Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe 2009 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 11:29   #3811
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Hej mamusie
Byłam pare dni nad morzem z teściami taki spontaniczny wyjazd....Borys był zachwycony wielką wodą
a ja się nieco tym wszystkim umęczyłam.... jechać z Łodzi do Gdańska na 5 dni to kawał drogi i jeszcze te przystanki z małym.
Widzę ze jest jakaś akcja zaproszeń na nk, też chętnie bym Was poznała i pooglądała....ale jak tu sie znaleźć
wyśle Wam na prv moje namiary i o Wasze tez prosze to poszperam w wolnej chwili
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 11:53   #3812
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cześć,
w końcu udało mi się jakoś nadrobić zaległości po weekendzie. Widzę że dzieciaki roziwjają się w zawrotnym tempie, gratulacje dla nich

My po weekendzie nad Bałtykiem - było super trafiliśmy na piękną pogodę i przedłużyiśmy sobie weekend do poniedziałku. W sobotę wracamy. Kubuś dobrze zniósł zmiany, choć pierwszego dnia nie mógł zasnąć w ciągu dnia, w nocy zaś częściej się budził. Odespał wszystko wczoraj, spał jak susł w ciągu dnia, a na nocne spanko poszedł o 17:30 co oczywiście oznaczało nocną pobudkę na karmienie.

Skoja- my tym razem byliśmy w Gąskach, ale w Mielne bywaliśmy najczęściej ze względu na odległość. No cóż... w Mielnie JEST tłoczno, w sobotę na drodze do Mielna (od strony Piły droga nr 11) były straaaszne korki podróż masakrycznie się przedłużała - my po południu jeczaliśmy 4,5 h, z rana zajmowała 6 h - normalnie to jakieś 2,5 - 3 h. w sobotę znów jedziemy do Gąsek , na tydzień, też zastanawiałam się nad kąpaniem, ale stwierdziłam, że wezmę miskę z domu i małego w niej wypłuczę i tak myję go co 2-gi dzień.

Aaaaa no i chusta wyśmienicie się sprawdziła aż ludzie się oglądali i zaczepiali widać że jeszcze nie jest to zbyt popularne.

Widzę że poznajecie się na NK - ja też chętnie was poznam jeśli macie ochotę to prześlijcie mi dane a ja wyślę zaproszenie lub odwrotnie

Póżniej wstawie zdjęcia z wyjazdu, papa.
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 12:24   #3813
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

skoja!!!!!!!!! Ale z Ciebie laska!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zbieram zęby z podłogi!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 12:56   #3814
ariellina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 534
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

dziewczyny, czy moge dolaczyc do znajomosci nk?
wiem,ze dlugo milczalam, ale tez zzylam sie z Wami przez okres ciazy
__________________
ariellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 12:59   #3815
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

O co chodzi z tą laską?! Jaja sobie robicie czy co? Przecież wiem jak wyglądam!
A Ty to co? Lusterka nie widziała? Ogrooomnie mnie zaskoczyłaś - i moje zdanie było b. zbliżone do zdania Glizdy
W ogóle piękne dziewczynki mamy na forum!
Kurka kółko wzajemnej adoracji se zrobiły
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 13:10   #3816
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Skoja, wiesz że ja nie słodzę nigdy i zawsze piszę to co myslę! Laska jesteś jak nie wiem co!

Nie poszłam dziś na spacer bo mój bobo zasnął podczas zabawy. Przełożyłam delikatnie do łóżeczka i teraz tnie komara.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 13:13   #3817
ariellina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 534
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

SKOJA -bardzo ładnie wyglądasz no i ta niunieczka mała

powysyłałam kilku dziewczynom moje dane Nk. mam tam jeszcze zdjęcia z mężem, i ze ślubu...
jeszcze nie wykasowalam, bo nie podjelam ostatecznej decyzji.

za swieza sprawa...............
__________________

Edytowane przez ariellina
Czas edycji: 2009-08-05 o 13:41
ariellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 13:56   #3818
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, to ciekawa jestm czy w tych stereotypach nt włochów jest trochę prawdy?!
troche prawdy jest, wiem co mowie bo prawie wyszłam za włocha i chyba bym żałowała do konca zycia


Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość

Edit. Piowaznie mówicie??? Jestem w szoku, że myślałyście że jestem taka herodtbaba
no ja cie jeszcze nie widziałam, ale nie wyobrazam sobie jako herodbaby - raczej jak pweną siebie bizneswoman, taka szpryche , wysoką , w kostiumie z wyzszej połki , na szpilkach.... ciekawe jak wygladasz naprawde... inne dziewczyny tez chetnie zobacze, i sama tez sie ujawnie
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 13:57   #3819
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

haj mamusie

ja tez powysyłałam swoje dane. te ktore jeszce nie mają a chcą miec na nk niech piszą

dwie mamusie wysłały zaproszenia a nie moge je dopasowac do nicku ale powoli dojde do tego

Skoja ja tez potwierdzam, ze wlasnie zostałas miss naszego forum
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:03   #3820
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

No proszę, widzę , że mnie coś ominęło

Ja na n-k mam tylko 2 zdjęcia (moje i kilkudniowej Hanny), bo nie chcę, by moi uczniowie (których też mam w znajomych) śledzili moje życie na bieżąco.

A u nas dobrze. Powoli przechodzę z mleka sojowego na mieszankę HA, potem wprowadzę zwykłe mleko modyfikowane. Nadal też karmię jeszcze cycem, co sobie chwalę głównie w nocy, bo moja niunia niestety się budzi.

Zębów jeszcze nie ma, ale za to ruchliwa za dwóch i pyskata - pewnie po mamusi

Jutro idę szczepić na pneumokoki (pierwsza dawka). Liczę, że tego nie odchoruje.
Pozdrawiam!
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:22   #3821
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
no ja cie jeszcze nie widziałam, ale nie wyobrazam sobie jako herodbaby - raczej jak pweną siebie bizneswoman, taka szpryche , wysoką , w kostiumie z wyzszej połki , na szpilkach.... ciekawe jak wygladasz naprawde... inne dziewczyny tez chetnie zobacze, i sama tez sie ujawnie
Wow! Szprychą nie jestem (zwłaszcza po ciąży), ale przed ważyłam 50kg przy 176 (czyli było nieźle, a teraz się przytyło i jest 60). Kostiumów i szpilek nie nosze odkąd nie musze codziennie łazić do biura (ufffff). Wyższa półka...hm...lubię mieć rzeczy z tzw "wyższej półki" bo i torebka prady się znajdzie w mojej szafie, ale teraz moim sprzymierzeńcem jest Reserved. i dobrze mi z tym.
Mam dosyć biznesswomenowania po moich głupich studiach.


Ps. kiedy ja obejrze wszytskie Wasze zdjęcia?!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 14:25   #3822
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
haj mamusie

ja tez powysyłałam swoje dane. te ktore jeszce nie mają a chcą miec na nk niech piszą

dwie mamusie wysłały zaproszenia a nie moge je dopasowac do nicku ale powoli dojde do tego

Skoja ja tez potwierdzam, ze wlasnie zostałas miss naszego forum
Ja też nie umiem dopasowac wszystkich profili do mamusiek
Może zrobimy jakąś listę
I chyba dołączę jakieś "dzisiejsze" zdjęcie-hehe

A! Bezsenność - super ten irokezik Jeśli by oceniać osobowość po fotkach (a raczej nie lubię tego robić) to myślę, że irokezik wyłania bardziej Twoją


Freshona - czy z jakiegoś konkretnego powodu szczepisz na pneumokoki? (żłobek, przedszkole?)
Bo już mam mętlik w głowie co z tą szczepinką - bo np. moja pediatra raczej odradza.

A czy ktoś wie, co się dzieje u np. Jemiołki? Juz tak dawno coś pisała? Czy wszystko ok u Anitki? I w ogóle dziewczyny, które się wczesniej udzielały-where are You???!!!
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:30   #3823
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Skoja, my też czekamy ze szczepionką na pneumokoki aż Jasio pójdzie do przedszkola. Też rada pediatry, że nie ma sesnu teraz tego robić i obciążac młodego organizmu.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:34   #3824
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

[QUOTE=passionfruit;135968 60]
Mam dosyć biznesswomenowania po moich głupich studiach.
[QUOTE]

Dlaczego głupich? Ja miałam ambitne plany zacząć drugi fakultet i właśnie prawo w zeszłym roku, ale to było jeszcze przed majem Zanim się dowiedziałam, że będę mamą. Ale tak bardzo już byłam na prawo nakręcona. W ogóle naszedł mnie jakiś głód edukacyjny. Jesczze ze 2- 3 kierunki bym skończyła. Ale na początek byłoby prawo-na pewno! Potem pewnie psychologia. Kiedyś myślałam, że prawo to głównie historia i kucie na pamięć kodeksów, a ja umysł ścisły byłam, a teraz postrzegam prawo własnie jako matematykę Zafascynowało mnie swego czasu. Dlatego właśnie pytanie-dlaczego głupich?

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Wow! Szprychą nie jestem (zwłaszcza po ciąży), ale przed ważyłam 50kg przy 176 (czyli było nieźle, a teraz się przytyło i jest 60).
I weź Ty kobieto nie wprowadzaj ludzi w kompleksy!
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:38   #3825
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

skoja, moje studia byly głupie ze względu na atmosferę, ogólny wyścig szczurów i własnie biznesmenowanie wszystkich. Sam kierunek jest bardzo ciekawy i wbrew pozorom bardzo ścisły. Nikt mi nigdy nie powie, że prawo to kierunek humanistyczny.
A co do nauki to ja planuję zacząć podyplomówkę z prawa podatkowego (jakbym miała za dużo czasu ).


A bobo ciągle śpi! Ale da mi popalić w nocy!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:41   #3826
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Freshona - czy z jakiegoś konkretnego powodu szczepisz na pneumokoki? (żłobek, przedszkole?)
Bo już mam mętlik w głowie co z tą szczepinką - bo np. moja pediatra raczej odradza.
Moja kuzynka robi specjalizację z pediatrii - raczej zaleca

A na pneumo szczepię teraz, bo gdy młoda pójdzie do przedszkola BYĆ MOŻE będę szczepić na meningokoki.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:56   #3827
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

W Martynę wszedł jakiś diablik ciągle marudzi jak coś nie po jej myśli. Zabawki fajne ( patrz butelki, piloty itp.) ale jak coś nie pasuje to złość na całego okazuje aż nie sądziłam że w dziecku może być aż tyle złości hihi...
A tak to już sama zmyka z pokoju do kuchni, dużego pokoju i ogólnie wszędzie. Dziś ją znalazłam pod łóżeczkiem sama chyba nie wie jak tam weszła by wyjść już nie potrafiła więc musiałam jej łóżeczko podnosić. Dolne kontakty polepiłam taśmą klejącą póki co. A nad resztą myślę potrzebuję jakąś obudowę na kaloryfer u siebie w pokoju. Zastanawiam się też nad chodzikiem bo mam większą pewność że głowy nie rozwali. Jednak nie wiem czy go kupować. Zobaczę jak cenowo stoją. Może jakiś jeździk sama nie wiem czy to w ogóle do szczęścia potrzebne jej.

skoja - przyłącze się do tego aby wykombinować jakąś listę bo u mnie też ciężko. Poza tym skleroza mnie męczy hihi...

Ja też miałam ambitne plany postudiowania no ale póki co zeszły na dalszy plan i jakoś nie ma teraz weny na naukę już. Myślałam nad resocjalizacją nawet byłam już na inauguracji roku ale niby zaocznie ale kolidowało mi z pracą bo w piątki były zajęcia od 13 - 14 a ja pracowałam do 17.00 więc nici z tego. No cóż może kiedyś jak młoda podrośnie - zobaczę. Póki co straciłam zapał.

Mamy które wróciły do pracy - jak się z tym czujecie?? Do której pracujecie? Pytam bo może od września uda mi się z tą pracą o której kiedyś pisałam - niby 4 godziny w pracy a pozostałe będę mogła zrobić w domu. Tylko nie wiem jeszcze czy na pewno tak będę mogła hmmm... dowiem się w następnym tygodniu. W sumie chciałabym wrócić do jakiejkolwiek pracy ale nie widzę abym wraca do tej co teraz robię. Bo pracuję od 9.00- 17.00 i o 18.00 w domu bym była.
Napiszcie jak minęły te pierwsze dni rozstania - jak sobie z tym radzicie.

Powtarzam pytanie z miksowaniem - czy miksujecie dokładnie wszystko czy zostawiacie jakieś grudki aby uczyć dziecko do większych kawałków??
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 15:06   #3828
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

nika, ja miksuje dokładnie w blenerdze, ale my dopiero zaczynamy naszą przygodę żywieniową.

Dobra zmykam. Spędziałm dziś cały dzień na oglądaniu Waszych fotek!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 15:12   #3829
Cacharel
Przyczajenie
 
Avatar Cacharel
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 27
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Powtarzam pytanie z miksowaniem - czy miksujecie dokładnie wszystko czy zostawiacie jakieś grudki aby uczyć dziecko do większych kawałków?? [/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Ja miksowalam wszystko dosyc dokladnie przez pierwszy miesiac zupkowo-deserowy do momentu jak kupilam kiedys pare sloiczkow tak by urozmaicic diete mojego dzidzia odpowiednich do jego wieku(czyli po 6 mies) i bylam z lekka zaskoczona ich konsystencja. Bobovita miala chyba najwieksze kawalki,nieraz nawet caly groszek co uwazam za lekko przesade.
Teraz staram sie mu zostawiac drobne kawalki w zupkach a do deserkow wkruszam mu ciasteczka hipolitki by tez sie przyzwyczjal. W pierwsze dni myslalam ze bedzie ciezko by przy kazdej lyzce mial odroch wymiotny,nawet jak to byl tylko drobniutki ryz, ale o dziwo po 3 dniach tak sie przyzwyczail ze nawet ich nie zauwaza.
Mysle ze nie ma co za dlugo zwlekac z wprowadzaniem drobinek.Mnie przerazaly historie o 3-4 latkach jadajacych tylko papki bo rodzice ich nie nauczyli jesc inaczej
Cacharel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 15:44   #3830
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Tez jestem za zrobieniem jakiejs listy z nk zeby skojarzyc niektóre osoby.ja napisze tak :
małgorzata. W -Lat 30 Rumia
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:02   #3831
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

co do list- nie doczytałam o co chodzi
ale jak nastukamy 5000 postów to w nowym wątku proponuje by zostawić pierszych kilka postów na listy itp.
Wówczas mozna podopisywac małe co nie co- dac linki do fotek bejbików itp

W sumie - może nawet bym znalazła czas to prowadzić
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:09   #3832
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Jak by co to moje panieńskie nazwisko to Sawicz imię chyba już znacie a miasto wpisane jest w profilu Zresztą ja się już tu tyle razy ujawniałam, że chyba po zdjęciach wiecie, że ja to ja

Tak!!! bezsenność !!! Na niektórych wątkach jest taka dokładna baza danych i mi się to bardzo podoba!!!
__________________
JULIANKA 28.01.2009

Edytowane przez Glizda87
Czas edycji: 2009-08-05 o 16:10
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:18   #3833
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Wogóle w nk wkurza mnie ze nie mozna dzielić znajomych na grupy i dodawac notek do ich profilu- bo sama nie raz sie gubie, w koncu nie każdego trzeba znac z imienia i nazwiska, a wyszukiwarka tylko na to działa :/

A drobini tez dodaje- czasem przez pospiech, bo młody tak krzyczy że nie jestem w stanie domiksować.
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:50   #3834
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cześć Laseczki
teraz mam już pełne prawo do tego, żeby tak na Was mówić, bo każda z Was jest naprawdę fiu, fiu

Skoja- mam najświeższe informacje z Mielna, bo właśnie tam byliśmy. Wróciliśmy godzinkę temu. Ludzi bardzo dużo, hałas a na plaży nie ma gdzie nogi postawić. Aczkolwiek dzisiaj chodziliśmy sobie promenadą wzdłuż plaży i było nawet całkiem miło.

Nenah- ja wlaśnie od 20 lipca jestem niedaleko Gąsek. Jesteśmy u moich rodziców w Dobrzycy. Tam jest taki ogród botaniczny Hortulus. Może ktoś kojarzy? Raz sobie jeździmy do Sarbinowa, raz do Ustronia Morskiego, Kołobrzegu lub Mielna.

Dzięki Kochane za przyjęcie moich zaproszeń na nk. Naprawdę fajnie Was poznać tak troszkę inaczej. Na razie popatrzyłam tak ogólnie na Wasze świetne fotki, ale jak wrócę do Poznania to się wyżyję hihi....
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:16   #3835
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Ja też podam ogólne dane, bo net mi w tym zadupnym lesie ciągle ginie
więc: Paulina K (panieńskie na "S") lat 26 Łódź ....na zdjęciu głównym jestem z małym Boryskiem
prosze mnie odnaleźć i wysyłać zaproszeniagdyby nie ten net sama bym szperała
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:08   #3836
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez [B
Cacharel;13597737[/B]]Powtarzam pytanie z miksowaniem - czy miksujecie dokładnie wszystko czy zostawiacie jakieś grudki aby uczyć dziecko do większych kawałków?? [/SIZE][/FONT]
ja tez miksowałam i miksuje dalej bo Dominik sie zaksztusi.ł ta zupką z Bobovity, to był jakis rosołek. Dzidzie maja jescze czas na nauke zucia pokarmu. Moj 9-miesieczny brataniec tez sie ksztusi takimi duzymi lawałkami. Moim zdaniem najwazniejsze jest bezpieczenstwo dzieci, a co do zaksztuszenia to ja jestem MEGA uwrazliwiona bo Dominik zakszkusił sie mleczkiem w pierwszym m-cu zycia i mało bakowało a bym go straciła..

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

ja tez jestem za lisya na nk

wiem kto to
skoja
kellyssss
glizda83
amilamija
nika83
mumi
nenah
bratek
krolowaa

nie wiem JP
MJ

i reszta od ktorych nie mam zaproszen

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2009-08-05 o 19:00
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:10   #3837
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Smile Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Witam Moje Kochane Mamuski
Glizdka pisala,ze sie za mna stesknilyscie wiec natychmiast pisze co u mnie i obiecuje zagladac regularnie(do 26-go bo jade potem do roboty)
Wiec...
Zaczelam pracowac dla odmiany w Szwajcarii,ale nie 2tyg na 2tyg jak w Austrii,tylko 1tyd tam i 2 tyg tu,bo serce pekloby mi na pol za moja miloscia
Maluszek jest przecudowny,grzeczniutki, wesoly,smieszny...
Nie karmie cycusiem z wiadomych powodow
Daje mu wszystkie kaszki jakie tylko sa na rynku zgodnie z jego wiekiem
Na noc daje mu Bebiko smaczny sen(na inne ''najlepsze'' mleka mial alergie)W dzien pje bebiko po 6 miesiacu,wczesniej dla alergikow teraz juz normalne
W nocy sie budzi czasem o 3,a czasem o 6 zje i spi dalej.Ja oczywiscie tez
Wlasnie spi milosc mojego zycia,bo sobie lubi drzemac po kapanku.Obudzi sie potem pobuszuje i okolo 22 usnie i Ja pewno tez padne jak trup
To na tyle moje wizazaneczki
Bede zerkala co tam bazgrolicie i wtracala sie od czasu do czasu



Aha na naszej klasie jestem Sandrunia Krawiec jak Ktos ma ochote mnie zaprosic to milo
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06



Edytowane przez Sandrunia Niepoń
Czas edycji: 2009-08-05 o 19:12
Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:29   #3838
ariellina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 534
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

jestescie sliczne!!!

dolaczam sie do listy.

ariellina czyli Kasia Paw....
__________________
ariellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:33   #3839
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

JP to ja
A kto tworzy liste??
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:47   #3840
Cacharel
Przyczajenie
 
Avatar Cacharel
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 27
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Ja na nk to Magdalena K
Cacharel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.