Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 22:46   #2431
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Dziewczyny a jak to jest z tymi antybiotykami, czy jeżeli zaczynam brać antybiotyki to, to co było przed zaczęciem ich brania jest bezpieczne?
Bo ja we wtorek będę miała zabieg wycinania z kości ósemki i wiem,że na pewno przypiszą mi antybiotyk, i teraz nie wiem czy mam zachować abstynencję czy to będzie dalej bezpieczne
Z tego co mi się wydaje (poprawcie mnie jeśli się mylę) to antybiotyk wpływa tylko na efekt tych tabletek które są z nim brane równocześnie. Czyli jak skończysz brać antybiotyk możesz przestać zabezpieczać się dodatkowo ( ale ja i moja panika pewnie bałybyśmy się, że antybiotyk będzie działał jeszcze później i zabezpieczałybyśmy się dodatkowo pewnie jeszcze długo długo później )
Moja koleżanka po takim zabiegu dostała tylko środki przeciwbólowe ale może dostaniesz coś przeciwzapalnego w każdym razie szczerze współczuje mnie też to czeka i strasznie się boje
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 22:52   #2432
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Geiko Pokaż wiadomość
Z tego co mi się wydaje (poprawcie mnie jeśli się mylę) to antybiotyk wpływa tylko na efekt tych tabletek które są z nim brane równocześnie. Czyli jak skończysz brać antybiotyk możesz przestać zabezpieczać się dodatkowo ( ale ja i moja panika pewnie bałybyśmy się, że antybiotyk będzie działał jeszcze później i zabezpieczałybyśmy się dodatkowo pewnie jeszcze długo długo później )
Moja koleżanka po takim zabiegu dostała tylko środki przeciwbólowe ale może dostaniesz coś przeciwzapalnego w każdym razie szczerze współczuje mnie też to czeka i strasznie się boje
Należy się zabezpieczac równiez 7 dni po skończeniu antybiotyku. Lub dłuzej bo podobno są takie leki po których należy zabezpieczac się jeszcze jakiś czas.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 23:13   #2433
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Należy się zabezpieczac równiez 7 dni po skończeniu antybiotyku. Lub dłuzej bo podobno są takie leki po których należy zabezpieczac się jeszcze jakiś czas.
Tak to ja wiem,że w trakcie brania antybiotyku i jeszcze 7 dni po skończeniu kuracji.
Ale mnie zastanawia co ze stosunkami przed antybiotykiem:P?Czy plemniki nie dożyją do czasu brania antybiotyku kiedy skuteczność tabsów spada?
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 23:20   #2434
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
Tak to ja wiem,że w trakcie brania antybiotyku i jeszcze 7 dni po skończeniu kuracji.
Ale mnie zastanawia co ze stosunkami przed antybiotykiem:P?Czy plemniki nie dożyją do czasu brania antybiotyku kiedy skuteczność tabsów spada?
nie powinny skuteczność jest obniżana stopniowo, śluz nadal przez jakiś czas zagęszczony i nieprzyjazny dla plemników. nie jest nawet powiedziane, że przy antybiotyku dochodzi do owulacji. po prostu zabezpieczenie troszkę spada, do jakiegoś stopnia (nie wiem jakiego i chyba nie da się tego określić :P) - i nie jest to przede wszystkim sytuacja nagła, jak przy pominięciu tabsa (niedostarczenie hormonów) - co też jest jakimś plusem.

myślę, że gdyby stosunki przed rozpoczęciem brania tabsów były jakoś bardzo niebezpieczne to eksperci, lekarze, wspominaliby o tym. (mam nadzieję)
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 07:12   #2435
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że to zatrzymanie wody w organizmie odpowiada za bolesność i nabrzmiałość piersi - jeśli tak nie jest, to co to za proces?
to samo tyczy się okresu przed miesiączką? To nie "przez wodę"? Tyle się mówi, że przed okresem zatrzymuje się woda w organizmie, a mi nigdy nic oprócz biustu nigdy nie puchło
Mogłabyś mnie oświecić? Chętnie się dowiem
Piersi mogą boleć z powodu zatrzymania wody. Ale wtedy bolą zwykle cały czas, albo zaczynają wkrótce po rozpoczęciu nowego opakowania. Przerwa daje jako taki spokój.

Jeśli piersi bolą tylko w I fazie cyklu - winne są estrogeny.

Jeśli w II winny jest progesteron (np. u mnie). Wzrost tego hormonu daje efekt jak w ciąży, piersi pęcznieją, stają się bardziej gruczołowe (wyczuwamy kulki - nabrzmiałe gruczoły), większe, twardsze, napięte. Zaczyna się to parę dni po owulacji, gdy ciałko żółte zaczyna działać i progesteron bucha do krwiobiegu. Przed miesiączką ten hormon spada, ciałko żółte zanika i problem maleje.

Jeśli bolą pod sam koniec II fazy tuż przed okresem - winny jest zwykle spadek progesteronu. Zatrzymanie wody może powiększać problem.

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość



a tak btw. Marwari, nie mozna zrobic jakiegos ogolnego watku o tych objawach ciazy? Jest na przyklad watek "uniwersalna ulotka", to moze i cos takiego? (chociaz znam z autopsji ze mimo tej uniwersalnej ulotki pojawiaja sie ciagle durne pytania na forum )
I tak się zaraz pojawi post: "wiem że są takie wątki, ale nie mam czasu szukać...".

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
"Bóle piersi są najczęściej spowodowane spadkiem poziomu hormonów i zatrzymaniem wody w tkance gruczołowej"
Tak, to ból typowy tuż przed okresem. Ale opcji jest więcej.

Jeśli bóle wywołują wahania hormonów i ma to miejsce zawsze, w każdym niemal cyklu, a piersi są bardzo tkliwe i bolesne, to mamy tzw. piersi mastopatyczne. Trzeba to sprawdzać często na USG, bo to są zmiany zwyrodnieniowe. Zwykle towarzyszą aż do czasu przekwitania.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 08:46   #2436
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: pierwsze objawy ciaży, pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość



a tak btw. Marwari, nie mozna zrobic jakiegos ogolnego watku o tych objawach ciazy? Jest na przyklad watek "uniwersalna ulotka", to moze i cos takiego? (chociaz znam z autopsji ze mimo tej uniwersalnej ulotki pojawiaja sie ciagle durne pytania na forum )

Hammie a wiesz ile wtedy domniemanych ciezarnych by sie pojawilo....sama wiem ze im dluzej sie czyta o tych objawach ciazowych tym ni stad ni zowad nagle sie je ma....jeden po drugim......
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 09:19   #2437
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: pierwsze objawy ciaży, pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
sama wiem ze im dluzej sie czyta o tych objawach ciazowych tym ni stad ni zowad nagle sie je ma....jeden po drugim......
ja tow iem bo tez kilka razy sobie wmawialam ale mam tak kochanego TŻ ze wybijal mi to zawsze z glowy i podchodzil racjonalnie do sprawy.

chodzilo mi o to zeby zalozyc watek ale napisac w nim jak byk ze te objawy MOGĄ wystepowac w takich i takich okresach i ze NIE SĄ regułą.. tak zeby te kobitki sobie nie wmawialy od razu. no i poinformowac je kiedy moga robic test i bete np.
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 10:14   #2438
agnello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

.
__________________
nie lubię się bać

Edytowane przez agnello
Czas edycji: 2009-09-10 o 14:04
agnello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:36   #2439
kamiiisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Czy moge byc w ciąży??

mam pytanko.. jeśli mialam miec okres

18 lipca a sie nie pojawil i 19 lipca kochalam sie z moim chlopakiem i wtedy okres pojawił się trzy dni po stosunku (22lipca) to czy moge byc w ciąży>? ( od 18 lipca to bedzie jakies 5 dni jak spoznial mi sie okres.. a w tym czasie sie kochalam wlasnie)
kamiiisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:43   #2440
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnello Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie. Proszę o niekomentowanie mojego zachowania, bo sama wiem, ze zachowalam się nieodpowiedzialnie. Chciałabym tylko wiedzieć co o tym myślicie. Ja i mój chłopak pieściliśmy się, ale nie doszło do stosunku. On dotykał mnie, wkładał również palce do mojej pochwy. To było na dość długo przed jego wytryskiem. Ale zaczął się pojawiać u niego preejakulat w sporej ilości. Czy jeśli on by miał go trochę na palcu...to jest opcja,że mogłam zajść w ciąże? Dodam, że było to wczoraj, a ja za 3 dni powinnam dostać okres. Cykle mam raczej regularne. Dziękuję za odpowiedź.
raczej nie powinnaś być w ciązy.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:56   #2441
kamiiisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

mysle ze mogła zajsc u ciebie taka mozliwość... a ja mam inna sytuacje..

jeśli mialam miec okres

18 lipca a sie nie pojawil i 19 lipca kochalam sie z moim chlopakiem i wtedy okres pojawił się trzy dni po stosunku (22lipca) to czy moge byc w ciąży>? ( od 18 lipca to bedzie jakies 5 dni jak spoznial mi sie okres.. a w tym czasie sie kochalam wlasnie)
kamiiisss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 11:01   #2442
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy moge byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez kamiiisss Pokaż wiadomość
mam pytanko.. jeśli mialam miec okres

18 lipca a sie nie pojawil i 19 lipca kochalam sie z moim chlopakiem i wtedy okres pojawił się trzy dni po stosunku (22lipca) to czy moge byc w ciąży>? ( od 18 lipca to bedzie jakies 5 dni jak spoznial mi sie okres.. a w tym czasie sie kochalam wlasnie)
Nie jesteś w ciąży. Wyluzuj
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 11:03   #2443
agnello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez kamiiisss Pokaż wiadomość
mysle ze mogła zajsc u ciebie taka mozliwość... a ja mam inna sytuacje..
Dlaczego tak myslisz. Sama już nie wiem. Wydaje mi sie to mało proawdopodobne, ale panika się pojawiła. Jak to mówią...madry Polak po szkodzie. Wiem,ze nie powinnam dopuścić do takiej sytuacji,ale teraz już nic nie zmienię Czytałam wiele o tym, czy w preejakulacie są plemniki czy ich tam nie ma. Podobno naukowo zostalo udowodnione,że nie... Mam mętlik w głowie. No cóż... poczekam te 3 dni na okres. Mam wszelkie objawy, więc jestem dobrej myśli.
__________________
nie lubię się bać
agnello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 11:17   #2444
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
raczej nie powinnaś być w ciązy.


---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kamiiisss Pokaż wiadomość
mysle ze mogła zajsc u ciebie taka mozliwość... a ja mam inna sytuacje..

jeśli mialam miec okres

18 lipca a sie nie pojawil i 19 lipca kochalam sie z moim chlopakiem i wtedy okres pojawił się trzy dni po stosunku (22lipca) to czy moge byc w ciąży>? ( od 18 lipca to bedzie jakies 5 dni jak spoznial mi sie okres.. a w tym czasie sie kochalam wlasnie)
Skoro dostałas okres to nie jestes w ciąży. A jeśli nie chcesz byc mama to się zabezpieczaj(nic nie wspomniałas o zabezpieczeniu).
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 11:17   #2445
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy moge byc w ciąży??

Już napisałas w jednym miesjcu i starczy.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 11:28   #2446
khakii6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mohe byc w ciąży??

hej !
Stosuje plastry Evra, jednak ostatni lekko się odkleił, okres powinnam dostać w czwartek -dzisiaj i z tym jest ok , tyle że we wtorek miałam jednorazowe krwawienie...krew była koloru bodrowego/brązowego, myślałam że to wcześniejszy okres lecz tak nie było. Dodatkowo były takie dziwne skrzepy...
Trochę się obawiam skąd się to wzięło, już nawet zaczęłam zastanawiać się czy to nie było jakieś poronienie....podkreślam że uprawiam dużo sportu..codziennie....
Jak coś Wam przyjdzie do głowy to czekam na propozycje ..
z góry dzięki
khakii6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 11:41   #2447
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mohe byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez khakii6 Pokaż wiadomość
hej !
Stosuje plastry Evra, jednak ostatni lekko się odkleił, okres powinnam dostać w czwartek -dzisiaj i z tym jest ok , tyle że we wtorek miałam jednorazowe krwawienie...krew była koloru bodrowego/brązowego, myślałam że to wcześniejszy okres lecz tak nie było. Dodatkowo były takie dziwne skrzepy...
Trochę się obawiam skąd się to wzięło, już nawet zaczęłam zastanawiać się czy to nie było jakieś poronienie....podkreślam że uprawiam dużo sportu..codziennie....
Jak coś Wam przyjdzie do głowy to czekam na propozycje ..
z góry dzięki
Znajdz watek o plastrach i napisz tam.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 12:46   #2448
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: pierwsze objawy ciaży, pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
ja tow iem bo tez kilka razy sobie wmawialam ale mam tak kochanego TŻ ze wybijal mi to zawsze z glowy i podchodzil racjonalnie do sprawy.

chodzilo mi o to zeby zalozyc watek ale napisac w nim jak byk ze te objawy MOGĄ wystepowac w takich i takich okresach i ze NIE SĄ regułą.. tak zeby te kobitki sobie nie wmawialy od razu. no i poinformowac je kiedy moga robic test i bete np.

Hammie, informacja kiedy zrobic testy rzeczywiscie sie przyda. Zwlaszcza jesli chodzi o ta bete. Bo wstyd sie przyznac sama nie wiem bo slyszalam o roznych terminach od 2 tyg ciazy az do 5 tyg ciazy.- oczywiscie tej przypuszczalnej ciazy

Edytowane przez ita83
Czas edycji: 2009-07-23 o 12:47
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 12:51   #2449
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: pierwsze objawy ciaży, pomocy!!!

ja tez do konca nie wiem ile czasu potrzeba aby test z krwi mogl wykryc ciaze, wiec dobrze by bylo namowic moderatorki na zalozenie takiego watku, przydalby sie, przynajmniej by mozna bylo do niego odsylac a nie ciagle pisac to samo
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 13:37   #2450
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: pierwsze objawy ciaży, pomocy!!!

nio to pomeczmy:

PROSIMY O WATEK Z OBJAWAMI CIAZY.................... ...i nie przestaniemy marudzic dopoki sie nie pojawi buhahahaha
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 13:47   #2451
ohhcourtney
Raczkowanie
 
Avatar ohhcourtney
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam

mam pytanie ponieważ strasznie się denerwuje... od pewnego czasu zażywam tabletki Logest, toleruje je dobrze, nie mam zadnych skutkow ubocznych, no może oprócz bolących piersi.
w czerwcu, dokładnie 5 albo 6go miałam problemy z zołądkiem, wymiotowałam (tabletki przyjmuję zawsze o 22 punktualnie) więc świadomie nie wziełam tabletki o planowanej godzinie tylko czekałam do końca wymiotów, a wymiotowałam całą noc.

wymioty skonczyły się o 8 rano od razu wiec wziełam tabletke. (czyli miałam 10 godzin spóźnienia z tabletką). niestety równo 4 godziny po tym, kilka min po 12 zwymiotowałam znowu... był to koniec 2go tygodnia przyjmowania tabletek. bałam się że w 4 godz pigułka się nie wchłonie. po tym zdarzeniu kilka dni kochałam sie tylko raz, to było 9 lub 10 czerwca. na szczęscie dostałam w terminie krwawienie z odstawienia, obfite jak zwykle (nie plamienie) więc się uspokoiłam.

potem, zaczełam nowe opakowanie ale konczac je nie zrobiłam przerwy 7dniowej bo mi nie odpowiadała w tym czasie tylko wziełam od razu kolejne opakowanie które teraz zazywam.

cały problem polega na tym, że od kilku dni (a dokladniej od łączenia opakowan) pobolewa mnie podbrzusze tak jak na okres...
poza tym mam zapalenie pęcherza i non stop latam siusiu (towarzyszy mi ból przy oddawaniu moczu). i teraz sie boje czy mimo tego krwawienia z odstawienia mogłam zajść w ciążę (to byłby 5-6 tydzień...) proszę o pomoc
ohhcourtney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:01   #2452
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ohhcourtney Pokaż wiadomość
Witam

mam pytanie ponieważ strasznie się denerwuje... od pewnego czasu zażywam tabletki Logest, toleruje je dobrze, nie mam zadnych skutkow ubocznych, no może oprócz bolących piersi.
w czerwcu, dokładnie 5 albo 6go miałam problemy z zołądkiem, wymiotowałam (tabletki przyjmuję zawsze o 22 punktualnie) więc świadomie nie wziełam tabletki o planowanej godzinie tylko czekałam do końca wymiotów, a wymiotowałam całą noc.

wymioty skonczyły się o 8 rano od razu wiec wziełam tabletke. (czyli miałam 10 godzin spóźnienia z tabletką). niestety równo 4 godziny po tym, kilka min po 12 zwymiotowałam znowu... był to koniec 2go tygodnia przyjmowania tabletek. bałam się że w 4 godz pigułka się nie wchłonie. po tym zdarzeniu kilka dni kochałam sie tylko raz, to było 9 lub 10 czerwca. na szczęscie dostałam w terminie krwawienie z odstawienia, obfite jak zwykle (nie plamienie) więc się uspokoiłam.

potem, zaczełam nowe opakowanie ale konczac je nie zrobiłam przerwy 7dniowej bo mi nie odpowiadała w tym czasie tylko wziełam od razu kolejne opakowanie które teraz zazywam.

cały problem polega na tym, że od kilku dni (a dokladniej od łączenia opakowan) pobolewa mnie podbrzusze tak jak na okres...
poza tym mam zapalenie pęcherza i non stop latam siusiu (towarzyszy mi ból przy oddawaniu moczu). i teraz sie boje czy mimo tego krwawienia z odstawienia mogłam zajść w ciążę (to byłby 5-6 tydzień...) proszę o pomoc
w ciąży nie jesteś, wszystko zrobiłaś prawidłowo, ból podbrzusza może być skutkiem ubocznym, który pojawił się w wyniku łączenia opakowań, no stress
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:09   #2453
ohhcourtney
Raczkowanie
 
Avatar ohhcourtney
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

pierwszy raz łączę opakowania i nie wiem, mogą być jakies skutki uboczne nie robienia przerwy 7dniowej?
ohhcourtney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:12   #2454
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

plamienia w trakcie brania tego drugiego opakowania
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:13   #2455
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ohhcourtney Pokaż wiadomość
pierwszy raz łączę opakowania i nie wiem, mogą być jakies skutki uboczne nie robienia przerwy 7dniowej?
oczywiście, że tak
mogą nawet występować plamienia - albo normalnie krwawienie
wszystko zależy od organizmu
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:16   #2456
ohhcourtney
Raczkowanie
 
Avatar ohhcourtney
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
plamienia w trakcie brania tego drugiego opakowania
plamień nie mam, niepokoi mnie tylko ten ból brzucha
ohhcourtney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:19   #2457
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnello Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie. Proszę o niekomentowanie mojego zachowania, bo sama wiem, ze zachowalam się nieodpowiedzialnie. Chciałabym tylko wiedzieć co o tym myślicie. Ja i mój chłopak pieściliśmy się, ale nie doszło do stosunku. On dotykał mnie, wkładał również palce do mojej pochwy. To było na dość długo przed jego wytryskiem. Ale zaczął się pojawiać u niego preejakulat w sporej ilości. Czy jeśli on by miał go trochę na palcu...to jest opcja,że mogłam zajść w ciąże? Dodam, że było to wczoraj, a ja za 3 dni powinnam dostać okres. Cykle mam raczej regularne. Dziękuję za odpowiedź.
Już tyle razy pisałyśmy, że nie da się zajść w ciąże palcem a tym bardziej palcem z preejakulatem...
W ciąże wcale nie jest tak prosto zajść.. Żeby zrobić sobie dzidziusia potrzeba: PEŁNEGO STOSUNKU Z WYTRYSKIEM DO ŚRODKA LUB W OKOLICE PRZEDSIONKA POCHWY !

I może jeszcze do tego wątku o objawach ciąży dodamy instrukcje jak nie da się zajść w ciąże?
__________________
the Devil wears Zara

Edytowane przez Geiko
Czas edycji: 2009-07-23 o 14:20
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:23   #2458
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

moze forum pogromczynie mitow??
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:25   #2459
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
w ciąży nie jesteś, wszystko zrobiłaś prawidłowo, ból podbrzusza może być skutkiem ubocznym, który pojawił się w wyniku łączenia opakowań, no stress


To na pewno nie ciąża a brzuch może bolec od łączenia opakowan, ja tak miałam.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:26   #2460
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
moze forum pogromczynie mitow??
Hahaha dobre
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.