Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 22:32   #2761
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy moge byc w ciaży.? BŁAGAM POMOCY!

boszz, dziewczyny rozejrzyjcie sie troche na wizazu... kropka tysiac razy juz tlumaczyla ze preejakulat nie zawiera plemnikow... mi sie juz to dawno w psyche wrylo a wy dalej biedne dziewczyny stresujecie...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:46   #2762
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Czy moge byc w ciaży.? BŁAGAM POMOCY!

hm dla mnie lekarz ginekolog jest większym aurytetem niż kropka na wizażu...

poza tym skądś się biorą te ciąże , które są mimo metody stosunków przerywanych, z powietrza ich nie ma...

i jeszcze jedno - dziewczyny, jesli macie w perspetywie stres zwiazany z niepewnością - błagam idźcie do apteki, najtanszy test ciążowy kosztuje 6,50!!!!! tyle co piwo!
__________________
nałogowa leniuchowiczka
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:07   #2763
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy moge byc w ciaży.? BŁAGAM POMOCY!

ale kropka tego sobie nie wymyslila.
ginekolog a dobry ginekolog to jest roznica. moze znajdz tego dobrego i jego DOKLADNIE wypytaj. zaznaczam DOKLADNIE, bo wielu moze podac ci uproszczona wersje i powiedziec "tak" zamiast wytlumaczyc jak to naprawde jest.
jakby preejakulat zawieral plemniki to byloby nas o wieeele wiecej.
preejakulat sam w sobie nie ma plemnikow, jedynie jak dojdzie do stosunku niezabezpieczonego po krotkim czasie od poprzedniego wytrysku to w nasieniowodach moga pozostac plemniki z 'poprzedniego razu' i wtedy mozna brac pod uwage ewentualne zaplodnienie.
koniec.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:12   #2764
agnello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Takie mam, pewnie głupie pytanie... Jeśli miałam zupełnie normalny okres, o czasie, obfity i takie tam, to nie ma ŻADNEJ możliwości,żebym była w ciąży, prawda? Wiem,że głupio się schizuję, ale pobolewa mnie jakos dziwnie brzuch i jakoś w ogóle mętnie się czuję, okres skończył mi się 3 dni temu i w tym momencie cyklu nigdy tak nie mam.
__________________
nie lubię się bać
agnello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:57   #2765
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

czesc dziewczyny, mam pytanie

Nie wiem gdzie napisac wievc spytam sie w tym watku. Czy ktos wie czy istnieje jakis watek o tematyce: co jesc bedac w ciazy??

I jak go znalezc??? Jak ktos wie to dzieki za odpowiedz
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:00   #2766
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondyna165 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, mam pytanie

Nie wiem gdzie napisac wievc spytam sie w tym watku. Czy ktos wie czy istnieje jakis watek o tematyce: co jesc bedac w ciazy??

I jak go znalezc??? Jak ktos wie to dzieki za odpowiedz
http://ciazaporod.pl/ciaza_ciaza_i_d...ykul,1126.html
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:24   #2767
ohhcourtney
Raczkowanie
 
Avatar ohhcourtney
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
Ja mam zwykle w rożne dni, najczęściej piątki ale zdarza się, że w soboty a nawet w niedziele dostaje.
Więc się nie przejmuj powinno przyjść w ciągu przerwy
dziękuję wszystkim za odpowiedzi, krwawienie dostałam dziś (4-ty dzień przerwy).
__________________
brak autorytetów wokół pobudza mnie, aby stać się autorytetem dla innych.
ohhcourtney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 13:28   #2768
gosiabeata
Raczkowanie
 
Avatar gosiabeata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 64
GG do gosiabeata
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dziękuję za szczere porady,ale mam jeszcze pytanie,po takiej operacji jak moja kiedy będę mogła zajść w ciążę,może na tym forum odpowiada jakiś lekarz ginekolog
gosiabeata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:59   #2769
Blucat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Ja tez dziekuje za hmm porady dostalam wczoraj okres teraz umieram z bolu.. :p
__________________
Blucat =))
Blucat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 14:00   #2770
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez gosiabeata Pokaż wiadomość
dziękuję za szczere porady,ale mam jeszcze pytanie,po takiej operacji jak moja kiedy będę mogła zajść w ciążę,może na tym forum odpowiada jakiś lekarz ginekolog
Na tym forum już dawno nie ma ginekologa. Może zapytaj swojego ortopedy bardziej niż ginekologa?
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 16:13   #2771
aga505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

moniczka i co robiłas ten test bo mam podobna sytuację do ciebie
aga505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 16:29   #2772
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa
Co mi jest?

Dziewczyny...zastanawiam sie co moze mi dolegac i mam nadzieje,ze chociaz w malej czesci mi pomozecie..
Otoz wszystko zaczelo sie w czerwcu gdy 18 (czyli jak byl przewidziany) dostalam okres. Trwal on 5 dni i wszystko wydawaloby sie normalne gdybym po 16 dniach nie dostala kolejnego. No coz...nigdy nie mialam problemow z nieregularnymi miesiaczkami,a tu taka niespodzianka. Nie przejelam sie tym za bardzo,ale 25 lipca popelnilismy blad z moim facetem i kochalismy sie bez zabezpieczenia,powtorzyli smy to tez 1 sierpnia popoludniu. Moj TZ przed wytryskiem wyszedl ze mnie i okolo godziny 22 tego samego dnia zauwazylam na bieliznie plamy. Myslalam,ze dostalam okresu,ale cos mi sie nie zgadzalo,bo przeciez ostatni skonczyl mi sie 13 lipca,a tu dopiero 1 sierpien...Zabezpieczylam sie jednak i zaczelam swietowac swoje urodziny...Jednak przy kazdej wizycie w toalecie nie widzialam juz zadnych sladow po krwi,a na drugi dzien zauwazylam tylko lekkie plamienie. Z poczatku myslalam,ze moze podczas seksu zostalo cosik uszkodzone w srodku i to dlatego jednak 3 sierpnia jak rowniez i dzisiaj mialam silne bole brzucha,takie jakie miewam przy okresie. I teraz sie zastanawiam...co mi moze byc? Czuje sie tak jak w trakcie miesiaczki,tzn. (mam bole brzucha,mdlosci),jednak nie krwawie jak zawsze tylko mam male plamienie...Co mi moze byc?Strasznie sie boje,bo nie wiem czy to ciaza,czy moze jestem chora,albo to zwykle zaburzenia?
__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 16:47   #2773
robaczek37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witajcie dziewczyny,
jak nadal nie dostałm @ ale dzisij zrobilam sobie test i wyszedl negatywny... wiec mysle ze wszystkie moje stresy i przeszły stan zapalny moze przyczyniająsię na to,że mam takie spoźnienie...hmmmm sama nie wiem co myslec...jak tylko sie cos zmini-dostane @ to oczywiscie podziele sie ta wiadomoscia.Oczywiscie jestem nadal otwarta na Wasze porady i uwagi.

Edytowane przez robaczek37
Czas edycji: 2009-08-04 o 16:50
robaczek37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 17:07   #2774
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez Gazelaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny...zastanawiam sie co moze mi dolegac i mam nadzieje,ze chociaz w malej czesci mi pomozecie..
Otoz wszystko zaczelo sie w czerwcu gdy 18 (czyli jak byl przewidziany) dostalam okres. Trwal on 5 dni i wszystko wydawaloby sie normalne gdybym po 16 dniach nie dostala kolejnego. No coz...nigdy nie mialam problemow z nieregularnymi miesiaczkami,a tu taka niespodzianka. Nie przejelam sie tym za bardzo,ale 25 lipca popelnilismy blad z moim facetem i kochalismy sie bez zabezpieczenia,powtorzyli smy to tez 1 sierpnia popoludniu. Moj TZ przed wytryskiem wyszedl ze mnie i okolo godziny 22 tego samego dnia zauwazylam na bieliznie plamy. Myslalam,ze dostalam okresu,ale cos mi sie nie zgadzalo,bo przeciez ostatni skonczyl mi sie 13 lipca,a tu dopiero 1 sierpien...Zabezpieczylam sie jednak i zaczelam swietowac swoje urodziny...Jednak przy kazdej wizycie w toalecie nie widzialam juz zadnych sladow po krwi,a na drugi dzien zauwazylam tylko lekkie plamienie. Z poczatku myslalam,ze moze podczas seksu zostalo cosik uszkodzone w srodku i to dlatego jednak 3 sierpnia jak rowniez i dzisiaj mialam silne bole brzucha,takie jakie miewam przy okresie. I teraz sie zastanawiam...co mi moze byc? Czuje sie tak jak w trakcie miesiaczki,tzn. (mam bole brzucha,mdlosci),jednak nie krwawie jak zawsze tylko mam male plamienie...Co mi moze byc?Strasznie sie boje,bo nie wiem czy to ciaza,czy moze jestem chora,albo to zwykle zaburzenia?
może to być ciąża.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 17:25   #2775
mgielka
Raczkowanie
 
Avatar mgielka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: HomeSweetHome
Wiadomości: 93
Dot.: Co mi jest?

Moze w ostatnim czasie przeżywałaś jakieś silne stresy albo przeszłaś drastyczną dietę? Jak wspomniałaś po pierwszym "przyspieszonym" krwawieniu bardzo się przejęłaś, więc może to wpłynęło na kolejne niespodzianki... jest wiele potencjalnych przyczyn (wycieczka za granicę i zmiany klimatyczne, odstawienie lub rozpoczęcie przyjmowania jakichś leków)... najlepiej byłoby skonsultować się z lekarzem. Przeprowadzi fachową rozmowę i na pewno postawi konkretną diagnozę, co zaoszczędzi Ci stresów związanych z zastanawianiem się nad tym o co może chodzić.
Odwagi <uścisk>
__________________

Dopóki mogę iść o własnych siłach - pójdę tam, gdzie zechcę!

'Umrę Ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy — swoje
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz'.
(J. Tuwim - Inne)
mgielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 17:26   #2776
lilliaan19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

i ja róznież czekam na okres jak na zbawienie... :/ powinien się pojawić dokładnie 7 czy 8 sierpnia
lilliaan19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 17:28   #2777
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa
Dot.: Co mi jest?

Ojj...gdyby to bylo wszystko takie proste...Na lekarza nie mam czasu,bo ciagle praca i praca,a pozatym wiem,ze diagnoza bedzie nijaka i zostanie mi przepisany paracetamol jak to w Anglii bywa...
__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 17:38   #2778
mgielka
Raczkowanie
 
Avatar mgielka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: HomeSweetHome
Wiadomości: 93
Dot.: Co mi jest?

Jeśli najgorszą wersję odrzucasz (ciąża), to postaraj się nie myśleć o tym problemie... może z czasem wszystko wróci do normy. Piszesz o Anglii... jeśli wyjeżdżałaś niedawno to być może zmiana otoczenia, sytuacji życiowej na to wpłynęła. U mnie okres żyje swoim życiem np.kiedy mam sesję na studiach -zarywam noce, nie mam czasu jeść itp... Jest wyjątkowo wybredny na moje humory...
__________________

Dopóki mogę iść o własnych siłach - pójdę tam, gdzie zechcę!

'Umrę Ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy — swoje
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz'.
(J. Tuwim - Inne)
mgielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 17:51   #2779
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez mgielka Pokaż wiadomość
Jeśli najgorszą wersję odrzucasz (ciąża), to postaraj się nie myśleć o tym problemie... może z czasem wszystko wróci do normy. Piszesz o Anglii... jeśli wyjeżdżałaś niedawno to być może zmiana otoczenia, sytuacji życiowej na to wpłynęła. U mnie okres żyje swoim życiem np.kiedy mam sesję na studiach -zarywam noce, nie mam czasu jeść itp... Jest wyjątkowo wybredny na moje humory...

dlaczego ma odrzucać 'wersję ciąży'? parę razy uprawiała seks bez zabezpieczenia i to jeszcze przy rozregulowanym cyklu. co z tego, że teraz mówi, że to był błąd. się najpierw myśli, a potem robi.
i dlaczego ma nie myśleć o problemie? moim zdaniem zaburzenia w cyklu, jakieś bóle brzucha nieznanej przyczyny albo plamienia zawsze powinny zaniepokoić i być skonsultowane z lekarzem.
no ale jeśli nie, "bo lekarze beznadziejni" no to nie...
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 18:19   #2780
mgielka
Raczkowanie
 
Avatar mgielka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: HomeSweetHome
Wiadomości: 93
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość

dlaczego ma odrzucać 'wersję ciąży'? parę razy uprawiała seks bez zabezpieczenia i to jeszcze przy rozregulowanym cyklu. co z tego, że teraz mówi, że to był błąd. się najpierw myśli, a potem robi.
i dlaczego ma nie myśleć o problemie? moim zdaniem zaburzenia w cyklu, jakieś bóle brzucha nieznanej przyczyny albo plamienia zawsze powinny zaniepokoić i być skonsultowane z lekarzem.
no ale jeśli nie, "bo lekarze beznadziejni" no to nie...
Wystarczy zrobić prosty test a wtedy można odrzucić. A skoro minęło już sporo czasu od początku tych anomalii to wynik powinien być przecież wiarygodny... Jeśli to nie ciąża to może po prostu "tymczasowe" rozregulowanie... Takie historie zdarzały się i mi dlatego mówię, ze nie koniecznie oznacza to coś poważnego... Ale jak wspomniałam wcześniej- lekarz rozwiałby wszystkie wątpliwości.
Pozdrawiam.
__________________

Dopóki mogę iść o własnych siłach - pójdę tam, gdzie zechcę!

'Umrę Ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy — swoje
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz'.
(J. Tuwim - Inne)
mgielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 18:20   #2781
bambucia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kościerzyna
Wiadomości: 10
Dot.: Co mi jest?

najpierw kochana zrób test ciążowy a jak wyjdzie negatywnie to idż po prostu do lekarza on nie gryzie . a jak pozytywnie to sama wiesz co zrobisz .
bambucia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 18:29   #2782
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez mgielka Pokaż wiadomość
Wystarczy zrobić prosty test a wtedy można odrzucić. A skoro minęło już sporo czasu od początku tych anomalii to wynik powinien być przecież wiarygodny... Jeśli to nie ciąża to może po prostu "tymczasowe" rozregulowanie... Takie historie zdarzały się i mi dlatego mówię, ze nie koniecznie oznacza to coś poważnego... Ale jak wspomniałam wcześniej- lekarz rozwiałby wszystkie wątpliwości.
Pozdrawiam.
no tak, ale ona testu jeszcze nie zrobiła, więc ciąży nie może wykluczyć
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 18:36   #2783
mgielka
Raczkowanie
 
Avatar mgielka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: HomeSweetHome
Wiadomości: 93
Dot.: Co mi jest?

To powinna być pierwsza rzecz jaką się robi prowadząc "beztroskie życie seksualne", trzeba znać konsekwencje takiego postępowania i przygotować się na ewentualne skutki- w tej kwestii to nawet nie trzeba prosić o poradę...
__________________

Dopóki mogę iść o własnych siłach - pójdę tam, gdzie zechcę!

'Umrę Ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy — swoje
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz'.
(J. Tuwim - Inne)
mgielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 18:52   #2784
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez mgielka Pokaż wiadomość
Wystarczy zrobić prosty test a wtedy można odrzucić. A skoro minęło już sporo czasu od początku tych anomalii to wynik powinien być przecież wiarygodny... Jeśli to nie ciąża to może po prostu "tymczasowe" rozregulowanie... Takie historie zdarzały się i mi dlatego mówię, ze nie koniecznie oznacza to coś poważnego... Ale jak wspomniałam wcześniej- lekarz rozwiałby wszystkie wątpliwości.
Pozdrawiam.
skoro wspolzyla 25 lipca i 1 sierpnia to test jej nic nie da, podobnie jak lekarz.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:13   #2785
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez mgielka Pokaż wiadomość
To powinna być pierwsza rzecz jaką się robi prowadząc "beztroskie życie seksualne", trzeba znać konsekwencje takiego postępowania i przygotować się na ewentualne skutki- w tej kwestii to nawet nie trzeba prosić o poradę...

Zastanawiam sie dlaczego krytykujesz moj sposob zycia...Czy ja napisalam,ze jesli to bedzie ciaza to sie zabije i w ogole? Jesli okaze sie,ze jestem w ciazy nic sie wielkiego nie stanie,bo jestem gotowa na dziecko..Boje sie tylko,ze to moze byc cos gorszego jak naprzyklad choroba czy cos.


__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:16   #2786
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez Gazelaaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie dlaczego krytykujesz moj sposob zycia...Czy ja napisalam,ze jesli to bedzie ciaza to sie zabije i w ogole? Jesli okaze sie,ze jestem w ciazy nic sie wielkiego nie stanie,bo jestem gotowa na dziecko..Boje sie tylko,ze to moze byc cos gorszego jak naprzyklad choroba czy cos.


dlatego, że napisałaś:

Cytat:
Napisane przez Gazelaaa Pokaż wiadomość
25 lipca popelnilismy blad z moim facetem i kochalismy sie bez zabezpieczenia,powtorzylismy to tez 1 sierpnia popoludniu.
z tego wnioskujemy, że w ciąży nie chcesz być.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:22   #2787
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
skoro wspolzyla 25 lipca i 1 sierpnia to test jej nic nie da, podobnie jak lekarz.

No wlasnie,a wiec musze poczekac jeszcze jakis tydzien,aby zrobic tescik...Niepokoi mnie ten bol brzucha doslownie identyczny jak w czasie okresu ehh

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
dlatego, że napisałaś:



z tego wnioskujemy, że w ciąży nie chcesz być.

Owsze nie spieszy mi sie do dziecka,ale jesli to bedzie ciaza nic wielkiego sie nie stanie,bardziej sie obawiam choroby czy cos podobnego
__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:28   #2788
mgielka
Raczkowanie
 
Avatar mgielka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: HomeSweetHome
Wiadomości: 93
Dot.: Co mi jest?

W mojej wypowiedzi nie ma słowa krytyki... Po prostu uznałam, ze o kwestii robienia testów nie ma co dyskutować bo to jest sprawa oczywista przy prowadzeniu seksualnego życia... to nie dotyczy tylko Ciebie, ale każdej kobiety decydującej się na współżycie... Poza tym moje wcześniejsze wypowiedzi zawierają potencjalne przyczyny Twoich dolegliwości. Nie rozumiem skąd ten żal... Wyrazilam swoją opinię, podzieliłam się swoimi doświadczeniami, ale skoro nie ejst to mile widzane, to nie będę więcej zabierała tu głosu... Miłego wieczoru.
__________________

Dopóki mogę iść o własnych siłach - pójdę tam, gdzie zechcę!

'Umrę Ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy — swoje
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz'.
(J. Tuwim - Inne)
mgielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:03   #2789
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez Gazelaaa Pokaż wiadomość
No wlasnie,a wiec musze poczekac jeszcze jakis tydzien,aby zrobic tescik...Niepokoi mnie ten bol brzucha doslownie identyczny jak w czasie okresu ehh

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------




Owsze nie spieszy mi sie do dziecka,ale jesli to bedzie ciaza nic wielkiego sie nie stanie,bardziej sie obawiam choroby czy cos podobnego
Jezeli boisz sie choroby to lec jak najszybciej do lekarza! Na forum nikt cie nie zbada i nie poda diagnozy... A nieleczone choroby maja swoje konsekwencje.
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:39   #2790
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa
Dot.: Co mi jest?

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Jezeli boisz sie choroby to lec jak najszybciej do lekarza! Na forum nikt cie nie zbada i nie poda diagnozy... A nieleczone choroby maja swoje konsekwencje.
Ale czy to jest mozliwe,zebym byla na cos chora przy takich objawach?
__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.