Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 10:35   #3091
nauzykaa
Raczkowanie
 
Avatar nauzykaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ziaję lubię. i ceny, i produkty;-)Nie wszystkie , co prawda, ale moje naj...to:
1) masło kakaowe do ciała (ale juz np. to w kremie do twarzy-nie),
2) balsam oliwkowy do ciała (i krem czasami również, dawniej czesto ratowalam nim przesuszone policzki-sprawdzał się idealnie;teraz do takich zaniedbań juz nie dopuszczam;-),
3) seria SOPOT SPA swego czasu.

Zdecydowanie natomiast " na nie":
-seria CALMA HLC,
-płyn dwufazowy DE-MAKIJAŻ (myślałam, że mi oczy wypłyną;-)
-krem pod oczy KOZIE MLEKO (jw.).

Edytowane przez nauzykaa
Czas edycji: 2009-07-20 o 10:37
nauzykaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 11:31   #3092
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja na dzień dzisiejszy w swojej łazience posiadam:
SERIA POMARAŃCZOWA: masło do ciała, zel pod prysznic, masełko do ust
Masło Kakaowe: mleczko do demakijażu, krem przeciwzmarszczkowy z Q10, żel pod prysznic, emulsja do ciała i twarzy, krem tłusty;
Nuno: tonik, maseczka z glinką zieloną
Calma HLC: peeling enzymatyczny, dzisiaj skończyłam tonik i mleczko, krem biolipidowy;
żel do higieny intymnej konwalia,
błyszczyk w tubce blubel fioletowy
seria kokosowa: krem do rąk, maska do rak, krem na trudna pogodę z filtrem, masło do ciała;
seria SopotSpa: płyn micelarny, krem nawilżający, krem ujędrniający, solanka do kąpieli;
szampon kolor zaprogramowany czekoladowy

To tyle w tym momencie Wiec chyba jestem Ziajomaniaczką ;-)
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 11:41   #3093
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

dotka95, jesteś hardkorem

VooDooDoll, a jak się sprawdza maseczka z glinką? Zastanawiam się między Nuno a TinTin...

A co polecacie do nawilżania ciała? Za masłami nie przepadam, są dla mnie za ciężkie, ja zdecydowanie wolę jak się mazidełko szybciutko wchłania. Widziałam chyba z serii Med mleczko z dozownikiem. Widziałam, czy mam już ziajozwidy?
No i chyba skuszę się na peeling pomarańczowy, tylko muszę go wywąchać, czy chemią nie zajeżdża...

Od Ziai do nędzy...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 11:48   #3094
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
A co polecacie do nawilżania ciała? Za masłami nie przepadam, są dla mnie za ciężkie, ja zdecydowanie wolę jak się mazidełko szybciutko wchłania. Widziałam chyba z serii Med mleczko z dozownikiem. Widziałam, czy mam już ziajozwidy?
A tu Cie zaskocze- maslo Ziai oliwkowe o wiele szybciej sie wchlania niz wszystkie balsamy Ziai, nawet ten "lekki" oliwkowy. Oczywiscie jesli lubisz mleczka to Ci nie podpasuje, ale maslo po zetknieciu z cialem ma bardzo przyjemna, szybkowchlaniajaca sie konsystencje.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:04   #3095
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
dotka95, jesteś hardkorem

VooDooDoll, a jak się sprawdza maseczka z glinką? Zastanawiam się między Nuno a TinTin...

A co polecacie do nawilżania ciała? Za masłami nie przepadam, są dla mnie za ciężkie, ja zdecydowanie wolę jak się mazidełko szybciutko wchłania. Widziałam chyba z serii Med mleczko z dozownikiem. Widziałam, czy mam już ziajozwidy?
No i chyba skuszę się na peeling pomarańczowy, tylko muszę go wywąchać, czy chemią nie zajeżdża...

Od Ziai do nędzy...
nie masz zadnych zwidow ;D akurat tak sie sklada ze mam to mleczko, nawilza fenomenalnie,ale jest geste,tluste i niby bezzapachowe a mi zalatuje jakas plastelina ... ogolnie swietny jezeli stosuje go wieczorem ,a rano pod prysznic ;] ale pol litra za 12 zloty warto sprobowac moze tylko mi smierdzi (mojej mamie nie zalatuje niczym ;D)
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:06   #3096
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ze wszystkich innych maseczek z glinką, które miałam, a uwielbiam takowe, ta chyba najsłabsza. Może dlatego, ze mam porównanie z czysta glinką, która idealnie ściąga moje wielkie pory, ta maseczka jest bardziej delikatna. Ma przyzwoity skład, wiec używam, ale chyba nie kupie więcej. Wolę czysta glinkę
A co do masełek Ziaja, to np kokosowe lub pomarańczowe wchłaniają sie błyskawicznie, porównywalnie do lekkich nawilżających balsamów. A efekt nawilzenia utrzymuje sie dużo dłużej, wiec polecam. Pomarańczowe masełko pachnie obłędnie, troszkę słodko, troszkę gorzko, absolutnie nie chemicznie, nie wiem jak peeling z tej serii bo nie posiadam, ale masło polecam z czystym sumieniem.
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:39   #3097
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
Ja na dzień dzisiejszy w swojej łazience posiadam:
SERIA POMARAŃCZOWA: masło do ciała, zel pod prysznic, masełko do ust
Masło Kakaowe: mleczko do demakijażu, krem przeciwzmarszczkowy z Q10, żel pod prysznic, emulsja do ciała i twarzy, krem tłusty;
Nuno: tonik, maseczka z glinką zieloną
Calma HLC: peeling enzymatyczny, dzisiaj skończyłam tonik i mleczko, krem biolipidowy;
żel do higieny intymnej konwalia,
błyszczyk w tubce blubel fioletowy
seria kokosowa: krem do rąk, maska do rak, krem na trudna pogodę z filtrem, masło do ciała;
seria SopotSpa: płyn micelarny, krem nawilżający, krem ujędrniający, solanka do kąpieli;
szampon kolor zaprogramowany czekoladowy

To tyle w tym momencie Wiec chyba jestem Ziajomaniaczką ;-)
bardzo piękny Ziajo-zbiór! nawet nie wiedziałam, że z pomarańczowej serii jest masełko do ust... jesteś z niego zadowolona VooVooDoll?

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
A co polecacie do nawilżania ciała? Za masłami nie przepadam, są dla mnie za ciężkie, ja zdecydowanie wolę jak się mazidełko szybciutko wchłania. Widziałam chyba z serii Med mleczko z dozownikiem. Widziałam, czy mam już ziajozwidy?
Aleetzya, nie miałaś zwidów , jest taki balsam --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wrazliwej.html używałam go zimą, jest baaaardzo wydajny, praktycznie bezzapachowy, ale muszę Ci szczerze powiedzieć, że z wchłanianiem jest kiepsko - zostawia tłustą warstwę. Dużo szybciej (praktycznie błyskawicznie) wchłaniają się masła Ziaji. Także, jeśli chcesz coś szybko wchłaniającego, to moim zdaniem powinnas kupić masło, a nie ten balsam Med.

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
Pomarańczowe masełko pachnie obłędnie, troszkę słodko, troszkę gorzko, absolutnie nie chemicznie, nie wiem jak peeling z tej serii bo nie posiadam, ale masło polecam z czystym sumieniem.
Bezskutecznie poluję na to masło... ale w końcu je dorwę


Edit: dziewczyny mam do Was pytanie - czy Ziaja ma w ofercie jakiś naprawdę dobry (to jest świetnie nawilżający i szybko wchłaniający się) krem do rąk? Do tej pory skusiłam się tylko na kokosowy, ale byłam z niego średnio zadowolona...
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA

Edytowane przez evangeline
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:41
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 13:09   #3098
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

evangeline, ja byłam super zadowolona z kozy. Teraz mam opuncję bo chcę spróbować wszystkich Opuncja też fajna ale trochę drażni mnie intensywny zapach, wolę coś dyskretniejszego Koza spełniła swoje zadanie, ręce gładziutkie i przyjemnie nawilżone.

Jeśli chodzi o masła to miałam kokosowe i się go pozbyłam ku uciesze babci Dla mnie paskudnie capił...Teraz mam kawowe masło innej firmy bo się skusiłam za namową kumpeli i żałuję. Masła nie są dla mnie chyba...

Szkoda, bo miałam nadzieję, że ten balsam z dozownikiem będzie leciutki...Nie pozostaje mi chyba nic innego niż Neutrogena...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:15   #3099
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

lepsze niż blubelkowy błyszczyk lekkie, takie na lato idealne Na zimę obawiam sie ze będzie za słabo natłuszczające, ale nie omieszkam spróbować. Ja jestem wychowana na kredkach ochronnych Labello lub Nivea, wiec wszystko co mniej skutecznie chroni moje usta przed zimnem i wiatrem ląduje z etykietką "na lato". Ale poczekamy, zobaczymy pachnie bardzo przyjemnie, usta sie nie kleją, jak sie zje to nie zostawia takiego mydlanego posmaku w ustach. Więc w sumie bez ochów i achów, ale przyzwoicie.
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:17   #3100
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Jejku jak ja chcę już serię pomarańczową...

A w międzyczasie, mogłybyście polecić jakiś fajny balsam ziajowy do ciała? Żeby w miarę szybko się wchłaniał i nie zostawiał tłustej warstwy, dobrze nawilżał (ale niekoniecznie jakoś megawybitnie bo musiałby to być tłuścioch) i nie było to masło kakaowe? Szukam takiego lekkiego nawilżacza do ciała na wyjazd nad morze, a wszystkie balsamy mam albo w wielkich butlach, albo nie spełniają tych warunków :/
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:25   #3101
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
evangeline, ja byłam super zadowolona z kozy. Teraz mam opuncję bo chcę spróbować wszystkich Opuncja też fajna ale trochę drażni mnie intensywny zapach, wolę coś dyskretniejszego Koza spełniła swoje zadanie, ręce gładziutkie i przyjemnie nawilżone.
dzięki

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
lepsze niż blubelkowy błyszczyk lekkie, takie na lato idealne Na zimę obawiam sie ze będzie za słabo natłuszczające, ale nie omieszkam spróbować. Ja jestem wychowana na kredkach ochronnych Labello lub Nivea, wiec wszystko co mniej skutecznie chroni moje usta przed zimnem i wiatrem ląduje z etykietką "na lato". Ale poczekamy, zobaczymy pachnie bardzo przyjemnie, usta sie nie kleją, jak sie zje to nie zostawia takiego mydlanego posmaku w ustach. Więc w sumie bez ochów i achów, ale przyzwoicie.
muszę się i tak pilnować, żeby póki co się nie skusić, bo nie dość, że parę dni temu kupiłam blubelkowy jabłko&agrest, to a propo masełek cały czas męczę takie o "smaku" mango z The Body Shop...fajne jest, ale już mi się znudziło, mogliby robić mniejsze wersje jak dla mnie
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 15:23   #3102
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
a propo masełek cały czas męczę takie o "smaku" mango z The Body Shop...fajne jest, ale już mi się znudziło, mogliby robić mniejsze wersje jak dla mnie
Dla mnie maslo mango TBS jest jakies takie zbyt ciezkie i tluste, to Ziai o wiele lepsze, choc mangowy zapach jest suuuuper.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:35   #3103
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja kupiłam dziś mydło pod prysznic Blubel o zapachu pomarańczowo-gruszkowym i muszę przyznać, że aromat jest bardzo apetyczny
Czekam też niecierpliwie na tą nową serię pomarańczową. Mam nadzieję, że pojawi się np. w Naturze czy Super-pharm.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:39   #3104
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
nie masz zadnych zwidow ;D akurat tak sie sklada ze mam to mleczko, nawilza fenomenalnie,ale jest geste,tluste i niby bezzapachowe a mi zalatuje jakas plastelina ... ogolnie swietny jezeli stosuje go wieczorem ,a rano pod prysznic ;] ale pol litra za 12 zloty warto sprobowac moze tylko mi smierdzi (mojej mamie nie zalatuje niczym ;D)
Oj, nie tylko Tobie - ja z powodu tego zapaszku pozbyłam się tego balsamu. Szkoda, bo nawilżał fajnie, ma wygodne i higieniczne opakowanie z dozownikiem, przyjazny skład, ale cóż z tego, że nieperfumowany, jak jego naturalny zapach zajeżdżał mi... starym jogurtem naturalnym? Niestety smrodek utrzymywał się na skórze zbyt długo, jak na moje wrażliwe powonienie...

W kwestii nawilżaczy do ciała nastawiam się obecnie na masło pomarańczowe (gdy wykończę balsam malinowy z AA). Ma któraś z Was porównanie z masłem waniliowym? Czy pomarańczowe jest lżejsze?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 16:34   #3105
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dla mnie maslo mango TBS jest jakies takie zbyt ciezkie i tluste, to Ziai o wiele lepsze, choc mangowy zapach jest suuuuper.
to masło Ziaji jest w tubce, prawda? też bardzo fajny pomysł, bo to paćkanie w słoiczku w przypadku TBS mnie niejednokrotnie to szału doprowadza
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 18:04   #3106
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Zużyłam niedawno emulsję z masłem kakaowym 5% i jestem bardzo zadowolona, świetnie przyspiesza opalanie, nieźle nawilża, jest leciutka i szybko się wchłania. Pewnie kupię ją jeszcze przed jakimś wakacyjnym wyjazdem.

Poza tym muszę się zaopatrzyć w serię Calma, bo mam ostatnio trochę kłopotów z cerą. Strasznie sucha i wrażliwa, a z Calmy byłam kiedyś bardzo zadowolona. Może upoluję też pomarańczową serię.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 18:09   #3107
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

zwariuje jak nie dorwe tego masła i pilingu pomaranczowego. i wszysssstko przez Wasze kuszenie:cmo k:
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 18:17   #3108
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
zwariuje jak nie dorwe tego masła i pilingu pomaranczowego. i wszysssstko przez Wasze kuszenie:cmo k:
haha, no my tu się nakręcamy nieźle


nie pamiętam dziewczyny, czy pisałam tutaj, że jakiś czas temu kupiłam spray przyspieszający opalanie z tej kakaowej serii - jak dla mnie świetny, przede wszystkim - piękny kolor opalenizny jest po jego zastosowaniu
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 19:48   #3109
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
to masło Ziaji jest w tubce, prawda? też bardzo fajny pomysł, bo to paćkanie w słoiczku w przypadku TBS mnie niejednokrotnie to szału doprowadza

Hmmm chyba nie ma zadnego masla w tubce To oliwkowe jest w sloiczku, ale sloik bardzo przyjemny no i przynajmniej mozna wszystko wygrzebac z niego.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 19:50   #3110
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Evangeline zapewne pisze o błyszczyku do ust które jest w tubce.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 21:08   #3111
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Będąc dziś w sklepie obwąchałam po raz kolejny kilka produktów z serii kokosowej. Ja nie wiem,ale tym razem bardzo mi się spodobał zapach,a wcześniej nie bardzo. Może to zależy od nr serii..

Moja Ziajowa kolekcja to jak na razie:

Masło kakaowe: mydło pod prysznic, krem tłusty, krem lekka formuła, olejek w spray-u, balsam do ciała
Blubel błyszczyk jagodowo-porzeczkowy
Plantica odżywka z olejem jojoba
Intima konwaliowa
Krem aloesowy nieperfumowany (dziś kupiłam)
Tonik nagietkowy
Dwufazowy płyn do demakijażu. To chyba wszystko,ale czaję się na serię pomarańczową,maziajki i kokosy :P i pewnie jeszcze kilka rzeczy o których teraz zapomniałam hehe
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 10:43   #3112
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Niedawno otworzyli u mnie bardzo fajną drogerię, byłam w niej dziś po raz pierwszy i jestem zachwycona - duużo polskich kosmetyków w niskich cenach, do tego cała szafa z Bell, coś czuję, że często tam będę kupowała. resztę kosmetyków mają dostarczyć na dniach. Peeling był w zestawie

Mieli już peeling z pomarańczowej serii z myjką, pięknie pachnie. Podobno ma działanie antycellulitowe i ujędrniające, no ale zobaczymy jak z tym będzie.

Kupiłam też krem Blubel żurawina i poziomka (mój ulubiony zapach z Blubelków) oraz zestaw koncentrat wyszczuplający w żelu + oliwka do masażu Rebuild.

Widziałam też Maziajki w zestawie (mydło + pasta), ale nie kupowałam, bo mam jeszcze inne żele do skończenia. Jestem bardzo zadowolona z zakupów oraz obsługi, bo panie bardzo miłe i pomocne.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 10:53   #3113
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

fuksja, wiem że jakiś czas temu pisałaś o tym, że bardziej "wgłębiłaś" się w ziajowe składy i nie wszystko było z nimi ok. Jak to się ma do tych kremów Blubel? Bo pokończyły mi się prawie wszystkie nawilżacze do ciała i muszę się na coś zdecydować. Zastanawiam się jeszcze nad masłem Sopot Spa.

Ja mam z tej serii żurawinowo-poziomkowy błyszczyk do ust i też bardzo podoba mi się zapach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 10:58   #3114
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, wiem że jakiś czas temu pisałaś o tym, że bardziej "wgłębiłaś" się w ziajowe składy i nie wszystko było z nimi ok. Jak to się ma do tych kremów Blubel? Bo pokończyły mi się prawie wszystkie nawilżacze do ciała i muszę się na coś zdecydować. Zastanawiam się jeszcze nad masłem Sopot Spa.

Ja mam z tej serii żurawinowo-poziomkowy błyszczyk do ust i też bardzo podoba mi się zapach.
W tym kremie widać ekstrakty z poziomki, żurawiny, masło shea, glicerynę, panthenol, nie ma za to parafiny. Reszta podobna do większości kremów/maseł Ziai.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:12   #3115
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Hmmm chyba nie ma zadnego masla w tubce To oliwkowe jest w sloiczku, ale sloik bardzo przyjemny no i przynajmniej mozna wszystko wygrzebac z niego.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Evangeline zapewne pisze o błyszczyku do ust które jest w tubce.
kochane o tym pisałam --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...am-do-ust.html to jest jeszcze coś innego niż to, o czym pisała VooVooDoll?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:22   #3116
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

evangeline- to chyba to samo tylko ja to nazywam masełkiem lub balsamem, a dziewczyny błyszczykiem
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:55   #3117
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
evangeline- to chyba to samo tylko ja to nazywam masełkiem lub balsamem, a dziewczyny błyszczykiem



dzięki VooVooDoll
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:37   #3118
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Udało mi się dorwać kremowe mydło pod prysznic o zapachu pomarańczy. Weszłam do małej, niepozornej drogeryjki i znalazłam tam również nowe produkty z serii SPA i maziajki. Naprawdę super zaopatrzony ten sklepik - przynajmniej w Ziaję .

A samo mydło pomarańczowe pachnie bardzo smakowicie. Nie słodko, czy mdło, tylko bardzo, bardzo świeżo... Mmm...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:25   #3119
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość



dzięki VooVooDoll
No troche nie skumalam o co chodzi, zapomnialam, ze jest maslo z masla pomaranczowego
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:38   #3120
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ale to brzmi: masło z masła ale to sama prawda...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.