wymiana party - Kraków? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 14:13   #91
Jioanna
Rozeznanie
 
Avatar Jioanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 558
Dot.: wymiana party - Kraków?

Byłam wczoraj z koleżanką na rynku, aby zorientować się dokładnie gdzie to Zaćmienie się znajduję (nie jestem stałą bywalczynią krakowskich kawiarenek; mogłabym błądzić w niedzielę) i potwierdzam- ulica Szczepańska
Proponuję spotkać się w bramie, bo w środku mógłby być problem z odnalezieniem siebie nawzajem, a nie widzi mi się paradować z karteczką

Może pomysłodawczyni zrobi taką wstępną listę osób, które zamierzają się pojawić w tę niedzielę, hmm? Ja będę z koleżanką
__________________
Nie zależy mi na sławie,chcę być tylko doskonała. Marilyn Monroe

o4.11.2007. <3



Jioanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 17:30   #92
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: wymiana party - Kraków?

Oj oj oj, nakręciłam... Proszę o wybaczenie
Oczywiście Szczepańska, zaraz przy Rynku, najbliższa niedziela, około godziny 11

Miejsce jest już zarezerwowane, myślę że nie ma co spotykać się wcześniej w bramie - dostajemy na wyłączność piwnicę
Jutro idę dowiedzieć się wszystkich szczegółów (co z dodatkowym oświetleniem etc.).

mam ogromną prośbę - jeśli któraś z Was mieszka niedaleko i ma lustro do 'wypożyczenia' to proszę o kontakt - ja spróbuję przywieść swoje ale jeśli nie znajdę chętnych 'mięśni' do przetransportowania to tramwajem sobie sama nie poradzę W Zaćmieniu lustro jest w łazience, niestety nie ma w piwnicy, a myślę, że do jakiś drobnych przymiarek typu sweterki czy kolczyki by się przydało

Ach! Co do ciasta - moim zdaniem świetny pomysł, ale będziemy jednak w kawiarni, więc nie sądzę żeby z radością na to patrzyli (jednak zapewniają nam lokum)... Ale jutro jeszcze zapytam i napiszę co udało mi się ustalić

Wstępna lista - informacja o spotkaniu poszła po kilku forach, a część dziewczyn na pewno przyjdzie nie sama, a z taka ilością koleżanek, które uda się wyciągnąć ;D część pewnie zaśpi albo zmieni zdanie dlatego wydaje mi się, że nie ma sensu jej tworzyć - zanim dziewczyny odpowiedzą minie sporo czasu, a i tak ze stanem faktycznym może mieć niewiele wspólnego... zamiast tego proponuję coś w rodzaju listy 'wejścia' - adresy @, opcjonalnie nazwiska osób, które chciałyby wziąć udział w następnej tego typu imprezie (prawdopodobnie organizowanej już nie w tak chaotyczny sposób)

No i na koniec najcięższe - zasady wymiany
Pierwotnym pomysłem było zrzucenie ciuszków na kupę i zasada 'każdy bierze co chce' ale przy dużej ilości osób, w dodatku nieznających się, rzeczywiście może się okazać, że ktoś poczuje się pokrzywdzony.
Pojawiły się pomysły wymiany miedzy dwiema konkretnymi osobami (strasznie przepraszam że pomijam nicki - nie było mnie tydzień i staram się jak najszybciej nadrobić zaległości) co jest chyba najuczciwsze, ale trochę się boję, że nasze spotkanie zacznie przypominać Targowisko - w momencie, gdy w dana osoba nie będzie miała nic na wymianę to do transakcji nie dojdzie albo będziemy siedzieć do wieczora zanim zbierze się wymianowy 'trójkąt' lub 'czworokąt'

Może dobrym rozwiązaniem będzie następująca opcja: i tak przynosimy rzeczy które zawadzają w szafie, więc nie powinno być żal że się ich pozbywamy ale jeżeli uważamy że mamy coś wyjątkowo cennego, może każda (a przynajmniej kto chce) uczestniczka bedzie miała kilka rzeczy (załóżmy ża max trzy?) właśnie na taką 'wymianę extra'??

Uff, ale się rozpisałam

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

No i takie pisanie na szybko...
Karteczki przy ubraniach to moim zdaniem świetny pomysł!! Jeśli pojawi się jakaś wyjątkowa nierównowaga w stosunku przyniesione/wyniesione ubrania, 'zasługi' mogą zostać zapamiętane i wykorzystane przy następnej imprezie (np. wejście bez wnoszenia rzeczy albo coś w tym guście??) Ale proponuję, żeby zaopatrzyć w nie ciuszki przed przyjściem na imprezę ;D
Chyba nie ma co robić segregacji wiekowej (chociaż wiek studencko-dorosły zabolał ;P, zwłaszcza że już przekroczyłam chyba) - im większa różnorodność tym lepiej
Nie chcę wyjść na seksistkę, ale nie jestem pewna czy ta zasada dotyczy różnorodności płciowej i to z powodu opisywanej juz przyczyny - nic nie wiadomo (prztynajmniej mi) o innych mężczyznach chętnych na spotkanie ale zawsze można zaryzykować - przyjść, wypić herbate/kawe/piwo, a nóż ktoś jeszcze się pojawi zresztą część np. koszulek czy toreb jest w wersjach uniseks (ja mam chyba jedną taką w przygotowanej torbie), w najgorszym przypadku spędzi się trochę czasu z babami gadającymi o ciuchach
szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:13   #93
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: wymiana party - Kraków?

kosmetyki tez mozna przynosic?
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:18   #94
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: wymiana party - Kraków?

ja wlasnie rozpuscilam wici na facebooku

a tu znalazlam ewentualne wskazowki:
http://www.wikihow.com/Hold-a-Fashion-Swap-Party

Edytowane przez Anijka
Czas edycji: 2009-08-07 o 19:20
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 22:42   #95
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: wymiana party - Kraków?

Szkoda ze mnie nie będzie w Krk w niedzielę bo chtne bym też wpadła . Mam spoko ciuszków . Mam nadizeje ze to nie pierwsza i ostatnia takiego typu "impreza "
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 23:32   #96
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: wymiana party - Kraków?

Cytat:
Napisane przez julka610 Pokaż wiadomość
ishtar i ja to moze umowimy sie ktorym tramwajem jedziemy i o ktorej? podjedziemy pod bagatele i tam juz 2 kroki mamy
ja jeszcze nie wiem czy jednak będe z bronowic jechać, ale jakby co to spokojnie mozemy umówić się pod bagatelą
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:04   #97
dipeczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: wymiana party - Kraków?

Ja również zamierzam się pojawić jutro. Żeby się zapowiedzieć, specjalnie zarejestrowałam się na stronie.
Link, który umieściła Anijka jest bardzo ciekawy, to wskazówki, jak powinno się taką wymianę zorganizować, by przebiegła sprawnie. Myślę, że warto by było z tych rad skorzystać: http://www.wikihow.com/Hold-a-Fashion-Swap-Party.
Rozumiem, że karteczki przy ubraniach mają być oznaczeniem ich właściciela...
Do zobaczenia jutro o 11.
dipeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 21:05   #98
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: wymiana party - Kraków?

Rezerwacja potwierdzona - 11 w Cafe Zaćmienie, spotykamy się w piwnicy

Ponieważ nie do końca wiadomo ile nas będzie proponuję przez pierwszą godzinę wymianę face to face, natomiast kiedy się wyklaruje liczba uczestników, łatwość dokonywania transakcji i tego typu rzeczy, zadecydujemy co dalej

Przypominam o przymocowaniu karteczek z nazwiskiem właścicielki

Przynosimy również kosmetyki, dodatki, biżuterię.

Do 15.00 lane piwo, kawa+szarlotka, herbata+szarlotka za piątkę

Do zobaczenia jutro
szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 09:23   #99
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: wymiana party - Kraków?

przepraszam ze dopiero teraz, ale nie mialam dostepu do netu. niestety nie dam rady sie pojawic zdajcie koniecznie relacje jak sie udalo. pozdrawiam!
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 10:24   #100
Jioanna
Rozeznanie
 
Avatar Jioanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 558
Dot.: wymiana party - Kraków?

No i się zaspało... Standard, a tak chciałam iść.
__________________
Nie zależy mi na sławie,chcę być tylko doskonała. Marilyn Monroe

o4.11.2007. <3



Jioanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:50   #101
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: wymiana party - Kraków?

Było swietnie jak na 1. raz bodajze 7 osob bylo? Komu sie nie udalo dotrzec, niech zaluje

ale spokojnie,juz planujemy na wrzesien cos konkretniejszego
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 20:22   #102
daydreamer
Raczkowanie
 
Avatar daydreamer
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: wymiana party - Kraków?

moglybyscie opowiedziec jak bylo z wiekszymi szczegolami? chetnie przeczytam, a i może na nastepne spotkanie sie wybiore
__________________

Nasza córeczka jest z nami od 8.III.2013

7.03.2015 dwie kreseczki
daydreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 20:58   #103
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: wymiana party - Kraków?

zaraz napiszę relację, okraszę zdjeciami
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 23:06   #104
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: wymiana party - Kraków?

Krakowskie Swap party.



Jak to leciało? „Szafiarki łączmy się”? A może coś pomyliłam...

W Krakowie, w niedzielę 9 sierpnia 2009 roku kilka dziewcząt z wizaż.pl postanowiło się spotkać w piwnicy „Zaćmienia” by pozbyc się dowodów własnego uzależnienia – szaleństwa zakupowego. W ruch poszły niechciane ciuchy, kosmetyki oraz biżuteria. Słowem – to, co dla jednej było nieprzydatne, a dla kolejnej mogło stać się tzw. „must have”.
Z racji dziewiczego rejsu po nieznanym gruncie, co prawda popularnych na zachodzie, ale mało znanych w Polsce „swap party”, niewiele dziewczyn odważyło się stawić w zarezerwowanej przez pomysłodawczynię – Szyrek – kawiarni. Podobno optymiści żyją dłużej, więc muszę stwierdzić, że było nas AŻ siedem.
Na początku każda z nas podchodziła nieśmiało do całego spotkania, każda z nas miała też inna wizję wymieniania się. Po trzech małych kawach i jednym soku bananowym, które zacieśniły wizażowe więzy, postanowiłyśmy zgodnie, że na pewno nie będzie to jedyna impreza, którą zorganizujemy.
Powoli zaczęły schodzić się też inne dziewczyny, więc wspólną decyzją, na „czas start” wyruszyłyśmy na łowy.
Ogólne zasady naszego „swap party”:
1. Każda z nas miała podpisane ciuchy, poukładane na stolikach.
2. Początkowo spisałyśmy, co każda z nas przyniosła (sztukowo); chociaż potem okazało się to zbędne.
3. Wszystkie ubrania, kosmetyki i biżuteria , które przyniosłyśmy były niepotrzebne właścicielkom, więc w zasadzie każda z dziewczyn brała to, co jej pasowało, nie licząc ilości, wartości danych ciuchów, ani tym bardziej wagi.
4. Przymierzanie było jak najbardziej wskazane. Doradzanie również.
5. Rzeczy, które nie spodobały się innym wróciły do właścicielki.

Widać zatem, że zasady były dość proste i bardzo się sprawdziły. Chyba każda z nas wyszła ze spotkania zadowolona.
Miałyśmy okazję też się trochę poznać.
Dziewczyny się na pewno zgodzą ze mną – chętnie zorganizujemy wspólnymi siłami kolejne spotkanie. Tym razem na trochę większą skalę, jeśli się uda J W każdym razie informacji o następnej dacie szukajcie w tym wątku.

Dzięki wszystkim wizażowym dziewczynom –Szyrkowi (przede wszystkim), Anijce, Dipeczkowi i dziewczynom „niezrzeszonym”J Dałyśmy radę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie006.jpg (44,8 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie008.jpg (62,4 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie011.jpg (57,9 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie012.jpg (68,3 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie014.jpg (66,2 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie015.jpg (68,3 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie018.jpg (59,6 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie019.jpg (63,4 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie020.jpg (64,9 KB, 189 załadowań)
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:32   #105
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: wymiana party - Kraków?

już chyba wszystko zostało profesjonalnie opisane
cieszę się bardzo, że spotkanie się udało
Myślę, że małą frekwencję zrekompensował wielki entuzjazm, za który jestem ogromnie wdzięczna
To co - kilka dni na przymierzenie nowych zdobyczy do starych zestawów i kombinujemy następny termin?
Pozdrawiam
szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 13:13   #106
AisaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 23
GG do AisaS
Dot.: wymiana party - Kraków?

Po stokroc tak!!!
Ja rowniez chcialam podziekowac wszystkim, atmosfera byla naprawde swietna! Poza zdobyczami to byl przemilo spedzony czas z fajnymi dziewczynami.
Ja jestem wlasnie swiezo po ponownym przymierzaniu nowych nabytkow i jestem coraz bardziej zachwycona, szczegolnie szara dluga bluzka wiazana z tylu, mala, czarna torebeczka przez ramie i niebieskimi bransoletkami, totalnie szalowe! Niestety nie pamietam, komu co zawdzieczam Mozecie sie przyznac, bede sie czula zobowiazana do wynagrodzenia
A Wy jak po ochlonieciu? Podzielcie sie wrazeniami sprzed lustra, co szczegolnie wzbudzilo Wasze zadowolenie?
Pozdrawiam
Asia
AisaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 00:58   #107
dziewka
Przyczajenie
 
Avatar dziewka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: wymiana party - Kraków?

Również uważam imprezę za bardzo udaną! Wzbogaciłam się o dwa białe sweterek i kosmetyki
Mam nadzieję, że na wrześniowym spotkaniu będzie nieco większa frekwencja!

Pozdrawiam Agnieszka
dziewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:24   #108
Jioanna
Rozeznanie
 
Avatar Jioanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 558
Dot.: wymiana party - Kraków?

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
To co - kilka dni na przymierzenie nowych zdobyczy do starych zestawów i kombinujemy następny termin?
Pozdrawiam
Ja czekam z niecierpliwością Tym razem nastawię dwa zegarki, bo godzina 11:00 to dla mnie jeszcze świt, ale z chęcią się pojawię na takim "swap party" No i zawsze można się lepiej poznać przy takiej okazji jak zauważyłam z Waszych postów.
__________________
Nie zależy mi na sławie,chcę być tylko doskonała. Marilyn Monroe

o4.11.2007. <3



Jioanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:54   #109
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: wymiana party - Kraków?

Dziewczyny ze ŚLĄSKA !!!
Również planujemy takie spotkanie w Katowicach ! Chętne zapraszam do tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=357855

Pozdrawiam

[mam zgodę szyrka na tę reklamę ]
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 09:47   #110
dipeczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: wymiana party - Kraków?

Ale mi się miło zrobiło, gdy przeczytałam, jak Asia cieszy się ze swoich nowych niebieskich bransoletek! A u mnie leżały, bo zdążyłam kupić już jakieś inne, a te miałam może dwa razy na sobie...
Według mnie najlepszym aspektem tego spotkania było poznanie nowych dziewczyn i fajne babskie pogaduchy o okazjach, trendach, sklepach...czyli to, co zakupoholiczki lubią najbardziej. W tym względzie wymiana doświadczeń naprawdę się przydaje.
Do kącika podziękowań dołączam mój zachwyt czarnymi spodniami z fajnego miękkiego materiału Benettona, beżowy sweterek, a także kilka próbek kosmetyków.
Legginsy do mojej nowej dżinsowej spódnicy na szelkach już kupiłam . Dzięki Ani, która doradziła mi wybranie się do H&M .

Całuję Was wszystkie i do zobaczenia / napisania.
dipeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:06   #111
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: wymiana party - Kraków?

Hej hej

Ja rowniez jestem bardzo zadowolona, moje hity szczegolnie to bluzka z zabotem od dipeczka oraz biala sukienka od ishtar [ubralam ja nie na plaze, normalnie chodzilam po centrum krakowa ] I kopertoweczka chyba od Asi

Mam nadzieje,ze we wrzesniu uda nam sie impreza na wieksza skale i wszystko dopracujemy.
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:08   #112
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: wymiana party - Kraków?

Dziewczyny, mogłybyście opowiedzieć szczegóły imprezy ?
Tzn. jak szczegółowo odbywały się wymiany itd.
To wszystko dlatego, że w Katowicach też chcemy coś takiego zorganizować.
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:16   #113
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: wymiana party - Kraków?

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście opowiedzieć szczegóły imprezy ?
Tzn. jak szczegółowo odbywały się wymiany itd.
To wszystko dlatego, że w Katowicach też chcemy coś takiego zorganizować.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=104

wszystko masz w mojej relacji przecież
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:17   #114
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: wymiana party - Kraków?

Niby czytałam relację a przegapiłam
Dziękuję
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:28   #115
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: wymiana party - Kraków?

hej, ja niestety nie doszłam, a ciuszki już spakowane wyprasowane... eh ale dzień wcześniej zostałam ciocia wiec wiecie nie byłam w stanie wstać
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:33   #116
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: wymiana party - Kraków?

Dziewczyny, ile trwało to Wasze spotkanie tak mniej więcej?
julka610 - gratulacje !
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:47   #117
AisaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 23
GG do AisaS
Dot.: wymiana party - Kraków?

Hej
Ja na przyklad bylam od 11.30 do 13 i to zdecydowanie wystarcza do samej wymiany (wyszukiwanie, przebieranie sie, porownywanie, komentowanie Z tego co wiem, wiekszosc dziewczyn zebrala sie o 11 i siedziala jeszcze po moim wyjsciu - to juz wartosc dodana - towarzyska Mam nadzieje ze nastepnym razem bede miala mozliwosc dolaczyc i do tej czesci

Zycze super imprezy Aaah - i pomyslcie o lustrze, to fajna sprawa przebierac sie i ogladac w tym samym miejscu zamiast biegac do lazienki (imho to bylaby porazka, brak mozliwosci doradzania, calej tej zabawy w przebieranki), tak wiec wielkie dzieki raz jeszcze dla Szyrka z druga polowka, ktorzy przytaszczyli lustro do kawiarni autobusem miejskim kawal drogi przez miasto!!!
AisaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 17:22   #118
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: wymiana party - Kraków?

Ojej dziewczyny to świetny pomysł taki „swap party”. Sama jakiś czas temu próbowałam coś takiego zorganizować, niestety nic z tego nie wyszło tak że wielkie gratulację dla organizatorki szyrek
Tak bardzo chciałam się tam z wami znaleźć, niestety jakiś czas temu miałam operację. I jak na razie jestem jeszcze uziemiona w domu, ale myślę że skoro to spotkanie się udało to i będą następne, na które myślę że uda mi się przybyć
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:22   #119
bambinetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: wymiana party - Kraków?

Ja się chętnie dołączę do wrześniowej edycji - ponieważ zajmuję się marketingiem to mogęteż pomóc trochę to rozpromować A ciuchów zbędnych też mam całą masę
bambinetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:58   #120
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: wymiana party - Kraków?

czyżby się szykowała następna wymiana?? tylko proszę nie weekendy
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.