Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 16:27   #1021
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

ja obecnie czekam na moje zamówione EDM - próbki i wiąże z nimi duze nadzieje - ponieważ wszystkie pudry i podkŁady mnie zapychaŁy - i jak będzie dobrze to przerzuce sie calkiej na mineraŁy,
tez mam problem z tymi gulami poniżej linii żuchwy - przeraziŁo mnie zdanie że leczy sie je latami - mam maści od dermatolog - na razie marny skutek
poza tym musze sie pozbyc zaskórników otwartych i zamkniętych z policzków i nosa - czy acne derm pomoże ? tyle że raczej od jesieni sie za niego wezmę
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 18:07   #1022
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
o dziękuję za odzew;-)

kiedys miałam z la roche podklad w probkach. wiem że jest świetny i nawet juz go mialam zakupić. ale cena mnie zabiła.
na razie kupię sobie tin tin -krem tonujący.ale chyba pooszczędzam i wezmę z la roche. ale to dopiero we wrzesniu. no i apteke odwiedze może dostanę kolejne probki. sa wydajne. a teraz i tak za często nie wychodzę.
poza tym czeka mnie dermatolog. taki pan ze szpitala o ktorym slyszalam same dobre opinie. wolę na razie na niego poczekać bo wiadomo moze cos wymysli. i to moze być kosztowne.
Oj tak, cena troszkę wysoka...tym bardziej gdy zobaczyłam malutką tubeczkę tego podkładu LRP , trochę mnie to przeraziło...ALE mam już go 7 miesięcy i końca nie widać Jest naprawdę SUPER wydajny.
Ja zapłaciłam za swój LRP ok 72 zł w łódzkiej aptece, ale uważam że jak najbardziej jest wart swojej ceny. Warto zbierać na niego pieniążki.
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:06   #1023
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja obecnie czekam na moje zamówione EDM - próbki i wiąże z nimi duze nadzieje - ponieważ wszystkie pudry i podkŁady mnie zapychaŁy - i jak będzie dobrze to przerzuce sie calkiej na mineraŁy,
tez mam problem z tymi gulami poniżej linii żuchwy - przeraziŁo mnie zdanie że leczy sie je latami - mam maści od dermatolog - na razie marny skutek
poza tym musze sie pozbyc zaskórników otwartych i zamkniętych z policzków i nosa - czy acne derm pomoże ? tyle że raczej od jesieni sie za niego wezmę
Losek78 ja też wiąże z EDM duże nadzieje i bardzo się na nie napaliłam. Tyle że pech chciał kiedy już zamówiłam swoje próbki u organizatorki zakupów to zlikwidowali te bezpłatne i dużo zmian porobili i na razie czekam bo przez te zmiany wszystko się przeciągnie. Mam Rhea i trochę go używałam ostatnio ale żadna rewelacja. Mam nadzieje, że EDM będą tak super jak są opisywane. Z moją buźką już dużo lepiej, ale jeszcze sporo "problemów" na niej. Dermatologa mam 2-go września. Mam nadzieję że będzie coraz lepiej.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:14   #1024
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Losek78 ja też wiąże z EDM duże nadzieje i bardzo się na nie napaliłam. Tyle że pech chciał kiedy już zamówiłam swoje próbki u organizatorki zakupów to zlikwidowali te bezpłatne i dużo zmian porobili i na razie czekam bo przez te zmiany wszystko się przeciągnie. Mam Rhea i trochę go używałam ostatnio ale żadna rewelacja. Mam nadzieje, że EDM będą tak super jak są opisywane. Z moją buźką już dużo lepiej, ale jeszcze sporo "problemów" na niej. Dermatologa mam 2-go września. Mam nadzieję że będzie coraz lepiej.
Hm a co to za podkładzik EDM? Troszkę się zaciekawiłam ;p
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 10:15   #1025
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Tylko zastanawia mnie to, że napisałaś, że fotostabilnych filtrow nie destabilizują podkłądy i pudry . Czy dobrze rozumiem, że na takie filtry mogę uzywać obojętnie jakiego podkładu nei patrząc na skład czy zawiera on talk i mike. Bo jak czytałam na wizazu nie moge takich podkładów stosować.
Ten podkład, który podałaś nei znam. Ja mam natomiast też z VIchy Normateint również z SPF 20 i chcę pod niego stosować filtry fotostabilne czyli można taak??
Będę chciała poprosić o próbki filtrów matujących, tonujących bo dopeiro wczoraja na wizazu dowiedizałam się ze takei istnieja więc może one beda mogły zastąpić mi podkład i będę stosować tylko je.
Tak, jeśli filtry będą fotostabilne nie musisz patrzyć na talc i mice w kolorówce, jeśli nie to niestety trzeba zwracać uwagę, ale wiem że większość wizażanek z racji tego jak trudno dobrać odpowiedni podkład, nie trzyma się tego aż tak rygorystycznie.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Słuchajcie a czym się różni Lubex od Lubexylu? Który jest lepszy?
Jak dla mnie oba są bardzo dobre, kupuję raczej lubexyl bo jest ok 10zł tańszy. Możliwe że jest ciut mniej wydajny bo ma rzadszą konsystencję, takiej bardziej emulsji, lubex jest bardziej żelowy, ale róznica nie jest znaczna. Radzę wypróbować oba i wybrać który Ci bardziej spasuje Obydwa są świetne!

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Losek78 ja też wiąże z EDM duże nadzieje i bardzo się na nie napaliłam. Tyle że pech chciał kiedy już zamówiłam swoje próbki u organizatorki zakupów to zlikwidowali te bezpłatne i dużo zmian porobili i na razie czekam bo przez te zmiany wszystko się przeciągnie. Mam Rhea i trochę go używałam ostatnio ale żadna rewelacja. Mam nadzieje, że EDM będą tak super jak są opisywane. Z moją buźką już dużo lepiej, ale jeszcze sporo "problemów" na niej. Dermatologa mam 2-go września. Mam nadzieję że będzie coraz lepiej.
Eti a gdzie chodzisz do dermatologa?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez bubamara Pokaż wiadomość
Z tradzikiem borykalam sie jakies 8 lat. Zawsze wychodzily mi jakies straszne gule glownie na brodzie, nos i policzki z ogromnymi porami, cera zmeczona, czolo suche, a ogolnie w polowie dnia cala sie swiecilam. Dermatolodzy zawsze przepisywali to samo, tetracykliny, duzo roznych lekow doustnych, aknemycin, skinoren, i inne cuda. Nikt nawet nie wspomnial o koniecznosci uzywania filtrow. Nikt nie spytal nawet co do tej pory uzywalam. Obecnie mam cere bez jednego nawet pryszcza, a to dzieki zluszczaniu peelingami ziolowymi, filtrom, nawilzaniu delikatnymi, w miare naturalnymi kremami i oczywiscie zmianie kosmetykow kolorowych na te z mineralami. Musze jednak stwierdzic, ze gdybym najpierw nie zluszczyla wszystkiego peelingiem rose de mer, moja kuracja nie za wiele by chyba pomogla, gdyz warstwa tej brzydkiej skory byla juz tak zniszczona i niewrazliwa na cokolwiek, ze nic by nie dala sama zmiana pielegnacji. Oprocz tego myje twarz 2 razy dziennie mydelkiem alepia 70% i 2 razy w tygodniu robie maseczke aspirynowa z 5 aspiryn. Przez 8 lat wydawalam pieniadze u dermatologow, a taka naprawde pozbylam sie paskudztwa w rok po jednym peelingu ziolowym i zmianie pilegnacji na naturalna i zmniejszenie jej do niezbednego minimum. Pozdrawiam
Mogłabyś napisać coś więcej o tym peelingu? Ile kosztuje, czy wystarczy 1 zabieg?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 10:49   #1026
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Naczytałam się o tych wszystkich kosmetykach mineralnych z EDM i jednym słowem: NAPALIŁAM się
Tylko jestem zbyt ciemna , gdyż nie mogę połapać się w tych zamówieniach
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 10:56   #1027
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Naczytałam się o tych wszystkich kosmetykach mineralnych z EDM i jednym słowem: NAPALIŁAM się
Tylko jestem zbyt ciemna , gdyż nie mogę połapać się w tych zamówieniach
To naprawdę nietrudne, poczytaj wątki o EDM i o wspólnych zakupach kosmetyków mineralnych, praktycznie wszystko masz w pierwszych postach.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 11:26   #1028
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Tak, jeśli filtry będą fotostabilne nie musisz patrzyć na talc i mice w kolorówce, jeśli nie to niestety trzeba zwracać uwagę, ale wiem że większość wizażanek z racji tego jak trudno dobrać odpowiedni podkład, nie trzyma się tego aż tak rygorystycznie.
Tyle czasu nie stosowałam swojego filtru, ponieważ myslałam, że podkłądy go destabilizują.Ponieważ wyczytałam na wizazu i tak zrozumiałam ze wszystkei podkady destabilizują filtr , nei wieidziałam ze na te ktore sa fotostabilne mogę nakładac filtr. Bardzo się cieszę, że odpowieidziałaś mi na mój post i dzięki temu zrozumiałam że mogę stosować filtry + podkład.
A czy ten filtr, którego używasz bo ja mam taki sam tylko 50+ jest fotostabilny?? Bo wyczytałam, że zawierają one filtr mineralny oraz filtry fotostabilne chemiczne: Tinosorb S, Parsol 1789. Czyli na niego można nakłądać podkład??

I jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie: czy jezeli mam podkład z SPF 20 i [pod neigo nałoże filtr fotostabilny 50 + to jaki filtr bedzie mi działał ten filtr z podkładu 20 czy z filtru z faktorem 50+??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:44   #1029
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

o EDM sa wątki w dziale kosmetyki mineralne- duzo tego jest ale warto poczytać, ja tez dopiero zaczynam z mineraŁami
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:48   #1030
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Tyle czasu nie stosowałam swojego filtru, ponieważ myslałam, że podkłądy go destabilizują.Ponieważ wyczytałam na wizazu i tak zrozumiałam ze wszystkei podkady destabilizują filtr , nei wieidziałam ze na te ktore sa fotostabilne mogę nakładac filtr. Bardzo się cieszę, że odpowieidziałaś mi na mój post i dzięki temu zrozumiałam że mogę stosować filtry + podkład.
A czy ten filtr, którego używasz bo ja mam taki sam tylko 50+ jest fotostabilny?? Bo wyczytałam, że zawierają one filtr mineralny oraz filtry fotostabilne chemiczne: Tinosorb S, Parsol 1789. Czyli na niego można nakłądać podkład??

I jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie: czy jezeli mam podkład z SPF 20 i [pod neigo nałoże filtr fotostabilny 50 + to jaki filtr bedzie mi działał ten filtr z podkładu 20 czy z filtru z faktorem 50+??
Ja mam filtr Lirene 50+ on jest fotostabilny. Dużo jest teraz fotostabilnych filtrów, dawniej były tylko Avene i Klorane, teraz jest tego całkiem sporo, np apteczny Iwostin.
Nie powinno się stosować na filtr podkładu z filtrem bo mogą się te filtry jakoś pogryźć, nie wiem dokładnie na czym to polega, ale na filtr lepiej kłaść podkład bez filtra.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:56   #1031
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja mam filtr Lirene 50+ on jest fotostabilny. Dużo jest teraz fotostabilnych filtrów, dawniej były tylko Avene i Klorane, teraz jest tego całkiem sporo, np apteczny Iwostin.
Nie powinno się stosować na filtr podkładu z filtrem bo mogą się te filtry jakoś pogryźć, nie wiem dokładnie na czym to polega, ale na filtr lepiej kłaść podkład bez filtra.
Aha. Dzięki za wszytskie odpowiedzi.W takim razie będę stosowała pod podkąłd filtry własnei ten Iwostin SPF 50+ oraz Bioderma Photoderm Max 50+, ponieważ te filtry akurat mam.Ale ja ich bym nie polecała to cer tłustych bo jak dla mnei się nei sprawdziły ale muszę je wykończyć bo nowych nie będę narazie kupywac.
A czy mogłabyś polecić jakis dobry podkład bez filtra własnie do cer tłustych??
Zależało by mi raczej na takich aptecznych ale wsyztskie np. vichy avene zaweirwaja jakis filtr czy istnieje jakis dobry podkałd bez filtru??

Edytowane przez majaki
Czas edycji: 2009-08-19 o 12:01
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 22:00   #1032
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Lalaith napisałam Ci na PW o dermatologu do którego się wybieram (Politowska) a jeszcze dodam, że byłam u Hejmo Renaty na Sławkowskiej i u Drexslera na Chopina i zdecydowanie nie polecam.

Wizazanka492 co do EDM to wszystko na początku wydawao mi się czarną magią mimo zapewnień, że po przeczytaniu pierwszego postu o EDM będę wiedzieć co i jak- skomplikowane nazwy, kity, miejsca itp. Jednak po przebrnięciu przez kilka wątków i mnóóóstwo postów oraz przestudiowaniu strony EDM i także podpowiedziach miłych koleżanek okazało się że nie taki diabeł straszny. Wszystko do ogarnięcia. Pozdrawiam.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:30   #1033
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Aha. Dzięki za wszytskie odpowiedzi.W takim razie będę stosowała pod podkąłd filtry własnei ten Iwostin SPF 50+ oraz Bioderma Photoderm Max 50+, ponieważ te filtry akurat mam.Ale ja ich bym nie polecała to cer tłustych bo jak dla mnei się nei sprawdziły ale muszę je wykończyć bo nowych nie będę narazie kupywac.
A czy mogłabyś polecić jakis dobry podkład bez filtra własnie do cer tłustych??
Zależało by mi raczej na takich aptecznych ale wsyztskie np. vichy avene zaweirwaja jakis filtr czy istnieje jakis dobry podkałd bez filtru??
Ja stosuję minerałki EDM, wcześniej stosowałam i lubiłam MF Panstick i Lasting Performance albo Revlona Colorstay (może zapychać bo ma podobno nieciekawy skład) i Custom Creations (ma filtr). Z aptecznych nigdy nie mogłam dobrać odcienia podkładu bo jest bardzo mały wybór. Ale ja nie trzymałam się tego tak rygorystycznie, że to koniecznie musi być bez filtra. LRP chyba ma podkłady bez filtra, ja ich nie stosuję więc nie wiem jakie są, ale przejrzyj kwc. Teraz używam minerałków i nie zmienię już ich na nic innego.

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Lalaith napisałam Ci na PW o dermatologu do którego się wybieram (Politowska) a jeszcze dodam, że byłam u Hejmo Renaty na Sławkowskiej i u Drexslera na Chopina i zdecydowanie nie polecam.
A ta pani na NFZ przyjmuje czy prywatnie?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:04   #1034
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dziewczyny mogę jak najbardziej polecić podkłady Everyday minerals! Nie zapychają przede wszystkim. Formuła Intensive jest naprawdę dobrze kryjąca. Tylko jak będziecie zamawiać próbeczki to koniecznie zakupcie jeszcze pędzel: albo Flat Top albo Kabuki - bez nich ani rusz. Poprostu one najlepiej nakładają EDM-ki. Pędzel to połowa sukcesu.
Co do ceny próbek - to są one darmowe. Gdy zamówisz jeden zestaw to nie płacisz nic (tylko pisze 5$ ale przy Checkout będzie 0$) - płacicie tylko za przesyłkę czyli ok. 3$
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:38   #1035
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość

A ta pani na NFZ przyjmuje czy prywatnie?
Przyjmuje prywatnie. Jest polecana, nawet tu na wizażu też. Jakoś nie trafiłam na nikogo dobrego, kto przyjmuje na NFZ.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:07   #1036
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja stosuję minerałki EDM, wcześniej stosowałam i lubiłam MF Panstick i Lasting Performance albo Revlona Colorstay (może zapychać bo ma podobno nieciekawy skład) i Custom Creations (ma filtr). Z aptecznych nigdy nie mogłam dobrać odcienia podkładu bo jest bardzo mały wybór. Ale ja nie trzymałam się tego tak rygorystycznie, że to koniecznie musi być bez filtra. LRP chyba ma podkłady bez filtra, ja ich nie stosuję więc nie wiem jakie są, ale przejrzyj kwc. Teraz używam minerałków i nie zmienię już ich na nic innego.


Poszukałam na KWC tych z LRP i sa jakieś 2 tam , które moge mi pasować. Jednak może spotkam probki w aptece. A co do tych innych to sobie muszę poczytać o tych mienrałkach bo nie wiem o co chodzi czym roznia sie on innych"normalnych"podkałd ów
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 16:33   #1037
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę jak najbardziej polecić podkłady Everyday minerals! Nie zapychają przede wszystkim. Formuła Intensive jest naprawdę dobrze kryjąca. Tylko jak będziecie zamawiać próbeczki to koniecznie zakupcie jeszcze pędzel: albo Flat Top albo Kabuki - bez nich ani rusz. Poprostu one najlepiej nakładają EDM-ki. Pędzel to połowa sukcesu.
Co do ceny próbek - to są one darmowe. Gdy zamówisz jeden zestaw to nie płacisz nic (tylko pisze 5$ ale przy Checkout będzie 0$) - płacicie tylko za przesyłkę czyli ok. 3$
Nie ma już niestety tych darmowych zestawów sampli, wycofali je Ja też polecam formułe intensive bo jak dla mnie to kryje lepiej niż większość podkładów we fluidzie, nawet tych kryjących. No a po jakimś czasie przestaje już mieć co kryć, bo skóra się pięknie oczyszcza nie obciążana chemią z drogeryjnych podkładów!
Tylko moich cieni pod oczami nic nie zakryje, eh.. :/

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Przyjmuje prywatnie. Jest polecana, nawet tu na wizażu też. Jakoś nie trafiłam na nikogo dobrego, kto przyjmuje na NFZ.
Jak prywatnie to ja jednak pójdę do pani Molik..

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Poszukałam na KWC tych z LRP i sa jakieś 2 tam , które moge mi pasować. Jednak może spotkam probki w aptece. A co do tych innych to sobie muszę poczytać o tych mienrałkach bo nie wiem o co chodzi czym roznia sie on innych"normalnych"podkałd ów
Przede wszystkim tym że nie mają w składzie żadnych konserwantów, w przeciwieństwie do pseudomineralnych podkładów z drogerii. No i mają nieograniczony termin ważności, bo minerały się nie psują i nie rozwijają się w nich bakterie.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 17:16   #1038
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość


Przede wszystkim tym że nie mają w składzie żadnych konserwantów, w przeciwieństwie do pseudomineralnych podkładów z drogerii. No i mają nieograniczony termin ważności, bo minerały się nie psują i nie rozwijają się w nich bakterie.

Aha. Ale chyba mają jakieś negatywne cechy bo inaczej wszyscy by je stosowali. Czy nie jest to przypadkiem to, ze trzeba je czesto reaplikować, gdyz szybko przestaja działac??Nie wiem czy dobrze mysle,ale cos takiego obiło mi sie o oczy na wizazu.
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 18:24   #1039
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

stosowalam chyba 3 razy tak po 4 miesiące antybiotyk w stulu tetracyklina ,tetralysal(?) nie pamietam czy tak to sie nazywalo ;P

ale niestety w wakacje bylo ok ale pare miesiecy po znowu wysyp ... niestety znowu sie to powtarza tylko tym razem szybciej bo juz widze takie pierwsze objawy wysypu ;(;(;(

bylam u dermatologa i mowila mi o jakis tabletkach tylko nie pamietam jak one sie nazywaly i tu moje pytanie .. bo moze ktos wie o co mi chodzi

no wiec: podobno one maja w skladzie witamine A .. stosuje sie to przez ok 6 miech a miesieczny koszt to ok 200zl no i podobno one sa lepsze od tych pochodnych tetracykliny itp. no i przy ich stosowaniu tez nie mozna sie wystawiac na slonce ,a i trzeba sobie robic badanie watroby ok co miesiac ...ale podobno jako takich skutkow ubocznych niema .Ale czy to prawda ze po nich taka pupcia niemowlecia i to tak juz na stale ehh...


jestem zalamanaaaa moim tradzikiem

rok temu z tego powodu niebylam na sylwestrze chociaz wszytscy moi znajomi sie swietnie bawili ,bo bylam tak zalamana.. niech to sie juz skonczy ;(
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 19:29   #1040
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witam was Dziewczynki, widzę, że zamawiacie kosmetyki mineralne.
Ja również mam skórę tłustą i trądzik jest moim problemem.
Jakiś czas temu oczytałam się o kosmetykach mineralnych i zamówiłam próbki z everydays m. i co tu dużo mówić jestem załamana

Przed ich testowaniem miałam kilka wyprysków i to wszystko, skóra była w dobrym stanie. Po tygodniu od ich używania zauważyłam straszne pogorszenie stanu mojej skóry więc odstawiłam je na 2 tyg. i znowu spróbowałam i znowu było dużo gorzej Po 2 próbie moja skóra wyglądała strasznie, aktualnie nie używam ich od prawie miesiąca i zauważyłam delikatną poprawę.

Jedynie co mogę powiedzieć pozytywnego to to, że niesamowicie kryją.

Mi niestety one nie służą dużo, lepszy stan skóry mam przy używaniu zwykłych podkładów.

Edytowane przez lentilka
Czas edycji: 2009-08-20 o 19:32
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:12   #1041
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Aha. Ale chyba mają jakieś negatywne cechy bo inaczej wszyscy by je stosowali. Czy nie jest to przypadkiem to, ze trzeba je czesto reaplikować, gdyz szybko przestaja działac??Nie wiem czy dobrze mysle,ale cos takiego obiło mi sie o oczy na wizazu.
Wydaje mi się że podstawową ich negatywną cechą jest to że nie są dostępne w Polsce a nie każdemu chce się bawić w ich sprowadzanie ze Stanów. A i przynajmniej u mnie wykonanie nimi makijażu trwa sporo dłużej niż klasycznym fluidem, ale myślę że to kwestia wprawy i pewnie są wizażanki którym to zajmuje chwilkę Nieprawdą jest że trzeba je często reaplikować, makijaż zrobiony rano trzyma się na primerze cały dzień.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość

rok temu z tego powodu niebylam na sylwestrze chociaz wszytscy moi znajomi sie swietnie bawili ,bo bylam tak zalamana.. niech to sie juz skonczy ;(
Biedaku pocieszę Cię że wszystkie tu walczymy z tym samym...


Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
Witam was Dziewczynki, widzę, że zamawiacie kosmetyki mineralne.
Ja również mam skórę tłustą i trądzik jest moim problemem.
Jakiś czas temu oczytałam się o kosmetykach mineralnych i zamówiłam próbki z everydays m. i co tu dużo mówić jestem załamana

Przed ich testowaniem miałam kilka wyprysków i to wszystko, skóra była w dobrym stanie. Po tygodniu od ich używania zauważyłam straszne pogorszenie stanu mojej skóry więc odstawiłam je na 2 tyg. i znowu spróbowałam i znowu było dużo gorzej Po 2 próbie moja skóra wyglądała strasznie, aktualnie nie używam ich od prawie miesiąca i zauważyłam delikatną poprawę.

Jedynie co mogę powiedzieć pozytywnego to to, że niesamowicie kryją.

Mi niestety one nie służą dużo, lepszy stan skóry mam przy używaniu zwykłych podkładów.
lentilka niestety u niektórych dziewczyn zdarza się tak że jak ze zwykłego makijażu przerzucą się na mineralny to ich skóra zaczyna się bardzo gwałtownie oczyszczać i wszystkie syfy z wnętrza wyłaża nagle na zewnątrz i wygląda to bardzo nieciekawie :/ Wielokrotnie to zjawisko było analizowane na wizażu. Po kilku tygodniach jak się skóra oczyści wszystko powinno wrócić do normy, no ale nie każdy ma cierpliwość żeby czekać kilka tygodni.. Ja bym na Twoim miejscu nie rezygnowała!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:40   #1042
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że podstawową ich negatywną cechą jest to że nie są dostępne w Polsce a nie każdemu chce się bawić w ich sprowadzanie ze Stanów. A i przynajmniej u mnie wykonanie nimi makijażu trwa sporo dłużej niż klasycznym fluidem, ale myślę że to kwestia wprawy i pewnie są wizażanki którym to zajmuje chwilkę Nieprawdą jest że trzeba je często reaplikować, makijaż zrobiony rano trzyma się na primerze cały dzień.

A to coś mi się pomyliło. Mysle, ze poszukam cos tutaj w aptekach bo narazie przyznam sie ze nie chce mi sie bawic w zamawianie ze Stanów, gdyz trochee czasu zajmnie zanim wdrążę się w ten temat.Ale dziekuje za rady
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:41   #1043
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

joanna to chyba izotec kiedys czytałam forum o nim. poszukaj. wiem że pomaga i ze przed pomaganiem wszytsko wyciaga. dlatego jest gorzej.
ja nie uzywałam bo mi derm nie proponował. poza tym w to trza duzo duzo zainwestować. nie tylko cierpliwosci i nerwow ale i kaski.
ale poczytaj. mają swoje forum gdzie zdjecia są przed i po kuracji. moze to zadziała.
jeżeli wogole to izotec lub izotek
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 23:02   #1044
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Lalaith - w przyszłym tygodniu wybieram się na zabiegi oczyszczające kupiłam też zestaw do domowej mikrodermabrazji oraz kosmetyki organiczne(mleczko, krem, tonik) i mam zamiar przestać stosować wszelakie kosmetyki typu podkład, puder, korektor. Będę nakładać tylko filtry mam nadzieję, że wytrwam w tym postanowieniu

Wydaje mi się również, że po odstawieniu kawy moja skóra nieco się poprawiła, zaczynam również pić tran, bo dowiedziałam się, że ma on bardzo korzystny wpływ na wygląd skór + 1.5l wody dziennie. Mam nadzieję, że to wszystko wpłynie korzystnie na jej wygląd.

Edytowane przez lentilka
Czas edycji: 2009-08-20 o 23:06
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:44   #1045
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
Lalaith - w przyszłym tygodniu wybieram się na zabiegi oczyszczające kupiłam też zestaw do domowej mikrodermabrazji oraz kosmetyki organiczne(mleczko, krem, tonik) i mam zamiar przestać stosować wszelakie kosmetyki typu podkład, puder, korektor. Będę nakładać tylko filtry mam nadzieję, że wytrwam w tym postanowieniu

Wydaje mi się również, że po odstawieniu kawy moja skóra nieco się poprawiła, zaczynam również pić tran, bo dowiedziałam się, że ma on bardzo korzystny wpływ na wygląd skór + 1.5l wody dziennie. Mam nadzieję, że to wszystko wpłynie korzystnie na jej wygląd.
To dawaj koniecznie znać jakie będą efekty tych zabiegów i jak nowe kosmetyki!

Ja tam bym bez kawy i kolorówki nie wyżyła, jestem totalnie uzależniona !
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:46   #1046
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Też rzucam kawę, już drugi dzień bez niej i trzeci bez czekolady To dla mnie już wielki sukces, bo to są moje dwa największe uzależnienia, gdybym miała wybrać między kawą i czekoladą a kompem, to bym się nie wahała Więc to naprawdę duży sukces dla mnie

I ostatnio tak rozmyślałam... Mam refluks i po warzywach typu cebula czy papryka mam straszliwe zgagi , po których mi się coś robi z gardłem i jest zaciśnięte i nie mogę śpiewać Więc już od dobrych paru miesięcy nie jem takich rzeczy. Z tym, że one zawierają siarkę i zastanawiam się, czy w takim razie mogę mieć jakieś jej niedobory i w konsekwencji gorszy trądzik i rozdwajające się na potęgę paznokcie?
Wizytę u dermy mam dopiero w przyszłym tygodniu, więc pytam tutaj.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:01   #1047
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Wiem, że na pewno wielokrotnie była o tym mowa, ale chciałabym się dowiedzieć jaki puder można stosować przy trądziku? Używałam Creme Puff, ale wolałabym go zmienić na coś bardziej odpowiedniego (zapychał mi pory przy dłuższym stosowaniu). Podobno dobre są pudry mineralne. Czy jakiś drogeryjny się nada? Bardzo bym prosiła o odpowiedź. W jakim przedziale cenowym są (tak mniej więcej) te pudry i jeśli nie w drogerii to gdzie je kupować?
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:12   #1048
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Pudry mineralne są faktycznie dobre, bo nie powodują namnażania się bakterii a poza tym - rewelacyjnie matują. te drogeryjne się nadadzą, czytj jednak etykiety. Te tańsze pudry zawierają talk, więc są mineralne tylko z nazwy. Z "tańszych" mineralnych wybierz art deco lub isa dora. maja one swoją cenę, ale zawierają w swoim składzie 100% minerałów.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:58   #1049
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Pudry mineralne są faktycznie dobre, bo nie powodują namnażania się bakterii a poza tym - rewelacyjnie matują. te drogeryjne się nadadzą, czytj jednak etykiety. Te tańsze pudry zawierają talk, więc są mineralne tylko z nazwy. Z "tańszych" mineralnych wybierz art deco lub isa dora. maja one swoją cenę, ale zawierają w swoim składzie 100% minerałów.
A mogłabyś podać link lub całą nazwę tych pudrów??Czy są również 100% podkłady??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:06   #1050
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Pudry mineralne są faktycznie dobre, bo nie powodują namnażania się bakterii a poza tym - rewelacyjnie matują. te drogeryjne się nadadzą, czytj jednak etykiety. Te tańsze pudry zawierają talk, więc są mineralne tylko z nazwy. Z "tańszych" mineralnych wybierz art deco lub isa dora. maja one swoją cenę, ale zawierają w swoim składzie 100% minerałów.
Dzięki wielkie za info . Nie miałam zielonego pojęcia o talku, dzięki za uświadomienie. Mam tusz z art deco, bardzo go lubię i chciałam coś jeszcze tej marki spróbować- spróbuję z tym pudrem. Tylko pytanie on jest sypki czy prasowany? Cze w ogóle pudry mineralne mogą być prasowane? Pewnie zadaję głupie pytania, ale naprawdę jestem ciemna
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.