Wspólne zakupy - Demeter - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 09:16   #2851
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Wczoraj nie udało mi się dodzwonić, jak telefonowałam na komókę włączał się słynny Azjata. Dzisiaj od dziesiątej dzwonię na oba numery, na kom. nikt nie odbiera, na domowy to samo. Za jakiś czas znowu będę dzwonić.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:19   #2852
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez polkadxdx Pokaż wiadomość
Wchodzisz na konto danego użytkownika i tam u góry jest data i godzina ostatniego logowania. Gothic faktycznie na All. nie logowała się od 18.08.
No nic, może Aggie się czegoś dowie.
co nie zmienia faktu, że na wizażu się 18.08 nie pojawiła rzekomo nie mając dostępu do internetu
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:31   #2853
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wczoraj nie udało mi się dodzwonić, jak telefonowałam na komókę włączał się słynny Azjata. Dzisiaj od dziesiątej dzwonię na oba numery, na kom. nikt nie odbiera, na domowy to samo. Za jakiś czas znowu będę dzwonić.
Aggie, mogła z rodziną wyjechać na wakacje, to by tłumaczyło brak dostępu do netu. Ale jeśli tak, to kiedy zamierzają wrócić???
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:33   #2854
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Aggie, mogła z rodziną wyjechać na wakacje, to by tłumaczyło brak dostępu do netu. Ale jeśli tak, to kiedy zamierzają wrócić???
No możliwe, ale przecież musi jej się wyświetlać iles nieodebranych połączeń. Zwłaszcza, że dziewczyny pisały jej smsy. Zastanawiam się, czy jest tu ktoś z miasta Igi, kto móglby podejśc i zobaczyć czy Iga jest w domu. Bo tak chyba byłoby najlepiej i najspokojniej dla wszystkich
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:40   #2855
polkadxdx
Zadomowienie
 
Avatar polkadxdx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 532
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Aggie, mogła z rodziną wyjechać na wakacje, to by tłumaczyło brak dostępu do netu. Ale jeśli tak, to kiedy zamierzają wrócić???
Tak sobie myślę: chyba nie podejmuje się organizowania wspólnych zakupów mając w planie dłuższy wyjazd? Gothic nie informowała nas, że zakupy mogą się przeciągnąć, bo gdzieś się wybiera.Zresztą, skoro była po operacji, to raczej wyjazd mało prawdopodobny... Ja mimo wszystko wierzę, że to jakoś się wyjaśni. Do tej pory Gothic była bez zarzutu. Sama już nie wiem, co o tym myśleć. Zostaje tylko poczekać...
__________________
Nic to...
polkadxdx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:43   #2856
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Gothic mogła nawet sobie zaplanować wyjazd pod koniec sierpnia, skoro Demeterki zamówiła znacznie wcześniej. Choroba, operacja, pobyt w szpitalu - tego się nie da przewidzieć. Mam tylko nadzieję, że Gothic nie wylądowała znowu w szpitalu.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 10:10   #2857
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Nie jest prawdą, że loguje się na Allegro - ostatnio była tam 18 sierpnia, czyli mniej więcej wtedy, kiedy mieliśmy od niej ostatnie wieści. Ciekawa jestem czy Aggie udało się złapać Gothic albo jej mamę pod domowym numerem - tu już raczej trudno by było wykręcać się zepsutym głośniczkiem. Ale Aggie też na razie się nie pokazała, więc cierpliwie czekamy dalej.


Ale o Quality już nic nie napisała. Jakby nie było utopiłyśmy tam sporo kasy i też chciałybyśmy wiedzieć jak sprawy stoją.

zapomnialam o quality

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No możliwe, ale przecież musi jej się wyświetlać iles nieodebranych połączeń. Zwłaszcza, że dziewczyny pisały jej smsy. Zastanawiam się, czy jest tu ktoś z miasta Igi, kto móglby podejśc i zobaczyć czy Iga jest w domu. Bo tak chyba byłoby najlepiej i najspokojniej dla wszystkich

Iga mieszka w Kamiencu Pomorskim- nie sądze zeby tu był krtoś jeszcze z tego miasta
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 10:12   #2858
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dziewczyny, dogadałyśmy się z Nat. Nat zadzwoni do Demeterków podając nr zamówienia i wkotę i spróbuje ustalić jakie są losy tej paczki. Z tym, że Nat dzwonic będzie naprędzej wieczorem, więc poczekajmy jeszcze chwilkę Może u źródłą czegoś się dowiemy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:59   #2859
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dziewczyny, gdyby któraś z Was była chętna na zapachy:
Heart breaker
Laundromat
Salt Air
Champagne Brute

Bardzo proszę o kontakt na priv - chętnie je oddam, ja ledwo powąchałam(zresztą jak resztę zapachów D.) i stwierdzam, że cała ta koncepcja jest nie dla mnie. Ale może komuś posłużą

Wszystkie zapachy mają pojemność 15ml.
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:09   #2860
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Nie jest prawdą, że loguje się na Allegro - ostatnio była tam 18 sierpnia, czyli mniej więcej wtedy, kiedy mieliśmy od niej ostatnie wieści. .
Faktycznie dziewczyny, dopiero dzisiaj sie pokapowalam, ze pomylilam ja z inna wizazanka na liscie ulubionych Przepraszam za zamieszanie. Glupio mi.
Chociaz nie powiem zeby mnie to specjalnie pocieszalo.
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:12   #2861
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Faktycznie dziewczyny, dopiero dzisiaj sie pokapowalam, ze pomylilam ja z inna wizazanka na liscie ulubionych Przepraszam za zamieszanie. Glupio mi.
Chociaz nie powiem zeby mnie to specjalnie pocieszalo.
Mnie też........szkoda,że Gothic nie napisała kilku zdań wyjaśnienia -wydaje mi się ,że wypadało to zrobić tego 18-tego sierpnia jak była tu i na allegro bez względu na to,że urlop,wyjazd czy szpital.....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 12:23   #2862
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

Iga mieszka w Kamiencu Pomorskim- nie sądze zeby tu był krtoś jeszcze z tego miasta
nie w Kamieńcu, a w Kamieniu Pomorskim koło Międzyzdrojów i Dziwnowa, mają piękną bazylikę, to tak okołotematowo....przykra sprawa mam nadzieję, że szybko się odezwie....
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:33   #2863
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Poczekajmy zatem do wieczora, może Nat uda się coś dowiedzieć... Mam nadzieję, że coś ruszy w tej sprawie.
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:35   #2864
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
nie w Kamieńcu, a w Kamieniu Pomorskim koło Międzyzdrojów i Dziwnowa, mają piękną bazylikę, to tak okołotematowo....przykra sprawa mam nadzieję, że szybko się odezwie....
no właśnie -w Kamieniu- cus mi nie pasowało
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:39   #2865
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Jeśli to przez problemy zdrowotne, to musi być poważnie.
Trzymam kciuki za pozytywne wieści jak najszybciej.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:13   #2866
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Mnie się ta cała sytuacja zacznyna coraz mniej podobać. Skoro Gothic zajęła się tak poważnymi zakupami na dość dużą sumę to powinna od czasu do czasu wejść na forum i napisać co się dzieje. Nagle nie ma dostępu do internetu (kiedyś przesiadywała codziennie) nie odbiera telefonów, niby ma zepsuty głośnik .. dziwne! Rozumiem szpital, mogła też gdzieś wyjechać ale ja na jej miejscu poprosiłabym chociaz kogoś ze znajomych by napisał jakieś wyjaśnienie jeżeli ona nie może.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:50   #2867
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dzwoniłam na komorkę Gothic, odzywa się nagrana wiadomośc po... włosku i hiszpańsku, że użytkownik nie jest w tym momencie osiągalny. Czy to znaczy, że Gothic jest teraz za granicą?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:55   #2868
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

coraz nowsze te języki w poczcie głosowej, niedługo się Hawaje odezwą
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:02   #2869
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam na komorkę Gothic, odzywa się nagrana wiadomośc po... włosku i hiszpańsku, że użytkownik nie jest w tym momencie osiągalny. Czy to znaczy, że Gothic jest teraz za granicą?
Ale jak to nagrana wiadomość? Poczta głosowa Gothic czy oficjalna informacja tamtejszej telefonii komórkowej?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 14:12   #2870
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Ale jak to nagrana wiadomość? Poczta głosowa Gothic czy oficjalna informacja tamtejszej telefonii komórkowej?
Raczej oficjalna informacja sieci Orange. Najpierw po włosku, potem po hiszpańśku i to mnie zdziwiło, czemu w dwóch językach?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-08-25 o 14:14
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:17   #2871
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Raczej oficjalna informacja sieci Orange. Najpierw po włosku, potem po hiszpańśku i to mnie zdziwiło, czemu w dwóch językach?
Może Gothic faktycznie, ostatkiem sił po operacji, wyjechała na zaplanowane wcześniej wakacje Może nie jest w stanie szukać tam netu albo po prostu chce odpocząć od wszystkiego
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:20   #2872
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Może Gothic faktycznie, ostatkiem sił po operacji, wyjechała na zaplanowane wcześniej wakacje Może nie jest w stanie szukać tam netu albo po prostu chce odpocząć od wszystkiego
Może i tak, ale dwie godziny wcześniej był normalny sygnał łączenia, taki długi, a potem nagle urwany tit-tit-tit. Odrzucone połączenie? Nie znam się na tym... A teraz ten komunikat.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:21   #2873
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Może Gothic faktycznie, ostatkiem sił po operacji, wyjechała na zaplanowane wcześniej wakacje Może nie jest w stanie szukać tam netu albo po prostu chce odpocząć od wszystkiego
Nawet nie wiecie jak mnie czasem korci, żeby tak własnie wszystko rzucić i wyjechac w cholerę na urlop.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:24   #2874
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Nawet nie wiecie jak mnie czasem korci, żeby tak własnie wszystko rzucić i wyjechac w cholerę na urlop.
Właśnie widzę po avatarku Ech te szalone wojskowe imprezki...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:30   #2875
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Może i tak, ale dwie godziny wcześniej był normalny sygnał łączenia, taki długi, a potem nagle urwany tit-tit-tit. Odrzucone połączenie? Nie znam się na tym... A teraz ten komunikat.
A ten normalny sygnał był, poza długością, całkiem normalny? Nie był taki trochę z oddali, z echem? Bo taki zawsze miałam jak dzwoniłam za granicę, czy to z Polski czy z innego kraju.

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Nawet nie wiecie jak mnie czasem korci, żeby tak własnie wszystko rzucić i wyjechac w cholerę na urlop.
Nat, nie rzucaj nic, a już na pewno nie rzucaj 3. paczką z LS
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:32   #2876
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Pisałam o tym na Basenotes i pytałam czy znają jakiś inny sklep z Demeterkami - i wszyscy byli zdziwieni, że take numery Demeter nam wycina. Anyways - jeśli znowu będą przejścia to ich obsmaruję na BN. Małżon kolekcjonuje noże i tez ma czasami takie numery ze sklepami amerykańskimi - czasem im się wydaje, że jak klient nie mówi dobrze po angielsku to można mu wcisnąć byle gówno i załatwić obsługę na "odwal się"
Jakby mi ktoś dał numery zamówienia i dane szczegółowe zadzwonię i opierdzielę równo. Z wielka przyjemnością.
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale jeśli okaże się, że to Demeter nawaliło, nie po raz pierwszy, to sie zarejestruję na basenotes i będziemy obie równo ich objeżdżać
Nat, Aggie, ja jestem jak najbardziej za To znaczy abstrahując od tych aktualnych zakupów - bo tutaj jak na razie kompletnie nie wiadomo co się dzieje i czy to wina demeterowców. Ale ja i Turq miałyśmy takie przeboje, że to się po prostu w głowie nie mieści.
Po angielsku jestem biegła w mowie i w piśmie ( ), ale nie nagłaśniałam sprawy na innych portalach, bo:
A) nawet nie pomyślałam o takim basenotes
B) byłam taka wykończona tym wszystkim, że siły na robienie awantury miałam zerowe
C) jeszcze rok temu byłam mniej pyskata niż aktualnie

Niecały miesiąc temu niemiecki sklep pojechał mi po bandzie więc bez wahania opisałam sprawę u mnie na blogu wraz ze zdjęciami szkód (potłuczone flakony). Sklep o wpisie się dowiedział i pisał coś, że "byłby mile zaskoczony gdyby wpis zniknął" ( ), ale ani mi się śni odpuszczać. Uroki kapitalizmu są takie, że nikt mi nie robi łaski że przyjmie moje pieniądze

Każdy kolejny klient który dowie się o takich wpadkach dokładnie sześć razy obejrzy każdą złotówkę zanim wyda ją w opisywanym sklepie. To najgorsza możliwa kara dla sprzedawcy.

Tak więc jak tylko będę miała wolną chwilkę wieczorem to poszukam tych informacji, które mam odnośnie tamtej transkacji. Aggie, Nat - byłabym też wdzięczna za linka do założonego przez Nat wątku na basenotes. Nie znam się kompletnie na mapie tamtego miejsca



Co do zachowania Gothic to ja po prostu jestem w ciężkim szoku. Po tym wszystkim o czym czytam w życiu nie powierzę jej swoich pieniędzy.
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2009-08-25 o 14:35
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:36   #2877
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

nieciekawie jest oj nieciekawie........tak się nie robi...tak się po prostu nie robi
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:46   #2878
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Właśnie widzę po avatarku Ech te szalone wojskowe imprezki...
Taaa, albo dzwonią do mnie z biura i pytają czy nie moge tlumaczyć szybciej bo sie klientowi spieszy -_-" Albo czemu biorę tyle zlecen (zaproponowalam podwyzke to sie oburzyli).

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Nat, nie rzucaj nic, a już na pewno nie rzucaj 3. paczką z LS
Nie no, mówiłam o metaforycznym rzucaniu.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Aggie, Nat - byłabym też wdzięczna za linka do założonego przez Nat wątku na basenotes. Nie znam się kompletnie na mapie tamtego miejsca
Watek jest tu:
<zły link> bo watku nie ma a ten ma inny temat i będzie awantura, ze wprowadzam w blad (no i tez pewnie malo osob zajrzy). Trzeba będzie od nowa zrobić.
Proszę tylko najpierw poczekać na telefon do Demeter bo nie ma nic gorszego jak zrobić niepotrzebna awanturę. Ale zgadza się, upublicznienie takiego numeru powinno im dac do myslenia.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!

Edytowane przez d'ou vient le vent
Czas edycji: 2009-08-25 o 14:48
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:02   #2879
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
(...)
Co do zachowania Gothic to ja po prostu jestem w ciężkim szoku. Po tym wszystkim o czym czytam w życiu nie powierzę jej swoich pieniędzy.
Endżi nie bądź taka kategoryczna - czasem nie mamy wpływu na co się wokół nas dzieje (pamiętasz swoje zmagania ze sklepem? ja też miałam przeboje z Monocle i dziewczyny czekały na flaszki 2 m-ce) więc zbyt pochopnie nie można oceniać zachowania Gothic tym bardziej jeśli się nie zna jej wersji.... a co do telefonu wygląda jakby wyjechała gdzieś poza zasięg
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:05   #2880
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Szkoda tylko, że nie wysłalą nikomu smsa chocby z informacją, żę wraca np. za 2 tygodnie, sytuacja z Demeterkami wygląa tak i tak. Gdybyśmy wiedziały, żę ściągnęli jej kasę, a paczka nie doszla, mogłybyśmy zająć się tą sprawą w imieniu Gothic. To nie jest problem, z zakupów w Quality też mozna zrezygnować, nikt by nie mial do Gothic żadnych pretensji.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.