Katalogi Avonu - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy kupię go powtórnie?
Tak 1 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-17, 14:29   #1231
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
heh ale zabawa z tym avonem :P nie są wcale tacy xli...
wysłałam im przedzwczoraj maila, że w jednym kolczyku z kompletu Sunburst (był chyba w K12 w ofercie specjalnej) jedno oczko jest białe a w drugim takie jakie ma byc (czyli takie bursztynowe) i że ani ja ani moja klientka nie mamy zmaiaru dopłacac do interesu zeby to odesłać skoro to zawinił avon wysyłając bubel... dzisiaj otrzymałam maila,że niestety nie mają juz tych kompletów w magazynie, wiec oddadzą mi (tzn mojej klientce) kasę (bez odsyłania kompletu)
Gratuluję
Tak się załatwia interesy

Co do kradziezy to pozostaje jeden ratunek: monitoring wewnątrz wszystkich tirów i ciężarówek handlowych z obojetnie jakimi towarami, bo jak widać co chwile mamy nowe skandaliczne "odkrycia". Ciekawe ile zer ma liczba pieniędz jaka w ten sposób trafia do kieszeni tych wszystkich złodziei Chyba wolę nie wiedzieć
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 14:43   #1232
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Katalogi Avonu

No to ładnie załatwili ten towar... Też wolę nie wiedzieć ile oni na tym zarabiaja...mam za słabe nerwy na takie wiadomości...
Myślałam, że za te stempelki dostaje się coś porządnego a nie bransoletkę...
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 15:14   #1233
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez justa79
nawiązując do niedawnej dyskusji nt. dlaczego na allegro tak tanio i skąd pochodzą te kosmetyki - oto wyjaśnienie:
http://miasta.gazeta.pl/zielonagora/...1,3167761.html
http://www.izg.pl/?page=aktualnosci&id=4237
no nieźle!!!! brak mi słów!!
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 15:16   #1234
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: Katalogi Avonu

A czy któaś z was miała może kolorowy mus do ust? Jest jeszcze dostępny w ofercie netto, ale na KWC nie moge go znaleźć.
Ja z biżuteri zamowiłam zestaw Moonstruck. Może ma któras z was?
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 18:49   #1235
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
heh ale zabawa z tym avonem :P nie są wcale tacy xli...
wysłałam im przedzwczoraj maila, że w jednym kolczyku z kompletu Sunburst (był chyba w K12 w ofercie specjalnej) jedno oczko jest białe a w drugim takie jakie ma byc (czyli takie bursztynowe) i że ani ja ani moja klientka nie mamy zmaiaru dopłacac do interesu zeby to odesłać skoro to zawinił avon wysyłając bubel... dzisiaj otrzymałam maila,że niestety nie mają juz tych kompletów w magazynie, wiec oddadzą mi (tzn mojej klientce) kasę (bez odsyłania kompletu)
no cóż są dwa wyjaśnienia takiego obrotu sprawy.Albo w końcu zaczynają się liczyć z konsultantkami,albo postępowanie w taki sposób jest im na rękę.Dlaczego?Bo Avon płaci duże pieniądze za niszczenie i składowanie swoich produktów (zwroty,produkty przeterminowane,produkty niepełnowartościowe).Mam nadzieję,że jednak to z tego pierwszego powodu
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 18:52   #1236
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Szattinka
A czy któaś z was miała może kolorowy mus do ust? Jest jeszcze dostępny w ofercie netto, ale na KWC nie moge go znaleźć.
ja mam.Kupiłam jakieś pół roku temu,lub rok (jak był nowością).Do tej pory go nie otworzyłam,więc nie pomogę
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 18:57   #1237
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez joanna_k
ja mam.Kupiłam jakieś pół roku temu,lub rok (jak był nowością).Do tej pory go nie otworzyłam,więc nie pomogę
naprawdę? ja jak coś kupuję, to od razu muszę to przetestować
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 19:06   #1238
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez joanna_k
no cóż są dwa wyjaśnienia takiego obrotu sprawy.Albo w końcu zaczynają się liczyć z konsultantkami,albo postępowanie w taki sposób jest im na rękę.Dlaczego?Bo Avon płaci duże pieniądze za niszczenie i składowanie swoich produktów (zwroty,produkty przeterminowane,produkty niepełnowartościowe).Mam nadzieję,że jednak to z tego pierwszego powodu
aaaa niech juz powód bedzie jaki jest... zdziwiło mnie taki obrót sprawy. myslałam ze powiedza zebym odesłałą na zasadzie zwrotu.. ale z drugiej strony napisałam, że na tym komplecie klientce baaaaaardzo zależy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 19:08   #1239
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez emememsik
naprawdę? ja jak coś kupuję, to od razu muszę to przetestować
no tak jakoś się złożyło ,pewnie dlatego,że kupiłam w takim odcieniu w jakim mam już błyszczyk.Więc nie miałam potrzeby sprawdzania koloru i jakoś wizja nakładania pomadki palcem mnie nie zachęca do użycia.Chociaż może pędzelkiem by też się dało .
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 19:31   #1240
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Katalogi Avonu

Nareszcie sprawa allegro jest jasna tylko obawiam się że mimo tego, że złapali złodziei to kosmetyki na allegro i tak będą tanie.


Szattinka mam tą biżuterię i bardzo ładnie wygląda
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 19:56   #1241
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Katalogi Avonu

Odebralam dzis paczke z zamowieniem z kat.3 i juz wyprobowalam pare rzeczy Nie sa to supernowosci, mniemniej moze komus sie przydadza moje opinie Nooo więęęc... :
Zaczne od tego, ze mam cere mieszana z bardzo przetluszczajaca sie strefa T i gdzieniegdzie lekko przesuszona (bo i nie pierwszej mlodosci
1. Zel do mycia twarzy brzoskwinia i mleczko migdalowe - rewelka - bardzo dobrze oczyszcza twarz, sciaga pory, pozostawia buzie matowa, slicznie pachnie, tak slodko-mlecznie i wg mnie raczej jablkiem niz brzoskwinia
2. Scrub brzoskwinia i mleczko migdalowe - kremowy, delikatny, ale bynajmniej nie zbyt delikatny (nie nijaki), zawiera dosc ostre drobinki i konsystencja przypomina mi peeling z biala herbata z Planet Spa. W trakcie uzywania pomyslalam, ze roznia sie tylko zapachem. No, moze naturals ma odrobinke ostrzejsze drobinki, ale generalnie bym je do siebie porownala. Zapach milusi, tez bardziej jablkowy, ale to moje zdanie, moze mam cos z nosem
3. Tonik brzoskwinia i mleczko migdalowe - super! Idealny dla przetluszczajacej sie skory, pozostawia ja matowa, lekko sciagnieta. Zapach piekny (jablkowy )
4. Maseczka odzywcza - moim zdaniem najslabszy z testowanych przeze mnie element serii (kremow nie probowalam) - tzn tak: ona nie jest zla, tylko wg mnie jest to maseczka oczyszczajaca i do tlustej skory. Zawiera kaolin i alkohol (okropnie go czuc!) Buzia po uzyciu jest oczyszczona i wyglada ok, niemniej odzywienia nie zauwazylam - dla mnie to po prostu oczyszczajaca maseczka z glinka.
Generalnie seria brzoskwinia i mleczko migdalowe wg mnie niewiele sie rozni od tej z soja i trawa cytrynowa. Zapachem na pewno, ale dzialanie maja porownywalne, przynajmniej w moim przypadku. Tak czy siak, serie z soja juz wychwalalam, teraz chwale brzoskwiniowa i zastanawiam sie nad kremami z tej serii.. Przelecialam watek, znalazlam pare dobrych opinii (i jedna niedobra ), ale spytam jeszcze raz, co by sie upewnic - czy myslicie, ze dla mojej skory te kremy beda ok? I czym sie rozni ten na noc od tego na dzien? Na KWC nocny ma bardzo dobre opinie, dzienny niezbyt przychylne..

Wracajac do moich testow :
Zamowilam dwie odzywcze szminki nablyszczajace i jestem zachwycona Mam kolory: watermelon i strawberry. Watermelon ma kolor bardzo zblizony do koloru ust (moje maja chlodno różowy kolor), delikatnie je przyciemnia i nablyszcza - daje bardzo naturalny efekt zdrowych, nawilzonych ust. Kolor strawberry jest nieco ciemniejszy i odrobinke bardziej czerwony - rowniez wyglada bardzo naturalnie. Szminki sa leciutkie, slicznie pachna - wlasnie o cos takiego mi chodzilo, wiec jestem zachwycona

Dostalam probke tej nowej szminki nawilzajacej (kolor ROSE) - tak, jak nie lubie szminek, tak ta mi sie bardzo spodobala - jest rowniez lekka i nawilzajaca. Kolor jest nieco ostrzejszy niz w katalogu. Na moich ustach to taka fuksja - w katalogu wyglada on nieco "mlecznie", w realu moim zdaniem -mleczny nie jest.

Zel Kakao i Lotos pachnie jak swieze, wiosenne powietrze Kakao w nim nie wyczuwam, niestety. Swietnie sie pieni - moim zdaniem najlepiej z naturalsow.

Zamowilam sobie jeszcze cynamonowy olejek do masazu stop (drugi, na zapas ) bo go uwielbiam - slicznie pachnie i jak sie go polize to nie odrzuca

Tyle na razie Przypominam o moim pytaniu o kremy brzoskwinia i mleczko migdalowe
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 20:29   #1242
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez misioczat
Dostalam probke tej nowej szminki nawilzajacej (kolor ROSE) - tak, jak nie lubie szminek, tak ta mi sie bardzo spodobala - jest rowniez lekka i nawilzajaca. Kolor jest nieco ostrzejszy niz w katalogu. Na moich ustach to taka fuksja - w katalogu wyglada on nieco "mlecznie", w realu moim zdaniem -mleczny nie jest.
A tak mnie ten kolor kusił, dobrze, że zrezygnowałam. Zależało mi właśnie na takim kolorze, jak w katalogu... Ech
Cytat:
Napisane przez misioczat
Tyle na razie Przypominam o moim pytaniu o kremy brzoskwinia i mleczko migdalowe
Nie mogę znaleźć pytania, ale domyślam się, że chodzi - czy działają. No to tak. Mam cerę tłustą, nadwrażliwą, a więc i przesuszającą się, trądzikową i z toną kurzych łapek pod oczami
Krem ma cudny zapach i świetną konsystencję. Jest dla mojej porąbanej cery po prostu idealny. Żadnych niespodzianek na twarzy, nic się nie przesusza, skóra jest gładka i miękka... Ideał?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 20:31   #1243
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez misioczat
2. Scrub brzoskwinia i mleczko migdalowe - kremowy, delikatny, ale bynajmniej nie zbyt delikatny (nie nijaki), zawiera dosc ostre drobinki i konsystencja przypomina mi peeling z biala herbata z Planet Spa. W trakcie uzywania pomyslalam, ze roznia sie tylko zapachem. No, moze naturals ma odrobinke ostrzejsze drobinki, ale generalnie bym je do siebie porownala. Zapach milusi, tez bardziej jablkowy, ale to moje zdanie, moze mam cos z nosem

4. Maseczka odzywcza - moim zdaniem najslabszy z testowanych przeze mnie element serii (kremow nie probowalam) - tzn tak: ona nie jest zla, tylko wg mnie jest to maseczka oczyszczajaca i do tlustej skory. Zawiera kaolin i alkohol (okropnie go czuc!) Buzia po uzyciu jest oczyszczona i wyglada ok, niemniej odzywienia nie zauwazylam - dla mnie to po prostu oczyszczajaca maseczka z glinka.

Zamowilam sobie jeszcze cynamonowy olejek do masazu stop (drugi, na zapas ) bo go uwielbiam - slicznie pachnie i jak sie go polize to nie odrzuca
ja tez zamówiłam te trzy rzeczy i teraz obawiam się, czy scrub i maseczka brzoskwiniowa nie będa dla mnie trochę za ostre..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 20:40   #1244
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez emememsik
ja tez zamówiłam te trzy rzeczy i teraz obawiam się, czy scrub i maseczka brzoskwiniowa nie będa dla mnie trochę za ostre..
Mam delikatną twarz, a te granulki były w sam raz - dzięki temu, że cały peeling ma bardzo kremową konsystencję.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 20:46   #1245
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Katalogi Avonu

Ja niedługo kupię scrub i maseczkę to też dam znać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 20:59   #1246
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Ja niedługo kupię scrub i maseczkę to też dam znać
a mnie maseczke troche rozczarowała - zresztą tak jaki i maseczka z soją...

po kiego ciula rąbali tam to "gline"... myslałam ze bedą to maseczki takie do scierania chusteczką - zwłaszcza ta brzoskwiniowa - a tu ZONK

no ok... w "sojowej" glinka moze i ok, ale w brzoskwince? wydaje mi sie ze są to 2 takie smae maseczki ale różniące się zapachem (hmmm skoro sie różnią zapachem to juz nie takie same )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 21:03   #1247
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Katalogi Avonu

Rzeczywiście - dziwne, glinka w odżywczej?
Ale w sumie nie mam co narzekać, maseczka w sam raz dla mnie, z chęcią wypróbuję
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 21:12   #1248
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Katalogi Avonu

skoro o maseczkach mowa.... wiecie może czy fajna jest maseczka z minerałami morza martwego z serii Planet Spa ??
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 21:16   #1249
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez asia_z
skoro o maseczkach mowa.... wiecie może czy fajna jest maseczka z minerałami morza martwego z serii Planet Spa ??
miałam ją ale tak srednio mnie zadowolała dobrze oczyszczała... tylko troszke szczypała, nie wiedziec czemu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 21:26   #1250
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Katalogi Avonu

Ponawiam moje pytanie o biżuterię z AVON-u
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 21:37   #1251
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez asia_z
skoro o maseczkach mowa.... wiecie może czy fajna jest maseczka z minerałami morza martwego z serii Planet Spa ??
maseczka swietnie oczyszcza pory, zamyka je. stosuje tylko na strefe T , bo na policzki glinka to dla mnie samobójstwo skora jest poźniej zauważalnie "czysta" ale choc moje czolo jest problemowe to maseczka tak dziala ze i tak czesto skora pozniej sie luszczy wiec zaraz po zastosowaniu uzywam kremu. ogolnie jestem zadowolona, do tego jeszcze zapach i kolor i wogole juz jest git jak chce sie "oczyscic"
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 21:43   #1252
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
miałam ją ale tak srednio mnie zadowolała dobrze oczyszczała... tylko troszke szczypała, nie wiedziec czemu
Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
maseczka swietnie oczyszcza pory, zamyka je. stosuje tylko na strefe T , bo na policzki glinka to dla mnie samobójstwo skora jest poźniej zauważalnie "czysta" ale choc moje czolo jest problemowe to maseczka tak dziala ze i tak czesto skora pozniej sie luszczy wiec zaraz po zastosowaniu uzywam kremu. ogolnie jestem zadowolona, do tego jeszcze zapach i kolor i wogole juz jest git jak chce sie "oczyscic"
dzięki za informacje no jutro jak tylko ją dostane to będę ją testować, zobaczymy czy w moim przypadku będą podobne odczucia ja też zawsze po zastosowaniu maseczki musze zaraz krem nałożyć bo inaczej sie nie da . a zapach to swoją drogą bardzo mi sie podoba bo mam już krem do rąk z tej serii fajny jest skóra taka mięciutka po nim i długo pachnie
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 22:08   #1253
Moja Ksywa to Agata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wejherowo (:
Wiadomości: 24
GG do Moja Ksywa to Agata
Dot.: Katalogi Avonu

huh, ja dopiero moją przygodę z Avonem zaczynam, a mianowicie to czekam na drugie zamówienie (z k3, powinno przyjsć w środe) i troche straszą mnie niektóre opinie, ale nie ważne.

Mam takie pytanie, widziałyście może któryś z metalicznych tuszy stylistów? słyszałam od znajomej bardzo dobrą opinię na temat tego koloru Onyx, ale w poprzednim zamówieniu jedna klijentka zamawiała Ametyst, i tusz ten był naprawde beznadziejny, szczoteczka twarda, i w ogóle prawie jakby tego tuszu nie było, nie mówiąc już o tym jak 'wyglądał' a raczej nie wyglądał na rzęsach... mimo wszystko ta znajoma co zachwalała onyx, kupiła w promocji 2 następne kolory. Więc co? czy ten zakupiony przeez klientke to taki pojedyńczy bubel, czy wszystkie są raczej nie ciekawe?

sory ze pisze, wiem że mogłabym poczekać na paczke, ale jestem niecierpliwa
Moja Ksywa to Agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 23:25   #1254
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Katalogi Avonu

[quote=rachela]A tak mnie ten kolor kusił, dobrze, że zrezygnowałam. Zależało mi właśnie na takim kolorze, jak w katalogu... Ech

W katalogu ten kolor wydaje sie taki.. miekki, jakby odrobinke rozbielony, prawda? A szminka taka rozbielona nie jest, to taka fuksja - musze przyznac, ze ladna, ale moim zdaniem nie jest to dokladnie ten odcien, co na zdjeciu. Ale obiecuje jutro w swietle dziennym porownac oba odcienie.

Nie mogę znaleźć pytania, ale domyślam się, że chodzi - czy działają.

Pytanie zakonspirowalam pod opisem serii Tak gdzies w polowie postu Czym sie rozni krem na dzien od kremu na noc (bo w 4 mozna kupic komplet za 16 zeta) i czy uwazacie (Drogie Jasnowidzki ), czy sie nadadza dla mojej cery Chodzi mi glownie o to, czy nie zapychaja porow i czy nie zostawiaja (zwlaszcza ten na dzien) tlustej warstwy na skorze (mam mieszana w kierunku tlustej).

Dziekuje za opinie
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 23:29   #1255
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez emememsik
ja tez zamówiłam te trzy rzeczy i teraz obawiam się, czy scrub i maseczka brzoskwiniowa nie będa dla mnie trochę za ostre..
Scrub nie powinien byc za ostry - on ma troszke ostre drobinki, ale caly jest taki.. miekki, kremowy - tu nie powinno byc problemow. Ale maseczka wg mnie nie jest przesadnie delikatna No ale na kazdego inaczej zadziala, wiec moze bedzie ok.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 23:44   #1256
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Talking Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
heh ale zabawa z tym avonem :P nie są wcale tacy xli...
wysłałam im przedzwczoraj maila, że w jednym kolczyku z kompletu Sunburst (był chyba w K12 w ofercie specjalnej) jedno oczko jest białe a w drugim takie jakie ma byc (czyli takie bursztynowe) i że ani ja ani moja klientka nie mamy zmaiaru dopłacac do interesu zeby to odesłać skoro to zawinił avon wysyłając bubel... dzisiaj otrzymałam maila,że niestety nie mają juz tych kompletów w magazynie, wiec oddadzą mi (tzn mojej klientce) kasę (bez odsyłania kompletu)
Muszę to w 10000% potwierdzić
Serio nie są wcale, a to wcale źli . Zamówiłam kiedyś 2 szminki Capuccino (w tej nowej szacie) i i przyszła mi tylko jedna, a co najgorsze zafakturowane były 2 !!!! Myślałam, że mi nie uwierzą i w ogóle się zastanawiałam czy im pisać mail'a. Ale napisałam. Jakaś miła Pani mi odpisała, żebym fakturę zapłaciła normalnie, a z następnym katalogiem dojdzie mi szminka bezpłatnie . Podkreślam, że musiałam podać wszelakie szczegóły (nr faktury, nr produktu, data). Ja tam jestem zadowolona ze współpracy z Avonem (już 5 lat) i się zastanawiam czy nie zostać koordynatorem
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 07:46   #1257
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: Katalogi Avonu

Też mnie dziwi, ze brzoskwiniowa maseczka zastyga. "Odżywczą" wyobrażałam sobie jako coś takiego miękkiego, która zostaje na palcu po dotchnieciu np. policzka

Maseczke z Morza MArtwego miaąłm - jest dobra , polecam
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 09:21   #1258
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez paula_d
Muszę to w 10000% potwierdzić
Serio nie są wcale, a to wcale źli . Zamówiłam kiedyś 2 szminki Capuccino (w tej nowej szacie) i i przyszła mi tylko jedna, a co najgorsze zafakturowane były 2 !!!! Myślałam, że mi nie uwierzą i w ogóle się zastanawiałam czy im pisać mail'a. Ale napisałam. Jakaś miła Pani mi odpisała, żebym fakturę zapłaciła normalnie, a z następnym katalogiem dojdzie mi szminka bezpłatnie . Podkreślam, że musiałam podać wszelakie szczegóły (nr faktury, nr produktu, data). Ja tam jestem zadowolona ze współpracy z Avonem (już 5 lat) i się zastanawiam czy nie zostać koordynatorem
a ja nic nie musiałąm podawac - moze dlatego ze wysyłałam z jej strony po zalogowaniu i pewnei dane wszelkie mieli od razu ??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 09:28   #1259
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Katalogi Avonu

Scrub Brzoskwiniowy bardzo polecam, ladnie sciera, cera jest miekka i gladka, maseczka mniej przypadla mi dog ustu-myslalam, ze bedzie sie wchlaniac, ale pozostawia cere odzywiona i gladka.
Maseczka z morza martwego tez zastyga, ma ciemny kolor, ale ladnie wchlania nadmiar sebum, i tak jak wyzej-cera gladka, miekka w dotyku.
Do suchych cer nie polecam tych maseczek.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 09:47   #1260
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Estella
Scrub Brzoskwiniowy bardzo polecam, ladnie sciera, cera jest miekka i gladka, maseczka mniej przypadla mi dog ustu-myslalam, ze bedzie sie wchlaniac, ale pozostawia cere odzywiona i gladka.
Maseczka z morza martwego tez zastyga, ma ciemny kolor, ale ladnie wchlania nadmiar sebum, i tak jak wyzej-cera gladka, miekka w dotyku.
Do suchych cer nie polecam tych maseczek.
Heh, no ale maseczka odżywcza powinna być przede wszystkim dla cery suchej....
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.