Stepper II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 00:39   #1561
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Stepper II

Nieśmiało dołączę się do wątku i od razu mam do was prośbę. Do tej pory ćwiczyłam na orbitreku mojego brata, który niestety niedługo wraca z wakacji i nie będę miała możliwości dalej ćwiczyć. Dlatego postanowiłam przerzucić się na stepper. Z wątku wyczytałam, że dobrze by było aby był skrętny z regulacją oporu. Na allegro znalazłam taki oto model :
http://allegro.pl/item720032970_step...0s_pas_fe.html
co myslicie ???
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:41   #1562
kasiamw
Przyczajenie
 
Avatar kasiamw
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
Nieśmiało dołączę się do wątku i od razu mam do was prośbę. Do tej pory ćwiczyłam na orbitreku mojego brata, który niestety niedługo wraca z wakacji i nie będę miała możliwości dalej ćwiczyć. Dlatego postanowiłam przerzucić się na stepper. Z wątku wyczytałam, że dobrze by było aby był skrętny z regulacją oporu. Na allegro znalazłam taki oto model :
http://allegro.pl/item720032970_step...0s_pas_fe.html
co myslicie ???

dokladnie taki sam sobie chce kupic ale dopiero pod koniec wrzesnia...
jak juz go kupisz to daj znac jak sie sprawuje
kasiamw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 21:08   #1563
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Stepper II

Dziś 40 minut steppera, 2406 steppów
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:58   #1564
Sybia:)
Raczkowanie
 
Avatar Sybia:)
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Przemków
Wiadomości: 70
GG do Sybia:)
Dot.: Stepper II

Witajcie
przeczytałam prawie cały wątek aż oczy bolą
juz od dłuższego czasu ma stepper, ale jakoś nie potrafie sie zebrać żeby zacząć ćwiczyć na nim
schudłam juz 7 kg na samej dietce, ale chciałabym jeszcze tłuszczyc spalic, mam nadzieje ze bedziecie mnie dopingowac , bo nie wiem czy sama dam rade, chce zacząć od dzisiaj i tak też zrobię
3-mam kciuki za nas laseczki, damy rade
Sybia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:50   #1565
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
ja chodze 3 tydzien po 60min i efektow za bardzo nie widze. nogi mam takie jak miałam (galareta) tylko pupa minimalnie sie uniosła. narazie zadowolona nie jestem

Wcale się nie dziwie,że zadowolona ..nie jesteś...bo po 3 tygodniach ćwiczeń trudno,żeby były efekty....jakiekolwiek...
Na na pewno w 3 tygodnie ,nie przytyłaś..tylko trwało to dłużej....,więc nie oczekuj...że schudniesz..w tak krótkim czasie...
Trochę...więcej optymizmu...i przede wszystkim wytrwałości !!! pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
Nieśmiało dołączę się do wątku i od razu mam do was prośbę. Do tej pory ćwiczyłam na orbitreku mojego brata, który niestety niedługo wraca z wakacji i nie będę miała możliwości dalej ćwiczyć. Dlatego postanowiłam przerzucić się na stepper. Z wątku wyczytałam, że dobrze by było aby był skrętny z regulacją oporu. Na allegro znalazłam taki oto model :
http://allegro.pl/item720032970_step...0s_pas_fe.html
co myslicie ???

witamy !

Cytat:
Napisane przez Sybia:) Pokaż wiadomość
Witajcie
przeczytałam prawie cały wątek aż oczy bolą
juz od dłuższego czasu ma stepper, ale jakoś nie potrafie sie zebrać żeby zacząć ćwiczyć na nim
schudłam juz 7 kg na samej dietce, ale chciałabym jeszcze tłuszczyc spalic, mam nadzieje ze bedziecie mnie dopingowac , bo nie wiem czy sama dam rade, chce zacząć od dzisiaj i tak też zrobię
3-mam kciuki za nas laseczki, damy rade
witamy ...
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 19:33   #1566
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Stepper II

A szkoda, że te niechciane kg nie spadają tak szybko hehe. Ale cóż, trzeba się uzbroić w cierpliwość
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:10   #1567
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
A szkoda, że te niechciane kg nie spadają tak szybko hehe. Ale cóż, trzeba się uzbroić w cierpliwość
no niestety łatwiej przybrać na wadze niż ją zrzucić

ja siedze cicho ostatnio bo mi sie nie chce stepperować ale przedwczoraj byłam na rowerku wodnym i pedałowałam 2h nogi po stepperze mi sie wzmocniły więc na szczęście zakwasów nie miałam, mimo że sie umęczyłam strasznie bo cały czas płynęłam pod prąd stepper nie będzie sie długo kurzył, za kilka dni pewnie za nim zatęsknię i wrócę z meldunkami
miłego wieczorku dziewczyny
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 23:30   #1568
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Stepper II

Witam!
Zarówno wczoraj jak i dzis zaliczona godzinka na stepperze

zaraz sobie prześledzę wątek z nadzieją na znalezienie w nim opinii, że warto tuptać bo efekty są
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 07:22   #1569
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Stepper II

Wczoraj 40 minut stepperka
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 08:43   #1570
kerra
Raczkowanie
 
Avatar kerra
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 95
Dot.: Stepper II

Witajcie Kochane

Melduję powrót z wakacji i zaliczenie 30 minut stepperka Ohh.... ale mi sie ciężko ćwiczyło!!!
Ale nie ma się co dziwić, bo przez przwie miesiąć byłam bierna i tylko sobie dogadzałam smakołykami

Miłego dnia laseczki
kerra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:07   #1571
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Angry Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
ja chodze 3 tydzien po 60min i efektow za bardzo nie widze. nogi mam takie jak miałam (galareta) tylko pupa minimalnie sie uniosła. narazie zadowolona nie jestem
No jak to? Tyłeczek sie podniósł więc efekty już są Zazdroszczę Ci i próbuje sie zmotywować Twoim wynikiem bo ja sie ciągle............... obijam(!!!!!) niech mnie ktoś przywoła do porządku, jakoś zmotywuje bo ja nie daje rady ze swoja słabą silną wolą Przeczytałam chyba wszystkie wątki w necie o steperze, jak zobaczyłam Twoje zdjęcia Madziarelko napalona kupiłam i stoi od miesiąca (yy dwóch?) a ja czasem podreptam. Brak mi systematyczności, codziennie odkładam na jutro bo mi sie nie chce, bo dostałam okres bo, bo...

Teraz znowu sobie obiecałam, że od poniedziałku zaczynam... żeby sie podkręcić kupuję jakiś wspomagacz (chyba wybiorę Lineę jak coś polecacie to napiszcie) żeby nie poszła kasa na marne będę starała sie regularnie ćwiczyć. Nie wspomnę że rowerek i twister zakurzone że ho ho... Wiem, że najgorsze są początki, kidys jeździłam codziennie na rowerku z przyzwyczajenia. Potem po pracy zmęczona padałam spać, potem zaszłam w ciążę i do dziś (jakieś 6 lat) zero ruchu. Mam dwa miesiące na zrzucenie 7kg do wesela szwagierki.

No więc na koniec skromnie zapytam - czy przygarniecie mnie..taką niewierną fitnesske??
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 12:43   #1572
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No jak to? Tyłeczek sie podniósł więc efekty już są Zazdroszczę Ci i próbuje sie zmotywować Twoim wynikiem bo ja sie ciągle............... obijam(!!!!!) niech mnie ktoś przywoła do porządku, jakoś zmotywuje bo ja nie daje rady ze swoja słabą silną wolą Przeczytałam chyba wszystkie wątki w necie o steperze, jak zobaczyłam Twoje zdjęcia Madziarelko napalona kupiłam i stoi od miesiąca (yy dwóch?) a ja czasem podreptam. Brak mi systematyczności, codziennie odkładam na jutro bo mi sie nie chce, bo dostałam okres bo, bo...

Teraz znowu sobie obiecałam, że od poniedziałku zaczynam... żeby sie podkręcić kupuję jakiś wspomagacz (chyba wybiorę Lineę jak coś polecacie to napiszcie) żeby nie poszła kasa na marne będę starała sie regularnie ćwiczyć. Nie wspomnę że rowerek i twister zakurzone że ho ho... Wiem, że najgorsze są początki, kidys jeździłam codziennie na rowerku z przyzwyczajenia. Potem po pracy zmęczona padałam spać, potem zaszłam w ciążę i do dziś (jakieś 6 lat) zero ruchu. Mam dwa miesiące na zrzucenie 7kg do wesela szwagierki.

No więc na koniec skromnie zapytam - czy przygarniecie mnie..taką niewierną fitnesske??
Witaj jak chcesz jakis wspomagacz to polecam CI Aqua SLim, wiecej energii jest po nim, i szybciej sie spala tłuszczyk podczas ćwiczeń rozcieńczasz saszetke w 1,5l wody mineralnej i pijesz porcjami przez cały dzień. woda po tym ma smak lekko słodki i dzieki temu, ze jest w niej chrom, mija smak na słodycze i w ogóle apetyt sie zmniejsza powodzenia i wytrwałości Ci życzę
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:26   #1573
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No jak to? Tyłeczek sie podniósł więc efekty już są Zazdroszczę Ci i próbuje sie zmotywować Twoim wynikiem bo ja sie ciągle............... obijam(!!!!!) niech mnie ktoś przywoła do porządku, jakoś zmotywuje bo ja nie daje rady ze swoja słabą silną wolą Przeczytałam chyba wszystkie wątki w necie o steperze, jak zobaczyłam Twoje zdjęcia Madziarelko napalona kupiłam i stoi od miesiąca (yy dwóch?) a ja czasem podreptam. Brak mi systematyczności, codziennie odkładam na jutro bo mi sie nie chce, bo dostałam okres bo, bo...

Teraz znowu sobie obiecałam, że od poniedziałku zaczynam... żeby sie podkręcić kupuję jakiś wspomagacz (chyba wybiorę Lineę jak coś polecacie to napiszcie) żeby nie poszła kasa na marne będę starała sie regularnie ćwiczyć. Nie wspomnę że rowerek i twister zakurzone że ho ho... Wiem, że najgorsze są początki, kidys jeździłam codziennie na rowerku z przyzwyczajenia. Potem po pracy zmęczona padałam spać, potem zaszłam w ciążę i do dziś (jakieś 6 lat) zero ruchu. Mam dwa miesiące na zrzucenie 7kg do wesela szwagierki.

No więc na koniec skromnie zapytam - czy przygarniecie mnie..taką niewierną fitnesske??

To jakos słabo Cię zmotywowałam..skoro stepper zakurzony
a Ja ze wspomagaczy polecam czystą L-karnityne...
Najlepiej w płynie( ampułki)

Do roboty !!!
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:40   #1574
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper II

akuku dziewczyny
jako,że widzę,że Madziarella tu bywa to zaraz wskoczę na jakieś 20 minut na stepperek..nie pamietam kiedy ostatni raz na nim ćwiczyłam no,ale z drugiej strony może uda mi się chociaż 2-3 razy w tygodniu no i mam zamair zapisać się na siłownię-to wtedy będę ćwiczyła bo w grupie raźniej no i będę płaciła więc to też będzie mobilizacja
pozdrawiam i życzę przyjemnego weekendu
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 17:37   #1575
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
akuku dziewczyny
jako,że widzę,że Madziarella tu bywa to zaraz wskoczę na jakieś 20 minut na stepperek..nie pamietam kiedy ostatni raz na nim ćwiczyłam no,ale z drugiej strony może uda mi się chociaż 2-3 razy w tygodniu no i mam zamair zapisać się na siłownię-to wtedy będę ćwiczyła bo w grupie raźniej no i będę płaciła więc to też będzie mobilizacja
pozdrawiam i życzę przyjemnego weekendu

hallo miło,że wpadłaś...ostatnio też rzadko tu zaglądam..ale staram się...z ćwiczeniami też różnie bywa...ale staram się chociaż troszkę poćwiczyć...buziaki
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:57   #1576
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
hallo miło,że wpadłaś...ostatnio też rzadko tu zaglądam..ale staram się...z ćwiczeniami też różnie bywa...ale staram się chociaż troszkę poćwiczyć...buziaki
buziak dla Ciebie

poćwiczyłam 20 minutek i potem jeszcze agrafkę pomęczyłam...ale mi się moje sprzęty do ćw zakurzyły-że hoho
ja coraz rzadziej zaglądam bo wizaż wciaga i nie miałam czasu na inne ważniejsze sprawy...

pozdrawiam!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 19:57   #1577
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Stepper II

Kochane ponawiam pytanko jako że dopiero jestem tu od kilku dni...bo jakim czasie mniej więcej zaczęłyście zauważać pierwsze efekty swych wysiłków na stepperku?
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:14   #1578
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Kochane ponawiam pytanko jako że dopiero jestem tu od kilku dni...bo jakim czasie mniej więcej zaczęłyście zauważać pierwsze efekty swych wysiłków na stepperku?
ja ćwiczyłam za krótko by zauważyć efekty....jedynie co ćwiczyłam regularnie dosyć to była agrafka.i bardziej mi sie schudło na SB.teraz nie chcę już chudnąc więc biorę się znowu za ćwiczenia-czy coś z tego wyjdzie-okaże się...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:23   #1579
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez micra85 Pokaż wiadomość
Witaj jak chcesz jakis wspomagacz to polecam CI Aqua SLim, wiecej energii jest po nim, i szybciej sie spala tłuszczyk podczas ćwiczeń rozcieńczasz saszetke w 1,5l wody mineralnej i pijesz porcjami przez cały dzień. woda po tym ma smak lekko słodki i dzieki temu, ze jest w niej chrom, mija smak na słodycze i w ogóle apetyt sie zmniejsza powodzenia i wytrwałości Ci życzę
Dziękuje serdecznie byle tylko ta wytrwałość była i będzie oky


Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
To jakos słabo Cię zmotywowałam..skoro stepper zakurzony
a Ja ze wspomagaczy polecam czystą L-karnityne...
Najlepiej w płynie( ampułki)

Do roboty !!!
Oj kochana ja często i gęsto myślę o Twoich wynikach i moim marzeniem jest osiągnięcie takich efektów. Obiecuję poprawę, mam do zrzucenia jakieś 7-8kg. OD PONIEDZIAŁKU START planuję zacząć od 20-30 minut 2xdziennie aż dojdę do godziny 1x. Mam nadzieję, że znajdą się jeszcze jakieś chętne dziewczyny które również teraz zaczynają.

Dzięki za sugestie o wspomagaczach to dla mnie istotne informacje. Zachęcona opiniami zamówiłam dziś już Lineę ale jak tylko ją skończę będę pamietała o Aqua Slim i L-karnitynie na pewno wypróbuje.

Pozdrawiam

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:24
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 21:37   #1580
kerra
Raczkowanie
 
Avatar kerra
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 95
Dot.: Stepper II

Rossi, czytając twoje posty to jakbym widziala siebie!!!! Ja też mam ogromne problemy z motywacją - najchętniej bym jadła jakieś smakołyki i trzymała się z dala od ćwiczeń Moja pusta łepetyna wmawia sobie " po co ćwiczysz jak nie masz dobrej diety" lub "po co się katować dietą jeśli i tak nie ćwicisz" i tak w kółko.
Zupełnie się wybiłam się z rytmu przez wakacje i ciężko mi się zmobilizować ponownie. Muszę się znowu kompleksowo zabrać do problemu czyli dieta, ćwiczenia oraz suplementy.

Co do tych ostatnich to dość sporo ich przetestowałam i to z całkiem różnym skutkiem. Nigdy nie brałam Cl Aqua Slim, polecanego przez Micrę, wiec o rezulatach pisać nie będę, ale .... na mnie chrom działa fatalnie - dwukrotnie niemalże całkiem WYŁYSIAŁAM!!!! Bardzo dużo czasu i pieniędzy (na lekarzy i lekarstwa) mnie to kosztowało, nie wspominając już o strachu i niepewności czy uda się naprawić wyrządzoną szkodę. Dodam tylko że nigdy nie przekroczyłam dawki zalecanej przez producenta.
Z czystym sumieniem mogę polecić l-karnitynę - działa ok i brak efektów ubocznych.
Rossi, motywujmy się na wzajem - ja też zaczynam od poniedziałku tak na serio!!! Dziś ćwiczyłam nogi + rozciąganie (30 min) i jutro będzie to samo - tak by rozruszać zastane mięśnie. Czekam na meldunek

Buziaczki dla wszystkich forumowiczek
kerra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 09:26   #1581
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Stepper II

Wczoraj: 40 minut stepperka
Dziś mam nadzieję, że także się zmobilizuję do ćwiczeń...
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:16   #1582
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez kerra Pokaż wiadomość
Rossi, czytając twoje posty to jakbym widziala siebie!!!! Ja też mam ogromne problemy z motywacją - najchętniej bym jadła jakieś smakołyki i trzymała się z dala od ćwiczeń (.......)
Rossi, motywujmy się na wzajem - ja też zaczynam od poniedziałku tak na serio!!! Dziś ćwiczyłam nogi + rozciąganie (30 min) i jutro będzie to samo - tak by rozruszać zastane mięśnie. Czekam na meldunek
Nooo kochana cieszę sie, że dołączasz. Jutro zaczynamy
Czytałam o tym chromie ale to co piszesz to naprawde straszne, dobrze, że z tego wyszłaś cała i zdrowa; bardzo rzadko dziewczyny narzekały na wypadanie włosów ale jednak... W Linei jest L-karnityna, zielona herbata, ocet jabłkowy i ... chrom! a kupiłam dwie paczki :/ na szczęscie jest 1/4 tego co w tabletce z samym chromem.

Jutro rano wskakuję na wagę, musze sie pomierzyć i będę co tydzień spisywała moje wyniki /mam nadzieje/
Dziś jeszcze sie pokusiłam obiadek u rodziców i koniec siesty.
Kerraco oprócz stepperowania będziesz ćwiczyć? Jakie ćwiczenia na rozciaganie robisz - bo 30 min to długo.
Rozciągać sie powinno przed czy po stepperze?
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:16   #1583
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Stepper II

Jak skończy mi się okres, kupuję stepper.
Wizażanki, jak kupić dobry? Nie chcę się naciąć \Lepiej kupić w sklepie sportowym czy na Allegro?
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:27   #1584
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Jak skończy mi się okres, kupuję stepper.
Wizażanki, jak kupić dobry? Nie chcę się naciąć \Lepiej kupić w sklepie sportowym czy na Allegro?
To zależy czy ma dla Ciebie znaczenie wysokość wydatku na all na pewno są tańsze niż w sklepach sportowych choć pewnie i tam są różne promocje itp. W każdym razie ja kupiłam na Allegro.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:27   #1585
kerra
Raczkowanie
 
Avatar kerra
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 95
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Nooo kochana cieszę sie, że dołączasz. Jutro zaczynamy
Czytałam o tym chromie ale to co piszesz to naprawde straszne, dobrze, że z tego wyszłaś cała i zdrowa; bardzo rzadko dziewczyny narzekały na wypadanie włosów ale jednak... W Linei jest L-karnityna, zielona herbata, ocet jabłkowy i ... chrom! a kupiłam dwie paczki :/ na szczęscie jest 1/4 tego co w tabletce z samym chromem.

Jutro rano wskakuję na wagę, musze sie pomierzyć i będę co tydzień spisywała moje wyniki /mam nadzieje/
Dziś jeszcze sie pokusiłam obiadek u rodziców i koniec siesty.
Kerraco oprócz stepperowania będziesz ćwiczyć? Jakie ćwiczenia na rozciaganie robisz - bo 30 min to długo.
Rozciągać sie powinno przed czy po stepperze?
Wyszłam cało, ale już nigdy chromu nie wezmę do ust!!! Wiem, że nie na wszystkich tak on działa, ale ja się sparzyłam i teraz wybieram tylko tylko takie suple, które go nie zawierają.
Jeśli chodzi o zapisywanie wagi i pomiarów - to najlepszy motywator jaki znam Nic tak nie cieszy, jak widok zrzuconych kilogramów lub centymetrów Dobrze jest też notować co sie je, bo to pomaga kontrolować kalorie oraz "poprawność" diety. Mam tu na myśli ilość białka, tłuszczy i węgli.

Przyznam szczerze, że nie wiem czy powinno się rozciągać przed czy po stepperze czy też i przed i po - nie wiem i każdy wydaje sie mieć swoją własną opinię

Ja zwykle pierwsze 5 minut steppera robię wolno, by rozgrzać i rozruszać mieśnie a później już bardziej energetycznie. Jeśli chodzi o rozciąganie to ja głównie ćwiczę mieszankę pilates'a i callanatics' u i zawsze po ćwiczeniach areobowych, bo wychodzę z założenia, że do rozciągania mieśnie powinny być rozgrzane, by uniknąć kontuzji.

Byłam dziś na siłce i zaliczyłam 30 min orbitreka oraz ćwiczenia na barki, biceps i klatke piersiową. Justro pewnie nie będę mogła podnieść rąk
kerra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:48   #1586
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Stepper II

45 minut zaliczone!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:04   #1587
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Stepper II

hej dziewczynki, moge sie przylaczyc?
pozyczylam wlasnie od cioci stepper zeby wyprobowac... wczoraj zrobilam tak malutko bo tylko 200 powtorzen, dzis cwiczylam pol h czyli w sumie 1000 powtorzen.

Chcialam zapytac, jak wg was najlepiej cwiczyc, zeby byly efekty?

pozdrawiam i mam nadzieje ze mnie do siebie przyjmiecie buzka
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:44   #1588
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Stepper II

Wczoraj malutko bo zaledwie 30 minut stepperka
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:56   #1589
kerra
Raczkowanie
 
Avatar kerra
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 95
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, moge sie przylaczyc?
pozyczylam wlasnie od cioci stepper zeby wyprobowac... wczoraj zrobilam tak malutko bo tylko 200 powtorzen, dzis cwiczylam pol h czyli w sumie 1000 powtorzen.

Chcialam zapytac, jak wg was najlepiej cwiczyc, zeby byly efekty?

pozdrawiam i mam nadzieje ze mnie do siebie przyjmiecie buzka

Witaj w naszych skromnych progach

Błagam poczytaj choć odrobinę ten wątek, bo kwestie jak ćwiczyć by byly efekty i kiedy widoczne są pierwsze efekty wałkowane byly milion razy!!! Każde inne pytania będą mile widziane i jestem pewna, że dziwczyny chętnie na nie odpowiedzą.

Tigreska, Katka_19 dzięki za meldunki Miło widzieć, że ktoś regularnie ćwiczy

Miłego dnia x x x

Edytowane przez kerra
Czas edycji: 2009-08-31 o 13:00
kerra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:39   #1590
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Stepper II

Ja od ponad tygodnia steppuje prawie codziennie po 40-50 min. To już kolejne podejście do steppera Tym razem opracowalam nową technikę - steppuje przy stole na którym trzymam ręcę, nogi uginam w kolanach i odchylam się do tyłu trzymając się stołu. Staram się odciążac kolana bo po ostatniej przygodzie ze stepperem po jakimś czasie mnie bolały - ruszam biodrami, nogi ugięte, kolana nie wykonują ruchu. W ten sposób pupa super pracuje - mam mega zakwasy w tyłku
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 14:30:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.