Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 13:37   #3481
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ja uzywam totalnie wszystko
teraz podetne końcówki bo są juz zniszczone a po wakacjach planuje zakup nowego zestawu
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:47   #3482
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
ja uzywam totalnie wszystko
teraz podetne końcówki bo są juz zniszczone a po wakacjach planuje zakup nowego zestawu

a na jaki sposób kręcenia lok utrzymuje sie najdluzej??
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:51   #3483
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ja robiłam na lokówkę mega dużo sprayu do stylizacji lików na lokówkę jak ściągam loka spinam go wsówką żeby wystygł i potem tona lakieru trzyma sie z 2-3 dni
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:29   #3484
angie4
Przyczajenie
 
Avatar angie4
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Tzn no ja jestem zadowolona, ale nie az tak jak ooodeta Na plus jest to ze sa bajecznie gęste i jak zaloze wszystkie tasmy to widze siebie z przed paru lat, gdy mialam takie swoje.
Wkleje fotki. Nadmienie ze swoje wlosy mam do brody.

Na zdjeciu w spietych wlosach mam 1 tasme 25cm, 4x 5cm, wiec 5 tasm.

Dzis jednak zalozylam wloski bo randkowalam :P no i doczepilam 1x15 tylko dlatego, ze byly nowe i miekkie ;D no i te 4x5cm. Spielam spinką i bylo super Juz nawet ich nie czuje na głowie.
Nie wiem czy to kwestia zdjęcia ale w tych rozpuszczonych wyglada to okropnie. Od góry takie powywijane i mało- a rozszerzają sie ku dołowi. Takie nie naturalne i posklejane. Ale to tylko moje zdanie. Swiązane wyglądają lepiej. Najwazniejsze zebys Ty sie dobrze w tym czuła.
Powoli mi sie zmienia nastawienie do takiego sposobu przedłużania jak to widze:/
angie4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:39   #3485
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
ja robiłam na lokówkę mega dużo sprayu do stylizacji lików na lokówkę jak ściągam loka spinam go wsówką żeby wystygł i potem tona lakieru trzyma sie z 2-3 dni
ŁOŁ TO FAKTUCZNIE!! meczysz je niesaMOWICE haha dzieki za info wyprubuje to na imprezę..
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 16:29   #3486
Sylwunia 1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 274
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

co myślicie o włosach z firmy LONG HAIR?
chcę sobie przedłużyć i znalazłam ich ofertę
__________________
MOJA WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331701
Sylwunia 1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 17:38   #3487
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Podoba mi się odpowiedź TmargoT :" za krótkie i za rzadkie" krótko, zwięźle i na temat i ma rację myślałam, że będą dłuższe, chociaż w sumie do stanika sięgają,ale sięgają te włoski, które są najdłuższe na taśmie, a nie jest ich wiele przydało by się jeszcze jeden kmp. kupić, zeby byly tak równe i tak gęste jak na fotkach na niektorych aukcjach.
Ogólnie rzecz biorąc włosy są naturalne, a przynajmniej tak wyglądają, idealnie dopasowały się do mojego koloru, minimalnie są za proste do moich włosów(można popracować nad tym) w sumie nie widać cyba prawie w ogóle jak ktoś nie wie, że mam przedłużane włosy, jedynie można się zorientować po pojedyńczych pasemkach na końcach włosów, one układają się w takie pazurki-nie wiem jak to określić. Jak wstawie zdjęcia to będzie widać, ale jednym słowem jestem nimi zachwycona twarz o wiele lepiej wygląda.Super sprawa-polecam!

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

tez zamowilam te wlosy ale jeszcze nie doszly.. i teraz sama nie wiem czy ich nie zwrócić bo widze ze sa dosyc krotkie a moje wlasne juz siegaja stanika(te najdluzsze).. poza tym skoro mowisz ze sa rzadkie ew kupilabym wtedy te http://allegro.pl/item705138155_clip...mie_55_cm.html a napisz jeszcze czy nosilas je juz gdzies, jak sie spisują?? i jaki masz kolor? pozdrawiam
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 20:40   #3488
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angie4 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to kwestia zdjęcia ale w tych rozpuszczonych wyglada to okropnie. Od góry takie powywijane i mało- a rozszerzają sie ku dołowi. Takie nie naturalne i posklejane. Ale to tylko moje zdanie. Swiązane wyglądają lepiej. Najwazniejsze zebys Ty sie dobrze w tym czuła.
Powoli mi sie zmienia nastawienie do takiego sposobu przedłużania jak to widze:/
Na zdjeciu gdzie mam rozpuszczone, to ja totalnie nie uczesalam swoich wlosow, bo to byla fota robiona dla potrzeb wizazu, pare stron wczesniej opisywalam sytuacje. Zdjecie robione dla potrzeby pokazania ilosci tasm.

No i zdjecie w sztucznym swietle

Jednakze ja w rozpuszczonych nie chodze bo sa strasznie ciezkie, nawet w zwiazanych nie chodze, tylko mam spiete wielka spinka, jak to widac na innej focie Wyglada to naturalnie no i spojrzenia plci przeciwnej.. bezcenne
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:15   #3489
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ja bym nie chciala miec przedluzonych wlosow i nie moc ich rozposcic tylko musiec je spinac ..

allegro wlosy na clipach inaczej zachowuja sie niz wlosy ktore sa doczepione metoda na stale .. uwierz mi .a juz na 100% mozesz byc pewna ze sie zrobi z nich wielka kupa (predzej czy troszeczke pozniej )jesli sa w naszym kolorze b.jasnego blondu . siedzialam w tym ponad 2 lata i wiem co nieco na ten temat a co do moich clipow to poki co maja sie dobrze , nosze juz tylko3 tasmy bo wlosy mi rosna jak szalone ale musze pomyslec nad poskrecaniem nowych tasm bo te stare po malu sie zrobily szarawe .. tzn kolor tak jakby sie zmienil
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 07:33   #3490
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
ja bym nie chciala miec przedluzonych wlosow i nie moc ich rozposcic tylko musiec je spinac ..

allegro wlosy na clipach inaczej zachowuja sie niz wlosy ktore sa doczepione metoda na stale .. uwierz mi .a juz na 100% mozesz byc pewna ze sie zrobi z nich wielka kupa (predzej czy troszeczke pozniej )jesli sa w naszym kolorze b.jasnego blondu . siedzialam w tym ponad 2 lata i wiem co nieco na ten temat a co do moich clipow to poki co maja sie dobrze , nosze juz tylko3 tasmy bo wlosy mi rosna jak szalone ale musze pomyslec nad poskrecaniem nowych tasm bo te stare po malu sie zrobily szarawe .. tzn kolor tak jakby sie zmienil

no własnie ja też odnosze takie wrażenie co do szarości...
no nie wiem a czemu bedzie az taka różnica? przeciez nosze clipy od rana do wieczora tylko na noc zdejmuje przez ta noc naprawde tak sie niszcza?
sama nie wiem... najpierw ponosze te mam nadzieje ze wystarcza mi na rok a potem pomysle moze wogole juz mi sie to znudzi ale faktycznie mieć clipy super sprawa!! w sumie dzieki temu forum dowiedziałam sie ze jest cos takiego
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:04   #3491
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
tez zamowilam te wlosy ale jeszcze nie doszly.. i teraz sama nie wiem czy ich nie zwrócić bo widze ze sa dosyc krotkie a moje wlasne juz siegaja stanika(te najdluzsze).. poza tym skoro mowisz ze sa rzadkie ew kupilabym wtedy te http://allegro.pl/item705138155_clip...mie_55_cm.html a napisz jeszcze czy nosilas je juz gdzies, jak sie spisują?? i jaki masz kolor? pozdrawiam
Wiesz, weź lepiej zrezygnuj z tych włosów, bo jeśli masz takie długie swoje włosy to tylko je zagęścisz. Clipy moje sięgają - najdłuższe pasemka do stanika, a że są to naturalne włosy to jest ich mniej niż syntetyków, dlatego ja następnym razem zamówie takie jak ma Ooodeta, która sobie je chwali i na pewno dłuższe wybiore bo obecne moje mają dł. 36-40 cm.
Kolor ich to ciemny brąz idealnie pasuje do moich. Jeśli chodzi o noszenie to miałam założone je zaledwie kilka razy i nic się z nimi nie dzieje. Rozczesałam je przed założeniem i tak się jakoś trzymały, nie trzeba ich co chwile rozczesywać.
Nad tą aukcją co podałaś też się zastanawiałam, bo dużo ludzi kupuje te clipy. Najlepiej zrób tak jak ja zapytaj kilka osób co już kupiły te włosy o opinię, tylko najlepiej te, które dawno kupowały.Mi jedna osoba napisała, że nie można ich często myć bo się siano robi, być może, nie umiała dobrze o nie dbać.
Napisz czy udało się zwrócić włoski i jakie kupiłaś ewentualnie.
Pozdrawiam
Allegro ja też o tych clipach dowiedziałam się dzięki temu forum i oparu innych fajnych sprawach dotyczących włosów jak np placenta-polecam wątek.

Edytowane przez Patiirafaello
Czas edycji: 2009-08-18 o 09:14
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 10:17   #3492
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
ja bym nie chciala miec przedluzonych wlosow i nie moc ich rozposcic tylko musiec je spinac ..
no nie wiem.. ja na przyklad specjalnie sobie dopinam clipy do pracy jak musze miec wlasnie kitkę.. bo jakbym miala ze swoich robic to wyszloby to tragicznie, sa tak cienkie.. a tak to jakos to wyglada..i nikt nie wie ze mam doczepione.. nawet jak nastepnego dnia mnie widza w moich naturalnych rozpuszczonych, ktore sa troche krotsze no i dobrze
ale wiem ze wiekszosc dziewczyn dopina bo zalezy im na dlugosci.. kazdemu chodzi o cos innego

Edytowane przez blondi1041
Czas edycji: 2009-08-18 o 10:54
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:58   #3493
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

no dokładnie każda świruje z czymś innym ja naprzyklad kocham clipy w kitce... jest taka bujna super poprostu no i wogole nie widac ze nie sa moje. Do pracy to praktycznie codziennie chodze w spietych klipach bo jest fajnie wygodnie i komfortowo (nie wyjdzie mi gdzies znienacka spinika ) Ogólnie clipy sa fajne i nie wiedziałam że tak dużo je dziewczyn używa bo np ode mnie to nikt nie wie co to jest
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:00   #3494
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

wczoraj zdjęłam swoje włoski, metoda na stałe tulejkowa, włosy syntetyczne. Niestety straciłam połowę swoich włosków No, ale cóż, człowiek głupi, póki się sam nie przekona. Na szczęście swoje naturalki miałam bardzo gęste, więc coś na tej głowie zostało, ale nigdy więcej metody na stałe Teraz zastanawiam się nad zakupek clipów, nie jestem tylko pewna czy naturalne, czy syntetyki. Wolałabym naturalne, tylko czy w rzeczywistości są one tak cienkie jak piszecie? Myślałam nad tymi http://allegro.pl/item717177793_hitw...aa_jakosc.html
czy one są rzeczywiście w 100% naturalne? Niektórzy w komentarzach piszą, że się puszą, jak to jest w praktyce?

I jeszcze jedno pytanie, mam ciemne włoski jednolitego koloru, a chciałabym zakupić clipy z baleyagem, czy nie będzie to śmiesznie wyglądało? jak myślicie?
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:17   #3495
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
no dokładnie każda świruje z czymś innym ja naprzyklad kocham clipy w kitce... jest taka bujna super poprostu no i wogole nie widac ze nie sa moje. Do pracy to praktycznie codziennie chodze w spietych klipach bo jest fajnie wygodnie i komfortowo (nie wyjdzie mi gdzies znienacka spinika ) Ogólnie clipy sa fajne i nie wiedziałam że tak dużo je dziewczyn używa bo np ode mnie to nikt nie wie co to jest
No wlasnie.. a jakie bylo moje zdziwienie jak ktoras z kolezanek sie zapytala czy to jakas treska, peruka czy cos, bo widzieli ze jednego dnia przychodze w wlosach do brody a drugiego po pas Wiec powiedzialam ze to jest na takich klipsach, ze sie dopina a wszystkie takie oczy:

Nawet pytaly: No ale jak to na klipsach? nawet sciagalam zeby im pokazac

Jak dla mnie wlosy sa za ciezkie, po za tym moje klipy maja 65cm dlugosci wiec sa do pasa.. wiec takie to obicazenie ze masakra. Jakby byly za lopatki to moze bym nosila rozpuszczone
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:54   #3496
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Wiesz, weź lepiej zrezygnuj z tych włosów, bo jeśli masz takie długie swoje włosy to tylko je zagęścisz. Clipy moje sięgają - najdłuższe pasemka do stanika, a że są to naturalne włosy to jest ich mniej niż syntetyków, dlatego ja następnym razem zamówie takie jak ma Ooodeta, która sobie je chwali i na pewno dłuższe wybiore bo obecne moje mają dł. 36-40 cm.
Kolor ich to ciemny brąz idealnie pasuje do moich. Jeśli chodzi o noszenie to miałam założone je zaledwie kilka razy i nic się z nimi nie dzieje. Rozczesałam je przed założeniem i tak się jakoś trzymały, nie trzeba ich co chwile rozczesywać.
Nad tą aukcją co podałaś też się zastanawiałam, bo dużo ludzi kupuje te clipy. Najlepiej zrób tak jak ja zapytaj kilka osób co już kupiły te włosy o opinię, tylko najlepiej te, które dawno kupowały.Mi jedna osoba napisała, że nie można ich często myć bo się siano robi, być może, nie umiała dobrze o nie dbać.
Napisz czy udało się zwrócić włoski i jakie kupiłaś ewentualnie.
Pozdrawiam
Allegro ja też o tych clipach dowiedziałam się dzięki temu forum i oparu innych fajnych sprawach dotyczących włosów jak np placenta-polecam wątek.
Już napisalam maile do kilku osob, zobaczymy co napisza... i juz jestem prawie pewna ze zwroce te wlosy co lada dzien przyjda, ale wole zwrocic i zamowic inne niz wywalic 100 w bloto... faktycznie chyba nie zastanowilam sie porzadnie przed zakupem, chcialam miec jakies szybko..
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 17:03   #3497
angie4
Przyczajenie
 
Avatar angie4
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Wink Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

[QUOTE=OnlyMee;13784548]wczoraj zdjęłam swoje włoski, metoda na stałe tulejkowa, włosy syntetyczne. Niestety straciłam połowę swoich włosków No, ale cóż, człowiek głupi, póki się sam nie przekona. Na szczęście swoje naturalki miałam bardzo gęste, więc coś na tej głowie zostało, ale nigdy więcej metody na stałe........

Ja miałam dokładnie ten sam problem co Ty tutaj opisujesz. Po zdjęciu wypadło mi pare garsci moich włosów z cebulkami co je znacznie przerzedziło. A mówili mi ze nic takiego sie nie stanie i chociaz robiłam u super specjalistki renihair widocznie to było nieuniknione. Wyglądało to okropnie poniewaz były scinane pod włosy doczepione wiec po zdjeciu małam strzępy. Poszłam za trendem na żywioł, podcięłam włoski na boba, chociaż kocham długgie. Zrobiłam ładny kolorek. Wlosy są tak dobrze obcięte ze układają sie same, nie prostuje ich ani nie krece, nic- tylko odzywka i tabletki evelle. Czekam az mi urosną własne piękne loki troche to potrwa ale przed 30stką będe miała do pasa Za dużo dałam im popalic przez zycie. Nie dam sie skusic na nic wiecej.
Nie łudz sie ze klipy Ci nie zniszczą. Zawsze to obciązenie dla włosów. Powodzenia w decyzjach
__________________
16/9 Dominikana. Tylko ja i ON
¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \¸.Holiday¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \¸.
`*.¸ `*.¸¦¸.*´ ¸.* --==[By-Mee.Xx.
angie4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:39   #3498
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ale ja nie powiedzialam ze clipy w kitce sa glupie tylko ze nie chcialabym nie moc ich rozposcic bo rozpuszczone by zle wygladaly . kitka jest ok ale nie codzien z przymusu a to roznica ..
co do metod stalych to juz mowilam 100000razy ze wykanczaja wlosy , a fryzjer -rzeznik nigdy ci przeciez nie powie : tak rob extension , po zdjeciu nie bedziesz miec polowy wlosow ale co tam .. ja tez sie juz bardzo zrazilam dlatego nigdy wiecej ..co do clipow to pewnie w jakims stopniu obciazaja wlosy ale na pewno nie robia takliej masakry jak metody na stale , poza tym wszysto zalezy od ilosci tasm i ciezkosci clipsonow , ja nosze tylko 3 tasmy , 2 srednie i jedna malutka dlatego nie sadze zeby miala to jakis bardzo negatywny wplyw .. poza tym nosze od jakis 3 miesiecy i nie zauwazylam zeby mi wypadaly wlosy , tzn lamia ale ale oczywiscie dlatego ze sa utlenione , z cebulkami mi sie nic nie wyrywa
alle a co do kolory to faktycznie szarawy sie zrobil bo porowanalam z nowymi tasmami ktore mam w szafce , te nowe sa bardziej sloneczne i kolor jest zywy .. kurde tez bym chciala sprobowac z naturalnymi clipami ale boje sie ze beda zbyt rzadkie
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:21   #3499
szpila1907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Red face Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Witam Wizażanki .. POczytałam sobie troche forum i zdecydowałam że podobnie jak inne laseczki, przedłuże sobie sama metodą mikroring. Znalazłam juz sklep internetowy w którym kupie potrzbne przedmioty i po pierwszym użytkowaniu zobaczymy czy bede zadowolona .. Tylko mam problem z doborem koloru( właściwie to zbyt dużego wyboru nie mam ).. Podpowiedzcie mi po własnym doświadczeniu czy kupując włosy nie widząc ich lepiej kupic ton ciemnijsze czy jaśniejsze? bo wiadomo na fotkach mogą byc one inne

Edytowane przez szpila1907
Czas edycji: 2009-08-18 o 22:22
szpila1907 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 23:31   #3500
angie4
Przyczajenie
 
Avatar angie4
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szpila1907 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki .. POczytałam sobie troche forum i zdecydowałam że podobnie jak inne laseczki, przedłuże sobie sama metodą mikroring. Znalazłam juz sklep internetowy w którym kupie potrzbne przedmioty i po pierwszym użytkowaniu zobaczymy czy bede zadowolona .. Tylko mam problem z doborem koloru( właściwie to zbyt dużego wyboru nie mam ).. Podpowiedzcie mi po własnym doświadczeniu czy kupując włosy nie widząc ich lepiej kupic ton ciemnijsze czy jaśniejsze? bo wiadomo na fotkach mogą byc one inne
Ja Ci powiem tylko tyle: POWODZENIA W PRZEDŁUŻANIU!
Jak dla mnie to wyrzucone pieniądze. Przez pół roku bedziesz za***iscie wyglądała a potem.... potem to juz nawet nie bedziesz miała do czego przyczepic, nie mówiąc o kondycji włosa. Jak juz to lepsze są tuleki. Jeśli masz ciemne włosy to masakra bo z ringów farba schodzi po 2 tyg. i robią sie białe.
__________________
16/9 Dominikana. Tylko ja i ON
¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \¸.Holiday¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \¸.
`*.¸ `*.¸¦¸.*´ ¸.* --==[By-Mee.Xx.
angie4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:01   #3501
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

czesc dziewczynki wczoraj w nocy dostalam moje wlosy z tej aukcji http://allegro.pl/item709336770_100_...ajgestsze.html
i jestem szczerze zadowolona jednak nie bede ich zwracała bo dlugosc mi odpowiada(mam lekko za stanik- jestem dosyc niska). Wloski sa bardzo miekkie, przyjemne, nie wygladaja na sztuczne. Musze tylko lekko przyciemnic moje wloski i bedzie idelanie tylko bede probowala te wlosy troche pokrecic zeby moich tak nie katowac prostowaniem caly czas... takze jak narazie moege je polecic, zobaczymy czy wytrzymaja probe czasu
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:23   #3502
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

No właśnie, ja też robiłam u Renihair, miało być wspaniale, moje miały się nie zniszczyć, a tu klops... połowy nie ma Nigdy już się nie zdecyduję na metodę na stałe. Teraz mam boba, ale kocham długie i chciałabym w związku z tym chociaż raz na jakiś czas założyć clipy.
Dziewczyny, które byście poleciły clipy naturalne? Tylko nie chciałabym, aby były bardzo rzadkie, bo jak to będzie wyglądać??? Może któraś z Was ma namiar na jakiś sklep z clipami w Warszawie, w którym można je "zamacać" hehe i dobrać kolorek.
Bardzo proszę o radę, bowiem wybieram się do Wawki na weekend i chciałabym już kupić clipy.
z góry dziękuję
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:21   #3503
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

zamówiłam sobie włoski niby z naturalnych.zobaczymy,jak odbiore z poczty.
jestem baaardzo ciekawa jakości.w razie czego odeślę spowrotem.
powiem wam moją opinię o tym sprzedawcy.narazie nie zdradzam o kogo chodzi,ale czesto pojawia się tu na wątku.



ciekawość handlowa
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:42   #3504
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Powiedzcie, czy ściągacie clipy na noc? Zawsze odpinałam pasma, ale moja znajoma tego nie robi-dla mnie to marnotrawstwo

Etap noszenia clipów mam już za sobą, moje włosy nareszcie urosły-jednak odruch sprawdzania czy nie wystają mi clipy został

Btw. widzę na ulicach,że coraz więcej kobiet dopina pasma-można łatwo poznać po sztucznym tapirze Jednak na pewno więcej jest takich, u których clipów wogle nie widać

angie4 -> święta racja Wydaje mi się,że przy tej metodzie trzeba mieć niesamowicie gęste i mocne włosy,żeby wyglądać jakoś po zdjęciu ringów. Moja sąsiadka ma czarne włosy i widać dziury po ringach-kiedyś nie miała takich rzadkich włosów

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-08-19 o 15:46
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:45   #3505
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

A ja tak jak koleżanka powyżej - idę na żywioł i nie będę nikogo słuchac czy wypadają włosy, czy nie itp. , bo po prostu muszę się sama przekonac na własnej skórze I TYLE ,.... a przedłużam włoski już w TĄ NIEDZIELĘ metodą microrings i wcale się nie boję - oby ładnie wyszły, a resztą będę się martwic za pół roku, kiedy je ściągnę ... Zresztą ja lubię bardzo co jakiś czas coś zmieniac w swoim wyglądzie, więc w razie czego na krótko też się mogę potem obciąc ... Pozdrawiam was wszystkie ~!!!! PS. Postaram się po niedzieli wrzucic fotki ,, przed " i PO wykonaniu zabiegu - jeśli chcecie oczywiście ...
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 16:08   #3506
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Jasne,że wrzuć foty To Twoja decyzja-ważne,że jesteś świadoma, co MOŻE się stać z Twoimi włosami
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 16:13   #3507
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angie4 Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem tylko tyle: POWODZENIA W PRZEDŁUŻANIU!
Jak dla mnie to wyrzucone pieniądze. Przez pół roku bedziesz za***iscie wyglądała a potem.... potem to juz nawet nie bedziesz miała do czego przyczepic, nie mówiąc o kondycji włosa. Jak juz to lepsze są tuleki. Jeśli masz ciemne włosy to masakra bo z ringów farba schodzi po 2 tyg. i robią sie białe.
hmmmm ja mialam microringi baaardzo dlugo, podciagane mialam kilka razy, po sciagnieciu ani nie zauwazulam utraty wlosow, ani lysych plackow, wlosy nosilam 10 miesiecy, naturalne, rosyjskie, bardzo zadowolona bylam z ringow, kondycja wlosow po - idealna, przedewszystkim 5 cm dluzsze ja zatem osobiscie bardzo polecam microringi, farba mi wogole z nich nie zeszla, i wloski ROSYJSKIE od uzytkownika kese na allegro
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:32   #3508
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

[QUOTE=angie4;13787394]
Cytat:
Napisane przez OnlyMee Pokaż wiadomość
wczoraj zdjęłam swoje włoski, metoda na stałe tulejkowa, włosy syntetyczne. Niestety straciłam połowę swoich włosków No, ale cóż, człowiek głupi, póki się sam nie przekona. Na szczęście swoje naturalki miałam bardzo gęste, więc coś na tej głowie zostało, ale nigdy więcej metody na stałe........

Ja miałam dokładnie ten sam problem co Ty tutaj opisujesz. Po zdjęciu wypadło mi pare garsci moich włosów z cebulkami co je znacznie przerzedziło. A mówili mi ze nic takiego sie nie stanie i chociaz robiłam u super specjalistki renihair widocznie to było nieuniknione. Wyglądało to okropnie poniewaz były scinane pod włosy doczepione wiec po zdjeciu małam strzępy. Poszłam za trendem na żywioł, podcięłam włoski na boba, chociaż kocham długgie. Zrobiłam ładny kolorek. Wlosy są tak dobrze obcięte ze układają sie same, nie prostuje ich ani nie krece, nic- tylko odzywka i tabletki evelle. Czekam az mi urosną własne piękne loki troche to potrwa ale przed 30stką będe miała do pasa Za dużo dałam im popalic przez zycie. Nie dam sie skusic na nic wiecej.
Nie łudz sie ze klipy Ci nie zniszczą. Zawsze to obciązenie dla włosów. Powodzenia w decyzjach
Angie4 masz swieta racje, ale wiesz kazdy musi sie przekonac na wlasnej skorze. A teraz na ulicy prawie kazdy ma wlos doczepiony troche smiesznie to wyglada, a miec swoje piekne wlosy to dopiero cos Mam nadzieje , ze jak mi urosna to bede paradowac dumnie hehe Tobie rowniez zycze dlugich i naturalnych wloskow
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619

Edytowane przez edytka8787
Czas edycji: 2009-08-19 o 18:33
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:43   #3509
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

caly zonk polega na tym ze zanim jeszcze przedluzysz nie obchodzi cie zbytnio co bedzie PO .. mysli sie ze na pewno nie bedzie az tak zle .. ale znacznie latwiej sobie zniszczyc i wyrwac wlosy niz potem je zregenrowac i zagescic a nie mozna cale zycie chodzic z doczepianymi kudlami . Dzien zaglady nadejdzie w momencie zdjecia sztucznym pasm ale wtedy jest juz za pozno , po to wlasnie sa fora takie jak wizaz ..
TmargoT zaloze sie ze zamowilas AA hit z londynu
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:10   #3510
szpila1907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

właśnie myśle że to zależy od włosów czy wypadną czy nie (każdy włos reaguje innaczej prawda.) .. Ja tak jak kolezanki wyżej np.blondi1041 (z pomocą męża ) chce założyć sama.. Co bedzie to zobaczymy PO zdjęciu ich .. Chce kupić włosy indyjskie ze str. hair.com.pl ... Może któraś kupywała już z tamtąd?
szpila1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.