Co się stało? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 11:42   #1
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96

Co się stało? :(


Dziewczyny, siedzę i płaczę, na dodatek ta pogoda strasznie przygnębia

Przez internet poznałam chłopaka, cudownie nam się rozmawiało, ze zrozumieniem też było super, sam kilkaktornie mi to pisał, że rozmowa ze mną i moje poczucie humoru to u niego duży plus i zawsze miłe zakończenie dnia. W końcu doszło do spotkania, stosunkowo szybko bo po kilku dniach...moje obawy że w"realu" będzie inaczej były zbędne, było tak samo "magicznie", dlatego umówiliśmy się po raz kolejny. Nigdy nikt nie patrzył mi tak głeboko w oczy i satło się.. pocałunek, przytulenie...Później na gg pisałam, że może to za szybko się potoczyło ale doszliśmy do wniosku, że może i tak ale oboje tego chcieliśmy, od tego czasu pisaliśmy tak jak do tej pory, godzinami...W środę wstępnie umówiliśmy się na piątek, i tak też napisałam do niego wczoraj rano czy aby napewno jest aktualne to nasze spotkanie, on przeprosił i odpisał, że z powodu braku jakiegoś sygnału we czwartek myślał, że to tylko luźna sugestia i ma inne plany. Napisał to w bardzo oschły sposób. Wieczorem napisał na gg, czy jestem, ja pół żartem powiedziałam, że trochę zdenerwowałam sie za to spotkanie i wtedy zaczął ze mną tak dziwnie pisać, że źle się czuje, że idzie się położyć, na moje pytania co się stało życzył i dobrej nocy i radził się nie przejmować. W nocy napisał smsa, że przeprasza za swoje zachowanie, ale ma jakieś swoje problemy. Więc rano na gg piszę, czy mogę mu jakoś pomóc, co się stało. Teraz odczytałam odpowiedź: przepraszam, teraz to przemyślałem, wszystko potoczyło się za szybko, niech ci przestanie na mnie zależeć, nie szukam związku, napewno nie teraz chce mi się płakać, nie wiem co nagle się zmieniło, niemożliwe żeby ten pocałunek tak na niego wpłynął, coś się musiało stać ale nie mam pojęcia co, może cos z jego zdrowiem( ma problemy z sercem), nie mogę do niego pojechać bo nie wiem gdzie dokładnie mieszka, co mam zrobić w takiej sytuacji? co mam mu napisać?
Przepraszam że piszę tak chaotycznie, staram się opanowac ale mi na nim zależy
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:52   #2
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, siedzę i płaczę, na dodatek ta pogoda strasznie przygnębia

Przez internet poznałam chłopaka, cudownie nam się rozmawiało, ze zrozumieniem też było super, sam kilkaktornie mi to pisał, że rozmowa ze mną i moje poczucie humoru to u niego duży plus i zawsze miłe zakończenie dnia. W końcu doszło do spotkania, stosunkowo szybko bo po kilku dniach...moje obawy że w"realu" będzie inaczej były zbędne, było tak samo "magicznie", dlatego umówiliśmy się po raz kolejny. Nigdy nikt nie patrzył mi tak głeboko w oczy i satło się.. pocałunek, przytulenie...Później na gg pisałam, że może to za szybko się potoczyło ale doszliśmy do wniosku, że może i tak ale oboje tego chcieliśmy, od tego czasu pisaliśmy tak jak do tej pory, godzinami...W środę wstępnie umówiliśmy się na piątek, i tak też napisałam do niego wczoraj rano czy aby napewno jest aktualne to nasze spotkanie, on przeprosił i odpisał, że z powodu braku jakiegoś sygnału we czwartek myślał, że to tylko luźna sugestia i ma inne plany. Napisał to w bardzo oschły sposób. Wieczorem napisał na gg, czy jestem, ja pół żartem powiedziałam, że trochę zdenerwowałam sie za to spotkanie i wtedy zaczął ze mną tak dziwnie pisać, że źle się czuje, że idzie się położyć, na moje pytania co się stało życzył i dobrej nocy i radził się nie przejmować. W nocy napisał smsa, że przeprasza za swoje zachowanie, ale ma jakieś swoje problemy. Więc rano na gg piszę, czy mogę mu jakoś pomóc, co się stało. Teraz odczytałam odpowiedź: przepraszam, teraz to przemyślałem, wszystko potoczyło się za szybko, niech ci przestanie na mnie zależeć, nie szukam związku, napewno nie teraz chce mi się płakać, nie wiem co nagle się zmieniło, niemożliwe żeby ten pocałunek tak na niego wpłynął, coś się musiało stać ale nie mam pojęcia co, może cos z jego zdrowiem( ma problemy z sercem), nie mogę do niego pojechać bo nie wiem gdzie dokładnie mieszka, co mam zrobić w takiej sytuacji? co mam mu napisać?
Przepraszam że piszę tak chaotycznie, staram się opanowac ale mi na nim zależy
To była delikatna sugestia pt. "Wybacz, ale nic z tego nie będzie, nie jestem zainteresowany".
Nie zmusisz nikogo do miłości.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:53   #3
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Co się stało? :(

trudno powiedziec co się stało.SOrki,że spytam po ile macie lat?może rzeczywiście ma jakieś swoje problemy,któymi nie chce Ciebie obarczac,może w jego życiu są jeszcze niezakończone sprawy z inną kobietą,bądź też poprostu coś mu się odwidziało.Nie narzucaj się tylko czekaj na sygnał od niego.
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:54   #4
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Co się stało? :(

Pogadaj z nim na żywo, bo tak przez gadu albo smsy to ciężko się dogadać
Powodzenia życzę
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:54   #5
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
To była delikatna sugestia pt. "Wybacz, ale nic z tego nie będzie, nie jestem zainteresowany".
Nie zmusisz nikogo do miłości.
Ale dlaczego tak nagle, gdybym nie spodobała mu się na żywo nie pisałby ze mną już tak samo, a to stało się dopieor teraz, kiedy on mówi o jakichś problemach
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:56   #6
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, siedzę i płaczę, na dodatek ta pogoda strasznie przygnębia

Przez internet poznałam chłopaka, cudownie nam się rozmawiało, ze zrozumieniem też było super, sam kilkaktornie mi to pisał, że rozmowa ze mną i moje poczucie humoru to u niego duży plus i zawsze miłe zakończenie dnia. W końcu doszło do spotkania, stosunkowo szybko bo po kilku dniach...moje obawy że w"realu" będzie inaczej były zbędne, było tak samo "magicznie", dlatego umówiliśmy się po raz kolejny. Nigdy nikt nie patrzył mi tak głeboko w oczy i satło się.. pocałunek, przytulenie...Później na gg pisałam, że może to za szybko się potoczyło ale doszliśmy do wniosku, że może i tak ale oboje tego chcieliśmy, od tego czasu pisaliśmy tak jak do tej pory, godzinami...W środę wstępnie umówiliśmy się na piątek, i tak też napisałam do niego wczoraj rano czy aby napewno jest aktualne to nasze spotkanie, on przeprosił i odpisał, że z powodu braku jakiegoś sygnału we czwartek myślał, że to tylko luźna sugestia i ma inne plany. Napisał to w bardzo oschły sposób. Wieczorem napisał na gg, czy jestem, ja pół żartem powiedziałam, że trochę zdenerwowałam sie za to spotkanie i wtedy zaczął ze mną tak dziwnie pisać, że źle się czuje, że idzie się położyć, na moje pytania co się stało życzył i dobrej nocy i radził się nie przejmować. W nocy napisał smsa, że przeprasza za swoje zachowanie, ale ma jakieś swoje problemy. Więc rano na gg piszę, czy mogę mu jakoś pomóc, co się stało. Teraz odczytałam odpowiedź: przepraszam, teraz to przemyślałem, wszystko potoczyło się za szybko, niech ci przestanie na mnie zależeć, nie szukam związku, napewno nie teraz chce mi się płakać, nie wiem co nagle się zmieniło, niemożliwe żeby ten pocałunek tak na niego wpłynął, coś się musiało stać ale nie mam pojęcia co, może cos z jego zdrowiem( ma problemy z sercem), nie mogę do niego pojechać bo nie wiem gdzie dokładnie mieszka, co mam zrobić w takiej sytuacji? co mam mu napisać?
Przepraszam że piszę tak chaotycznie, staram się opanowac ale mi na nim zależy
Zostaw go w spokoju.Nie znasz go dlugo, nie zdazylas dobrze poznac (w realnym zyciu. Na internecie nie da sie nikogo blizej poznac). Nie zalezy mu na Tobie. Moze ma dziewczyne? Moze cos mu sie w Tobie nie podoba?
Odpusc sobie i znajdz kogos innego.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Ale dlaczego tak nagle, gdybym nie spodobała mu się na żywo nie pisałby ze mną już tak samo, a to stało się dopieor teraz, kiedy on mówi o jakichś problemach
Bo nie chcial Cie tak od razu urazic! Nie chcial zebys pomyslala ze to przez spotkanie.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:56   #7
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Co się stało? :(

hmmm cięzko coś doradzić. na pewno zachował się trochę nie tak jak powinien. ja bym się chyba nie narzucała ewentualnie napisała że mi zależy i żeby napisał chociaż o co chodzi ,że takie wyjaśnienie Tobie się po prostu należy. Na pewno jednak nie nalegałabym na nic bo przecież nie możesz zmusić go do niczego.no jego zachowanie jest conajmniej dziwne,
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 11:56   #8
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
trudno powiedziec co się stało.SOrki,że spytam po ile macie lat?może rzeczywiście ma jakieś swoje problemy,któymi nie chce Ciebie obarczac,może w jego życiu są jeszcze niezakończone sprawy z inną kobietą,bądź też poprostu coś mu się odwidziało.Nie narzucaj się tylko czekaj na sygnał od niego.
Ja mam 18 a on 19, jak na te lata to wydawało mi się że zaczyna sie tworzyć coś bardzo dojrzałego i pięknego a on tak z dnia na dzień pisze, że ma jakies problemu do których mnie nie chce mieszać.

Jak mam się z nim spotkać? nie wiem gdzie mieszka, na gg jest niedostępny a mojego telefonu pewnie nie odbierze
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:02   #9
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Ale dlaczego tak nagle, gdybym nie spodobała mu się na żywo nie pisałby ze mną już tak samo, a to stało się dopieor teraz, kiedy on mówi o jakichś problemach
Wydaje mi się, że gdyby chciał, żeby z waszej znajomości wynikło coś więcej, to starałby się o to, a nie mówił, że nie chce teraz związku. Skoro tak powiedział to musisz to uszanować, bo jak będziesz się narzucać to może odnieść skutek odwrotny od zamierzonego. Możesz z nim dalej utrzymywać znajomość, może kiedyś to rozkwitnie, ale nie ma sensu robić nic na siłę, kiedy druga strona wyraźnie daje sygnał, że nie jest w tym momencie zainteresowana.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:02   #10
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Ja mam 18 a on 19, jak na te lata to wydawało mi się że zaczyna sie tworzyć coś bardzo dojrzałego i pięknego a on tak z dnia na dzień pisze, że ma jakies problemu do których mnie nie chce mieszać.

Jak mam się z nim spotkać? nie wiem gdzie mieszka, na gg jest niedostępny a mojego telefonu pewnie nie odbierze
daj sobie spokój, po prostu inną ma na oku i tyle pozdrawiam
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:04   #11
Jadeit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 16
Dot.: Co się stało? :(

Oni tak mają niestety. Wiele z nas ma na koncie niewyjaśnione "zerwania".
Mozliwe wyjasnienia:
-odczucia co do wrażenia z pierwszego spotkania, mimo wszystko mogą się różnić(wiem, pocałował, ale to akurat u męzczyzn nie musi wiele oznaczać)
-było ok, ale jednak nie powinien sie z Tobą spotykać. choćby dlatego, ze ...ma dziewczynę, (wiadomo, to nieuczciwe, ale nie wyklucza takiej sytuacji)
-sama piszesz, ze krótko sie znacie, więc niestety mozesz pisac tylko o wrażeniu jakie na Tobie wyrwał, a jaki jest naprawdę..?
To Ty kilkakrotnie nawiązywałaś kontakt po tym spotkaniu. Moze zauważył, ze Ci zalezy. Nic w tym zlego. Jednak jemu tez powinno chyba zależeć, a tu oschle smsy, wymigiwanie sie od spotkania, oznajmianie, ze nie chce sie angazować. Jak nie zechce i tak go nie zmusisz. Teraz wydaje Ci się że to najgorsze co Cie spotkało, ale daj sobie czas.
Jadeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 12:07   #12
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Jadeit Pokaż wiadomość
Oni tak mają niestety. Wiele z nas ma na koncie niewyjaśnione "zerwania".
Mozliwe wyjasnienia:
-odczucia co do wrażenia z pierwszego spotkania, mimo wszystko mogą się różnić(wiem, pocałował, ale to akurat u męzczyzn nie musi wiele oznaczać)
-było ok, ale jednak nie powinien sie z Tobą spotykać. choćby dlatego, ze ...ma dziewczynę, (wiadomo, to nieuczciwe, ale nie wyklucza takiej sytuacji)
-sama piszesz, ze krótko sie znacie, więc niestety mozesz pisac tylko o wrażeniu jakie na Tobie wyrwał, a jaki jest naprawdę..?
To Ty kilkakrotnie nawiązywałaś kontakt po tym spotkaniu. Moze zauważył, ze Ci zalezy. Nic w tym zlego. Jednak jemu tez powinno chyba zależeć, a tu oschle smsy, wymigiwanie sie od spotkania, oznajmianie, ze nie chce sie angazować. Jak nie zechce i tak go nie zmusisz. Teraz wydaje Ci się że to najgorsze co Cie spotkało, ale daj sobie czas.
Ale chodzi o to, że te smsy nie były po 1 spotkaniu, spotkaliśmy się drugi raz i było wspaniale, potem pisaliśmy na gg jak przed spotkaniami, ale również smsy od niego były takie ciepłe, że chciało mi się zaczynać dzień. Ja myślę, że coś się musiało stać, bo o tej porze zawsze był na gg i wieczorem również, a niemożliwe jest żeby ukrywał się przede mną bo nie wydaje mi się żeby chciało mu się bawić w takie gierki
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:10   #13
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Wink Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Ale chodzi o to, że te smsy nie były po 1 spotkaniu, spotkaliśmy się drugi raz i było wspaniale, potem pisaliśmy na gg jak przed spotkaniami, ale również smsy od niego były takie ciepłe, że chciało mi się zaczynać dzień. Ja myślę, że coś się musiało stać, bo o tej porze zawsze był na gg i wieczorem również, a niemożliwe jest żeby ukrywał się przede mną bo nie wydaje mi się żeby chciało mu się bawić w takie gierki


skąd wiesz? nie znasz go dobrze nie wiesz czego można sie po nim spodziewac myslę ze ma inną, daj sobie spokój zapomnij o nim czym prędzej tak będzie lepiej dla Ciebie bo pozniej moze bardziej bolec, znajdziesz kogos innego
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:12   #14
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Jak mam się z nim spotkać? nie wiem gdzie mieszka, na gg jest niedostępny a mojego telefonu pewnie nie odbierze
Skoro wiesz, że nie odbierze telefonu od Ciebie, to o kogo Ty chcesz zabiegać? Wcale się facet nie ucieszy, jak Cię pod swoimi drzwiami zobaczy

A te nagłe problemy i choroby to mi na wymyślone wyglądają. Może chłopina liczył na cos więcej niż tylko buziak?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:18   #15
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: Co się stało? :(

Mozesz z nim porozmawiac, ale szczerze mowiac, nie wiem czy jest sens...
Nie znacie sie dlugo, to nie jest jakies silne uczucie i bedzie Ci latwiej o nim zapomniec... Skoro teraz tak postepuje- nie wyjasnia Ci dokladnie sprawy to skad wiesz, czy tak ze wszystkim by pozniej nie bylo?? Moim zdaniem chodzi o kogos innego... Nie przejmuj sie tak bardzo... bo nawet nie wiesz, czy on jest tego wart. Trzymaj sie ;*
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:21   #16
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96
Dot.: Co się stało? :(

Z tego co zdążyłam go poznać po tych naprawdę długich czasem całonocnych rozmowach wydawał mi się porządny, powiedział, że nigdy takie całowanie po kilku spotkaniach mu się nie zdarzyło ale, że tego nie żałuje
Jeśli kogoś ma, czy przestała ta nasz znajomość mu odpowiadać to ja chciałabym to usłyszeć prosto w oczy, bo takie wiadomości na gg gdzie nie czuje się emocji są nic nie warte. Ale nie wiem jak zorganizować to spotaknie, pod drzwiami napewno mu nie będę siedzieć bo to jeszvze nie był etap tzw. zapraszania się do domu, ale może napiszę mu, że chcę to wszystko wyjaśnić i usłyszeć jaieś wyjaśnienie z jego strony, a będę czekać tak i tam o tej godzinie, jeśli nie przyjdzie będzie jasne wszystko a jeśli przyjdzie to porozmawiamy w 4 oczy bo tak chyba będzie najlepiej, myślicie że to dobry pomysł?
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:22   #17
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Co się stało? :(

Wydaje mi się że chłopak w delikatny sposób chciał ci powiedzieć tym sms'em że nic ztego nie będzie.
Chłopak nie chce związku, może woli przelotne znajomości.
Zawsze możesz z nim porozmwiać,ale nie sądze żeby zmienił zdanie.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:26   #18
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Dot.: Co się stało? :(

myślę że to najgorszy pomysł jaki mogłaś wymyślec chłopak gdy widzi że sie narzucasz przestaje cie szanowac i jest tylko coraz gorzej
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:29   #19
Jadeit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 16
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
napiszę mu, że chcę to wszystko wyjaśnić i usłyszeć jaieś wyjaśnienie z jego strony, a będę czekać tak i tam o tej godzinie, jeśli nie przyjdzie będzie jasne wszystko a jeśli przyjdzie to porozmawiamy w 4 oczy bo tak chyba będzie najlepiej, myślicie że to dobry pomysł?
Tak, to bardzo dobry pomysł.

Z tą chorobą to mi się Magda M. przypomiała ;-)
Jadeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 12:34   #20
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez vena884 Pokaż wiadomość
myślę że to najgorszy pomysł jaki mogłaś wymyślec chłopak gdy widzi że sie narzucasz przestaje cie szanowac i jest tylko coraz gorzej
Ale ja nie potrafię tak przestać o tym myśleć, nawet nie znając powodu. Jeśli uważasz, że tak będzie źle to poradź co mam zrobić, tylko nie mów, że czekać bo tego nie zniosę

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Jadeit Pokaż wiadomość
Tak, to bardzo dobry pomysł.

Z tą chorobą to mi się Magda M. przypomiała ;-)
Nie wiem co byłoby lepsze, takie właśnie poinformowanie go że czekam w jakimś miejscu powiedzmy godzinę a po tym czasie idę, czy napisanie mu smsa z prośbą o spotkanie
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:36   #21
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Ja mam 18 a on 19, jak na te lata to wydawało mi się że zaczyna sie tworzyć coś bardzo dojrzałego i pięknego a on tak z dnia na dzień pisze, że ma jakies problemu do których mnie nie chce mieszać.

Jak mam się z nim spotkać? nie wiem gdzie mieszka, na gg jest niedostępny a mojego telefonu pewnie nie odbierze

JAk na te lata???!!!....mówisz jakbyście mieli 40tke na karku.....
Moja Droga jeszcze mało wiesz o facetach skoro tak mówisz......
Znam niejednego 30latka który zachowuje się jak 15latek:/
Pamiętaj że faceci dojrzewają trochę później ......niestety......
.....
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:40   #22
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
JAk na te lata???!!!....mówisz jakbyście mieli 40tke na karku.....
Moja Droga jeszcze mało wiesz o facetach skoro tak mówisz......
Znam niejednego 30latka który zachowuje się jak 15latek:/
Pamiętaj że faceci dojrzewają trochę później ......niestety......
.....
Jak na te lata, chodziło mi właśnie o to, że inni w jego wieku myślą o samochodach i jak by przespać się z jakąś panną bez zobowiązać, ale ja nie mam wątpliości że on jest inny
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:43   #23
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Co się stało? :(

Wg mnie on nie chce z Tobą rozmawiać, inaczej by sam o zaproponował. Po prostu chce zakończyć tą znajomość o czym Cię poinformował w smsie (być może bał się, że w cztery oczy będziesz nalegać na wyjaśnienia, przekonywać itp). Dlatego nie zdziwiłabym się gdyby wcale nie przyszedł na zaproponowane spotkanie. Radzę zapomnieć o nim, a przynajmniej wymyślać jakby go tu można zobaczyć.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:31   #24
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Co się stało? :(

Widzieliście się raptem dwa razy, a jak długo gadacie przez internet? Nie znasz go jeszcze i nie możesz z całą pewnością stwierdzić, że jest taki a taki. Ludzie po kilku latach dowiadują się szokujących rzeczy o swoi partnerze czasami, a co dopiero po 2 randkach. Jeśli jest chory, a zależy mu na Tobie to na pewno Ci o tym powie. Niestety mnie bardziej prawdopodobne wydaje się, że po tych 2 spotkaniach doszedł do wniosku, że to nie to.

Napisz do niego jeśli bardzo chcesz i niech wyjaśni co tak nagle się wydarzyło. Możliwe, że powiedział prawdę i nie chce się wiązać na stałe.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 14:01   #25
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Jak na te lata, chodziło mi właśnie o to, że inni w jego wieku myślą o samochodach i jak by przespać się z jakąś panną bez zobowiązać, ale ja nie mam wątpliości że on jest inny
no własnie on też może taki jest i liczył na coś więcej niż zwykły buziak.

znasz go na tyle dobrze,że nie masz watpliwości ? po jednym czy dwóch spotkaniach ?
chyba nie myślisz,że go POZNAŁAŚ przez internet ? tam się ludzi zapoznaje a nie poznaje !

odpuść. On nie jest zainetersowany i lepiej nie pisz, nie dzwoń bo wyjdziesz na desperatkę.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 14:24   #26
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Co się stało? :(

Kobieto, Oni (ci faceci) bardzo często tak robią, tu milutko, w życiu byś sie nie spodziewała że może Cie tak potraktować i bez zbędnych wyjaśnień lub takich że nie wiadomo o co konkretnie mu chodzi, poprostu znika. To taki ich znak, że nic z tego nie będzie! Tyle razy to przerabiałam, że naprawde mogę Ci powiedzieć odpuść sobie i czekaj/szukaj innego.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 14:55   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Ja mam 18 a on 19, jak na te lata to wydawało mi się że zaczyna sie tworzyć coś bardzo dojrzałego i pięknego a on tak z dnia na dzień pisze, że ma jakies problemu do których mnie nie chce mieszać.

Jak mam się z nim spotkać? nie wiem gdzie mieszka, na gg jest niedostępny a mojego telefonu pewnie nie odbierze
Trochę więcej dystansu do Internetu, gg i znajomości zawieranych w ten sposób. No właśnie - wydawało Ci się. Daj mu spokój, bo wyjdziesz na desperatkę, która nie rozumie subtelnych sugestii, że nic z tego nie będzie. Gdybyś mu się spodobała, to spotykałby się z Tobą. Ja myślę, że po prostu wyczuł, że masz ogromne parcie na szkło, a raczej na związanie się z kimś, a jemu nie o związek chodzi. I tyle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:27   #28
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Co się stało? :(

skąd ta pewność że od Ciebie nie odbierze? zadzwoń to się przekonasz.
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:36   #29
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Z tego co zdążyłam go poznać po tych naprawdę długich czasem całonocnych rozmowach wydawał mi się porządny, powiedział, że nigdy takie całowanie po kilku spotkaniach mu się nie zdarzyło ale, że tego nie żałuje
Jeśli kogoś ma, czy przestała ta nasz znajomość mu odpowiadać to ja chciałabym to usłyszeć prosto w oczy, bo takie wiadomości na gg gdzie nie czuje się emocji są nic nie warte. Ale nie wiem jak zorganizować to spotaknie, pod drzwiami napewno mu nie będę siedzieć bo to jeszvze nie był etap tzw. zapraszania się do domu, ale może napiszę mu, że chcę to wszystko wyjaśnić i usłyszeć jaieś wyjaśnienie z jego strony, a będę czekać tak i tam o tej godzinie, jeśli nie przyjdzie będzie jasne wszystko a jeśli przyjdzie to porozmawiamy w 4 oczy bo tak chyba będzie najlepiej, myślicie że to dobry pomysł?

Kochanie...chyba nie miałaś wielu związków, co? Albo nie znasz ludzi. Przeczytaj uważnie.

Byłam z chłopakiem dwa lata, dwa. Myślałam, że go świetnie znam i to ten jedyny. Po 1,8 roku okazało się, że ten jedyny, to ktoś zupełnie inny. Miał maskę ze złota, bo się we mnie zakochał, ale po tak długim czasie ujawniło się jego prawdziwe oblicze - zupełnie inny człowiek. Myślałam, że się zmienił. Ale nie - on powrócił do pierwotnego stanu sprzed naszej znajomości. Zawsze był mi uległy, nawet głos miał inny! Potem każde moje słowo odbierał jako atak i krzyczał na mnie.

A Ty mówisz o kilku przegadanych nocach? (przepraszam)

Czy Ty zdajesz sobie sprawę, jakie ludzie głupoty opowiadają? Nigdy nie spotkałaś się z bajkomówcą? Nikt Cię nigdy nie oszukał? Tak święcie wierzysz, że on mówi prawdę i że tak Ci na nim zależy...

Boże, kolejna, która kocha po kilku dniach

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Ale ja nie potrafię tak przestać o tym myśleć, nawet nie znając powodu. Jeśli uważasz, że tak będzie źle to poradź co mam zrobić, tylko nie mów, że czekać bo tego nie zniosę

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------


Nie wiem co byłoby lepsze, takie właśnie poinformowanie go że czekam w jakimś miejscu powiedzmy godzinę a po tym czasie idę, czy napisanie mu smsa z prośbą o spotkanie

Nie pisz! Nie dzwoń! Błagam, pomóż Polsce! Podnieś średnią kobiet z klasą, które się szanują...
__________________
You don't know how strong you are until being strong is the only choice you have
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:40   #30
Natalie Torn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 62
Dot.: Co się stało? :(

Cytat:
Napisane przez suziieee Pokaż wiadomość
Czy Ty zdajesz sobie sprawę, jakie ludzie głupoty opowiadają? Nigdy nie spotkałaś się z bajkomówcą? Nikt Cię nigdy nie oszukał? Tak święcie wierzysz, że on mówi prawdę i że tak Ci na nim zależy...

Nie pisz! Nie dzwoń! Błagam, pomóż Polsce! Podnieś średnią kobiet z klasą, które się szanują...
zyczę Ci zawsze takiego podejścia.
Niestety właśnie bajkopisarze ranią głęboko, bo trafiają we właśnie tą strunę, w którą nam sie marzy
i potem trudno jest sie połapać, że najprostrza odpowiedź to ta prawdziwa.
__________________
enough
Natalie Torn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.