Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 19:20   #3181
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kaja40 Pokaż wiadomość
.........a przypomni mi gdzie bylas u fryzjera?????pozdrawiam
u tomka batleja...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:24   #3182
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja troszku z innej beczki, mianowicie wymieniani tu fryzjerzy są polecani ze wzgledu np na dobre cięcia, dobre farbowanie itd.

a ja mam pytanko- jaki fryzjer na czesanie? idę na wesele, mam dłuugie wlosy i mam juz jakis tam zamysl co do fryzury (nie dam sobie zrobic drugiej glowy na glowie:/), ale nie mam pojecia do kogo w tym celu sie udac:/

czy np polecani przez Was fryzjerzy będą potrafili tylko zrobic jakis tam fryz na glowie bez zadnych cięć itp?

dzieki z gory za odpowiedzi!
pozdrowienia ze slonecznego poznania
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:37   #3183
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

na czesanie to polecam fryzjerkę anię z pasazu niebieskiego na paderewskeigo

mnie rewelacyjnie uczesala na moj slub

a co do Tomka, to troche sie zalamalam, ze jego fryzury nie wygladaja za dobrze po myciu

mam isc do niego w czwartek na farbe i ciecie, to chyba sobie to ciecie podaruje, bo teraz mam dosc fajna fryzure, tylko kolor nie taki...
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:58   #3184
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
ja troszku z innej beczki, mianowicie wymieniani tu fryzjerzy są polecani ze wzgledu np na dobre cięcia, dobre farbowanie itd.

A ja mam pytanko- jaki fryzjer na czesanie? Idę na wesele, mam dłuugie wlosy i mam juz jakis tam zamysl co do fryzury (nie dam sobie zrobic drugiej glowy na glowie:/), ale nie mam pojecia do kogo w tym celu sie udac:/

czy np polecani przez was fryzjerzy będą potrafili tylko zrobic jakis tam fryz na glowie bez zadnych cięć itp?

Dzieki z gory za odpowiedzi!
Pozdrowienia ze slonecznego poznania



polecam panią mirkę z atelier arlekinady ,nie zrobi ci babcinego koka tylko naturalne modne upięcie
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:47   #3185
smerfetka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hej chcialabym sie zapytać co myslicie o Kamilu z GRUPY WAGNERA?
mam dlugie włosy i chce je sciac na..krotko, dlatego musze oddac glowe w dobre rece.

Byłysci/słyszalyscie cos o Kamilu?
smerfetka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 16:19   #3186
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

marta12101 to musisz głośno i wyraźnie domagać sie o kolor jaki chcesz, albo wyjdziesz z salonu bez roznicy w wygladzie, za to roznica w portfelu..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:47   #3187
motylek1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

hej po raz pierwszy pisze na forum...
chcialam spyac jak to jest z fryzjerami w centrum?
szczerze to nigdy nie bylam tak naprawde u fryzjera...mam dlugie wlosy i chcialabym tez jego porady co zrobic...lat mam 23 wiec fajnie by bylo jakby zrobil cos ladnego ale tez nie szalonego bo jak na studiach sie pokazac
no i chcialabym by tez zrobil balejaz i fryzurke mojej mamie...lat50 wlosy za uszko
obie mamy delikatne wlosy bo blond...to stwarza straszne problemy zawsze...
bede bardzio ale to bardzio wdzieczna za porade
motylek1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 22:28   #3188
margaritta6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez smerfetka111 Pokaż wiadomość
Hej chcialabym sie zapytać co myslicie o Kamilu z GRUPY WAGNERA?
mam dlugie włosy i chce je sciac na..krotko, dlatego musze oddac glowe w dobre rece.

Byłysci/słyszalyscie cos o Kamilu?
hejka!
Ja byłam u Kamila z GAWW i jestem niezadowolona z Jego usługi.
Wcześniej chodziłam do Sebastiana i zawsze wychodziłam zadowolona, ale TYM razem tak nie było , Kamil zrobił mi wielki bałagan. Po umyciu włosy wogule mi się nie ukłdają . Kamila polecił mi recepcjonista , który zapewniał ,że będe bardzo zadowolona. Ale tak nie było... Poszukiwałam Sebastiana ,ale nigdze nie mogę go znaleść:{ .
margaritta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:59   #3189
nixx
Przyczajenie
 
Avatar nixx
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Ja też jestem jedną z tych, które od wieków w poszukiwaniu dobrego fryzjera śledzą ten wątek, w końcu się zdecydowałam - padło na Tomka, mam nadzieję, że nie wpłynęły na to zbytnio te wszystkie 'reklamy'.
Sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana bo od dłuższego czasu miałam zawsze pół długie włosy, do ramion, czasem za + grzywka. Od roku się 'zapuściłam', specjalnie, czy nie, i sama jestem zaskoczona, jak wyglądam w miarę długich włosach (wszyscy mówią, że fajnie, ale moje włosy są cieńkie i proste więc nie sądzę, żeby to się sprawdzało na dłuższą metę), ale od pewnego czasu nęci mnie krótka fryzura. Taka naprawdę krótka.
Mam dosyć osiedlowych fryzjerek, które robią fryzury na Victorię Beckham, Małgorzatę Foremniak czy inne sunie, jestem młoda, mam 19 lat i chcę na głowie czegoś naprawdę fajnego (często widzę na mieście dziewczyny z za***istymi którkimi fryzurami, ale zawsze się boję do nich podejść i zapytać o szczegóły ;-) ).

Ale taka poważna zmiana - z włosów (no może nie jakiś super ale jednak) długich na krótkie. Plus fakt, że zależy mi na czymś rzeczywiście fajnym, oryginalnym, co będzie pasować do mnie i do kształtu twarzy. Nie mogę oddać się w ręce jakieś marnej fryzjerki, która skończyła szkołę fryzjerską, bo na wszystko inne była za głupia, chcę kogoś, kto się na tym zna, ma wyczucie, artystyczną wizję i nie chce mi zrobić fryzury na_kogoś_tam.

Myślicie, że mam iść do Tomka? Przedstawię mu zarys swojej wizji, żeby wiedział, w czym się obracać, resztę niech sam dopasuje. Zobaczyłam w jego galerii jedną fryzurę, która może jakoś definiować styl - http://www.fotomody.pl/zdjecie/14187 , ale podkreślam - tylko definiować. Po to chcę iść do dobrego fryzjera, żeby on też miał coś do powiedzenia... Zdaję sobie sprawę, że w tym 'jego' zawsze czai się pewne niebezpieczeństwo i ryzyko, ale cóż, trzeba zaryzykować, a lepiej u dobrego fryzjera.

Aha i chciałabym jeszcze przefarbować, ale o to praktycznie się nie boję. Boję się bardziej o cenę końcową :P Jutro dzwonię do Tomka, apokalipsa nadchodzi.
nixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:28   #3190
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hej dziewczyny Mam zamiar wybrać się do fryzjera i myślałam o zachwalanym tutaj p. Tomku B. ale po ostatnich opiniach mam wątpliwości...W ogóle widzę, że ceny u niego nijak nie pokrywają się z cennikiem na stronie, a mi nie bardzo się uśmiecha wydanie 90zł za samo strzyżenie...
Gdzie znajduje się wspomniana przez Was czesanka i jakie mniej więcej są tam ceny?Dodam, że mam włosy troszkę przed ramiona.Czy mają stronę internetową?Aha...i rozumiem, że jeśli tam bym chciała iść to mam "walić" do Adama?Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:45   #3191
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

jedyne www to (chyba) :
http://www.spot.poznan.pl/pl/oferta/fryzjer
ale cennika tam nie ma. Ceny mają podobne. Jakość usług również, choć po Tomku fryzura przestala mi się układać po 3 tygodniach a u Adama spokojnie wytrzymała ponad dwa miesiące. Może dlatego, że siedzi się u niego w fotelu godzinami i on strzyże i strzyże niestety, ostatnio dzwoniłam do niego i czas oczekiwania to ok 6 tyg, co mi się wcale nie uśmiecha, bo fryzurę teraz mam delikatnie mówiąc gównianą
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 17:34   #3192
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Kurczę...to mnie nie pocieszyłaś...Spróbuję najwyżej zadzwonić i się zobaczy.
A tak reasumując to gdyby tam mi się nie udało to gdzie jeszcze warto iść?Przeczytałam większą część wątku ale mam już totalny mętlik...
Warto np. iść do GAWW?Pomóżcie please... Niby mam fryzjerkę, z której jestem zadowolona ale czasem człowiek chce coś zmienić i chciałabym kogoś kto mi dobierze fryzurę odpowiednią do mojej twarzy itp.
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 17:57   #3193
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

minely 2 miesiace i niestety moj kolorek troche wyblakł, robilam go u Adriana z ArtChagale, bylam bardzo zadowolona, jednak mysle, ze powroce do LeGrand, moje Lena jest na urlopie i ide na farbe do Ani, moze ktos robil u niej koloryzacje?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 18:37   #3194
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

A była może któraś z Was w którymś z salonów Trendy albo w Laurent w king crossie?
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 20:49   #3195
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
minely 2 miesiace i niestety moj kolorek troche wyblakł, robilam go u Adriana z ArtChagale, bylam bardzo zadowolona, jednak mysle, ze powroce do LeGrand, moje Lena jest na urlopie i ide na farbe do Ani, moze ktos robil u niej koloryzacje?
Kurcze, a właśnie miałam pytać jak tam Twój kolor?? czyli to jednak nie to? ech ja nie wiem do kogo się wybrać , już myślałam nawet aby wrócić do Farouk bo mają fajne farby... zależy mi aby kolor pasował do mojej karnacji i wyglądał w miarę naturalnie (tzn komponował się z resztą, że tak się wyrażę )... dziewczyny jakieś pomysły? dodam, że sprawdziłam już GAWW (w tym także Adama) oraz Farouk. Odpadają salony pracujące na L"Orealu bo jak dla mnie jest straszliwie nietrwały więc szkoda mi pieniędzy
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 20:59   #3196
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

po 2 miesiacach niestety nie jest juz tak intensywny, ale mysle, ze to normalne, szczegolnie, iz ja mialam wczesniej rozjasniane wlosy pasemkami, wiec latwiej ten braz schodzil

teraz sama nie wiem co zrobic, czy udac sie na rozjasnienie, czy przyciemnic wlosy raz jeszcze :/
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:03   #3197
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
po 2 miesiacach niestety nie jest juz tak intensywny, ale mysle, ze to normalne, szczegolnie, iz ja mialam wczesniej rozjasniane wlosy pasemkami, wiec latwiej ten braz schodzil

teraz sama nie wiem co zrobic, czy udac sie na rozjasnienie, czy przyciemnic wlosy raz jeszcze :/
moim zdaniem to naturalne, z rozjaśnianego włosa zawsze będzie się szybciej wypłukiwała farba
a mogłabyś mi coś powiedzieć w kwestii doradzania jeśli chodzi o Adriana? ma pomysł na klientkę?? mówi w czym by było ok?
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 07:40   #3198
kinjac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez sweet88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam zamiar wybrać się do fryzjera i myślałam o zachwalanym tutaj p. Tomku B. ale po ostatnich opiniach mam wątpliwości...W ogóle widzę, że ceny u niego nijak nie pokrywają się z cennikiem na stronie, a mi nie bardzo się uśmiecha wydanie 90zł za samo strzyżenie...
Gdzie znajduje się wspomniana przez Was czesanka i jakie mniej więcej są tam ceny?Dodam, że mam włosy troszkę przed ramiona.Czy mają stronę internetową?Aha...i rozumiem, że jeśli tam bym chciała iść to mam "walić" do Adama?Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
Skuszona zachwytami nad Czesanką umówiłam się na cięcie włosów. Niestety przyjął mnie Łukasz. Będę szczera - podobała mi się fryzura do pierwszego mycia. Jak na 80 zł to jestem trochę zawiedziona - ścięcie było raczej delikatnym podcięciem. Nie zepsuł mi fryzury, ale też nie zrobił niczego nowego. Następnym razem wybiorę się do Adama albo wypróbuję GAWW - tylko kogo konkretnie polecacie ? chcodzi o nadanie fryzury włosom długim, za ramiona
kinjac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:22   #3199
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Chloestic wydaje mi się, że dwa miesiące to całkiem niezły wynik dla farby moje włosy już po miesiącu tracą kolor a jestem brunetką

już nie wiem kogo polecać chyba potrzeba świeżej krwi na fryzjerskim rynku
jeśli GAWW to ja znam tylko Waldka i polecam, bo reszta ekipy wymieniona...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 10:44   #3200
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ehh...właśnie dzwoniłam do GAWW, ścięcie moich włosów ok 80zł, zapytałam o terminy do p. Waldka, usłyszałam, że dopiero druga połowa sierpnia
Na prawdę żadna z Was nie słyszała nic o salonach Trendy lub Laurent?Chciałabym się tam wybrać ale boję się iść do byle kogo...
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 11:14   #3201
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cześć dziewczyny kiedyś potrzebowałam zmiany i trafiłam do salonu Beverly na 3 maja i już zostałam. w którymś z postów pisałam o Asi "Sarnie". Mi farba trzyma sie niecałe 2 miesiące- uwzam, ze to dobry wynik jak na rozjaśnianie, jednakże ja mam farbowane maseczka, która zmienia kolor, jest super, bo teraz widze jak bardzo włosy sie odbudowaly, naprawde polecam. pracuja na Matrixie. dobre jest to że można mieszac kolory, ze mna tak było mialam kolor w glowie i szukałyśmy go mam mieszane jakies 2 farby naturalna i zlotą czy cos takiego po 3 wizytach, trafilyśmy dziś idę na wizyte. wrzuce fotki jak wroce. niestety na fryzjera i kolor trzeba trafic metodą prób i błędów. powodzenia
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 12:00   #3202
calkamn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam Wszystkich właśnie przeczytałam ten wątek od samego początku, ale nigdzie nie widzę nic o salonie VERON Krzysztofa Potrykusa na Placu Wolności... czy coś o nim słyszałyście???? Pilne!!!! Z góry dzięki za odpowiedzi.
calkamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 13:52   #3203
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez calkamn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich właśnie przeczytałam ten wątek od samego początku, ale nigdzie nie widzę nic o salonie VERON Krzysztofa Potrykusa na Placu Wolności... czy coś o nim słyszałyście???? Pilne!!!! Z góry dzięki za odpowiedzi.

Niestety nie kojarzę ani salonu ani fryzjera
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:29   #3204
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

sweet88: ja chodzę do Farouka, do Sylwii, płacę zwykle 65 zł za ścięcie z ułożeniem i rzeczywiście jestem zadowolona, jak już kiedyś pisałam, bo jak ją proszę o ścięcie tylko końcówek, 1 cm, to robi to dla mnie
od kuzynki za to słyszałam, że na Piątkowie płaci 30-35 zł u fryzjerki, które dobrze ścina jej kręcone włosy... a widziałam, że parę dziewczyn tutaj szuka takiego "specjalisty od włosów kręconych" więc namiary mogłabym załatwić
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:09   #3205
galubka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez niobee Pokaż wiadomość
Ja gorąco polecam Dawida z Trendy
Naprawdę fajnie obciął wlosy oraz dobral ladny kolor farby.
Obsługa w salonie naprawde przemiła.
Jedyny minus to cena ... za sciecie i farbowanie wlosow dł za ramiona zaplacilam 185 zł. i to po studenckiej znizce.
:/

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

zapomniałam dodac ze mam na mysli salon trendy na katowickiej 53B
Witam,
Ja również polecam Dawida z salonu Trendy na ul. Katowickiej 53 w Poznaniu, jest świetny, nie dość, że przystojny i pięknie pachnie, to jeszcze bardzo zabawny i wyluzowany... Jest stworzony do bycia fryzjerem... zawsze dobierze odpowiedni kolor i rodzaj fryzury. Moje włosy wyglądały koszmarnie, zniszczone i suche od domowego farbowania. Dawid cudotwórca uzdrowił moje włosy, teraz wyglądam ślicznie. Dziękuję mu z całego serca!! Polecam !!!!
galubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:18   #3206
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez galubka Pokaż wiadomość
Witam,
Ja również polecam Dawida z salonu Trendy na ul. Katowickiej 53 w Poznaniu, jest świetny, nie dość, że przystojny i pięknie pachnie, to jeszcze bardzo zabawny i wyluzowany... Jest stworzony do bycia fryzjerem... zawsze dobierze odpowiedni kolor i rodzaj fryzury. Moje włosy wyglądały koszmarnie, zniszczone i suche od domowego farbowania. Dawid cudotwórca uzdrowił moje włosy, teraz wyglądam ślicznie. Dziękuję mu z całego serca!! Polecam !!!!

to dobrze, ze pieknie pachnie

ja bym chciala isc do fryzjera, ale nie chce isc do nikogo tu polecanego... juz mi sie przejadły te imiona na pewno jest wiele, nieodkrytych jeszcze przez nas talentów , na które czekam.. talentów, które niekoniecznie biorą 90 zł na cięcie

co to wizyt 6 tygodniowych.. ostatnio na tvn style oglądałam program o sekretach fryzjerów, w którym mówili o tym, że fryzjerzy często okłamują klientki o tak długim czasie oczekiwania w ten sposób sprawiają wrażenie prawdziwych fachowców (przecież mają taki ruch! ) .. a tak naprawdę mają kilka klientek porozpisywanych na 3 miesiące
przypomniało mi sie, że często się z czymś takim spotykałam w le grand- przykładowo:

dzwonię, mówię, że pasuje mi 15 lipca o 16. Recepcjonistka mówi, że ten termin jest zajęty i najbliższy będzie dopiero 20 lipca.. jednak godzina mi nie pasuje, więc słysze propozycję 17 lipca o 9 rano.. 9 rano tego dnia mi nie pasuje, ale 16 lipca o 9 mogę przyjśc na miejsce.. i jakiś cudem, bez problemu jestem zapisywana mimo, że pierwszy termin miał być bardziej odległy :P
a Wy miałyście takie sytuacje?
__________________





Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2009-07-08 o 21:22
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:22   #3207
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Oooo super To może zadzwonię i umówię się do tego Dawida. Zwłaszcza, że teraz w Trendy mają promocję dla studentów i strzyżenie jest za 44zł. Co prawda na Katowicką mi trochę nie po drodze ale mogę się poświęcić Oby się tylko nie okazało, że już tam nie pracuje albo, że do niego też są terminy na za 2 mies...
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 00:08   #3208
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
co to wizyt 6 tygodniowych.. ostatnio na tvn style oglądałam program o sekretach fryzjerów, w którym mówili o tym, że fryzjerzy często okłamują klientki o tak długim czasie oczekiwania w ten sposób sprawiają wrażenie prawdziwych fachowców (przecież mają taki ruch! ) .. a tak naprawdę mają kilka klientek porozpisywanych na 3 miesiące
też to oglądałam w gruncie rzeczy to coś w tym jest może... chociaż ja (chyba?) nie miałam takiej sytuacji.
Papryczko, jeśli znajdziesz taki jakiś talent, który ścina dobrze i nie bierze 90 zł, to daj znać chociaż nie wiem... może lepiej nie? bo znowu polecą tam tłumy i talent "nieodkryty" poczuje się gwiazdą
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 05:31   #3209
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość



co to wizyt 6 tygodniowych.. ostatnio na tvn style oglądałam program o sekretach fryzjerów, w którym mówili o tym, że fryzjerzy często okłamują klientki o tak długim czasie oczekiwania w ten sposób sprawiają wrażenie prawdziwych fachowców (przecież mają taki ruch! ) .. a tak naprawdę mają kilka klientek porozpisywanych na 3 miesiące
przypomniało mi sie, że często się z czymś takim spotykałam w le grand- przykładowo:

dzwonię, mówię, że pasuje mi 15 lipca o 16. Recepcjonistka mówi, że ten termin jest zajęty i najbliższy będzie dopiero 20 lipca.. jednak godzina mi nie pasuje, więc słysze propozycję 17 lipca o 9 rano.. 9 rano tego dnia mi nie pasuje, ale 16 lipca o 9 mogę przyjśc na miejsce.. i jakiś cudem, bez problemu jestem zapisywana mimo, że pierwszy termin miał być bardziej odległy :P
a Wy miałyście takie sytuacje?


mnie ostatnio dobił mój 2 miesięczny chyba (już nie pamiętam dokładnie) termin. TŻet się nabijał, że na wizytę u lekarza (obleganego zresztą) krócej czekałam

ja muszę iść do kogoś na farbę, i chyba na chloesticową Lenę się zdecyduje, tylko te ceny
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:54   #3210
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

No właśnie mnie też wkurza gwiazdorzenie fryzjerów
do kogo bym nie poszła, kto jest właśnie popularny na wizażu ten gada o forum podniecony a jak go zjadą to od razu uważa, że konkurencja maczała w tym palce, a nawet do głowy mu nie przyjdzie, że jest przecietniakiem i tylko chwilowa popularność na forum sprawiła, że klientki waliły do niego drzwiami i oknami
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.