Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 17:34   #1261
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Włosy z natury cienkie nie są łatwymi do układania. Często zdarza się, że zaraz po ułożeniu fryzura opada. Włosy te są podatne na przetłuszczanie. Dużo trudniej jest sprawić, że będą wyglądały zawsze świeżo i optycznie miały większą objętość.

ale jest rozwiązanie ...

Cienkie włosy najlepiej prezentują się w średniej długości, do ramion. Dobrze wyglądają w jednej równej długości i jednym odcieniu. Optycznie doda im to objętości. Przy takim rodzaju włosów należy zrezygnować z mocnego cieniowania, by nie tracić na objętości. Odejściem od tej zasady może być krótko strzyżona fryzura, którą wręcz należy wycieniować by włosy dawały się podnieść i z łatwością modelować. Najprostszym sposobem na zwiększenie objętości jest suszenie włosów z pochyloną głową do dołu. Przy tej czynności możemy stosować suszarkę z dyfuzorem, odbijając włosy od nasady głowy.

Polecam używanie produktów zwiększających objętość włosów przeznaczonych do włosów cienkich i delikatnych. Jeżeli chcecie uzyskać eleganckie odbicie od nasady głowy polecam modelowanie na grubą szczotkę lub nawijanie na grube wałki. Na koniec utrwalcie fryzurę lekkim lakierem przeznaczonym do włosów cienkich lub delikatnych.

Podczas strzyżenia by dodatkowo uzyskać efekt zwiększonej objętości warto mocno postrzępić same końcówki włosów.

Powodzenia
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:46   #1262
lysoglowa
Przyczajenie
 
Avatar lysoglowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja z natury mam grube i mocne włosy. Ale w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, sama nie wiem dokładnie dlaczego, wszystkie grube włosy wypadły i zostały tylko cieńkie, straciłam około połowę włosów i teraz jest ich okropnie mało. Musiałam je obciąć. Nie wiem co się stało, czy to przez dietę (dietę mam super - mnóstwo witamin, ryby, owoce, warzywa, orzechy, nie ma się do czego przyczepić), czy przez stres, czy przez odstawienie leków, nie mam pojęcia. Na dodatek swędzi mnie głowa i okropnie szybko się przetłuszczają. Używam specjalnych szamponów i odżywek, biorę tabletki. Czy ktoś z Was doświadczył czegoś takiego? Bo na łysienie genetyczne to mi nie wygląda, za szybko poszło, połowa włosów mniej w dwa miesiące, jak burza. Może coś z hormonami nie tak, badam się. Krew i witaminy super wyszły. Dietę mam naprawdę super ale może sam spadek wagi ma zły wpływ na włosy (schudłam 12 kilo w 3 m-ce), do tej pory nie wypadały mi włosy jak chudłam, nawet mogłam robić sobie głodówki, więc tym bardziej nie rozumiem. Jak macie jakieś pomysły to piszcie.
lysoglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 07:17   #1263
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez lysoglowa Pokaż wiadomość
Ja z natury mam grube i mocne włosy. Ale w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, sama nie wiem dokładnie dlaczego, wszystkie grube włosy wypadły i zostały tylko cieńkie, straciłam około połowę włosów i teraz jest ich okropnie mało. Musiałam je obciąć. Nie wiem co się stało, czy to przez dietę (dietę mam super - mnóstwo witamin, ryby, owoce, warzywa, orzechy, nie ma się do czego przyczepić), czy przez stres, czy przez odstawienie leków, nie mam pojęcia. Na dodatek swędzi mnie głowa i okropnie szybko się przetłuszczają. Używam specjalnych szamponów i odżywek, biorę tabletki. Czy ktoś z Was doświadczył czegoś takiego? Bo na łysienie genetyczne to mi nie wygląda, za szybko poszło, połowa włosów mniej w dwa miesiące, jak burza. Może coś z hormonami nie tak, badam się. Krew i witaminy super wyszły. Dietę mam naprawdę super ale może sam spadek wagi ma zły wpływ na włosy (schudłam 12 kilo w 3 m-ce), do tej pory nie wypadały mi włosy jak chudłam, nawet mogłam robić sobie głodówki, więc tym bardziej nie rozumiem. Jak macie jakieś pomysły to piszcie.
Według mnie to przez spadek wagi, może jesz zdrowo, ale w zbyt malych ilościach, a organizm ma duże zapotrzebowanie na witaminy i minerały (które w stresie jeszcze bardziej wzrasta) i w związku z tym masz niedobory. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie reakcją na stres jest wzmożone przetłuszczanie się skóry głowy i wypadanie włosów, czasem dochodzi do tego swędzenie i łupież (i to nawet nie musi być jakiś super duzy stres, tak po prostu już mam). Kiedy stres minie, wszystko wraca do normy.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 21:02   #1264
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

masterkotka mam do Ciebie pytanie o rozjaśnianie włosów Ja również mam cienkie, z tym że jeszcze katuję je czasem prostownicą, dlatego też szukam sposobu na ich jak najmniej inwazyjne rozjaśnienie (naturalny ciemny blond, łatwo rozjaśniający się). Po Twoim avatarze wnioskuję, że z natury też jesteś blondynką, prawda? Jakiej farby/rozjaśniacza używasz? I przy ilu % oksydancie? Może inne wizażanki również mają doświadczenie w rozjaśnianiu naszych delikatnych włosków?
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:42   #1265
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

ja niestety tez sie musze przylaczyc do waszego szanownego grona... :| uzywalam juz wszystkiego (w moim odczuciu:P)...tabletki nic nie pomogly- ostatnio bralam capivit piekne wlosy i wytrzymalam wyjatkowo dlugo bo 9 miesiecy-->zadnej poprawy... wax--->zadnej poprawy...liczne odzywki z rzepy,skrzypu,pokrzywy itp....---> zadnej poprawy! musze z tymi moimi delikatniuskimi wloskami obchodzic sie jak z jajkiem...mam juz tego dosyc! nie uzywam prostownicy, nie uzywam suszarki, caly czas jakies odzywki--> jedyne co robie szkodliwego to uzywam pianek zwiekszajacych objetosc i niestety myje wlosy kazdego dnia ( ale to wszystko ich wina, ze sa takie cienkie:P)... wydaje mi sie ze juz nic im nie pomoze... jak za pierwszym razem scielam sie na boba to myslalam, ze moje problemy z wlosami dobiegly konca, ale po jakims czasie wloski znowu zrobily sie przyklapniete i nieciekawe... teraz probuje odejsc od boba ale jest ciezko...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:33   #1266
lysoglowa
Przyczajenie
 
Avatar lysoglowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Według mnie to przez spadek wagi, może jesz zdrowo, ale w zbyt malych ilościach, a organizm ma duże zapotrzebowanie na witaminy i minerały (które w stresie jeszcze bardziej wzrasta) i w związku z tym masz niedobory. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie reakcją na stres jest wzmożone przetłuszczanie się skóry głowy i wypadanie włosów, czasem dochodzi do tego swędzenie i łupież (i to nawet nie musi być jakiś super duzy stres, tak po prostu już mam). Kiedy stres minie, wszystko wraca do normy.
No to mnie zmartwiłaś. Wygląda na to, że moje włosy przy życiu trzymały tabletki przeciwdepresyjne. Ale nie chcę ich już brać. Chyba, że będzie mi groziło totalne wyłysienie...
lysoglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 07:29   #1267
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez lysoglowa Pokaż wiadomość
No to mnie zmartwiłaś. Wygląda na to, że moje włosy przy życiu trzymały tabletki przeciwdepresyjne. Ale nie chcę ich już brać. Chyba, że będzie mi groziło totalne wyłysienie...
oprócz tego radzę zainwestować w dobre witaminy i kontynuować zdrowe odżywianie. To na pewno nie zaszkodzi a może pomóc u mnie dobre rezultaty daje też 'mocniejsze' szczotkowanie włosów. Podczas czesania staram się intensywnie masować skórę głowy. To pobudza krążenie, więc wzmacnia cebulki, usuwa łupież i nadmiar łoju
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 08:01   #1268
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
ja niestety tez sie musze przylaczyc do waszego szanownego grona... :| uzywalam juz wszystkiego (w moim odczuciu:P)...tabletki nic nie pomogly- ostatnio bralam capivit piekne wlosy i wytrzymalam wyjatkowo dlugo bo 9 miesiecy-->zadnej poprawy... wax--->zadnej poprawy...liczne odzywki z rzepy,skrzypu,pokrzywy itp....---> zadnej poprawy! musze z tymi moimi delikatniuskimi wloskami obchodzic sie jak z jajkiem...mam juz tego dosyc! nie uzywam prostownicy, nie uzywam suszarki, caly czas jakies odzywki--> jedyne co robie szkodliwego to uzywam pianek zwiekszajacych objetosc i niestety myje wlosy kazdego dnia ( ale to wszystko ich wina, ze sa takie cienkie:P)... wydaje mi sie ze juz nic im nie pomoze... jak za pierwszym razem scielam sie na boba to myslalam, ze moje problemy z wlosami dobiegly konca, ale po jakims czasie wloski znowu zrobily sie przyklapniete i nieciekawe... teraz probuje odejsc od boba ale jest ciezko...
a jaka masz skóre głowy?normalna czy przetłuszczajaca sie?
na podniesienie włosów polecam Ci seboravit odzywka a takze woda brzozowa, ale ta zawiera alkohol, ale podnosi włosy...polecam równiez szampon vichy zwiekszajacy objetosc włosów
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:09   #1269
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Z moimi wlosami nie jest az tak zle...tzn mam wrazenie ze ukladaja sie w rytmie mojego nastroju jak jestem zla i nic mi nie wychodzi to i wlosy nie chca sie ukladac a jak jestem zadowolona to sie ukladaja. POwaznym problemem jest to ze sie szybko przetluszczaja przywyklam juz do grubej szczotki ale co z tego jak zaraz mam olej na glowie.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:09   #1270
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

też mam cienkie włosy są delikatne, gładkie i w ogóle, ale chciałabym, żeby miały większą objętość.
i chciałabym sobie kiedyś zrobić delikatne loczki/fale trwałą, ale wątpię, żeby na moich włosach to ciekawie wyglądało.

przez jakiś czas łykałam inneov gęstość włosów i muszę przyznać, że efekty były. być może nie jakieś zniewalające, bo tylko dwa miesiące praktykowałam, ale jednak.

i mogę Wam też polecić lotion zwiększający objętość (nie wiem czy ktoś wcześniej o nim pisał?) tigi superstar. naprawdę dobry produkt.
caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:29   #1271
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
też mam cienkie włosy są delikatne, gładkie i w ogóle, ale chciałabym, żeby miały większą objętość.
i chciałabym sobie kiedyś zrobić delikatne loczki/fale trwałą, ale wątpię, żeby na moich włosach to ciekawie wyglądało.

przez jakiś czas łykałam inneov gęstość włosów i muszę przyznać, że efekty były. być może nie jakieś zniewalające, bo tylko dwa miesiące praktykowałam, ale jednak.

i mogę Wam też polecić lotion zwiększający objętość (nie wiem czy ktoś wcześniej o nim pisał?) tigi superstar. naprawdę dobry produkt.

A ten inneov to jak działał? W sensie, że miałaś bardziej puszyste wlosy czy rosło ich więcej? I po jakim czasie były efekty?
__________________
blog
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 17:23   #1272
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

mniej wypadały przede wszystkim, bo właściwie dlatego go kupiłam. szybciej rosły (w te dwa miesiące ok 8cm), mnie się wydawało, że też bardziej gęste były, bo przestałam używać środków stylistycznych zwiększających objętość.

efekty, jeśli o gęstość chodzi to gdzieś tak po miesiącu, może po półtora.
caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:46   #1273
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Próbował już ktoś nową serię Nivea Volume Sensation? Jak wrażenia???
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:23   #1274
magda_kal
Przyczajenie
 
Avatar magda_kal
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cześć! Może się powtórzę ale sprawdziłam maseczkę Wax, używam 2 razy w tygodniu od 1,5 roku i mogę śmiało polecić, włosy są mocniejsze i szybciej rosną, na grubości nie zyskały w jakimś wielkim stponiu ale się wzmocniły wiec jest ich więcej. A 2 godną polecenia kuracją jest ta tabletkami Inneov gęstość włosów, po nich włosy stają się grubsze i mocniejsze, przynajmniej tyle wiem po przeszukaniu forum internetowych, dziewczyny są zadowolone z rezultatów. Tylko trzeba konsekwentnie brać min 3 miesiace. Powodzenia.
__________________
Medżik
magda_kal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:45   #1275
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja teraz testuję maseczkę do włosów cienkich Pantene Pro-V Gęste i Mocne, Intensywna maseczka wzmacniająca narazie stosuję ją około półtora miesiąca i powiem szczerze że są efekty, ale nie takie spektakularne włosy są mocniejsze i puszystsze. Całkowitą ocene wystawie jak skończe pierwsze opakowanie, ale wydaje mi się, że warto ją wypróbować, bo nie kosztuje dużo jakieś 15zł
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:01   #1276
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

odswiezam troche temacik;]

co do objetosci, ciekawa jestem czy ktoras z was probowala juz tego nowego sprayu nivea - ktory unosi wlosy u nasady i dodaje objetosci. bylam pare dni temu w rossmamie i widzialam na polce, z rozpedu chcialam nawet kupic, ale nie kupilam bo srednio mam zaufanie do kosmetykow nivea.

szukalam na kwc to nie ma nic na ten temat, wiec jezeli ktoras z was probowala to dajcie znac jak wrazenia bo sie zastanawiam czy kupic czy nie;]
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:39   #1277
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

ja tez nie mam kompletnie zaufania do kosmetykow nivea... zawsze sie na nich przejechalam---> ale tylko jesli chodzi o pielegnacje wlosow
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:55   #1278
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

A moze suszenie na okraglej szczotce tak jak frycek robi
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 07:10   #1279
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

suszenie na okraglej szczotce (wczesniej ni suszylam wlosow tylko czekalam az same wyschna) doprowadzilo moje wlosy do stanu w ktorym jeszcze nigdy ich nie widzialam--> w negatywnym znaczeniu....
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 09:33   #1280
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
suszenie na okraglej szczotce (wczesniej ni suszylam wlosow tylko czekalam az same wyschna) doprowadzilo moje wlosy do stanu w ktorym jeszcze nigdy ich nie widzialam--> w negatywnym znaczeniu....
No fakt niszczy wlosy
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:50   #1281
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Miałam założyć osobny wątek,ale znalazłam ten o podobnej tematyce,więc się podepnę.
Chcałabym sie dowiedzeć,jak niektóre dzewczyny to robia,że ogólnie maja mało włosów,np jak mają zwiazane to jest to ceniutki kucyk,a jak rozpuszczą to nagle burza włosów.Tak jest w przypadku Alicji Bachledy-Córuś.Zawsze myślałam,że ma bardzo gęste włosy,dopoki nie zobaczyłam tego zdjęcia http://www.pudelek.pl/artykul/19035/...a_3_5_miliona/ taki koczek to ja mam Tak samo jest w przypadku Ani Przybylskiej,ale dotyczy to nie tylko gwiazd-gdyby tak było,to pomyślałabym,że to zasługa sztabu stylistow.Ale widzę takie włosy też u zwykłych dziewczyn.I tu pojawia się moje pytanie:czy to zasługa jakiejs specjalnej stylizacji,czy cecha włosów??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:08   #1282
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Też bym się chciała dowiedzieć tych sposobów. Jednak "ogon" Curuś na tym zdjęciu nie jest cienki... Poza tym każde włosy dobrze odżywione, wyprostowane, gładkie zajmują mniejszą objętość, a już szczególnie gdy są tak zakręcone jak na zdjęciu.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:05   #1283
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Też bym się chciała dowiedzieć tych sposobów. Jednak "ogon" Curuś na tym zdjęciu nie jest cienki... Poza tym każde włosy dobrze odżywione, wyprostowane, gładkie zajmują mniejszą objętość, a już szczególnie gdy są tak zakręcone jak na zdjęciu.
Nie ten ogonek nie jest taki cienki, gdzies czyt , ze Ed. Herbus zali sie , ze ma cienkie wlosy , a na jednym widac , ze sobie doczepiaa pasemka synetyczne , bo sie swieca, mysle , ze dobrym spodobem na objetosc sa wlosy falowane , np papiloty( chcoc w moim przypadku wlosy sa sianowate) albo walki takie duze , widzialam tez jak Herbus ma w takich zdj. tylko czasem mnie wkurza jak wyrywaja troche wlosow albo trzeba chodzic w nich caly dzien.
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:09   #1284
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Też bym się chciała dowiedzieć tych sposobów. Jednak "ogon" Curuś na tym zdjęciu nie jest cienki... Poza tym każde włosy dobrze odżywione, wyprostowane, gładkie zajmują mniejszą objętość, a już szczególnie gdy są tak zakręcone jak na zdjęciu.

No może cienki nie,ale na pewno nie tak gruby jak myślałam,że ma takie włosy.Jak ja sobie zrobie takiego koczka to mam podobną grubość,ale jak rozpuszczę włosy to są cienkie Falowanie niby pomaga,ale środki do utrwalania fal obciążaja mi włosy,a bez nich ani rusz.

Co do Herbuś,to mi sie bardzo podobają jej włosy i zawsze myslałam,że ma grube,choć jej kucyk też nie jest zbyt bujny.Na pudlu przeczytałam,że walczy z przeswitami,podobnie jak Liszowska-oba te przypadki są dla mnie zaskoczeniem
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:13   #1285
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Może wkleiłabyś zdjęcie swoich włosów w kucyku i rozpuszczonych( w war. normalnych, nie zaraz po rozczesaniu).
Na innym wątku przeczytałam o szamponie Elseve Ujędrniającym, podobno włosy są po nim bardziej puszyste i czytałam też o lotionie Seboradin. Jednak nie próbowałam ich.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:26   #1286
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
No może cienki nie,ale na pewno nie tak gruby jak myślałam,że ma takie włosy.Jak ja sobie zrobie takiego koczka to mam podobną grubość,ale jak rozpuszczę włosy to są cienkie Falowanie niby pomaga,ale środki do utrwalania fal obciążaja mi włosy,a bez nich ani rusz.

Co do Herbuś,to mi sie bardzo podobają jej włosy i zawsze myslałam,że ma grube,choć jej kucyk też nie jest zbyt bujny.Na pudlu przeczytałam,że walczy z przeswitami,podobnie jak Liszowska-oba te przypadki są dla mnie zaskoczeniem
No tak gwiazdki maja fajne wlosy jak ich wystylizuja malo , ktora ma na codzien fajne wlosy i dba sama o nie , no wlasnie wklej zdjecia , to moze stosuj jakies bardziej naturalne kosmetyki moze z Joanny , albo Farmony
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:57   #1287
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

moze ktos dac znac na czym do dokladnie polega ze zeby nadac wlosa objetosci to walki do wlosow sie uklada jakos u nasady wlosow?
bo ja nie za bardzo ogarniam, a slyszalam o czyms takim
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:39   #1288
Paranoir
Raczkowanie
 
Avatar Paranoir
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 107
GG do Paranoir
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Na podsuszone, ale lekko jeszcze wilgotne włosy nakładasz grube wałki, włosy na czybku głowy tzw. koronę dobrze jest też użyć lekkiego spray'u do stylizacji, np. Wella Dwudniowa Objętość, albo z serii Nivea niebieska.

suszysz suszarką.
Po zdięciu wałków włosy układasz palcami, spryskać lekkim lakierem i

Gotowe

mam nadzieję, że o to Ci chodziło?
__________________
Le ciel étoilé au-dessus de moi et la loi morale en moi.

Immanuel Kant
Paranoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:14   #1289
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dołączam się jako kolejna cienkowłosa. Zapuszczam moje liche kłaczki,chciałabym je mieć do łopatek, jak na razie sięgają trochę za ramiona. Są to najdłuższe włosy jakie kiedykolwiek miałam ale muszę przyznać że naprawdę nie wyglądają źle,wręcz przeciwnie Farbuję je co miesiąć, nie jestem w stanie przestać, moje naturalne są takie..brzydkie

A żeby was pocieszyć. Moja koleżanka z klasy też ma strasznie cienkie włosy, jak je zwiąże to ma z tyłu niezbyt okazały "ogon". Ale jak je rozpuści to wyglądają pięknie A dodam,że ma ona włosy aż do pasa Łudzę się,że za 3 lata, jak pozbędę się cieniowania to będę miała włosy jak ona
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:12   #1290
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Mi tez pomaga seria pantene.
rowniez zapuszczam. Udowodnie wszystkim ze cienkie wlosy wcale nie musza byc krotkie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.