Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 17:50   #3181
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fantazja22 Pokaż wiadomość
Kobity te włosy to R-E-W-E-L-A-C-J-A z CZYSTYM Sumieniem polecam tak jak mi je polecono tu W ogóle nie widać ze są doczepiane u mnie się nikt nie kapnął Mi nie wiele potrzeba aby sobie przedłożyć 3 (!!!!!) grzebyczki

http://www.chichairextensions.com/

Allegro żałuj ze nie kupiłaś
witam! dawno cie nie bylo no chyba teraz wezme te wloski kurcze naprawde zaluje ze od razu nie wzielam naturalnnych, bo generalnie syntetyki sa spoko ale widac w nich ta sztucznosc.....
Prosze wklej zdjecia w nich oraz same one w swietle dziennym jakie maja kolor... bo ja chce tez 613 ale nie jestem pewna czy beda mi pasowac.... czemak na foty
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:50   #3182
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ooodeta - dzięki wielkie za podpowiedź - nawet nie pomyślałam , że mogę tak zrobic ... hmmm .... Pozdrawiam wszystkie wizażanki ))
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:02   #3183
ruda magnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fantazja22 Pokaż wiadomość
Kobity te włosy to R-E-W-E-L-A-C-J-A z CZYSTYM Sumieniem polecam tak jak mi je polecono tu W ogóle nie widać ze są doczepiane u mnie się nikt nie kapnął Mi nie wiele potrzeba aby sobie przedłożyć 3 (!!!!!) grzebyczki

http://www.chichairextensions.com/

Allegro żałuj ze nie kupiłaś
Fantazja ja również proszę o wklejenie foto. Przymeirzam się do zakupu tych włosków. Czekam na foty

pozdrawiam
ruda magnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 13:28   #3184
0martusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej że tak się wtrącę (jeśli nie można to mnie przegońcie ) czy nie ma przypadkiem któraś na sprzedanie włosków? Mogą być byle jakie ważne żeby były tanie i brązowe
Pozdrawiam
0martusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 13:58   #3185
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Poczytałam wątek i już zgłupiałam. Jedni piszą, że blondy naturalne są złe inni, że tylko naturalne.. i ja już nic nie wiem. Mam naturalnie mocno falowane włosy, bardzo jasny blond i jakie powinnam wybrać włosy ? Może ktoś dobierał podobne do swoich i może się podzielić doświadczeniem.
Aha i skoro na allegro są wszystkie "podróby" naturalnych to gdzie mogę kupić clipsy naturalne ?
Niech ktoś pomoże, proszę
Podbijam prośbę. Widzę, że dajecie linki to naturalsów ale tam kręcone/falowane są tylko syntetyki
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:48   #3186
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam.
Mam pytanie może bedziecie dziewczyny wiedziały ...
Kupiłam sobie kitke syntetyczna ale nie trafiłam kolor bo wziełam naturalna czern (wg sprzedawcy na allegro) a jak doszla to okazalo sie ze to jest baaardzo ciemny braz no i przy moich czarnych sie odzncza bardzo.
Sądze ze zafarbowanie zwykla czarna farba nic nie da, ale gdyby je tak potraktowac czarnym barwnikiem do ubrań ???
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 15:58   #3187
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pytanie może bedziecie dziewczyny wiedziały ...
Kupiłam sobie kitke syntetyczna ale nie trafiłam kolor bo wziełam naturalna czern (wg sprzedawcy na allegro) a jak doszla to okazalo sie ze to jest baaardzo ciemny braz no i przy moich czarnych sie odzncza bardzo.
Sądze ze zafarbowanie zwykla czarna farba nic nie da, ale gdyby je tak potraktowac czarnym barwnikiem do ubrań ???
barwnik do tkanin działa w gorącej wodzi-trzeba ją gotować wraz z ubraniem.
radzę nie stosować wrzątku na włosach

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
no atest to chyba doczepiony jest do pasemek czy jakos tak , jest napisane 100% human hair (chyba ) .. zdjecie wkleja sie w opcji Zaawansowane (dodawanie fotek ) --->zalacz pliki --> zarzadzaj zalacznikami
allegro dzis rano znalazlam troche czasu i zajelam sie clipami , wyplukalam tasmy(tak z 5 min je moczylam ) we wrzacej wodzie zmieszanej z Cocolino , wlasnie wyschly i .. sa boskie !! takie mieciutkie , jak nowe !! na serio , az sama sie zdziwilam , ciekawe tylko czy efekt utrzyma sie na dluzej czy zaraz po wyjsciu z domu znowu sie zrobia twarde i zbite
TmargoT o co chodzi z tymi wlosami ? niby polnaturalne termofibry lepsze od naturalnych ??
http://allegro.pl/item675849387_tasm...tasm_60cm.html
to sa własnie robione ze sztucznego białka.przynajmniej ta firma przyznała się,ze to syntetyk nie wciskając kitu o naturze.sa inne w dotyku,niż te za 89 zł..
jakość?-podobna
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 16:10   #3188
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

TmargoT ja moje syntetyki ostatnio wsadzilam we wrzatek pomieszany z cocolino .. bo ktos kiedys gdzies napisal ze wrzaca wods naprawia sfilcowane koncowki .. i faktycznie zadzialalo .. nie wiem czy goraca woda czy plyn do plukania ale wlosy sa o niebo lepsze , miekksze , duuuuzo mieksze , lepiej sie rozczesuja i w ogole

a i z tymi wlosami pol naturalnymi z linku .. tzn jakosc jest podobna do sytentycznych czy naturalnych , bo sprzedawca tam napisal ze sa nawet lepsze niz ludzkie wlosy bo sie nie pusza !! faktycznie to prawda ,, ??

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-07-03 o 16:22
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:38   #3189
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
TmargoT ja moje syntetyki ostatnio wsadzilam we wrzatek pomieszany z cocolino .. bo ktos kiedys gdzies napisal ze wrzaca wods naprawia sfilcowane koncowki .. i faktycznie zadzialalo .. nie wiem czy goraca woda czy plyn do plukania ale wlosy sa o niebo lepsze , miekksze , duuuuzo mieksze , lepiej sie rozczesuja i w ogole

a i z tymi wlosami pol naturalnymi z linku .. tzn jakosc jest podobna do sytentycznych czy naturalnych , bo sprzedawca tam napisal ze sa nawet lepsze niz ludzkie wlosy bo sie nie pusza !! faktycznie to prawda ,, ??
odeto,nie próbowałam wrzątku,jednak farbowanie tkanin polega na długim gotowaniu we wrzatku.jesli ktoś chce sprawdzić,jak się zachowują to proszę.
muszę spróbowac tej metody z wrzątkiem,ciekawe,czy traci się ten brzydki połysk.

trudno powiedzieć,czy naturalne sa lepsze,czy sztuczne.naturalne można farbowac,sztucznych nie.żywotność włosów też jest dłuższa,więc...każdemu wedle potrzeb.
mnie w syntetykach przeszkadza ten połysk.poza tym mam porównanie.gdybym nie miała naturalnych to mówiłabym inaczej.poza tym moim klientkom też zachwalam syntetyki,więc to normalne,że sprzedawca zachwala swój towar.trzeba wypróbować i wyrobic sobie własne zdanie.tu na forum jestem obiektywna
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 21:41   #3190
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
barwnik do tkanin działa w gorącej wodzi-trzeba ją gotować wraz z ubraniem.
radzę nie stosować wrzątku na włosach

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Niekoniecznie, mozna równiez farbowac na zimno, tylko nie wiem czy wogóle złapie to cos na syntetykach
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 21:44   #3191
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, mozna równiez farbowac na zimno, tylko nie wiem czy wogóle złapie to cos na syntetykach
eee,to nie wiedziałam.
jeśli to barwnik do tkanin...
chociaż farbowałam kiedyś i bawełnę łapie barwnik,gumek i syntetyku nie.może te nowe farby są inne,niż te z lat komuny .
warto spróbować.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 12:53   #3192
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a czy któraś z was dziewczyny kupowała kiedyś włosy naturalne ze stronki 4Great-hair ? Firma ta prowadzi również sprzedaż na allegro .... Moja koleżanka pracuje na ich produktach ale sama nie ma przedłużonych włosków, więc nie wie, jak zachowują się one po umyciu, a to głównie chciała bym wiedziec ... Czekam więc na odpowiedzi .... pozdrawiam ...
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 13:14   #3193
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Kurcze a mnie tak korci przedluzanie na stale naturalnymi wlosami Mam namiary na pewna pania ktora przedluza metoda na ringi ale szczerze mowiac chyba musze isc do niej na konsutlacje bo nie wiem czy ta metoda bylaby dla mnie bezpieczna - mam cienkie i zniszczone wlosy wiec moze byc roznie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 13:34   #3194
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez StokrotkaS Pokaż wiadomość
a czy któraś z was dziewczyny kupowała kiedyś włosy naturalne ze stronki 4Great-hair ? Firma ta prowadzi również sprzedaż na allegro .... Moja koleżanka pracuje na ich produktach ale sama nie ma przedłużonych włosków, więc nie wie, jak zachowują się one po umyciu, a to głównie chciała bym wiedziec ... Czekam więc na odpowiedzi .... pozdrawiam ...
jeśli zakłada to pewnie zdejmuje,zdejmując napewno widzi ,jak wyglądają.
jeśli nie ma reklamacji,to pewnie wie ,jakie sa w noszeniu,jeśli ma reklamacje to działa podobnie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 16:55   #3195
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Kochane a ja caly czas bije sie z myslami co robic Bo przyszly do mnie te wloski z Allegro, no ale maja 2 wady(o ktorych oczywiscie wiedzialam, ale teraz widze ze to wady)
sa na grzebyki i codziennie trzeba je zdejmowac i zakladac
sa sztuczne co mnie az tak nie razi ale jednak

Oblecialam salony w moim miescie - ceny masakryczne nie wiem kto to robi np Racoon 3000zl + co 3 mce jakis 1000zl za podciaganie czy cos takiego

Znalazlam w internecie oferte pani ktora robi na mikroringi ale slyszalam ze od tych ringow moga sie wlosy przeciąc
Gdybym sie lepiej na tym znala

Pomozcie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-07-04 o 16:56
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 21:49   #3196
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

TmargoT - problem w tym, że ta koleżanka robi kurs, - nie ma swojego salonu, więc co za tym idzie - nie wie, jak się zachowują te włosy potem ... bo ona chyba cwiczy tylko na główkach treningowych ...
Agatau88 - ja też miałam na początku taki mętlik w głowie jak Ty ale poczytałam sobie dokładnie na temat każdej metody i wiedząc, jakie mam włosy < również trochę zniszczone i cienkie > wybrałam metodę, która wydaje mi się najlepsza dla mnie ... mianowicie microringi ... I nie słuchaj do końca co niektórzy piszą, bo jedna osoba może Ci powiedziec, że taka metoda jest super, a inna wręcz przeciwnie, więc wybierz się też na konsultację do fryzjerki , która Ci z pewnością coś doradzi i Cię trochę uspokoi ....
Jak się już zdecydujesz, to daj znac - życzę powodzenia i trzymam kciuki, chociaż sama jeszcze przedłużonych włosków nie mam, więc z własnego doświadczenia nie mogę na tą chwilę powiedziec nic ...
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 22:24   #3197
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny, co sadzicie o tej aukcji?

http://www.allegro.pl/item674171359_...emny_braz.html

Chodzi mi generalnie o to ze te wloski sa pokrecone troszke na calej dlugosci bo pytalam sprzedawcy.. ale jak ja widze lekko falowane clipy na fotach z innych aukcji to to prosi o pomste do nieba bo takie w ogole geste nie sa..
Wyslalam zapytanie do allegrowicza, ktory juz kupil te wloski ale narazie zero odzewu, a wzielabym je bo jeszcze 1 sztuka zostala

Chodzi mi o to, ze nitkroe falowane wlosy wygladaja jakby juz na poczatku byly posklejane i wygladaja nieciekawie. Tutaj jako takiej foty nie ma, na maila nie dostalam rowniez zadnego zdjecia..

Jestem juz zdecydowana na wloski synt od Victorii.. zobaczymy jak to bedzie
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-07-05 o 22:25
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 09:21   #3198
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez StokrotkaS Pokaż wiadomość
I nie słuchaj do końca co niektórzy piszą, bo jedna osoba może Ci powiedziec, że taka metoda jest super, a inna wręcz przeciwnie, więc wybierz się też na konsultację do fryzjerki , która Ci z pewnością coś doradzi i Cię trochę uspokoi ....
widzisz i to blad myslec w ten sposob , fryzjerka bedzie zachwalac swoja metode , bo w jej interesie jest zarobic .. ja tez przed kazdym kolejnym przedluzaniem rozmawialam z fryzjerem ktory zapewnial ze to calkiem bezpieczne , bral za wlosy gruba kase ,, a potem po zdjeciu pasemek okazywalo sie ze jakie to bylo wlasnie bezpieczne .a takie forum jak wizaz jest po to aby dzielic sie swoimi doswiadczeniami , fryzjer o ringach nie powie ci tego co napisze dziewczyna ktora nosila je na glowie . no ale robcie jak chcecie dziewczyny ..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:38   #3199
Gattita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam wszystkich
Dotychczas jedynie czytałam ten wątek (od części pierwszej), dużo się dowiedziałam. To skarbnica wiedzy!
A teraz mam problem.... mam przedłużone włosy na microringi włosami naturalnymi indyjskimi, niekołtuniącymi się, jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Zaczęły się rozdwajać i widać, że końcówki są zniszczone. Używam szamponu nawilżającego oraz odżywkę Latte (którą polecałyście gorąco na forum - faktycznie jest rewelacyjna), jednak widzę, że po każdym myciu jest gorzej, bo włosy zaczynają się suplić i widać, że końcówki mają fatalne. KIedy je podkręce jeszcze jakoś ujdzie, ale kiedy są proste - koszmarnie to wygląda....
Czym je traktować, żeby wyglądały lepiej?
Gattita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 15:09   #3200
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
widzisz i to blad myslec w ten sposob , fryzjerka bedzie zachwalac swoja metode , bo w jej interesie jest zarobic .. ja tez przed kazdym kolejnym przedluzaniem rozmawialam z fryzjerem ktory zapewnial ze to calkiem bezpieczne , bral za wlosy gruba kase ,, a potem po zdjeciu pasemek okazywalo sie ze jakie to bylo wlasnie bezpieczne .a takie forum jak wizaz jest po to aby dzielic sie swoimi doswiadczeniami , fryzjer o ringach nie powie ci tego co napisze dziewczyna ktora nosila je na glowie . no ale robcie jak chcecie dziewczyny ..
byc może - nie mówię, że nie ale jeśli trafi się na uczciwą fryzjerkę, której zależy na tym aby miec jak najmniej reklamacji oraz niezadowolonych klientek, to doradzi odpowiednio danej osobie .... , a jeśli chodzi o opinie na forum, to też są one jak widac podzielone na temat danej metody ... to tak jak z fryzjerem właśnie - jedna klientka wyjdzie od niego zadowolona, a inna wręcz przeciwnie , no ale fakt faktem - takie forum, to wspaniała rzecz, bo przynajmniej nikt tu nie koloryzuje, tylko dzieli się własnymi doświadczeniami Pozdrawiam ...

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Gattita Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Dotychczas jedynie czytałam ten wątek (od części pierwszej), dużo się dowiedziałam. To skarbnica wiedzy!
A teraz mam problem.... mam przedłużone włosy na microringi włosami naturalnymi indyjskimi, niekołtuniącymi się, jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Zaczęły się rozdwajać i widać, że końcówki są zniszczone. Używam szamponu nawilżającego oraz odżywkę Latte (którą polecałyście gorąco na forum - faktycznie jest rewelacyjna), jednak widzę, że po każdym myciu jest gorzej, bo włosy zaczynają się suplić i widać, że końcówki mają fatalne. KIedy je podkręce jeszcze jakoś ujdzie, ale kiedy są proste - koszmarnie to wygląda....
Czym je traktować, żeby wyglądały lepiej?

No to mnie teraz zastrzeliłaś tym, co napisałaś, bo ja właśnie niedługo zamierzam sobie przedłużyc włosy tą właśnie metodą i tymi właśnie włosami < naturalne, indyjskie >..... właśnie obawiam się najbardziej jak będą się one zachowywały po umyciu i w trakcie pielęgnacji, dlatego pocieszam się tym , że może trafiły Ci się włosy nie zgodne z opisem ?? Jesteś pewna ich jakości, skoro takie rzeczy się z nimi dzieją ? I jeszcze jedno pytanie do Ciebie - czy są one lekkie i nie obciążają Twoich włosków ? Microringi mocno widac, no i czy ogólnie jesteś zadowolona ? Postaram Ci się jakoś doradzic, bo też przeczytałam prawie cały wątek i zapamiętałam z niego kilka bardzo ważnych zasad na temat pielęgnacji takich włosów, więc pisz śmiało ... Pozdrawiam
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:28   #3201
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

moje indyjskie ,po mniej wiecej miesiacu , wygladaly juz nieciekawie ..byly sianowate i takie nijakie ,jak kupa . zaden kosmetyk na nie nie dzialal, nawet te najdrozsze , fryzjerskie itede .. wygladaly dobrze jedynie po wizycie u fryzjera,kiedy on mi je umyl i wysuszyl na grubej szczotce (ja nie umiem ) i wyprostowal ..o tak wtedy byly gladkie i ladne , no ale to chyba nie na tym polega zeby wygldac ladnie tylko po wyjsciu z salonu
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:40   #3202
Gattita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Włosów nie kupiłam na allegro, ale w sklepie internetowym. Może gdybym ich nie farbowała (bo bardzo odbiegały od koloru, który mam czyli bardzo ciemny brąz/mahoń, pomimo, ze kupiłam ciemny brąz) byłyby ok, bo na początku wyglądały naprawdę rewelacyjnie. Włosy indyjskie są dużo grubsze od przeciętnych europejskich, są sztywniejsze, co uwidacznia się po jakimś czasie "eksploatacji". Podobno zdecydowanie lepsze od azjatyckich - nie wiem, nie sprawdzałam, ale różnicę w strukturze i grubości włosa mojego i tego indyjskiego widać. Azjatyckie są jeszcze grubsze.... Najlepsze słowiańskie albo europejskie, ale na razie mnie nie stać Dlatego muszę się ratować podkręcaniem lokówką i wtedy jest spoko, nie widać bardzo różnicy bo wszystkie sie kręcą. Co do samej metody.... mam włosy bardzo delikatne i z ogromną skłonnością do wypadania, więc widok włosków, które powypadały i trzymają się tylko w ringach mnie nie szokuje. Nie stwierdziłam, aby łamały się pod microringami. Po zdjęciu ringu własne włosy są takie jak przed założeniem. Ważne jest, patrzę z własnego doświadczenia, aby pasemka własnych włosów nie były zbyt cienkie, bo wtedy faktycznie microring i doczepione pasemko stanowią obciążenie, co niestety może prowadzić do wyrwania takiego pasemka....no i oczywiście samo przyczepienie ringu, musi być na takiej długości i w takim położeniu, aby nie powyrywać z cebulkami włosów zbyt "oddalonych" - wiem z obserwacji na moich włosach. Ogólnie jestem zadowolona,bo wiem, że w każdej chwili mogę sobie to zdjąć, bo to nie keratyna, a clipy w moim przypadku nie wchodziły w grę i wybrałam "złoty środek". Gdyby nie to, że włosy zaczynają się suplić i nie są miękkie, nie miałabym żadnych zastrzeźeń. Może wiesz co poradzić, aby stały się bardziej "naturalne w dotyku" poza używaniem odżywki? Utrwalanie fryzury lakierem czy pianką w ogóle mija sie z celem. Włosy wyglądaja ładnie tylko pierwszego dnia, następnego są jak druty....
Gattita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:45   #3203
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja jestem zakochana we wlosach indyjskich i ile razy mialam przedluzane naturalnymi to wlasnie indyjskimi. Innych nie chce. Chce indyjskie ale dobre , bez skazy.

Jak mialam wlosy z pewnych zrodel i robione u polecanych fryzjerek to nie bylo rozczarowania. Przedluzalam za granica i u Renihair.

Raz polakomilam sie i kupilam sama wlosy na ebay , super zachwalane indyjskie i na glowie mialam mopa. Tak mi obrzydzily ogolnie noszenie wlosow , ze marzylam o tym aby je wyszarpac .

To samo bylo jak zrobilam u pani , ktora rowniez sprzedaje na allegro cudowne wlosy " lepszych nie ma" i wcale nie tanie. Porazka.
Takiego siana tez jeszcze nie nosilam. Totalnie znienawidzilam przedluzanie a rodzina nie mogla na mnie patrzec.

Tak wiec ogolnie przyjelo sie indyjskie to indyjskie a europejskie to europejskie.
Nieprawda.
Nie kupujcie wlosow byle gdzie bo dzis jest ich wszedzie masa.
Zrazicie sie , co to za przyjemnosc codziennie wyszarpywac koltuny i rozczesywac godzinami.

Na niemieckich programach czesto pokazuja wspaniale reportaze , w zwiazku z tym , ze ta branza sie rozwija i co mnie tez zaskoczylo , to fakt , ze indyjskie wlosy czesto podobno sa sprzedawane w europie jako europejskie , bo maja lepsze wziecie. Facet sie smial , ze sprzedawcy bazuja na niewiedzy ludzkiej a ludzie nie znajac produktu wola to co im blizsze.

Jak ktos raz kupi fatalne indyjskie zrobi im taka antyreklame , ze inni juz ich nie chca.
Ja gdybym nie miala naprawde dobrych indyjskich tez nie moglabym juz na nie patrzec, po wtopach jakie tez zaliczylam.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:42   #3204
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja zaraz bede kupowac te:
http://www.allegro.pl/item681413791_...n_prostuj.html

Mam nadzieje, ze nie pozaluje bo jak czytam ze ważą tyle to musi ich byc naprawde sporo. Oby tylko nie wygladaly jak posklejane i sztuczne strasznie.

No.. to szalejemy
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:49   #3205
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
moje indyjskie ,po mniej wiecej miesiacu , wygladaly juz nieciekawie ..byly sianowate i takie nijakie ,jak kupa . zaden kosmetyk na nie nie dzialal, nawet te najdrozsze , fryzjerskie itede .. wygladaly dobrze jedynie po wizycie u fryzjera,kiedy on mi je umyl i wysuszyl na grubej szczotce (ja nie umiem ) i wyprostowal ..o tak wtedy byly gladkie i ladne , no ale to chyba nie na tym polega zeby wygldac ladnie tylko po wyjsciu z salonu
no właśnie - ja też się obawiam, jak to będzie z pielęgnacją tych przedłużonych włosków ale muszę spróbowac, żeby się po prostu przekonac na własnej skórze ja tak jak Ty nie potrafię jakoś sobie sama wyciągnąc tych włosów na grubą szczotkę , a to chyba dlatego, że fryzjer to wszystko widzi z góry, a my jedną ręką musiały byśmy trzymac lusterko, a w drugiej chyba miec i suszarkę i szczotkę

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gattita Pokaż wiadomość
Włosów nie kupiłam na allegro, ale w sklepie internetowym. Może gdybym ich nie farbowała (bo bardzo odbiegały od koloru, który mam czyli bardzo ciemny brąz/mahoń, pomimo, ze kupiłam ciemny brąz) byłyby ok, bo na początku wyglądały naprawdę rewelacyjnie. Włosy indyjskie są dużo grubsze od przeciętnych europejskich, są sztywniejsze, co uwidacznia się po jakimś czasie "eksploatacji". Podobno zdecydowanie lepsze od azjatyckich - nie wiem, nie sprawdzałam, ale różnicę w strukturze i grubości włosa mojego i tego indyjskiego widać. Azjatyckie są jeszcze grubsze.... Najlepsze słowiańskie albo europejskie, ale na razie mnie nie stać Dlatego muszę się ratować podkręcaniem lokówką i wtedy jest spoko, nie widać bardzo różnicy bo wszystkie sie kręcą. Co do samej metody.... mam włosy bardzo delikatne i z ogromną skłonnością do wypadania, więc widok włosków, które powypadały i trzymają się tylko w ringach mnie nie szokuje. Nie stwierdziłam, aby łamały się pod microringami. Po zdjęciu ringu własne włosy są takie jak przed założeniem. Ważne jest, patrzę z własnego doświadczenia, aby pasemka własnych włosów nie były zbyt cienkie, bo wtedy faktycznie microring i doczepione pasemko stanowią obciążenie, co niestety może prowadzić do wyrwania takiego pasemka....no i oczywiście samo przyczepienie ringu, musi być na takiej długości i w takim położeniu, aby nie powyrywać z cebulkami włosów zbyt "oddalonych" - wiem z obserwacji na moich włosach. Ogólnie jestem zadowolona,bo wiem, że w każdej chwili mogę sobie to zdjąć, bo to nie keratyna, a clipy w moim przypadku nie wchodziły w grę i wybrałam "złoty środek". Gdyby nie to, że włosy zaczynają się suplić i nie są miękkie, nie miałabym żadnych zastrzeźeń. Może wiesz co poradzić, aby stały się bardziej "naturalne w dotyku" poza używaniem odżywki? Utrwalanie fryzury lakierem czy pianką w ogóle mija sie z celem. Włosy wyglądaja ładnie tylko pierwszego dnia, następnego są jak druty....
Hmmm.... no właśnie ja ze wzlędu na to, że włos indyjski jest lżejszy od azjatyckiego - zamawiam właśnie takie ... a na słowiańskie, czy europejskie również mnie nie stac ale z tego, co piszesz te , które wybrałaś nie są aż takie złe - ja również będę zamawiała ze sklepu, a nie z allegro, chociaż bardzo często bywa tak, że sklepy internetowe prowadzą również sprzedaż aukcyjną na allegro ... , no ale moje włosy kupi koleżanka na miejscu w tym sklepie właśnie i zobaczymy, jak się będą sprawowac w przyszłości ... A jeśli chodzi o miękkośc włosów, to nie wiem, czy czytałaś w tym wątku właśnie o odżywce ze szpiku kostnego norki ? - podobno rewelacja - ja sobie ją napewno zamówie, jak już przedłuże włoski .... , no i jeszcze oliwka dla dzieci podobno pomaga - też się na ten temat dziewczyny wypowiadały ... także trzeba próbowac i czekam na rezultaty - pozdrawiam ....

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ja jestem zakochana we wlosach indyjskich i ile razy mialam przedluzane naturalnymi to wlasnie indyjskimi. Innych nie chce. Chce indyjskie ale dobre , bez skazy.

Jak mialam wlosy z pewnych zrodel i robione u polecanych fryzjerek to nie bylo rozczarowania. Przedluzalam za granica i u Renihair.

Raz polakomilam sie i kupilam sama wlosy na ebay , super zachwalane indyjskie i na glowie mialam mopa. Tak mi obrzydzily ogolnie noszenie wlosow , ze marzylam o tym aby je wyszarpac .

To samo bylo jak zrobilam u pani , ktora rowniez sprzedaje na allegro cudowne wlosy " lepszych nie ma" i wcale nie tanie. Porazka.
Takiego siana tez jeszcze nie nosilam. Totalnie znienawidzilam przedluzanie a rodzina nie mogla na mnie patrzec.

Tak wiec ogolnie przyjelo sie indyjskie to indyjskie a europejskie to europejskie.
Nieprawda.
Nie kupujcie wlosow byle gdzie bo dzis jest ich wszedzie masa.
Zrazicie sie , co to za przyjemnosc codziennie wyszarpywac koltuny i rozczesywac godzinami.

Na niemieckich programach czesto pokazuja wspaniale reportaze , w zwiazku z tym , ze ta branza sie rozwija i co mnie tez zaskoczylo , to fakt , ze indyjskie wlosy czesto podobno sa sprzedawane w europie jako europejskie , bo maja lepsze wziecie. Facet sie smial , ze sprzedawcy bazuja na niewiedzy ludzkiej a ludzie nie znajac produktu wola to co im blizsze.

Jak ktos raz kupi fatalne indyjskie zrobi im taka antyreklame , ze inni juz ich nie chca.
Ja gdybym nie miala naprawde dobrych indyjskich tez nie moglabym juz na nie patrzec, po wtopach jakie tez zaliczylam.
to może poradzisz mi , gdzie kupic takie włosy, żeby nie wtopic i się nie zrazic już na samym początku Xeniu ?? bo ja tamtych jeszcze nie zakupiłam i też mówiąc szczerze są zachwalane, a pewności, co do ich prawdziwości nie mam niestety, bo tak to już jest, że aby się przekonac, trzeba zaryzykowac ...

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Ja zaraz bede kupowac te:
http://www.allegro.pl/item681413791_...n_prostuj.html

Mam nadzieje, ze nie pozaluje bo jak czytam ze ważą tyle to musi ich byc naprawde sporo. Oby tylko nie wygladaly jak posklejane i sztuczne strasznie.

No.. to szalejemy
to czekam z niecierpliwością na wrażenia po otrzymaniu paczki ..... , bo powiem Ci szczerze, że na zdjęciach wyglądają one naprawdę pięknie i te loki też mi się bardzo podobają .... cudne są - oby były również takie w rzeczywistości - napisz więc od razu jak otworzysz paczkę jakie są w dotyku i czy dobrze się trzymają na głowie, skoro są takie ciężkie ...
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 17:07   #3206
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

StokrotkaS, Jasne ze dam znac, obym sie tylko nie przeliczyla, tak jak z tymi co mam.
Ale babeczka mnie zapewniala ze sa bardzo geste, wiec dobrze ze miala ta aukcje z lokowanymi, bo proste by mi nie pasowaly.

Kurde czuje sie jak dzieciak przed Gwiazdką.

edit:

http://www.youtube.com/watch?v=5JIwP...eature=related

Jej Klipy są BOOOOOOOSKIE!!! (kosztuja 330 dolcow.. uhhhh)
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-07-07 o 20:05
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 00:29   #3207
Mandarinen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam wszystkich Jestem nowa na tym forum Włoski miałam doczepiane już kilka razy i jestem maniaczką pieknych , długich kłaczków Mam do was prośbę, a mianowicie bardzo podobają mi się włosy profibre, kiedyś miałam je już doczepione i znakomicie się prezentowały, mam tylko pytanie jak je przerobić pod microringi? czy dam radę zrobić to sama? miałam je jakieś 7 lat temu metodą na gorąco robione u profesjonalisty i z tego co widzę nie ma ich nigdzie pod ringi proszę o pomoc....
Mandarinen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:27   #3208
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Siedze na YT i przegladam hair extensions.. patrzcie na co trafilam, moze widzialyscie:

http://www.youtube.com/watch?v=mTl5gFkRLYs

Wlosy sa swietne, kosztuja 10 dolcow tylko trzeba sie nameczyc.. ja watpie ze dalabym rade tak usiasc przed lustrem i szyc sobie na glowie nie wiem na jakiej to zasadzie, ale wyglada bosko.


Link do wlosow: http://store.goldenmartbeautysupply.com/shngofreq.html
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 14:18   #3209
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

moim zdaniem beznadziejna metoda , wymagajaca duzej zrecznosci i pochlaniajaca czas , na dodatek jednorazowa w uzyciu , bo ile mozna w tej siatce przyszytej do glowy chodzic .. gora tydzien , po tym czasie skora sie robi brudna , poci sie , swedzi i trzeba odpruwac .. pewnie stad niska cena wlosow , sa jednorazowego uzytku ..chyba ze ktos ma jazdy i je chce przyszywac co pare dni .. co gorsza efekt nie jest powalajacy , dziwnie to wygladalo na glowie tej -modelki- ale przyznam szczerze ze sie jeszcze z takim przedluzaniem nie spotkalam .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 16:24   #3210
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dziewcdzyny mam pytanie, wiezm, ze juz sporo chwalilyscie wlosy rosyjskie z wirmy kegel, ale ktoras z was nosi je moze ponad 3 miesiace? jak sie zachowuja?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.