szukam farby kol. miedziano-rudego-prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-01, 21:18   #1
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Talking

szukam farby kol. miedziano-rudego-prosze o pomoc


Ostatnio "chodzi" za mna taki kolorek wloskow jaki jest w zalaczniku, niestety nie znam posiadaczki tego kolorku wlosow i nie wiem czym je farbowala Szukalam takiego koloru i nic nie udalo mi sie znalezc Ten z zalacznika jest idealny , taki jaki sobie wymarzylam, bardzo prosze Was kochane o pomocMoze ktoras z Was widziala gdzies farbe w takim odcieniu. Wiem ze ta dziewczyna ma jeszcze pasemka, nie chodzi mi o nie, tylko o podstawowy kolor. Tak jeszcze dodam, ze nie musi to byc farba dostepna w zwyklych sklapch,moze byc fryzjerska

Ps. moje wlosy sa w odcieniu blond, takze mysle ze kazda farbaje pokryje
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:26   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: szukam farby kol. miedziano-rudego-prosze o pomoc

Myśle , że pododbny kolor, choc moze nieco intensywniejszy ma Wella Safira ( ososbiscie bardzo cenię ) Tygrysie oko 8/73 Oto tabela odcieni.


http://www.wella.pl/consumer/consume...la_odcieni.jsp


ale tez Garnier Nutrisse : Mandarine ; czyli Medium Copper Golden Blonde nr 84

www.nutrisse.garnier.ca/en/mechier.asp
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:03   #3
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Question Dot.: szukam farby kol. miedziano-rudego-prosze o pomoc

Dzieki piekne. Jutro wybieram sie do miasta,takze zerkne na te farby. Moze cos z tego bedzie ;-)
Gdyby ktos jeszcze mial jakies sugestie lub znalby linne fabry w tym odcieniu to bardzo prosze o odp. ))

->Aha, i jeszcze jedno: czy wiecie moze czy mozna jakos zmieszac ze soba farby fryzjerskie (np. Ce-ce) tak zeby otrzymac takie rude wloski ? Jesli tak to jakie proporcje i kolory proponujecie???

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 09:43   #4
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: szukam farby kol. miedziano-rudego-prosze o pomoc

Według mnie, to dziewczyna z foty nie wygląda jakby miała pasemka, raczej nierówno położony kolor. Jeśli jest tak jak myślę, to mogła kłaść ciemniejszy odcień i jej się już wymył. Niestety rudości są dość nietrwałe
To "tygrysie oko" Welli to sobie robiłam i kolor mi wyszedł mało rudy, raczej bardzo ciepły jasny brąz. Ale takie w zasadzie miałam założenie, więc nie narzekam. Tyle że ta Safira, to mi się niestety sprała ekspresowo. Dołączają tam wprawdzie taki odświeżacz koloru, ale też to "odświeżenie" tyko na 1-2 mycia (raczej szampon koloryzujący).
Ja mogę Ci polecić farbę której używam. Nazywa się Jasna Miedź to może się nada? - Loreal Feria Color 3D nr.74 Mango. Nie znalazłam zdjęcia w necie (ta strona Loreala dziadowska jakaś ) ale cyknęłam zdjęcie opakowania które miałam w domu. Kolor wychodzi tak samo pięknie jak na zdjęciu. Blask ma niesamowity. Świeżo po farbowaniu normalnie babki na ulicy mnie zaczepiają i pytają czym robiłam . Po pewnym czasie trochę się robi łagodniejszy.
Jeśli masz naturalne włosy (nie farbowane) to spokojnie możesz kłaść każdą rudą. Chyba że masz bardzo rozjaśnione, to radziłabym spokojne przejście do rudości. Ja wcześniej farbowałam bardzo jasnym blondem i fryzjerka mnie ostrzegła że może mi wyjść wstrętny kolor marchewkowy. Także ja, zanim położyłam to Mango to najpierw ciemniejszy blond, a potem tę Safirę wyżej wspomnianą. Oczywiście w normalnych odstępach jak zwykle, nie jedną na drugą od razu.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 23:37   #5
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: szukam farby kol. miedziano-rudego-prosze o pomoc

Dziekuje za fotke opakowania farby Piekny kolor, ale wlasnie, troszke intensywny i tego sie obawiam,poniewaz moje wlosy przeszly juz tyle- zawsze je rozjasnialam,potem mialam przez pol roku czarne a pare miesiecy temu sciagalam czarne i mialam wlasnie takie slodkie wloski rudego(wynik dekoloryzacji) koloru jak ma dzieczywna na tamtym zdjeciu,ktore zalaczylam. teraz wszystko mi sie juz zmylo, zreszta juz3 razy farbowalam wlosy takze, moje wlosy napewno "chyca"kolor bardziej niz potrzeba. Ale jeszcze raz pieknie dziekuje,rozejrze sie jeszcze i za fabra, ktora polecasz
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.