Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 19:11   #541
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy Wasze staniki ( pytam dziewczyn, których miseczki to G, F też wbijają się prawie w pachę

Kupiłam sobie w next 2 staniki w moim rozmiarze 36F ( 80F ) no i jak przymierzylam w przymierzalni to ok, choć ta miska w przeciwnienstwie do mojej poprzedniej ( 85 C ) jest ogromna. Biustonosze są usztywniane więc wyglądają na wielkie, fiszbiny ładnie leżą, tyle, ze od dołu moje nowe miski sa puste no i miseczki kończą mi się pod pachą czy tak powinno być?

no i w ogóle jakoś na boki mi się ten biustonosz rozchodzi

zrobiłam zdjęcia więc dodaję, napiszcie co sądzicie, czy dobrze leży co byście mi poradziły, musiałam go zdjąć bo strasznie wpija się w pachy

Na dwóch ostatnich zdjęciach ten wzorek to od firanki
Dziewczyny Ci już dobrze poradziły, a ja poradzę coś od siebie, bo mam to samo co Ty w tym - w gossardach.

U mnie rozwiązaniem okazało się pozbycie się mostka, mam obecnie praktycznie zszyte miseczki ze sobą w każdym modelu który ma szeroki mostek - przez to zszycie piersi nie są porozpychane na boki, o dziwo pzestały mi wypadać dekoltem, nie drażni mnie aż tak ta fiszbina pod pachą (ale i tak jeśli jest za wysoka - radzę szukać nowego modelu z innych firm i mierzyć, mierzyć, mierzyć do skutku..). Ja jestem niska i mam spory biust i 4/5 staników po skróceniu ramiączek chce mi zrobić dziurę pod pachą :/

Powodzenia

Aha, puste miejsce pod piersią - jeśli nie jest efektem pomarańczy w szklance ani za dużą miską - może być wadą modelu. Znowu wyciągnę przykład Gossardów - mam w tej chwili 3, w jednym z nich oglądanym na kimkolwiek zawsze widzę zagięcię pod piersią
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:14   #542
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A mam jeszcze jedno pytanko Jak z cenami w intimo4you? Stacjonarnie są takie jak w sklepie internetowym czy wyższe?
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:23   #543
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

przede wszystkim dziękuję wszystkim z opinie i rady

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
super ta twoja plażowa kiecka! stroje bardzo ładnie leżą.



Moje staniki są zabudowane pod pachą, ale są wygodne i się nie wbijają.

Moim zdaniem zabudowanie pod pachą wygląda standardowo, poza tym jest to model o kroju plunge a one z reguły są wyżej zabudowane po bokach (za to na mostku mniej).
Fiszbina jest rzeczywiście za nisko, przyczyną tego może być:
1. za mała miska - nie ma miejsca żeby podciągnąć ją wyżej
2. wysoko osadzony biust - nie ma miejsca żeby podciągnąć wyżej miskę
3. błąd konstrukcyjny modelu.
4. niepoprawne założenie stanika
Próbowałaś mierzyć większą miskę? Zakładałaś stanik w pochyleniu?



fiszbiny odgina się rękami, w miarę noszenia stanika powinny same się poodginać i dopasować do ciała.

tak zakłądałam poprawnie i wmasowałam mój biust w biustonosz, ale przez te rozchodzące sie na bok miseczki biust który wmasowałam przechodził bardziej do środka mostka, przez co miska pozostawała w większości pusta, a miska nie była za mała, bo mam w niej jeszcze dużo miejsca, tyle że właśnie cały biust mi się na bok w tym staniku roachodzi, a biust mam, no cóż- trójkątny i niestety przez źle dobrane staniki mam dziwny kształt piersi
Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Ci już dobrze poradziły, a ja poradzę coś od siebie, bo mam to samo co Ty w tym - w gossardach.

U mnie rozwiązaniem okazało się pozbycie się mostka, mam obecnie praktycznie zszyte miseczki ze sobą w każdym modelu który ma szeroki mostek - przez to zszycie piersi nie są porozpychane na boki, o dziwo pzestały mi wypadać dekoltem, nie drażni mnie aż tak ta fiszbina pod pachą (ale i tak jeśli jest za wysoka - radzę szukać nowego modelu z innych firm i mierzyć, mierzyć, mierzyć do skutku..). Ja jestem niska i mam spory biust i 4/5 staników po skróceniu ramiączek chce mi zrobić dziurę pod pachą :/

Powodzenia

Aha, puste miejsce pod piersią - jeśli nie jest efektem pomarańczy w szklance ani za dużą miską - może być wadą modelu. Znowu wyciągnę przykład Gossardów - mam w tej chwili 3, w jednym z nich oglądanym na kimkolwiek zawsze widzę zagięcię pod piersią
no właśnie się już zastanawiałam nad zszyciem go w mostku żeby zmniejszyć różnicę, bo jak tak próbowałam sobie założyć, żeby był mniejszy luz to miski przesuwały się do środka i już się tak nie rozchodziły, ale nie wiem czy tak zrobić, jeszcze nie zdjęłam metki więc mogłabym go odprzedać, a jak zdejmę i zszyję a okaże się że i tak do jest to już nic z nim nie zrobię
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:33   #544
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Oddaj i poszukaj modelu z węższym mostkiem i może jednocześnie bardziej pasującego do Twoich piersi Może to więcej szukania, ale ja się bawie obecnie w zszywanie staników tylko jeśli je sobie kupiłam na aukcjach, zszyć oczywiście możesz jeśli jakoś bardzo Ci zależy, żeby mieć akurat ten konkretny model
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:06   #545
Myniucha
Raczkowanie
 
Avatar Myniucha
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 39
GG do Myniucha
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam wszystkich

Mam mala prosbe o pomoc w dobraniu odpowiedniego rozmiaru dla mnie. Od kilku lat moje piersi dosc sporo urosly. Zazwyczaj nosze 75d ( chyba z przyzwyczajenia).Mam drobna wade od urodzenia - dosc szeroko osadzone piersi.Gdy bylam mala mialam wystajacy mostek. Z wiekiem zaczely sie troche rozjezdzac na boki :/ Oto moje wymiary :
ciasno pod biustem : 71cm
luzno pod biustem : 75cm
luzno w biuscie : 90cm
ciasto w biuscie :85cm
Nie wiem czy powinnam sie sugerowac tymi kalkulatorami. Na jednym mi wyszlo ze powinnam nosic 30E a na drugim 70D ( 75d czasami jest dla mnei za male). Z gory dzieki wielkie za pomoc
Myniucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:26   #546
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Myniucha Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Mam mala prosbe o pomoc w dobraniu odpowiedniego rozmiaru dla mnie. Od kilku lat moje piersi dosc sporo urosly. Zazwyczaj nosze 75d ( chyba z przyzwyczajenia).Mam drobna wade od urodzenia - dosc szeroko osadzone piersi.Gdy bylam mala mialam wystajacy mostek. Z wiekiem zaczely sie troche rozjezdzac na boki :/ Oto moje wymiary :
ciasno pod biustem : 71cm
luzno pod biustem : 75cm
luzno w biuscie : 90cm
ciasto w biuscie :85cm
Nie wiem czy powinnam sie sugerowac tymi kalkulatorami. Na jednym mi wyszlo ze powinnam nosic 30E a na drugim 70D ( 75d czasami jest dla mnei za male). Z gory dzieki wielkie za pomoc
Ja bym celowała w 65 (30) E/F, bo 70 raczej będzie szybko zbyt luźne.
__________________
www.bellis.blog.onet.pl
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:14   #547
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Myniucha Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Mam mala prosbe o pomoc w dobraniu odpowiedniego rozmiaru dla mnie. Od kilku lat moje piersi dosc sporo urosly. Zazwyczaj nosze 75d ( chyba z przyzwyczajenia).Mam drobna wade od urodzenia - dosc szeroko osadzone piersi.Gdy bylam mala mialam wystajacy mostek. Z wiekiem zaczely sie troche rozjezdzac na boki :/ Oto moje wymiary :
ciasno pod biustem : 71cm
luzno pod biustem : 75cm
luzno w biuscie : 90cm
ciasto w biuscie :85cm
Nie wiem czy powinnam sie sugerowac tymi kalkulatorami. Na jednym mi wyszlo ze powinnam nosic 30E a na drugim 70D ( 75d czasami jest dla mnei za male). Z gory dzieki wielkie za pomoc
jeśli dobre jest dla Ciebie 75D to powinno być dobre brytyjskie 30F/FF i polskie 65G/H, jeśli miseczka będzie za mała/duża to poeksperymentuj z sąsiednimi rozmiarami, tabelka to nie wyrocznia. ewentualnie jakieś bardzo ścisłe 70tki 32(70)DD/E (np. La senzy są dość ścisłe i raczej małomiseczkowe).
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 21:19   #548
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

hej
jaki jest sposób na sprawdzenie asymetrycznosci biustu, bo mierze nowe staniki i mam wrażenie że prawa miska jest mniejsza
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:22   #549
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
OK wrzucam. Panache Tango two tone 30GG. Na początku mi się podobał, ale teraz coś mi nie pasuje,
Wydaje mi się, że piersi za bardzo rozjeżdzają się na boki, no i kształt taki sobie robi. Nie wiem już sama, po prostu nigdy chyba nie przywyknę do miękkich staników

Przepraszam za marne zdjęcia.

edit: Następny zamówię chyba tease me lub trill me albo tych effuniaków nieszczęsnych spróbuję, bo mój biust wygląda milion razy lepiej w stanikach na gąbce.
jakoś niezbyt dobrze wygląda, chyba ma za szeroki mostek i robi smętne noski zamiast podnosić, odeślij.
zobacz jak mogą wyglądać inne modele w Twoim rozmiarze:
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/30gg

CK na pewno lepiej będzie się prezentować

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
hej
jaki jest sposób na sprawdzenie asymetrycznosci biustu, bo mierze nowe staniki i mam wrażenie że prawa miska jest mniejsza
zmierzyć piersi od jednego śladu fiszbiny do drugiego?
to chyba raczej widać czy biust jest niesymetryczny

a co mierzysz?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:30   #550
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
Odesłać nie odeśle, bo gdzieś zapodziałam rachunek, ale może na all sprzedam. A jakie modele miękkich jeszcze polecacie dla dużobiuściastych, żeby robiły ładny, okrągły kształt?
Z CK miałam Portię, też średnio było.

edit: nad tym http://www.balkonetka.pl/katalog/bra...ndalay-paige-2 się zastanawiam, ładnie się prezentuje i jest teraz w przecenie na dopasowanej. Ale nie wiem czy chce ryzykować z miękkim znowu

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2009-08-25 o 21:32
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:33   #551
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

maszkarony,
oriona lune
dam zdjęcia bo liczę na wasze opinie,
no właśnie nigdy wcześniej nie widziałam różnicy przy chińszczyźnie
no i przy 65 dd to tak od razu nie rzuca się w oczy,
może są jednakowe ulegam złudzeniom optycznym od przyglądania sie tym stanikom na biuście
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 22:06   #552
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
maszkarony,
oriona lune
dam zdjęcia bo liczę na wasze opinie,
no właśnie nigdy wcześniej nie widziałam różnicy przy chińszczyźnie
no i przy 65 dd to tak od razu nie rzuca się w oczy,
może są jednakowe ulegam złudzeniom optycznym od przyglądania sie tym stanikom na biuście
bo chińczyki nakłada się na biust, a w normalnych stanikach biust się do niech wkłada więc w chińczykach nie widać co jest pod nimi
to lepiej popatrz na biust bez stanika, lepiej widać różnicę

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
Odesłać nie odeśle, bo gdzieś zapodziałam rachunek, ale może na all sprzedam. A jakie modele miękkich jeszcze polecacie dla dużobiuściastych, żeby robiły ładny, okrągły kształt?
Z CK miałam Portię, też średnio było.

edit: nad tym http://www.balkonetka.pl/katalog/bra...ndalay-paige-2 się zastanawiam, ładnie się prezentuje i jest teraz w przecenie na dopasowanej. Ale nie wiem czy chce ryzykować z miękkim znowu
chyba sama widzisz, że rozstawia piersi na boki i fiszbiny kończą się prawie na plecach, ja bym nie ryzykowała.

z miękkich Freye są fajne (ale G+ są już mocno zabudowane) , Panache Cleo i usztywnianych CK Showgirl.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 23:20   #553
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość


chyba sama widzisz, że rozstawia piersi na boki i fiszbiny kończą się prawie na plecach, ja bym nie ryzykowała.

z miękkich Freye są fajne (ale G+ są już mocno zabudowane) , Panache Cleo i usztywnianych CK Showgirl.
W sumie tak, jak się przyjrzałam to już mniej mi się podoba. Właśnie chyba kupię coś Panache Cleo lub CK Showgirl. No i znowu zostałam bez dobrego stanika tzn mam jeszcze Polke, ale ona tylko z przodu ładnie wygląda, chyba tez poleci dalej
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 06:01   #554
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny - może jest coś poza effuniakiem co jest seksowne i czarne i plungowe?
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:35   #555
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - może jest coś poza effuniakiem co jest seksowne i czarne i plungowe?
Ja mam to w wersji cielistej/nude:
http://www.lasenza.co.uk/bras/level3...=32F&colour=20

A to w kilku kolorach

http://www.lasenza.co.uk/bras/level3...32FF&colour=20

Dodatkowo od siebie polecam jeszcze to, bo mam w kolorze magenta i lubię, tyle tylko, że straszny rozciągliwek

http://balkonetka.pl/katalog/bra/freya-retro-2
http://balkonetka.pl/katalog/bra/freya-retro-plunge-4
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:39   #556
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam to w wersji cielistej/nude:
http://www.lasenza.co.uk/bras/level3...=32F&colour=20

A to w kilku kolorach

http://www.lasenza.co.uk/bras/level3...32FF&colour=20

Dodatkowo od siebie polecam jeszcze to, bo mam w kolorze magenta i lubię, tyle tylko, że straszny rozciągliwek

http://balkonetka.pl/katalog/bra/freya-retro-2
http://balkonetka.pl/katalog/bra/freya-retro-plunge-4
Retro odpada, bo ja nie freyowa - tylko panachowa. Ten pierwsza też niet bo rozmiar mam 30 DD/E. A ten drugi rozciągliwiec czy nie (jak rozciągliwiec to nie bo nie ma obwodu 28).
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:48   #557
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Retro odpada, bo ja nie freyowa - tylko panachowa. Ten pierwsza też niet bo rozmiar mam 30 DD/E. A ten drugi rozciągliwiec czy nie (jak rozciągliwiec to nie bo nie ma obwodu 28).
Ja na moje ścisło mierzone 72 pod biustem (luźno 74) biorę la senze 70siątki, bo są ścisłe.

Obejrzyj cała ofertę la senzy, bo maja kilka innych plunge jeszcze A ja wrzuciłam tylko te, które znam z autopsji.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:53   #558
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja na moje ścisło mierzone 72 pod biustem (luźno 74) biorę la senze 70siątki, bo są ścisłe.

Obejrzyj cała ofertę la senzy, bo maja kilka innych plunge jeszcze A ja wrzuciłam tylko te, które znam z autopsji.
Dzięki, a na angielskiej la senzie jak się płaci? Bo jeśli pay pal to mogę sama zamówić (karty nie mam).
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:55   #559
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Dzięki, a na angielskiej la senzie jak się płaci? Bo jeśli pay pal to mogę sama zamówić (karty nie mam).
Ups... chyba Paypalem nie można, ale pewna nie jestem, bo zawsze płacę kartą kredytową
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 08:21   #560
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ups... chyba Paypalem nie można, ale pewna nie jestem, bo zawsze płacę kartą kredytową
Sprawdziłam i gucio... same karty kredytowe...
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:37   #561
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

hihi, chciałabym zamówić ze strony la senzy model lullaby lace dla mamy i zastanawiam się nad rozmiarem. Myślisz, że na wymiary 72/92 (94 w pochyleniu) dobry byłby rozmiar 32E? Tabelkowo wychodzi DD, ale nie zaniżam obwodu, poza tym la senza jest małomiseczkowa, więc chyba 32E byłoby lepsze? Mama w maskaradkach nosi 30F.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

wirlandia, a może Panache Verona Plunge czarna? widziałam zdjęcie w galerii db i bardzo mi się spodobała.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:40   #562
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Luizko - a mogłabyś dać linka, chętnie ją zobaczę.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:51   #563
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Niestety do galerii trzeba mieć dostęp. Tutaj masz zdjęcia katalogowe modelu.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:55   #564
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

http://www.dopasowana.pl/product-pol...che-5301-.html
Oto verona.
Ja mam masquerade coquette w roli czarnego plunga i absolutnie kocham ten stanik;D
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:56   #565
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Niestety do galerii trzeba mieć dostęp. Tutaj masz zdjęcia katalogowe modelu.
Dzięki, faktycznie ładny. Tylko czy on jest ścisły czy nie i czy ma duże miski?
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:03   #566
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
hihi, chciałabym zamówić ze strony la senzy model lullaby lace dla mamy i zastanawiam się nad rozmiarem. Myślisz, że na wymiary 72/92 (94 w pochyleniu) dobry byłby rozmiar 32E? Tabelkowo wychodzi DD, ale nie zaniżam obwodu, poza tym la senza jest małomiseczkowa, więc chyba 32E byłoby lepsze? Mama w maskaradkach nosi 30F.
Mój ulubiony stanik!!

Myślę, że powinien być ok Ja mam w pochyleniu 96 ), normalnie 92 i noszę te la senze 70E/F, a w innych stanikach to 30F/FF, więc analogicznie wydaje mi się, że dla Twojej mamy powinno to 32E być ok

PS.
Kupujesz w promocji 2za25f?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:14   #567
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Obwód ciasny (można spokojnie zawyżać ), miski nadal mniejsze niż standardowe, choć nie tak jak w Siennie Ruby.
Wirlandia, powyżej opinia użytkowniczki z galerii. ona zamówiła rozmiar 30G i 32ff. 30G wyglądał super z przodu i śliczny robił profil, ale na górze bułkował, a 32ff był rozmiarowo dobry, ale kształt z profilu był słabszy.

hihi, dziękuję za pomoc. Chciałabym kupić dwa w tej promocji, a dla siebie majtki (szkoda, że ja się nie mieszczę w rozmiarówkę ). Muszę się tylko zapytać mamy jakie kolory by chciała.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:24   #568
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Wirlandia, powyżej opinia użytkowniczki z galerii. ona zamówiła rozmiar 30G i 32ff. 30G wyglądał super z przodu i śliczny robił profil, ale na górze bułkował, a 32ff był rozmiarowo dobry, ale kształt z profilu był słabszy.
Czyli u mnie można zjechać do 32 czy 30 brać? I miska to chyba E?
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:34   #569
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
hihi, dziękuję za pomoc. Chciałabym kupić dwa w tej promocji, a dla siebie majtki (szkoda, że ja się nie mieszczę w rozmiarówkę ). Muszę się tylko zapytać mamy jakie kolory by chciała.
Oj, z majtkami to rzeczywiście problem, bo Ty szczuplutka jesteś, a te ich S to wypadaja jak M przynajmniej.

Ja chciałam kupic promocyjnie, ale... kolorystycznie brakuje mi tylko jeszcze żółtego z tych dostępnych, resztę mam, a poluję na "limitowane" takie jak oberżyna, cielisty
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:39   #570
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A jakie masz wymiary? jeśli normalnie (nie tylko w rozciągliwcach) nosisz 30DD/E to weź 30E.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Oj, z majtkami to rzeczywiście problem, bo Ty szczuplutka jesteś, a te ich S to wypadaja jak M przynajmniej.

Ja chciałam kupic promocyjnie, ale... kolorystycznie brakuje mi tylko jeszcze żółtego z tych dostępnych, resztę mam, a poluję na "limitowane" takie jak oberżyna, cielisty
chyba naprawdę lubisz ten model, skoro masz już kilka wersji kolorystycznych i chcesz jeszcze
a ja dostrzegłam u siebie deficyt staników (mam 4 do chodzenia + 1 zarę, którą średnio lubię, ale jest multiwayem), chciałabym coś kupić, a nie ma nic dla mnie, dlatego kupię dla mamy. Majtki zamówię w rozmiarze 8 albo XS, jak będą za duże to najwyżej dam mamie, ale mam nadzieję, ze będą dobre.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.