Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 07:15   #3211
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a i jeszcze się pochwalę (co prawda to nie o dzieciach ale korci mnie zeby sie wszystkim chwalic,...) ze mamy dziisja z TZtem rocznice slubu - trzecią i dostałam piekny sliczny cudowny złoty zegarek co prawda ja za złotem generalnie nie przepadam ale ten zegarek jest pięęęęęękny

p.s. ja TZtowi kupilam balsam po goleniu. .... no ale jak mam przebić zedszłoroczne buciki dzidziusiowe
no to gratulacje i jak najwięcej takich rocznic(teraz to pewnie diamenty dostaniesz)
Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
6900 gratulacje Baruts dzielny facet

Masako dajesz fotki nowej fryzury
dzięki
dam ino sie uczesze i zmobilizuje tzta do roli ftografa
bo ta fryzjerka do której chodze to świetnie strzyże ale jak wymodeluje to masakra jakieś takie ma ciagoty do wystających elementów na głowie
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość

A konkretnie czy ktoras sie jako tako zna na rybkach akwariowych bo chcemy kupic rybke tzw zlota rybke czyli musialaby byc taka w odcieniach pomaranczowych i jakas ladna do kuli ze szkla czyli jakas rybka ktora nie wymaga niczego oprocz wody i jedzenia no i moze jeszcze kolorowych kamyczkow i domku do ozdoby
znać sie nie znam ale miałam kiedyś taka zlotą rybke w kuli. Jedyna rada jaką moge udzielić-to nie kupujcie dużego egzemplaza, ja tak zrobiłam i okazało sie ze rybka jest już stara i szybko zdechła
moja kolezanka ma bojowniki i sobie chwali ale kupiła chore i dlugo musiała im dawac antybiotyki
Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
masako same madre slowa!!!
a dzis ide na badania to zobacze jak tam moje tsh i ft4Cos czuje ze kiepsko a 15 mam wizyte wiec sie wszystko wyjasni.
A z Bartka do duzy facet juz jest!!Jak Ty go nosisz??Bo ja jeszze sobie nie moge wyobrazic dzwigac takiego klocuszka.
Musze sie dzis z Julka wybrac do tego laboratorium bo nie mam z kim jej zostawic.Mam nadzieje ze niczego tam nie zlapie.I wlasnie sobie uswiadomilam ze bede musiala pojsc jeszcze raz-wlasnie zjadlam jogurt i kawe wypilam-wiec z morfolologii Dobrze ze hormony moge zrobic po lekkim sniadanku(choc lepiej zupelnie na czczo)
Milego dnia!!!
och dziękuje,
jak nosze bartka? z bólem krzyża
morfologie można robić po jedzeniu, na czczo trzeba robić takie rzyczy żwieniowe typu cukier, cholesterol
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 07:48   #3212
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość

och dziękuje,
jak nosze bartka? z bólem krzyża
morfologie można robić po jedzeniu, na czczo trzeba robić takie rzyczy żwieniowe typu cukier, cholesterol
dzieki Ci kochana-jakos nie pomyslalam o tej morfolgii(mi zawsze mowili ze na czczo)-przynajmniej kawke poranna dopije
JA nosze Julke-waga 5600- z bolem nadgarstkow-a rano budze sie z cudownym bolem krzyza i sztywnoscia-wstaje jak moja 60 letnia mama
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:00   #3213
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry

Wlasnie wcinam sniadanie i czytam a za chwile do roboty, trzeba tz-towi pomoc w remoncie
fizjo ja tez wstaje z lozka jak 60-letnia kobita, boli mnie wszystko a nadgarstki mnie tak strasznie bola ze rano jak sie budze to nie jestem w stanie nimi ruszyc, bol okropny, a przy przebieraniu Dawida musze zeby z bolu zaciskac......wszystko to przez moja prace i noszenie Dawida

A co do rybek to czy z bojownikow sa takie pomaranczowe? bo nie widzialam jeszcze.....musze sie przejsc do zoologicznego

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-07-09 o 08:01
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:01   #3214
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

hej Mamusie
u mnie dziś kolejny dzien z serii ciężkich
mam teraz chwilkę więc wstawiam fotasy mojego szkraba i lece czytać co napisałyście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1210.jpg (89,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1220.jpg (124,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1223.jpg (77,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1237.jpg (77,4 KB, 36 załadowań)
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:23   #3215
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzień dobry

dziękujemy za życzenia

Cytat:
Napisane przez Masako
no to gratulacje i jak najwięcej takich rocznic(teraz to pewnie diamenty dostaniesz)
diamenty powiadasz...?
a tak na serio to strasznie się cieszę nie chodzi nawet o to co dostałam tylko ze sie postaral i to bardzo
a jak zapytalam czy to nie za drogi prezent to powiedział ze zasługuj ę na dużo więcej bo jestem cudowną żoną i mamą

a ja z rana czuję się skopana czy Wasze dzieci też tak mocno kopią nóżkami? Adrianek od urodzenia kopał ale teraz to przechodzi sam siebie
tu nagranie co on potrafi



i jeszcze jedno pytanko, czy Wasze dzieci jak sie bawią pieluszką lub np nakryte sa kocykiem i sobie naciągną na głowe to tak jakby się dusily? tzn tak jakby oddechu zlapac nie mogly? Adrianek na pewno sie faktycznie nie dusi bo czasami ma tylko oczy zakryte ale wlasnie wystarczy ze cos mu na oczach lezy i od razu tak jakby sie bal i szybciej oddycha

Zanka jej ale Filip już poważny facet, przystojniaczek Ci rośnie
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-07-09 o 08:26
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:31   #3216
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość


masako
w regionie jest jeszcze Adrianek Emilki ale on jakos ruchowo jest bardzo rozwinięty wiec powinien sobie szukać panny w mamusiach styczniowo-lutowych ...
UWAGA
mój Filip jest jeszcze wolny

Emilko
mój maluch też tak kopie jakby biegał
a jeśli chodzi o pieluszkę na głowie to u nas podobnie, próbuje ją szybko ściągnąć a potem ma duże oczy i sapie heh jakaś panika
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:36   #3217
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Hej ale u nas ponuro za oknem znowu będzie troche słońca i troche deszczu pewnie

Raspi ja bym chętnie pobiegała, tylko nie mam kiedy

Monix jak miało nie być widać to po co piszesz?
najlepszego dla Dawidka
pilnuj mu panny, pilnuj

Fizjo dziewczyny dobrze gadają, powytykaj coś swojemu TŻtowi <- to dla niego oczywiście
ale ślicznie Julcia śpi
za wyniki badań, oby było ok z tarczycą

Anya śliczna Klaudusia

czemu Anya nie została dopisana do listy?

Spicegirl gratuluję pierwszego głośnego śmiechu zaglądaj czasem jak znajdziesz chwile

Nicolajj już drugi ząbek?
widzę, że Ty jedyna zastosowałaś się do mojej prośby o dobicie
Bartuś śliczności

Judy to ładnie mnie tak w błąd wprowadzać?
super prezenty Amelka dostała, też mamy takiego grzechotko-gryzaka jak z TT, tylko mniej części ma, Ania to uwielbia świetne do gryzienia i już umie tym pogrzechotać

Gabriella fajnie, że w kąpieli już lepiej u nas lepiej odkąd kłade na spód wanienki tetrową pieluszkę ale nie mam pojęcia czemu
a babe w przychodni to trzeba
duża ta gulka po szczepieniu? może to taka mała opuchlizna tylko i Altacet by pomógł? (nam lekarka po szczepieniu kazałą smarować gdyby coś było)
butelka TT z tym smoczkiem udającym sutek jest ok, ale jak dziecko nie chce butelki to i z takiej nie wypije (jak u nas - Ania umie, ale nie chce), ale zawsze można spróbować

Malpka niezła jest Julcia, Ania się wczoraj ciągnęła za ucho jak próbowała siadać w kąpieli
hihih przy okazji przypomniało mi się coś: jak rodziłam, to położna powiedziała, że jak wyjdzie główka, to reszte za uszy wyciągnie

Zanka u Was już słoiczki z mięskiem ale ten czas szybko leci
super fotki, kawał faceta
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 08:37   #3218
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

cd (przeładowane grafiką)

Alkamor to jak rozpakujesz paczke to skrobnij co w niej było
dla Kubusia za przekręcanie się

Czoornoo aż tak Cię ta krewetka prześladuje?

Masako gratuluję wagi u Bartusia, rośnie jak na drożdżach

Kajaska fajnie, że Ci się taki dobry ortopeda trafił

Emilka gratuluję 3 rocznicy fajny prezent
super filmik z kopiącym Adriankiem Ania też mocno kopie, jak ją przewijam to często jej muszę mówić "nie kop jedzonka" (bo ja niska jestem i tak mnie dziecko czasem trafia jak się pochyle)
co do zabaw z pieluszka/kocykiem to nie wiem, bo Ania zazwyczaj jak już ciągnie do soebie kocyk, to po to, żeby go zjeść, jak ją czasem w zabawie na chwilkę zakryje pieluszką to tak śmiesznie macha rękami i nogami jakby się cieszyła i robi takie "ach"

Buziaczku najlepiej popytać w sklepie zoologicznym powiedzą Ci jakie gatunki rybek mogą być same w akwarium (żeby nie kupić jakiejś stadnej rybki) i jakie mają wymagania co do warunków (czy będzie potrzebna grzałka itp. - bo to są koszty) a bojowniki wyglądają TAK

zapisałam sobie to co piszecie o glutenie, rozszerzaniu diety itp niedługo się przyda a wogóle wczoraj sobie troche podczytywałam i w nocy mi się śniły soczki dla dzieci i miały strasznie duże ceny

aaaa mam pytanie: jak się robi kaszkę na swoim mleku to się mleko gotuje? bo np kaszka manna to wymaga gotowania, a te kaszki ryzowe to chyba tylko ciepłym się zalewa? jak to jest? bo wszędzie trąbią, żeby mleka nie gotować, bo traci swoje właściwości

no i się muszę pochwalić: wczoraj pokazywałam Ani, że jak się podciąga do siadania, to się nie robi łuku i załapała i tak jej się to podoba, że chce ciągle się podnosić oczywiście tylko kilka razy jej pozwoliłam i teraz będę jej dawać ręke żeby sama próbowała cieszy mnie to, że jak siedzi trzymana za rączki to w miare prosto plecki trzyma i taka ma uciszoną minę
a wczoraj znowu udało mi się ją rozbawić tak, że rechotała
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."


Edytowane przez sija
Czas edycji: 2009-07-09 o 08:39
sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:39   #3219
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość


Anya śliczna Klaudusia

czemu Anya nie została dopisana do listy?

nie dostałam żadnej wiadomości na PW
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:41   #3220
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
nie dostałam żadnej wiadomości na PW
Anya wyślij Zance takie wiadomości jak znajdziesz na pierwszej stronie wątku, to Cię dopisze do listy
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:47   #3221
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

emilko moja Julka tez tak biega i tez jestem cala pokopana.Najgorzej na przewijaku -bo ja jestem niska i siega mi do pepka.Wtedy jak Julka zaczyna wyscig to mam cycki zmasakrowaneCZasem jak trafi w mostek to az mam gwiazdki przed oczmi
A tylko raz zdarzylo sie ze naciagnela kocyk na buzke i bla przestraszona a czy sapala to nie wiem bo ja bylam tak przerazona ze nie rejestrowalam tego.ALe nie lubi miec twarzy zakrytej.
zanka Filipek to taki mlay przystojniak.# zdjecie boskie
No i nie zdarze do laboratorium-TZ za pozno mi kase przywiozl;/ Jutro pojde.A teraz uciekam na spacerek!!Milego dnia
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 09:14   #3222
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
hej Mamusie
u mnie dziś kolejny dzien z serii ciężkich
mam teraz chwilkę więc wstawiam fotasy mojego szkraba i lece czytać co napisałyście
ale przystojniak
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a ja z rana czuję się skopana czy Wasze dzieci też tak mocno kopią nóżkami? Adrianek od urodzenia kopał ale teraz to przechodzi sam siebie
tu nagranie co on potrafi
i jeszcze jedno pytanko, czy Wasze dzieci jak sie bawią pieluszką lub np nakryte sa kocykiem i sobie naciągną na głowe to tak jakby się dusily? tzn tak jakby oddechu zlapac nie mogly? Adrianek na pewno sie faktycznie nie dusi bo czasami ma tylko oczy zakryte ale wlasnie wystarczy ze cos mu na oczach lezy i od razu tak jakby sie bal i szybciej oddycha
moj troche mniej kopie ale za to ładnie wyrywa resztki wlosow z mojej glowy
z zakryciem to nie wiem, ale jak mu myje buzie wacikami, to nie ważne, ze przecieram czolo czy oczy on sie zachowuje tak jakby sie topił zaciska usta, sapie, krztusi sie, parska, macha wszystkim

Fizjo-zainspirowałas mnie, pojechalam sobie oznaczyć TSH
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:22   #3223
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
znać sie nie znam ale miałam kiedyś taka zlotą rybke w kuli. Jedyna rada jaką moge udzielić-to nie kupujcie dużego egzemplaza, ja tak zrobiłam i okazało sie ze rybka jest już stara i szybko zdechła
moja kolezanka ma bojowniki i sobie chwali ale kupiła chore i dlugo musiała im dawac antybiotyki
rybkom antybiotyki?
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
hej Mamusie
u mnie dziś kolejny dzien z serii ciężkich
mam teraz chwilkę więc wstawiam fotasy mojego szkraba i lece czytać co napisałyście
ale on podobny do ciebie
mam taka sama mate
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

a ja z rana czuję się skopana czy Wasze dzieci też tak mocno kopią nóżkami? Adrianek od urodzenia kopał ale teraz to przechodzi sam siebie
tu nagranie co on potrafi
moj tez kopie ale nie az tak
i pieluszke zawsze podciaga to ust i ja memle


dzien dobry

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
moj troche mniej kopie ale za to ładnie wyrywa resztki wlosow z mojej glowy
z zakryciem to nie wiem, ale jak mu myje buzie wacikami, to nie ważne, ze przecieram czolo czy oczy on sie zachowuje tak jakby sie topił zaciska usta, sapie, krztusi sie, parska, macha wszystkim
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:24   #3224
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

czoornoo do mnie podobny?
każdy w sumie mówi że do męża, jesteś chyba 3 osobą która uważa, że Filip jest do mnie podobny
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:25   #3225
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Dzień dobry


a ja z rana czuję się skopana czy Wasze dzieci też tak mocno kopią nóżkami? Adrianek od urodzenia kopał ale teraz to przechodzi sam siebie
tu nagranie co on potrafi



i jeszcze jedno pytanko, czy Wasze dzieci jak sie bawią pieluszką lub np nakryte sa kocykiem i sobie naciągną na głowe to tak jakby się dusily? tzn tak jakby oddechu zlapac nie mogly? Adrianek na pewno sie faktycznie nie dusi bo czasami ma tylko oczy zakryte ale wlasnie wystarczy ze cos mu na oczach lezy i od razu tak jakby sie bal i szybciej oddycha

1. nie boisz się że jest już na tyle duży i silny że spadnie Ci z tego ... właściwie nie wiem co to jest?
2. Kaja kopie jeszcze "szybciej i mocniej" czasem, więc to chyba norma
3. też się nakrywa czym może i kiedyś jakby ze strachu popłakiwała a teraz to lubi nawet jak jej robię "maziu" czyli biorę tetrę i tak jakby zarzucam na główkę i ciągnę ją przez cała buzię i cieszy się jak już oczka "miną" i coś widzi
i nigdy nie zauważyłam "kłopotu" z oddechem
A przede wszystkim to cudny już Twój Adrianek

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Hej ale u nas ponuro za oknem

Gabriella fajnie, że w kąpieli już lepiej u nas lepiej odkąd kłade na spód wanienki tetrową pieluszkę ale nie mam pojęcia czemu
a babe w przychodni to trzeba
duża ta gulka po szczepieniu? może to taka mała opuchlizna tylko i Altacet by pomógł? (nam lekarka po szczepieniu kazałą smarować gdyby coś było)
butelka TT z tym smoczkiem udającym sutek jest ok, ale jak dziecko nie chce butelki to i z takiej nie wypije (jak u nas - Ania umie, ale nie chce), ale zawsze można spróbować


no mi o Altacecie mówiła jakby jej wyszło coś "widocznego". Mówisz że jak jest kulka w środku też altacet coś pomoże???
niby duża nie jest, ale jest i to jakoś dzień dwa po szczepieniu wyszła (znaczy ja wymacałam) i jest do teraz czyli jakiś tydzień bankowo ma!

chyba kupię butelkę treningową (czyli niby udającą kubek) powyżej 3 miesięcy i zwykły kubek niekapek powyżej 6 miesięcy
a te butelki sobie odpuszcze bo też myslę, ze to nieiwele da
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:26   #3226
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Masako jak ja Filipowi dmucham w twarz delikatnie ale tak dość długo to też przestaje oddychać i wytrzeszcza oczy jakby nurkował heh

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
1. nie boisz się że jest już na tyle duży i silny że spadnie Ci z tego ... właściwie nie wiem co to jest?
2. Kaja kopie jeszcze "szybciej i mocniej" czasem, więc to chyba norma
3. też się nakrywa czym może i kiedyś jakby ze strachu popłakiwała a teraz to lubi nawet jak jej robię "maziu" czyli biorę tetrę i tak jakby zarzucam na główkę i ciągnę ją przez cała buzię i cieszy się jak już oczka "miną" i coś widzi
i nigdy nie zauważyłam "kłopotu" z oddechem
A przede wszystkim to cudny już Twój Adrianek


no mi o Altacecie mówiła jakby jej wyszło coś "widocznego". Mówisz że jak jest kulka w środku też altacet coś pomoże???
niby duża nie jest, ale jest i to jakoś dzień dwa po szczepieniu wyszła (znaczy ja wymacałam) i jest do teraz czyli jakiś tydzień bankowo ma!

chyba kupię butelkę treningową (czyli niby udającą kubek) powyżej 3 miesięcy i zwykły kubek niekapek powyżej 6 miesięcy
a te butelki sobie odpuszcze bo też myslę, ze to nieiwele da
Gabi Adrianek leży na kolanach Emilki
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:30   #3227
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
czoornoo do mnie podobny?
każdy w sumie mówi że do męża, jesteś chyba 3 osobą która uważa, że Filip jest do mnie podobny
do ciebie do ciebie!! ja tam nie widze zeby byl do meza podobny
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:45   #3228
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

czesc dziewczyny
Zanka, Buziak czy oprócz pampersów są jakies pieluchy dla dzieci 2kg?czy tylko pampers robi newoborny?
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:04   #3229
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

monix ja używałam tylko pampersów i z bella happy są
na allegro można też kupić z huggies http://www.allegro.pl/item681888512_...kg_168szt.html
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 10:05   #3230
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
Zanka, Buziak czy oprócz pampersów są jakies pieluchy dla dzieci 2kg?czy tylko pampers robi newoborny?

Happy z Belli robia tez pampersy mniejsze dla wczesniakow i i z niska waga od 1-3 kg

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=678180277


http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=673431929

Mysmy od razu uzywali 2 z pampersa tych od 3 kg newborn
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:08   #3231
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzień dobry wszystkim

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Dzień dobry
a ja z rana czuję się skopana czy Wasze dzieci też tak mocno kopią nóżkami? Adrianek od urodzenia kopał ale teraz to przechodzi sam siebie
emilka gratulacje z okazji rocznicy . Moja niedawno odkryła, że kopanie mamy to super zabawa a jej ulubiona pozycja to właśnie takie leżenie na kolanach tak więc łączę się z Tobą w bólu

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
[B][COLOR=Purple]UWAGA
mój Filip jest jeszcze wolny

Filipek śliczny , wolny powiadasz? to ja nieśmiało nadmienię, że moja córcia też jest wolna
Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Anya śliczna Klaudusia

czemu Anya nie została dopisana do listy?

Już się poprawiam i wysyłam PW do Zanki

Mam takie pytanko - jak zachęcić malucha do leżenia na brzuchu? Klaudia tego wprost nie znosi. Najlepiej toleruje brzuszkowanie na moich kolanach

Edytowane przez anya_krk
Czas edycji: 2009-07-09 o 10:18
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:15   #3232
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

dziękuje Buziaczek i Zanka za odpowiedz...
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:26   #3233
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

lista aktualizowana

Filip czeka na anonse towarzyskie
proszę wysyłać wiadomości na PW
kilka słów o sobie, wymiary i zdjęcie twarzy oraz całej sylwetki

z wszystkich zgłoszeń zostaną wyłonione 4 finalistki,
które zostaną zaproszone na casting
wygrać może tylko jedna


__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:27   #3234
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

emilka - wszystkiego naj z okazji rocznicy...wiem wiem spóźnione..to Cię małżonek zaskoczył
co do kopania to niestety mój Kubek też tak kopie...co mnie czasem drażni...szczególnie jak mnie kopie po brzuchu jak mu pieluchę zmieniam.Co do nakrywania pieluszką to nie zauważyłam, żeby tak robił

zanka - śliczny ten Twój mężczyzna Ale Filip to chyba bardziej tata co? U mnie znowu tylko kilka osób powiedziało, że Kubuś do taty podobny

monix - Ty też przyszalałaś w nocy, że już się o taki małe pampersy pytasz??

wstaliśmy idę się umyć, ogarnąć...ehh czekam na wypłatę
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:40   #3235
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
dzięki
dam ino sie uczesze i zmobilizuje tzta do roli ftografa
bo ta fryzjerka do której chodze to świetnie strzyże ale jak wymodeluje to masakra jakieś takie ma ciagoty do wystających elementów na głowie
Czekamy

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a ja z rana czuję się skopana czy Wasze dzieci też tak mocno kopią nóżkami? Adrianek od urodzenia kopał ale teraz to przechodzi sam siebie
tu nagranie co on potrafi


Kopia kopia i to tak ze mama cazsem ma lzy w oczach jak po bliznie dostanie
Emilka pochwals sie zegarkiem



Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Hej ale u nas ponuro za oknem znowu będzie troche słońca i troche deszczu pewnie

Raspi ja bym chętnie pobiegała, tylko nie mam kiedy
To tak jak u nas chyba jednak tesknie za upalami
E tam choc pobiegamy troszke razem

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
no i się muszę pochwalić: wczoraj pokazywałam Ani, że jak się podciąga do siadania, to się nie robi łuku i załapała i tak jej się to podoba, że chce ciągle się podnosić oczywiście tylko kilka razy jej pozwoliłam i teraz będę jej dawać ręke żeby sama próbowała cieszy mnie to, że jak siedzi trzymana za rączki to w miare prosto plecki trzyma i taka ma uciszoną minę
a wczoraj znowu udało mi się ją rozbawić tak, że rechotała
Jesu wyobrazilam sobie ten filmik z youtube gdzie dziecko sie smieje pelna buzia
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:43   #3236
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
lista aktualizowana

Filip czeka na anonse towarzyskie
proszę wysyłać wiadomości na PW
kilka słów o sobie, wymiary i zdjęcie twarzy oraz całej sylwetki

z wszystkich zgłoszeń zostaną wyłonione 4 finalistki,
które zostaną zaproszone na casting
wygrać może tylko jedna


dzięki
to ja zgłaszam Klaudię, ale złożę też podanie u czoornej bo wczoraj wspominała że Igorek też wolny
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:45   #3237
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

hehehe
to chyba przez tą pogodę mi bije
deszcze leje
no chyba tydzień było ładnie, a teraz znowu deszcz
fajne to lato
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:53   #3238
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
hehehe
to chyba przez tą pogodę mi bije
deszcze leje
no chyba tydzień było ładnie, a teraz znowu deszcz
fajne to lato
w końcu nie od dzisiaj wiadomo, że w czasie deszczu mamusie się nudzą
ano jakaś ta pogoda do bani, albo leje albo upały takie, że się nie da oddychać.
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:53   #3239
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
super filmik z kopiącym Adriankiem Ania też mocno kopie, jak ją przewijam to często jej muszę mówić "nie kop jedzonka" (bo ja niska jestem i tak mnie dziecko czasem trafia jak się pochyle)
co do zabaw z pieluszka/kocykiem to nie wiem, bo Ania zazwyczaj jak już ciągnie do soebie kocyk, to po to, żeby go zjeść, jak ją czasem w zabawie na chwilkę zakryje pieluszką to tak śmiesznie macha rękami i nogami jakby się cieszyła i robi takie "ach"


aaaa mam pytanie: jak się robi kaszkę na swoim mleku to się mleko gotuje? bo np kaszka manna to wymaga gotowania, a te kaszki ryzowe to chyba tylko ciepłym się zalewa? jak to jest? bo wszędzie trąbią, żeby mleka nie gotować, bo traci swoje właściwości


Ja się może nie będę wypowiadała...ja tam gotuję

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
dzięki
to ja zgłaszam Klaudię, ale złożę też podanie u czoornej bo wczoraj wspominała że Igorek też wolny
Mój Kubuś też

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
hehehe
to chyba przez tą pogodę mi bije
deszcze leje
no chyba tydzień było ładnie, a teraz znowu deszcz
fajne to lato

właśnie...pogoda znowu do
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:00   #3240
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
[CENTER]UWAGA
mój Filip jest jeszcze wolny
[LEFT]
na księdza go:d
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
l
Filip czeka na anonse towarzyskie
proszę wysyłać wiadomości na PW
kilka słów o sobie, wymiary i zdjęcie twarzy oraz całej sylwetki

z wszystkich zgłoszeń zostaną wyłonione 4 finalistki,
które zostaną zaproszone na casting
wygrać może tylko jedna




Gabi
i tak jak dziewczynki napisały - on leży u mmnie na kolanach, to jest dla nas najwygodniejsza pozycja ja półleżąco na fotelu sako i on na moich kolanach nie całkiem poziomo tylko tak "po ukosie"

Raspi mój jak był mniejszy to kopał mnie po bliźnie lub tuż nad a teraz to po cyckach....jeszcze trochę i zęby będę zbierać...
no i wcześniej to tak znośnie kopał a teraz z taki impetem, że boję się że mi siniaki nabije

Sija ale Ania szybko dorasta za siadanie z prostymi pleckami

Anya, Sija, Alkamor dziękujemy za życzonka

bylam wczoraj w swojej firmie i wracam do pracy 1 wrzesnia mialam wczesniej wrocic bo do 19 lipca mam macierzynski plus 14dni urlopu z zeszłego roku i kilka z tego roku chciałam wykorzystać ale w kadrach mi doradzili zebym prawie caly z tego roku wykorzystala bo pozniej szybko mnie nie puszcza na urlop
cdn bo A sie obudzil
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.