Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 18:48   #4771
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny a co sądzicie o tym staniku?

http://www.intymna.pl/p31,33,0,12,1,...tonosz-push-up

bo coś mowilyscie ze kostary nie są za dobre?? Kurde nie moge znaleźć żadnego białego usztywnianego stanika 60F ;/ tak do 100zl... znalazlam bardotke mileny ale kiedyś mierzylam jakąś bardotke i nie zbierala piersi... beznadzieja no.. ;/
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 18:58   #4772
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o tym staniku?

http://www.intymna.pl/p31,33,0,12,1,...tonosz-push-up

bo coś mowilyscie ze kostary nie są za dobre?? Kurde nie moge znaleźć żadnego białego usztywnianego stanika 60F ;/ tak do 100zl... znalazlam bardotke mileny ale kiedyś mierzylam jakąś bardotke i nie zbierala piersi... beznadzieja no.. ;/
na allegro patrzyłaś?
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 19:07   #4773
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Mierze bardzo ściśle - mierzyłam 3 razy i jest równe - tak, że nic nie zjeżdża ani nic. Ciągle wychodzi 86, a teraz wyszło 89.
W biuście mierze luźno to wychodzi 102-103.
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 20:30   #4774
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
no może nie szeroko, ale Milena na pewno nie jest wąskofiszbinowa przynajmniej w porównaniu z Freyami

ja się chyba będę pozbywać mojego Flamenco szczególnie po przeczytaniu ww wątku na lobby stwierdziłam, że nie ma sensu się męczyć

a szerokość fiszbin można sprawdzić tu

dziękuję a Zety się też chyba pozbędę
Nie wiem jak miękkie, ale Sorbet i Baroque mają wąskie fiszbiny.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 20:43   #4775
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
na allegro patrzyłaś?
No cos tam patrzylam i nie bardzo cos jest.. tym bardziej ze nie wiem w zasadzie jaki rozmiar bedzie dobry bo mam teraz 65E mileny i chcialabym teraz jakąś 60.. sprawdzilam jeszcze raz w kalkulatorze i wychodzi 60E ang i 60g pol... także wolalabym miec mozliwosc odeslania..

Teraz sprawdzilam i bardotki mileny nie ma 60g 60f bedzie za male? skoro w 65e miska jest dobra?

Eh juz trace wiare w dobrze dobrany stanik;p
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 20:58   #4776
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
co prawda ceny wysokie, ale przecież nie trzeba kupić - można poprzymierzać i później w necie poszukać taniej
Czy uważasz, że to jest w porządku? Pójść do sklepu stacjonarnego tylko po to, żeby zmierzyć a potem kupić w necie? Moim zdaniem jeśli idę do stacjonarnego sklepu to po to, żeby coś tam kupić (chyba, ze nic nie pasuje). Jeśli od razu wiem, że mnie nie stać, to zamwiam taniej w necie - z wszelkimi konsekwencjami, czyli ryzykiem, że nie trafię w rozmiar i będę musiała odsyłać. Nie róbmy ze sklepów stacjonarnych tylko przymierzalni - jakby każdy tak myślał, to te sklepy bardzo szybko przestałyby istnieć. I gdzie wtedy będziemy kupować staniki?
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:03   #4777
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
Mierze bardzo ściśle - mierzyłam 3 razy i jest równe - tak, że nic nie zjeżdża ani nic. Ciągle wychodzi 86, a teraz wyszło 89.
W biuście mierze luźno to wychodzi 102-103.
Czyli wychodzi na to,że według kalkulatora powinnaś zamówić sobie w internecie rozmiar brytyjski 75FF lub nawet bardziej 70GG bo patrząc na zdjęcia nie wydaje się aby obwód 70 był bardzo ciasny,szczególnie że przy większej miseczce część piersi wciśniętej w obwód pójdzie do miseczki.Najlepiej będzie chyba,tak jak radza bardziej doświadczone dziewczyny wybrać sobie coś w internecie w równoległych rozmiarach,przymierzyć,wk leić zdjęcia do oceny i ewentualne źle dopasowane odesłać/wymienić.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 21:08   #4778
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Czyli wychodzi na to,że według kalkulatora powinnaś zamówić sobie w internecie rozmiar brytyjski 75FF lub nawet bardziej 70GG bo patrząc na zdjęcia nie wydaje się aby obwód 70 był bardzo ciasny,.

dziewczyny - nie przesadzajcie z zaniżaniem obwodów. Na 86 (czy nawet 89) cm pod biustem 70tka? Biustonosz nie ma trzeszczeć na nas, ma dobrze trzymać, nie podjeżdżać. Jeśli trzyma poziom przy 75 cm to to w zupełności wystarczy Nie ma co brać 20 cm mniejszego obwodu - bo wtedy też miseczka jest dużo bardziej zabudowana/niewygodna. 75FF powinno byc w porządku, z bardziej ścisłych modeli nawet 80DD/E.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:10   #4779
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny, potrzebuję kolejnej porady - robi mi się w (teoretycznie) dobrze dobranym staniku taka fałdka nad środkiem stanika. Boje się, że zrobi mi się z tego mała 3. pierś pośrodku
Coś możecie poradzić?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:14   #4780
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Mistifi - cudowny dekolt
Myślałam że przesyłka kurierem będzie szybsza, ale coś czuję że Flamenco przyjdzie dopiero w poniedziałek.
Wysyp Milenowy się szykuje
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:36   #4781
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
dziewczyny - nie przesadzajcie z zaniżaniem obwodów. Na 86 (czy nawet 89) cm pod biustem 70tka? Biustonosz nie ma trzeszczeć na nas, ma dobrze trzymać, nie podjeżdżać. Jeśli trzyma poziom przy 75 cm to to w zupełności wystarczy Nie ma co brać 20 cm mniejszego obwodu - bo wtedy też miseczka jest dużo bardziej zabudowana/niewygodna. 75FF powinno byc w porządku, z bardziej ścisłych modeli nawet 80DD/E.
Oczywiście to prawda najlepiej będzie jak Kasia porówna,pomierzy i wybierze taki który będzie dobrze trzymał i wygodnie,komfortowo się nosił bez przesadnego uciskania.Sama powinna najlepiej ocenić.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 21:54   #4782
mistifi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

dziękuje za komentarze uspokoiłam się trochę, że wszystko jest ok, bo nigdy nie miałam takiego obcisłego stanika
co do mierzenia w sklepie a kupowania w necie - przymierzyłam dziś kilkanaście biustonoszy, kupiłam jeden. ale poprosiłam ekspedientkę, żeby mi odpisała 2 modele które również mi się podobały i ich rozmiary, ale po to, żeby jeszcze po nie kiedyś wrócić.
Zamierzam kupować raz w sieci raz w sklepie panie były bardzo miłe i pomocne więc warto wracac do takich miejsc

tak btw.. czuje, że się wciagam jak jeszcze poczytam co nieco to zwariuję na tym punkcie jak wy i wyzeruję konto

Edytowane przez mistifi
Czas edycji: 2009-08-07 o 21:55
mistifi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:01   #4783
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dobra dziewczyny poprosiłam jeszcze mamę, żeby mnie zmierzyła, bo sobie jakoś nie ufam
I ostatecznie wyszło 85 i 101.
Zamierzam zamówić kilka tak, żeby w razie co odesłać. A jakie sklepy najbardziej polecacie?
I rozmiar 75FF, 80DD czy 70GG? Jeśli spojrzeć na te rozmiary, które teraz napisałam, bo one na pewno są ok!
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:15   #4784
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny poprosiłam jeszcze mamę, żeby mnie zmierzyła, bo sobie jakoś nie ufam
I ostatecznie wyszło 85 i 101.
Zamierzam zamówić kilka tak, żeby w razie co odesłać. A jakie sklepy najbardziej polecacie?
I rozmiar 75FF, 80DD czy 70GG? Jeśli spojrzeć na te rozmiary, które teraz napisałam, bo one na pewno są ok!
Powinnaś wziąć po jednym z rozmiaru myślę że dzieki temu będzie najłatwiej dobrac najlepszy i najbardziej wygodny.Z podanych przez Ciebie wymiarów teraz wychodziłoby 75(34)F 70(32)G lub 80(36)G .Do tego trzeba wziać pod uwagę,że niektóre staniki są bardziej,inne mniej rozciągliwe.
Sklepów jest sporo,ja jak do tej pory miałam do czynienia z tymi:
http://www.dopasowana.pl/
http://www.brastop.com/
http://www.lasenza.co.uk/

ale wśród polecanych są także:
http://www.bravissimo.com/
http://www.figleaves.com/uk/
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2009-08-07 o 22:22
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:22   #4785
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

ok dziękuje bardzo
już wchodzę na stronkę, bo póki przeglądałam allegro i podoba mi się(jest to konto tego szczecińskiego sklepu):
http://www.allegro.pl/item693952438_...34ff_75ff.html
http://www.allegro.pl/item694250746_...gg_grafit.html
http://www.allegro.pl/item703563279_...32gg_70gg.html
póki co to tyle a jutro poprzeglądam stronki internetowe i poszukam a teraz idę spać
dobranoc
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:34   #4786
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
ok dziękuje bardzo
już wchodzę na stronkę, bo póki przeglądałam allegro i podoba mi się(jest to konto tego szczecińskiego sklepu):
http://www.allegro.pl/item693952438_...34ff_75ff.html
http://www.allegro.pl/item694250746_...gg_grafit.html
http://www.allegro.pl/item703563279_...32gg_70gg.html
póki co to tyle a jutro poprzeglądam stronki internetowe i poszukam a teraz idę spać
dobranoc
Bardzo fajne modele sobie wypatrzyłaś,myślę że warto je przetestować
Np. na dopasowana.pl powinno być taniej,jeżeli oczywiście będą Twoje rozmiary.
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2009-08-07 o 22:35
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:43   #4787
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

najwięcej modeli to podoba mi się na stronce brastop.com
Tylko, że to zagraniczne... Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie robiłam zakupów przez internet w zagranicznych sklepach. Nie ma potem problemów ze zwracaniem? No i orientujecie się może ile przesyłka kosztuje, bo nie wiem czy nie wyjdzie taniej kupić w polsce (o ile znajdzie się taki sam model)
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:52   #4788
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
najwięcej modeli to podoba mi się na stronce brastop.com
Tylko, że to zagraniczne... Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie robiłam zakupów przez internet w zagranicznych sklepach. Nie ma potem problemów ze zwracaniem? No i orientujecie się może ile przesyłka kosztuje, bo nie wiem czy nie wyjdzie taniej kupić w polsce (o ile znajdzie się taki sam model)
To wszystko zależy od ceny funta. A na strony zagraniczne warto klikać jeśli się ma albo kartę kredytową dopasowaną do płacenia w internecie lub paypala, gdzie można wpłacać pieniądze także z konta bankowego. Tylko warto się wybrać najpierw do sklepu polskiego by znaleźć dobry rozmiar, a potem można kupować gdzie dusza zapragnie.

Burn - nie orientujesz się jak się płaci w bravissimo?

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-08-08 o 12:53
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 13:00   #4789
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

ja dzis z ciekawosci zmierzylam sie znowu w biuscie, i wyglada na to,ze przytylam, bo mam wiecej o 4 cm, od poprzedniego pomiaru ;D w zwiazku z tym, teraz wychodzi mi 60E. Widzialam na all ladne kostary, ale mam pytanie. czy przy wyborze rozmiaru mam korzystac z tej ogolnej tabeli rozmiarow, czy moze tych kostarowych? bo znalazlam cos takiego >> http://deneo.pl/allegro/kontri/rozmiary/Kostar.jpg . i nie wiem teraz zczego korzystac
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 13:28   #4790
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny poprosiłam jeszcze mamę, żeby mnie zmierzyła, bo sobie jakoś nie ufam
I ostatecznie wyszło 85 i 101.
Zamierzam zamówić kilka tak, żeby w razie co odesłać. A jakie sklepy najbardziej polecacie?
I rozmiar 75FF, 80DD czy 70GG? Jeśli spojrzeć na te rozmiary, które teraz napisałam, bo one na pewno są ok!
A to 70E nie wydaje Ci się za ciasne w obwodzie?
70GG nie zamawiaj, najprawdopodobniej będzie miało za duże miski. Patrząc na zdjęcia wystarczyć Ci powinno bez problemu angielskie 70FF. To i 3 miski więcej niż polskie/kontynentalne 70E. Już lepiej rozglądać się za bardziej ścisłymi 75-tkami, ale też raczej angielskie 75F.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 14:44   #4791
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od ceny funta. A na strony zagraniczne warto klikać jeśli się ma albo kartę kredytową dopasowaną do płacenia w internecie lub paypala, gdzie można wpłacać pieniądze także z konta bankowego. Tylko warto się wybrać najpierw do sklepu polskiego by znaleźć dobry rozmiar, a potem można kupować gdzie dusza zapragnie.

Burn - nie orientujesz się jak się płaci w bravissimo?
Funt teraz nie najgorzej stoi A rodzice jakąś taką kartę mają, bo kiedyś kupowali bilety i musieli w euro płacić i było bez problemu
Na razie i tak wstrzymuję się z kupowaniem, chcę pójść najpierw do ebrasa i tam poszukać czegoś w dobrym rozmiarze za w miarę rozsądną cenę A potem jak już będę wiedziała jaki w końcu noszę rozmiar to zacznę kupować przez internet, albo kupię jak w ebrasie nic nie znajdę

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
A to 70E nie wydaje Ci się za ciasne w obwodzie?
70GG nie zamawiaj, najprawdopodobniej będzie miało za duże miski. Patrząc na zdjęcia wystarczyć Ci powinno bez problemu angielskie 70FF. To i 3 miski więcej niż polskie/kontynentalne 70E. Już lepiej rozglądać się za bardziej ścisłymi 75-tkami, ale też raczej angielskie 75F.
Jednak po kilku godzinach chodzenia zaczyna mi się wpijać obwód i mam ślady na plecach... wrr. trzeba jak najszybciej kupić coś nowego
Według elektronicznego bra-fittera wyszedł mi polski rozmiar 75G i angielski 75F, więc tak jak mówisz GG to już raczej lekka przesada byłaby. A 70FF jest większe od 75F?
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 15:13   #4792
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny mam głupie pytanie
Z tego co wyczytałam to niedługo wchodzi jesienna kolekcja maskaradek. Czy to znaczy, że starsze modele znikną ze sklepów czy te nowe pojawią się obok nich?
Konkretnie chodzi mi o białą isis, która jest moim marzeniem a nigdzie już jej nie widzę... Podobnie z czarną pandorą. Myślicie że jest jeszcze szansa że pojawią się w sklepach internetowych?
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 16:02   #4793
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny poprosiłam jeszcze mamę, żeby mnie zmierzyła, bo sobie jakoś nie ufam
I ostatecznie wyszło 85 i 101.
Zamierzam zamówić kilka tak, żeby w razie co odesłać. A jakie sklepy najbardziej polecacie?
I rozmiar 75FF, 80DD czy 70GG? Jeśli spojrzeć na te rozmiary, które teraz napisałam, bo one na pewno są ok!
Ja myślę, że na te wymiary brytyjskie 34F (75F) i polskie 75G, nie ma po co się nadmiernie ściskać, chyba że potem sama stwierdzisz, że stanik Ci się przesuwa i podjeżdża.

Na 101 w biuście jest polskie 70J, a Ty masz stanik w polskim 70E, więc 5 misek mniej! przy dużym zaniżaniu trzeba wziąć też pod uwagę różnicę między wymiarem w a pod biustem i możliwe że 70I byłoby dobre

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
Jednak po kilku godzinach chodzenia zaczyna mi się wpijać obwód i mam ślady na plecach... wrr. trzeba jak najszybciej kupić coś nowego
Według elektronicznego bra-fittera wyszedł mi polski rozmiar 75G i angielski 75F, więc tak jak mówisz GG to już raczej lekka przesada byłaby. A 70FF jest większe od 75F?
Pytasz o angielskie 70FF i angielskie 75F?

32FF jest na 99 w biuście a 34F jest na 101,5 w biuście, więc albo 32FF będzie mniejsze albo będzie porównywalne zważywszy różnicę w obwodzie, na pewno nie będzie większe.

Jest teoria, że jak się zaniża miseczki się zmniejsza o 2 oczka; jest też druga teoria, że miseczki się zmieniają o 1 oczko, ale wydają się mniejsze, bo obwód je bardziej rozciąga i dlatego czasami trzeba wziąć o 2 oczka.


Dziewczyny, ja proponuję pisanie brytyjskich rozmiarów w brytyjskiej rozmiarówce (28,30,32..) a polskich w polskiej (60,65,70..), żeby się nie myliło i żeby nie pytać ciągle, co autor miał na myśli.


---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam głupie pytanie
Z tego co wyczytałam to niedługo wchodzi jesienna kolekcja maskaradek. Czy to znaczy, że starsze modele znikną ze sklepów czy te nowe pojawią się obok nich?
Konkretnie chodzi mi o białą isis, która jest moim marzeniem a nigdzie już jej nie widzę... Podobnie z czarną pandorą. Myślicie że jest jeszcze szansa że pojawią się w sklepach internetowych?
Starsze modele będą na wyprzedaży pewnie. Jeśli czegoś już nie ma to raczej nie będzie, bo już jest wyprzedane. Może napisz do sklepów czy jeszcze będą mieć jeśli Ci bardzo zależy.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 16:34   #4794
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
A 70FF jest większe od 75F?
Miseczki powinny być mniej więcej takie same.

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Jest teoria, że jak się zaniża miseczki się zmniejsza o 2 oczka; jest też druga teoria, że miseczki się zmieniają o 1 oczko, ale wydają się mniejsze, bo obwód je bardziej rozciąga i dlatego czasami trzeba wziąć o 2 oczka.
Ja skłaniam się bardziej do tej teorii zmiany o 1 oczko, ale głowy sobie uciąć nie dam, że rzeczywiście tak jest.

Cytat:
Dziewczyny, ja proponuję pisanie brytyjskich rozmiarów w brytyjskiej rozmiarówce (28,30,32..) a polskich w polskiej (60,65,70..), żeby się nie myliło i żeby nie pytać ciągle, co autor miał na myśli.

Tak jest, psze Pani.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 16:48   #4795
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Witam

Do kupienia stanika w odpowiednim rozmiarze szykowałam się hohoho i jeszcze trochę czasu Teraz gdy w końcu schudłam 15 kilo nie miałam wymówek, żeby nie zamienić 80 D na coś lepiej pasującego Początkowo chciałam zamówić przez internet, ale o dziwo (!!!) znalazłam sklep w moim nienajwiększym mieście, który oferuje bieliznę z obwodem od 65 i miseczką nawet do L w niektórych modelach (przy moim obwodzie 65 do miseczki H). Pani w sklepie bierze staniki od hurtowni polskiej firmy Dalia.
Po zobaczeniu jak wyglądają moje piersi w staniku o ciaśniejszym obwodzie i większej misce jestem w ciężkim szoku

Na razie wzięłam dwa staniczki
Jeden 65 H, drugi 70 F z braku laku. ale był tak piękny, że nie mogłam się powstrzymać
Co prawda w kalkulatorze Mariski wyszło mi 65I, ale weszłam w H nic nie odstaje, fiszbiny na mostku, piersi jak jabłuszka, nie bułkuje a 70F zapinam na środkową haftkę i też nic się nie przesuwa nie podjeżdża a miseczka jest w porządku

Jestem z siebie dumna, że w końcu to zrobiłam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 16:57   #4796
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

no to pochwal się zdjęciami, bo dalii tu jeszcze chyba nie było
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:01   #4797
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
no to pochwal się zdjęciami, bo dalii tu jeszcze chyba nie było
hm..ze mam się rozebrać?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:05   #4798
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

dziewczynki chcę sobie sprawić effuniaka
kalkulator effuniakowy mówi mi 70F a moje wymiary:
pod 72 ciasno w 98/99 luźno czy ten 70F effuniak sa radę?
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:19   #4799
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

No to tak to wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dalia-Kaszmir 65H.jpg (44,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dalia-Paris 70F.jpg (71,1 KB, 64 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:26   #4800
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
hm..ze mam się rozebrać?
zdjęcia są bardzo pomocne w zaznajomieniu się z danym modelem, a dalii jest bardzo mało, zajrzyj tutaj.

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
dziewczynki chcę sobie sprawić effuniaka
kalkulator effuniakowy mówi mi 70F a moje wymiary:
pod 72 ciasno w 98/99 luźno czy ten 70F effuniak sa radę?
ale to 98/99 to mierzone w pochyleniu? a ile masz luźno pod biustem?

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
No to tak to wygląda.
wygląda bardzo dobrze, a czy mogłabyś wstawić jeszcze zdjęcia z profilu? fioletowy bardzo mi się podoba, w czarnym brakuje mi pionowego cięcia i przez to jestem ciekawa jak biust wygląda z profilu, bo u niektórych biust w takim kroju ma tendencję do dziobowania.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-08-08 o 17:28
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.