Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 10:30   #3211
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
No właśnie mnie też wkurza gwiazdorzenie fryzjerów
do kogo bym nie poszła, kto jest właśnie popularny na wizażu ten gada o forum podniecony a jak go zjadą to od razu uważa, że konkurencja maczała w tym palce, a nawet do głowy mu nie przyjdzie, że jest przecietniakiem i tylko chwilowa popularność na forum sprawiła, że klientki waliły do niego drzwiami i oknami
To Wy im mówicie żescie Wizażanki?? ja tam siedze cicho....jakoś mam wrażenie, że po takiej informacji zaczynają właśnie świrować ;P
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:35   #3212
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
To Wy im mówicie żescie Wizażanki?? ja tam siedze cicho....jakoś mam wrażenie, że po takiej informacji zaczynają właśnie świrować ;P
nie, ja nic nie mówię, że jestem z Wizażu tylko na pytanie skąd wiem o jego salonie, kto go polecił itp nie powiem : ot, tak poprostu weszłam z ulicy Tylko ewentualne mówię, że szukałam fryzjera i znalazłam w necie info itp. a wtedy to oni sami już się nakręcają. Ech, faceci, są tacy próżni
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:10   #3213
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
nie, ja nic nie mówię, że jestem z Wizażu tylko na pytanie skąd wiem o jego salonie, kto go polecił itp nie powiem : ot, tak poprostu weszłam z ulicy Tylko ewentualne mówię, że szukałam fryzjera i znalazłam w necie info itp. a wtedy to oni sami już się nakręcają. Ech, faceci, są tacy próżni
ech...co fakt to fakt!
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:58   #3214
moni8282
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Czesc Dziewczyny!Pilnie potrzebuje porady odnosnie fryzjera w Poznaniu???Nie mieszkam tu dlatego nie mam pojecia dokad pojsc a w przyszlym tygodniu bede tu na weselu u kuzynki i potrzebuja kogos kto dobrze wymodeluje wlosy i wymysli cos ciekawego ale prostego na mojej glowie.Najbardziej zalezaloby mi na jakims fryzjerze na ratajach.Wiem ze w pasazu rondo jest akademia urody.Co sadzicie o tym salonie?Wiem ze to tylko modelowanie ale chcialabym zeby byl to ktos kompetentny.Z gory dziekuje za pomoc
moni8282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:58   #3215
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

edit: po niedawnej wizycie w Galerii Fryzur na Szewskiej zmieniam zdanie !
Uwaga na ten salon!!
nie wiem na jakich kosmetykach pracują ale włosy sa zniszczone,pozbawione blasku i przede wszystkim-kolor nie ten!
stanowczo odradzam.
__________________

Edytowane przez BaBy Girl
Czas edycji: 2009-09-22 o 17:20
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 10:06   #3216
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez BaBy Girl Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam w "Galerii Fryzur"na Szewskiej i szczerze polecam!
ktoras z Was juz tam moze zagladała?
miałam ufarbowane włoski na dokładnie taki odcień blond jaki chciałam i wyglądam ślicznie farbowanie trwało tylko godzine,wszystko szybko,profesjonalnie,pot em po myciu chyba kilka rodzajow balsamów odzywczych na pewno wybiore sie tam jeszcze raz
A jakie koszty? na jakich produktach pracują?? no i podejście do klienta?
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 10:34   #3217
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;13163747]też to oglądałam w gruncie rzeczy to coś w tym jest może... chociaż ja (chyba?) nie miałam takiej sytuacji.
Papryczko, jeśli znajdziesz taki jakiś talent, który ścina dobrze i nie bierze 90 zł, to daj znać chociaż nie wiem... może lepiej nie? bo znowu polecą tam tłumy i talent "nieodkryty" poczuje się gwiazdą [/QUOTE]

a co gorsze, może obniżyć swoje standardy..

na razie szukam, bo włosy odstają mi już w każdą stronę świata

chciałabym sobie zrobić jaśniejszy kolor na głowie, niż mam teraz, ale codziennie prostuję włosy i boję się, ze tak inwazyjny zabieg jakim jest dekoloryzacja+prostownica może mi wykończyć moje i tak już zniszczone włosy..

Wkurza mnie ściemnianie fryzjerów na ten temat.
Kiedyś byłam w Le Grand u Piotrka Sierpińskiego, który teraz pracuje u Tomka B.
Powiedziałam, że myślę nad dekoloryzacją, ale chciałabym żeby mi doradził, czy na moich włosach zabieg ten wyrządzi duże szkody.. Piotrek stwierdził, że włosy nie odczują, że w ogóle coś było na nich robione , że będą błyszczące, bo dekoloryzacja w ogóle nie niszczy włosów ... za cały zabieg w Le Grand chcieli ok 320zł.
Wróciłam do domu, poczytałam o dekol. i wszędzie wyczytałam, że jest to jeden z najbardziej inwazyjnych zabiegów wykonywanych na włosach

tak więc boję się teraz cokolwiek z włosami w tym kierunku robić i przykro mi, że nie mogę zaufać w tej kwestii fryzjerom, którym jak widać zależy przede wszystkim na pieniądzach
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 11:50   #3218
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

To jest właśnie to...między innymi za to cenię fryzjerkę do której chodzę. Ona pracuje w jakimś mega drogim salonie ale oprócz tego przyjmuje w domu po b.niskich cenach. Zawsze mi powie co mi wyjdzie a co nie i co niszczy włosy a co nie. Sama mówi, że może nie powinna być taka szczera ale nie potrafi ludziom wciskać kitów w stylu: "będzie świetnie, nie, nie wyjdą żółte, skądże znowu". Na pewno dalej będę do niej chodzić ale teraz w ramach odmiany i potrzeby zmiany umówiłam się do Dawida z Trendy na Katowickiej, zdam relacje po wizycie czy rzeczywiście jest taki super jak tu piszą. W ogóle w szoku byłam bo zapytałam o terminy do niego a kobieta mi proponowała 13.30 dzisiaj Dziś nie mogłam więc umówiłam się na 21.07 bo chcę mieć świeżą fryzurkę na wyjazd
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 13:19   #3219
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Papryczko ja miałam robioną dekoloryzację długich włosów! włosy są takie jak po każdym innym rozjaśnianiu (czyli bardziej szorstkie i wrażliweno i matowe) trzeba o nie naprawdę dbać! nie są może bardzo zniszczone ale to tak jakbyś się za przeproszeniem "walnęła na blond" i z powrotem na ciemniejszy. Kolor oczywiście szybciej się z nich wypłukuje. Z pewnością nie są już takie jak wcześniej no i za zabieg trzeba troszkę zapłacić.
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 14:11   #3220
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
A jakie koszty? na jakich produktach pracują?? no i podejście do klienta?
edit: no comment...
__________________

Edytowane przez BaBy Girl
Czas edycji: 2009-09-22 o 17:04
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 16:39   #3221
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
jedyne www to (chyba) :
http://www.spot.poznan.pl/pl/oferta/fryzjer
ale cennika tam nie ma. Ceny mają podobne. Jakość usług również, choć po Tomku fryzura przestala mi się układać po 3 tygodniach a u Adama spokojnie wytrzymała ponad dwa miesiące. Może dlatego, że siedzi się u niego w fotelu godzinami i on strzyże i strzyże niestety, ostatnio dzwoniłam do niego i czas oczekiwania to ok 6 tyg, co mi się wcale nie uśmiecha, bo fryzurę teraz mam delikatnie mówiąc gównianą

Witaj kochana.........nadal nie bylas nigdzie u fryzjera???? ja nadal jestem zadowolona z cięcia mojej domowej fryzjerki,po umyciu jak nie chce mi sie nic robic z wlosami to mi same schną i wygladaja slicznie,a sciecie podziwiaja wszyscy moi znajomi,juz nigdy nie zmienie tej fryzury na inną,nawet ja jak patrze w lustro widze zupelnie inną osobę.....pozdrawiam serdecznie
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 17:51   #3222
mila kamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez barbaram Pokaż wiadomość
wertuje strony internetowe i nie moge znalesc zadnych linkow na fryzjerow z Poznania, przewertowalam gazete Poznanska, fryzjer.pl itp czy zna ktos dobrego styliste(strzyzenie i farbowanie)ktory zna sie na tym co w modzie i doradzi.Nawet weszlam na czata w Poznaniu ale tam sie juz calkowicie czlowiek nie dogada.Ja nie jetem z Poznania tak wiec jesli ktos ma cos do polecenia to bylabym wdzieczna za caly address z i numer tel.
Dzieki
Polecam fryzjerów z POSH STUDIO FRYZUR na ul.Wrocławskiej 25 a w szczegulności Pana Marka.Pracował on wcześniej w hair bazzar i ekstraktt. chodzę do niego od kilku lat i zawsze jestem zadowolona-a wierzcie mi jestem potwornie wymagająca. podaję numer do salonu. 061/852-97-88
mila kamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 18:34   #3223
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kaja40 Pokaż wiadomość
Witaj kochana.........nadal nie bylas nigdzie u fryzjera???? ja nadal jestem zadowolona z cięcia mojej domowej fryzjerki,po umyciu jak nie chce mi sie nic robic z wlosami to mi same schną i wygladaja slicznie,a sciecie podziwiaja wszyscy moi znajomi,juz nigdy nie zmienie tej fryzury na inną,nawet ja jak patrze w lustro widze zupelnie inną osobę.....pozdrawiam serdecznie
no nie dzwoniłam, ale mają za długie terminy i trochę się wkurzyłam. na razie związuje je i staram się o nich nie myśleć za bardzo ale ogólnie na głowie mam szopę
może mi to na dobre wyjdzie, bo chce zapuścić je o 10 cm a przez to chodzenie po fryzjerach nic z tego nie wychodzi
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:26   #3224
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

To znowu ja

byłam dziś w sklepie bieliźniarskim yoshi i dostałam zaproszenie do angelo rivieri na darmową pielęgnację i zniżkę na cięcie, więc głupio byłoby nie wykorzystać, nie ?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:30   #3225
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
To znowu ja

byłam dziś w sklepie bieliźniarskim yoshi i dostałam zaproszenie do angelo rivieri na darmową pielęgnację i zniżkę na cięcie, więc głupio byłoby nie wykorzystać, nie ?

Witaj)))) pewnie ze warto spróbować,może akurat odkryjesz jakis fajny talent))) pozdrawiam
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 10:41   #3226
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hej Dziewczyny ! czy któraś z Was jest jeszcze w stanie coś powiedzieć na temat Adriana z Art Chagale?? uderzałam do Ekstrakttu ale Sebastian na urlopie a moje włoski wołają już pomocy....Chodzi mi o to aby fryzjer dobrał mi dobrze kolor...za Tomka i Adama już podziękuję bo miałam z nimi przyjemność przy okazji wizyt w GAWW są naprawdę ok ale to ciągle nie to, natomiast na le grand mnie nie stać -mam włosy do połowy pleców więc strach się bać ile mnie wykasują za farbę...pozdrawiam
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:00   #3227
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Chloestic coś chyba o nim pisała z tego co pamiętam, zadowolona była
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 10:49   #3228
Anu666
Raczkowanie
 
Avatar Anu666
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nibylandii
Wiadomości: 68
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Czy któraś z Was była w salonie Trendy na Bukowskiej (na rogu Bukowskiej i Przybyszewskiego) lub wogóle w którym z salonów Trandy w Poznaniu ??
Muszę przyciąć włoski i je pofarbować, bo chodze z odrostami, a moja fryzjerka niby fajnie tnie, ale ja lubię zmiany
__________________

Anu666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 11:15   #3229
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Ja idę do salonu Trendy na Katowicką za tydzień, do Dawida tutaj polecanego to później dam znać co i jak Chyba, że chcesz wcześniej to zaryzykuj tak jak ja. Co do salonu na Bukowskiej to mi tez tam by było najbliżej ale z tego co czytałam( nie wiem czy w tym wątku czy na innym forum), to obsługa nie jest zbyt miła a jakość usług fatalna.
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 18:00   #3230
DontTouch
Raczkowanie
 
Avatar DontTouch
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja ostatnio(pol roku temu) goscilam w ESCAPe na ul . Kanalowej(naprzeciwko parku Wilsona). zaplaiclam moim zdnaime kupe kasy ale warto bylo(kolor+refleksy+mycie +sciecie i modelowanie-350), nie stac mnie w tej chwili na podobne wojaze dlatego szukam czegos tanszego. kompletnie nie wiem co zrobic ze swoimi wlosami, pomozecie jak wstawie fote ?
__________________
Niektorzy ludzie sa załośni i totalnie zepsuci.

Byla zawsze soba i nigdy za to nie przepraszala ! ^^.
DontTouch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 13:38   #3231
MichaKa
Przyczajenie
 
Avatar MichaKa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

czytam z zapartym tchem Wasze oceny, można się wiele dowiedzieć jak poprawić obsługe klienta. Jednak do napisania skłoniły mnie dziwne wypowiedzi osób (z reguły nowych), które wulgarnie opisują jakieś salony. Aby to forum mogły być obiektywne (bazujące na Waszych doświadczeniach) warto się chronić przed takimi wpisami, które w tym wypadku okazały się wpisami konkurencji.

Jestem związany z salonem Angelo Rivieri z Katowickiej i zaskoczyła mnie wypowiedź cytat: ku.... straszną fryzurę zrobili. Każdy ma swój lepszy i gorszy dzień, jednak liczy się całość życia nie tylko wycinek kiedy mam "te dni". Skoro Angelo Rivieri bardzo źle robi to dlaczego Panie których zawodem jest dbanie o urodę (Modelki) stanowią znaczną część ich klientów, dlaczego powierzono im robienie fryzur dla finalistek Miss Polonia 2009, dlaczego wykonają fryzury finalistek Miss Egzotica 2009 (Japonki, Chinki, Wenezuelki, Afrykanki - jeżeli ktoś szuka włosów wymagających to te nacje są nie lada wyzwaniem), dlaczego zapraszają ich do przygotowania fryzur dla magazynów ogólnopolskich. Pewnie dlatego że źle robią i ludzie profesjonalnie związanie z pięknem lubią eksperymenty i nieprzespane noce.
Jeżeli czuje się Pani urażona nieprofesjonalną usługą, proszę o maila a natychmiast zaradzę tej sytuacji. Wulgaryzmy są zbędnym dodatkiem.
MichaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:22   #3232
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

MichaKa świetnie, że jesteś z Angelo Rivieri, bo właśnie zastanwiam się nad skorzystaniem z Waszych usług Macie może www? jakie są ceny? i terminy?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 18:38   #3233
natica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam

Naczytałam się dużo dobrych rzeczy na temat GAWW i postanowiłam się zapisać. Z tego co zauważyłam recepcjonistka zapisałą mnie do Kamila. Czy któraś z was może się wypowiedzieć na jego temat ?
natica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 14:45   #3234
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

czesc,
ja tylko krótko o GAWW. byłam tam na czesaniu- szłam na wesele i nie chciałam babcinego koka, a jakieś romantyczne upięcie. czesała mnie jakaś kobitka, wysoka, w rudych włosach- nie znam imienia. wszystko trwało godzinę- samo czesanie z 20 minut, reszta to mycie glowy i suszenie (mam dlugie wlosy).

fryzura, która mi ta pani zrobila była całkiem całkiem. sluchala tego czego chcę albo nie chcę mieć na glowie i razem doszlysmy do wniosku co bedzie najlepsze. jeśli chodzi o efekt jestem zadowolona, choć była ta fryzura dość luźno zrobiona i dość szybko musialam ja poprawiac wsówkami po pewnymi czasie.

Najwiekszy minus to cena- za fryzure 20 minutową, składającą sie stricte z 3 dobierańców wzięli 100 zł :/
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:30   #3235
MichaKa
Przyczajenie
 
Avatar MichaKa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witaj,

nasza strona jest w budowie późniejsze jej odpalenie wynika z kilku sesji zdjęciowych w które jesteśmy zaangażowani (m.in. dla ogólnopolskiego magazynu i teatru). Zbieramy zdjęcia
co do cen, to zależy co Tobie doradzą Styliści. My pracujemy według schematu: porada oceniająca stan włosów, określenie typu urody (to pod kolor i makijaż), wybór dwóch najpiękniejszych cech twarzy (podkreślenie ich odpowiednim cięciem), wysłuchanie propozycji klienta. Podam przykład: przyszła Pani, która chciała malować włosy, po analizie pielęgnacyjnej Stylista odmówił farbowania opartego na oxydancie i zasugerował kurację odbudowującą stan włosa oraz koloryzację naturalną opartą na olejku z mango (do 10 myć włosów, mamy na nią wyłączność). Teraz Pani odwiedza nas regularnie eksperymentując z odcieniami i odbudowując włosy. Koszt takiej koloryzacji to 35 zł plus ampułka 25 zł.
Najlepszym rozwiązaniem jest umówienie się na darmową poradę (chusty kolorysty, pielęgnacja, cięcie, malowanie) i wtedy zobaczysz czy Tobie odpowiada - fachowość, cena, czas etc.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Odniosę się również do niektórych wpisów o Angelo, które brzmią jak reklamy
Przyznaję że prosimy osoby, które są zadowolone z naszych usług o polecanie naszego salonu (jesteśmy na rynku od 7 miesięcy). Czasami, nasze wspaniałe klientki, które wzięły to zbyt mocno do serca, stworzyły wpis arcy reklamowy. Dziękuję im serdecznie za opinię, jednocześnie przepraszam za formę pozostałe Panie z Forum, nie mieliśmy złych intencji
MichaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 08:49   #3236
rosanegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

A na jakich kosmetykach i farbach pracują w Angelo Rivieri i Posh?
rosanegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:38   #3237
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Ja właśnie niedawno wróciłam od zachwalanego Dawida z Trendy z Katowickiej. Chłopak rzeczywiście przystojny, fajny i z poczuciem humoru. Czułam się wręcz onieśmielona :P
Obsługa w salonie miła, jak tylko weszłam to zaproponowano mi coś do picia, ponieważ odmówiłam to Dawid później jeszcze raz mnie pytał i powiedział, że jakbym czegoś potrzebowała to mam mówić
Zapytał mi się "co robimy" powiedziałam, że nie chcę ich za bardzo skracać ale żeby mi je jakoś fajnie pocieniował. Później umył mi włosy ( masaż jest naprawdę boski ).
No i to chyba na tyle zachwytów. Owszem nie zniszczył mi włosów, nadał ładny kształt fryzurze i skrócił grzywkę ale generalnie jak to nawet moja mama stwierdziła, zbyt dużej różnicy w moim wyglądzie nie widać
Zapłaciłam studencką cenę 44zł więc jeszcze nie jest źle ale jakbym miała płacić załóżmy 80zł za tak niewielką różnicę to byłabym zawiedziona. Jeszcze zobaczymy co będzie po myciu, bo póki co to mam je wyprostowane i wypsikane toną lakieru...
Ogółem na plus jak ktoś chce coś prostego na głowie

Edit: Po myciu mam na głowie totalną masakrę...włosy kompletnie nie chcą się układać, każdy idzie w inną stronę I muszę z "czymś takim" jechać na wakacje...Jak wrócę to idę do Tomka, koleżanka mojej mamy ostatnio była i nawet po myciu ma super fryzurkę z którą nic nie musi robić. Mam przynajmniej nauczkę, żeby nie oszczędzać na fryzjerach...
__________________
  • Prawko zdane!!!!

Edytowane przez sweet88
Czas edycji: 2009-07-23 o 20:56
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:27   #3238
Olalalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

byłam dzisiaj po raz pierwszy w studiu urody noblesse u Pani Moniki razem dobrałyśmy kolor z którego jestem bardzo zadowolona a druga Pani zrobiłam mi śliczne loki dodatkowo dla studentów w poniedziałki i wtorki sa 15% znizki dla studentow co sprawia ze cena jest dla mnie bardzo przystepna http://www.instytutnoblesse.pl/ chyba znalazlam cos dla siebie
Olalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 00:25   #3239
MichaKa
Przyczajenie
 
Avatar MichaKa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

w Angelo Rivieri używamy farb i produktów pielęgnacyjnych firmy Loreal. Czasami stosujemy inne produkty w zależności od typu włosów klienta. Wynika to z różnego poziomu eksploatacji włosów przez klienta
MichaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:31   #3240
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

WitajcieDziewczyny jesli chodzi o salon Maestro to do ktorego Pana najlepiej wybrac sie na farbe i przywrocenie pieknego zdrowego blondu,nigdy w pelni nie bylam zadowalona wiec teraz chce wybrac sie do 100% pewniaka...
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.