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:01   #2
cofeina88
Raczkowanie
 
Avatar cofeina88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

No to walcz o niego, nikt nie mówi, że wszyscy muszą być w życiu szczęśliwi.
__________________

'Bułeczka z masełkiem nie dla nas, nie dla nas,
Apage, Apage, Apage Satanas! '
cofeina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:19   #3
daria930718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Zgadzam się, walcz. To tylko facet.. i tak jeszcze nie nabroił na tyle, żeby go całkowicie skreślać ze swojego życia. Przecież wszystkie wiemy, że nie ma ideałów. A to, że zachowuje się jak dzieciak i sam nie wie czego chce, to naprawde normalne ;P;P z kolejnymi stuleciami, faceci dojrzewą coraz to później. pozdrawiam.. odpisz jak to się skończyło. albo zaczęło;P powodzenia.!
daria930718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:23   #4
cofeina88
Raczkowanie
 
Avatar cofeina88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

yyy... z mojej strony to ironia była z tym walczeniem o niego :/
__________________

'Bułeczka z masełkiem nie dla nas, nie dla nas,
Apage, Apage, Apage Satanas! '
cofeina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:31   #5
OneLoveOneHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 147
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Walcz o niego ! Przecież możesz bardzo dużo zyskać

Chociaż powiem Ci,że jestem w podobnej sytuacji . Walczyłam o chłopaka, ale nasz kontakt jakoś się urywa. Przez półtora miesiąca milczał, a od wczoraj znowu się odzywa. A ja tak go kocham ;( Ajjj i jak tu zrozumieć płeć męską ^^
OneLoveOneHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:43   #6
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
Tamtą sytuacje z przed kilku miesiecy wyjaśnił ze to była pomyłka/żart, żebyśmy zapomnieli o przeszłości, bo liczy się tylko to co jest i będzie. Na pytanie czemu po tak długim czasie napisal, odpowiedział, że "zaciekawił go mój opis"
Pogoń gościa gdzie pieprz rośnie...
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:45   #7
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

ja tam bym sobie darowała kogoś kto pojawia się i znika
jak człowiekowi zależy to ziemię, niebo poruszy a czas znajdzie (czy jakoś tak ) i będzie szukał kontaktu po prostu a nie z doskoku
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 20:46   #8
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez daria930718 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, walcz. To tylko facet.. i tak jeszcze nie nabroił na tyle, żeby go całkowicie skreślać ze swojego życia. Przecież wszystkie wiemy, że nie ma ideałów. A to, że zachowuje się jak dzieciak i sam nie wie czego chce, to naprawde normalne ;P;P z kolejnymi stuleciami, faceci dojrzewą coraz to później. pozdrawiam.. odpisz jak to się skończyło. albo zaczęło;P powodzenia.!
a ja odrazdam.Potrafiłabys mu zaufać?i czy warto w ogóle?moim zdaniem nie


i zachowanie facet polegające na nie oddzywaniu się przez jakiś czas,mnie by denerwowało do tego stopnia ,że nie dałabym szansy.Tak się nie buduje związku.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje

Edytowane przez Kiti
Czas edycji: 2009-06-24 o 20:48
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:47   #9
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Olac, olac.
Nie dlatego, ze jest dziecinny.
Swoim dotychczasowym zachowaniem pokazal, ze Mu na Tobie nie zalezy.
Co to za dowcipy z ciaza??
Glupie uzasadnianie braku zainteresowania
Stac Cie na pewno na kogos, kto nie bedzie tak lekcewazaco podchodzic do Waszej znajomosci.
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:50   #10
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Nawet gdyby z tą ciążą to nie był żart (jego) tylko naprawdę jakaś panna go wkręciła, to jak tylko się to wyjaśniło to powinien się był odezwać, wyjaśnić ;].... A skoro tego nie było, tzn. że mu nie zależało.

Zachował się niepoważnie.
Cytat:
Napisane przez cofeina88 Pokaż wiadomość
No to walcz o niego, nikt nie mówi, że wszyscy muszą być w życiu szczęśliwi.
Popieram. Niestety.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:16   #11
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

powiem szczerze, że jakaś część mnie zgadza sie z opinią, że to co on robi ewidentnie wskazuje no to, że mu na mnie nie zależy.. Ale zaraz przychodzą myśli, że przecież nie zawsze od razu zaczyna nam zależeć. Tzn, teraz może być tak, ale jeśli byśmy się poznali lepiej itp, to może dopiero wtedy zaczęło by z jego strony to inaczej wyglądać? Bo w sumie czasem trzeba czasu i dobrego poznania osoby, żeby coś do niej poczuć, prawda?
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 22:16   #12
berlinchen
Przyczajenie
 
Avatar berlinchen
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Chyba wszystkie wiedzą jak to jest kiedy widzimy "tego naszego" i tak samo kiedy się odezwie czy napisze. Większość jest w stanie wybaczyć wszystko i udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Co powinnaś zrobić? Chyba nie bardzo można Ci powiedzieć, sama wiesz najlepiej czy jest tego wart. Ale skoro wiadomo jak ciężko jest po prostu o nim nie myśleć, zapomnieć, to radziłabym trzymać go na dystans jeżeli zdecydujesz się nadal z nim kontaktować. Jeżeli nadal będzie na tyle niepoważny jak do tej pory to chyba lepiej zapomnieć, mimo że wydaje się to być niemożliwe
Trzymam kciuki, daj znać jak wszystko się rozwija
berlinchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 00:35   #13
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

przeżyłam takie zauroczenie, i wierz mi to walące serce miękkie nogi, nie to jest najwazniejsze.Daruj sobie go- zapomnij,tym bardziej,że najwidoczniej on nie czuje, tego co ty..

i poczekaj na dojrzałą miłość.przyjdzie szybciej niz się spodziewasz..

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że jakaś część mnie zgadza sie z opinią, że to co on robi ewidentnie wskazuje no to, że mu na mnie nie zależy.. Ale zaraz przychodzą myśli, że przecież nie zawsze od razu zaczyna nam zależeć. Tzn, teraz może być tak, ale jeśli byśmy się poznali lepiej itp, to może dopiero wtedy zaczęło by z jego strony to inaczej wyglądać? Bo w sumie czasem trzeba czasu i dobrego poznania osoby, żeby coś do niej poczuć, prawda?
prawda..
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 06:11   #14
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

ale dlaczego masz załowac ,że nie sprobowałas znim być-pozniej bedziesz sobie pluła w brodę-że co by było gdyby...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 07:14   #15
Wazi6
Przyczajenie
 
Avatar Wazi6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do Wazi6
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
ale dlaczego masz załowac ,że nie sprobowałas znim być-pozniej bedziesz sobie pluła w brodę-że co by było gdyby...
Równie dobrze może sobie potem pluć w brodę, że dlaczego w ogóle się w to pakowałam. Odpuść go sobie, skoro robi takie jazdy to znaczy, że mu nie zależy albo się tobą bawi. Świat to nie bajka lepiej go przecierp i poczekaj na odpowiedniego. Wiem, że łatwo się tak mówi a trudniej robi ale myślę, że na dłuższą metę i tak będzie cię to kosztować mniej niż użeranie się z jego wybrykami ^^ Tak czy inaczej powodzenia.
Wazi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:30   #16
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Nawet gdyby z tą ciążą to nie był żart (jego) tylko naprawdę jakaś panna go wkręciła, to jak tylko się to wyjaśniło to powinien się był odezwać, wyjaśnić ;].... A skoro tego nie było, tzn. że mu nie zależało.

Zachował się niepoważnie.
Jestem tego zdania.. Ale skoro faktycznie cos do niego ciagle 'czujesz' i 'zyc bez niego ciezko' to sprobuj cos w tym temacie

Cytat:
Napisane przez Wazi6 Pokaż wiadomość
Równie dobrze może sobie potem pluć w brodę, że dlaczego w ogóle się w to pakowałam.
moze i sobie bedzie pluc w brode, ale tu musze zacytowac dosyc wazne zdanie 'Lepiej sprobowac i zalowac, niz zalowac ze sie nie sprobowalo'
Takze powodzenia
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:19   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Dziewczyno, nie widzisz oczywistych faktów!? To typowy bajerant internetowy. Nie jesteś jedyną jego znajomością. Nie odzywa sie bo widocznie w tym czasie bawi sie z inna dziewczyną, jak mu sie znudzi do zagada do kolejnej i tak dalej.
Najwyraźniej nie ogranicza znajomosci jedynie do internetu, skoro przestraszyl sie ze moze byc ojcem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 12:11   #18
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Porozmawiaj z nim. Powiedz, ze w dużym stopniu nadwyrężył Twoje zaufanie i nie potrafisz tak zapomniec.
Mówi, że mu na Tobie zależy, ale pokazuje się w Twoim życiu czasami.
Nie przekreślaj odrazu tego wszystkiego.. Każdy popełnia błędy. Ale czy to napewno był błąd z jego strony?
Nie bądz też naiwna. Chłodno ocen sytuacje i po rozmowie z nim podejmij decyzję.
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:13   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez cofeina88 Pokaż wiadomość
yyy... z mojej strony to ironia była z tym walczeniem o niego :/
Ja zrozumiałam i się zgadzam. Nie każdy w życiu musi być szczęśliwy...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 14:24   #20
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

O takiego dziwaka zdecydowanie bym NIE walczyła...tekst o zostaniu ojcem był żałosny...I zgadzam się z Elfir,że to internetowy bajerant-z tego nie wyjdzie nic dobrego,nic
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 15:37   #21
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
ja tam bym sobie darowała kogoś kto pojawia się i znika
jak człowiekowi zależy to ziemię, niebo poruszy a czas znajdzie (czy jakoś tak ) i będzie szukał kontaktu po prostu a nie z doskoku
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 20:02   #22
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
jak człowiekowi zależy to ziemię, niebo poruszy a czas znajdzie (czy jakoś tak )
zgadzam sie z tym zdaniem w 100%... niestety taka jest prawda, jesli komus zależy zrobi wszystko by spotkać sie z tą osoba....
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:04   #23
katinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar katinkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 956
GG do katinkaaa
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Spotkałam co najmniej kilku takich facetów jak Ty. Kilka miesiecy spotykania a potem znikaja bez śladu i nie daja znaku życia. Nie warto sobie nimi zawracać głowy. Jak ktoś naprawdę chce być z Tobą to będzie bez względu na wszystko. Wiem, że to boli, ale wcześniej czy później przychodzi facet, który pokocha i jest na dobre i na złe A co do Twojego obiektu uczuć to skąd wiesz, że tak naprawdę nie jest przyszłym ojcem? Albo że było blisko by tak się stało? Nie sądzę by powiedział coś takiego ot tak...
__________________
Jesienny wątek ciuszkowy, zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post86035385
katinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:42   #24
000kwiatuszek000
Raczkowanie
 
Avatar 000kwiatuszek000
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z nieba:)
Wiadomości: 73
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Niepotrafilabym zaufac po takim numerze... I tobie taz nie radze. Oszukal raz to oszuka i drugi...
__________________
Któregoś dnia zapytasz ...
Co jest dla mnie ważniejsze "Ja czy Zycie"?
Odpowiem "Zycie"...
Ty odejdziesz nie wiedząc, że jesteś całym moim życiem...

Mój A...
000kwiatuszek000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 16:43   #25
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
ja tam bym sobie darowała kogoś kto pojawia się i znika
jak człowiekowi zależy to ziemię, niebo poruszy a czas znajdzie (czy jakoś tak ) i będzie szukał kontaktu po prostu a nie z doskoku
Otóż to!!
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:41   #26
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

dzięki za rady dziewczyny, chyba macie racje, powinnam dać sobie z nim spokój..

Tylko znacie może na to jakiś "sposób"? Bo powiem szczerze, że potwornie sie teraz czuje, dalej mi zależy, a wiem, że nie powinno.. Więc co mam robić, żeby go sobie "wybić z głowy"? Bo tzw. 'czas' nie skutkuje...
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:48   #27
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

ja postawiłam pare dni temu wszystko na jedna kartę. i teraz czekam na odzew. jak nie wyjdzie, przynajmniej nie będę żałowała, że nie próbowałam. a było bardzo podobnie - równiez wszyscy mi odradzali. Ale Ty zrobisz, jak uważasz. Możesz dać sobie spokój... ale czasem warto zaryzykować
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 17:19   #28
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: fatalne zauroczenie ;/

Cytat:
Napisane przez pagzik Pokaż wiadomość
ja postawiłam pare dni temu wszystko na jedna kartę. i teraz czekam na odzew. jak nie wyjdzie, przynajmniej nie będę żałowała, że nie próbowałam. a było bardzo podobnie - równiez wszyscy mi odradzali. Ale Ty zrobisz, jak uważasz. Możesz dać sobie spokój... ale czasem warto zaryzykować
ahh, no to życze powodzenia

u mnie sie "odrobinę" pozmieniało wczoraj sie z nim spotkałam (sam zaproponował). Było bardzo miło..

póki co jestem pełna nadziei. Obawy, owszem są, ale cóż, "co ma być to będzie", wole żałować, że zaryzykowałam niż że nic nie zrobiłam
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..

Edytowane przez blackberry456
Czas edycji: 2009-06-30 o 19:03
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.