poważny probem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 15:00   #1
tinafey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34

poważny probem


Niecały miesiąc temu mój chłopak miał operacje usunięcia jądra i od tamtego czasu dziwnie się zachowuje nie chce uprawiać seksu a co gorsza często gdy bylismy bliżej i się obsciskiwaliśmy się podniecalo to go i miał zwód a teraz ledwo co.Co mam zrobić czy moze to miec coś wspólnego z usunięciem jądra .
tinafey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:03   #2
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: poważny probem

Myślę, że to wszystko się unormuje z czasem. Drugie jądro musi zacząć wytwarzać większe ilości testosteronu (działać za 2 ). Zapewne to właśnie kwestia hormonów.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:05   #3
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: poważny probem

Cytat:
Napisane przez tinafey Pokaż wiadomość
Niecały miesiąc temu mój chłopak miał operacje usunięcia jądra i od tamtego czasu dziwnie się zachowuje nie chce uprawiać seksu a co gorsza często gdy bylismy bliżej i się obsciskiwaliśmy się podniecalo to go i miał zwód a teraz ledwo co.Co mam zrobić czy moze to miec coś wspólnego z usunięciem jądra .
ja myślę, że po prostu po operacji tej czuje się mało męsko, nie podnieca się, gdyż zapewne jest to wynikiem stresu, ale to tylko moja teoria
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:04   #4
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: poważny probem

Cytat:
Napisane przez tinafey Pokaż wiadomość
Niecały miesiąc temu mój chłopak miał operacje usunięcia jądra i od tamtego czasu dziwnie się zachowuje nie chce uprawiać seksu a co gorsza często gdy bylismy bliżej i się obsciskiwaliśmy się podniecalo to go i miał zwód a teraz ledwo co.Co mam zrobić czy moze to miec coś wspólnego z usunięciem jądra .
Porozmawiaj z nim na spokojnie i powiedz mu co myślisz. Chłopak na pewno sie stresuje. Powinnas go zapewnic ze brak jadra niczego nie zmienia w Waszych relacjach.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:13   #5
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: poważny probem

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
ja myślę, że po prostu po operacji tej czuje się mało męsko, nie podnieca się, gdyż zapewne jest to wynikiem stresu, ale to tylko moja teoria
Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Porozmawiaj z nim na spokojnie i powiedz mu co myślisz. Chłopak na pewno sie stresuje. Powinnas go zapewnic ze brak jadra niczego nie zmienia w Waszych relacjach.
Zgadzam się z dziewczynami

A poza tym niecały miesiąc to niedługo, przecież to była operacja. Daj mu czas, żeby doszedł do siebie, zarówno fizycznie, jak i psychicznie ( myślę, że to jednak w tej sferze głównie leży problem).
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:14   #6
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: poważny probem

Minął dopiero niecały miesiąc od operacji. Musi minąć trochę więcej czasu by wszsytko się unormowało w organizmie. A jak nadal będą problemy to trzeba się do lekarza wybrać i on pomoże rozwiązać ten problem
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:16   #7
Wertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: blisko monitorka:)
Wiadomości: 213
Dot.: poważny probem

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
ja myślę, że po prostu po operacji tej czuje się mało męsko, nie podnieca się, gdyż zapewne jest to wynikiem stresu, ale to tylko moja teoria
Dokładnie.
Wertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 16:42   #8
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: poważny probem

Masz rację, problem jest bardzo poważny. Po usunięciu jądra facet czuje się malo męski, malo atrakcyjnie. Jego dziwne zachowanie jest jak najbardziej 'normalne'. Jednak z czasem może stać się męczące. Ten sam problem mial chlopak mojej koleżanki. Po czasie facet ubzdural sobie, ze jej przeszkadza fakt, iz nie ma jednego jadra( wcale tak nie bylo), że jej nie 'zadawala'( rowniez nieprawda), stal się straszliwie zaborczy, zazdrosny. Doszlo do tego, że jak się ladnie ubrala, pomalowala, to on od razu myslal, że to dla innego faceta. Wmawial jej i sobie, że wszystko co dzieje sie zlego w ich zwiazku związane jest z jego 'defektem'. Czysta paranoja. Rozstali się, bo to bylo nie do wytrzymania. A taki fajny byl ...

Tak na dobrą sprawę, trudno cokolwiek doradzic, Może porozmawiaj z nim powiedz jak wazny jest dla Ciebie. Ze kochasz go takiego jakim jest
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2009-07-02 o 16:45
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:44   #9
w taka cisze
Raczkowanie
 
Avatar w taka cisze
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: poważny probem

przeciez niecaly mieisac dopiero minal...
poczekaj troche co Ci sie tak spierzy napewno dla niego jest to niemile przezycie wiecv daj mu ochlonac
bedziecie mieli jeszcze na to czas spokojnie
w taka cisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:06   #10
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: poważny probem

Cytat:
Napisane przez w taka cisze Pokaż wiadomość
przeciez niecaly mieisac dopiero minal...
poczekaj troche co Ci sie tak spierzy napewno dla niego jest to niemile przezycie wiecv daj mu ochlonac
bedziecie mieli jeszcze na to czas spokojnie

Niby tylko miesiac ...
Sluchaj, ja nie zdawalam sobie sprawy jaka faceci potrafia miec obsesje na punkcie swoich czesci intymnych dopóki nie zapoznalam sie z przypadkiem faceta mojej kolezanki. Naprawdę masakra!
Mam nadzieje, ze TZ autorki zaakceptuje siebie i wszystko sie ulozy. Jednak potrzeba tu wiele cierpiwości, bynajmniej nie tylko z jego strony ...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.