Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 07:15   #661
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Wink Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

super dziekuje wam dziewczynki za odpowiedz, co ja bym bez was zrobila
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:07   #662
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie dziewczyny, chcę wkrótce złożyć swoje drugie zamówienie w biochemii urody, waham się strasznie co chwila coś dokładam i odkładam. Podkreślone rzeczy są te, o których chciałabym dostać jeszcze opinie

Hydrolat lawendowy - 130 ml miała któraś? jak z zapachem i działaniem?
Maseczka morska z perłami - 50 ml
Olej MONOI - 50 ml
Olej z owoców rokitnika - 15 ml
Pudełko na puder sypki - 7 g
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml
Puder perłowy - 15 ml
Serum antyok.Amla-C15E - 42ml (+ Komp.silikonowy)
Serum-olejek na blizny - 35 ml
nie wiem które lepsze dla mnie. Waham się też pomiędzy serum herbacianym. Oprócz tego używam serum lemon na noc. Więc poszukuję czegoś bardziej na dzień, bądź do stosowania na zmianę.
Żel hialuronowy 1% - 100 ml

Moja cera: jasna cera, raczej gładka, brak trądziku, pajączków, jedynie pojedyńcze wypryski przeważnie po kilka od czasu do czasu, nieco rozszerzone pory. Cera mieszana z tendencją do przesuszania.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:48   #663
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No i już trzecie zamówienie z BU
Tym razem puder perłowy, olej z kocanki i róży, olej Monoi Fran. żel podwójny i jak zwykle ekspres wysyłka. Zamówione 26, a 28 przed południem już u mnie w domu.
Poniuchałam olej kocankowy. Pachnie podobnie do hydrolatu, ale faktycznie delikatniej. Hydrolatu pozbyłam się właśnie ze względu na ten okropny odór, a o dziwo zapach olejku nawet mi się spodobał
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:04   #664
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja sie teraz strasznie waham czy zamawiac kolejne serum flavo z BU, czy lepiej zabrac sie za krecenie własnego serum z kwasu askorbinowego w proszku... Niestety jest on trudno dostepny
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:03   #665
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
A ja sie teraz strasznie waham czy zamawiac kolejne serum flavo z BU, czy lepiej zabrac sie za krecenie własnego serum z kwasu askorbinowego w proszku... Niestety jest on trudno dostepny
Ja zawsze kupuję w Mazidłach i nie miałam problemu z dostępnością
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 18:59   #666
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja mam pytanie, jak stosujecie olej z rokitnika? Ja usiłowałam położyć go na twarz z żelem hialuronowym, ale moja skóra przybrała kolor wściekle pomarańczowy. Może to przez to, że jestem bladolica, ale ten kolor był naprawdę strasznie intensywny, a wcale nie dałam go dużo. Musiałam niestety zmyć.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:07   #667
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, jak stosujecie olej z rokitnika? Ja usiłowałam położyć go na twarz z żelem hialuronowym, ale moja skóra przybrała kolor wściekle pomarańczowy. Może to przez to, że jestem bladolica, ale ten kolor był naprawdę strasznie intensywny, a wcale nie dałam go dużo. Musiałam niestety zmyć.
Ja dodaję zaledwie kropelkę do zelu hialuronowego i innego oleju I tylko wieczorem
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 19:40   #668
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, chcę wkrótce złożyć swoje drugie zamówienie w biochemii urody, waham się strasznie co chwila coś dokładam i odkładam. Podkreślone rzeczy są te, o których chciałabym dostać jeszcze opinie

Hydrolat lawendowy - 130 ml miała któraś? jak z zapachem i działaniem?
Maseczka morska z perłami - 50 ml
Olej MONOI - 50 ml
Olej z owoców rokitnika - 15 ml
Pudełko na puder sypki - 7 g
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml
Puder perłowy - 15 ml
Serum antyok.Amla-C15E - 42ml (+ Komp.silikonowy)
Serum-olejek na blizny - 35 ml
nie wiem które lepsze dla mnie. Waham się też pomiędzy serum herbacianym. Oprócz tego używam serum lemon na noc. Więc poszukuję czegoś bardziej na dzień, bądź do stosowania na zmianę.
Żel hialuronowy 1% - 100 ml

Moja cera: jasna cera, raczej gładka, brak trądziku, pajączków, jedynie pojedyńcze wypryski przeważnie po kilka od czasu do czasu, nieco rozszerzone pory. Cera mieszana z tendencją do przesuszania.
co do Twoich wątpliwości, to mogę się jedynie wypowiedzieć nt. serum amla. stosuję je na dekold, bo twarz jakoś go nie polubiła, nie wiem czemu. ja chyba mam jakieś uprzedzenia do glikoli wszędzie, gdzie jest jakiś glikol, to nie przypada mi do gustu dany produkt. jak zobaczyłam, ile tego jest w serum, to chyba z góry byłam uprzedzona i po kilku razach na twarzy zrezygnowałam, więc dostało się dekoldowi. tu o dziwo sprawdza się bardzo dobrze
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 11:08   #669
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej Ja chcę zamówić sobie puder bambusowy z jedwabiem,podobno rewelacja, ostatnio byłam u dermatologa i kazał odstawić wszystkie fluidy podkłady bo ponoć zapychają. Mam sporo wyprysków i czerwonych plam po wyciskaniu. To będzie mój pierwszy zakup na BU w związku z tym mam do was pytanie czy to serum będzie dobre na moje problemy z cerą? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html
Miała je może któraś z was? A jeśli nie to , to co możecie doradzić?
Z góry przepraszam, jeśli gdzieś w wątku jest odpowiedz na moje pytanie wątek taki długi a ja kompletnie nie mam czasu na przebijanie się przez tysiące stron.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 11:26   #670
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam do Was parę pytań bo czytam i czytam i juz sama nie wiem co wybrac i co kupic, moze najpierw opisze jak amm skore i na czym mi zalezy:

Skora: troche przebarwien po sloncu i wypryskach, nadal jakie wypryski wyskakuja, raczej bez pudru nie wyjde bo kolor jest niejednolity, swiece sie non stop

Zalezy mi na: zeby bylo kolor jednolity, nie bylo niespodzianek, nawilzona skora i zeby sie tak nie swiecila...:
((

chciałabym cos co moglbym uzywac na suche i troche ciemniejsze łokcie oraz na ramiona bo tam mam zapalenie okolomieszkowe skory

a ten puder bambusowy, czytalam ze rozjasnia skora prawda?? ja niestety NIE LUBIE byc blada wiec to chyba nie dla mnie

BEDE BARDZO WDZIECZNA WAM ZA POMOC CO KUPIC.....I opis krotki co po czym uzywac
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 12:01   #671
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zestaw - Tonik z kwasem PHA 6%
Zestaw - Tonik różano-mleczny AHA 8%
czy ktorys z tych tonikow nadaje się do nakladania rano, przed wyjściem do szkoly?
Po toniku stosowalabym olejek na blizny plus HA 1%
filtry niekoniecznie

Wogole, czym się te toniki różnią?? Bo dzialanie takie same...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-29 o 12:03
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 12:19   #672
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja dodaję zaledwie kropelkę do zelu hialuronowego i innego oleju I tylko wieczorem
Dzięki, spróbuję może jeszcze bardziej rozcieńczać.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Zestaw - Tonik z kwasem PHA 6%
Zestaw - Tonik różano-mleczny AHA 8%
czy ktorys z tych tonikow nadaje się do nakladania rano, przed wyjściem do szkoly?
Po toniku stosowalabym olejek na blizny plus HA 1%
filtry niekoniecznie

Wogole, czym się te toniki różnią?? Bo dzialanie takie same...
Bez filtrów to ja bym nie używała na dzień żadnego, a na sto procent tego z AHA, bo ten kwas jest bardzo fotouczulający. PHA niby nie uwrażliwia na słońce, ale wolę dmuchać na zimne.
Toniki różnią się znacznie. Ten z PHA jest bardzo delikatny, nie wysusza, ani nie podrażnia zbytnio, ale też działanie (na mnie) jest nikłe. AHA jest zdecydowanie mocniejszy, mnie wysuszał i mogłam go używać góra dwa razy w tygodniu bo podrażniał, ale za to trochę rozjaśnił przebarwienia. Na ewentualne niespodzianki pewnie lepszy niż PHA.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:06   #673
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

W końcu złożyłam drugie zamówienie, miałam sporo rozterek, ale wybrałam najpotrzebniejsze rzeczy, już nie mogę się doczekać kiedy wszystko dostanę i wymieszam
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:34   #674
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Zestaw - Tonik z kwasem PHA 6%
Zestaw - Tonik różano-mleczny AHA 8%
czy ktorys z tych tonikow nadaje się do nakladania rano, przed wyjściem do szkoly?
Po toniku stosowalabym olejek na blizny plus HA 1%
filtry niekoniecznie

Wogole, czym się te toniki różnią?? Bo dzialanie takie same...
różnią się 'mocą' złuszczania. AHA jest silniejszy. toników z kwasami, czy to PHA czy już AHA i BHA używa się raczej wieczorem, ze względu na mogące pojawić się po ich zastosowaniu zaczerwienienie skóry(ja po PHA mam buraka przez ok godzinę) i podrażnienie.
w trakcie stosowania i ok miesiąc po odstawieniu kwasów AHA i BHA BEZWZGLĘDNIE należy chronić skórę przed słońcem! inaczej możesz nabawić się przebarwień PHA nie złuszcza skóry tak mocno jak AHA i BHA, ma też działanie bardziej nawilżające.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 19:09   #675
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ahaa
to myslalam że ten PHA przynajmniej nie bedzie podraznial

ja chce odstawic filtry teraz jak pojde do szkoly bo jak o 5 rano sie pomaluje to juz wole nie myslec jak bede wygladala o 17 kiedy bede wracala do domu - filtry powoduja splywanie ze mnie makijazu, a czesto jeszcze nie wracam do domu odrazu po szkole

na stronce jest napisane, że mozna stosowac PHA raz z tygodniu na noc. Czy to wogole mialoby jakis sens?
Dodam, że normalnie na noc stosuje retoidy i tlenek benzoidu więc raczej moja skora lagodnego dzialania nie zauwazy, ale przydaloby jej sie raz z tygodniu takie nawilzenie, np tym kwasem PHA
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 09:45   #676
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ahaa
to myslalam że ten PHA przynajmniej nie bedzie podraznial

ja chce odstawic filtry teraz jak pojde do szkoly bo jak o 5 rano sie pomaluje to juz wole nie myslec jak bede wygladala o 17 kiedy bede wracala do domu - filtry powoduja splywanie ze mnie makijazu, a czesto jeszcze nie wracam do domu odrazu po szkole

na stronce jest napisane, że mozna stosowac PHA raz z tygodniu na noc. Czy to wogole mialoby jakis sens?
Dodam, że normalnie na noc stosuje retoidy i tlenek benzoidu więc raczej moja skora lagodnego dzialania nie zauwazy, ale przydaloby jej sie raz z tygodniu takie nawilzenie, np tym kwasem PHA
ja stosuję tonik PHA 2x w tygodniu(mam atopową, suchą skórę) , ale moja siostra, która nie lubi się filtrować, smaruje się nim co drugi dzień i nic jej nie podrażnia; ten tonik złuszcza dość słabo w porównaniu np z 10% AHA/BHA, więc zimą chce go zmienić właśnie na ten drugi (ma cerę tłustą i jest w trakcie terapii antytrądzikowej antybiotykiem) bo odradziłam jej stosowanie go teraz, latem (ona smaruje się na dzień tylko kremem Avene Hydrance Optimale spf 20 a wg mnie to za niski filtr przy kwasach). jak już napisałam - dla mnie moc złuszczania 6% PHA jest duża, bo mam cienką skórę, ale dla osób o grubszej, mniej podatnej na podrażnienie cerze (np moja siostra) on może być za słaby, jednak nadal będzie miał działanie nawilżające.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:19   #677
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

jeśli już rozmawiamy o kwasach to ma takie pytanko
zamówiłam niedawno 2toniki, jeden PHA6% a drugi mocniejszy BHA2%
i mogę je stosować na przemian?
znaczy ten BHA chciałam tylko miejscowo i np. jakbym posmarowała czesc policzka PHA a czesc BHA to moze tak być?
i jeszcze powiedzmy ze chce pozbyc sie takiego wiekszego przebarwienia no czole to moge tylko tam pałeczką nałozyc ten BHA? czy to ma wogóle sens tak punktowo?

aha i jeszcze w tym zestawie z tonikiem BHA jest ta pipetka do odmierzania alkoholu, tylko ja zabardzo nie wiem jak sie nią posługiwać

Edytowane przez samotna w sieciiiiiii
Czas edycji: 2009-08-30 o 12:24
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:11   #678
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
jeśli już rozmawiamy o kwasach to ma takie pytanko
zamówiłam niedawno 2toniki, jeden PHA6% a drugi mocniejszy BHA2%
i mogę je stosować na przemian?
znaczy ten BHA chciałam tylko miejscowo i np. jakbym posmarowała czesc policzka PHA a czesc BHA to moze tak być?
i jeszcze powiedzmy ze chce pozbyc sie takiego wiekszego przebarwienia no czole to moge tylko tam pałeczką nałozyc ten BHA? czy to ma wogóle sens tak punktowo?

aha i jeszcze w tym zestawie z tonikiem BHA jest ta pipetka do odmierzania alkoholu, tylko ja zabardzo nie wiem jak sie nią posługiwać

jak naciskasz na nakretke i potem ja zwalniasz to plyn się nabiera do pipetki. Potem ją oprozniasz poprostu naciskajac na nakretke.


loss_lauri - dzieki za odpowiedz. Dalej nie wiem co robic, trudno mi dostawic cos do pielegnacji kiedy na kazna noc nakladam epiduo, a zadnych kwasow na dzien nie mozna uzywac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:55   #679
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny pomóżcie! Od dawna czytam ten wątek, ale cały czas nie mogę się zdecydować co zamówić. Chciałam wybrać jakieś masło,olejek, hydrolat ale nie wiem jaki Wybór jest przeogromny no i nie mogę się zdecydowac. Mam cerę bardzo suchą, alergiczną, atopową i naczynkową. Najbardziej zależałoby mi na nawilżeniu, natłuszczeniu i łagodnym oczyszczeniu. Jeśli któraś z was ma podobny profil cery mogłaby mi coś polecić?

Aha i zastanawiam się nad żelem hialuronowym. Wiem że to pewnie głupie pytanie, ale czy 23 lata to nie za wcześnie na jego używanie?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 14:14   #680
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Od dawna czytam ten wątek, ale cały czas nie mogę się zdecydować co zamówić. Chciałam wybrać jakieś masło,olejek, hydrolat ale nie wiem jaki Wybór jest przeogromny no i nie mogę się zdecydowac. Mam cerę bardzo suchą, alergiczną, atopową i naczynkową. Najbardziej zależałoby mi na nawilżeniu, natłuszczeniu i łagodnym oczyszczeniu. Jeśli któraś z was ma podobny profil cery mogłaby mi coś polecić?

Aha i zastanawiam się nad żelem hialuronowym. Wiem że to pewnie głupie pytanie, ale czy 23 lata to nie za wcześnie na jego używanie?

co do pielegnacji to Ci nie poradzę, bo mam inną cerę
co do żelu HA - napewno nie za wcześnie. Wybierz żel 1%, albo ten z panhenolem.
Jest swietny i niezastapiony do olejkow, bo same olejki nie zawsze mozna nałożyć, są bardzo tłuste
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 14:53   #681
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
co do pielegnacji to Ci nie poradzę, bo mam inną cerę
co do żelu HA - napewno nie za wcześnie. Wybierz żel 1%, albo ten z panhenolem.
Jest swietny i niezastapiony do olejkow, bo same olejki nie zawsze mozna nałożyć, są bardzo tłuste
Dzięki A powiedz mi czy w okolice narażone na zmarszczki czyli pod oczami i wokół ust mogę zastosowac ten żel w większym stężeniu? Tak profilaktycznie?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:48   #682
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dzięki A powiedz mi czy w okolice narażone na zmarszczki czyli pod oczami i wokół ust mogę zastosowac ten żel w większym stężeniu? Tak profilaktycznie?
http://www.biochemiaurody.com/vademe...kosmetyki.html <- zakres wiekowy a stosowanie kosmetykow
żel HA1% nie dziala przeciwzmarszczkowo (tylko HA2% tak dziala) ale nawilzac skore pod oczami zawsze nim mozna, tylko jedynie albo na mokro, albo z olejem nie podrazniajacym okolic oczu - bo sam żel ogólnie na twarz się nie sprawdza- tymbardziej pod oczy.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 20:19   #683
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
http://www.biochemiaurody.com/vademe...kosmetyki.html <- zakres wiekowy a stosowanie kosmetykow
żel HA1% nie dziala przeciwzmarszczkowo (tylko HA2% tak dziala) ale nawilzac skore pod oczami zawsze nim mozna, tylko jedynie albo na mokro, albo z olejem nie podrazniajacym okolic oczu - bo sam żel ogólnie na twarz się nie sprawdza- tymbardziej pod oczy.
Dzięki. Cerę mam dość młodą,oznak starzenia brak, geny dobre więc nie będę przesadzać.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 22:36   #684
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
jak naciskasz na nakretke i potem ja zwalniasz to plyn się nabiera do pipetki. Potem ją oprozniasz poprostu naciskajac na nakretke.
no ale w sumie to po co ta pipetka jak mamy nakrętkę z zaznaczonom linią 20ml, to wystarczy nalać do tej linii

i po co w zestawie toniku PHA6% to mieszadełko(bagietka)? przecież tam w butelce wszystko sie miesza

wogóle wiecie co, mam problem z kupieniem tehgo spirytusu, bo u mnie same 100ml lub 500ml a żal mi przepłacać;/
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 22:38   #685
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja kupiłam setke od razu i zadowolonam Starcza na długi czas biochemiczno-mazidłowych eksperymentów. No i zawsze jest w domu alkohol zeby cos odkazic
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 22:39   #686
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
no ale w sumie to po co ta pipetka jak mamy nakrętkę z zaznaczonom linią 20ml, to wystarczy nalać do tej linii

i po co w zestawie toniku PHA6% to mieszadełko(bagietka)? przecież tam w butelce wszystko sie miesza

wogóle wiecie co, mam problem z kupieniem tehgo spirytusu, bo u mnie same 100ml lub 500ml a żal mi przepłacać;/

hehe no nie wiem, bo tego zestawu co Ty nie mialam

u mnie ta pipetka jest przydatna w olejku na blizny bo z duzej butelki do malej musialabym przelewac
a bagietki zawsze niepotrzebnie daja no raz mi sie przydala do rozpuszczenia alatoniny (czy jak to szlo)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 07:34   #687
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
no ale w sumie to po co ta pipetka jak mamy nakrętkę z zaznaczonom linią 20ml, to wystarczy nalać do tej linii

i po co w zestawie toniku PHA6% to mieszadełko(bagietka)? przecież tam w butelce wszystko sie miesza

wogóle wiecie co, mam problem z kupieniem tehgo spirytusu, bo u mnie same 100ml lub 500ml a żal mi przepłacać;/
Najlepiej zrób dokładnie według instrukcji - jeśli ma być użyte użyj, a jeśli dali niepotrzebnie, też się z niej dowiesz... Instrukcje są dosyć czyytelne, trudno się pogubić.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 07:59   #688
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Od dawna czytam ten wątek, ale cały czas nie mogę się zdecydować co zamówić. Chciałam wybrać jakieś masło,olejek, hydrolat ale nie wiem jaki Wybór jest przeogromny no i nie mogę się zdecydowac. Mam cerę bardzo suchą, alergiczną, atopową i naczynkową. Najbardziej zależałoby mi na nawilżeniu, natłuszczeniu i łagodnym oczyszczeniu. Jeśli któraś z was ma podobny profil cery mogłaby mi coś polecić?

Aha i zastanawiam się nad żelem hialuronowym. Wiem że to pewnie głupie pytanie, ale czy 23 lata to nie za wcześnie na jego używanie?
witam, ja mam podobny profil, tzn bardzo suchą, alergiczną skórę z AZS (teraz w odwrocie, mam nadzieję że także dzięki Biochemii a nie tylko diecie eliminacyjnej). stałe miejsce ma u mnie podwójny żel HA (ten małocząsteczkowo-wielkocząsteczkowy), który mieszam rano z olejkiem z pestek czereśni (niestety już go nie ma, ale myślę o kupieniu olejku z pestek wiśni w Naturalnym Pięknie) i kremem linoeparol i taką mieszankę nakładam pod filtr. wieczorem na twarz idzie lipobaza (teraz masło karite z powodu jej braku)+ olej arganowy/skwalan+żel HA. do ciała stosuje mało karite. poza tym mam hydrolat z zielonej herbaty, z rumianku i z migdałów oraz serum z zieloną herbatą, które niestety bardzo ściąga skórę, więc niemal natychmiast muszę się dodatkowo posmarować masłem karite. ostatnio zaczęłam stosować tonik PHA, który po nałożeniu bardzo piecze, ale nie wywołuje nawrotu atopii, rano mam gładziutką skórę i to chyba byłoby na tyle
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:38   #689
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
witam, ja mam podobny profil, tzn bardzo suchą, alergiczną skórę z AZS (teraz w odwrocie, mam nadzieję że także dzięki Biochemii a nie tylko diecie eliminacyjnej). stałe miejsce ma u mnie podwójny żel HA (ten małocząsteczkowo-wielkocząsteczkowy), który mieszam rano z olejkiem z pestek czereśni (niestety już go nie ma, ale myślę o kupieniu olejku z pestek wiśni w Naturalnym Pięknie) i kremem linoeparol i taką mieszankę nakładam pod filtr. wieczorem na twarz idzie lipobaza (teraz masło karite z powodu jej braku)+ olej arganowy/skwalan+żel HA. do ciała stosuje mało karite. poza tym mam hydrolat z zielonej herbaty, z rumianku i z migdałów oraz serum z zieloną herbatą, które niestety bardzo ściąga skórę, więc niemal natychmiast muszę się dodatkowo posmarować masłem karite. ostatnio zaczęłam stosować tonik PHA, który po nałożeniu bardzo piecze, ale nie wywołuje nawrotu atopii, rano mam gładziutką skórę i to chyba byłoby na tyle
Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź Biorę się w takim razie za zamawianie. Przez tą moją problematyczną cerę i alergie nie mogę uzywać już nawet aptecznych kremów - skóra się szybko uzależnia i efekt mizerny. Póki co od paru miesięcy używam nanobazy jako jedynego nawilżacza, ale powoli przestaje mi wystarczać Mam nadzieję, że te wszystkie wynalazki jakoś mi pomogą, bo to w zasadzie ostatnia deska ratunku.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:59   #690
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

też smaruję się nanobazą, tylko już po nasmarowaniu skóry olejem arganowym z żelem HA
od siebie dodam, że odkąd zaczęłam smarować się ich olejami to skóra baardzo mi się poprawiła.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.