Co mam zrobić? :(:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 14:07   #31
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Haha no ale przecież wyraźnie jest napisane, że "kot chciał koniecznie wyjść na siusiu" po prostu podszedł i powiedział, żeby mu otworzyła, bo on chce iść na dwór
Pewnie coś przeczuwał
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:10   #32
morelka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 129
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

może to jest prowokacja ale ten tekst mnie powalił

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;13700023]moim zdaniem NIKT nie powinien się mieszać w cudze związki. jeśli on ją zdradza i będzie to nadal robił, ona w końcu sama się domyśli / dowie, przyłapie go w jakiś sposób. i rozwiążą to sami. Ty, wtrącając się w ich PRYWATNOŚĆ, możesz jedynie spowodować, że ich przyjaźń z Tobą się wykruszy. tym samym rozwalisz ich związek + przyjaźń, która jest pewnie dla Ciebie cenna. wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj o tym, że nie wszystkie kobiety chciałyby dowiedzieć się o zdradzie swojego TŻ. ja na przykład nie chciałabym o tym wiedzieć. kocham mojego faceta i chcę spędzić z nim resztę życia - i nie chciałabym musieć po kilku latach wspominać jakiegoś jego skoku w bok. facet to nie mydło, nie zużywa się, jeśli ktoś inny weźmie go w swoje ręce. za to miłość jest krucha i trzeba o nią bardzo dbać.[/QUOTE]

jeżeli ktoś uważa, że dbanie o miłość to okłamywanie drugiej osoby to ja tracę wiarę w ludzi
morelka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:15   #33
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Ja bym jej powiedziała
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:19   #34
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;13700023]moim zdaniem NIKT nie powinien się mieszać w cudze związki. jeśli on ją zdradza i będzie to nadal robił, ona w końcu sama się domyśli / dowie, przyłapie go w jakiś sposób. i rozwiążą to sami. Ty, wtrącając się w ich PRYWATNOŚĆ, możesz jedynie spowodować, że ich przyjaźń z Tobą się wykruszy. tym samym rozwalisz ich związek + przyjaźń, która jest pewnie dla Ciebie cenna. wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj o tym, że nie wszystkie kobiety chciałyby dowiedzieć się o zdradzie swojego TŻ. ja na przykład nie chciałabym o tym wiedzieć. kocham mojego faceta i chcę spędzić z nim resztę życia - i nie chciałabym musieć po kilku latach wspominać jakiegoś jego skoku w bok. facet to nie mydło, nie zużywa się, jeśli ktoś inny weźmie go w swoje ręce. za to miłość jest krucha i trzeba o nią bardzo dbać.[/QUOTE]
Widzę, że dzisiaj same złote myśli się sypia z klawiatury...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:19   #35
Forever In My Heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stolyca hazardu i rozpusty, gdzie chodzę 3 cm ponad chodnikami ;D Aż mnie duma rozpiera ! ;))
Wiadomości: 355
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

shockwaves to ten kot ma niezłe wymagania.
Kuwetka nie, tylko dworek ;D

Pewnie,że to jest prowokacja. Autorka chwali się jaka to ona nie jest szczęśliwa, piękna i młoda. A co to nas obchodzi ?

No i jaki mądry kot ! Wyczuł,że Marek czy Jarek, czy jak mu tam zdradza żonę na ławce ! ^^ Ale mógł trafić !
__________________

` Per Aspera Ad Astra


` Pilot samolotu bojowego naddźwiękowego !
(spełniam marzenia i kontynuuję rodzinną tradycję)


<- w F-35


Forever In My Heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:20   #36
weronikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 151
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Moim zdaniem najlepiej zrobisz tak jak pisalas.Powiedz mu ze sam ma sie przyznac bo jak nie ty to zrobisz. Tym sposobem pozwolisz im to zalatwic miedzy soba, a przy okazji nie zawiedziesz przyjaciolki.
weronikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:26   #37
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

o 4:00 rano chciało mu się siusiu ??????????:cool :



P P P P P P P P P P P P P P P P P P P P P
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 14:35   #38
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

No wiesz, akurat kotom zachciewa się o różnych porach
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:47   #39
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13702416]No wiesz, akurat kotom zachciewa się o różnych porach [/QUOTE]

i podszedl do Pani bajkopisarki tracil ja nosem i w jego oczach zobaczyla ze chce isc siku...na dwor bo snilo mu sie ze na lawce odbywa sie zdrada stulecia...

ze tez moj kocurek nie jest taki
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 15:33   #40
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez Forever In My Heart Pokaż wiadomość
Chciałaś pochwalić się jaka to jesteś zakochana i że masz piękne mieszkanie?
Chyba tak, bo gdybyś naprawdę chciała przedstawić "problem", to byś od początku o nim pisała.

Po co ten cały wstęp ? Heh rozbroił mnie
No i co z tego Boli cię to?



Autorko wątku czekam na rozwój sytuacji.
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 15:37   #41
Forever In My Heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stolyca hazardu i rozpusty, gdzie chodzę 3 cm ponad chodnikami ;D Aż mnie duma rozpiera ! ;))
Wiadomości: 355
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
No i co z tego Boli cię to?



Autorko wątku czekam na rozwój sytuacji.
Nie, nie boli mnie to
Sama mam już mieszkanie, cudownego TŻ, jestem na świetnych studiach

Chodzi o to,że ta informacja była całkowicie zbędna. Tutaj chodziło o zdradę, a nie że jest "piękna i młoda". Chryste Panie
__________________

` Per Aspera Ad Astra


` Pilot samolotu bojowego naddźwiękowego !
(spełniam marzenia i kontynuuję rodzinną tradycję)


<- w F-35


Forever In My Heart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 15:55   #42
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Ja bym powiedziała Adamowi, że sam ma jej powiedzieć, bo inaczej Ty to zrobisz. Lepiej, żeby to on jej powiedział, a nie żeby miała wrażenie że wszyscy o tym wiedzą. Choć i tak nie powiedziane że nie będziesz musiała tego jej sama powiedzieć bo facet nie zechce.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 15:59   #43
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

swietna 'pierwsza moda na m jak na wspolnej' a owa przyjaciolka zapewne nie zauwazyla ze nie ma meza o 4:00 a.m w domu i gratuluje kota detektywa,ciotki która go tak wychowała i piekna i mlodosci i nie omieszkam złożyc za 3 miesiace zyczen. bo to chyba o to chodzilo? czy nie zrozumiałam?
jeszcze troszke-bedzie wrzesien
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 16:12   #44
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Powinnas powiedziec moim zdaniem, to Twoja przyjaciolka i gdyby odwrotna sytuacja zaszla tj. Twoj Tż obsciskiwal sie z jakas kobieta to chcialabys o tym wiedziec jak najpredzej, poza tym jak Twoja przyjaciolka dowie sie ze wiedzialas o tym, to poczuje sie bardzo zawiedzona
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 16:30   #45
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

E no oczywiście, przecież to prowokacja bo nikt prócz szanownych wizażanek nie może być "młody i piękny". Żałosne...

Nie rozumiem niektórych z Was. Czemu od razu widzicie w tym prowokację? Te z Was które piszą w ten sposób wyglądają na jakieś zazdrośnice, skoro w takiej opowieści doszukują się drugiego dna, którym jest prowokacja. Jakby chciała się dziewczyna pochwalić to by napisała cały post o tym jakie ma cudowne życie, a jedno zdanie na temat problemu.

Droga autorko koniecznie powiedz przyjaciółce, bo wydaje mi się, że to z nią spędzasz więcej czasu i mniej zaboli Cię strata "kolegi" niż "przyjaciółki". Moim zdaniem jak jej nie powiesz to będziesz ją oszukiwać bo chcąc nie chcąc wiesz o zdradzie jej męża. To co widziałaś nie da się wykasować z pamięci, tym bardziej, że mówisz ze ona się zaczyna domyślać, że coś jest nie tak.


Czekam na rozwój sytuacji i pozdrawiam autorkę postu.
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 16:47   #46
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Esko, tylko widzisz - cała opowieść jest... przesłodzona, wtrącone w niej zbyt wiele jest danych, które są ni przypiął, ni przyłatał Cały wstęp o cudownym narzeczonym, potem - o KOCIE! No od realizmu to odstaje, że hej.

Natomiast JEŻELI jest to prawdą, to - chociaż uważam, że przyjaciółce powinno się powiedzieć - to w żadnym razie nie dyskutować z facetem i stawiać warunek: albo ty to zrobisz, albo ja. Bo - facet owszem, powie - ale tak sytuację przedstawi kobiecie swojej, że to przyjaciółka wyjdzie na złą sukę, która nie daj Boże na przykład się do biednego faceta dobierała Upiększy historię, przerobi bajeczkę i tyle.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 16:51   #47
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
E no oczywiście, przecież to prowokacja bo nikt prócz szanownych wizażanek nie może być "młody i piękny". Żałosne...
Witajcie, ja i mój TŻ jesteśmy piękni i młodzi, a w ogóle to nasz sąsiad zdradza żonę i odkryłam to, kiedy mojemu kotu zachciało się sikać o 4 nad ranem ;d

No proszę Cię. P jak się patrzy.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Te z Was które piszą w ten sposób wyglądają na jakieś zazdrośnice, skoro w takiej opowieści doszukują się drugiego dna, którym jest prowokacja.
Od kiedy prowokacja to drugie dno? prowokacja to czyste DNO. a to że jesteśmy zazdrosne, zakompleksione i niedowartościowane wiadomo nie od dzisiaj
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 16:56   #48
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Hmm.. będąc na miejscu tej dziewczyny też przeciez chciałabys wiedziec, prawda?? Ale ja sama byc przyjaciółki nie oświecała, bo jeszcze jej mąż sie wszystkiego wyprze, a Ciebie przyjaciółka uzna za klamcę. Zmuś tego Adama, ze ma sie jej przyznac i tyle.
postawiłabym ultimatum temu całemu Adamowi,że jeśli nie przyzna się sam, to powiesz Marcie o tym,co widziałaś (nie wyobrażam sobie ot tak zapomnieć o sprawie. Co to za przyjaźń, jeśli udajesz,że nie ma problemu?)
__________________

Onetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 16:58   #49
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

A Adaś grzeczny chłopiec już biegnie do dziewczyny powiedzieć jej o wszystkim Ehhh życia nie znacie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 16:59   #50
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;13700023]moim zdaniem NIKT nie powinien się mieszać w cudze związki. jeśli on ją zdradza i będzie to nadal robił, ona w końcu sama się domyśli / dowie, przyłapie go w jakiś sposób. i rozwiążą to sami. Ty, wtrącając się w ich PRYWATNOŚĆ, możesz jedynie spowodować, że ich przyjaźń z Tobą się wykruszy. tym samym rozwalisz ich związek + przyjaźń, która jest pewnie dla Ciebie cenna. wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj o tym, że nie wszystkie kobiety chciałyby dowiedzieć się o zdradzie swojego TŻ. ja na przykład nie chciałabym o tym wiedzieć. kocham mojego faceta i chcę spędzić z nim resztę życia - i nie chciałabym musieć po kilku latach wspominać jakiegoś jego skoku w bok. facet to nie mydło, nie zużywa się, jeśli ktoś inny weźmie go w swoje ręce. za to miłość jest krucha i trzeba o nią bardzo dbać.[/QUOTE]



taaa
__________________

Onetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 17:09   #51
Agata1863
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
GG do Agata1863
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Powinnaś z nim to na początku omówić i powiedzieć że Marta jest Twoją przyjaciółką i nie możesz jej tak okłamywać jak Ty poczułabyś się jakbyś znalazła się w takiej sytuacji jak ona a w dodatku ona to zauważyła i jak dobrze pamiętam powiedziała że się wymyka a więc nie był to jego pierwszy raz...Jeśli jesteście przyjaciółmi Adam zrozumie Twoją decyzje.Pamiętaj Marta jest tutaj poszkodowana...
Agata1863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 17:29   #52
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Adam zrozumie jej decyzję? Żartujesz? W tym momencie jest zagrożony jego związek - zrozumienie będzie miał głęboko.

A gdzież to autorka wątku się podziewa
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:02   #53
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Autorko wątku ! W tytule Swojego wątku pytasz , co masz robić .
Polecam następującą odpowiedź :

Cytat:
Napisane przez melaniaaaa Pokaż wiadomość
Witaj Marto ! Może zacznę od tego że mieszkam z moim narzeczonym od 2 miesięcy... piękni, młodzi..za 3 miesiące bierzemy ślub.Mamy pięknie urządzone mieszkanie i jesteśmy w sobie zakochani.
Marto ! Znamy się już bardzo długo, wspólne wyjazdy na wakacje we czwórkę, zabawy...spotkania u Was albo u nas w domu. Chodzimy razem na zakupy, pijemy kawę... jak masz jakiś problem ,bądź na odwrót ,to nawet sypiamy u siebie, Adam z moim TŻ przy piwie oglądają razem mecze itd..
Wczoraj byłaś u mnie i powiedziałaś , że coś jest nie tak z Adamem, że gdzieś wychodzi, nie mówi Ci gdzie
Chciałam Cię zapytać , czy zauważyłaś parę dni temu , mniej więcej o czwartej nad ranem , że gdzieś zapodział Ci się mąż ?
Ostatnio moja Ciocia zostawiła nam na 2 tyg. swojego ukochanego kota, miałam się nim opiekować, (włos z głowy nie mógł mu spaść), kilka dni temu kot właśnie o 4:00 nad ranem chciał koniecznie wyjśc na siusiu... nie budząc mojego TŻ wypuściłam go - a on uciekł - myślałam że zwariuję, szybko ubrałam się i pogoniłam za nim... oddalając się coraz bardziej od domu... na placu zabaw ktoś mówi "o jaki śliczny kotek" - odrazu tam poszłam, gdy się zbliżałam , widziałam że siedzi tam jakaś para, całują się, przytulają, on ją bardzo pieści... chciałam , nie patrząc się , wziąć kota i iść do domu. Gdy podeszłem bliżej zobaczyłam , że to .......UWAGA ... Adam!!! i to nie byłaś Ty , Marto ,tylko moja daleka sąsiadka, znam ją z widzenia... nie mogłam uwież(rz)yć! Chwilę stałam, nogi miałam jak z waty ! szybko wzięłam kota i pogoniłam do domu... nie spałam do rana.. Następnego dnia Adam chciał , żebyśmy pogadali o tym , co widziałam. Spotkałam się z nim, prosił , żebym nic Ci nie mówiła.... prawie płakał,żałował. Powiedziałam ,że się zastanowię.
Za poradą większości Wizażanek z forum Wizaz.pl , postanowiłam Ci jednak opowiedzieć o moich wstrząsających przeżyciach z przed paru dni
No i co Ty na to ?
Wydaje mnie się , że w tym Przypadku , tak podana informacja o zdarzeniu , powinna odpowiadać Twojej Przyjaciółce.
eloi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 20:35   #54
melaniaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Boże, nie wiedziałam że są takie podłe osoby jak nie które z Was!
Dobrze powiem: Po prostu chciałam trochę pomieszać bo moja przyjaciółka ma konto na wizaz ! Wcale nie ma na imię Marta a jej mąż Adam, pozmieniałam imiona żeby było wszystko jasne (wiem, mogłam zastąpić X i Y). Bałam się że moja przyjaciółka jakoś przez przypadek wpadnie na ten post.... gdyby przeczytała "Opowieśc o Marcie i Adamie, w pięknie urządzonym mieszkaniu i ślubie za 3 miesiące" to by nie kapnęła się że to o niej. Bo ona wie że ja i mój TŻ nie mamy jeszcze ustalonej daty ślubu i mamy ZAMIAR kupić mieszkanie!!!!!!! To wszystko !
A i jeszcze kot... naprawdę nie chciałam usłyszeć rad typu "kup kuwetę i smycz" tylko po prostu odpowiedź czy jakąś poradę w sprawię moich przyjaciół. To naprawdę nie moja wina że moja 65 letnia Ciocia nie nauczyła kota robić do kuwety tylko go rozpuściła.
A i jeszcze jedno kot nie powiedział mi że chce mu się siku, po prostu miauczał i drapał pazurami - to wszystko.... jestem inteligentną osobą i domyśliłam się że chce iść na pole.... a widzę że niektórzy tutaj nie mają zwierząt i się odzywają
Dziękuję tym co uwierzyli i pomogli.... a Ci co myślą że sobie jaja robie to pozdrawiam i będę błagać żeby znaleźli się w mojej sytuacji- jestem ciekawa co by zrobili.....

Do tych którzy uwierzyli : rozmawiałam z moim przyjacielem (nie będę pisała Adam bo mnie przeciesz zjedzą zazdrosne,wredne żmije) i on powiedział że się nie przyzna, powiedziałam że ja to zrobię, a on na to żebym tego nie robiła... on myśli że ja nie jestem do tego zdolna ale się myli... na jutro umówiłam się z moją przyjaciółką, wszystko jej powiem.

Dziękuję jeszcze tym które nie uwierzyły - może akurat moja przyjaciółka się dowie z wizazu i nie będe musiała z nią gadać naprawdę dzięki!

Edytowane przez melaniaaaa
Czas edycji: 2009-08-12 o 20:36
melaniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 20:53   #55
Forever In My Heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stolyca hazardu i rozpusty, gdzie chodzę 3 cm ponad chodnikami ;D Aż mnie duma rozpiera ! ;))
Wiadomości: 355
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez melaniaaaa Pokaż wiadomość
Boże, nie wiedziałam że są takie podłe osoby jak nie które z Was!
Dobrze powiem: Po prostu chciałam trochę pomieszać bo moja przyjaciółka ma konto na wizaz !
Wcale nie ma na imię Marta a jej mąż Adam, pozmieniałam imiona żeby było wszystko jasne (wiem, mogłam zastąpić X i Y). Bałam się że moja przyjaciółka jakoś przez przypadek wpadnie na ten post.... gdyby przeczytała "Opowieśc o Marcie i Adamie, w pięknie urządzonym mieszkaniu i ślubie za 3 miesiące" to by nie kapnęła się że to o niej. Bo ona wie że ja i mój TŻ nie mamy jeszcze ustalonej daty ślubu i mamy ZAMIAR kupić mieszkanie!!!!!!! To wszystko !
A i jeszcze kot... naprawdę nie chciałam usłyszeć rad typu "kup kuwetę i smycz" tylko po prostu odpowiedź czy jakąś poradę w sprawię moich przyjaciół. To naprawdę nie moja wina że moja 65 letnia Ciocia nie nauczyła kota robić do kuwety tylko go rozpuściła.
A i jeszcze jedno kot nie powiedział mi że chce mu się siku, po prostu miauczał i drapał pazurami - to wszystko.... jestem inteligentną osobą i domyśliłam się że chce iść na pole.... a widzę że niektórzy tutaj nie mają zwierząt i się odzywają
Dziękuję tym co uwierzyli i pomogli.... a Ci co myślą że sobie jaja robie to pozdrawiam i będę błagać żeby znaleźli się w mojej sytuacji- jestem ciekawa co by zrobili.....

Do tych którzy uwierzyli : rozmawiałam z moim przyjacielem (nie będę pisała Adam bo mnie przeciesz zjedzą zazdrosne,wredne żmije) i on powiedział że się nie przyzna, powiedziałam że ja to zrobię, a on na to żebym tego nie robiła... on myśli że ja nie jestem do tego zdolna ale się myli... na jutro umówiłam się z moją przyjaciółką, wszystko jej powiem.

Dziękuję jeszcze tym które nie uwierzyły - może akurat moja przyjaciółka się dowie z wizazu i nie będe musiała z nią gadać naprawdę dzięki!
Skoro ma konto na wizaz.pl , to po co zakładałaś ten wątek ?
To jest oczywiste,że mogła przeczytać.

A co do pogrubionego, to akurat mam kota ;]
A nawet gdybym nie miała, to bym się odezwała. Nikt mi tego nie zabroni.
Ot tyle.

A błagaj sobie ! Proszę bardzo
__________________

` Per Aspera Ad Astra


` Pilot samolotu bojowego naddźwiękowego !
(spełniam marzenia i kontynuuję rodzinną tradycję)


<- w F-35



Edytowane przez Forever In My Heart
Czas edycji: 2009-08-12 o 21:02
Forever In My Heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 21:00   #56
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Będziesz błagać, by znaleźli się w takiej sytuacji. Taaaa.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 21:03   #57
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez melaniaaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję tym co uwierzyli i pomogli.... a Ci co myślą że sobie jaja robie to pozdrawiam i będę błagać żeby znaleźli się w mojej sytuacji- jestem ciekawa co by zrobili.....
Pewnie, nie ma to jak życzyć źle bliźniemu
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 21:04   #58
melaniaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Widzę że tu nic nie można na pisać! Bo co napiszę to jestem gaszona i większość się złości, zazdrości, oburza, szpula ?!
I nie powiedziałam że NIKT nie ma kota!!! tylko nie którzy!!!! Po prostu Ci co mają zwierzęta to wiedzą że psy jak i koty też mają swoje potrzeby, i też sobie coś upieprzą w głowie akurat o 4:00 rano !!!!!!!!!!!!!!!!

Szajajaba - chodziło mi oto że chciałabym żeby znaleźli się w takiej sytuacji jak ja!! Zapewne też będą prosić na wizazu o pomoc
Po co zakładałam ten wątek ? - żeby ktoś miły i UPRZEJMY mi doradził, pomógł. Zmieniłam konto i pozmieniałam imiona i trochę swoją sytuację - a tak żeby się nie domyśliła. Ale dzięki niektórym z Was może teraz się domyślić - dlatego dziękuję za to!!!!!!!!!!!!!!!!!
melaniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 21:09   #59
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez melaniaaaa Pokaż wiadomość
Widzę że tu nic nie można na pisać! Bo co napiszę to jestem gaszona i większość się złości, zazdrości, oburza, szpula ?!
I nie powiedziałam że NIKT nie ma kota!!! tylko nie którzy!!!! Po prostu Ci co mają zwierzęta to wiedzą że psy jak i koty też mają swoje potrzeby, i też sobie coś upieprzą w głowie akurat o 4:00 rano !!!!!!!!!!!!!!!!

Szajajaba - chodziło mi oto że chciałabym żeby znaleźli się w takiej sytuacji jak ja!! Zapewne też będą prosić na wizazu o pomoc
Po co zakładałam ten wątek ? - żeby ktoś miły i UPRZEJMY mi doradził, pomógł. Zmieniłam konto i pozmieniałam imiona i trochę swoją sytuację - a tak żeby się nie domyśliła. Ale dzięki niektórym z Was może teraz się domyślić - dlatego dziękuję za to!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzięki nam? przecież my jej nie znamy!

Jeszcze wytłumacz jakim cudem Adam wyrwał się z łóżka Marcie o 4:00 rano niezauważony
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 21:16   #60
Forever In My Heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stolyca hazardu i rozpusty, gdzie chodzę 3 cm ponad chodnikami ;D Aż mnie duma rozpiera ! ;))
Wiadomości: 355
Dot.: Co mam zrobić? :(:(

Cytat:
Napisane przez melaniaaaa Pokaż wiadomość
Widzę że tu nic nie można na pisać! Bo co napiszę to jestem gaszona i większość się złości, zazdrości, oburza, szpula ?!
I nie powiedziałam że NIKT nie ma kota!!! tylko nie którzy!!!! Po prostu Ci co mają zwierzęta to wiedzą że psy jak i koty też mają swoje potrzeby, i też sobie coś upieprzą w głowie akurat o 4:00 rano !!!!!!!!!!!!!!!!

Szajajaba - chodziło mi oto że chciałabym żeby znaleźli się w takiej sytuacji jak ja!! Zapewne też będą prosić na wizazu o pomoc
Po co zakładałam ten wątek ? - żeby ktoś miły i UPRZEJMY mi doradził, pomógł. Zmieniłam konto i pozmieniałam imiona i trochę swoją sytuację - a tak żeby się nie domyśliła. Ale dzięki niektórym z Was może teraz się domyślić - dlatego dziękuję za to!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spokojnie, bo złość piękności szkodzi
Hmmm a to ciekawe... Muszę się przyjrzeć swojemu kotu

Oł noł ! Będziemy sie prosić o pomoc na wizażu ? Daj spokój.
Prosi to się świnia.

Ojej dzięki niektórym z nas ? A to peszek Żenua.
__________________

` Per Aspera Ad Astra


` Pilot samolotu bojowego naddźwiękowego !
(spełniam marzenia i kontynuuję rodzinną tradycję)


<- w F-35


Forever In My Heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.