Jak to skutecznie zakonczyc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 22:24   #1
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790

Jak to skutecznie zakonczyc?


Wiem ze pewnie zaraz posypia sie slowa krytyki w moim kierunku, ale pisze bo nie wiem co mam robic.
Jestem poprostu zszokowana. Jakies 3 tyg temu rozstalam sie z moim facetem, nie utrzymywalismy ze soba zadnych kontaktow, natomiast dzisiaj moj ex przyszedl kompletnie pijany i powiedzial mi ze mnie kocha, problem jednak lezy w tym ze ma cala reke pociete. Jak pytalam co to jest to zmienial temat, ale ze caly czas o to pytalam to w koncu powiedzial ze to w pracy sobie zrobil przez przypadek, slady sa ewidentnie od zyletki i w roznych miejscach wiec w opcje wypadku w pracy nie wierze. Wiem ze sam to sobie zrobil. Teraz spi, mam zamiar z nim pogadac jak wytrzezwieje bo cos z tym trzeba zrobic tylko jak definitywnie zerwac kontakt w taki sposob zeby nic sobie nie zrobil?
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:35   #2
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Ale coz mozesz wiecej zrobic? Powiedzialas mu, ze to koniec, wiec powinno to do niego dotrzec...
Przyszedl pijany do ciebie, a ty go wpuscilas w takim stanie?? Co nie mial chlopak odwagi na trzezwego ci tego powiedziec?

To co on teraz u ciebie jest ? (no chyba, ze cos zle zrozumialam)
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:36   #3
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

ze swoim ex miałam ten sam problem.Któregoś dnia pokłóciliśmy się,ja powiedziałam że to koniec bo nie zniosę jego pewnych zachowań.Ja wróciłam po tej rozmowie do domu,on się upił i po pijanemu pociął.Jednak się pogodziliśmy po jakimś czasie ale 2 miesiące poxniej zobaczyłam że nadal jest taki sam i odeszłam ostatecznie.Na początku bałam się o niego że znów coś sobie zrobi ale na szczęście nie.Wiec musisz też być konsekwentna,wyjaśnić spokojnie powody rozstania
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:39   #4
Lets Get High
Raczkowanie
 
Avatar Lets Get High
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Ciężka sprawa. Osoba, która się okalecza ma problemy z osobowością (żeby nie napisać słowa chora.) Nie chciałabym Cię martwić, ale ja tutaj nie widzę żadnego sposobu na zerwanie znajomości tak, aby on przestał się "ciąć". Samookaleczenia to jest poważny problem, który tkwi bardzo głęboko w psychice osoby, która się okalecza. I wybacz za aż tak dosadną szczerość, ale moim zdaniem chłopak będzie dalej to robił jeśli nie skorzysta z pomocy jakiegoś specjalisty.
__________________

"...bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować..."






Lets Get High jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 23:00   #5
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Ale ja nie rozumiem jego zachowania, to dorosly facet, ma 34 lata a pociol sobie reke jak zakochany gowniarz. Kiedys mi powiedzial, ze nigdy nie kochal zadnej kobiety tak bardzo jak mnie i ze jak od niego odejde to on juz sie z zadna inna nie zwiaze bo mnie zabardzo kocha. Bylam pewna ze on mnie wcale nie kocha a tu takie zachowanie.
Tak on jest teraz u mnie i spi, przeciez nie wyrzuciam go spowrotem za drzwi bo jak by sobie cos gorszego zrobil to mialabym wyrzuty sumienia pozniej a wiadomo ze jak czlowiek pijany to racjonalnie nie mysli.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 23:03   #6
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

No to nie za ciekawa sytuacja... Mi tu zalatuje troche szantazem...
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 23:05   #7
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ale ja nie rozumiem jego zachowania, to dorosly facet, ma 34 lata a pociol sobie reke jak zakochany gowniarz. Kiedys mi powiedzial, ze nigdy nie kochal zadnej kobiety tak bardzo jak mnie i ze jak od niego odejde to on juz sie z zadna inna nie zwiaze bo mnie zabardzo kocha. Bylam pewna ze on mnie wcale nie kocha a tu takie zachowanie.
Tak on jest teraz u mnie i spi, przeciez nie wyrzuciam go spowrotem za drzwi bo jak by sobie cos gorszego zrobil to mialabym wyrzuty sumienia pozniej a wiadomo ze jak czlowiek pijany to racjonalnie nie mysli.
To, że się pociął nie świadczy o tym, że Cię kocha, a że ma poważne problemy z samym sobą.

Nie możesz go przyjąć z powrotem w strachu, że cos sobie zrobi. Podjęłaś decyzję i nie daj sobie wmówić, że będziesz odpowiedzialna, jak coś sobie zrobi. Jakie oparcie miałabyś w tym człowieku? Nie dajesz mu przeciez noża do reki, więc jak możesz być odpowiedzialna za jego postepki?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 23:31   #8
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To, że się pociął nie świadczy o tym, że Cię kocha, a że ma poważne problemy z samym sobą.

Nie możesz go przyjąć z powrotem w strachu, że cos sobie zrobi. Podjęłaś decyzję i nie daj sobie wmówić, że będziesz odpowiedzialna, jak coś sobie zrobi. Jakie oparcie miałabyś w tym człowieku? Nie dajesz mu przeciez noża do reki, więc jak możesz być odpowiedzialna za jego postepki?
Wiem ze to nie swiadczy o jego milosci ale mial juz w zyciu troche powaznych problemow i nigdy wczesniej tego nie robil dlatego dziwi mnie jego zachowanie.
Wiem ze nie moge go przyjac spowrotem, poprostu musze z nim jutro porozmawiac jak wytrzezwieje.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 23:35   #9
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Dziewczyno, nawet największe serce wszystkich smutków świata nie pomieści. Jedyne, co można zrobić, to skierować go do specjalisty (i nie chodzi mi tu o producenta artykułów żelaznych ostrokrawędziastych), no i urwać kontakt, niestety - w końcu to i o Twoje dobre samopoczucie chodzi.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 08:22   #10
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To, że się pociął nie świadczy o tym, że Cię kocha, a że ma poważne problemy z samym sobą.

Nie możesz go przyjąć z powrotem w strachu, że cos sobie zrobi. Podjęłaś decyzję i nie daj sobie wmówić, że będziesz odpowiedzialna, jak coś sobie zrobi. Jakie oparcie miałabyś w tym człowieku? Nie dajesz mu przeciez noża do reki, więc jak możesz być odpowiedzialna za jego postepki?
Dokładnie.
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:05   #11
winogrono
Raczkowanie
 
Avatar winogrono
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 98
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

I co ? Wtrzeźwiał ?
winogrono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 09:20   #12
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

No własnie, pogadalas juz z nim?
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:22   #13
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Powinien byc trzezwy, ale jeszcze z nim nie rozmawialam bo spi.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:31   #14
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Powinien byc trzezwy, ale jeszcze z nim nie rozmawialam bo spi.
I będziesz cekac, aż się łąskawie obudzi?
O tej godzinie możesz spokojnie go obudzić i kazać zjeżdżać do domu. I więcej nie przyłazić, zwłaszcza po pijaku, bo nastepnym razem wezwiesz policję i noc spędzi w izbie wytrzeźwień.

Obawiam się, że skoro wpuściłaś go raz, jak przyszedł pijany, to taka sytuacja szybko się powtórzy...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:57   #15
winogrono
Raczkowanie
 
Avatar winogrono
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 98
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Zgadzam się z Aggie. Co to jest hotel ? Pensjonat ?
winogrono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:57   #16
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Wiem ze pewnie zaraz posypia sie slowa krytyki w moim kierunku, ale pisze bo nie wiem co mam robic.
Jestem poprostu zszokowana. Jakies 3 tyg temu rozstalam sie z moim facetem, nie utrzymywalismy ze soba zadnych kontaktow, natomiast dzisiaj moj ex przyszedl kompletnie pijany i powiedzial mi ze mnie kocha, problem jednak lezy w tym ze ma cala reke pociete. Jak pytalam co to jest to zmienial temat, ale ze caly czas o to pytalam to w koncu powiedzial ze to w pracy sobie zrobil przez przypadek, slady sa ewidentnie od zyletki i w roznych miejscach wiec w opcje wypadku w pracy nie wierze. Wiem ze sam to sobie zrobil. Teraz spi, mam zamiar z nim pogadac jak wytrzezwieje bo cos z tym trzeba zrobic tylko jak definitywnie zerwac kontakt w taki sposob zeby nic sobie nie zrobil?
On Cię NIE MOŻE szantażować, że sobie coś zrobi! Ty nie jesteś odpowiedzialna za jego życie!!!
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:06   #17
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Musisz byc stanowcza w rozmowie z nim, bo tak to on nie da ci spokoju... Nie mozesz odpowadac za jego zycie i za to, ze ma problemy sam ze soba
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:08   #18
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Cytat:
Napisane przez winogrono Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Aggie. Co to jest hotel ? Pensjonat ?
Plus pewnie darmowa wyżerka, bo jak się obudzi, to będzie chciał się kawki napić i coś zjeść.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:34   #19
dagusia098
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ŻYWIEC
Wiadomości: 42
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

wiesz co kochana ja mam podobnie to jest poprostu szantaz jakby sie mial zabic to by to zrobil moze poprostu pociał sie zebys ty to widziała i do niego zrociła moj tz jest taki sam i tez n ie daje rady go zostawic mam nadzieje ze tobie sie to uda zerwij z nim kontak całkowicie bo jak dajesz chociaz cien szansy to cie bedzie dreczył takie jest moje zdanie
powodzenia
dagusia098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 10:50   #20
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Ten człowiek stosuje wobec Ciebie klasyczny szantaż emocjonalny. ostatnio, co powinnaś zrobić, to ulec mu. Wyproś go i tyle. Nie daj sobie wody z mózgu robić
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:01   #21
Wertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: blisko monitorka:)
Wiadomości: 213
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Cytat:
Napisane przez Lets Get High Pokaż wiadomość
Osoba, która się okalecza ma problemy z osobowością (żeby nie napisać słowa chora.) Nie chciałabym Cię martwić, ale ja tutaj nie widzę żadnego sposobu na zerwanie znajomości tak, aby on przestał się "ciąć". Samookaleczenia to jest poważny problem, który tkwi bardzo głęboko w psychice osoby, która się okalecza. I wybacz za aż tak dosadną szczerość, ale moim zdaniem chłopak będzie dalej to robił jeśli nie skorzysta z pomocy jakiegoś specjalisty.
Zgadzam się. I jeszcze do tego będzie Cie uprzedzał,że się zabije jak do Niego nie wrócisz. Najlepiej definitywnie z Nim urwać kontakt. Wiem,że to zabrzmi chamsko, ale powinnaś nie zwracać na Niego uwagi, nie wpuszczać go w takim stanie do domu.
Wertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:51   #22
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

Poszedl sobie wczoraj po krotkiej rozmowie. Mam nadzieje ze juz nie bedzie mnie nachodzil.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 11:09   #23
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Jak to skutecznie zakonczyc?

No wiec problem masz juz rozwiazany
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.