Lubię zakazy:/Dziwne??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 13:51   #1
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111

Lubię zakazy:/Dziwne???


Witam Was drogie wizazanki.Nie wiem czy to co opisze jest normalne,chcialabym wiedziec czy sa tu jeszcze osoby podobne do mnie."problem" jak w tytule.Jestem z facetem od kilkunastu miesiecy,jest osoba stanowcza itd.A ja lubię dostawac od niego zakazy .Nie jestem zadna masochistka,nic w tym stylu nie chodzi tu o ponizanie,kierowanie do mnie wulgarnych slow itp,poprostu lubie kiedy on mi czegos zabroni,gdy chcę cos zrobic a on powie nie,no rozne sytuacje mozna przytaczac.Czy to jest normalne??
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:01   #2
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie wizazanki.Nie wiem czy to co opisze jest normalne,chcialabym wiedziec czy sa tu jeszcze osoby podobne do mnie."problem" jak w tytule.Jestem z facetem od kilkunastu miesiecy,jest osoba stanowcza itd.A ja lubię dostawac od niego zakazy .Nie jestem zadna masochistka,nic w tym stylu nie chodzi tu o ponizanie,kierowanie do mnie wulgarnych slow itp,poprostu lubie kiedy on mi czegos zabroni,gdy chcę cos zrobic a on powie nie,no rozne sytuacje mozna przytaczac.Czy to jest normalne??
ja przyznam, że nie kumam jak to się objawia? Dlaczego to lubisz? Przytocz sytuacje... Bo ja nie rozumiem na przykład
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:04   #3
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Tak jest normalne w związku, to się nazywa kompromis...
Raz Ty ustępujesz, raz on, jak Ty go poprosisz żeby czegoś nie robił bo Ci zależy, to on postara sie dostosować. Tutaj mamy przykład że on nie chce żebyś czegos robila / daje zakaz, a Ty się z tym zgadzasz. To że lubisz jak on Ci dyktuje co masz robić świadczy o tym że jesteś bardzo zagubiona w zyciu, chcesz żeby ktoś inny podejmował za Ciebie decyzje i prowadził Cię za rączkę.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:05   #4
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie wizazanki.Nie wiem czy to co opisze jest normalne,chcialabym wiedziec czy sa tu jeszcze osoby podobne do mnie."problem" jak w tytule.Jestem z facetem od kilkunastu miesiecy,jest osoba stanowcza itd.A ja lubię dostawac od niego zakazy .Nie jestem zadna masochistka,nic w tym stylu nie chodzi tu o ponizanie,kierowanie do mnie wulgarnych slow itp,poprostu lubie kiedy on mi czegos zabroni,gdy chcę cos zrobic a on powie nie,no rozne sytuacje mozna przytaczac.Czy to jest normalne??
A o jakiego rodzaju zkazy chodzi.? Jak Chłopak Ci powie nie idziesz na impreze i koniec? czy jak??Bo jeśli lubisz zakazy to może przez to czujesz że się Tobą interesuje?
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:16   #5
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie wizazanki.Nie wiem czy to co opisze jest normalne,chcialabym wiedziec czy sa tu jeszcze osoby podobne do mnie."problem" jak w tytule.Jestem z facetem od kilkunastu miesiecy,jest osoba stanowcza itd.A ja lubię dostawac od niego zakazy .Nie jestem zadna masochistka,nic w tym stylu nie chodzi tu o ponizanie,kierowanie do mnie wulgarnych slow itp,poprostu lubie kiedy on mi czegos zabroni,gdy chcę cos zrobic a on powie nie,no rozne sytuacje mozna przytaczac.Czy to jest normalne??

Lubisz zakazy, a może po prostu lubisz, jak ktoś steruje twoim życiem? Bo sama jesteś niezdecydowana, może niepoukładana trochę i wolisz, jeśli ktoś podejmuje decyzje za ciebie i pokazuje- w tym przypadku- co ci wolno, a czego nie?
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:17   #6
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

tak bywa jak sie ma za soba zwiazek/związki z pantoflarzem i poprzedni partner zadaje milon zbędnych pytań typu: "kochanie jakie dziś zjesz ziemniaczki? w całości, w plasterkach, purre, czy może frytki?" A tu kobieta oczekuje żeby facet przyszedł z pracy i powiedział "zrób mi frytki, tylko szybko bo jestem głodny ". Mam taką koleżankę która mówi że jak jej facet czegoś zabrania (np że nie pójdzie na impreze) to ja to strasznie kręci
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:24   #7
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Ludzie, ktorzy nie lubia albo nie potrafia samodzielnie myslec, i nie chca ponosic konsekwecji za wlasne czyny, beda wlasnie chcieli zeby ktos im czegos zakazywal czy cos kazal. proste.
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 14:25   #8
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
Ludzie, ktorzy nie lubia albo nie potrafia samodzielnie myslec, i nie chca ponosic konsekwecji za wlasne czyny, beda wlasnie chcieli zeby ktos im czegos zakazywal czy cos kazal. proste.
Niekoniecznie - czasem to po prostu kręci... hmm... seksualnie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Jestem z facetem od kilkunastu miesiecy,jest osoba stanowcza itd.A ja lubię dostawac od niego zakazy .Nie jestem zadna masochistka,nic w tym stylu nie chodzi tu o ponizanie,kierowanie do mnie wulgarnych slow itp,poprostu lubie kiedy on mi czegos zabroni,gdy chcę cos zrobic a on powie nie,no rozne sytuacje mozna przytaczac.Czy to jest normalne??
Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
tak bywa jak sie ma za soba zwiazek/związki z pantoflarzem i poprzedni partner zadaje milon zbędnych pytań typu: "kochanie jakie dziś zjesz ziemniaczki? w całości, w plasterkach, purre, czy może frytki?" A tu kobieta oczekuje żeby facet przyszedł z pracy i powiedział "zrób mi frytki, tylko szybko bo jestem głodny ". Mam taką koleżankę która mówi że jak jej facet czegoś zabrania (np że nie pójdzie na impreze) to ja to strasznie kręci


Hehe... gwiazdko23 mnie się wydaje, że po prostu kręcą Cię władczy, stanowczy faceci
Ja tam nic w tym złego nie widzę - przecież Ty to lubisz a on Cię szanuje i w żaden sposób nie poniża. Czyli jest ok

Edytowane przez maja79
Czas edycji: 2009-07-29 o 14:28
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:31   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie wizazanki.Nie wiem czy to co opisze jest normalne,chcialabym wiedziec czy sa tu jeszcze osoby podobne do mnie."problem" jak w tytule.Jestem z facetem od kilkunastu miesiecy,jest osoba stanowcza itd.A ja lubię dostawac od niego zakazy .Nie jestem zadna masochistka,nic w tym stylu nie chodzi tu o ponizanie,kierowanie do mnie wulgarnych slow itp,poprostu lubie kiedy on mi czegos zabroni,gdy chcę cos zrobic a on powie nie,no rozne sytuacje mozna przytaczac.Czy to jest normalne??
Są różne przejawy masochizmu I jeśli Ci się to podoba i Cię to jakoś "kręci" że facet ma nad Tobą "władzę", to ja to właśnie odbieram jako osobowość masochistyczną. Tu nie musi być bólu, poniżenia, wulgarności - poddawanie się czyjejś kontroli i czerpanie z tego przyjemności wystarczy.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:33   #10
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Jak kogos seksualnie kreci to, ze parnter zabrania mu isc na impreze, to ja wysiadam.
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:38   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Nie zakładaj więcej takich wątków !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 14:56   #12
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
Jak kogos seksualnie kreci to, ze parnter zabrania mu isc na impreze, to ja wysiadam.
Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale... ja ją rozumiem

Jestem silną osobowością, taką, co to zwykle nie daje sobie w kaszę dmuchać i kiedys byłam w związku, gdzie ja coś chciałam - to dostawałam. Dochodziło do tego, że prowokowałam sytuacje, aby usłyszeć, że mój były się na coś nie zgadza, żeby usłyszeć - NIE, nie podoba mi się to, nie zgadzam się, itd itp. Jak to mi ktoś później powiedział - potrzebuję faceta z jajami
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:24   #13
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie wizazanki.Nie wiem czy to co opisze jest normalne,chcialabym wiedziec czy sa tu jeszcze osoby podobne do mnie."problem" jak w tytule.Jestem z facetem od kilkunastu miesiecy,jest osoba stanowcza itd.A ja lubię dostawac od niego zakazy .Nie jestem zadna masochistka,nic w tym stylu nie chodzi tu o ponizanie,kierowanie do mnie wulgarnych slow itp,poprostu lubie kiedy on mi czegos zabroni,gdy chcę cos zrobic a on powie nie,no rozne sytuacje mozna przytaczac.Czy to jest normalne??
Ee tam, nie ma się czym przejmować Jeśli oboje się nawzajem szanujecie, dbacie o swoje potrzeby i kochacie się i mimo tych zakazów możesz realizować swoje potrzeby,pasje,utrzymywać znajomości itd. to nie widzę w tym nic złego. Ot, taka "dewiacja" niegroźna, większość ludzi ma jakieś swoje dziwactwa
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:33   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
Jak kogos seksualnie kreci to, ze parnter zabrania mu isc na impreze, to ja wysiadam.
W sumie to czemu? Chodzi o dominację... Jak ktoś ma takie, hm, upodobania, to jego/jej sprawa To się zdarza i wcale nie jest takie rzadkie.
Bywały też takie teorie, że niektórzy wchodzą w związki, w których teoretycznie są nieszczęśliwi, obwarowani zakazami, zdominowani (i niby niezadowoleni, ale jednocześnie związku nie kończą i kończyć nie chcą) i żyją w nich właśnie dlatego, że mają tzw. osobowość masochistyczną, tu wcale nie musi o seks chodzić.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:20   #15
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Są różne przejawy masochizmu I jeśli Ci się to podoba i Cię to jakoś "kręci" że facet ma nad Tobą "władzę", to ja to właśnie odbieram jako osobowość masochistyczną. Tu nie musi być bólu, poniżenia, wulgarności - poddawanie się czyjejś kontroli i czerpanie z tego przyjemności wystarczy.
zgadzam sie
może po prostu to w sobie zaakceptuj, choć może Ci być ciężko w życiu z takim podejściem
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:28   #16
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Powinnaś być z takim facetem, jak ja. Na wszystko słyszałam "NIE"
- nie maluj się
- nie kąp się
- nie patrz na innych
- nie wychodź z domu
- nie siedź przy komputerze
etc.

pasuje?
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:50   #17
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie wizazanki.Nie wiem czy to co opisze jest normalne,chcialabym wiedziec czy sa tu jeszcze osoby podobne do mnie."problem" jak w tytule.Jestem z facetem od kilkunastu miesiecy,jest osoba stanowcza itd.A ja lubię dostawac od niego zakazy .Nie jestem zadna masochistka,nic w tym stylu nie chodzi tu o ponizanie,kierowanie do mnie wulgarnych slow itp,poprostu lubie kiedy on mi czegos zabroni,gdy chcę cos zrobic a on powie nie,no rozne sytuacje mozna przytaczac.Czy to jest normalne??
Ja do pewnego stopnia tez tak mam, oczywiscie bez przesady, nie znoslabym, gdyby facet wszystkiego mi zabranial, ale lubie jak czasem powie mi co mam zrobic a czego nie powinnam. Wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze wtedy kobieta czuje sie pewnie, widzi, ze ma faceta ktory potrafi podjac decyzje, pokierowac nia, wie, co jest dla niej dobre. Jestem za.

Ale moze po prostu jestesmy nielicznymi kobietami, ktora nie staly sie rozhisteryzowanymi feministkami (zaakceptujmy to, ze nie jestesmy facetami, my mamy swoje przywileje a oni swoje i tak jest dobrze )
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:52   #18
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Jezu, a już myślałam, że coś ze mną nie tak...

Tez mnie kręci, jak mój TŻ mi czegoś zakazuje/rozkazuje. Nie zawsze, zwłaszcza, że on też nie robi tego często, ale jak czasem mi tak surowo powie, żebym tyle nie paliła, albo nie przeklinała, albo jak mi takim władczym tonem powie "Masz być u mnie o 19!" to ja wtedy aż mam motyle w brzuchu. I tez czasem prowokuję sytuacje, zeby móc coś takiego usłyszeć.
Mamy zdrowy związek, rozmawiamy ze sobą dużo, oboje potrafimy pójść na kompromis, rozumiemy się i szanujemy, ale czasem lubię, jak mi tak "pokróluje" troszkę, to jest podniecające
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:11   #19
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Jezu, a już myślałam, że coś ze mną nie tak...

Tez mnie kręci, jak mój TŻ mi czegoś zakazuje/rozkazuje. Nie zawsze, zwłaszcza, że on też nie robi tego często, ale jak czasem mi tak surowo powie, żebym tyle nie paliła, albo nie przeklinała, albo jak mi takim władczym tonem powie "Masz być u mnie o 19!" to ja wtedy aż mam motyle w brzuchu. I tez czasem prowokuję sytuacje, zeby móc coś takiego usłyszeć.
Mamy zdrowy związek, rozmawiamy ze sobą dużo, oboje potrafimy pójść na kompromis, rozumiemy się i szanujemy, ale czasem lubię, jak mi tak "pokróluje" troszkę, to jest podniecające
Dokładnie o to chodzi Poprostu załozylam wątek,bo myślałam,że tylko ja mam takie dziwactwa.A nie jak wyżej opisują niektóre dziewczyny,że jestem osobą zagubioną w zyciu itd-bzdura (nie mam ze sobą takich problemów)
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 18:46   #20
conslusion
Rozeznanie
 
Avatar conslusion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 586
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Nie jesteś sama. Też to lubię. Chociaż ja w większości z takich 'zakazów' nic sobie nie robię, bo jednak nie cieszy mnie, kiedy ktoś mnie ogranicza. Ale lubię czasem usłyszeć tym stanowczym tonem: 'wybij sobie z głowy tą imprezę' hihi
Chociaż np. przez 6 lat nigdy jeszcze Tż nie widział mnie z papierosem w ustach, a choć nie nałogowo, to czasem palę.

Rozkazów natomiast nie toleruję.

Aha, w moim przypadku nie chodzi o żadne sterowanie życiem czy podejmowanie za mnie decyzji. Podnieca mnie to, że mój Tż to konkretny, twardy facet z własnym zdaniem. No, czasem zbyt uparty ...
Moja przyjaciółka np. ma totalnego pantoflarza. Czasem sobie myślę: kurcze, szkoda, że z moim nie idzie mi tak gładko - ale to zdarza się bardzo, bardzo rzadko. W większości sytuacji mam ochotę powiedzieć: chłopie, pokaż jaja! Pantoflarstwo jest żałosne.
conslusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 21:27   #21
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez conslusion Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama. Też to lubię. Chociaż ja w większości z takich 'zakazów' nic sobie nie robię, bo jednak nie cieszy mnie, kiedy ktoś mnie ogranicza. Ale lubię czasem usłyszeć tym stanowczym tonem: 'wybij sobie z głowy tą imprezę' hihi
Chociaż np. przez 6 lat nigdy jeszcze Tż nie widział mnie z papierosem w ustach, a choć nie nałogowo, to czasem palę.

Rozkazów natomiast nie toleruję.

Aha, w moim przypadku nie chodzi o żadne sterowanie życiem czy podejmowanie za mnie decyzji. Podnieca mnie to, że mój Tż to konkretny, twardy facet z własnym zdaniem. No, czasem zbyt uparty ...
Moja przyjaciółka np. ma totalnego pantoflarza. Czasem sobie myślę: kurcze, szkoda, że z moim nie idzie mi tak gładko - ale to zdarza się bardzo, bardzo rzadko. W większości sytuacji mam ochotę powiedzieć: chłopie, pokaż jaja! Pantoflarstwo jest żałosne.
oczywiście u mnie tez nie chodzi o rozkazy a jesli chodzi o pantoflarstwo-to fakt moj byly byl takim typem i moze dlatego taka jestem
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:56   #22
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Ja sądzę, że to jest normalne. Przez zakazy Twojego chłopaka czujesz, że on się Tobą interesuje i dba o Ciebie. Czasami chciałabym, żeby mój facet mi czegoś zabraniał .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:05   #23
last week
Raczkowanie
 
Avatar last week
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 226
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

taki fetysz widocznie
last week jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:23   #24
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Dokładnie o to chodzi Poprostu załozylam wątek,bo myślałam,że tylko ja mam takie dziwactwa.A nie jak wyżej opisują niektóre dziewczyny,że jestem osobą zagubioną w zyciu itd-bzdura (nie mam ze sobą takich problemów)
jeżeli potwierdzasz przykłady Aivilo to uważam że lubisz jak sie o Ciebie troszczy, a nie że lubisz zakazy... No bo chyba nie sprawiło by Ci przyjemności gdybys się umówiła z koleżanką z którą się długo nie widziałaś i nagle Twój TŻ wyskakuje z tekstem "nigdzie nie pójdziesz"
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:28   #25
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Lubię zakazy:/Dziwne???

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
jeżeli potwierdzasz przykłady Aivilo to uważam że lubisz jak sie o Ciebie troszczy, a nie że lubisz zakazy... No bo chyba nie sprawiło by Ci przyjemności gdybys się umówiła z koleżanką z którą się długo nie widziałaś i nagle Twój TŻ wyskakuje z tekstem "nigdzie nie pójdziesz"
Można tak to ująć.Bardzo często lubię zachowywać się jak pępek świata(wiem wiem głupie),ale właśnie po to jest mi to chyba potrzebne jak twardo wyrazi swoje zdanie,bądź nawet czegoś zabroni
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.