Strasznie wypadają mi włosy.!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 11:24   #1
17karinka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Talking

Strasznie wypadają mi włosy.!!!


Cześc, od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy..
Nie wiem co mam robic.. od około 2 tygodni stosuje szampon i odrzywke sayos i maseczke na włosy WAX (waxa juz od 2-3miesięcy)
nie farbuje włosów.. za to susze i prostuje.. prostuje co dzień albo co 2 dni..
mam cienkie, zadkie do ramion wlosy prostuje juz od jakis 4 lat.. i zrobily mi sie sianowate stosuje teraz skrzypovite w kapsulkach ale nie widze efektow. co mi radzicie???

PS. probowalam ich nie prostowac ale mam takie siano ze musze
17karinka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:00   #2
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Też mi strasznie zaczely wypadac a nigdy nie miałam tego problemu. Susze i prostuje prawie codziennie , farbuje też. Zamówiłam ampułki z Vichy bo podobno bardzo dobre, do tego zużyłam całe opakwoanie tabletek inneov oraz brałam jeszcze tabletki dromin. Po tej całej kuracji włosy nie wypadają a więc potrzeba czasu żeby to wszystko zaczęło działać- a pzanokcie to mam teraz takie twarde i długaśne że hoho nigdy takich nie miałam Ps: polecam do tego zrobić badanie krwi bo może jakaś anemia Cie dopadła
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:39   #3
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Zrób badania na TSH (hormon tarczycy). Jednym z objawów niedoczynnosci tarczycy jest nadmierne wypadanie włosów.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:20   #4
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

A zna ktoś jakieś ziołowe sposoby(tabletki albo jakieś inne specyfiki) na wypadanie włosów?
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:44   #5
assia1709
Raczkowanie
 
Avatar assia1709
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 182
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

A mi się zdaje, że masz popalone, zniszczone włosy i ciężko będzie je uratować... Przykro mi. Moja mama ma rzadkie włosy, fryzjerka jej poleciła tabletki, po których używaniu odrastają włosy, ale dopiero po baaardzo długim stosowaniu a poza tym nie są one dostępne w Polsce. Zawierają krzemionkę, cynk, biotynę. Może poszukaj czegoś o podobnym składzie w polskich aptekach??
__________________
"Uśmiechaj się nawet, kiedy jest Ci smutno, bo nigdy nie wiesz, kiedy ktoś zakocha się w Twoim uśmiechu"
assia1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:46   #6
paullusiiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 33
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Mi się wydaje, że to teraz jakiś okres jest na wypadanie włosów o ile coś takiego jest (coś w stylu przesilenia :P). Mi również okropnie wypadają włosy, mojej mamie i koleżance też ... Normalnie nie wiem co robić ... Nie dość, że rzadkie to i dodatkowo cienkie. Nie suszę ich, nie prostuję, nawet nazbyt dużo kosmetyków nie stosuję do ich pielęgnacji ... Polecicie jakieś niedrogie tabletki ?
paullusiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:30   #7
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Suplementacja da efekty po kilku m-cach regularnego stosowania i niestety ale raz zniszczonych włosów nie odbuduje. Poprawę możesz obserwować przy skórze głowy (jeżeli widzisz odrastające krótkie włoski to już zaczyna być lepiej). Sprawdź jeszcze, czy te włosy, które Ci lecą są z cebulkami czy bez. Jak bez - oznacza, że się kruszą od zniszczenia i przesuszenia.

Te włosy, które masz teraz musisz starannie pielęgnować. Najlepiej podciąć końcówki jak najszybciej.
Syoss ma fatalne recenzje na KWC więc Ci raczej nie pomoże. Z produktów przeze mnie przetestowanych mogę Ci polecić kosmetyki Stapiz z serii Sleek Line:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30068
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25785

Nie oszałamiają cenami i dają dobre efekty. Kupisz w sklepach fryzjerskich.

Zobacz jeszcze, czy na pewno wax Ci służy - ja go nie lubię bo mi przesusza włosy. Wiem, ze jest chwalony, ale mi nie podpasował niestety.

No i oczywiście - kosmetyki ochronne do prostowania (jak już musisz).
Ja mam naturalne loki, które kocham, więc w tym zakresie nie doradzę co dobre

Na pocieszenie dodam, że sama niedawno musiałam się pożegnać z długimi włosami - wychodziły mi tragicznie, aż się zakola nad czołem porobiły, na których odrastał jeżyk
Tyle, że u mnie to po ciąży
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 08:31   #8
MB31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Czynniki powodujące wypadanie włósów sa przeróżne, należałoby najpierw przebadać się u lekarza. Należałoby również sprawdzić, czy wypadają tylko łamiące się końcówki czy włos z całą cebulką. Jeżeli to drugie to problem jest większy i zwykłe stosowanie kosmetów z pewnością nie pomoże. Wiadomo również, iż oprócz złego odżywiania się, największym wrogiem włosów jest stres, za jego przyczyną bardzo często tracimy włosy mimo stosowania wielu specyfików itp. rzeczy.
Ostatnio bardzo wypadały mi włosy (był stres), jak zawsze pomogał mi wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami do tego dużo spokoju i relaksu. Jest to jednak kuracja bardzo długotrwała (minimum 3-6 miesięcy), dlatego potzreba duzo cierpliwości, a efekty w końcu się pojawią. POWODZENIA
MB31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 10:16   #9
aniakre
Przyczajenie
 
Avatar aniakre
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Ja radzę : Skrzyp polny (ale niektorzy zle sie po nim czuja - tak dziwnie im się odbija), szampon delikatny dla niemowląt, podcięcie włosów (nie trzeba ich ścinać mocno wystarczy podciąc ale niestety trochę więcej niż same końcowki) no i rzadsze mycie włosów niestety + zero prostowania w Twoim przypadku!!! Musisz sobie wymyśleć jakaś fajna fryzurkę i korzystać jeszcze lata może jakiś kucyk czy coś. włosy musza odpocząć + jedwab do włosów (mysle ze pomoze) ...
Ja wprawdzie nie uzywalam prostownicy bo mam natualne proste wlosy ale zastosowałam moją kurację kiedy wypadały mi mocno włosy i pomogło, teraz niestety się to odnowiło ale mysle ze to objaw ciąży. Będe musiala lekko przyciąć włosy po prostu. Pozdrawiam!!
__________________
aniakre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:05   #10
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Cytat:
Napisane przez 17karinka19 Pokaż wiadomość
Cześc, od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy..
Nie wiem co mam robic.. od około 2 tygodni stosuje szampon i odrzywke sayos i maseczke na włosy WAX (waxa juz od 2-3miesięcy)
nie farbuje włosów.. za to susze i prostuje.. prostuje co dzień albo co 2 dni..
mam cienkie, zadkie do ramion wlosy prostuje juz od jakis 4 lat.. i zrobily mi sie sianowate stosuje teraz skrzypovite w kapsulkach ale nie widze efektow. co mi radzicie???

PS. probowalam ich nie prostowac ale mam takie siano ze musze
Mam tak samo.
I te zniszczone ponoć się nie "naprawią".
Należy więc zapuszczać włosy , a później ściąć to "sianko"
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:08   #11
17karinka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Suplementacja da efekty po kilku m-cach regularnego stosowania i niestety ale raz zniszczonych włosów nie odbuduje. Poprawę możesz obserwować przy skórze głowy (jeżeli widzisz odrastające krótkie włoski to już zaczyna być lepiej). Sprawdź jeszcze, czy te włosy, które Ci lecą są z cebulkami czy bez. Jak bez - oznacza, że się kruszą od zniszczenia i przesuszenia.

Te włosy, które masz teraz musisz starannie pielęgnować. Najlepiej podciąć końcówki jak najszybciej.
Syoss ma fatalne recenzje na KWC więc Ci raczej nie pomoże. Z produktów przeze mnie przetestowanych mogę Ci polecić kosmetyki Stapiz z serii Sleek Line:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30068
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25785

Nie oszałamiają cenami i dają dobre efekty. Kupisz w sklepach fryzjerskich.

Zobacz jeszcze, czy na pewno wax Ci służy - ja go nie lubię bo mi przesusza włosy. Wiem, ze jest chwalony, ale mi nie podpasował niestety.

No i oczywiście - kosmetyki ochronne do prostowania (jak już musisz).
Ja mam naturalne loki, które kocham, więc w tym zakresie nie doradzę co dobre

Na pocieszenie dodam, że sama niedawno musiałam się pożegnać z długimi włosami - wychodziły mi tragicznie, aż się zakola nad czołem porobiły, na których odrastał jeżyk
Tyle, że u mnie to po ciąży
pójde za twoją radą, a ile te kosmetyki mniej wiecej kosztują? bo teraz z kasą ciężko, szkoła w końcu się zaczyna.. niestety ;p
17karinka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 22:29   #12
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 286
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

zanim wydasz kupe kasy na kosmetyki, zrob sobie badania krwi.....mnie tez strasznie wypadaly wlosy, robilam mezoterapie, lykalam rozne prochy, a przypadkiem okazalo sie ze mam niedobor zelaza i to byla glowna przyczyna.....u kobiet w 80% niedobor zelaza jest przyczyna wypadania wlosow i jesli sie na to nie zareaguje to nie warto wtdawac kasy na kosmetyki bo one nie pomoga
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:30   #13
fiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

tak jak dziewczyny mowią - badania krwi w pierwszej kolejnosci. wylkucz niedobór tsh albo żelaza. ale skoro dajesz im troochę w kość to podejrzewam ze to wypadanie jest spowodowane łamliwością. u mnie rezultaty daje szampon z czarnej rzepy (np. seboradin), polecam też odżywkę WAX i jedwab, też WAX. joanna też wypusciła serię szamponów z czarnej rzepy i jedwab, ale nie są one tak skuteczne. jedz różnorodnie i zdrowo - szczególnie przydadzą się jaja, chude mięsko i zielone warzywka, jedz suplementy (cynk, biotyna), jakieś tabletki wspomagące (capivit piękne włosy, vitapil czy coś takiego) no i przydalaby się wizyta u dermatologa..
i naprawdę byłoby dobrze, żebyś zrezygnowała z prostowania.. jeśli jednak bardzo musisz je prostować, to jedwab przed tym jest niezbędny!
powodzenia!
fiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:38   #14
Lady Zgaga
Raczkowanie
 
Avatar Lady Zgaga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 50
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
A zna ktoś jakieś ziołowe sposoby(tabletki albo jakieś inne specyfiki) na wypadanie włosów?
Skrzyp polny (teraz masz pełno skrzypu można sobie zerwać i ugotować na małym ogniu ok 5 min
Pokrzywa , wystarczą liście , można także zalać je wodą , wrzucić do miksera i zmiksować , mają pełno krzemionki rozpuszczalnej we wodzie
Cebula - wcierka , bierzesz cebule trzesz na tarce (najmniejsze oczka , nakładasz na godzinke na włosy , potem zmywasz szamponem z dodatkiem olejku eterycznego -zawiera aminokwasy siarkowe (najlepiej mietowy , moze być inny )
Poczytajcie sobie ten topik
No i ten...
Do tego dieta cebulowa , zjeść parę plasterków cebuli np serek + pomidor i cebulka , po miesiącu/dwóch będą efekty

Edytowane przez Lady Zgaga
Czas edycji: 2009-08-28 o 12:26 Powód: błąd
Lady Zgaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 12:05   #15
17karinka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

jedna z was napisała żebym zobaczyła czy mi się łamią, nie wypadają mi z cebulkami ( nie lubie badania krwi ale chyba bd musiala isc zrobic.. :// teraz przestalam prostowac, suszyc i nose spiete w kucyka.. wygladaja na w miare zdrowe.. nie sa juz sianowate ani nic.. tylko to cholerne wypadanie.. :// tylko boje sie ze oprocz niedoboru zelaza moge byc na cos chora ://
17karinka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 19:14   #16
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Kosmetyki o których pisałam kosztują ok 20 zł (ja kupiłam balsam za 23 zł - litrowa butla )
Nie pomogą Ci na wypadanie, ale pomogą poprawić stan tych już zniszczonych.

Zrób podstawowe badania, łykaj suplementy (tylko pamiętaj, ze jeden rodzaj a nie kilka bo za dużo witamin, zwłaszcza wit. A jest b. niezdrowe; Ktoś polecił Vitapil - on też wpływa na cebulki) - może badania coś pokażą. Jedz warzywa i owoce - wykorzystaj sezon na nie.

A może zwyczajnie zbiegło się u Ciebie kilka powodów - jakieś osłabienie (w końcu jesień już blisko), używanie prostownicy... i kłopot gotowy
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 20:43   #17
ezelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 39
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Mam takie trochę głupie pytanie, te badania żeby zrobić to trzeba po skierowanie do dermatologa pójść czy wystarczy do lekarza ogólnego???
ezelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:03   #18
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Wystarczy iść do ogólnego i poprosić o skierowanie.
Teraz to nawet i bez skierowania można zrobić większość badań laboratoryjnych tylko zapłacić trzeba niestety
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 07:50   #19
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Zgadzam się, że najczęściej u kobiet chodzi o niedobór żelaza. Mojej koleżance okropnie włosy wypadały - jak się budziła rano to cała poduszkę miała w swoich wypadniętych włosach. A po łykaniu żelaza wszystko wróciło do normy. Oczywiście nie od razu...
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 08:41   #20
kalale23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Dziewczyny kupcie sobie ONOZIS. Mi one pomogły po tygodniu. Dosłownie po tygodniu przestały mi wypadać włosy, a tyle się z nimi namęczyłam. Sprawdzcie sobie opinie o tych tabletkach w internecie, są praktycznie same dobre. Ich trzeba brac 4 dziennie ja na poczatku bralam po 5.
kalale23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:02   #21
ezelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 39
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Cytat:
Napisane przez kalale23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupcie sobie ONOZIS. Mi one pomogły po tygodniu. Dosłownie po tygodniu przestały mi wypadać włosy, a tyle się z nimi namęczyłam. Sprawdzcie sobie opinie o tych tabletkach w internecie, są praktycznie same dobre. Ich trzeba brac 4 dziennie ja na poczatku bralam po 5.
kalale23 masz włosy długie czy krótkie, bo wyczytałam w jednej z recenzji tego leku, że ten preparat dobrze działa na włosy krótkie.
ezelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:25   #22
superslonko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Mi też strasznie wypadają, ale po ciązy, już 4 miesiące po porodzie, ile to jeszcze potrwa ?? Słysząłam że pół roku gdzieś...
Też biore skrzyp w tabletkach, może musiałabym też to żelazo podreperować
superslonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:01   #23
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

a na moje wypadajace wlosy pomogla dieta- czyli mniej slodyczy i cukrow, wiecej wody mineralnej i warzyw(zielonych) niestety to wszystko, co "malo zabawne,by jesc" daje cuda na wlosach i skorze
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:36   #24
ultimate
Przyczajenie
 
Avatar ultimate
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Mi też strasznie wypadały
Ale zaczęłam jeść tabletki `Silica`
Bardzo mi pomogły polecam!!!
I proponuję podciąć trochę włosy to też na pewno troszeczkę pomoże
ultimate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:36   #25
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

może masz anemie ? robiłaś sobie badania w tym kierunku ? może spróbuj jeść więcej produktów z żelazem
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 15:22   #26
k_asia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 52
GG do k_asia9
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

ja juz jestem u skraju zalamania;( wlosy mi wypadaja od roku takze juz jestem prawie lysa, bylam u learza powiedzial mi ze stres zadnych badan nie kazal mi robic tylko przepisal mi recepte na loxon... bralam rozne tabletki nawet i te drozsze niestety zadnych efektow, nie prostuje nie farbuje wlosow juz od roku ;/ a poprawy niestety nie widze... tylko mam doła jeszcze na dodatek
__________________


-Zapuszczam włosy wloski rosnijcie
-dieta
k_asia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 18:42   #27
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Strasznie wypadają mi włosy.!!!

Cytat:
Napisane przez k_asia9 Pokaż wiadomość
ja juz jestem u skraju zalamania;( wlosy mi wypadaja od roku takze juz jestem prawie lysa, bylam u learza powiedzial mi ze stres zadnych badan nie kazal mi robic tylko przepisal mi recepte na loxon... bralam rozne tabletki nawet i te drozsze niestety zadnych efektow, nie prostuje nie farbuje wlosow juz od roku ;/ a poprawy niestety nie widze... tylko mam doła jeszcze na dodatek
Zmień lekarza bo ten jest denny.

Ja bym przede wszystkim zrobiła badania pod kątem anemii i tarczycy
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.