NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 09:03   #31
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

jeśli to LO jest w tym samym mieście a nawet budynku co twoje gim, to pewnie wiele osób z twojej starej szkoły, może nawet klasy, będzie w tym samym liceum nie będziesz tam więc całkiem sama
w dodatku osoby, które faktycznie nie będą nikogo tam znać będą bardziej chętne do nawiązania znajomości i łatwiej to wszystko pójdzie
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:11   #32
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

To w liceum jest jeszcze kocenie
Ja rok temu przyszłam do liceum i nawet nikt nie śmiał powiedzieć "kot" czy coś w tym stylu a powiem ci że byłam w podobnej sytuacji co ty . Moje liceum od gimnazjum jest oddzielone tylko schodami.Idzie się po schodach (5schodków) i jest liceum.I nie masz się czego bać bo to ty chodziłaś do gimnazjum obok,to ty jesteś mieszkanką tego miasta i dlaczego mialabyś się bać swojego liceum -jak tak to sobie tłumaczyłam
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:18   #33
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

Naprawdę nie masz o co się martwić . Rozumiem, że możesz być lekko zestresowana, nowa szkola, nowe towarzystwo, nowi nauczyciele. Bądź sobą, a reszta sama przyjdzie . Powodzenia.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:24   #34
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

I pamiętaj: pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a w LO szczególnie pierwszy tydzień, więc daj się poznać z dobrej strony i od początku gadaj z ludźmi z klasy.
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 10:54   #35
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

Dziewczyno, w liceum nie ma kocenia. ;>
Są tylko zawody organizowane przez szkołę, żeby `ochrzcić` nowych. ;>
Indywidualne osoby się tym nie zajmują, a jeśli nawet, to miałyby pogadankę u dyrektora.
W liceum naprawdę można poznać wspaniałych ludzi.
Poznałam dwie świetne dziewczyny dzięki temu i mnóstwo innych znajomych.
Tam to dopiero rozkwita życie towarzyskie.
A nauka?
Spokojnie sobie poradzisz.
Ja po prostu odrabiam wszystko na bieżąco, nie robię zaległości, uczę się po przyjściu ze szkoły, a później mogę sobie wyjść, gdzie chcę.
Nie ma czegoś takiego jak uczenie się całą noc, żeby chociaż 2 mieć. ;>
Liceum jest dla normalnych ludzi.
Do liceum nie przychodzą magistrzy i doktorzy, da się skończyć. (;
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:19   #36
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

ja bym sie baaardzo cieszyla,gdybym miala lo w tym samym budynku co gim
a tak?
od wtorku dojezdzam 40 km do szkoly i mieszkam w bursie.
do domu wracam tylko na weekendy.
czyli dochodzi nie tylko zaklimatyzowanie sie w nowej szkole,ale takze tam,gdzie bede mieszkac.
w liceum nie ma kocenia,jesli cokolwiek jest to wyjazdy integracyjne i zabawy I klas z wychowawcami.
i bardzo dobrze,bo po tym co zrobili mi w gimnazjum,pewnie w ogole bym nie poszla.
mam konto na nk,piszemy na forum z ludzmi z nowej klasy,z jedna dziewczyna sie spotkalam i juz mam super kolezanke do lawki,zawsze razniej
pamietaj,ze osob lekko przestraszonych jak Ty,w pierwszym dniu i dalej,jest naprawde mase kazdy ma prawo czuc sie zagubiony,wiec nie bedziesz sama
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:40   #37
Eowin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

Aż mi się teraz przypomniało, jak to było gdy ja szłam do 1 klasy LO dwa lata temu.
Miałam podobne odczucia - co będzie jeśli nie znajdę sobie koleżanki, jeśli nauczyciele będą straszni (te wszystkie zapierające dech w piersiach historie o edukacji w liceum!), a co dopiero jak będzie to paskudne KOCENIE!
I co? I nic
Okazało się,że wszyscy, którzy wybierają się do liceum są w podobnej sytuacji i obawiają się podobnych rzeczy. Wówczas są bardzo otwarci, chętni do nawiązywania nowych przyjaźni Nauczyciele - nie bardzo różnili się od tych z gimnazjum,może i mieli trochę wyższe wymagania z czym trudno się na początku uporać,ale potem, kiedy już wtopi się w wir nauki () w liceum można spokojnie zdobywać oceny takie jak 4,lub 5 A co do kocenia - może raz usłyszałam ,,Kici, kici''? A teraz już pisząc z perspektywy przyszłej maturzystki (od wtorku oficjalnie nią będę ) uważam,że kocenie w formie dokuczania, czy gadania ,,kici,kici'' w ogóle mnie nie bawi (takie też było gdy szłam do gimnazjum). Za to jeśli w szkole zorganizują wam coś w stylu ,,Dnia kota'' to traktujcie to jak dobrą zabawą i miłe przyjęcie w szeregi licealistów.
Tak więc - głowa do góry, bądź pewna siebie i pokaż wszystkim najlepsze strony swego charakteru to na pewno zdobędziesz wielu nowych przyjaciół (a sprawę tu ułatwia ci to,że twoje liceum jest w tym samym budynku co twoje byłe gimnazjum. Ja chodziłam do zerówki, szkoły podstawowej i gimnazjum - do jednego budynku, aż tu nagle musiałam do LO dojeżdżać kawałek drogi )
Naprawdę, nie ma się czym martwić i pomyśl,że wiele osób takich ja ty również się stresuje, a zapewne potem okaże się ,że zupełnie niepotrzebnie


Uff,ale się rozpisałam
Eowin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 11:44   #38
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

wszystkie mówicie że nie ma kocenia w lo ,a np. u mnie było i to ostre szczególnie nie lubiane osoby miały źle np.dla jednej dziewczyny wymyły twarz gąbką ;/ ale nie chcę straszyć autorki wątku ;p
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:00   #39
Eowin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

Cytat:
Napisane przez roxaneczka Pokaż wiadomość
wszystkie mówicie że nie ma kocenia w lo ,a np. u mnie było i to ostre szczególnie nie lubiane osoby miały źle np.dla jednej dziewczyny wymyły twarz gąbką ;/ ale nie chcę straszyć autorki wątku ;p
Hmm, wymycie twarzy gąbką?
Nawet nie wiedziałam, że to element kocenia - dla mnie to już bardziej coś w stylu mobbingu psychicznego i lekkiej przemocy, kiedy ktoś na siłę robi takie rzeczy Mnie się kocenie (z gimnazjum) kojarzyło bardziej z zasłyszanym ,,kici, kici'', lub mierzeniem korytarza zapałką. Zdarzały się też przypadki,że robili tzw. ,,szuwarki'',czy wsadzania siłą głowy do sedesu i spuszczania wówczas wody. Dziwi mnie,że byli u mnie w gimnazjum ludzie (nie tylko u mnie), których to bawiło,bo wg. mnie jest to kompletnie ,,niefajne''
Eowin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:08   #40
martuska8000
esplori
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 17
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

ja nie słyszałam o koceniu w moim LO, była tylko wycieczka tzw "otrzęsiny" na która nas zabierała rok starsza klasa, podzielili nas w grupy, dali zadania, pomalowali, zciorali, ale wszystko było kulturalne i z humorkiem byliśmy ostatnim rokiem który mial otrzęsiny, ale szczerze? nie żałuje. poznałam dzięki temu starszą klase, zintegorwałam się z moją. Jesli nawet bedizesz miała "kocówę" to musisz podejsc do tego z humorem-robic sobie z tego takie same jaja jak oni. Chyba ze wg ciebie jest to bardzo obraźliwe lub sprawia ci ból- wtedy zgłos sie do kogos.
pierwsze dni zawsze są cięzkie- bo nowi ludzie.
kolejne sa ciezsze- bo trzeba sie uczyc.!

powodzenia.
__________________

martuska8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:41   #41
levana
Raczkowanie
 
Avatar levana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

bedzie dobrze wiadomo, każdy się boi nowej szkoły, ale sama zobaczysz, że potem będzie super u mnie nie kocili, chociaż byłam na to nastawiona xD
levana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 17:47   #42
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

prawie każdy to przeżywa, ale potem tylko sobie mówi 'i po co mi był ten stres?' . liceum to podobno najpiękniejsze lata życia człowieka, u mnie jak na razie to się sprawdza. wiadomo, na początku będziecie patrzeć wszyscy na siebie jak na ufo, ale później to minie!
co do kocenia - u mnie w Lo czegos takiego nie bylo.
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:49   #43
sunshi93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

dzieki wielkie! Caly czas jestem zdziwiona,ze jestescie tak chetni wszyscy do pomocy. dziekuje.
sunshi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 00:09   #44
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

Widzisz? Ludzie w lo tez tacy będą
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 08:55   #45
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: NOWA Szkoła. :[ = nerwy! ?

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
Widzisz? Ludzie w lo tez tacy będą
oooo dokladnie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.