Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 11:37   #3511
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Niektorzy z instruktorów uwazaja,ze nie ma co chwalic, jak jest dobrze, to nic nie mowia, jak jest zle, to sie drą.
Moj tak robi Na szczescie drze sie rzadko, bo bym go juz zmieniła, a tak cwicze asertywnosc Ostatnio jednak mu powiedziałam,ze jesli ma zły humor, to przełozmy jazde, bo ja w takiej atmosferze nie chce jezdzic, to sie troche uspokoił.
Ja niestety nie odważyłabym się powiedzieć mojemu instruktorowi czegoś takiego.. Ogólnie jestem osobą dość odważną i asertywną ale On ma na mnie taki paraliżujący wpływ... Ech mam nadzieję, że dziś będzie dobrze i nie dam mu powodu do wrzasku A co do chwalenia to jeszcze nigdy nie usłyszałam z Jego ust dobrego słowa najwyżej marne ,,nie było tragicznie"
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:39   #3512
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
a którą masz już godzinkę? raz się jeździ lepiej, raz gorzej, ważne, żeby na egzaminie było lepiej choć jak jest gorzej, to i tak da się zdać.
Dzisiaj chyba 16 pojechalam, albo 17... No ale jezdzilo mi sie spoko, jakos sie rozluznilam, moze dlatego ze bylam na 8 i mialam wylane na wszystko bo chcialo mi sie spac
no i generalnie co mnie cieszy to fakt, ze przestalam bac sie ruszania, tzn wiecie, zawsze sie balam ze zgasnie, teraz juz nie, moze raz mi zgasnie podczas jazdy

A co do chwalenia to moj ogolnie tez mnie juz w trakcie jazdy nie chwali, bo jak tak robil, to po pochwale zaraz zaczelam wszystko pierdzielic wiec teraz ewentualnie na koniec, albo jak juz wymusze hehe i sie zapytam jak mi idzie ostatnio troche mnie podbudowal, bo sie spytalam czy w ogole robie jakies postepy, to powiedzial "a nie widac?!", no ja jakos nie widzialam ale glosu na mnie nigdy nie podniosl, jest spokojny i ogolnie nadaje sie pamieta jakie radio lubie i dobrze mi sie z nim jezdzi a parkowac dalej nie parkowalam, ale powiedzial ze jeszcze pojezdzimy, jak juz bede jezdzic na luzaku to wtedy sie zabierzemy za manewry. W sumie brzmi sensownie

confused women nie zostawiaj tego tak, w koncu placisz za to kupe forsy i nie po to tam jestes zeby sie meczyc... Powiedz mu cos, a jak sie nie zmieni, to poprostu Ty go zmien. Ja bym na Twoim miejscu powiedziala temu drugiemu, ze tylko z nim chce jezdzic, ale nie wiem na jakiej zasadzie jest u was umawianie sie.

Edytowane przez Papiszynka
Czas edycji: 2009-07-24 o 11:43
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:41   #3513
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

confused woman, ale jeździsz na zmianę z tym krzykaczem i kimś fajnym, tak?

Dziewczyny, mam pytanie: jak szybko jedziecie na łuku? bo ja tak strasznie, strasznie wolno, do przodu z 7km/h, może 8(bez gazu ofc, ruszam a potem puszczam gaz i jadę) potem zakręcam, więc jeszcze wolniej. Instruktor mi mówi, że bardzo dobrze, że takie tempo jest ok, więc może powinnam mu zaufać?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:43   #3514
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

iza, "instruktor ma zawsze racje"
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:45   #3515
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

ja na łuku w ogole nie uzywam gazu moj kaze mi jechac na półsprzęgle
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:50   #3516
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ja niestety nie odważyłabym się powiedzieć mojemu instruktorowi czegoś takiego.. Ogólnie jestem osobą dość odważną i asertywną ale On ma na mnie taki paraliżujący wpływ... Ech mam nadzieję, że dziś będzie dobrze i nie dam mu powodu do wrzasku A co do chwalenia to jeszcze nigdy nie usłyszałam z Jego ust dobrego słowa najwyżej marne ,,nie było tragicznie"
No to powinnas sie odwazyc, bo za to płacisz. Niektórzy maja taką metode nauki Jak sie nie darł, znaczy, ze dobrze jechałas
Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
confused woman, ale jeździsz na zmianę z tym krzykaczem i kimś fajnym, tak?

Dziewczyny, mam pytanie: jak szybko jedziecie na łuku? bo ja tak strasznie, strasznie wolno, do przodu z 7km/h, może 8(bez gazu ofc, ruszam a potem puszczam gaz i jadę) potem zakręcam, więc jeszcze wolniej. Instruktor mi mówi, że bardzo dobrze, że takie tempo jest ok, więc może powinnam mu zaufać?
Ja dosc szybko, instruktor mowi,ze za szybko. Ciezko mi sie jedzie tak wolno.. zresztą, zeby dobrze zrobic ten łuk, chyba niewazne, czy szybciej, czy wolniej.
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ja na łuku w ogole nie uzywam gazu moj kaze mi jechac na półsprzęgle
ja tez
Jutro bede cwiczyc, wiec zobacze jak teraz bede robic
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:15   #3517
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No to powinnas sie odwazyc, bo za to płacisz. Niektórzy maja taką metode nauki Jak sie nie darł, znaczy, ze dobrze jechałas
Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
confused women nie zostawiaj tego tak, w koncu placisz za to kupe forsy i nie po to tam jestes zeby sie meczyc... Powiedz mu cos, a jak sie nie zmieni, to poprostu Ty go zmien. Ja bym na Twoim miejscu powiedziala temu drugiemu, ze tylko z nim chce jezdzic, ale nie wiem na jakiej zasadzie jest u was umawianie sie.
Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
confused woman, ale jeździsz na zmianę z tym krzykaczem i kimś fajnym, tak?
Tzn u nas kurs wygląda tak, że po teorii idziemy do takiej babki i ona rozpisuje nam wszystkie godziny. Umówionego dnia przychodzimy w umówione miejsce i tu dowiadujemy się dopiero który kursant ma jazdy z którym instruktorem.. Myślałam już o tym, żeby powiedzieć temu instruktorowi, który jest w porządku, że chcę jeździć tylko z nim, ale On jest ojcem tego ,,krzykacza" i czuję, że jakoś nie wypada donosić na Jego syna.. Zwłaszcza, że jedna z kursantek już się poskarżyła, że nie chce jeździć z tym wrzeszczącym i miała z tego powody kilka nieprzyjemności bo to jest taka ,,rodzinna firma" i wszyscy sobie o wszystkim mówią..
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 12:26   #3518
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Tzn u nas kurs wygląda tak, że po teorii idziemy do takiej babki i ona rozpisuje nam wszystkie godziny. Umówionego dnia przychodzimy w umówione miejsce i tu dowiadujemy się dopiero który kursant ma jazdy z którym instruktorem.. Myślałam już o tym, żeby powiedzieć temu instruktorowi, który jest w porządku, że chcę jeździć tylko z nim, ale On jest ojcem tego ,,krzykacza" i czuję, że jakoś nie wypada donosić na Jego syna.. Zwłaszcza, że jedna z kursantek już się poskarżyła, że nie chce jeździć z tym wrzeszczącym i miała z tego powody kilka nieprzyjemności bo to jest taka ,,rodzinna firma" i wszyscy sobie o wszystkim mówią..
Matko, co za paranoja... Ale z tego co slyszalam to duzo jest takich szkol, w ktorych jezdzi sie z kim popadnie. Ja po skonczeniu teorii dostalam numer do mojego instruktora i sie z nim umawiam, uwazam ze takie wyjscie jest lepsze, bo on jezdzac ze mna wie co umiem lepiej a co gorzej. Widac ze chyba synuś krzykacz jest instruktorem z musu... Tragedia po prostu, przeciez to on powinien miec nieprzyjemnosci, a nie kursant, ktory jest klientem i pozniej sie wiesc roznosi jaka to wspaniala szkola No ale niewiele godzin Ci zostalo, dasz rade wpuszczaj jego krzyki jednym uchem a wypuszczaj drugim i w ogole sie nie przejmuj
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:38   #3519
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
nie jestes na bieżąco, nie wiesz o co chodzi wiec po co komentujesz?
zabraniasz mi cos czy o co ci chodzi...a w ogole to co Ci przeszkadza film z youtube'asa? weszlas bo chyba bylas ciekawa, ze ci sie nie podoba to juz nie moj biznes, nie ma sie podobac Tobie,zreszta widze ze jestes z wszystkim na NIE...musisz byc bardzo wesołą osobą na codzien nie ma co

Przeczytaj wątek od początku potem sie odzywaj
Aleś się oburzyła Ja pytam a ty naskakujesz.
Nie chce mi się czytac wątku od początku, bo mam milion ciekawszych rzeczy do roboty. Wstawiłaś to w opis który pojawia się przy każdym poście, więc skomentowałam, nie wolno mi może? Nie rozumiem czym się podniecasz i tyle, tak samo z tym aparatem, wszyscy muszą wiedzieć ile za nieog dałaś? Dajesz coś na forum, to licz się z krytyką, proste.
A co do mojej osoby, to nie znasz mnie i nie osądzaj jaka jestem na codzień...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:54   #3520
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

No i wczoraj nie było tak źle... =)
Nie zapomniałam poustawiać lusterek, włączyć świateł, zapiąc pasów, itp. Tylko na jednych światłach chciałam wrzucić jedynkę bez sprzęgła. Ogólnie to drugą "10"tkę jazd zaczęłam przyzwoicie, nawet lepiej niz przyzwoicie - tak na moje oko =). Tylko nie rozumiem za bardzo takich dużych rond, które mają kilka pasów ruchu. Gdzieś ma się pierwszeństwo, gdzie indziej nalezy ustąpić, zmieniać pas - za "Chiny ludowe" tego nie rozumiem. A kolejna jazda dopiero 5 sierpnia, bo instruktor na urlop wyjeżdża... Chyba wszystko mi się zapomni...
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 13:21   #3521
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Matko, co za paranoja... Ale z tego co slyszalam to duzo jest takich szkol, w ktorych jezdzi sie z kim popadnie. Ja po skonczeniu teorii dostalam numer do mojego instruktora i sie z nim umawiam, uwazam ze takie wyjscie jest lepsze, bo on jezdzac ze mna wie co umiem lepiej a co gorzej. Widac ze chyba synuś krzykacz jest instruktorem z musu... Tragedia po prostu, przeciez to on powinien miec nieprzyjemnosci, a nie kursant, ktory jest klientem i pozniej sie wiesc roznosi jaka to wspaniala szkola No ale niewiele godzin Ci zostalo, dasz rade wpuszczaj jego krzyki jednym uchem a wypuszczaj drugim i w ogole sie nie przejmuj
Tak właśnie dziś zrobię jeśli będę miała z Nim jazdy, w ogóle nie przejmę się jego krzykami i humorami Skupię się tylko na jeździe.. A jeśli już zacznie na mnie bardzo wrzeszczeć to powiem mu, że jeśli nie może opanować nerwów to może niech lepiej zmieni pracę (tiaa już mu to mówię) ale dziękuję za wsparcie
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 16:51   #3522
lolitaj
Raczkowanie
 
Avatar lolitaj
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni
Wiadomości: 168
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Kurs 30h za mną jutro mam egzamin wewnętrzny heheh to dopiero będzie ubaw

Dzisiaj się wyśmiałam za wszystkie czasy z tego co robię źle... jeździłam z z jednym z moich ulubionych instruktorów, który jest genialny... śmieje się z tego co zrobię źle, także atmosfera jest na luzie.

Tak jak zwykle, duże ronda do kitu , ale co tam może kiedyś się tego nauczę hehehe. Tak jak pisałam dzisiaj zgasł mi tak z 5 razy



confused women miałam to samo tzn. instruktora, ktorego znieść nie mogłam za te krzyki i chamskie teksty, ale wzięłam się w garść i miałam to daleko w d*&#* niech sobie krzyczy i gada co chce . Znam swoją wartość i nikt nie bedzie mi tu... I Jakoś się przyzwyczaiłam do tego, już nawet mnie nie zaskoczył niczym pilnowałam się, żeby nie dać żadnego pretekstu do krzyku i było ok.

Jutro bajo bongo na drodze


Jak mi to szybko zleciało
__________________

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

19.08.09 prawko
01.10.09 studentka
lolitaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 20:42   #3523
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
No i wczoraj nie było tak źle... =)
Nie zapomniałam poustawiać lusterek, włączyć świateł, zapiąc pasów, itp. Tylko na jednych światłach chciałam wrzucić jedynkę bez sprzęgła. Ogólnie to drugą "10"tkę jazd zaczęłam przyzwoicie, nawet lepiej niz przyzwoicie - tak na moje oko =). Tylko nie rozumiem za bardzo takich dużych rond, które mają kilka pasów ruchu. Gdzieś ma się pierwszeństwo, gdzie indziej nalezy ustąpić, zmieniać pas - za "Chiny ludowe" tego nie rozumiem. A kolejna jazda dopiero 5 sierpnia, bo instruktor na urlop wyjeżdża... Chyba wszystko mi się zapomni...
spokojnie, nie zapomni, nie zapomni
nie miałam jazdy równo miesiąc (bo czekałam na egzamin) i pięknie jeździłam na pierwszej jeździe po przerwie
Blk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 21:33   #3524
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
cały dzien robiłam testy udało mi sie nawet dwa razy zdac a jak wczesniej mialam kolo 7-8 bledow teraz mam 3-4 ile jest dopuszczalnych błedów?
Dopuszczalne są 2 błędy.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
confused woman, ale jeździsz na zmianę z tym krzykaczem i kimś fajnym, tak?

Dziewczyny, mam pytanie: jak szybko jedziecie na łuku? bo ja tak strasznie, strasznie wolno, do przodu z 7km/h, może 8(bez gazu ofc, ruszam a potem puszczam gaz i jadę) potem zakręcam, więc jeszcze wolniej. Instruktor mi mówi, że bardzo dobrze, że takie tempo jest ok, więc może powinnam mu zaufać?
Ja w ogóle nie używam gazu, jedynie sprzęgło puszczam bardziej lub mniej - ale mimo to czasem za bardzo się rozpędzam Moj instruktor tłumaczy mi to tak ze nalezy jechać jak najwolniej bo w momencie kiedy cos nam nie wyjdzie, lub za bardzo przykręcimy kierownicą to jadąc powoli mamy większą możlwość ten błąd skorygować, a gdy jedziesz za szybko (jeszcze z gazem) to bardzo prawdopodobne że po prostu nie zdążysz skorygować i najedziesz na linię lub słupek.

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ja na łuku w ogole nie uzywam gazu moj kaze mi jechac na półsprzęgle


Cytat:
Napisane przez lolitaj Pokaż wiadomość
Kurs 30h za mną jutro mam egzamin wewnętrzny heheh to dopiero będzie ubaw

Dzisiaj się wyśmiałam za wszystkie czasy z tego co robię źle... jeździłam z z jednym z moich ulubionych instruktorów, który jest genialny... śmieje się z tego co zrobię źle, także atmosfera jest na luzie.

Tak jak zwykle, duże ronda do kitu , ale co tam może kiedyś się tego nauczę hehehe. Tak jak pisałam dzisiaj zgasł mi tak z 5 razy



confused women miałam to samo tzn. instruktora, ktorego znieść nie mogłam za te krzyki i chamskie teksty, ale wzięłam się w garść i miałam to daleko w d*&#* niech sobie krzyczy i gada co chce . Znam swoją wartość i nikt nie bedzie mi tu... I Jakoś się przyzwyczaiłam do tego, już nawet mnie nie zaskoczył niczym pilnowałam się, żeby nie dać żadnego pretekstu do krzyku i było ok.

Jutro bajo bongo na drodze


Jak mi to szybko zleciało
Powodzenia na egzaminie

Ja dzisiaj po 5 i 6 godzince jestem bardzo zadowolona Pierwszy raz robiłam łuk no i do przodu wiadomo, pikuś, ale do tyłu było trochę gorzej na początku (zabiłam 2 słupki). Ale tak po trzecim razie juz zakumałam perfekcyjnie ten łuk i tak z 15 razy do przodu i do tyłu śmigałam Instruktor sobie wysiadł, poszedł pogadać i tylko podziwiał moją jazdę z boku Powiedział że łuczek rewelacja mi wychodzi. Ależ z siebie dzisiaj dumna jestem No i jeszcze pod maską się wszystkiego naumiałam, ze światłami trochę misz-masz ale jak powtórzę wszystko kilka razy to będzie ok. Coraz bardziej mi się te jazdy podobają
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:08   #3525
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez lolitaj;13413795[B
]Kurs 30h za mną jutro mam egzamin wewnętrzny heheh to dopiero będzie ubaw
[/B]
Dzisiaj się wyśmiałam za wszystkie czasy z tego co robię źle... jeździłam z z jednym z moich ulubionych instruktorów, który jest genialny... śmieje się z tego co zrobię źle, także atmosfera jest na luzie.

Tak jak zwykle, duże ronda do kitu

To powodzenia na egzaminie =)

Widzę, że nie jestem osamotniona z miotaniem się na duzych rondach...
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:13   #3526
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Lolitaj, powodzenia na wewnętrznym!
nie wiecie, czy w każdej szkole jest egzamin wewnętrzny praktyczny? u mnie podobno tak, niestety. W dodatku jego zdanie jest warunkiem wydania zaświadczenia o ukończeniu kursu. Nie zdasz, wykupujesz godziny...
Szczerze mówiąc, jak czasem mój instruktor 'przeistacza się' w egzaminatora to mi już serce mocniej bije i czuję... STRES co będzie na egzaminie?!?!

co do łuku, całe szczeście.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:54   #3527
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Lolitaj, powodzenia na wewnętrznym!
nie wiecie, czy w każdej szkole jest egzamin wewnętrzny praktyczny? u mnie podobno tak, niestety. W dodatku jego zdanie jest warunkiem wydania zaświadczenia o ukończeniu kursu. Nie zdasz, wykupujesz godziny...
Szczerze mówiąc, jak czasem mój instruktor 'przeistacza się' w egzaminatora to mi już serce mocniej bije i czuję... STRES co będzie na egzaminie?!?!

co do łuku, całe szczeście.
Jeżeli szkoła chce to robi egzamin praktyczny wewnętrzny. W mojej jest dokładnie tak jak u Ciebie, dopóki nie zdam to nie dostanę zaświadczenia że ukończyłam kurs Wydaje mi sie ze takie egzaminy robia szkoly ktorym zalezy zeby sie utrzymac wysoko w rankingu zdawalnosci, bo dopoki sie nie nauczysz to Cie nie wypuszcza zebys im nie zanizala pozycji Np. nikt z moich znajomych takiego egzaminu nie mial i byli zdziwieni ze ja bede miala.
Dla nas to poniekad tez lepiej bo mamy przedsmak tego co nas czeka na egzaminie w WORDzie
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 08:34   #3528
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

iza_wiosenna u mnie też jest egzamin wewnętrzny praktyczny. Przeprowadzany jest on podczas 30-stej godziny jazd. Dla mnie osobiście niedopuszczenie kursanta do egzaminu i obowiązek wykupienia kolejnych godzin bo ,,przeciez Pani nie zdałaby" to po prostu pazerność instruktorów.. Kurs z założenia ma trwać 30h więc po 30-stej godzinie powinnam bez problemów otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu, przecież za to zapłaciłam.. Jeśli ktoś czuje się na siłach i chce już podejść do egzaminu to jego sprawa, najwyżej obleje.. Nie wiem dokładnie jak jest u mnie z wydawaniem zaświadczenia po tym egzaminie, ale słyszałam, że koledze coś tam mruczeli, że mógłby jeszcze dokupić kilka godzin, wiadomo...zawsze kasa im wpadnie A to, że chcą utrzymać się wysoko w rankingu zdawalności to też prawda Szkoda tylko, że cierpi na tym portfel kursanta
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:13   #3529
JustynaZ
Raczkowanie
 
Avatar JustynaZ
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 316
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cześć dziewczyny !

Przyłączam się do Waszego wątku
Mam za sobą 4 godziny jazd, dziś o 12 mam piątą Na razie jest super, ale to może dlatego, że pan z którym jeżdżę jest świetny, wogóle się nie stresuję przez to )) Póki co jeżdżę raczej po obrzeżach miasta i jeszcze nie byłam na placu więc zobaczymy co będzie dalej...
JustynaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 11:37   #3530
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

cały czas robie testy... ehh juz mi sie dwoich przed oczami ;P te wszystkie obrazki chyba sobie dam spokoj dzis i sie odstresuje jutro jeszcze porobie i w poniedziałek egz :P a dzisiaj jeszcze jazda i powtorka wszystkiego
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:51   #3531
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

no muszę się pochwalić, zdałam egzamin pomimo deszczu, stresu i tych wszystkich nerwów dałam radę, aż do tej pory wierzyć mi się nie chce
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:53   #3532
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
no muszę się pochwalić, zdałam egzamin pomimo deszczu, stresu i tych wszystkich nerwów dałam radę, aż do tej pory wierzyć mi się nie chce
Gratulacje!!!!
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 12:56   #3533
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
no muszę się pochwalić, zdałam egzamin pomimo deszczu, stresu i tych wszystkich nerwów dałam radę, aż do tej pory wierzyć mi się nie chce
Wow gratulacje!
Ja sie modle o deszcz na moj ezgamin nie bedzie rowerzystów
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 13:33   #3534
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
no muszę się pochwalić, zdałam egzamin pomimo deszczu, stresu i tych wszystkich nerwów dałam radę, aż do tej pory wierzyć mi się nie chce
Gratulacje!!!
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 13:36   #3535
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
no muszę się pochwalić, zdałam egzamin pomimo deszczu, stresu i tych wszystkich nerwów dałam radę, aż do tej pory wierzyć mi się nie chce
woow, super! gratuluję serdecznie a po cichu zazdroszczę...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 13:46   #3536
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

dziękuję
miałam duże szczęście bo musiałam sprawdzić sygnał dźwiękowy i światła przeciwmgielne tylne, zawracałam z użyciem bocznego wjazdu, parkowałam prostopadle do jezdni, całe szczęście że nie miałam koperty bo na tym mogłam oblać (koperta nigdy nie wychodziła mi dokładnie) no i egzaminator naprawdę równy gość, po egzaminie powiedział że miałam kilka drobnych błędów ale nie były na tyle rażące żeby przerwać egzamin, myślę że inny egzaminator gdyby tylko chciał mnie ulać zrobił by to nawet powołując się na te drobne błędy, cóż nieraz się o takich sytuacjach słyszy

własne umiejętności i kompetentny egzaminator to chyba droga do sukcesu i odrobina szczęścia
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 14:17   #3537
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Wow gratulacje!
Ja sie modle o deszcz na moj ezgamin nie bedzie rowerzystów
Ale mnie rozbawiłaś tym tekstem To co, aż tacy straszni są rowerzyści?
Ja jutro mam swoją 1. jazdę. Niby nie mogę się doczekać, a jednak powoli zżera mnie stres. Ciekawe jaki instruktor mi się trafi...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 16:27   #3538
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Ale mnie rozbawiłaś tym tekstem To co, aż tacy straszni są rowerzyści?
Ja jutro mam swoją 1. jazdę. Niby nie mogę się doczekać, a jednak powoli zżera mnie stres. Ciekawe jaki instruktor mi się trafi...
No jak Ci jedzie taki bokiem na egzaminie, ani wyprzedzic, ani przyspieszyc, a Ty sie wleczesz i czekasz na mozliwosc wyprzedzenia, zeby nie wymusic pierwszenstwa, nie złamac przepisów, ale tez nie utrudniac ruchu innym pojadom i nie spowalnic go..- no ja sie ich po prostu boje
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 16:46   #3539
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Wow gratulacje!
Ja sie modle o deszcz na moj ezgamin nie bedzie rowerzystów
ha ha ha

I dlatego dobrze jest zdawać w zime, nie ma rowerzystów:P


Pewnie mnie i tak tu nikt nie zna, ale kiedyś się udzielałam na tym wątku, i czasami lubie sobie tu zajrzeć, jak wam idzie na jazdach.
Powodzenia
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 17:16   #3540
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość
ha ha ha

I dlatego dobrze jest zdawać w zime, nie ma rowerzystów:P


Pewnie mnie i tak tu nikt nie zna, ale kiedyś się udzielałam na tym wątku, i czasami lubie sobie tu zajrzeć, jak wam idzie na jazdach.
Powodzenia
He he ja Cie znam, bo mnie zapisałas na liste

No, Ty sie smiej, ale ja własnie doszłam do wniosku,ze w zimie byłoby mi łatwiej.
1. mniej rowerzystów- moich zmor
2. mniej motocyklistów- oni sie uwijaja, wiec ujda, ale i tak lepiej jak sie nie pojawiaja
3. mniej pieszych - zimno, to w domu siedzą. a w lecie? Rozłaza sie tu i tam, po przejsciach, na ulice wskakują,
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.