Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 09:32   #31
anunkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
GG do anunkka
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

nati18 -> z tego co slyszalam to grupy so tworzone zgodnie z kolejnoscia zapisow... wiec zadna filozofia a na jaki jezyk idziesz?? pytali sie cos przy podpisywaniu umowy? idziesz na dzienne czy zaoczne?

hania89-> mysle, ze nie wygladam staro haha wiec nie jest jeszcze tak zle
anunkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:43   #32
alutka1309
Przyczajenie
 
Avatar alutka1309
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

hej, ja się tez wybieram na ten kierunek jutro jade do wrocka zlożyć papiery Powiedzcie mi czy badanie lakarskie robiłyście na miejscu czy u swojego lekarza?
Podaję mój nr gg 5907141 jeśli chce ktos popisac ze mna o tej szkole )
alutka1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:42   #33
anunkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
GG do anunkka
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

alutka1309 -> Badanie robi sie u lekarza medycyny pracy. W sekretariacie nalezy zlozyc podanie o przyjecie do szkoly i wtedy mozna pobrac skierowanie na takie badanie. Powodzenia
anunkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 17:00   #34
alutka1309
Przyczajenie
 
Avatar alutka1309
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

ok dzięki. Jutro jadę zawieść papiery
A będzie ktoś z was mieszkał we Wrocku? I poszukuje coś wynająć? bo ja tak i szukam współlokatorki lub współlokatorek
alutka1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:47   #35
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Hej dziewczyny
ja tez ide na kosmetologie do WSF dziennie. Skonczylam w tym roku licencjata bankowosci, ale to nie jest to, co chce robic w zyciu...od zawsze interesowal mnie wizaz... Powiedzcie, jakie macie plany na przyszlosc po tej szkole?
Bo ja mam mnostwo obaw. Rynek przesycony jest kosmetyczami i kosmetologami a salon kosmetyczny jest prawie na kazdym rogu...
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:59   #36
nati18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
GG do nati18
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

anunkka ide na angielski ale przy zapisywaniu o nic się mnie nie pytali,
wybieram się na dzienne a ty? ja coś słyszałam, że grupy są tworzone według nazwisk, zobaczymy jak to będzie;D


Ewelina690 no właśnie ja myślałam o założeniu jakiegoś salonu...wydaje mi sie, że często w gabinetach kosmetycznych są robione tipsy, jest solarium ale nie w każdym salonie są robione maseczki, jakieś zabiegi itd. będzie dobrze;D
nati18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:23   #37
anunkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
GG do anunkka
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

nati18 -> Ja rowniez wybieram sie na dzienne i rowniez chce isc na angielski, Ciekawe jak to bedzie z tym jezykiem... pewnie wszystko wyjasni sie na rozpoczeciu roku...
anunkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 21:36   #38
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Ja dziś wlasnie zlozylam dokumenty kosmetologia, studia dzienne
witam wszystkie kolezanki
Co do jezyka, to z reguly jest tak, ze na poczatku roku dostaje sie test i sie go wypelnia zgodnie z tym ile kto wie. Na podstawie uzbieranych punktów przydzielaja do grup.
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:45   #39
alutka1309
Przyczajenie
 
Avatar alutka1309
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Co do języka to przy wypełanianiu ankiety, formularza, czy czegoś tam trzeby było wybrać język i stopień. Ale jak to dokładnie będze to nie wiem. Ja złożyłam dokumenty w piątek
alutka1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:16   #40
elmowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 24
GG do elmowski
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

aa ja jutro jadę składać papiery! kosmetologia dzienne!
elmowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:40   #41
anunkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
GG do anunkka
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Super - widze, ze grono sie powieksza

Ewelina690 & elmowski-> Na jaki jezyk sie wybieracie?

Mam nadzieje, ze nie bedzie ciezko i nie bedzie trzeba siedziec nad ksiazkami duzo... troche mnie to przeraza...
anunkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 16:36   #42
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

anunkka, ja ide na angielski, mysle, ze stopien dla sredniozaawansowanych
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:03   #43
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Hammie kosmetyczka to nie to samo co kosmetolog. Kosmetologia w wyższej Szkole Fizjoterapii to studia licencjackie

Zgadzam się z kolezanką
Twoja mama nie ma racji (bardzo m iprzykro stwierdzic) ale trzeba odrozniac troszke kosmetyczke od kosmetologa .
Zalezy jakie bedziesz miala ambicje..
Czy ktoras z Was zaczyna tam studia?? bo o to sie glownie rozchodzi.. ;p
jak wybieralam sie na te studia 2 lata temu, to tez tak uwazalam i tlumaczylam kazdemu, ze kosmetolog to cos innego
niestety, w praktyce wychodzi na jedno, przynajmniej w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
aha, no fakt.ale jak bez matury z chemii moge byc kosmetologiem? przeciez nie dam rady nie znajac chemii (a jestem kompletnie beznadziejna, nic nie rozumiem z chemii)

ja mam wieksze ambicje niz nakladanie komus maseczki na twarz ale wlasnie pytam na czym te studia polegaja, czego ja sie tam moge uczyc?
spokojnie sobie poradzisz z chemia, jest naprawde podstawowa, na poziomie gimnazjum- obliczanie stezenen % itp
chyba nie bylo osoby, ktora zostala oblana
ja tez idac do WSF bylam nastawiona na wysoki poziom chemii i okrutnie sie rozczarowalam

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Hammie wejdz na ich strone internetową, tam jest wszystko, plany zajęc dla poszczególnych lat itd W wymaganiach rekrutacyjnych nie mają nic na temat zdawanych przedmiotów na maturze wiec moze to byc tak ze skoro to szkola prywatna to biora kazdego. Ale ta moja koleżanka z fizjoterapii mówi ze jest dosć cięzko jesli chodzi o chemie i fizyke.
wiesz, fizjoterapia i kosmetologia w WSF to 2 rozne bajki, fizjo naprawde maja ciezko, niby mamy pare przedmiotow wspolnych, ale od nich wymagaja duzo wiecej

kosmetologia w WSF to naprawde lekkie studia


Cytat:
Napisane przez Rubinooka Pokaż wiadomość
Hammie co do Twoich wątpliwosci.. nie musisz miec zdanej na maturze chemii.Ja juz złozylam papiery i jestem przyjeta do tej szkoly . Glownym priorytetem jest tam ponoc biologia.chemia na drugim miejscu (ale zawsze mozna na bierzaco chodzic na jakies koła z chemii lub brac prywatnie korki )

Klauuudka - moja imienniczko moze skoro idziesz rowniez do tej szkoly na dzienne, dasz m iswoj numer gg ? poznamy sie wczesniej,warto miec tam kogos znanego juz na starcie moje gg 10905944
naprawde korki nie beda potrzebne, uwierz mi na slowo, nie jest ciezko

ciezka jest anatomia- nie tyle trudna, co obszerna, pracochlonna, do kucia na pamiec, trzeba sie uczyc systematycznie- przez ten przedmiot odpada najwiecej osob

postrachem tez jest histologia, chociaz moim zdaniem w porowaniu do anatomii, to jest pikus, wystarczy uczyc sie na rozumienie, niestety przedmiot prowadzi specyficzna pani doktor, ktora jest z natury zlosliwa i lubi oblewac, bo ktos sie jej nie podoba

nie slyszalam, zeby z innych przedmiotow oblewali- chyba, ze ktos nie chodzi na zajecia

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Trzeba wziąźć pod uwage że te studia to w większości chemia

Sama miałam zamiar iść w tym roku ale dostane się tylko i wyłącznie na zaoczne. A prawda jest niestety taka, że w Polsce ludzie po kosmetologi i po studium kosmetycznym robią to samo i dla ludzi to jedno i to samo. I spotkałam sie z masą takich opini, nawet od ludzi którzy są obecnie na kosmetologii i żałują. Bo ciężko, nauki masa, dużo teorii, a i tak będą robić to samo co ludzie po studium. I taka jest niestety prawda wg mnie.
nie wiem jak jest w innych szkolach, ale w WSF chemii jest tyle co kot naplakal

ja w pazdzierniku zaczynam 5 semestr i osobiscie odradzam WSF, wiele moich kolezanek ma takie samo zdanie, malo wiedzy sie wynosi, straktowanie studenta jest ponizej krytyki, zwyczajnie wyciagaja z nas kase

jezeli ktos mysli, ze bedzie placil caly czas kwote podana na stronie, to bardzo sie zdziwi

Cytat:
Napisane przez Rubinooka Pokaż wiadomość
może i zabiegi te same będą wykonywac ( bo te same prawne ograniczenia) ale na studiach jest program rozszerzony moja droga sama koncze wlasnie studium kosmetyczne.Tam są tylko podstawy.Prawde mowiac nie potrafie prawie nic.Malo wiedzy przynosi takie studium.A na studiach masz wiece jwiedzy teoretycznej i praktycznej dzieki czemu czujesz sie pewniej w zawodzie gdybym miala wybrac pojsc do kosmetyczki po studiach czy po studium, moj wybor bylby oczywisty
oj zdziwisz sie
absolwentki kosemtologii po WSF maja mizerne przygotowanie do zawodu, nie maja co sie w ogole rownac dziewczyn ze studium WSF-tak przynajmniej mowia nam prowadzace zajec praktycznych

zajec praktycznych jest smiesznie malo: niby w planie sa 3h zegarowe tygodniowo, od tego trzeba odjac conajmniej 15-20 minut na przerwe i podzielic przez 2, bo robimy na zmiane

niewiele godzina tygodniowo- naprawde niewiele sie nauczysz

niby to studia wyzsze, a i tak najwazniejsze jest czy rowno zrobilas frenchyka

myslalam, ze bardziej bedziemy koncentrowac sie na zabiegach, pielegnacji, czyms bardziej zaawansowanym, a w tej szkole i tak najwazniejsze jest malowanie paznokci i henna na brwi

gdybys uslyszala jaka wiedze teoretyczna maja niektore dziewczyny z WSF, to bys sie zdziwila, czesto kobiety czytajace porady kosmetyczne w gazetach znaja sie lepiej


Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Studium drugiemu studium nierówne, mam znajomą po właśnie takim studium i wcale jej łatwo nie było, wiedzy ma sporo, ćwiczeń praktycznych też miała dużo. Klienci walą teraz do niej drzwiami i oknami Ja przy wyborze kosmetyczki nie kierowałabym się tym czy ta osoba jest po studiach czy po studium a opiniami jej klientów. Bo można znaleźć świetną kosmetyczke po studium, i beznadziejną po studiach. Na studiach jest o wiele więcej wiedzy teoretycznej to fakt, ale w praktycznej nie ma wcale takiej dużej różnicy, przynajmniej wg osób które znam i są u mnie na uczelni na kosmetologii. Zresztą tak naprawde to ludzie po studiach kosmetologii jeszcze w zakładach raczej zbyt dużo nie pasują, bo ci co pierwsi zaczęli te studia, dopiero co je skończyli, rok czy 2 lata temu więc trudno powiedzieć jak jest naprawde.
masz racje

Cytat:
Napisane przez Rubinooka Pokaż wiadomość
mysle ze nie mozna byc "beznadziejna kosmetyczka po studiach" bo jak ktos jet beznadziejny, to nie konczy studiow tylko oblewa i wypad a teoretyczna wiedza jest rownie wazna jak i praktyczna.Nie wyobrazam sobie kosmetologa który nie zna szczegolowo przeciwwskazan d zabiegow ktorw wykonuje, chorób paznokcia czy skory.A ten program jest slabo rozwiniety w "studium". poza tym w zadnym studium nie wykladają doktorzy nauk medycznych za to na studiach (a juz napewno na wsq bo o tej mowa) jest ich masa ponawiam pytanie: Czy ktoras z Was wybiera sie tam w tym roku ??
haha
moze w innych szkolach tak jest, ale nie w WSF. jak zaliczysz anatomie, to raczej nie ma szans, ze Cie wywala

naprawde takie matolki koncza te szkole, ze szok ja osobiscie bym sie bala pojsc gdzies do gabinetu kosmetycznego jako klientka, widzac, co sie dzieje na zajeciach praktycznych

dla mnie kosmetologia w WSF (moze w innych szkolach jest inaczej)to nie sa prawdziwe studia

zaraz wam napisze ile bylo do tej pory egzaminow

I-semestr 1
II -1
III- 1
IV-2
a do tego prawie z wszystkiego mozna bylo byc zwolnionym jak sie mialo dobra ocene z cwiczen

gdy widze ile znajomi sie ucza na sesje, egzamin za egzaminem maja, naprawde nie ma sie co bac

Cytat:
Napisane przez anunkka Pokaż wiadomość
Ja sie wybieram na KOSMETOLOGIE do WSF, juz zlozylam papiery i ide na dzienne jak narazie a potem zobacze co i jak.
Mam nadzieje, ze nie bedzie strasznie... naczytalam sie troche na forach ale polowa mowi, ze z anatomia mozna sobie poradzic a druga polowa odstrasza, ale jestem dobrej mysli...
Chociaz Biologii nie mialam wcale w liceum

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Wie ktos na jakiej zasadzie przydzielaja do grup jezykowych???
W sumie nikt sie mnie nie pytal na jaki jezyk chce isc przy skladaniu papierow... moze wszystko bedzie ustalane dopiero na rozpoczeciu?

Z gory dzieki za info
jezeli bedziesz sie systematycznie uczyla anatomii, to zdasz warto sie starac o zwolnienie z egzaminu- trzeba miec z obu semestrow 4,5

co do językow- są teraz na 2 roku- ta deklaracja przy skladaniu papierow tak naprawde nie ma znaczenia, gdy maja sie zaczac zajecia z językow, po prostu sie przychodzi do sali z ang lub niemieckiego

z angielskiego podzial na grupy polega na napisaniu paru zdan o sobie, jezeli ktos uwaza, ze jest naprawde dobry, to pisze od razu na kartce, ze chce do grupy zaawansowanej

nie ma grup podstawowych, jest sredniozaawansowana o nizszym poziomie, sredniozaawansowana o wyzszym i zaawansowana

w grupie niemieckiej nie ma podzialow, tam w ogole nie ucza sie gramatyki, tylko samego slownictwa kosmetycznego
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:13   #44
klauuudka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Question Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Witam przyszłe studentki WSF

Chciałam Was zapytać jak zaopatrujecie się w wyprawkę? Przez szkołę czy też indywidualnie.. Jeśli tak to na co watro zwracać uwagę i gdzie najlepiej się udać by nabyć porządny sprzęcik

czeka na uwagi i spostrzeżenia

serdecznie pozdrawiam
klauuudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 00:04   #45
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

truskawkowawiosna, a tak szczerze, to dlaczego jestes tak negatywnie nastawiona do WSF? Bo skoro jest takie do niczego, to moglas przeciez po pierwszym czy drugim semestrze zrezygnować i przeniesc sie na studium, ktore - jak piszesz - jest ponoc lepsze.
Z drugiej strony, skoro jest tak łatwo, to zapewne masz stypendium, wiec placisz niewielkie czesne i powinnas miec satysfakcje.

Wiem, ze szkole prywatna konczy wiele ludzi niemajacych oleju w glowie. Skonczylam Wyzsza Szkole Bankowa-rowniez prywatna-kto chcial miec super wyniki, musial duzo ryc i czesto zarywac noce. Wiem cos o tym, bo bylam pierwsza na roku Ale skonczyli ja rowniez tacy, ktorzy umieli najzwyczajniej w swiecie kombinowac (tu sciagnie, tam wreszcie zda za ktoryms razem).
Tyle ze w dzisiejszym swiecie licza sie juz tylko uslugi. Nikogo nie obchodzi, ze mam tak bogata wiedze bankowa, bo teraz bankowcow wywalaja na zbity pysk. Jest bardzo ciezko, poniewaz rynek jest przeycony wszytskimi zawodami. Ale w uslugach jest tak, ze jesli jestes bardzo dobra, to bedziesz polecana i predzej czy pozniej sie wybijesz...
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 00:24   #46
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna, a tak szczerze, to dlaczego jestes tak negatywnie nastawiona do WSF? Bo skoro jest takie do niczego, to moglas przeciez po pierwszym czy drugim semestrze zrezygnować i przeniesc sie na studium, ktore - jak piszesz - jest ponoc lepsze.
Z drugiej strony, skoro jest tak łatwo, to zapewne masz stypendium, wiec placisz niewielkie czesne i powinnas miec satysfakcje.
po pierwsze- po pierwszym roku jeszcze sie łudziłam, ze bedzie lepiej, a potem szkoda juz kasy, ktora sie władowalo, aby rezygnowac rozczarowanie przyszlo dopiero po semestrze 3

po drugie- gdyby mi zalezalo, zeby byc kosmetyczka pracujaca w salonie to nie wybralabym studiow, liczylam, ze szkola przygotuje mnie lepiej pod innym kątem

a okazalo sie, ze wiedzy teoretycznej jest niewystarczajaco, aby robic cos poza salonem, a praktycznej zbyt malo, aby od razu po szkole pracowac w salonie

na praktycznych wydzielane sa nam z łaską porcje kosmetykow typu Bielenda czy Ziaja, jakbysmy nie placily tych paru stow miesiecznie

studium WSF jest lepsze pod kątem przygotowania praktycznego, jak ktos jest zdecydowany w 100% na prace w salonie

po trzecie- kazdy student WSF Ci to powie- studenta traktuje sie jak smiecia, zalatwienie czegokoliwiek graniczy z cudem, aby dostac glupia naklejke na legitymacje, musisz zalatwiac zaswiadczenia z biblioteki i windykacji, ze nie zalegasz z czesnym i ksiazkami, jezeli legitymacji nie zlozysz w terminie czy z CALA grupa- nie zalatwisz- musisz czekac na kolejny termin w nastepnym tygodniu, nasluchasz sie tylko, jaka jestes nieodpowiedzialna

to nie jest szkola panstwowa, czesne jest naprawde niemale, mogliby bardziej zabiegac o tego studenta...

stypendia nie sa wyplacane regularnie- raz na pare miesiecy kilka rat
do tego w ostatnim semestrze szkola postanowila je uciac o polowe, wyobraz sobie, ze sie uczysz caly rok, w pazdzierniku przydzielaja Ci 300zl, a w kolejnym semestrze zmieniaja zdanie i dostajesz polowe

nie slyszalam, zeby w innych szkolach prywatnych czy panstowych takie cyrki ze stypendiami byly

stypendia naukowe wcale wysokie nie sa jakby porownac z innymi szkolami, dostaje je 20% najlepszych studentow, skoro kierunek nie jest trudny, automatycznie poprzeczka jest podwyzszana

EDIT: z tym, ze studia sa łatwe, to mialam na mysli to, ze zaliczenie kolokwium/egzaminu na 3 nie jest trudne, nawet jak sie nie zda, sa poprawki, ktore kazdy juz zdaje

a jezeli ktos chce miec same 5 i 4,5 to inna sprawa- trzeba sie przylozyc

I rok jest zdecydowanie trudniejszy przez anatomie i histologie, zaliczenie innych przedmiotow przy nich to pikus- wystarszy chodzic systematycznie na zajecia, nie olewac sobie no czasem zerknac do ksiazek

ja nie odradzam kosmetologii w ogole, tylko jak czytam, ze w innych szkolach jest jednak lepiej, to zaluje, ze zdecydowalam sie na WSF

moim (i wielu kolezanek) zdaniem ta szkola jest troche przereklamowana, stawiaja przede wszystkim na kase, to sie po prostu czuje

lakiery Inglot sa stopniowo zastepowane duzo tanszymi Eveline, brakuje "kapturkow" do frezarek, musimy sie wymieniac w czasie pedicure:O jak placisz 560zl miesiecznie, to troche sie w Tobie zaczyna gotowac

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-08-01 o 00:49
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 22:29   #47
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Truskawkowawiosna, rozmawiałam dziś z koleżanka, która kończyła 11 lat temu studium u Czamary. Mówiła, że miala wtedy 3 dni zajec praktycznych a tylko 2 dni wykladów. Nie wiem czy teraz jest tak samo na tym studium, ale jesli tak, to zaczynam sie pozadnie zastanawiać, czy nie przelozyc na to papierow (o ile sie jeszcze da...). Bo po prostu az mi zal jak mysle ile kasy wyloza na to moi rodzice, a to sie okaze klapa.
Oczekiwalabym od tych studiow, ze naucze sie mieszac kremy, zdobede wiedze toeretyczna i praktyczna z zabiegow kosmetycznych, zarowno tych prostych, jak i bardziej zlozonych, typu lasery.
Moim marzeniem jest miec swoj salon kosmetyczny, wyrozniajacy sie sposrod innych tym, ze po prostu bede bardzo dobra w tym co robie (dzieki pasji i studiom).
Ale z tego co widze, to chyba grubo sie przeliczylam.
Przykre ;/
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 23:26   #48
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna, rozmawiałam dziś z koleżanka, która kończyła 11 lat temu studium u Czamary. Mówiła, że miala wtedy 3 dni zajec praktycznych a tylko 2 dni wykladów. Nie wiem czy teraz jest tak samo na tym studium, ale jesli tak, to zaczynam sie pozadnie zastanawiać, czy nie przelozyc na to papierow (o ile sie jeszcze da...). Bo po prostu az mi zal jak mysle ile kasy wyloza na to moi rodzice, a to sie okaze klapa.
Oczekiwalabym od tych studiow, ze naucze sie mieszac kremy, zdobede wiedze toeretyczna i praktyczna z zabiegow kosmetycznych, zarowno tych prostych, jak i bardziej zlozonych, typu lasery.
Moim marzeniem jest miec swoj salon kosmetyczny, wyrozniajacy sie sposrod innych tym, ze po prostu bede bardzo dobra w tym co robie (dzieki pasji i studiom).
Ale z tego co widze, to chyba grubo sie przeliczylam.
Przykre ;/
podobno ta szkola kiedys byla naprawde dobra, cieszyla sie najlepsza renoma w wojewodztwie, osoby po Czamarze, nie mialy zadnych problemow z praca w gabinecie

wiesz, ja naprawde nie chce Cie zniechecac, moze akurat Ty bedziesz zadowolona, ale jezeli zalezy Ci na tym, o czym piszesz, to nie wydaje mi sie

z postow wydajesz sie bardzo ambitna dziewczyną

na to, ze naucza Cie produkowac kosmetyki, uczyc sie skladnikow w praktyce, jak dziewczyny z forum Biochemia kosmetyczna, nawet nie licz

na 1 roku jest co prawda przedmiot chemia kosmetyczna, ale jak dla mnie to kpina, uczymy sie strezen procentowych i opisow akcesoriow laboratoryjnych, a na jedynych zajeciach praktycznych robimy uwaga... wode aromatyczna nie mylic z hydrolatem

na 3 roku jest przedmiot receptura kosmetykow, ale slyszalam od starszych kolezanek, ze to jedna wielka porazka

a co do praktyki: to nie do konca tak, ze absolwentki nie umieja NIC, ale nie oszukujmy sie, z taka iloscia godzin praktycznych, zawsze bedziemy w tyle za kolezankami ze studium

w pierwszym semestrze jest masaz twarzy, szyi i dekoltu, henna na brwi i rzesy, w drugim dochodzi manicure tradycyjny i french oraz pedicure tradycyjny z ostrzem omega

na zabawy z laserami nawet nie licz, co prawda na zajeciach z fizjoterapii mamy do "zabawy" laser, ale chyba nie o taki Ci chodzi

jezeli chodzi o zaawansowane zabiegi to na 3 roku jest mikrodermabrazja, na drugim byly prady i kawitacja- bez szalenstw

sporo mozna sie nauczyc na praktykach, jezeli dobrze sie trafi

chociaz egzamin podsumowujacy 2 lata zajec praktycznych podobno wypadl beznadziejnie, prowadzace zajec krytykowaly, ze niczego nie umiemy (ciekawe, czyja to wina) i, ze 10 przypadkowych kobiet z ulicy zrobiloby lepsza henne niz mytaa, jasne

nie wiem co Ci poradzic niektozy uwazaja, ze lepiej skonczyc dobre studium i zrobic sobie ewnetualnie 3 lata fizjoterapii- aby wlaczyc do tego zabiegi na cialo, profesjonalny masaz, odnowa biologiczna itp

ja osobiscie poszlabym do kosmetyczki po prostu znajacej sie na rzeczy, z obecna wiedza, nie robiloby mi roznicy czy ma studia czy tylko studium

ale takie najlepsze polaczenie to oczywiscie medycyna ze specjalizacja dermatologiczna plus studium, tak jak np. dr Nowicka (patronka forum Dermatologia na wizazu-uczy w naszej szkole dermatologii-swietna specjalistka, z jej zajec mozna duzo wyniesc), ona skonczyla studium WSF i prowadzi wlasny gabinet, robi zabiegi itp

bo jednak kosmetolog nie moze robic wszystkiego co lekarz i watpie czy to sie zmieni za pare lat, a chodzi tylko i wylacznie o kase

jezeli liczysz, ze szkola przygotuje Cie tak dobrze, ze od razu zalozysz salon, to mozesz sie rozczarowac niestety chociaz podobno dla chcacego nic trudnego, mozna cwiczyc w domu, na znajomych, zalapac sie do jakiegos salonu jako pomoc, zawsze jakiejs wiedzy sie nabierze

powodzenia!

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-08-01 o 23:28
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 23:05   #49
nana12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Witam,ja również wybieram się od października na kosmetologię,na studia dzienne,bardzo chętnie poznałabym koleżanki
nana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 10:44   #50
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

truskawkowawiosna, skladam dzis podanie o przeniesienie mnie na studium... znajac ich, beda robic z tego problemy, no ale zobaczymy. Tym bardziej, ze zaplacilam z gory za semestr... Nie wiem jak uzasadnic podanie, napisze chyba, ze za malo jest dla mnie godzin praktycznych na kosmetologii.
Jestes bardzo sympatyczna osoba, az milo sie czyta Twoje posty I przyznam, ze bylas 'gwozdziem' do podjecia przeze mnie tej decyzji
Gdy dowiedzialam sie, ze na kosmetologii sa 3 godz zajec praktycznych w tygodniu, to az mnie zatkalo
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 11:07   #51
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna, skladam dzis podanie o przeniesienie mnie na studium... znajac ich, beda robic z tego problemy, no ale zobaczymy. Tym bardziej, ze zaplacilam z gory za semestr... Nie wiem jak uzasadnic podanie, napisze chyba, ze za malo jest dla mnie godzin praktycznych na kosmetologii.
Jestes bardzo sympatyczna osoba, az milo sie czyta Twoje posty I przyznam, ze bylas 'gwozdziem' do podjecia przeze mnie tej decyzji
Gdy dowiedzialam sie, ze na kosmetologii sa 3 godz zajec praktycznych w tygodniu, to az mnie zatkalo
bardzo mi milo ciesze sie, ze moje marudzenie dalo jakis pozytywny skutek
kolezanka z roku najpierw byla zapisana do studium, potem zmienila i wiekszych problemow nie bylo, teraz troche sama zaluje, ze zmienila decyzje

jak babeczki beda nieprzyjemne w dziekanacie, to popros o rozmowe z kims wazniejszym

rok przed tym jak zaczelam studia, na kosmetologii bylo lacznie 6godzin tygodniowo (2x w tygodniu po 3h), ta redukcja godzin to akurat nie wina szkoly, tylko odgorne zarzadzenie ministrauznal, ze nie potrzebujemy az tylu godzin podobno w innych uczelniach pod wzgledem godzin praktycznych wcale nie jest lepiej

nie jestem pewna, ale wydaje mi sie, ze w studium jest jakos 3x wiecej godzin niz na studiach, to zupelnie zmienia postac rzeczy

pozdrawiam i zycze powodzenia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 11:18   #52
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Dzwonilam do dziekanatu, nie otwieraja w tym roku studium kosmetycznego i niewiadomo czy w nastepnych latach w ogole ono bedzie ;( no to pozamiatane jednym slowem...
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:34   #53
anunkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
GG do anunkka
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Naczytalam sie waszych postow i sama juz nie wiem co robic...

Ewelina690 widze, ze podjelas decyzje o przeniesieniu sie na studium ale sila wyzsza chyba zostajesz na licencjacie?
Ja tez sie nastawilam na ambitniejsze studia a nie na przecietna szkole z mala iloscia godzin praktycznych...juz nie wspomne o traktowaniu studenta...
Mam tylko nadzieje, ze nie beda to zmarnowane 3 lata i stracone pieniadze...
Wiadomo, ze duzo zalezy tez od podejscia... wiec postaram sie zregenerowac :P heh
anunkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 13:03   #54
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

anunnka, mimo ze nie bedzie juz studium u czamary, to z licencjatu i tak rezygnuje. Dowiedzialam sie juz, ze kase zwroca, wiec chociaz tyle dobrego
Juz jedne niepotrzebe studia skonczylam, nie chce drugi raz popelnic tego bledu. Na stronie internetowej WSF jest napisane, ze zajecia praktyczne stanowia duza czesc zajec....wprowadzaja tym tylko w blad. 3 godz cwiczen w tygodniu (na dodatek na zmiane z kolezanka czyli zostaje gdzies 1 godz, podczas ktorej Ty cwiczysz) to jest jakis smiech na sali i jedno wielkie nieporozumienie! Chce byc kosmetyczka, ktora ma fach w rece, a nie tylko znac teorie, ktora niestety predzej czy pozniej sie zapomina i wowczas po prestizowych, cholernie drogich i dlugich studiach nie pozostaje nic.....
truskawkowawiosna, wybacz, ze Cie tak zameczam, ale czy slyszalas cos na temat szkol kosmetycznych we wro, ktore sa godne uwagi? O szkole Daleckiej czytam sporo dobrego, ze ponad polowa zajec to cwicznia i ze nie zdzieraja kasy.
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:42   #55
alutka1309
Przyczajenie
 
Avatar alutka1309
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Ewelina 690, mowisz, ze dowiadywalas sie, że jeslic chialoby się zrezygnować z tej uczelno to oni zwracaja kase? ale cała czy trzeba ponieść jakies odskzodowanie? Możesz mi napisac wszystko co wiesz na ten temat bo bardzo mi zalezy? Albo najlepiej napisz do mnie na gg, ktore podal wyzej. bede bardzo wdzieczna.
alutka1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:45   #56
anunkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
GG do anunkka
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Ewelina690 daj znac jaka decyzje podjelas i jaka szkole wybralas?
Zanim wybralam WSF i zlozylam papiery, staralam dowiedziec sie wszystkiego co moge na temat tej szkoly.... ale mozliwe, ze dowiadywalam sie ze starszych zrodel...mam na mysli osoby uczace sie tam wczesniej przed "Truskawkowawiosna". Teraz jestem rozczarowana slyszac jak slabo jest w tej szkole... i jak sie zmienilo.
Nie usmiecha mi sie spedzic 3 lat w szkole, po ktorej bede slabo przygotowana do zawodu kosmetologa...

Truskawkowawiosna jaki masz plan na przyszlosc? Bedziesz chciala sie gdzies doksztalcac po tej szkole? (Brzmi smiesznie bo jest to 3 letni licencjat! gdzie powinno byc zbyt wiele lub wystarczajaco duzo informacji a nie zamalo...) Czy bedziesz probowac swoich sil? Myslisz, ze jak ktos chce to wszystko jest mozliwe? heh...
anunkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:50   #57
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Dzwonilam do dziekanatu, nie otwieraja w tym roku studium kosmetycznego i niewiadomo czy w nastepnych latach w ogole ono bedzie ;( no to pozamiatane jednym slowem...
szok taka informacja coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze szkola Czamary schodzi na psy, to studium bylo od wielu wielu lat uwazane za najlepsze w wojewodztwie
wyglada na to, ze jednak bardziej zalezy im na kasie- studia wyciagaja wiecej kasy niz studium

Cytat:
Napisane przez anunkka Pokaż wiadomość
Naczytalam sie waszych postow i sama juz nie wiem co robic...

Ewelina690 widze, ze podjelas decyzje o przeniesieniu sie na studium ale sila wyzsza chyba zostajesz na licencjacie?
Ja tez sie nastawilam na ambitniejsze studia a nie na przecietna szkole z mala iloscia godzin praktycznych...juz nie wspomne o traktowaniu studenta...
Mam tylko nadzieje, ze nie beda to zmarnowane 3 lata i stracone pieniadze...
Wiadomo, ze duzo zalezy tez od podejscia... wiec postaram sie zregenerowac :P heh
ale akurat o tym pisalam, WSZEDZIE jest malo godzin, zmienily sie po prostu przepisy, w innych szkolach tez nie ma ich za wiele, dlatego kosmetologie pare lat temu bardziej "oplacalo sie" studiowac niz obecnie

ale naprawde znam osoby zadowolone, wiec nie mozna przesadzac, jezeli komus BARDZO zalezy, to dogoni kolezanki ze studium, ale naprawde musi byc bardzo uzdolniony manualnie albo harowac sam w domu, bo 3h to naprawde malutko, niewiele sie zrobi na takich zajeciach

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
anunnka, mimo ze nie bedzie juz studium u czamary, to z licencjatu i tak rezygnuje. Dowiedzialam sie juz, ze kase zwroca, wiec chociaz tyle dobrego
Juz jedne niepotrzebe studia skonczylam, nie chce drugi raz popelnic tego bledu. Na stronie internetowej WSF jest napisane, ze zajecia praktyczne stanowia duza czesc zajec....wprowadzaja tym tylko w blad. 3 godz cwiczen w tygodniu (na dodatek na zmiane z kolezanka czyli zostaje gdzies 1 godz, podczas ktorej Ty cwiczysz) to jest jakis smiech na sali i jedno wielkie nieporozumienie! Chce byc kosmetyczka, ktora ma fach w rece, a nie tylko znac teorie, ktora niestety predzej czy pozniej sie zapomina i wowczas po prestizowych, cholernie drogich i dlugich studiach nie pozostaje nic.....
truskawkowawiosna, wybacz, ze Cie tak zameczam, ale czy slyszalas cos na temat szkol kosmetycznych we wro, ktore sa godne uwagi? O szkole Daleckiej czytam sporo dobrego, ze ponad polowa zajec to cwicznia i ze nie zdzieraja kasy.
ja sie Tobie nie dziwie wiele osob wybiera te szkole, bo uwaza, ze to po prostu dobra inwestycja, ktora sie szybko zwroci, do tej szkoly naprawde nie chodza same rozpieszczone bogate panienki, takie zazwyczaj odpadaja po 1 semestrze. wiele dziewczyn bieze kredyty, bo liczy, ze zaraz po szkole zalozy wlasny biznes i kasa sie szybko zwroci z nadwyzka

nic bardziej mylnego, naprawde nie wyobrazam sobie otwierania wlasnego salonu od razu po tcyh studiach, plajta murowana, trzeba najpierw conajmniej aldnych pare lat popracowac w cudzych gabinetach

no chyba, ze ktos ma zamiar byc jedyna kosmetyczka w malym miasteczku, na bezrybiu i rak ryba

co do innych szkol 2-letnich- naprawde nie wiem, nigdy sie tym nie interesowalam, wszedzie tylko chwalono studium Czamary, wiec niestety nie pomoge

Cytat:
Napisane przez anunkka Pokaż wiadomość
Ewelina690 daj znac jaka decyzje podjelas i jaka szkole wybralas?
Zanim wybralam WSF i zlozylam papiery, staralam dowiedziec sie wszystkiego co moge na temat tej szkoly.... ale mozliwe, ze dowiadywalam sie ze starszych zrodel...mam na mysli osoby uczace sie tam wczesniej przed "Truskawkowawiosna". Teraz jestem rozczarowana slyszac jak slabo jest w tej szkole... i jak sie zmienilo.
Nie usmiecha mi sie spedzic 3 lat w szkole, po ktorej bede slabo przygotowana do zawodu kosmetologa...

Truskawkowawiosna jaki masz plan na przyszlosc? Bedziesz chciala sie gdzies doksztalcac po tej szkole? (Brzmi smiesznie bo jest to 3 letni licencjat! gdzie powinno byc zbyt wiele lub wystarczajaco duzo informacji a nie zamalo...) Czy bedziesz probowac swoich sil? Myslisz, ze jak ktos chce to wszystko jest mozliwe? heh...
jak juz pisalam, to jest moje subiektywne zdanie na temat szkoly, mi nie odpowiada z wyzej wymienionych powodow, ale na pewno znajdzie sie grono osob, ktore wyjda na swoje

mniej by mnie to wszystko "bolalo", gdyby szkola nie kosztowala tyle, jestem tego pewna

o swoich planach na przyszlosc wolalabym na forum publicznym nie rozmawiac, ale jakies mozliwosci mam raczej nie zdecyduje sie robic uzupelniajacych z kosmetologii, bo to sie w ogole nie oplaca, przez te 2 lata nie naucza Cie niczego nowego, a znowu wladujesz kase

zeby nie bylo tak pesymistycznie, mam kolezanke na roku (jezeli mnie czyta, to serdecznie pozdrawiam), ktora SAMA nadrobila, to czego szkola nas nie zdolala nauczyc jezeli chodzi o praktyczne umiejetnosci, zaczela nawet zarabiac, wykonujac podstawowe uslugi kosmetyczne na znajomych i znajomych znajomych, a wiec jak komus bardzo zalezy, to jest szansa

co do wyprawki: absolutnie nie kupujcie zestawu za 300zl w szkole naciagactwo okropne! kolezanki strasznie zalowaly, wyobrazcie sobie, ze tak drogi komplet dostajecie w foliowej reklamowce, nie dali nawet zadnego gratisowego futeralu

cenowo zwyczajnie sie nie oplaca

nie wiem czy ceny sie nie zmienily przez te 2 lata
cązki-126 moim zdaniem bardzo drogo, sa dobre, ale nie rewelacyjne, bo probowalam je, wole swoje Hairplay zdecydowanie, a dalam za nie 42 zl
nozyczki 55 drogo i praktycznie sie ich nie uzywa na zajeciach, szkoda kasy, jak cos to Hairplay ma tansze
pilnik 22 metalowy, drozyzna i tak uzywamy papierowych, mozna kupic najtanszy metalowy, bo go i tak zazwyczaj tylko do stop uzywamy
podwazacz z gumka 22zl w rossmannie za pare zl mozna kupic
lyzeczka unny 40- nie kupujcie, nie uzywamy tego na zajeciach
pęseta 37 drogo, mozna kupic taniej

i tak trzeba dokupic sporo rzeczy: ostrze omega, zyletki, tarke, pilnik, patyczki do skorek, seperatory, przescieradlo, reczniki, opaske, bagietke do henny (mozna kupic w szkole, glupi metalowy pret 15zl, ale taniej sie raczej nie da

naprawde radze kompletowac samemu, wyjdzie duuuuuzo taniej, a zaoszczedzone pieniadze wydac na lepszy fartuch

swoj kupilam na Grabiszynskiej, w sklepie medyczny, na Hirszfelda tez maja ładne i porządne, na tym nie warto strasznie oszczedzac, bo po kilku praniach z fartucha zrobi sie zwykla szmata, moj jest z tak dobrego materialu, ze wlasciwie nie ma potrzeby prasowania go

z narzedzi naprawde polecam Hairplaya, maja dobre narzedzia dla profesjonalistow ze stali nierdzewnej, ja odbieralam w siedzibie Hairplay i placilam mniej niz na Hirszfelda maja

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-08-04 o 16:09
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:18   #58
Liselore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Złotoryja / Wrocław
Wiadomości: 7
GG do Liselore
Wink Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Hej
Ja również zaczynam Kosmetologie dziennie od października na WSF we Wrocławiu.
Zapraszam wszystkie panie do wpisania się do szkoły na NK aby łatwiejszy był kontakt :
http://nasza-klasa.pl/school/61073/86

Ps. Poszukuję pokoju do wynajęcia niedaleko ul. Kościuszki
Liselore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 10:36   #59
elmowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 24
GG do elmowski
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

ja mam koleżanke aktualnie jest na 3 roku i jest zadowolona ze studiów. Niekoniecznie należy do tych, którym mało nauki odpowiada. Mówi też, że WSF to chora instytucja i ciężko się załatwia różne sprawy ale ogólnie można się więcej nauczyć. Ja tu idę ze względu na miasto i to jest w sumie jedyna opcja studiów kosmetologicznych ;]


i wybrałam angielski język
elmowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:49   #60
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu-kosmetologia 2009

Cytat:
Napisane przez alutka1309 Pokaż wiadomość
Ewelina 690, mowisz, ze dowiadywalas sie, że jeslic chialoby się zrezygnować z tej uczelno to oni zwracaja kase? ale cała czy trzeba ponieść jakies odskzodowanie? Możesz mi napisac wszystko co wiesz na ten temat bo bardzo mi zalezy? Albo najlepiej napisz do mnie na gg, ktore podal wyzej. bede bardzo wdzieczna.
tak, zwracaja cale czesne oprocz wpisowego oczywiscie. Tylko pan od windykacji jest do 16 sierpnia na urlopie, wiec pani z dziekanatu mowila, zeby wtedy przyjsc.

ja zaczynam sie powaznie zastanawiac nad studium Marzeny Daleckiej. W formie dziennej sa 3 dni nauki, wiec w pozostale 2 dni mozna robic jakies pazurki w salonie, moze gdzies sie zatrudnic na praktyke lub po prostu zaczac dzialac na wlasna reke w domu. Poza tym jest duzo taniej, i opinie ma dobre, bo ponad polowa zajec to zajecia praktyczne

alutka1309, jesli Tobie tez zalezy na dobrym przygotowaniu sie do zawodu i umiejetnosciach manualnych, to zastanow sie jeszcze nad WSF poki jest czas

Edytowane przez Ewelina690
Czas edycji: 2009-08-05 o 15:53
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.