Wrześniówki - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 13:55   #391
Marta150
Raczkowanie
 
Avatar Marta150
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
GG do Marta150
Dot.: Wrześniówki

Ja mam jutro pierwszą przymiarkę Już się nie mogę tego doczekać, ponieważ wtedy odczuję na sobie, że to takie realne, że naprawde się dzieje hehe niesamowicie szybko czas leci.
Pozdrawiam Was, 3majcie się...
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi..."
"Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil..."
"...Najpiękniejsze to kochać być kochanym..."


Jesteśmy od 04.09.2005
Zaręczyny : 04:04.2009
Ślub: 05.09.2009

http://www.suwaczek.pl/cache/caebb8cc24.png
Marta150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 14:03   #392
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez blueeye Pokaż wiadomość
PW wysłane


Co do fryzury, razem z fryzjerką wpadłyśmy na taki sam pomysł fryzury. Moim zdaniem bardzo fajnie wyszło, jednak co bezstronne opinie... Na tej biało czarnej fotce widac częśc biżuterii, zostaje jeszcze diadem i delikatny naszyjnik. Pierwsza fotka wzór
Bardzo ładnie to wyszło - subtelnie i elegancko jak na fotce!!! Myślę, ze do Ciebie bardziej pasuje uczesanie typu "agatka" niż całkiem podpięte włoski, mimo iż nie są super długie - mi się podoba!!!
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.

Edytowane przez Ladyblack83
Czas edycji: 2009-08-04 o 14:04
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 14:05   #393
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Wrześniówki

A ja mam dzisiaj pierwszą przymiarkę
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:37   #394
Ellisa
Raczkowanie
 
Avatar Ellisa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Wrześniówki

Ja do przymiarki sukni mam jeszcze 3 tygodnie.Dzisiaj udało mi się załatwić nasze odpisy aktów chrztu.A jutro jadę do kucharki.Ja nawet nie wiem tak do końca jakie ma być menu weselne.Pociezam się że jak teraz podopinam wszystko do końca to potem będzie już lżej.A i jeszcze jutro idę do fryzjera na kolor,potem przed ślubem tylko odświeżę-i może zastanowimy się z fryzjerką nad jakimś upięciem.Tak wstepnie.A Wam jak idą przygotowania?
Ellisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:00   #395
Marta150
Raczkowanie
 
Avatar Marta150
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
GG do Marta150
Dot.: Wrześniówki

Hehe, uśmiałam się jak czytałam historie z nauką tańca waszych TŻ To jest tak jak u mnie, że " "kroki są kiczowate", "on nie umie","to będzie komiczne", "nie możemy pogowac?", "wsadze sobie noge w gips" (to mnie już wogóle zabiło hehe) albo "ee no dzisiaj?". Dokładnie tak jest Mój TŻ da zatańczyć jedno kółko walca angielskiego ale taki biedny, zmuszony hehe, jakby ktoś go pobił ja mówię, że ma być RAMA, a on "dobra, na ślubie jeden raz to zrobię ale teraz mi się nie chce " hehe a potem już nie tańczy bo mówi, że to jest "proste". Tiaa a a a a... Tylko, że jak jest stresik to nie pamięta się kroków to ja nie wiem jak to będzie straszne troche hehe

PS. Moja mama i teściowa strasznie panikuja, bo jeszcze nie mają sukienek, a nie chcą mi "wiochy" zrobić hehe to będę z nimi niedlugo jeździć zeby wybrać kreacje odpowiednie dla nich. Juz się cieszę:P
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi..."
"Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil..."
"...Najpiękniejsze to kochać być kochanym..."


Jesteśmy od 04.09.2005
Zaręczyny : 04:04.2009
Ślub: 05.09.2009

http://www.suwaczek.pl/cache/caebb8cc24.png

Edytowane przez Marta150
Czas edycji: 2009-08-04 o 20:01
Marta150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:04   #396
Martita29
Raczkowanie
 
Avatar Martita29
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie/UK
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez blueeye Pokaż wiadomość
PW wysłane


Co do fryzury, razem z fryzjerką wpadłyśmy na taki sam pomysł fryzury. Moim zdaniem bardzo fajnie wyszło, jednak co bezstronne opinie... Na tej biało czarnej fotce widac częśc biżuterii, zostaje jeszcze diadem i delikatny naszyjnik. Pierwsza fotka wzór
bardzo ładna i elegancka fryzurka masz długość włosów odpowiednią do takiego upięcia, nic innego bym nie wymyślała

a powiem Wam, że wcześniej twardo obstawałam przy koku hiszpańskim (bo ja ruchliwa raczej jestem i skoczna hehe) i teraz zaczynam mieć wątpliwości... tyle zapuszczałam te cholerne włosy...tyle pokus obcięcia odepchniętych... uuuuhhhhh!
a pokarzę Wam moją próbną i mi powiedzcie... czy coś takiego tylko
mniejszą gabarytowo i bez widocznych wsuwek oczywiście.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 2.jpg (22,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 1.jpg (13,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 3.jpg (21,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 4.jpg (19,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (22,9 KB, 28 załadowań)
__________________
życie jest piękne...!
26.09.09
Martita29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:28   #397
Ironiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn ale sercem Edinburgh
Wiadomości: 144
Dot.: Wrześniówki

Martita śliczna fryzura! Ja to bym sie jednak bała że mi się to rozleci. Też mam problem z usiedzeniem w miejscu, gestykuluje, macham głową i w ogóle. Jak z trwałością, przetestowana?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Marta150 Pokaż wiadomość
Hehe, uśmiałam się jak czytałam historie z nauką tańca waszych TŻ To jest tak jak u mnie, że " "kroki są kiczowate", "on nie umie","to będzie komiczne", "nie możemy pogowac?", "wsadze sobie noge w gips" (to mnie już wogóle zabiło hehe) albo "ee no dzisiaj?". Dokładnie tak jest Mój TŻ da zatańczyć jedno kółko walca angielskiego ale taki biedny, zmuszony hehe, jakby ktoś go pobił ja mówię, że ma być RAMA, a on "dobra, na ślubie jeden raz to zrobię ale teraz mi się nie chce " hehe a potem już nie tańczy bo mówi, że to jest "proste". Tiaa a a a a... Tylko, że jak jest stresik to nie pamięta się kroków to ja nie wiem jak to będzie straszne troche hehe

PS. Moja mama i teściowa strasznie panikuja, bo jeszcze nie mają sukienek, a nie chcą mi "wiochy" zrobić hehe to będę z nimi niedlugo jeździć zeby wybrać kreacje odpowiednie dla nich. Juz się cieszę:P
Mój TŻ po kilku krokach bachaty doszedł do wniosku, że on jednak woli walca angielskiego. Idzie nam to całkiem nieźle ale postanowiliśmy kilka figur dodac, tak więc zaczeliśmy się ostro uczyc. Niestety musiała do tych figur zaistniec porządna RAMA. Po 20 minutach usłyszałam "Jaaasne przez tą ramę to ja 2 tygodnie myszką nie będę mógł klikac" (moj tż jest informatykiem) I tak już od 3 dni nie tańczyliśmy bo jemu musi ręka od RAMY odpocząc...

Co do sukienek to z moja mamą mam spokój bo jak byłam w Polsce to kupiłyśmy razem jedna sukienkę na kościelny a drugą na cywilny kupiła sama, z przyszłą teściową nie mam kontaktu więc nie muszę słuchac marudzenia
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"

Ironiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 20:48   #398
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Martita29 Pokaż wiadomość
bardzo ładna i elegancka fryzurka masz długość włosów odpowiednią do takiego upięcia, nic innego bym nie wymyślała

a powiem Wam, że wcześniej twardo obstawałam przy koku hiszpańskim (bo ja ruchliwa raczej jestem i skoczna hehe) i teraz zaczynam mieć wątpliwości... tyle zapuszczałam te cholerne włosy...tyle pokus obcięcia odepchniętych... uuuuhhhhh!
a pokarzę Wam moją próbną i mi powiedzcie... czy coś takiego tylko
mniejszą gabarytowo i bez widocznych wsuwek oczywiście.
Mnie sie podoba, naprawde bardzo fajna fryzurka. Tylko wlasnie jak z trwaloscia? wiadomo na weseleu bedziemy hulały, czy ten kok sie nie rozleci?
Cytat:
Napisane przez Ironiaaa Pokaż wiadomość

Mój TŻ po kilku krokach bachaty doszedł do wniosku, że on jednak woli walca angielskiego. Idzie nam to całkiem nieźle ale postanowiliśmy kilka figur dodac, tak więc zaczeliśmy się ostro uczyc. Niestety musiała do tych figur zaistniec porządna RAMA. Po 20 minutach usłyszałam "Jaaasne przez tą ramę to ja 2 tygodnie myszką nie będę mógł klikac" (moj tż jest informatykiem) I tak już od 3 dni nie tańczyliśmy bo jemu musi ręka od RAMY odpocząc...

Co do sukienek to z moja mamą mam spokój bo jak byłam w Polsce to kupiłyśmy razem jedna sukienkę na kościelny a drugą na cywilny kupiła sama, z przyszłą teściową nie mam kontaktu więc nie muszę słuchac marudzenia
Hehe lącze sie w bolu, moj Tz tez jest chory jak mamy cwiczyc pierwszy taiec w domu. A jego pomyslowosc jesli chodzi o wymowki nie zna granic O profesjonalnej szkole tamca nie chce slyszec i tak sie z nim mecze w domu

Jutro ide na przymiarke. Wezme aparta i jak uda mi sie zrobic jakies sensowne zdjecia to wstawie.
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 21:15   #399
blueeye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Wrześniówki

Ladyblack83, Martita29 Dzięki wielkie za opinie

Hmm powiem Wam szczerze ale dziwna sprawa jest z tymi odpisami aktów urodzenia. My jak byliśmy u naszego proboszcza, zaznaczył tylko że zaświadczenie z USC jest ważne 3 mies, nadmienił że odpisy możemy załatwic wcześniej... Pewnie więc wszystko zależy od księdza, albo mu się najzwyczajniej pomyliło

Moja przymiarka dopiero pod koniec sierpnia, ale sukienkę mam już od czerwca w domku. Pozostaje mi teraz tylko czekac Obrączki dziś odebraliśmy od grawera, przygotowania zbliżają się do końca...
Do załatwienia: zamówienie tortu, piramidek z truskawek w czekoladzie białej i ciemniej oraz odebranie zamówionych już prezentów dla gości

A tak wogóle to jestem ciekawa jak długo przygotowałyście się do ślubu?
Widzę że tu niektóre dziewczyny ślubują dopiero w przyszłym roku, a już planują... Szczerze się przyznam że my zaczęliśmy załatwianie od czerwca (uwaga) tego roku

Martita29 Super ta fryzurka, bardzo fajnie wygląda u Ciebie. Co do trwałości to podejrzewam że jest wbrew pozorom dośc trwała plus całośc napewno utrwali lakier. Wybrałabym tylko ciut mniejszego kwiatka, jeśli ma byc wpięty, tak aby nie zwracał na siebie aż takiej uwagi, bo chyba nad fryzurką mają się bardziej zachwycac
__________________
razem od stycznia 2004
zaręczyny 18.05.2007
ślub 26.09.2009
blueeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 21:48   #400
Martita29
Raczkowanie
 
Avatar Martita29
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie/UK
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

dziękuję Kobitki
co do trwałości to będzie się trzymać fryzurę robiła mi przyjaciółka fryzjerka w domowym zaciszu, a kwiatek może i dziwnie wygląda bo obcięłyśmy go z jakiegoś bukietu który miała w łazience...
no i widzę że temat tańców powrócił! wczoraj była pierwsza próba - poszło rewelacyjnie jak na 20 min mój tż uwierzył że to się "da zatańczyć" i w ogóle jest proste i nie musimy za często ćwiczyć.. ale poszło - byle do przodu
__________________
życie jest piękne...!
26.09.09
Martita29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 22:49   #401
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wrześniówki

Martitamam bardzo podobną sukienkę do Twojej tyle że : nie ma trenu nie jest błyszcząca tylko pas pod biustem ,i dekold brosty i troszke marszczony ...co do fryzurki bardzo ładna


Nie mogę sie już doczekac próbnego makijaży ,fryzury i farbowania wogóle nie mam pomysłu na fryzure
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 07:22   #402
Marta150
Raczkowanie
 
Avatar Marta150
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
GG do Marta150
Dot.: Wrześniówki

Martita29 fajna fryzurka, bardzo elegancka

A możecie mi doradzić, jaką fryzurkę bardziej widzicie do mojej sukni?
Strasznie się zakochałam we włosach Taylor Swift - bląd, pofalowane, ale ja chyba nie mam odpowiednich wlosów niestety:/ dlatego zazwyczaj myślę o kokach, takich najprostrzych zebym się własnie nie musiała obawiać późniejszych rozwaleń misternie ułożonej fryzury...
Pierwszą próbną rozmowę z fryzjerką i kosmetyczką mam gdzieś za tydzień też się nie moge już doczekać hehe
a dziś jadę na przymierzanie,ale dopiero wieczorem...
Miłego dnia życzę Wam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg astephentae4oa9.jpg (32,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mk02.jpg (70,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9047466.jpg (21,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kristi_m0_b.jpg (35,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ataylor-swift-updo.jpg (17,5 KB, 16 załadowań)
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi..."
"Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil..."
"...Najpiękniejsze to kochać być kochanym..."


Jesteśmy od 04.09.2005
Zaręczyny : 04:04.2009
Ślub: 05.09.2009

http://www.suwaczek.pl/cache/caebb8cc24.png
Marta150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 08:14   #403
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Martita29 Pokaż wiadomość
bardzo ładna i elegancka fryzurka masz długość włosów odpowiednią do takiego upięcia, nic innego bym nie wymyślała

a powiem Wam, że wcześniej twardo obstawałam przy koku hiszpańskim (bo ja ruchliwa raczej jestem i skoczna hehe) i teraz zaczynam mieć wątpliwości... tyle zapuszczałam te cholerne włosy...tyle pokus obcięcia odepchniętych... uuuuhhhhh!
a pokarzę Wam moją próbną i mi powiedzcie... czy coś takiego tylko
mniejszą gabarytowo i bez widocznych wsuwek oczywiście.


Bardzo ładne to upięcie. Kumpela miał taki u znajomych na weselu - wygląda to subtelnie i elegancko, bardzo z klasą - skakała trochę na parkiecie i wszystko jej się ładnie trzymała, wiec nic się nie martw

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez blueeye Pokaż wiadomość

Moja przymiarka dopiero pod koniec sierpnia, ale sukienkę mam już od czerwca w domku. Pozostaje mi teraz tylko czekac Obrączki dziś odebraliśmy od grawera, przygotowania zbliżają się do końca...
Do załatwienia: zamówienie tortu, piramidek z truskawek w czekoladzie białej i ciemniej oraz odebranie zamówionych już prezentów dla gości
blueeye a ile kosztują cię prezenty dla gości?? jeśli mogę spytać... no i co na ten prezent?? ja w sumie bym chciała też zrobić coś takiego, ale tż twierdzi, ze to szkoda kasy... negocjacje trwają

Cytat:
Napisane przez Marta150 Pokaż wiadomość
A możecie mi doradzić, jaką fryzurkę bardziej widzicie do mojej sukni?
Strasznie się zakochałam we włosach Taylor Swift - bląd, pofalowane, ale ja chyba nie mam odpowiednich wlosów niestety:/ dlatego zazwyczaj myślę o kokach, takich najprostrzych zebym się własnie nie musiała obawiać późniejszych rozwaleń misternie ułożonej fryzury...
Pierwszą próbną rozmowę z fryzjerką i kosmetyczką mam gdzieś za tydzień też się nie moge już doczekać hehe
a dziś jadę na przymierzanie,ale dopiero wieczorem...
Miłego dnia życzę Wam

Nie mogę znaleźć twojej sukienki (chyba, ze to ta wklejona z fryzurami??), ale od razu powiem, ze Taylor też widnieje w moich zbiorach fryzurowych - bardzo ładne jest to upięcie i jeśli ściągnęłaś to z tej samej strony, to jest tam również fotka od tyłu. Myślę, ze dobra fryzjerka zrobi takie fale (kwestia porządnego wałkowego skrętu i wyczesania fal).
Ewentualnie fryzura nr 1 podoba mi się najbardziej

Poza tym złapałam lekkiego doła wczoraj, bo znalazłam przepiękne, najcudowniejsze butki na ślub, które są wprost idealne do mojej sukni i ... są za duże, a nie mogę znaleźć ich nigdzie w necie to nie sprawiedliwe poza tym kosztują 340zł !!! Tż mówi, że ślub raz w życiu i już nie ma co 100 zł oszczędzać... no nie wiem sama, w końcu i tak po kilku godzinach je zdejmę, bo są wysokie...., ale takie piękne
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.

Edytowane przez Ladyblack83
Czas edycji: 2009-08-05 o 08:21
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 08:26   #404
Marta150
Raczkowanie
 
Avatar Marta150
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
GG do Marta150
Dot.: Wrześniówki

Ladyblack83 rozumiem Cię... jeśli się w czyms człowiek zakocha, to normalnie nie da rady żeby wybić tego z głowy. "ale takie piękne" no i własnie o to chodzi

ps. tak, moja suknia to ta wklejona. Ale kok pasowałby co nie? Bo ja często jak mam rozpuszczone włosy to jest mi za gorąco
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi..."
"Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil..."
"...Najpiękniejsze to kochać być kochanym..."


Jesteśmy od 04.09.2005
Zaręczyny : 04:04.2009
Ślub: 05.09.2009

http://www.suwaczek.pl/cache/caebb8cc24.png
Marta150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 10:54   #405
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Thumbs up Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Marta150 Pokaż wiadomość
Ladyblack83 rozumiem Cię... jeśli się w czyms człowiek zakocha, to normalnie nie da rady żeby wybić tego z głowy. "ale takie piękne" no i własnie o to chodzi

ps. tak, moja suknia to ta wklejona. Ale kok pasowałby co nie? Bo ja często jak mam rozpuszczone włosy to jest mi za gorąco

Śliczna ta twoja sukienka - taka delikatna i dziewczęca i taka powinna być fryzura, chyba w stylu emipre - także obstaję przy Taylor Jeśli nie masz zbyt ciężkich włosów, to dobra fryzjerka uczesze, że będą się fale trzymać. Ja mam średnio ciężkie, dużo włosów, ale łatwo się skręcają i też planuję fale (fotki zamieszczałam wcześniej) i babeczka powiedziała, że będę musiała trochę posiedzieć pod suszarką, ale ona mi to zrobi (zobaczymy na próbnej...). Ale wydaje mi się, że delikatny kok, a w zasadzie upięcie (wcale nie musi być koczek-np. fryzura 2.) z kwiatkiem też ładnie będzie wyglądał moim zdaniem a skoro w rozpuszczonych ci gorąco to zepnij- i tak od nadmiaru emocji będzie wrzało!!! i nie ma sensu się stresować, ze np. zrobisz się czerwona, albo musisz cały czas kontrolować, co się dzieje pod skrzydłami
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.

Edytowane przez Ladyblack83
Czas edycji: 2009-08-05 o 10:55
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 12:56   #406
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Question Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny wczoraj wypisałam z Tż-em co nam jeszcze zostało - ale zerknijcie, bo mam nieodparte wrażenie, ze jak zwykle o czymś zapomniałam :
Załatwione:
  • sala,
  • kapela
  • muzyka do kościoła (wstępnie zamówiona)
  • foto
  • video (zostało jeszcze omówienie szczegółów ze wszystkimi:jaki plener, jaka muzyka na 1 taniec, menu itp.)
  • zamówione obrączki
  • nauki, poradnia,
  • suknia zamówiona,
  • biżuteria kupiona
  • zaproszenia rozdane.
Na pewno zostało do załatwienia:
  • buty ;-( dla mnie i tż
  • garniak + dodatki (tż się chce odchudzać ja chyba też ... )
  • bielizna
  • wódka + etykiety (dziś lub jutro)
  • zamówienie bimberku i świniaczka na wiejski stół
  • próbny fryzjer i make-up, przymiarka
  • dekoracje (nie wiemy czy sami czy wynająć kogoś)
  • zamówić kwiaty
  • transport do ślubu (bryczka czy auto??)
  • USC i kościelne dokumenty - usc po urlopiku a dziś protokół
  • ewentualnie prezenty dla gości...
  • tort i ciasta (ile tych ciast zamawiacie??)
  • ułożyć rozsadzenie gości przy stołach (nie wiemy jak będą stały)
  • poćwiczyć 1 taniec (namawiam tż na to tango, o którym pisałam wcześniej, ale zobaczymy...)
  • A CO NA POPRAWINY?? Macie już coś??
  • ......
no i właśnie - na pewno o czymś zapomniałam....
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.

Edytowane przez Ladyblack83
Czas edycji: 2009-08-05 o 13:01
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 15:03   #407
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

Ladyblack83 masz już sporo załatwione. musze sie sprężyć bo brakuje mi:
-biżuteria
-bielizna
-halka do sukni
-próbna fryzura i kwiat do włosów
-garnitur
-kwiaty ( wybrane już mam)
-muzyka do kościoła
-kościelny do uzgodnienia
-samochód do ślubu
-50 zaproszeń do rozdania
-uzgodnienie menu
-poradnia+ dzien skupienia
-alkohol
- wielkie sprzątanie w domu i malowanie pokoju
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 15:35   #408
Ironiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn ale sercem Edinburgh
Wiadomości: 144
Dot.: Wrześniówki

A mi świat się dzisiaj zawalił na głowę... 7 tygodni do ślubu a ja zostałam w totalnej rozsypce.
Zamawiałam sukienke z ebaya, niedośc że czekałam na nią ponad 2 miesiące, to przyszła do mnie pocztą totalna katastrofa... :/
Sukienka jest zupełnie inna, straszna, koszmarna i ja w niej wygladam koszmarnie...
Zaczeło się więc wielkie szybkie szukanie w miare taniej sukienki, która mi sie spodoba i nie będzie wyglądała jak koszula nocna albo sukienka dla ciężarnej... :/
Tak wiec trzymajcie kciuki :/
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"

Ironiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 15:58   #409
Marta150
Raczkowanie
 
Avatar Marta150
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
GG do Marta150
Dot.: Wrześniówki

uuuuuuuuuuuu... współczuję;/
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi..."
"Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil..."
"...Najpiękniejsze to kochać być kochanym..."


Jesteśmy od 04.09.2005
Zaręczyny : 04:04.2009
Ślub: 05.09.2009

http://www.suwaczek.pl/cache/caebb8cc24.png
Marta150 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 17:07   #410
blueeye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ironiaaa Pokaż wiadomość
A mi świat się dzisiaj zawalił na głowę... 7 tygodni do ślubu a ja zostałam w totalnej rozsypce.
Zamawiałam sukienke z ebaya, niedośc że czekałam na nią ponad 2 miesiące, to przyszła do mnie pocztą totalna katastrofa... :/
Sukienka jest zupełnie inna, straszna, koszmarna i ja w niej wygladam koszmarnie...
Zaczeło się więc wielkie szybkie szukanie w miare taniej sukienki, która mi sie spodoba i nie będzie wyglądała jak koszula nocna albo sukienka dla ciężarnej... :/
Tak wiec trzymajcie kciuki :/
Hmm wstaw fotkę, może nie jest aż tak źle... Przejdź się jeszcze do krawcowej. W ostateczności zawsze pozostaje kupno sukienki używanej, często można dostac naprawdę w atrakcyjnych cenach. Trzymam kciuki i owocnych poszukiwań.

Ladyblack83 Może i banalnie, ale kupiłam czekoladki, za 200 szt zapłaciłam 152 zł, więc 1 wychodzi 0,76zł.
Jeśli chodzi o butki, moim zdaniem nie należy w tym dniu oszczędzac. Butki muszą byc przede wszystkim wygodne, jeśli dobrze się czujesz na wysokich obcasach to super kup właśnie te wymarzone wysokie. Ja kupiłam buty Carlo Ferrucci i są super wygodne - obcas 6 cm więc w sam raz.

Marta150 Mi podobają się fryzurki ze zdjęcia 3 i ostatniego
__________________
razem od stycznia 2004
zaręczyny 18.05.2007
ślub 26.09.2009
blueeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:18   #411
Martita29
Raczkowanie
 
Avatar Martita29
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie/UK
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ironiaaa Pokaż wiadomość
A mi świat się dzisiaj zawalił na głowę... 7 tygodni do ślubu a ja zostałam w totalnej rozsypce.
Zamawiałam sukienke z ebaya, niedośc że czekałam na nią ponad 2 miesiące, to przyszła do mnie pocztą totalna katastrofa... :/
Sukienka jest zupełnie inna, straszna, koszmarna i ja w niej wygladam koszmarnie...
Zaczeło się więc wielkie szybkie szukanie w miare taniej sukienki, która mi sie spodoba i nie będzie wyglądała jak koszula nocna albo sukienka dla ciężarnej... :/
Tak wiec trzymajcie kciuki :/
jestem pewna, że znajdziesz Swoją Sukienkę skoro z tą nie wyszło - widocznie tak miało być wszystko w gwiazdkach zapisane
trzymam kciuki!
__________________
życie jest piękne...!
26.09.09
Martita29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 23:00   #412
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

Ironiaaa współczuję ale poszukaj coś w używanych, na allegro jest pelno sukni w super stanie prawie jak nowe trzymam żeby było dobrze
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 08:33   #413
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ironiaaa Pokaż wiadomość
A mi świat się dzisiaj zawalił na głowę... 7 tygodni do ślubu a ja zostałam w totalnej rozsypce.
Zamawiałam sukienke z ebaya, niedośc że czekałam na nią ponad 2 miesiące, to przyszła do mnie pocztą totalna katastrofa... :/
Sukienka jest zupełnie inna, straszna, koszmarna i ja w niej wygladam koszmarnie...
Zaczeło się więc wielkie szybkie szukanie w miare taniej sukienki, która mi sie spodoba i nie będzie wyglądała jak koszula nocna albo sukienka dla ciężarnej... :/
Tak wiec trzymajcie kciuki :/
Ojojoj współczuję
Niestety musisz wpisać nieudany zakup na listę "nieprzewidzianych" wydatków ślubnych i szukać nowej sukni. Panna Młoda musi wyglądać pięknie - na pewno znajdziesz śliczną suknię, masz jeszcze trochę czasu. Poszukaj na allegro - tam dziewczyny wystawiają piękne i markowe suknie nawet za jedną trzecią ceny - a powiedzmy sobie - po jednym założeniu suknia jest w idealnym stanie, jak nowa. I zawsze jest opcja zobaczenia jej na żywo po umówieniu się. Teraz są też wyprzedaże w salonach i panie na pewno coś Ci doradzą...albo możesz poszukać czegoś w komisie i wypożyczyć.
Najważniejsze to zachować zimną krew. Dobrze, że suknia nie przyszła tydzień przed ślubem!!
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 09:01   #414
Marta150
Raczkowanie
 
Avatar Marta150
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
GG do Marta150
Dot.: Wrześniówki

Ironiaaa tylko się nie załamuj. Napewno wszystko Ci się uda;* Tak jak napisała jagss "Najważniejsze to zachować zimną krew". Może się nie udał ten zakup na ebayu, ale to nie koniec świata. Zawsze są inne drogi do swojej upragnionej Sukni. I ją znajdziesz, 3mam kciuki


A ja po pierwszej przymiarce. Nie wiem jakie wy miałyście odczucia, ale dla mnie to było coś super ale..... i coś dziwnego. Takie coś nie do opisania
Hehe... ale moja krawcowa to naprawdę jest dobry fachowiec, tylko kilka drobnych rzeczy było do ustalenia i poprawienia np. dekold. Za tydzień mam odbiór bez odbioru bo u niej zostaje suknia aż do ślubu, jakby się coś zmieniło np. waga i trzebaby bylo poprawić...
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi..."
"Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil..."
"...Najpiękniejsze to kochać być kochanym..."


Jesteśmy od 04.09.2005
Zaręczyny : 04:04.2009
Ślub: 05.09.2009

http://www.suwaczek.pl/cache/caebb8cc24.png
Marta150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:16   #415
prowl
Raczkowanie
 
Avatar prowl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
GG do prowl
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ladyblack83 Pokaż wiadomość
Oczywiście nad fotografem i kamerzystą też już powinnaś myśleć - ale te drobne rzeczy też są ważne i nie powinno się ich odkładać na ostatnią chwilę
Jeśli chodzi o terminarz - pogrzeb dobrze w necie, na pewno coś znajdziesz, ale uważaj, bo w niektórych są nie adekwatne do dzisiejszych realiów terminy (np. sala na 6 m-cy przed ), podaj mi maila w priv wiadomości, to prześlę ci taki organizator do wydrukowania, który skądś tam ściągnęłam przydatny, ale ja go za późno wyszukałam...
Jeśli chodzi o nauki - nie wiem jak jest u ciebie, ale w wawie w parafii mojego tż był straszny problem z zapisaniem się do poradni (dużo chętnych, a 1 pani na 3 godziny raz w tygodniu), ostatecznie wcisnęłam nas do innej parafii i to na ostatnią chwilę przed ślubem (a bez tego nie ma protokołu).
Sporo tego wszystkiego, ale masz jeszcze dużo czasu i na pewno ogarniesz
powodzonka i czekamy na relacje
Trochę mnie nie było tutaj, ale bardzo dziękuję za odpowiedź i zaraz podam Ci maila i czekam z niecierpliwością na ten organizator.

Widziałam też, że dodałaś Ty i kilka dziewczyn swoje listy "co załatwione, a co jeszcze nie" - bardzo mi się to przyda!

Cytat:
Napisane przez blueeye Pokaż wiadomość
Co do fryzury, razem z fryzjerką wpadłyśmy na taki sam pomysł fryzury. Moim zdaniem bardzo fajnie wyszło, jednak co bezstronne opinie... Na tej biało czarnej fotce widac częśc biżuterii, zostaje jeszcze diadem i delikatny naszyjnik. Pierwsza fotka wzór
Bardzo ładnie i dziewczęco

Cytat:
Napisane przez Martita29 Pokaż wiadomość
a powiem Wam, że wcześniej twardo obstawałam przy koku hiszpańskim (bo ja ruchliwa raczej jestem i skoczna hehe) i teraz zaczynam mieć wątpliwości... tyle zapuszczałam te cholerne włosy...tyle pokus obcięcia odepchniętych... uuuuhhhhh!
a pokarzę Wam moją próbną i mi powiedzcie... czy coś takiego tylko
mniejszą gabarytowo i bez widocznych wsuwek oczywiście.
Świetna fryzura! Też zapuszczam włosy intensywnie, też miałam już wiele pokus obcięcia i w ogóle w upały mam ich serdecznie dość, bo są grube i ciężkie i gorąco mi z nimi... Przede mną jeszcze rok zapuszczania chyba do pasa wyhoduję

Cytat:
Napisane przez Marta150 Pokaż wiadomość
A możecie mi doradzić, jaką fryzurkę bardziej widzicie do mojej sukni?
Strasznie się zakochałam we włosach Taylor Swift - bląd, pofalowane, ale ja chyba nie mam odpowiednich wlosów niestety:/ dlatego zazwyczaj myślę o kokach, takich najprostrzych zebym się własnie nie musiała obawiać późniejszych rozwaleń misternie ułożonej fryzury...
Pierwszą próbną rozmowę z fryzjerką i kosmetyczką mam gdzieś za tydzień też się nie moge już doczekać hehe
a dziś jadę na przymierzanie,ale dopiero wieczorem...
Miłego dnia życzę Wam
Sukieneczkę masz po prostu słodziutką i taka też powinna być fryzurka, delikatna, dziewczęca. Takie sztywne koki z całych włosów, wg mnie trochę postarzają, tzn może nie tyle postarzają, co są takie bardzo poważne, a taki lekki, kontrolowany nieład jak u Taylor jest super. Oby się tylko utrzymał!
Mi się, dla mnie z kolei, spodobała ta środkowa fotka, też mam długie, ciemne, grube włosy jak ta dziewczyna na zdjęciu i chciałabym je w ten sposób wyeksponować.

Cytat:
Napisane przez Ironiaaa Pokaż wiadomość
A mi świat się dzisiaj zawalił na głowę... 7 tygodni do ślubu a ja zostałam w totalnej rozsypce.
Zamawiałam sukienke z ebaya, niedośc że czekałam na nią ponad 2 miesiące, to przyszła do mnie pocztą totalna katastrofa... :/
Sukienka jest zupełnie inna, straszna, koszmarna i ja w niej wygladam koszmarnie...
Zaczeło się więc wielkie szybkie szukanie w miare taniej sukienki, która mi sie spodoba i nie będzie wyglądała jak koszula nocna albo sukienka dla ciężarnej... :/
Tak wiec trzymajcie kciuki :/
Jeju, bardzo współczuję Tak jak dziewczyny radziły idź do krawcowej, wklej tutaj zdjęcie, coś razem wymyślimy! A nawet jak stwierdzisz, że nie to właśnie na allegro jest duży wybór, stosunkowo niedrogo, najlepiej szukać tylko aukcji ze swojego miasta i okolic to przed kupnem można wtedy się umówić i zmierzyć. Będzie dobrze, zobaczysz!

A tak w ogóle czy są tu jakieś Lublinianki?
__________________
prowl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:11   #416
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Wrześniówki

Czesc Dziewczyny! Jesli pozwolicie, to dolaczam sie do watku Prowl - z Lublina nie jestem.
Moj slub odbedzie sie 18 wrzesnia 2010! Jeszcze ponad rok, ale jesli zleci tak szybko jak te 3 miesiace od zareczyn, to w sumie nie tak dlugo
Z rzeczy, ktore mam juz zalatwione to: sala, Dj, fotograf i kamerzysta (dzis ide podpisac umowe). Nastepny w kolejnosci bedzie kosciol (na razie czekam az taki moj znajomy ksiadz wroci (za okolo 3 tyg), bo chcialabym to z nim zalatwic i od razu poprosic by to on udzielil nam slubu.Bardzo prosze o dopisanie mnie do listy

Pozdrawiam serdecznie i zycze milego planowania i organizowania
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:31   #417
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Wrześniówki

Witajcie, a ja proszę o dopisanie mnie do listy ślubujących 12 września br . Mamy w zasadzie wszystko, jakieś małe rzeczy zostały do dopięcia.
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:04   #418
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Dot.: Wrześniówki

Czesc dziewuszki.Ja mam jutro pierwszą przymiarkę i mam lekkiego stresa!!!Wogóle ostatnio odczuwam stres zblizającym się ślubem a to jeszcze 5 tygodni.................. .kurcze to tylko 5 tygodni............
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:09   #419
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kupka Pokaż wiadomość
Czesc dziewuszki.Ja mam jutro pierwszą przymiarkę i mam lekkiego stresa!!!Wogóle ostatnio odczuwam stres zblizającym się ślubem a to jeszcze 5 tygodni.................. .kurcze to tylko 5 tygodni............
u mnie 6 tyg. i tez mam okropnego stressa, a tu jeszcze tyle do zalatwienia
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:55   #420
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
u mnie 6 tyg. i tez mam okropnego stressa, a tu jeszcze tyle do zalatwienia
U nas tez jeszcze bardzo dużo zostało do załatwieniaMam nadzieję ze jutro suknia będzie taka jaka byc powinna.
__________________
12.09.2009
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.