Trwała - zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-28, 19:00   #871
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: trwała a prostowanie ;)

Hmmm, sama nie wiem.
Mam wrażenie, że jeszcze będą, ale niech wypowiedzą sie inni vo nie jestem pewna i nie chce w błąd wprowadzać...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 19:18   #872
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: trwała a prostowanie ;)

będą napewno tez jestem po trwalej (znam bol prostych odrostow )i prostowalam i nie ma problemu po umyciu loczki wracaja
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 19:34   #873
crazy-in-love
Raczkowanie
 
Avatar crazy-in-love
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Polska ;P
Wiadomości: 127
GG do crazy-in-love
Dot.: trwała a prostowanie ;)

ach to dobrze hihih dzieki za odp
__________________
...Prawdziwie kochasz tylko wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
crazy-in-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 21:26   #874
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: czy trwałą można osiągnąć taki sam efekt?

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS
A czy wiecie może gzie można taki zabieg wykonać i ile on kosztuje???
W kazdym salonie, który pracuje na produktach profesjonalnych welli powinni Ci to bez problemu wykonac; wiem, ze uzywaja do tego produktu o nazwie headlines - znajdz u siebie w miescie takie salony i powiedz o co chodzi Ja mialam to robione razem z siostra w Kielcach, w jednym z salonow, ktory właśnie pracuje na Welli.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 21:28   #875
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: czy trwałą można osiągnąć taki sam efekt?

Cytat:
Napisane przez Kart
Bardzo dziękuję za cenne wskazówki, chyba to będzie właśnie to, o co mi chodzi
Myśle, ze powinnas byc zadowlona, ja tez mam ciezkie i grube wlosy, w ogole nie poddatne na ukladnie - tzn. takie byly, bo odkad wykonalam ten zabieg na moich wloskach sa wspaniale miekkie i moge z nich zrobic kazda wymarzona fryzurke
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 06:25   #876
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
skopana trwała, pomocy!!!

nie znalazlam w wyszukiwarce odp na moje pyt wiec pytam ponoc nie robi sie trwalej na dlugich wlosach wiec...jaka moze byc maksymalna dlugosc wlosow na ktorej da sie ta trwala zrobic ??
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 10:42   #877
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: długość włosów a trwała [?]

Z tym to jest roznie. Ogolnie jak sie ma badzo dluge wlosy i zrobi sie trwala to moga sie troche rozprostowac pod ciezarem ale nie musza. wszystko zalezy od wlosow i od tego jak silne skrecenie chcialabys miec. trudno na ten temat cokolwiek powiedziec, sa osoby ktore maja bardzo dlugie wlosy i u ktorych twala bardzo ladnie wychodzi a sa takie u ktorych nie bedzie sie trzymala,wszystko jak mowie zalezy od wlosow. Moja kolezanka,dla przykladu,ma wlosy prawie do ramion i strasznie cienkie,slabe i u ktoryej trwala bardzo krotko sie trzymala ...
I jeszcze jedno, slyszalam ze jak sie ma okres to trwala na bank nie wyjdzie, tzn wlosy sie nie skreca dobrze podobno to jest pewne na 100 %
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 15:27   #878
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Unhappy skopana trwała, pomocy!!!

Witam, nie wiem czy tak watek na forum był, bo na fryzjerskie zagladam pierwszy raz ... Własnie siedzę i płacze, fryzjerka zrobiła ze mnie potwora, a to miała być po prostu trwała. Wyszło tak, że z jednej strony mam kręcone, a z drugiej jakies spalone proste strąki, nie wiem co mam z tym zrobić, zakręciły sie i tak ledwo ledwo( te, ktore się oczywiście wogole zakreciły ) nie pokazę się ludziom z czyms takim na głowie, koncowki sa zniszczone, kiedy moge zrobic drugą trwała u kogos normalnego? Ile musze czasu minimalnie odczekać?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 16:00   #879
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: skopana trwała, pomocy!!!

Był już niedawno taki wątek ...
Myślę,że w ramach reklamacji powinnaś zarządać serii zabiegów regenerujących włosy np.10 zabiegów SPA
Jeśli są bardzo zniszczone to i tak będziesz je musiała ściąć,Od razu czy stopniowo-to już od Ciebie zależy..
Podobny wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=84835

Trwała rzadko niestety wychodzi na dobre włosom...a jeśli dodamy jeszcze mało zdolne fryzjerki to....czytamy takie rzeczy.
Mnie aż się włos na głowie jeży....brrrrr.
Też bym chciała mieć kręcone włosy.Mam proste jak druty i też mi się podobają A jak już mnie najdzie ochota to od tego jest dobry fryzjer i najnowszej generacji ceramiczna lokówka.Super efekt i zdrowe włosy.
Nigdy nie zrobiłabym sobie trwałej
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 18:40   #880
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: skopana trwała, pomocy!!!

nie sa az tak zniszczone, ale boje sie, ze 2 trwała je zniszczy, na własne szczęście mam kłaki jak szczecina i niewiele krzywdy im sie dzieje od tych wieloletnich zabiegów kręcenia raz na pół roku... fortuny wydawane na odzywki zeby mieć piękne w miare zdrowe loczki, a tu taki babol i co ja zrobie zetne sie na łyso? nic, pójdę do innego fryzjera zobaczymy co powie...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 23:44   #881
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: długość włosów a trwała [?]

na długich włosach mozna robic trwała tak samo jak na krotkich, ale nalezy zastosowac specjalna technike nawijania waleczkow, w przypadku jednej dlugosci wlosa, ale jezeli wlosy sa wystopniowane to nie ma problemu, oczywiscie wazne jest tez odpowiednie dobranie plynu ,nie polecam na wlosy farbowane i cienkie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 07:26   #882
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: długość włosów a trwała [?]

dziekuje slicznie
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:41   #883
Kobieta21
Raczkowanie
 
Avatar Kobieta21
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 43
GG do Kobieta21
Wink Dot.: długość włosów a trwała [?]

Witam , ja mam włosy do ramion, ale chce sobie je zapuścić i zrobić trwałą. Mam wystopniowane włoski, ale i zrobione pasemka blond i mam cienkie włoski. Tak marze o lokach i teraz nie wiem czy robić. Kiedyś miałam włoski do pasa prawie i miałam trwałą, ale miałam naturalny kolor. Ładnie mi zawsze wychodziła, trzymała się jakieś od 3 do 4 miesięcy, znaczy potem miałam fale. Właśnie teraz też bym chciała, ale nie chce mi się kręcić wiec myślę o trwałej.
Kobieta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 13:29   #884
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Lekka trwała???

Ja tez mam cienkie i rzadkie włosy. Macie może jakieś zdjęcia włosków po headlines??? Byłabym wdzięczna!!
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 13:39   #885
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Lekka trwała???

W sumie zdjęć z trwałą jako taką nie mam. Mogę jedynie wrzucić tu fotkę, jak ja miałam rok temu trwałą. Robiłam ją na rozjaśnianych włosach. Na pierwszym zdjęciu trwała ma pół roku, na drugim - jakieś 8 miesięcy. Włosy "uratowałam" głównie za pomocą odżywki w sprayu i maseczki do włosów pomarańczowej Gliss Kur - ich produkty są rewelacyjne.

EDIT: Jest to zwykła trwała, nie delikatna. Moje włosy oprócz tego, że były rozjaśniane, z natury są cienkie i dosyć łamliwe. W trakcie "trwania" trwałej farbowałam je chyba 3 razy. Mogę śmiało powiedzieć, że były w baaardzo dobrym stanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S4020097.JPG (62,7 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S4020257.JPG (63,2 KB, 257 załadowań)
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:52   #886
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Lekka trwała???

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS
Ja tez mam cienkie i rzadkie włosy. Macie może jakieś zdjęcia włosków po headlines??? Byłabym wdzięczna!!
no niestety ja nie mam akurat fotek z tego okresu, jak mialam wloski robione wlasnie headlines, ale moge zapewnic, ze wygladalo to bardzo fajnie, nie bylo zadnego siana i puszczenia sie, w sumie jesli moge porownac to efekt po trwalej permanentnej (w tym wypadku u mnie robionej wella) wygladal po wyjsciu od fryzjera mniej wiecej tak jak fryzurka na 1 zdjeciu justyny_dt
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:53   #887
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Lekka trwała???

Hm - małe uściślenie - przyjrzałam się dokładnie zdjęciom justyny_dt i stwierdzam, że moje włoski wygladały dokładnie jak na Jej 1 zdjęciu
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 19:32   #888
emilak
Raczkowanie
 
Avatar emilak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 58
Dot.: Lekka trwała???

Dziewczyny a czy lekka trwała nadająca puszystość u nasady "uda się" na włosach dłuższych,za ramiona?Czy macie jakieś doświadczenia?Pytałam wielu fryzjerów,ale odradzają,mówiąc,iz włosy opadną.Ale mnie kusi....
__________________
There are no strangers,only friends you haven't met yet
emilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 19:38   #889
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Lekka trwała???

Cytat:
Napisane przez emilak
Dziewczyny a czy lekka trwała nadająca puszystość u nasady "uda się" na włosach dłuższych,za ramiona?Czy macie jakieś doświadczenia?Pytałam wielu fryzjerów,ale odradzają,mówiąc,iz włosy opadną.Ale mnie kusi....
moja siostra ma proste włosy za ramiona, własnie na wakacja w ubieglym roku zafundowała sobie tą trwałą produktem z welli (headlines) - i nic je nie opadło hehehehe miała fajne włoski akurat na wakacyjny wyjazd i pozniej na wesele naszej siostry ciotecznej
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 21:15   #890
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Lekka trwała???

wiecie co, zasubskrybuje sobie ten watek, bo tez zamierzam zrobic lekka trwala i zeby pozniej go nie szukac
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 22:02   #891
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Lekka trwała???

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
wiecie co, zasubskrybuje sobie ten watek, bo tez zamierzam zrobic lekka trwala i zeby pozniej go nie szukac
dobry pomysł
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 23:38   #892
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Lekka trwała???

trwala permamentna to poprostu trwala ondulacja , lekka trwala nazywac mozna styling czyli tak jak piszesz hedlines itp , plyn ktory skreca wlos tylko u nasady, oczywiscie jezeli dobzre jest wykonana ... juz o tym pisalam wielokrotnie
ta trwala nie nadaje sie dla wlosow dluzszych czyli powyzej 20 cmniepawda jest ze lekka trwala to taka wykonana na grubych walkach
kazdy wlso potzrebuje (szczegolnie dluzszy)inne go plynu , innego walka innej techniki nawijania
wszystko w rekach specjalisty
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 08:34   #893
pepsia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 30
Dot.: robicie trwałą???

Chcialabym zrobic trwala ...tylko czy dalo by sie zrobic na moich proostych wlosach delikatne pofalowanie? kolezanka robila jakies 2 miesiace temu i zamiast lekkiej fali ma owieczke na glowie :/ a ma okragla buzie tak jak ja ,sami sobie wyobrazcie jak teraz wyglada
pepsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:05   #894
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: robicie trwałą???

kurcze tez mialam ochote zrobic trwala taka lekka.. jednak widze ze chyba zmienie zdanie... wiec jakbyscie mogly to powiedzcie mi co mam zrobic by moje wlosy byly bardziej puszyste i lepiej sie ukladaly..mam takie grubsze troszke zniszczone przez farbowanie ale wogole sie nieukladaja..gdy je pokrece za godzine proste sa lub w druga wogole strone sie kreca... ehh
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 07:53   #895
nuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: robicie trwałą???

Cześć!!! Tydzień temu zrobiłam trwałą i jestem zadowolona. Moje krótkie cienkie włosy nabrały objetości. Trwała niszczy włosy to jasne, ale jest wiele dobrych kosmetyków ułatwiających zrobić fryzurę. Teraz mam burze loczków i nie trace czasu na ich układanie.
nuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 08:38   #896
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: robicie trwałą???

Robiłam trwałą chyba z 3 razy w życiu. Zawsze na długich włosach. I zawsze u tej samej fryzjerki. Używała płynu Ce-Ce. Moje włosy są sztywne jak druty i trwała ładnie je zmiękczała, były podatne na układanie, puszyste i nie przetłuszczały się tak szybko. Byłam bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że teraz też będę - wybieram się bowiem znów do fryzjera, innego, ale mam nadzieję, że nie będę żałowała.

Wizażanki, pochwalcie się na jakich płynach były robione Wasze trwałe.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 09:05   #897
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Cool Dot.: robicie trwałą???

Ja zrobiłam trwałą dwa razy w życiu - i było to o dwa razy za dużo . Miały wyjść spiralne loczki a wyszo jakieś siano (za kazdym razem). Na szczęście człowiek uczy się na błędach i juz nigdy nie zrobie trwałej :P
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 09:42   #898
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: robicie trwałą???

ja juz postanowiłam, ze robie trwałą. Nie wiem co na to moja ukochana fryzjerka ;-) doniose za tydzień czy jestem zadowolona
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:49   #899
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: robicie trwałą???

Napisze tylko tyle: dwa razy w zyciu zrobilam trwala. Rodzina ma takie przykazanie: jesli wpadne na ten pomysl trzeci raz, maja mnie w nocy ogolic na lyso!!! Tez mam dlugie, cienkie i geste wlosy.
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:17   #900
vicky125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: robicie trwałą???

ja robie trwała od ok.6 lat i teraz juz nie moge chodzic bez loczków zawsze robi mi ja znajoma wiec moge troche powybrzydzac i pobróbowac i teraz juz czulabym sie zle w prostych włosach przyzwyczailam sie do kręconych włosków.
vicky125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.