Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 19:07   #3721
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly a może coś z naturalnej pielęgnacji czyli np jakieś pachnące hydrolaty typu różany
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:07   #3722
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

vril to zamiast linijki przydałby mu się też "prawdziwy" świetlny miecz

adusia nogi to ja juz niestety mam za mocno umięśnione całe zycie ze sportem i tak to jest właśnie samej mi się nie chce, a towarzysza nie znajde bo już próbowałam nie raz

dominiko, myślałam nad tym, ale jetem pewna ze beda stac nieużywane mama dostawala nie raz roznorakie kosmetyki i w ogole ich nie uzywa nigdy nie wiem co to za typ tylko krem nivea albo jakiś ziaja. żadne balsamy, kremy, żele, mleczka, nic
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:11
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:10   #3723
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Latawiec dla 10latka jest świetnym pezentem, byleby mial z nim kto puszczac, wg mnie lego sa wiecznie zywe również
Lemirko ostroznie otwieraj jutro wielka pakę, masz cos wyjatkowego i o ile Cie znam to Ci sie spodoba
a na poczcie powinien byc kurs pisania i obslugi komputera obowiazkowy. ja wysylalam dzis 5 listow przez 35 minut + xzas oczekiwania na kolej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:11   #3724
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

upal niemilosierny

kurcze po tych pelnych wymiarach tez mam ochote zrobic zamowienie na CS
jesli chodzi o nick to ja jestem po prostu kociara a ze 'kotka' to taki banal i w dodatku pewnie zajety..
funkcjonuje w realnym swiecie rowniez w roznych wariantach, zwsze przez 'c' a nie 'k'

w ogole Dominkob, ja caly czas nieswiadomie pisalam Dominikab, przepraszam . Bosz.. i na co czlowiek sie za dzieciecia uczyc czyta jak i tak go analfabetyzm wtorny dopada.
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:13
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:13   #3725
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WinlyEm ja mojej mamie wlasnie szukam masazera do stop i wybór jest duzy, zakres cenowy tez w normie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:14   #3726
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

to ja tez poproszę o radę urodzinową...
mama ma niebawem urodziny. Prezent zaplanowany był od dawna- kijki do nordic walkingu. Niestety, mama niedawno sama je sobie kupiła i nie mam teraz pomysłu w zeszlym roku perfumy kupiłam, teraz ma ich zapas wiec odpada. Kosmetyki też odpadają, bo nie uzywa niczego poza kremem nivea (cere ma nieskazitelna ). Jestem kompletnie w kropce. Mama ma 60 lat i nie interesuje się chyba niczym
Ja jako maniaczka kubków - kupuję Kubeczki - ale dla każdego staram się dobrać taki żeby pasował charakterem, do tego zestaw herbat lub kaw (takich ze sklepów 5o'clock).
a może jakiś piękny szal (taki na letnie wieczory), broszkę albo torebkę?
a może zabierz mamę np. do kosmetyczki na masaż twarzy czy coś w tym stylu?


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Latawiec dla 10latka jest świetnym pezentem, byleby mial z nim kto puszczac, wg mnie lego sa wiecznie zywe również
Lemirko ostroznie otwieraj jutro wielka pakę, masz cos wyjatkowego i o ile Cie znam to Ci sie spodoba
a na poczcie powinien byc kurs pisania i obslugi komputera obowiazkowy. ja wysylalam dzis 5 listow przez 35 minut + xzas oczekiwania na kolej
Już się boję
Ciebie to za stanie na poczcie powinnam na rękach nosić

i czekam na rozliczenie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:15   #3727
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja to chciałam aga, agusia, agniesia, agniecha itp itd ale WSZYSTKIE możliwosci przerobienia imienia agnieszka były zajete a nicka z milionem cyfer nie chciałam

zmykam do Tżeta, chyba mnie już dziś nie będzie... już się boję ile będę miała do nadrobienia jutro mam wrażenie ze niektóre osoby tutaj to nic innego w życiu nie robią, tylko na wizażu siedzą a gdzie praca, dom, rodzina? ja to mam wakacje teraz, od września to nie wiem jak ogarnę

moze jak mnie nie będzie ktoś podrzuci jakiś pomysł na prezent dla mamusi?

miłego wieczorku kobitki juterko rano pewnie dojdą wszstkie przelewy za EDM 8 to od razu rańcem zamówię


.edit: Lemirko, o kubku właśnie myśle bo w dzień matki zbiłam jej kubeczek

pastereczko, masażer do stóp ma i też nie korzysta
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:17
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 19:18   #3728
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
evelinko podajesz nr (nr katalogowy nazwijmy to) i piszesz w jakim rozmiarze byś go chciała

np
8345 rozm.s
87432 rozm. XL

albo
7834, 8454, 6454 -wszystko rozm. M

gorsecik wkleiłam do postu wyżej

ja im wkleiłam linki.Może się nie obrażą

A gorsecik dopiero teraz zauważyłam. WI ma identyczny, jest śliczny na żywo


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Od dziś:
poczta polska wprowadzila (wprowadza wolno, kolejki jak za komuny) system rejestracji przesyłek=> przyjmujac list polecony pracownicy wprowadzają do komputera:
wage dokladna przesylki, gabaryt, rodzaj, kod pocztowy i miejscowosc oraz skanują kod paskowy z nr nadania
Czuję się zeuropeizowana

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Winly- ten sam gorset mam kolor navy na mnie dziwnie wygląda- talie mi gubi i straaasznie biust spłaszcza- wzięłam chyba o 1 rozmiar za mały a taki piekny...
Narzekasz A frugo pijałam, ale to bylo dawno i nieprawda

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
noooo piękny jest i nieskromnie wyznam, że na mnie leży cudownie chyba będę w nim dziś łazić po domu bo tak mi się dawno nic nie podobało a okazji żeby go założyć w najbliższym czasie raczej nie bedzie
To super A okazja na pewno się znajdzie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Jeszcze jedno. Poradzcie...
Urodziny dziesieciolatka, ktory duzo czasu spedza na wolnym powietrzu, wycieczki rowerowe, itp., jest fanem wszelkich herosow typu - cala banda ze Star Wars, Spiderman, Ironman, Superman, i kto tam jeszcze jest. Czy dobrym prezentem bedzie latawiec przestrzenny (bryla nie plaski) w ksztalcie mysliwca Imperium ze SW?
Ksiazki dostawal ciagle, nie chce sie powtarzac, a predzej mi reka uschnie niz sprawie na prezent gre komputerowa.
Ja bym się ucieszyła na jego miejscu

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dostałam się na Politechnikę Łódzką na pierwszy wybrany kierunek - Technologia Chemiczna

idę kilka km na rolkach zrobić z radości


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dobry prezent fajne są te serie z klocków lego, bo można te machiny przebudowywać-bardzo to tworcze ale niestety też drogie

ostatnio był szał (przynamniej u mojego siostrzeńca w szkole) na te BIONICLE - jakieś takie stworki do budowania firmy lego

to ja tez poproszę o radę urodzinową...
mama ma niebawem urodziny. Prezent zaplanowany był od dawna- kijki do nordic walkingu. Niestety, mama niedawno sama je sobie kupiła i nie mam teraz pomysłu w zeszlym roku perfumy kupiłam, teraz ma ich zapas wiec odpada. Kosmetyki też odpadają, bo nie uzywa niczego poza kremem nivea (cere ma nieskazitelna ). Jestem kompletnie w kropce. Mama ma 60 lat i nie interesuje się chyba niczym
To może buty do trekkingu?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:24   #3729
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Vril dla 10 latka BIONICLE albo jest taka seria Lego star wars Jestem na biezaco bo moj brat jest maniakiem tego i ma tego takie pudla jak wy mineralow

Winly a dla mamy moze jakas ciekawa ksiazka? Albo jakis ciuszek?

co do poczty to szlag mnie trafia jak mam isc odebrac list/paczke... po pierwsze mojej super hiper listonoszce nie chce sie zadzwonic i nie raz siedze w domu a ona mi awizo wrzuca i nawet nie zadzwoni... paczki nosi do sasiada... a ja pozniej musze tracic godzine... bo w godzinach pocztowego szczytu otwarte jest jedno okienko na ktotym siedzi stara babcia, co pierwszy raz obsluguje komputer(bynajmiej sprawia takie wrazenie) A wysylac paczuszki jezdze na inna pocztoe na ktorej jeszcze NIGDY nie bylo kolejki...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:30   #3730
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
atoja-

Dziś odebrałam przesyłkę od CoastalScents i zdębiałam- zamiast 2 próbek krzemionki przysłali mi 2 duże opakowania! Dostałam jeszcze od nich gratis jakiś tam rozświetlacz mineralny Moje 1 zamowienie u nich i tak mnie rozpieścili, że powinni zacząć się bać

praniuszku, curry- dziekuję za paczuszki dziś wszystko doszło
Ciesze sie, ze doszla, wow na drugi dzien
Oby CS mnie tez tak rozpiescilo A jak mika? Bardziej brazowa czy bardziej zlota?
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Curry doszła Lirenka, dziękuję ślicznie Daj znać, jak przyjdzie list ode mnie wysyłałam priorytetem.
Oczywiscie, dam znac, ciesze sie, ze szybko doszla
Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dostałam się na Politechnikę Łódzką na pierwszy wybrany kierunek - Technologia Chemiczna

idę kilka km na rolkach zrobić z radości
Gratuluje, wiem co to za radosc
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:33
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:36   #3731
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
upal niemilosierny

kurcze po tych pelnych wymiarach tez mam ochote zrobic zamowienie na CS
jesli chodzi o nick to ja jestem po prostu kociara a ze 'kotka' to taki banal i w dodatku pewnie zajety..
funkcjonuje w realnym swiecie rowniez w roznych wariantach, zwsze przez 'c' a nie 'k'

w ogole Dominkob, ja caly czas nieswiadomie pisalam Dominikab, przepraszam . Bosz.. i na co czlowiek sie za dzieciecia uczyc czyta jak i tak go analfabetyzm wtorny dopada.
Nie przejmuj się Ja to dopiero się niedawno zorientowałam że Nefernefer to nie Nenefer a Reniakicia to nie Reinkarnacia
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 19:41   #3732
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

zostaje jeszcze chwilke z wami, mamka zrobila zapiekanki na kolacje wiec poczekam jedzeniu nigdy sie nie moge oprzec
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To może buty do trekkingu?
swietny pomysl dzieki

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się Ja to dopiero się niedawno zorientowałam że Nefernefer to nie Nenefer a Reniakicia to nie Reinkarnacia
padlam

widzialyscie strone EGM? umieram z niecierpliwosci

czy ktoś byłby zainteresowany zamówieniem czegoś z boohoo ? na ciuchowym nie mogę robić zbiorowych zagranicznych robię więc dla siebie osobiste...nie ukrywam że przesyłka dla mniej samej duża wiec chętnie bym przygarneła kogos... chętnie kilka osób. ostatnie dni wyprzedaży! www.boohoo.com

warto bo rzeczy super i bardzo tanie

MUSZE załapać się jeszcze na tą kieckę http://www.boohoo.com/FashionClothin...10&color=WHITE
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:54
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:43   #3733
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Proszę sie tu ze mnie nie nabijać Każdy wiek ma swoje prawa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:52   #3734
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

widzialyscie strone EGM? umieram z niecierpliwosci
Tez nie moge sie doczekac
Co chwila zagladam czy juz jest
Jestem chetna na pare rzeczy i boje sie ,ze jak dluzej to potrwa to kasa przeznaczona na EGM pojdzie na cos innego -tyle tu sie wymienia kuszacych rzeczy
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:53   #3735
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Plurabellle dzieki za potwierdzenie:0
On wlasnie jest fanem SW i to niezmiennie od bodaj 3-4 lat, ciagle biega z dluga linijka jak ze swietlnym mieczem i na zmiane jest albo Obi Wanem albo wklada na glowe tekturowy chelm i charczy niczym Lord Vader
Jak jest fanem SW, to możesz mu dać cokolwiek z SW i będzie zachwycony.
Fani tak mają Znam fanów SW ok 40-tki i dalej ich cieszy cokolwiek z SW )

Dominkab - Migracja też mi się tak kojarzyła Zaraz idę szukać tutaj wątków o stanikach. Czemu tego wszystkiego jest tak dużo? Ciężko się wyrobic w czasie z tyloma nałogami!

Teraz oglądam Wasze makijaże mineralne i padam z wrażenia. Co prawda nie pierwszy raz je oglądam, ale podziwiam Wasze talenty i wiedzę.

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:55
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:12   #3736
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wiecie co moze byc powodem pojawiania sie wypryskow z jednej strony twarzy? Na lewej praktycznie nic nie mam, a prawa straszy wypryskami i bliznami po gulach Dodam, ze spie na plecach i obie polowki twarzy rowno pielegnuje.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:17   #3737
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Wiecie co moze byc powodem pojawiania sie wypryskow z jednej strony twarzy? Na lewej praktycznie nic nie mam, a prawa straszy wypryskami i bliznami po gulach Dodam, ze spie na plecach i obie polowki twarzy rowno pielegnuje.
A może np lubisz siedzieć i podpierać buzię z jednej strony. Innym powodem może być ząb albo stan zapalny dziąsła np
Ja wiele lat temu miałam problem z 8-ką, która się nie chciała wyrżnąć, ale psuła się pod dziąsłem. 3 godziny mi ją dentysta usuwał, bo wrosła pod 7-kę (rosła poziomo a nie pionowo). I właśnie ona mi powodowała gule na policzku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-23 o 20:20
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:23   #3738
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dostałam się na Politechnikę Łódzką na pierwszy wybrany kierunek - Technologia Chemiczna

idę kilka km na rolkach zrobić z radości
GRATULACJE!

Cytat:
Napisane przez WinlyEm;13399043[B
dominiko, [/B]myślałam nad tym, ale jetem pewna ze beda stac nieużywane mama dostawala nie raz roznorakie kosmetyki i w ogole ich nie uzywa nigdy nie wiem co to za typ tylko krem nivea albo jakiś ziaja. żadne balsamy, kremy, żele, mleczka, nic
Skąd ja to znam. Kupić coś mojej Mamie to w ogóle jest droga przez mękę i praktycznie ZAWSZE robiąc zakupy na Święta dla Mamy kupuję prezent na końcu (i tak zwykle nietrafiony).

A skoro tak narzekacie na naszą kochaną Pocztę Polską, to powiem że ja już mam jej serdecznie dość. Ale to głównie przez mój dziadowski urząd. Nie rozumiem dlaczego tam wysyłam list zawsze dwa razy dłużej niż w innej placówce.
A ostatnio to już mnie szlag trafił, bo przyszłam, ucieszyłam się że nikogo nie ma (brak kolejek jest tam ewenementem) podchodzę, mówię co chcę, a pani przez telefon gada i ani myśli skończyć. Plotkowała z koleżanką gdzie mieszka, co u niej słychać i podawała gdzie konkretnie pracuje, żeby tamta ją odwiedziła. W między czasie pytała mnie trzy razy czy ma być zwykły czy priorytet. Więc nie wytrzymałam i choć to do mnie nie podobne poprosiłam uprzejmie by skończyła te prywatne rozmowy i zajęła się pracą. Spojrzała na mnie jakby mnie miała zabić, ale odpowiedziała koleżance że zaraz oddzwoni i się rozłączyła.
Nie dość, że godziny pracy tego urzędu ostatnio znowu się skróciły do zawrotnej liczby 7 godzin (11.00-18.00) to ona będzie sobie ploteczki urządzać? Tego już nie zdzierżę.

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Wiecie co moze byc powodem pojawiania sie wypryskow z jednej strony twarzy? Na lewej praktycznie nic nie mam, a prawa straszy wypryskami i bliznami po gulach Dodam, ze spie na plecach i obie polowki twarzy rowno pielegnuje.
A słuchawki od telefonu w pracy nie trzymasz właśnie z tej jednej strony?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:27   #3739
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Raczej staram sie unikac dotykania twarzy wiec podpieranie odpada.
A ta 8 to bezbolesnie probowala sie wyrznac?
Kurcze chyba w koncu pojde do dermatologa, no ile mozna sie meczyc
Tylko, ze ja duzego tradzku juz nie mam, ostatnio doszly gule(wydaje mi sie, ze to wina lirene) i jak zawsze pare krostek(glownie ropne wypryski), ale wszystko raczej po prawej

Sluchawka tez odpada, pilnuje sie i nie dotykam policzka w ogole Poza tym czesto zakladam zestaw sluchawkowy.
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-23 o 20:28
curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 20:45   #3740
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ufff ale natworzyłyście dziś ...
atojka
adusiadu GRATULACJE!
Winly, a kiedy byś chciała zamówienie złożyć.. podoba mi się kilka rzeczy, ale mam jeszcze w tym mcu wycenę zrobić i nie wiem ile krzyknie sobie rzeczoznawca
pisałam Wam, że robię lalę dla zabicia stresu skończyłam jakiś tydzień temu i zapomniałam o niej-teraz robię tuniczkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7190213.jpg (36,0 KB, 45 załadowań)
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:50   #3741
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Raczej staram sie unikac dotykania twarzy wiec podpieranie odpada.
A ta 8 to bezbolesnie probowala sie wyrznac?
Kurcze chyba w koncu pojde do dermatologa, no ile mozna sie meczyc
Tylko, ze ja duzego tradzku juz nie mam, ostatnio doszly gule(wydaje mi sie, ze to wina lirene) i jak zawsze pare krostek(glownie ropne wypryski), ale wszystko raczej po prawej

Sluchawka tez odpada, pilnuje sie i nie dotykam policzka w ogole Poza tym czesto zakladam zestaw sluchawkowy.
W ogóle skubaństwo nie próbowało się wyrżnąć. Wiedziałam, że jest coś nie tak tylko dlatego, że co jakiś czas miałam lekki stana zapalny dziąsła w tym miejscu oraz właśnie gule na policzku. Dokładnie rzecz biorąc ząb wyrżnął się na 0,5 mm ponad dziąsło

MamoNiny śliczna ta lala. Rewelacja! Gratuluję zacięcia
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:55   #3742
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Postanowione, kliknelam latawiec Dzieki wszystkim za odzew

Co do poczty, niestety mam tylko jedna u siebie w miescie, urok prowincji. Za to listonoszy mam fantastycznych Tylko te kobity w okienku rozne sie trafiaja.

Ja w tym roku kupilam Mame na urodziny zegarek. Mame jest dalekowidzem, a miala jakis mini pierdek zegarkowy bez wyraznego cyferblatu i ciagle dumala, ktora to wlasciwie godzina jest. Kupilam jej wiekszy, z wyraznym cyferblatem i bardzo sie ucieszyla

Curry mialam dokladnie to samo w zeszlym roku i tez na prawym policzku. Nie doszlam co to bylo ale zniknelo calkowicie po zmianie kremu, ktorego uzywalm przez trzy lata i w zyciu bym nie uwierzyla, ze to przez niego. Pomogl tez bardzo hydrolat z kocanki z BU

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-23 o 21:47
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:56   #3743
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dobry wieczór

W telegraficznym skrócie:
Pastereczko fajnie że wróciłaś
Atoju trzymaj się dzielnie, będzie dobrze.

Depilator Philipsa miałam, ale używałam krótko bo nie mogłam wytrzymać tego bólu pozbyłam się. Na depilację woskiem poszłam do znajomej która się tym zajmuje i masakra nogi całe czerwone w krostkach, gorące i bolesne - odpada. Więc pozostaje mi maszynka

Ja na swoją pocztę nie mogę narzekać, czynna 7-20, panie miłe. Przesyłki szybciutko dochodzą. Listonosza też mam miłego, tylko teraz jakiś inny go zastępuje. Panowie od paczek tez sympatyczni

MamoNiny śliczna lala zdolna jesteś

Ja dziś miałam dzień drylowania i zaprawiania wiśni, a taki ukrop że paść można. Zaraz jadę porobić zdjęcia plenerowe

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-07-23 o 20:58
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:59   #3744
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

U mnie dziasla i zeby czuja sie na szczescie dobrze
Mozecie w takim razie polecic jakiegos dermatologa z Trojmiasta? (najlepiej takiego z umowa z NFZ)
Szukalam w Internecie, polecana jest dr Suchanek z Sopotu i przyjmuje w ramach NFZ Chyba jutro zadzwonie i mam nadzieje, ze nie bede czekac 2 miesiace na wizyte

vril uzywam oleju z kocanki, wygladzil mi krostki (potowki?)na czole
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-23 o 21:04
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:15   #3745
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Eh i znowu tyle nadrabiania po kilku godzinach nieobecności


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jedna literka w nicku to bardzo trudno wychwycić taką różnicę
tak jak mnie "pisano" Winyl
O kurka... ja cały czas czytałam "DominIkab" eheh... a i Winyl mi się na początku wydawało, ale szybko odkryłam swój błąd

moje konto zakładała dla mnie wiedzma86, bo nie wiem dlaczego nie mogłam zarejestrować się od siebie z domu


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

edit: przyszedł dziś do mnie gorsecik z ASOSA, jestem zachwycona, jest śliczny, juz się nie mogę doczekać jakiejś okazji zeby go założyć
Oooo ale ładny! Też właśnie takie lubię, wrzuć fotkę i pokaż się - zawsze to jakaś okazja do założenia


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dziś odebrałam przesyłkę od CoastalScents i zdębiałam- zamiast 2 próbek krzemionki przysłali mi 2 duże opakowania! Dostałam jeszcze od nich gratis jakiś tam rozświetlacz mineralny Moje 1 zamowienie u nich i tak mnie rozpieścili, że powinni zacząć się bać

(...)

No a ja nicka nie chciałabym zmienić Uwielbiam dawną limitowaną edycje frugo. Nie wiem czy jeszcze frugo gdzieś można kupić ale uwielbiałam czarne- black temptation oraz białe- whiteinnocent
O rany, 2 bigi zamiast 2 sampli? Wow! Ja ostatnio dostałam od enaiv na wymiance sporą odsypkę krzemionki (nie wspominając o ogromnej odsypce dry-flo) - testy w trakcie. Pewnie skuszę się na zakup


Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Co prawda trochę się boję uzależnienia... od proszków
I tak tego nie unikniesz


Cytat:
Co do blogu Cathy - to jestem nim zachwycona. Wydaje mi się, że te swatche dają znacznie lepsze wyobrażenie o kolorach proszków niż zdjęcia na stronach firm, o których nie wiadomo, w jakim świetle sa robione, na ile "podrasowane", itp. Sama się właśnie o tym przekonałam przy swych pierwszych zamówieniach.
Ja też traktuję blog Cathy jak wyrocznię, nie szukam już żadnych innych swatchy, o ile to czego szukam jest w blogu


Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
rodzice krzywo patrza na szafke pelna prochow.... dla ich spokoju ducha ukrywam w pudelku i nosze ze soba jak potrzebuje

Na zakupowym Winly kusi bizu. Na miracollo namowilam juz kolezanki... a mialam jechac na wakacje...ehhhhh bede miec prawdziwe wczasy pod grusza.... w ogrodzie
jak mój tata wchodzi do mnie do góry to ja też w te pędy biegnę zamknąć kuferek, chyba by mnie zatłukł jak by te zapasy zobaczył nie żebym kablowała ale wiedzma86 również ukrywa kosmetyki przed mamą, wysyła czasem na mój adres hahahaha (a ja na jej ).

Na wakacje niestety też w tym roku z TŻ nie pojedziemy, bo po powrocie musielibyśmy zostać z groszami w kieszeniach... ale na weekend na Słowacji zawsze się znajdzie


Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dostałam się na Politechnikę Łódzką na pierwszy wybrany kierunek - Technologia Chemiczna
GRATULACJE!!!!!!! A nazwa kierunku jak dla mnie dość złowroga heh. Powodzenia! Grunt to robić to co się lubi.


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja też nie za bardzo na biochemii się moge rozeznać
A staniki to właśnie te nowe rozmiary i migracja (przedtem to mi się to tylko z lecącymi do ciepłych krajów na zimę ptakami się kojarzyło )
ehhh ja też jeszcze wiele wiecej nie wiem niż wiem... ale powolutku, dochodzę do wszystkiego, naturalną pielęgnacją już się powoli zaraziłam, a staniki podczytuję... no i mimo intensywnego używania i testowania minerałów nadal nie jestem pewna, czy znalazłam idealny odcień. Tzn ogólnie znalazłam, ale na teraz się nie nadaje - opaleniznę mam dość porządną. Więc testy znowu trwają...


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
to ja tez poproszę o radę urodzinową...
mama ma niebawem urodziny. Prezent zaplanowany był od dawna- kijki do nordic walkingu. Niestety, mama niedawno sama je sobie kupiła i nie mam teraz pomysłu. Wzeszlym roku perfumy kupiłam, teraz ma ich zapas wiec odpada. Kosmetyki też odpadają, bo nie uzywa niczego poza kremem nivea (cere ma nieskazitelna ). Jestem kompletnie w kropce. Mama ma 60 lat i nie interesuje się chyba niczym
Taaa... to tak jak ja planowałam zabrać rodziców z okazji Dnia Matki + Ojca (prezenty swoją drogą, ale wycieczki lubimy) do Parku Miniatur do Inwałdu, a oni mi dzień wcześniej zadzwonili (pojechali do znajomych w góry) że właśnie tam są bo wracając się natknęli Moja mama też się nie maluje ani nic (i cerę także ma lepszą od mojej ) i każde wybieranie prezentu to masakra. Na dodatek ma kilka okazji pod rząd, co 2 tygodnie jak nie urodziny to imieniny to Dzień Matki...

Ostatnio dostała ode mnie (i brata) tłumacza elektronicznego - lubi się wakacjować po zagranicach a języków nie zna. Na dodatek jest gadżeciarą więc zadowolona.. już się trzęsę na myśl o prezentach świątecznych. Raz zafundowałam jej profesjonalny relaksacyjny masaż - poszłam do eleganckiego salonu, wykupiłam zabieg, dostałam bilecik z zaproszeniem na masaż i właśnie to podarowałam mamie - do dziś to przeżywa i wszystkim opowiada Teraz marzy o przenośnym odtwarzaczu dvd (kinomaniaczka do potęgi) - ale tyle kasy to ja nie mam za coś trzeba kupować minerały, hydrolaty, staniki i w ogóle


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam wrażenie ze niektóre osoby tutaj to nic innego w życiu nie robią, tylko na wizażu siedzą a gdzie praca, dom, rodzina? ja to mam wakacje teraz, od września to nie wiem jak ogarnę
Hahah często właśnie się na tym zastanawiam. Ludzie mają pracę, rodzinę, a ciągle na wizażu Ja jeszcze nie pracuję, dzieci też jeszcze nie mam, sesja zamknięta, wakacje mam więc dałam się wciągnąć, ale co będzie od października? (przez pół roku będę ciągnęła dwa kierunki - jeden kończę, drugi zaczynam) A w ogóle to muszę w końcu zacząć kojarzyć komputer z pisaniem licencjata a nie z wizażem, bo w takim tempie to do wiosny nie napiszę


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja to dopiero się niedawno zorientowałam że Nefernefer to nie Nenefer a Reniakicia to nie Reinkarnacia


przepraszam, nie mogłam się powstrzymać



wrrr już setny raz edytuję tę wiadomość, bo ciągle wyskakuje komunikat że przeładowanie grafiką... nadużywam emotek, wiem... przepraszam ale część pousuwałam z cytatów co by się moje zmieściły
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-07-23 o 21:21
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:16   #3746
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Wiecie co moze byc powodem pojawiania sie wypryskow z jednej strony twarzy? Na lewej praktycznie nic nie mam, a prawa straszy wypryskami i bliznami po gulach Dodam, ze spie na plecach i obie polowki twarzy rowno pielegnuje.
Ja właśnie dziś to samo zauważyłam i też tylko na prawej stronie, różnica diametralna. Co jest

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zostaje jeszcze chwilke z wami, mamka zrobila zapiekanki na kolacje wiec poczekam jedzeniu nigdy sie nie moge oprzec

widzialyscie strone EGM? umieram z niecierpliwosci

czy ktoś byłby zainteresowany zamówieniem czegoś z boohoo ? na ciuchowym nie mogę robić zbiorowych zagranicznych robię więc dla siebie osobiste...nie ukrywam że przesyłka dla mniej samej duża wiec chętnie bym przygarneła kogos... chętnie kilka osób. ostatnie dni wyprzedaży! www.boohoo.com

warto bo rzeczy super i bardzo tanie

MUSZE załapać się jeszcze na tą kieckę http://www.boohoo.com/FashionClothin...10&color=WHITE
Ja też po raz pierwszy - nie mogę się oprzeć dobremu jedzeniu
Ja też po raz drugi - nie mogę doczekać się strony EGM i nowości
Ja też po raz trzeci - chcę tą sukienkę tyle, że w różu

Podsumowując: reflektuję na boohoo, tylko ile za tą przesylkę, no i trzeba by szybko skladać, coby rozmiarów nam nie wykupli

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ufff ale natworzyłyście dziś ...
atojka
adusiadu GRATULACJE!
Winly, a kiedy byś chciała zamówienie złożyć.. podoba mi się kilka rzeczy, ale mam jeszcze w tym mcu wycenę zrobić i nie wiem ile krzyknie sobie rzeczoznawca
pisałam Wam, że robię lalę dla zabicia stresu skończyłam jakiś tydzień temu i zapomniałam o niej-teraz robię tuniczkę
Piękna ta lala, aż mi się markotno zrobiło :ryczy:
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:17   #3747
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
pisałam Wam, że robię lalę dla zabicia stresu skończyłam jakiś tydzień temu i zapomniałam o niej-teraz robię tuniczkę
Ale zdolna bestia z Ciebie. Gratuluję cierpliwości i staranności.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:25   #3748
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

bosze jaki wiatr straszny na dworze..

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

dziękuję za pochwały lali, taka super dopracowana niestety nie jest..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:25   #3749
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
ehhh ja też jeszcze wiele wiecej nie wiem niż wiem... ale powolutku, dochodzę do wszystkiego, naturalną pielęgnacją już się powoli zaraziłam, a staniki podczytuję... no i mimo intensywnego używania i testowania minerałów nadal nie jestem pewna, czy znalazłam idealny odcień. Tzn ogólnie znalazłam, ale na teraz się nie nadaje - opaleniznę mam dość porządną. Więc testy znowu trwają...
A najlepsze jest to ,że kiedyś spoko jeden odcień podkłądu na cały rok starczał
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


przepraszam, nie mogłam się powstrzymać
no nie no Wiem, że jestem gapa, a teraz do tego jeszcze analfabetka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:26   #3750
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

mamaNiny zrobisz mi czapeczke dla corci please- na wymiane mam co dusza zapragnie a i lala sliczna

adusiadu bestyjko zdolna- gratulacje
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.