Jak wygladaly wasze drogie mamy? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 17:32   #91
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Fajny watek1 bo ja sie boję ze jaz moja mama mamy całkowicie inna koncepje tego jak powinna wygladać matka PM! jak sądzicie jakie kolory sa najlepsze dla mam? Ja mojej proponuje np krem , złoto. A moja mam twierdzi ze ona chce żółtą, zielona albo turkusową! Chodzi mi tu o sukienke na zmiane bo co garsonki do koscioła to jestesmy bardziej zgodne!
podobnie myslimy
moja mama do kopsciola idzie w jakims kostiumiku jasnym, jeszcze nie kupila, dopiero sie zaczyna w sumie sezon, a potem przebiera sie w sukienki, bo ma 2, szaleje kobieta jedna zalozy zaraz po obiedzie, jest taka za kolanko, zwiewna, a ok. 20 przebierze sie w typowa wieczorowa, czarno-fioletowa
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 17:57   #92
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

moja mama pewnie jakieś pastelowe kolorki wybierze i myślę, że będzie to jakaś zwiewna sukienka z marynareczką, żeby nie musiała się przebierać a była elegancka w kościele i czuła się komfortowo na weselu już ja jej pomoge
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:41   #93
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Chyba żartujecie, sukienki jak dla matron. Moja mama by nigdy czegoś takiego nie ubrała,tym bardziej na ślub córki.
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:18   #94
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Moja mama kupiła sobie słodką sukieneczkę w kolorze czekolady, dekolt w szpic, wiązana na szyi, pod biustem leciutko marszczona i puszczona w dół. Wygląda w niej super. Teraz tylko jakieś dodatki do sukieneczki i wsio Ważne, by było jej wygodnie. A ta sukieneczka nawet ją odmładza
W życiu bym nie pozwoliła ubrać mojej mamie sukienki w stylu matrony. Byłam na jednym ślubie, gdzie mama panny młodej miała bufiastą sukienkę w j***itnie czerwonym kolorze, ohydnie to wyglądało I od panny młodej różniła się tylko kolorem O mało nie zemdlałam jak ją zobaczyłam!
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:21   #95
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Moja mama kupiła sobie słodką sukieneczkę w kolorze czekolady, dekolt w szpic, wiązana na szyi, pod biustem leciutko marszczona i puszczona w dół. Wygląda w niej super. Teraz tylko jakieś dodatki do sukieneczki i wsio Ważne, by było jej wygodnie. A ta sukieneczka nawet ją odmładza
W życiu bym nie pozwoliła ubrać mojej mamie sukienki w stylu matrony. Byłam na jednym ślubie, gdzie mama panny młodej miała bufiastą sukienkę w j***itnie czerwonym kolorze, ohydnie to wyglądało I od panny młodej różniła się tylko kolorem O mało nie zemdlałam jak ją zobaczyłam!
Ale niektóre mamy lubią taką mode niestety....na szczęście moja mama jest skromna tylko strasznie uparta!!!! Ale może uda mi się z tym wygrać przynajmniej raz
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:47   #96
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

hej dziewczynki,

kupilysmy suknie z mamcia dla mamci poszlysmy zobaczyc kolczyki dla mnie a wyszlysmy z przecudna sukienusia i zakiecikiem takze polecam nie planowac zakupow ....

a wiec calosc jest srebrno-szara i bardzo elegancka - suknia ma dekolt w ksztalcie litery V i zachodzi na biust kopertowo, pozniej biegnie szerszy pasek z delikatna kokardka i dalej jest prosta (nie rozkloszowana) do dlugosci pol lydki do tego boski zakiecik z tego samego materialu - rekawek 3/4, na piekne 3 kwadratowe guziczki i z super kolnierzem okraglym troche marszczonym. Calosc jest przecudna pomimo ze to rozmiar 48 to jest to stroj dla dojrzalej fajnej kobitki a nie dla babci jeszcze musimy kupic butki, dodatki i koniecznie beda bordowe pazurki, by nieco ozywic
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:59   #97
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki,

kupilysmy suknie z mamcia dla mamci poszlysmy zobaczyc kolczyki dla mnie a wyszlysmy z przecudna sukienusia i zakiecikiem takze polecam nie planowac zakupow ....

a wiec calosc jest srebrno-szara i bardzo elegancka - suknia ma dekolt w ksztalcie litery V i zachodzi na biust kopertowo, pozniej biegnie szerszy pasek z delikatna kokardka i dalej jest prosta (nie rozkloszowana) do dlugosci pol lydki do tego boski zakiecik z tego samego materialu - rekawek 3/4, na piekne 3 kwadratowe guziczki i z super kolnierzem okraglym troche marszczonym. Calosc jest przecudna pomimo ze to rozmiar 48 to jest to stroj dla dojrzalej fajnej kobitki a nie dla babci jeszcze musimy kupic butki, dodatki i koniecznie beda bordowe pazurki, by nieco ozywic
To super moja mama jest niska, i ogólnie szczupła, tylko ma strasznie wystający brzuszek, jakby była w ciąży...nie raz chłopaki ustępowali jej miejsca w tramwaju czy autobusie
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 11:00   #98
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

jak sie mamcia da namowic to poprosze, by zalozyla i wstawie fotki
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:02   #99
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
jak sie mamcia da namowic to poprosze, by zalozyla i wstawie fotki
o Byłoby SUPER!!!!!
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:33   #100
loonyme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

jak dla mne ta sukienka jest śliczna

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1199911141

ja z kolei poszukuje inspiracji dla szczupłem mamy, sredniego wzrostu i sukienki raczej z zakrytymi ramionami bo moja mama ma na tym punkcie kompleksy Podrzucajcie dziewczynki jakieś propozycje jak na coś traficie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

i ten zestawik jest też łądny, do kościoła w czymś takim a pózniej wskoczyć w jakąś sukienke
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1174508176
loonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 06:29   #101
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

loonymee te kreacje są fantastyczne wprost! Słodka czekolada i śliczna koronka i ten kwiatek w talii no super i elegancki kostiumik biel z czernią no i ta wystająca koronka no po prostu pierwsza klasa
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 11:58   #102
gdudek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 46
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Miałam podobny problem z przyszła teściową. Otóz kobieta wymysliła sobie że przyjdzie na nasz slub albo w mini sukience (to nic ze nogi krzywiutkie) albo w długiej sukni wieczorowej z odkrytymi plecami. Zaznaczę że kobieta ma juz 56 lat, jest szczupła bo nosi rozmiar 36-38 ale jak to mówia "z tyłu liceum z przodu muzeum" Zapowiedziałam TŻ że albo szarpniemy sie i jej cos kupimy albo ja na własny slub nie idę! Drążyłam długo ten temat, tesciowa nie ma za duzo pieniędzy zeby cos fajnego sobie kupic, wkońcu TŻ się zgodził ale teściowa zażyczyła sobie zeby ja zabrac do sklepu z sukniami wieczorowymi...ech...dług o TŻ musiał ja przekonywać że takie suknie nie dość że są drogie (dla nas to dodatkowy koszt bo sami robimy wesele) to sa raczej dla młodych dziewcząt, że pasuje dla niej suknia ale z rękawem i z żakietem a nie z odkrytymi plecami. Wkońcu pojechaliesmy rozpatrzec się za czyms ciekawym dla teściowej i znaleźliśmy. Pojechała z nami, spodobało jej się, cena przystepna a nawet dodaki znaleźliśmy - buciki i torebke.Kamień spadł mi z serca! Natomiast moja mama kupiła sobie aż 2 kreacje i ma dylemat w czym przyjść a w jednej i drugiej wyglada super mimo tego że jej rozmiar to 46-48 a to tylko dzieki mojemu tatusiowi który ma swietny gust. Teraz jestem spokojna że ani za jedna ani za druga nie będę musiała sie wstydzic.
gdudek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:21   #103
gdudek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 46
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Ja bym zwróciła teściowej uwagę. I nie przejmowała sie czy strzeli focha czy nie. Moja przyszła teściowa tez nie raz nam mówiała że na ślub syna nie przyjdzie wkońcu łaski nie robi a na siłę jej nie zaciągnę. Znam teściową i jej mozliwości i znam siebie. niewybaczyłabym teściowej gdyby przyszła w bieli na nasz ślub chyba żebym to ja miała inny kolor sukni Nie będę doradzac ale patrząc na teściową w bieli będzie to okropny a nie wyjatkowy dzień dla Ciebie. Ja w rodzinie pannom i ciociom mówiłam trochę z przymruzeniem oka żeby pamietały że biel zarezerwowana jest na ten dzień dla panny młodej! Sama obawiam się siostry TŻ która z zazdrości może wubrac się w bieli. Gdyby tak się stało to jestem na tyle wredna żeby kazać sie jej natychmiast przebrać

Edytowane przez gdudek
Czas edycji: 2009-07-13 o 16:22
gdudek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:56   #104
pinky82
Raczkowanie
 
Avatar pinky82
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: PL południowo-zachodnia:)
Wiadomości: 60
Dot.: Jak wygladaly wasze drogie mamy?

moje drogie, mam takie spostrzeżenia co do tego wątku:
po 1sze każda mama ma jakiś swó wyrobiony gust i niewątpliwie już wiele razy bywała na uroczystościach , na których elegancja jest wymagana, więc podejrzewam, ze na ślub córki/syna powinna ubrać się elegancko w zgodzie ze swoim gustem, żeby się czułą dobrze, nawet jesli wy to oceniacie stylem "matrony"
po 2gie: wygląd mamy nie jest aż tak ważny na ślubie- owszem powinna nie szkowoać swoim wyglądem, ani nie zwracać szczególnej uwagi sobą, ale być skromnie ubrana
po 3cie: jeśli8 teściowa chce, to niech zakłąda białą kieckę- przecież nikt nie będzie zwracał na nią uwagi, najwyżej narazi się na kpinę, ale to i tak zawsze wszyscy patrzą na pannę młodą.
__________________
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera ... na próbę
pinky82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:07   #105
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

moja mamuśka- sukienka Etam, ze sztywnej tafty, z kokardą, bolerko z szantungu, peep toe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0132.jpg (148,6 KB, 632 załadowań)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:16   #106
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Elegancka i modna mama .
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 14:46   #107
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

a dziękuje, tez się ciesze , że wygląda na czasie, a nie jak własna matka;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:36   #108
halina61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Moja mama kupiła sobie słodką sukieneczkę w kolorze czekolady, dekolt w szpic, wiązana na szyi, pod biustem leciutko marszczona i puszczona w dół. Wygląda w niej super. Teraz tylko jakieś dodatki do sukieneczki i wsio Ważne, by było jej wygodnie. A ta sukieneczka nawet ją odmładza
W życiu bym nie pozwoliła ubrać mojej mamie sukienki w stylu matrony. Byłam na jednym ślubie, gdzie mama panny młodej miała bufiastą sukienkę w j***itnie czerwonym kolorze, ohydnie to wyglądało I od panny młodej różniła się tylko kolorem O mało nie zemdlałam jak ją zobaczyłam!
Mam 50 lat, rozmiar 42, kupiłam czerwoną suknię- skronma, długa, góra z koronki, zakryte ramiona - za namową córki, na ślub syna.
Myślę, że czerwień doda blasku, ponieważ mam bardzo jasną cerę.
Po twojej wypowiedzi ogarnęły mnie wątpliwości.

Edytowane przez halina61
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:38 Powód: błąd
halina61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 14:08   #109
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Cytat:
Napisane przez halina61 Pokaż wiadomość
Mam 50 lat, rozmiar 42, kupiłam czerwoną suknię- skronma, długa, góra z koronki, zakryte ramiona - za namową córki, na ślub syna.
Myślę, że czerwień doda blasku, ponieważ mam bardzo jasną cerę.
Po twojej wypowiedzi ogarnęły mnie wątpliwości.
Proszę się nie przejmować ani nie wahać - kolor czerwony sam w sobie jest piekny, moja mama (brunetka z jasną cerą) wyglądała w czerwonej sukiencie świetnie. jeżeli suknia w ostrym kolorze to raczej prosta w kroju, wtedy wszystko się równoważy. Z opisu wynika, że Pani suknia jest właśnie prosta i klasyczna, a więc kolor doda jej tylko elegancji i wyróżni z tłumu.
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 18:15   #110
halina61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Dziękuję za odpowiedź.
Jeśli możesz to wstaw zdjęcie mamy.
Jak w niedzielę przyjedzie przyszła synowa to jwstawimy zdjęcie mojej sukienki.
halina61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:44   #111
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Proszę bardzo Sukienka wściekle czerwona, ale wcale nie mało elegancka czy drażniąca wzrok. Mama miała do niej szare dodatki i uważam, że wyglądała rewelacyjnie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mama.jpg (34,5 KB, 560 załadowań)
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 11:49   #112
halina61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Moja sukienka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (146,3 KB, 163 załadowań)
halina61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 11:50   #113
halina61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Chciałam wstawić moją sukienkę, a wstawiłam sukienkę córki.
halina61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 12:17   #114
halina61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Może uda mi się wstawić moją.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 014.jpg (34,7 KB, 349 załadowań)

Edytowane przez halina61
Czas edycji: 2009-08-09 o 15:15
halina61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:48   #115
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Moim zdaniem sukienka jest piękna. Dodałabym do niej szare lub złote dodatki - i będzie super.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 20:18   #116
benenati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn-Gietrzwałd
Wiadomości: 102
GG do benenati
Dot.: Jak wygladaly wasze drogie mamy?

witam wszystkich!
Mam pytanko, czy Waszym zdaniem ta sukienka będzie dobra dla puszystej mamy? [rozmiar 42/44] Jest śliczna... Zresztą mama i tak już ją zamówiła i czekamy na przesyłkę, ale może się wypowiecie na temat sukienki ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 650858_600.jpg (28,1 KB, 261 załadowań)
__________________
Zdjęcia z naszego Ślubu i Wesela: http://picasaweb.google.com/marta.flash
benenati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 06:12   #117
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Jak wygladaly wasze drogie mamy?

dół wydłuży, rękawy przysłonią tęższe ramiona, ale dekolt powinien yć w szpic, karo (bo tak się chyba nazywa) skróci szyję i poszerzy w barkach.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 07:56   #118
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: suknia dla mamy panny młodej ( pana młodego)

Cytat:
Napisane przez halina61 Pokaż wiadomość
Może uda mi się wstawić moją.
Bardzo ładna i elegancka sukienka! I przepiękny, głęboki czerwony kolor - uważam, że to idealna kreacja dla mamy pana mlodego.
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 21:44   #119
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Jak wygladaly wasze drogie mamy?

podciągam temat dziewczyny, wklejajcie jakies fotki.
Mam tez pytanie do dziewczyn ze śląska gdzie można u nas zanleśc cos fajnego Chodzi mi o spory wybór, krążymy z mama po sklepach ale nic sensownego nie ma. Wszystko w beżach, kremach nic ładnego. A mam powinna się wyróżniać. Najczęściej w sklepie 3 sukienki na krzyż, albo ceny z kosmosu.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 01:58   #120
tylko_ chwilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 163
Dot.: Jak wygladaly wasze drogie mamy?

Moja mama bedzie miec 46 lat, jest wysoka kobieta. Moj bukiet bedzie granatowo-rozowy, a moja mama bedzie w podobnej kolorystyce:
1. Taka suknia tylko pudrowy, blady roz
2. Takie buty tylko z granatowej satyny plus srebrne wykonczenia
3/4/5 jedna z tych gratanowych kopertowek, musi tylko zdecydowac ktora
do tego granatowy szal na ramiona i srebrna bizuteria
tylko_ chwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.