Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 09:46   #571
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
chyba naprawdę lubisz ten model, skoro masz już kilka wersji kolorystycznych i chcesz jeszcze
a ja dostrzegłam u siebie deficyt staników (mam 4 do chodzenia + 1 zarę, którą średnio lubię, ale jest multiwayem), chciałabym coś kupić, a nie ma nic dla mnie, dlatego kupię dla mamy. Majtki zamówię w rozmiarze 8 albo XS, jak będą za duże to najwyżej dam mamie, ale mam nadzieję, ze będą dobre.
Wiesz, moim problemem jest to, że zasadniczo nie lubię "udziwnień" - arabelki, większość maskaradek, CK są totalnie nie w moim guście i jakby tylko były, tu kupowałabym tylko takie staniki jak ta moja la senza gładziutka w różnych kolorach,
http://www.lasenza.co.uk/bras/level3...=32F&colour=20

Lubię możliwie gładkie, jednokolorowe (od lullaby lace i love lace poodpruwałam kwiatki z ramiączek i spomiędzy miseczek) staniki i bieliznę w ogóle Do tego jestem wąskofiszbinowa, ale niefrejowa, bo freye ogólnie dziwnie mi na biuście leżą i robia u góry miski tę brzydką zmarchę, a te staniki mają taki fajny fason, że pierś obejmuja idealnie - fiszbina jest akurat, piersi mają ładny kształt, dolinka jest (nie rowek, ale ja dolinki wolę), do tego poprzerabiałam sobie je na multiwaye, więc mogę do bokserek nosić i.. są stosunkowo tanie, ogólnodostępne, więc zamiast użerac się z kolejnymi niepasującymi stanikami i wydawać fortunę na próby dopasowania czegoś kupuję to, co wiem, że będzie pasowało

Ale ja jestem nienormalna i... jak mi się jakies spodnie spodobają to potrafię kupić 2 pary na raz albo i 3 w różnych kolorach, bo jestem marudna i trudno mi dogodzic
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:48   #572
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A jakie masz wymiary? jeśli normalnie (nie tylko w rozciągliwcach) nosisz 30DD/E to weź 30E.
87/68
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:05   #573
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Hihi ja tez jak mi cos podpasuje to kupuje w kilku kolorach albo w rozmiarze ''na zapas''

Takim sposobem mam 5 Arabelek, 3 Eleanorki i na razie jedna Zete i z podobnych 5 Loving Moments, 3 Panache Sienna, 2 Maskaradki Emerald i pewnie inne tez sie dubluja
Z La senzy to juz nawet nie wiem ale 8 szt sie znajdzie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:09   #574
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Hihi ja tez jak mi cos podpasuje to kupuje w kilku kolorach albo w rozmiarze ''na zapas''

Takim sposobem mam 5 Arabelek, 3 Eleanorki i na razie jedna Zete i z podobnych 5 Loving Moments, 3 Panache Sienna, 2 Maskaradki Emerald i pewnie inne tez sie dubluja
Z La senzy to juz nawet nie wiem ale 8 szt sie znajdzie
Za dużo masz tych staników! Zazdraszczam!

Jakby te moje 3way zrobili w promocji 2za 25 to bym mogła brać, ale obecnie u mnie z kasa krucho i poluję na promocje
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:12   #575
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Wiesz, moim problemem jest to, że zasadniczo nie lubię "udziwnień" - arabelki, większość maskaradek, CK są totalnie nie w moim guście i jakby tylko były, tu kupowałabym tylko takie staniki jak ta moja la senza gładziutka w różnych kolorach,
http://www.lasenza.co.uk/bras/level3...=32F&colour=20

Lubię możliwie gładkie, jednokolorowe (od lullaby lace i love lace poodpruwałam kwiatki z ramiączek i spomiędzy miseczek) staniki i bieliznę w ogóle Do tego jestem wąskofiszbinowa, ale niefrejowa, bo freye ogólnie dziwnie mi na biuście leżą i robia u góry miski tę brzydką zmarchę, a te staniki mają taki fajny fason, że pierś obejmuja idealnie - fiszbina jest akurat, piersi mają ładny kształt, dolinka jest (nie rowek, ale ja dolinki wolę), do tego poprzerabiałam sobie je na multiwaye, więc mogę do bokserek nosić i.. są stosunkowo tanie, ogólnodostępne, więc zamiast użerac się z kolejnymi niepasującymi stanikami i wydawać fortunę na próby dopasowania czegoś kupuję to, co wiem, że będzie pasowało

Ale ja jestem nienormalna i... jak mi się jakies spodnie spodobają to potrafię kupić 2 pary na raz albo i 3 w różnych kolorach, bo jestem marudna i trudno mi dogodzic
Dla mnie to co piszesz jest całkiem normalne . Rozumiem cię, jesli chodzi o spodnie - strasznie długo szukałam fasonu dla siebie i teraz chciałabym kupić takie same tylko w innym kolorze i nawet nie rozglądam się za innymi.
Ze stanikami już mam inaczej, ale to dlatego, że mam hopla na ich punkcie i chciałabym spróbować z różnymi fasonami, modelami, firmami i tak strasznie dużo ich mi się podoba. Tylko niestety mam ograniczenie w postaci rozmiaru i fasonu. Teraz strasznie napaliłam się na bandeau, jak nic się nie pojawi w 28G to chyba 30FF kupię.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
87/68
30E będzie najlepsze, nie ma co kombinować z zawyżaniem obwodu (myślałam, że może masz np, 73 pod i nosisz 65tki).
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:50   #576
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

przyszła moja Romantica 70B i jest za mała co prawda mam teraz górkę rozmiarową i mam z 2cm więcej, czyli 68/84 a normalnie mam 82. i teraz nie wiem co mam z nią zrobić nie wiem czy będzie dobra w dołku

- na większej prawej piersi wygląda jakby fiszbina nie dochodziła do ciała, ale niby dochodzi nie wiem czy to jest tak uszyte czy układa się tak dlatego, że ta pierś jest większa; edit: właśnie zdjęłam i mam ślad na piersi czyli fiszbina wchodzi na nią od dołu
- fiszbiny są za wąskie (11,5cm) i miseczka za mała, więc nawet ich nie mogę odgiąć
- jak zapnę na ostatnią haftkę to fiszbiny się trochę naciągają i leżą dalej (niż na zdjęciu)
- obwód zadziwiająca ścisły na na 70tke, w spoczynku ma 63cm ale rozciąga się do 80cm

i teraz nie wiem czy jednak wymienić na 70C zdarzyło wam się odsyłać ten sam model 2-3 razy? szkoda mi kasy na to odsyłanie, ale szkoda też trzymać w szafie za mały stanik. dlaczego ja nie wzięłam dwóch bo teraz jakby przyszło to 70C to będę mieć dołek i znowu będzie za duże..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 70B 1.jpg (34,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70B 2.jpg (30,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70B 3.jpg (29,2 KB, 72 załadowań)
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:55   #577
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja nie widzę tej zamałości. Fiszbiny owszem może trochę (tak 0,5 cm) za wąskie, ale stanik za mały raczej nie jest.

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:57
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 10:58   #578
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Ja nie widzę tej zamałości. Fiszbiny owszem może trochę za wąskie, ale stanik za mały raczej nie jest.
a fiszbina wchodząca od dołu na pierś to co?

edit:
ja mam alergię na za małości, więc zawsze mówię, że lepszy stanik trochę za duży niż trochę za mały.

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-08-26 o 11:02
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:15   #579
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny, przepraszam ale jak zobaczyłam cos na all to prawie się zapłakałam ze śmiechu Nie tylko Effuniak robi "zabawne" wyluzowane wzorki typu krowy i koty, jak to krzyczały obrończynie Ewy. La Senza też takie robi.
http://allegro.pl/item724291572_la_senza_70f_32f.html
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:28   #580
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
a fiszbina wchodząca od dołu na pierś to co?
Po pierwsze, tego na zdjęciu nie widać.
Po drugie, to oznacza, że stanik jest za wysoko założony, może ramiączka za bardzo skrócone (bo za luźny obwód wykluczasz?) - co nie znaczy, że jak założysz niżej lub wydłużysz ramiączka to będzie się dobry.

Na zdjęciu nie widać, że jest za mały.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:22   #581
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Po pierwsze, tego na zdjęciu nie widać.
Po drugie, to oznacza, że stanik jest za wysoko założony, może ramiączka za bardzo skrócone (bo za luźny obwód wykluczasz?) - co nie znaczy, że jak założysz niżej lub wydłużysz ramiączka to będzie się dobry.

Na zdjęciu nie widać, że jest za mały.
Dorysowałam kreski żeby było lepiej widać o co mi chodzi.

Prawą pierś mam niżej zawieszoną, więc możliwe, że dlatego na nią wjeżdża i tak mam go krzywo założonego, ale widocznie trochę się wyrównuje.
Ramiączka mam na maxa wydłużone i jest ok, ale są za krótkie żeby je krzyżować
Obwód nie jest mega ścisły, w końcu to 70tka na moje 68 pod ale spodziewałam się, że będzie bardziej luźny. Będę nosić na drugiej albo trzeciej haftce, bo wtedy fiszbiny się lepiej układają, a jak się rozciągnie przeszyję zapięcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 70B 4.jpg (34,5 KB, 72 załadowań)
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 12:40   #582
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam ale jak zobaczyłam cos na all to prawie się zapłakałam ze śmiechu Nie tylko Effuniak robi "zabawne" wyluzowane wzorki typu krowy i koty, jak to krzyczały obrończynie Ewy. La Senza też takie robi.
http://allegro.pl/item724291572_la_senza_70f_32f.html
Tylko, że La Senza ma też sporo "normalnych" modeli, a effuniaki (te z szuflady, bo o tych na indywidualne zamówienia nie wspominam) póki co to w większości krówki, misie i ceratki
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:41   #583
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
przyszła moja Romantica 70B i jest za mała co prawda mam teraz górkę rozmiarową i mam z 2cm więcej, czyli 68/84 a normalnie mam 82. i teraz nie wiem co mam z nią zrobić nie wiem czy będzie dobra w dołku

- na większej prawej piersi wygląda jakby fiszbina nie dochodziła do ciała, ale niby dochodzi nie wiem czy to jest tak uszyte czy układa się tak dlatego, że ta pierś jest większa; edit: właśnie zdjęłam i mam ślad na piersi czyli fiszbina wchodzi na nią od dołu
- fiszbiny są za wąskie (11,5cm) i miseczka za mała, więc nawet ich nie mogę odgiąć
- jak zapnę na ostatnią haftkę to fiszbiny się trochę naciągają i leżą dalej (niż na zdjęciu)
- obwód zadziwiająca ścisły na na 70tke, w spoczynku ma 63cm ale rozciąga się do 80cm

i teraz nie wiem czy jednak wymienić na 70C zdarzyło wam się odsyłać ten sam model 2-3 razy? szkoda mi kasy na to odsyłanie, ale szkoda też trzymać w szafie za mały stanik. dlaczego ja nie wzięłam dwóch bo teraz jakby przyszło to 70C to będę mieć dołek i znowu będzie za duże..
Jak dla mnie stanik nie wygląda na za duży, tylko fiszbiny są za wąskie. 70C może odstawać, moim zdaniem lepiej leżałby 65D (będzie miał szersze fiszbiny niż 70B i powinien się lepiej układać).

Simeri, widziałam twoje zdjęcia na balkonetce, ślicznie wyglądasz we freyach!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam ale jak zobaczyłam cos na all to prawie się zapłakałam ze śmiechu Nie tylko Effuniak robi "zabawne" wyluzowane wzorki typu krowy i koty, jak to krzyczały obrończynie Ewy. La Senza też takie robi.
http://allegro.pl/item724291572_la_senza_70f_32f.html
Sympatyczne te owieczki pewnie, że nie tylko effuniak robi takie wzorki. Moim zdaniem effuniakowe krowy i kotki (bardziej krowy) jakoś tak tandetnie wyglądają, a te z la senzy wyglądają bardzo fajnie.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Napisałam do bravissimo maila z pytaniem co będzie jeszcze z maskaradek w rozmiarze 28g poza Annalise i dostałam odpowiedź.

Niestety nie będzie żadnych staników bandeau, będzie gorset Antoinette i Georgiana. Jestem zawiedziona .
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:46   #584
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam ale jak zobaczyłam cos na all to prawie się zapłakałam ze śmiechu Nie tylko Effuniak robi "zabawne" wyluzowane wzorki typu krowy i koty, jak to krzyczały obrończynie Ewy. La Senza też takie robi.
http://allegro.pl/item724291572_la_senza_70f_32f.html
Tylko, że te owieczki wyglądają nader sympatycznie, w przeciwieństwie do tych z effuniaka.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:48   #585
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dziewczyny a możecie się wypowiedzieć na temat staników Dama Kier? Wpadł mi jeden w oko,cena niewygórowana ale ich tabelka jest całkiem inna niż stosują ''nowocześni" producenci... możecie się wypowiedzieć na ten temat? Na balkonetce jest tylko jeden stanik tej firmy i ma straszne recenzje,nie wiem czy się tym kierować.....
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:19   #586
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie stanik nie wygląda na za duży, tylko fiszbiny są za wąskie. 70C może odstawać, moim zdaniem lepiej leżałby 65D (będzie miał szersze fiszbiny niż 70B i powinien się lepiej układać).

Simeri, widziałam twoje zdjęcia na balkonetce, ślicznie wyglądasz we freyach!
ale ja napisałam, że wydaje mi się za mały 70C by pewnie wyglądało tak samo jak 60E, a to miało miseczki za bardzo pod pachę i jak wyciągałam ręce do przodu to odstawało
niestety nie ma już 65tek, tylko na all widziałam 65D i tak się nad nim zastanawiam

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Sympatyczne te owieczki pewnie, że nie tylko effuniak robi takie wzorki. Moim zdaniem effuniakowe krowy i kotki (bardziej krowy) jakoś tak tandetnie wyglądają, a te z la senzy wyglądają bardzo fajnie.

mi też się bardziej podobają te wzorki z La senzy niż Effuniaka, nie wiem jak to wytłumaczyć. wydaje mi się, chodzi o to, że te La senzy są stylizowane na dziecięce wzorki a effuniakowe to są dziecięce wzorki

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Napisałam do bravissimo maila z pytaniem co będzie jeszcze z maskaradek w rozmiarze 28g poza Annalise i dostałam odpowiedź.

Niestety nie będzie żadnych staników bandeau, będzie gorset Antoinette i Georgiana. Jestem zawiedziona .
Georgiana jest śliczna ciekawe jak będzie z jej ściśliwością, jeśli będą 28 to na wszelki wypadek już zaczynam zbierać kasę
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:35   #587
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
ale ja napisałam, że wydaje mi się za mały 70C by pewnie wyglądało tak samo jak 60E, a to miało miseczki za bardzo pod pachę i jak wyciągałam ręce do przodu to odstawało
niestety nie ma już 65tek, tylko na all widziałam 65D i tak się nad nim zastanawiam
Jakaś rozkojarzona jestem, chodziło mi o to, że nie wygląda na za mały. 65tka byłaby najlepsza pod względem zabudowania i fiszbin, może jeszcze doszyją.

Cytat:
Napisane przez simeri
Georgiana jest śliczna ciekawe jak będzie z jej ściśliwością, jeśli będą 28 to na wszelki wypadek już zaczynam zbierać kasę
Sądząc po wyglądzie to będzie miała podobną ściśliwość do mai - czyli będzie standardowa.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:02   #588
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Jakaś rozkojarzona jestem, chodziło mi o to, że nie wygląda na za mały. 65tka byłaby najlepsza pod względem zabudowania i fiszbin, może jeszcze doszyją.

Sądząc po wyglądzie to będzie miała podobną ściśliwość do mai - czyli będzie standardowa.
już nie doszyją, bo nie mają koronki, tak mi odpisali

standardowa czyli ścisła? tzn, że na 68 powinnam brać 65? wygląda na dużomiskową, więc 65D może być duże (ale przynajmniej miałabym stanik na 'górkę' )
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:40   #589
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
już nie doszyją, bo nie mają koronki, tak mi odpisali

standardowa czyli ścisła? tzn, że na 68 powinnam brać 65? wygląda na dużomiskową, więc 65D może być duże (ale przynajmniej miałabym stanik na 'górkę' )
standardowa tzn. ani ścisła ani rozciągliwa wszystko się okaże jak będzie dostępna, na razie tylko zgadujemy.

szkoda z tą romanticą, ale mi się wydaje, że nie ma co na siłę zostawiać, albo wymieniać na 70c wiedząc, że 65d byłoby lepsze.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-08-26 o 15:42
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 17:21   #590
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Simeri marudko mała ten stanik jest dla Ciebie dobry, moim skromnym zdaniem
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 17:50   #591
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Simeri a nie da sie fiszbin innych wstawic szerszych troche? w pasmanteriach mozna kupic, bo on za maly nie jest tylko fiszbiny ma za waskie wg mnie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 18:10   #592
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Tylko, że La Senza ma też sporo "normalnych" modeli, a effuniaki (te z szuflady, bo o tych na indywidualne zamówienia nie wspominam) póki co to w większości krówki, misie i ceratki
Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Sympatyczne te owieczki pewnie, że nie tylko effuniak robi takie wzorki. Moim zdaniem effuniakowe krowy i kotki (bardziej krowy) jakoś tak tandetnie wyglądają, a te z la senzy wyglądają bardzo fajnie.
Dziewczyny, ja te owieczki wrzuciłam tak jakby impulsywnie, bo mi się przypomniala dyskusja po wrzuceniu kotów i krówek do szuflady, gdzie na głosy że infantylne, że dziecinne, że nie na stanik odezwały sie zwolenniczki i obrończynie Ewy twierdzące, że u nikogo, tylko u Effuniaka takie wzorki znajdziemy i tutaj niespodzianka - można szyć poważne,gladne, nudne staniki jak oj ukochany 3way bra, przy okazji tworząc wzory zabawne, szalone, zakręcone, dla kobiet z tą młodzienczą nutką szalenstwa, chcących krowek, czy owieczek i nie foszyc, ze taką, a nie inną się ma wizję przy okazji, za chwilę tworząc wzory zupelnie z wizją sprzeczne
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:59   #593
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam ponownie Jakiś czas temu czytałam ten wątek i zadawałam pytania. Dziś zamówiłam wreszcie swój pierwszy dobrze dobrany biustonosz romantica firmy milena w rozmiarze 60E (moje wymiary nieco się uszczupliły bo dość schudłam i pewnie 60F byłby za duży).
Czekam z niecierpliwością na przesyłkę i podzielę się z Wami wrażeniami po przymiarce

Widzę że na tej stronie mowa była o tym staniczku I trochę się zdziwiłam bo koleżanka o wymiarach podobnych do moich wzięła totalnie inny rozmiar.. Ja wzięłam 60E przy wymiarach 66/82 (do 84 przed okresem).
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2009-08-26 o 20:05
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:05   #594
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Witam ponownie Jakiś czas temu czytałam ten wątek i zadawałam pytania. Dziś zamówiłam wreszcie swój pierwszy dobrze dobrany biustonosz romantica firmy milena w rozmiarze 60E (moje wymiary nieco się uszczupliły bo dość schudłam i pewnie 60F byłby za duży).
Czekam z niecierpliwością na przesyłkę i podzielę się z Wami wrażeniami po przymiarce
a jakie masz wymiary? bo ja wymieniłam Romantice 60E na 70B z niekoniecznie zadowalającym skutkiem..
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:19   #595
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
a jakie masz wymiary? bo ja wymieniłam Romantice 60E na 70B z niekoniecznie zadowalającym skutkiem..
napisałam wyżej
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:27   #596
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
szkoda z tą romanticą, ale mi się wydaje, że nie ma co na siłę zostawiać, albo wymieniać na 70c wiedząc, że 65d byłoby lepsze.
65D powinno mieć miseczki takie same jak 70C tylko, że obwód ciaśniejszy. ale nie będę się już bawić w odsyłanie, bo tylko kasę na tym stracę a nadal nie będę mieć stanika. mam nadzieję, że będzie dobre na dołek rozmiarowy, a jeśli nie to odsprzedam na all.
Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
Simeri marudko mała ten stanik jest dla Ciebie dobry, moim skromnym zdaniem
no moje obecne wymiary wolałabym 70C
Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
Simeri a nie da sie fiszbin innych wstawic szerszych troche? w pasmanteriach mozna kupic, bo on za maly nie jest tylko fiszbiny ma za waskie wg mnie
nie wiem czy jest sens wymieniać fiszbiny, bo wtedy miseczka zrobi się bardziej płaska i będzie spłaszczać piersi, a te fiszbiny rozciągają się z obwodem, więc jak zapinam na ostatnią haftkę to są akurat za piersią.

kupowałyście kiedyś fiszbiny w pasmanterii? mają tam różne rozmiary fiszbiny? bo mi się wydaję, że mają takie 'uniwersalne' i one są miękkie

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Widzę że na tej stronie mowa była o tym staniczku I trochę się zdziwiłam bo koleżanka o wymiarach podobnych do moich wzięła totalnie inny rozmiar.. Ja wzięłam 60E przy wymiarach 66/82 (do 84 przed okresem).
podobnych jak podobnych, masz o 2cm większe piersi i o 2cm węższy obwód (to 66 masz na maxa ciasno i na wydechu?) więc na Ciebie powinien być dobry, na 82cm na 84 może być maławy, ale też może być ciasny, się okaże dla mnie był za ciasny (w rękach rozciągał się do 68cm) i miał przyduże miseczki.

pewnie dostaniesz nawet mój odesłany egzemplarz, bo potem widziałam, że już nie było, ale pojawił się jeden
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:34   #597
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A no się okaże właśnie w opiniach było napisane, że miseczka spora.. jak będzie za duża troszkę to zostawię, bo na zimę mam nadzieję przybiorę nieco i moje piersi wrócą do poprzedniego rozmiaru (miałam ok. 2cm więcej w obwodzie). Teraz sie chudzielec zrobił ze mnie no i piersi zmalały. Jak będzie ciut za ciasny to dokupię przedłużkę póki się nie rozciągnie A widzisz dobrze, że odesłałaś, będę miała szybciej
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:43   #598
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
A no się okaże właśnie w opiniach było napisane, że miseczka spora.. jak będzie za duża troszkę to zostawię, bo na zimę mam nadzieję przybiorę nieco i moje piersi wrócą do poprzedniego rozmiaru (miałam ok. 2cm więcej w obwodzie). Teraz sie chudzielec zrobił ze mnie no i piersi zmalały. Jak będzie ciut za ciasny to dokupię przedłużkę póki się nie rozciągnie A widzisz dobrze, że odesłałaś, będę miała szybciej
ja bym się kłóciła z tym, że jest dużomiseczkowy, on po prostu jest tak zabudowany, że wydaje się duży, a przynajmniej tak mi się wydaję
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:52   #599
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Kupiłam Tease Me! Pojechałam do tego intimo, mimo obaw wydaje mi się, że 65G leży idealnie i większy byłby za duży... Co do obwodu to ścisły i czuję, że Portia 60 była błędem :P A w moim nowym zakupie jestem zakochana wręcz Śliczny sam w sobie, dużo ładniejszy niż na zdjęciach, kształt piersi cudowny... Nie jest tak zabudowany pod pachami jak Portia Tylko fiszbiny jak zwykle mi poza pachę sięgają ale nie przeszkadza mi to.. freye mi nie podchodzą i effuniaki też
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 21:21   #600
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

wrzucam zdj oriona,65 dd
czekam na opinie.
na pewno nie zostawię, ale chcę wiedzieć czy rozmiar dobry.
na zdj katalogowych wygląda lepiej, albo i na większych biustach. jednak kratka mocno przebija przez bluzkę.
jak wygarnę to jest dobry,
jak sie przygarbię to miski puste,
plung nie dla mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przod2.jpg (24,0 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-09-05 o 15:02
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.