Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 13:54   #1
niegrzecznaa
Przyczajenie
 
Avatar niegrzecznaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6

Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!


Cześć dziewczyny liczę na Waszą pomoc w doborze odpowiedniego koloru do mojego typu urody.

Odpowiedzi pomocnicze:

1. Jak się opalasz?
- szybko- na czerwono potem kolor jest ciepły brązowy

2. Kolor oczu
- niebiesko-zielone,tęczówki nie mają ciemniejszej obwódki,brwi i rzęsy ciemne

3. Piegi - występują

4. Cera - odcień oliwkowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond raczej taki mysi...kiedyś robiły sie naturalne jaśniejsze pasemka

6. Kolor ust-różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuję się dobrze w ciemniejszych kolorach, kiedyś farbowałam włosy na czarno-niestety nie mam zdjęć.

Makijaż też raczej mocnieszy- cienie, eyeliner, tusz.

Proszę o radę mam dylemat, waham się już od 3 tygodni. Podobał mi się kolor taki jak ma Ashlee Simpson -ten rudy, ale teraz już sama nie wiem czy taki będzie mi pasował. Zafarbowałam na 1 pasemku (kolor koper mahone) z tyłu wyszedł nawet podobny ale dużo różni się od mojego obecnego koloru i nie wiem czy nagła zmiana na tak ciemniejszy byłaby korzystna dla mnie, poza tym to szampon więc pewnie szybko się spierze, i zostaną rudawe odcienie. Dziewczyny co sądzicie?liczę na waszą pomoc...

Jak widać na załączonych zdjęciach...miałam robiony balejaż dwukolorowy zawsze blond i drugi kolor. Jakieś 2 m-ce temu zażyczyłam sobie jasny brąz na całości i wyszedł...ale na odrostach bardziej jasny rudy!!! Teraz farba wypłukała się wyszły pasemka blond i wyglądam jak wyglądam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,5 KB, 517 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,5 KB, 435 załadowań)
niegrzecznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 15:36   #2
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

wow takich wlosow mozna pozazdroscic, niestety wygladaja na zniszczone, moze jedynie sloncem a moze experymentami z farba.Mysle,ze na poczatek moglabys im zafundowac jakas dobra odzywke.Co do koloru to dobrze wygladasz w blondzie i powinnas sprobowac zrobic delikatne pasemka jasny blond. Z kolorem bym nie kombinowala, moze z fryzurka raczej.
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 15:57   #3
niegrzecznaa
Przyczajenie
 
Avatar niegrzecznaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

hm, wiesz mi właśnie bardziej zależy na przyciemnieniu ich ,bo właśnie jak sama zauważyłaś są trochę poniszczone tym ciągłym rozjaśnianiem..Wrzuciłam 2 fotki, na których miałam kiedyś inne kolory włosów, tzn balejaż z brązem, oraz balejaż z rudym-mahoniem?Teraz zależy mi na jednolitym kolorze. Dziewczyny doradźcie, chciałabym jakiś brąz może ale jaki? jakiś ciepły kasztan?może coś z loreala castingu?ktoś ma doświadczenie z jakimś takim kolorem i farbował na rozjaśnione włosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (9,5 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,3 KB, 199 załadowań)
niegrzecznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:17   #4
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

Witaj bardzo podobasz mi się na tym zdjęciu w opasce-chodzi mi o kolor wlosow. Mysle ze dobrze bys wygladala w jasnym brazie ale postawilabym wlasnie na chlodniejsze odcienie niz na takie wpadające w rudy.
Oczywiscie odżywki odżywki odzywki! sama mam włosy podobnej długości i zeby naprawde byly ozdoba musza byc zadbane...polecam jedwab do wlosow oraz maskę L"oreal Professionel Intense Repair (dobrze nawilza rozjasniane wlosy) jedno i drugie do dostanie w sklepie fryzjerskim badz w salonie . Musisz tylko pamietać że z rozjaśnianych wlosow kolor bedzie sie wyplukiwal dosyc szybko niestety...wiec aby uzyskac na stale ciemniejszy kolor mozliwe ze bedzie trzeba podchodzic do farbowania kilka razy. serdecznie pozdrawiam
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 09:38   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

Cytat:
Napisane przez niegrzecznaa Pokaż wiadomość
hm, wiesz mi właśnie bardziej zależy na przyciemnieniu ich ,bo właśnie jak sama zauważyłaś są trochę poniszczone tym ciągłym rozjaśnianiem..Wrzuciłam 2 fotki, na których miałam kiedyś inne kolory włosów, tzn balejaż z brązem, oraz balejaż z rudym-mahoniem?Teraz zależy mi na jednolitym kolorze. Dziewczyny doradźcie, chciałabym jakiś brąz może ale jaki? jakiś ciepły kasztan?może coś z loreala castingu?ktoś ma doświadczenie z jakimś takim kolorem i farbował na rozjaśnione włosy?

Powiem od siebie ze odradzam Tobie wszelkie odcienie bräzu na rozjasnionych wlosach.
Co zrobisz jak ci sie znudzi bräz,nie wyjdzie.Sama przechodzilam przez to.
Teraz z bräzu/ruda poswiata sie prawie pozbylam bo wiem ze nie dlamnie jest ten odcien nie pasuje do Mojej karnacji.Zaczynajä sie klopoty z odrostami,pözniej trudno jest sie go pozbyc.
Ja musialam 2-razy rozjasniac i pewnie bedzie mnie czekac jeszcze jedne rozjasnianie, zeby calkowicie pozbyc sie bräzu i wröcic do swojego naturalnego odcienia,ciemny blond/mysi.Dekoloryzacja odpadala.
Od siebie doradze-ladnie wyglädasz w blondzie,sä rözne farby z utleniaczami(lagodniejszy niz rozjasniacz),zamiast rozjasniac to pomyslalabym nad farbä i co jakis czas odrosty malowac,wiadomo ze trzeba je pielegnowac maseczkami i szamponami do blond wlosöw.
Lub przemalowac na swöj naturalny odcien.
Decyzja nalezy do ciebie jak chcesz to moge Cie przerobic symulacyjnie i sama sie ocenisz czy pasujä Tobie bräzy.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-07-15 o 09:43
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 12:36   #6
niegrzecznaa
Przyczajenie
 
Avatar niegrzecznaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

dziękuje dziewczyny za komentarze odp. do kaska222- dziękijeśli możesz to proszę o taką symulacje, nie wiem czy te zdjęcia które tu są wystarczą... Pisząc brąz- w sumie po przeczytaniu masy postów, miałam na myśli pomalowanie ich na blond loreal castinga, wtedy z opisów dziewczyn, podobno wychodzi własnie taki brąz ale nie za ciemny-a jak taki wyjdzie to może trochę się" spierze" po czasie. Ten kolor u którejś z dziewczyn wyszedł na rozjaśnionych włosach właśnie taki mniej więcej jaki jest mój naturalny kolor...Muszę je porostu trochę przycienić...jeśli wyjdzie rzeczywiście taki jak mój naturalny kolor to problem z głowy...ogólnie źle się czuje w tym "blondzie" jaki jest teraz...
__________________
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę..."
niegrzecznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:01   #7
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

Bardzo mi sie podobasz na tym drugim zdjeciu ale mahon zastapilabym cieplym brazem. Ja dawno temu farbowalam cala glowke na ciemny blond i.. przy rozjasnianych wlosach wychodzil jak braz, bardzo ciemny w dodatku.pozwowlilam sobie "ukrasc"fotke w celu symulacji i oto co mi wyszlo(wybacz jakosc ale fotka jest niewyrazna i za wiele nie mozna zrobic). najbardziej podoba mi sie ten jasny braz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ped44bbf1f37702458dd7f11729cc8e47_66922605.jpg (22,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ped44bbf1f37702458dd7f11729cc8e47_66922605(2).jpg (23,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ped44bbf1f37702458dd7f11729cc8e47_66922605(3).jpg (23,5 KB, 48 załadowań)
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 09:00   #8
niegrzecznaa
Przyczajenie
 
Avatar niegrzecznaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

ewciaa82 bardzo dziękuje za symulacjeteż mi się podoba ten brązik, ciekawe tylko czy taki wyjdzie.. w rzeczywistości, haha tego nie wie nikt...:/
__________________
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę..."
niegrzecznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:53   #9
CSIRKA
Przyczajenie
 
Avatar CSIRKA
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
GG do CSIRKA
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

najlepiej zrobisz jak nie bedziesz eksperymentowała SAMA !!!
wiem to z włsnego doświadczenia ;-)
kolor nigdy nie wychodzi taki jak na opakowaniu!!! juz nie raz moje farbowanie włosów kończyło sie tym ze wstyd mi było wyjść z domu!!!
dobra rada...... idz do fryzjera!!! wiem ze nie kazdego stac! ale jak chcesz radykalnie zmienic kolor to jest raczej jednorazowy wydatek bo później bedziesz mogla robić sobie sama tylko odrosty!!!
Ja tez mam zawsze problem z tymi kłakami i jak sobie coś ubzduram odnośnie koloru to nikt mnie nie przekona!! juz bylam brunetka i prawie rudzielcem ale jedno jest pewne ......
DO KOŃCA ŻYCIA POZOSTANE BLONDYNECZKĄ
CSIRKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:11   #10
niegrzecznaa
Przyczajenie
 
Avatar niegrzecznaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

Witam dziewczyny no więc tak, wkońcu "TO" zrobiłam hehe Zacznijmy od początku na moich włosach czyli tak-wcześniej kładzione pasemka -różne odcienie brązów od ciemnych do rudości razem z blondami...wkońcu odrosty może 10cm...została położona farba rozjaśniająca-a mająca ujednolicić kolor-wyszło rudo-blond-gdzie na czubku głowy gdzie był odrost wyszło bardziej rudo...bleee. Jak widać na zdjęciach na początku postu,był odrost i to widoczny...Chciałam uzyskać kolor mniej więcej podobny do mojego naturalnego-czyli ciemniejszego niż farbowane, by nie było już tak widać odrostów, żeby dać odpocząć tym rozjaśnianym włosom...Wybrałam-loreal casting -blond 700, wyszło co wyszło, mnie się podoba pokryło całkowicie odrosty i całe włosy-użyłam 2 pudełka-trzymałam dłużej -40min-bałam się że farba nie złapie-wcześniej zrobiłam próbę, na małym pasemku z tyłu-różnica nie była zbyt wielka więc przytrzymałam dłużej. Może post komuś pomoże w decyzji..Rezultat?-jestem zadowolona kolor jest taki bardziej naturalny, włosy trochę wypadały przy zmywaniu, teraz ok, są lśniące. Kolor? taki jak na poniższych zdjęciach... 3 dni po farbowaniu. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (58,4 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (33,8 KB, 93 załadowań)
__________________
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę..."
niegrzecznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:25   #11
Basia_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

OK! sto razy lepiej niz to co bylo po wyplukaniu farby. sluchaj mnie korci zrobic sobie wlasnie nie do konca mahoniowo blond pasemka ale.... mialam kiedys taki czerwonawy odcien i na to fryzjerka polozyla mi pasemka blond - ale nie za duzo tak z umiarem.
a blond+braz to juz dawno wyszlo z mody, a mnie sie snigdy nie podobalo...
ten kolorek co kiedys mialam i sie podobal. uzylam w sumie chyba kilkanascie opakowan, wiec dlugo go mialam :
http://www.google.pl/imgres?q=burszt...62&tx=84&ty=97

obecnie mam na swoim ciemnym mysim blondzie-szatynie pasemka blond. dlugo wychodzilam z koszmaru jaki zafundowala mi fryzjerka - popalone biale wlosy, prawie same pesma blond. nie mam urody skandynawskiej i taka biel do mnie bardzo nie pasowalo. a chodzilam z tym.... bo balam sie zafarbowac. i teraz mam jasniejszy blond na odrostach z dolu, posrodku normalne blond pasemka+moje i calkiem swoich odrostow z 5 cm
Basia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 23:13   #12
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

Świetny efekt końcowy! Teraz dbaj o nie i stosuj odżywki, aby uniknąć dalszego wypadania
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:44   #13
paulin_bee
Raczkowanie
 
Avatar paulin_bee
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 204
Dot.: Okropny rudawy blond, potrzebna zmiana!

Bardzo naturalnie wygląda teraz ten kolor
paulin_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.