jest ktos z Leeds/Anglia? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 07:51   #211
renage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Czesc podam ci numer do right dir 07970800538.Najlepiej bedzie jak zadzwonisz i sie umowisz.Ja rejestrowalam sie zaraz po moim przyjezdzie z Polski wiec nic nie mialam ale zarejestrowali.Daja test wiekszosc to matematyczne zadania.Napewno dasz rade.U mnie to byl okropny stres bo nie bylam przygotowna na zaden test ani rozmowe po ang ale sie udaloMozesz zajzec rowniez do aadeptu to tez dobra agencja.Ostatnio dzwonili do mnie ze maja prace ale nie wiem jka bo sie nie pytam.
Powodzenia i daj znac co zalatwilas.papa
renage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 16:16   #212
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Hey Dziewczyny

Jestem juz w Leeds od czwartku, z praca ciezko ;/ bylam w concepcie, lukasz pochwalil nasz angielski i na tym sie skonczylo, dzwonimy, pytamy a w odpowiedzi ciagle slyszymy ze cisza i spokoj, pracy nie ma. Jutro mamy interview w agencji kolo ratusza, a w czwartek w jevelinie, skladamy cv do hotelu, restauracji i primarka w relayu kazali nam przyniesc referencje, a skoro jestesmy studentkami i nie mamy to nas nie zarejestruja takze lipa totalna na szczescie pogoda nie jest najgorsza i mozna sie pokrecic na powietrzu

stokrotka, w koncepcie wypelniasz tylko application form, pogadaja chwile z toba i tyle cv nie trzeba miec, jedynie id, insuranca i home offica jesli posiadasz

renage, a gdzie pracujesz przez concept?

Moze dziewczyny macie jeszcze jakies wiesci gdzie poszukuja pracownikow? Ja juz swira dostaje w domu :P
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:03   #213
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Cytat:
Napisane przez renage Pokaż wiadomość
Czesc podam ci numer do right dir 07970800538.Najlepiej bedzie jak zadzwonisz i sie umowisz.Ja rejestrowalam sie zaraz po moim przyjezdzie z Polski wiec nic nie mialam ale zarejestrowali.Daja test wiekszosc to matematyczne zadania.Napewno dasz rade.U mnie to byl okropny stres bo nie bylam przygotowna na zaden test ani rozmowe po ang ale sie udaloMozesz zajzec rowniez do aadeptu to tez dobra agencja.Ostatnio dzwonili do mnie ze maja prace ale nie wiem jka bo sie nie pytam.
Powodzenia i daj znac co zalatwilas.papa
cześc renage- dzięki za numer telefonu -) załatwię to w przyszłym tygodniu, o ile nie okaże się, że lecę do PL ale zadziwiłaś mnie tym, że test trzeba rozwiązywac , i to jeszcze z zadaniami matematycznymi- po kiego grzyba takie coś do pracy im się przyda ? a jak z Twoim angielskim ? może był komunikatywny wtedy i dlatego Ci się udało ? A ta agencja aadept jest gdzieś w mieście może ? bo adres right dir. już mam ale nie kojarzę gdzie to może byc ale podobno też w mieście, tak ? co do conceptu, to będę musiała pewnie taksówką jechac, bo słabo znam armley .... a powiedz mi jeszcze czy we wszystkich agencjach rozmawiają z Tobą po angielsku nawet, jeśli pracownik jest Polakiem ? bo wiem, że w concepcie jest Polka i ona rekrutuje ludzi ... :conf used:.....
Pozdrawiam serdecznie ) Pa

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Hey Dziewczyny

Jestem juz w Leeds od czwartku, z praca ciezko ;/ bylam w concepcie, lukasz pochwalil nasz angielski i na tym sie skonczylo, dzwonimy, pytamy a w odpowiedzi ciagle slyszymy ze cisza i spokoj, pracy nie ma. Jutro mamy interview w agencji kolo ratusza, a w czwartek w jevelinie, skladamy cv do hotelu, restauracji i primarka w relayu kazali nam przyniesc referencje, a skoro jestesmy studentkami i nie mamy to nas nie zarejestruja takze lipa totalna na szczescie pogoda nie jest najgorsza i mozna sie pokrecic na powietrzu

stokrotka, w koncepcie wypelniasz tylko application form, pogadaja chwile z toba i tyle cv nie trzeba miec, jedynie id, insuranca i home offica jesli posiadasz

renage, a gdzie pracujesz przez concept?

Moze dziewczyny macie jeszcze jakies wiesci gdzie poszukuja pracownikow? Ja juz swira dostaje w domu :P
Cześc Paulinaaa ;-))

Witam Ciebie w Leeds , tak myślałam, że i Ty będziesz miała kiepsko jeśli chodzi o poszukiwanie pracy ... wiem, co to za ból, bo szukam pracy od stycznia , tyle że na własną rękę ale czuję, że czas się jednak do agencji pracy wybrac ... może będzie lepiej .... dzięki więc za info dotyczące rejestracji w concepcie - coś już wiem ...
Powodzenia Ci życzę, odpoczywaj i szukaj pracy, bo ja składam też gdzie się da ale jestem trochę ograniczona czasowo ... mam dziecko i sprawa jest bardziej skomplikowana ale nie poddaje się ....

Pozdrawiam was wszystkie i fajnie, że wątek trochę odżył ;-))))
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:23   #214
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

dziewczyny trzymam za was kciuki. Mam nadzieje ze wkrotce uda wam sie cos znalesc Ja co prawda prace mam ale planuje zmienic.. i szukam, wysylam cv ale poki co nic z tego. Zobaczymy co bedzie..
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 22:14   #215
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

stokrotka, concept jest na koncu town street, jak jest somerfield to idziesz caly czas prosto do skrzyzowania tego gdzie wypozyczaja dvd i dalej dalej dalej i znajdziesz concept po drugiej stronie ulicy jest tam polka monika i polak lukasz my na wstepie rozmawialysmy po angielsku, kazal dac id, to dopiero jak zobaczyl dowod zaczal mowic po polsku w aplikacji rowniez sa zadania matematyczne i nie tylko do rozwiazania
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:58   #216
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

ale okropna pogode mamy nawet nie ma jak sie ruszyc z domu wczoraj bylam na 2 rozmowach, jakis cien nadzieji jest, wszystko okaze sie dzis po 16 jak zaczniemy z kolezanka dzwonic po agencjach natomiast wypuscilam sie wczoraj na miasto, widzialam duzo slicznych ciuszkow, a tu bieda w portfelu :P
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:55   #217
zytasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 211
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

tak w razie czego, bo moze bedzie szukala i nie znajdzie.. wydaje mi sie ze to co mowisz ze wypozyczaja tam dvd to juz teraz jest lombard
a za pogode ja juz obwinilam meza. Obiecal skosic trawe i przyciac zywoplot w weekend. Strasznie mu sie nie chcialo i szukal roznych wymowek. Tak marudzil ze az wymarudzil...
zytasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 15:12   #218
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

zytasia, masz racje myslalam ze tam jest dalej wypozyczalnia, ale wczoraj wieczorem przechodzilam i wlasnie zauwazylam ze sie zmienilo dzis na szczescie lepsza pogoda, gon meza do kosiarki :P
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:59   #219
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

a wiecie co.. ja tam sie cieszylam z tego deszczu.. jakos tak dawno nie padalo, ze jeden dzien mnie nawet ucieszyl
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 00:28   #220
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

znalazlam prace przez right direction, zarejestrowalam sie a na drugi dzien mialam od razu induction, morrisons w outwood, dojazd mi nie pasuje, ale najwazniejsze ze cos jest rowniez dostalam prace na meczu krykieta, obsluga vipow, mam test we wtorek, 3majcie za mnie kciuki bym zdala :P
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:59   #221
zytasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 211
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Paulina, no i jak poszedl test? bedziesz krykieciara?
P.s. Ty sie cieszysz ze dostalas prace, a ja sie nie moge doczekac kiedy ja wreszcie skoncze ale juz niedlugo...
Pozdrawiam
zytasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 11:01   #222
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Paulina, moje gratulacje!! i jak poszedl test? Mam nadzieje ze dobrze
zytasia, ja tez do urlopu czekam.. jeszcze tydzien z hakiem i trzy tygodnie wolnego
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 22:33   #223
zytasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 211
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

onna, tyle ze ja ide na macierzynski wiec moj potrwa rok albo i dluzej - kto wie
cos jakos znowu ucichlyscie czy tylko mi sie tak wydaje?
zytasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:23   #224
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

no chyba troche ucichlysmy
Zytasia a ktory to juz miesiac?
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:09   #225
zytasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 211
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

juz na szczescie 8 34 tydzien wlasnie trwa takze poki co odliczam do konca sierpnia bo wtedy WRESZCIE skoncze prace, a potem jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, kolejne 3 tygodnie i mam ludzika przy sobie juz sie nie moge doczekac!
zytasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 13:56   #226
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Witam was dziewczyny po sporej nieobecności spowodowanej moim wyjazdem do Polski ale już jestem ) Było świetnie no ale teraz już czas powrócic do szarej rzeczywistości niestety i w dalszym ciągu zamierzam szukac pracy ale tym razem już napewno się zarejestruję w agencji pracy i mam pytanko do Pauliny - gdzie znajduje się Right Direction, przez którą dostałaś pracę, czego Ci oczywiście serdecznie gratuluję ..... ? Adres mam i podobno to jest gdzieś w centrum miasta ale jeśli się okaże, że gdzieś rzut beretem, to po co mam brac taxi, prawda ? skoro w mieście jestem co tydzień ..... Powiedz mi jeszcze, czy prócz rejestracji też musiałaś rozwiązywac jakieś testy matematyczne ?? No i czy jest tam wogóle szansa na to aby dostac pracę w godzinach wieczornych , bo słyszałam, że w concept nie bardzo .... Ech, znowu mam sto pytań do .....
Onna - a Ty jak z poszukiwaniem nowej pracy ? W jakiej branży szukasz ?
Zytasia - fajnie masz, że sobie trochę odpoczniesz ale za długo to też nie dobrze dla osoby, która lubi pracowac - tak jak ja na przykład - bo kota już dostaję jak tak siedzę ponad 1,5 roku sama z dzieckiem w domu .... wiadomo, że nikt mi tych cennych chwil nie odbierze ale już chciała bym naprawdę zacząc robic coś innego ..........

Pozdrawiam was i życzę miłego dnia
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:12   #227
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

hej dziewczyny. Mam juz moj upragniony urlop i juz we wtorek jedziemy na wakacje Ach nie moge sie doczekac.

Zytasia, to faktycznie juz niedlugo
Stokrotka, ja przedewszystkim szukam jakiejs pracy na pol etatu bo studiuje. a poszukiwania narazie zawiesilam. Jak wroce z urlopu to znowu zaczne szukac

3majcie sie dziewczyny!
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:00   #228
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Cytat:
Napisane przez StokrotkaS Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny po sporej nieobecności spowodowanej moim wyjazdem do Polski ale już jestem ) Było świetnie no ale teraz już czas powrócic do szarej rzeczywistości niestety i w dalszym ciągu zamierzam szukac pracy ale tym razem już napewno się zarejestruję w agencji pracy i mam pytanko do Pauliny - gdzie znajduje się Right Direction, przez którą dostałaś pracę, czego Ci oczywiście serdecznie gratuluję ..... ? Adres mam i podobno to jest gdzieś w centrum miasta ale jeśli się okaże, że gdzieś rzut beretem, to po co mam brac taxi, prawda ? skoro w mieście jestem co tydzień ..... Powiedz mi jeszcze, czy prócz rejestracji też musiałaś rozwiązywac jakieś testy matematyczne ?? No i czy jest tam wogóle szansa na to aby dostac pracę w godzinach wieczornych , bo słyszałam, że w concept nie bardzo .... Ech, znowu mam sto pytań do .....
Onna - a Ty jak z poszukiwaniem nowej pracy ? W jakiej branży szukasz ?
Zytasia - fajnie masz, że sobie trochę odpoczniesz ale za długo to też nie dobrze dla osoby, która lubi pracowac - tak jak ja na przykład - bo kota już dostaję jak tak siedzę ponad 1,5 roku sama z dzieckiem w domu .... wiadomo, że nikt mi tych cennych chwil nie odbierze ale już chciała bym naprawdę zacząc robic coś innego ..........

Pozdrawiam was i życzę miłego dnia
do right direction dojedziesz free city bus, ktory zatrzymuje sie pod leeds college lane, idziesz do gory, czerwony budynek z tabliczka bialo czarno turkusowa, schodzi sie do piwnicy, jest polak nazywa sie michal oprocz rejestracji musialam rozwiazac test matematyczny i z jezyka angielskiego nie wiem czy jest cos na nocki, musialabys sie zapytac test zdalysmy na 23 punkty z 25 takze chyba niezle wydaje mi sie ze moze by cos znalezli ci na noc, bo ja raz bylam na nocce w morrisonie i bylo swietnie ;P hehe teraz pracuje tam dalej, ale mam dosc dojazdow, musze wstac o 5 i wracam o 18 ;/ powodzenia w poszukiwaniu!

Cytat:
Napisane przez -onna- Pokaż wiadomość
Paulina, moje gratulacje!! i jak poszedl test? Mam nadzieje ze dobrze
zytasia, ja tez do urlopu czekam.. jeszcze tydzien z hakiem i trzy tygodnie wolnego
Test mniej wiecej ok, spadly mi talerze na ziemie
udanych wakacji

Cytat:
Napisane przez zytasia Pokaż wiadomość
Paulina, no i jak poszedl test? bedziesz krykieciara?
P.s. Ty sie cieszysz ze dostalas prace, a ja sie nie moge doczekac kiedy ja wreszcie skoncze ale juz niedlugo...
Pozdrawiam
bylam juz 2 dni, nawet udane
__________________

Edytowane przez Paulinaaa_
Czas edycji: 2009-08-10 o 18:09
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 10:11   #229
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Cześc dziewczyny )

Trochę dawno mnie tu nie było ale odświeżam wątek i muszę się wam czymś pochwalic - wreszcie mam pracę !! Nie wiem jeszcze tak do końca, czy nie zmienię jej w najbliższym czasie na coś innego, bo to praca przez agencję, więc mam większe pole manewru... Zarejestrowałam się w agencji w poniedziałek 21 sierpnia, a w czwartek już do mnie zadzwonili z konkretną propozycją, więc się zgodziłam - pracowałam jako barmanka i dostałam nieźle w kośc ale ja lubię jak coś się w pracy dzieje... Miejsce, w którym się znalazłam też było baardzo ładne i ciekawe, bo był to klub golfowy.... Mili ludzie, przyjemna atmosfera i wtedy akurat odbywało się wesele - obsługiwałam nawet Szkota w jego stroju narodowym ) Ogólnie wiele się nauczyłam ale zostałam rzucona na ,, głęboką wodę ", bo NIGDY nie stałam za barem, nie nalewałam piwa z kija, nie sporządzałam przeróżnych drinków i nie obsługiwałam kasy ale dałam radę, chociaż jak wróciłam do domu, to nóg nie czułam, a teraz mam zakwasy... ale PODOBAŁO MI SIĘ A druga sprawa to to, że przedłużyłam sobie włosy - miałam do ramion, a teraz mam prawie do pasa i jestem bardzo zadowolona, chociaż też trochę się nacierpiałam przez kilka dni , może któraś z was miała kiedyś takie włosy, to pewnie wie, z czym to się wiąże ...

A co u was koleżanki ? Paulaaa jak u Ciebie - nadal pracujesz ? I jak Ci tutaj jest ? No i co u reszty ??? Podzielcie się wrażeniami - POZDRAWIAM WAS I ŻYCZĘ MIŁEGO WEEKENDU ...
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 11:08   #230
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Ja wrocilam z urlopu. Bylo super, odpoczelam porzadnie, ale niestety od poniedzialku do pracy.. a tak sie rozleniwilam

Stokrotka a ty w jakiej agencji znalazlas prace na barze? Ja wlasnie szukalam takiej pracy od dawna, ale bezposrednio - bez agencji.. no i nigdzie sie nie udawalo, wiec moze i przez agencje bym sprobowala.

Pozdrawiam!
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:07   #231
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Onna - ja znalazłam pracę przez agencje Aadept... Możesz spróbowac - powodzenia ;-))
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 11:39   #232
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

dziekuje jak znajde chwile to napewno sie wybiore
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:45   #233
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

nie ma sprawy - trzymaj sie Onna
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 11:06   #234
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Hey
Tez mnie troche nie bylo, ale to za sprawa zepsutego patyczka do internetu wczoraj wrocilam juz do Polski, musze brac sie za obrone licencjatu i w koncu go napisac, zostalo mi niewiele czasu mam zamiar wrocic w pazdzierniku/listopadzie pracowalam przez right direction, najpierw w morissonie a potem w drukarnii glynn ogolnie podobalo mi sie, ale praca codziennie przez 12 godzin dawala w kosc, na nic nie mialam czasu a czesto gesto w drukarnii wypilam po 3 red bulle i 5 kaw bo zasypialam nad robota :P na sam koniec, przed wyjazdem rozdzwonily sie agencje, coraz wiecej ofert pracy, mozna bylo przebierac
Stokrotka a gdzie przedluzalas wlosy i ile zaplacilas? tez bym chcialam przedluzyc swoje by miec je tak za piers ;p
buzka
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:10   #235
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Paulina - mnie kolezanka fryzjerka wlosy przedluzala i sama je wczesniej zakupilam w Pl, jestem zadowolona, wiec jesli chcesz, to moge Cie z nia umówic , a co do ceny, to ja nie wiem, bo mnie nic nie kasowala za robocizne, tylko oddalam jej pieniazki za wloski ;-)) ale jesli bedziesz zdecydowana, to moge sie dowiedziec - w kazdym razie na bank ma o wiele taniej, niz w normalnym salonie ;-) Pozdrawiam ....
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:18   #236
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Ok, dzieki. Teraz jestem w Polsce, dopiero wroce jak sie obronie i zalatwie wszystkie swoje sprawy wtedy bym sie zglosila jakby co
Chcialam wam jeszcze napisac o tym jak mnie potraktowali na lotnisku w doncaster. Mialam bagaz podreczny + torbe z laptopem, lecialam z tego lotniska chyba juz 10 raz i nigdy takiego problemu nie bylo. Babka kazala mi schowac torbe z laptopem do podrecznego, ktory za duzy nie byl, bo torba od laptopa nie wchodzila, sam laptop tak, dlatego torba poleciala do smieci. W torbie od laptopa w jednej kieszeni mialam torebke malutka w ktorej mialam dokumenty, telefon i aparat. Tez musialam ja wyrzuc, dobrze ze pozwolila mi chociaz zawartosc przerzucic do srodka, bo laptopa tez juz mi chciala zabierac ;/ pal licho te ciuchy, ale nowa torba z metka i torebka river island w tygodniu bede pisala reklamacje, ciekawe tylko czy ja przyjma w regulaminie pisze ze mozna miec podreczny plus mala torebke, dokumenty czy parasolke, dlatego jestem zdziwiona ze ta mala torebke i parasolke kazala mi wyrzucic, zalowalabym jedynie torby od laptopa, a nie 5 rzeczy. Na dodatek rozdarlam sobie obie rece, leciala mi krew, nie pozwolila mi sie wytrzec tylko krzyczala, ze albo zapinam torbe albo nie lece. Zapinam ja spokojnie, a ona dalej krzyczy ze jej nie zapne i mam wyrzucic cos jeszcze. Kleczalam nad ta torba i rozerwaly mi sie spodnie w kroku ;( przechodzil kolo mnie facet, spytalam go czy ma wolne miejsce i czy wzialby jakas moja rzecz, zgodzil sie a baba macha mi palcem przed nosem i mowi ze kategorycznie nie, nie mozna tak robic i mam wrzucac do smieci. A najlepsze jest w tym wszystkim to, ze przeszlam cala odprawe, dopiero babka odrywajaca swistek od biletu kazala mi sie przepakowywac. Na calej odprawie nikt nie mial problemu do mojego bagazu, nawet nie kazali mi sciagac kozakow, gdzie przede mna stal facet w sandalach i kazali mu ja zdjac. Po prostu pech
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:16   #237
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Hej Paulina , ja tez mialam przygody z 'chowaniem' wszystkiego do jednego bagazu ale zawsze robie to tak ze wkladam cos nawet do polowy, a dalej niose to jak tobolek w rekach i mam wszystko gdzies...:P....mam jeden bagaz i jest gites...potem jak juz wchodze do 'tunelu' na sprawdzanie to nie ich specjalnie to nie obchodzi ile mam rzeczy, wszystko przeswietlaja i potem lece do gejtu...Moze na wszelki wypadek warto brac ze soba jakas wielka reklamowe...Wspolczuje utraty torby :/ ciekawe czy ja odzyskasz. 3mam kciuki
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:22   #238
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Mi to zrobili na gejcie, po calej odprawie ;/ babka ktora odrywa swistek od biletu kazala mi sie przepakowywac ;/
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:51   #239
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

beznadzieja !!
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:09   #240
renage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Witajcie po bardzooo dlugiej nie obecnosci.Chcialam podzielic sie moja wspaniala nowinka za 6 miesiecy zostane mama!Termin mam na 7 marca w dniu moich 33urodz yupi!Jestem ogromnie szczesliwa zwlaszcza ze na ten cud czekalismy trzy lata.Moj maz dwa dni temu mial leciec do Japonii i zrezygnowal ze wzgledu na bejbika ojej ale ja jestem szczesliwa tylko sie martwie zeby wszystko bylo dobrze.Ale na pewno bedzie
renage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-29 18:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.