mojemu tż przestało zależeć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 15:52   #1
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271

mojemu tż przestało zależeć?


Mój Tż się zmienił..
Kiedyś - opiekuńczy, troskliwy, a teraz? Mam wrażenie, że to poszło w niepamięć.
Świeży przykład - jestem chora, mam gorączkę, czuję się fatalnie. Od tygodnia leżę w łóżku, a mój tż nie raczył mnie odwiedzić.
Mówi, że ma naukę.
A na weekend wyjeżdża ze znajomymi. - planował to wcześniej, to wyjazd organizowany na który nie mógł mnie zabrać, jednak przykro mi, bo gdy ja będę zdychać, on nawet nie pomyśli, że pewnie źle się czuję.

Sytuacja wcześniej - miałam do zdania ważny egzamin, taki od którego zależało moje 'być albo nie być'.
Zdałam, jednak znajomi mojego tż-ta skwitowali to mówiąc, że nawet gdybym nie zdała to tż i tak pojechałby sobie na imprezę i bawił by się przednio.
Co na to mój tż? Że tak, bo im obiecał, ale zapytałby mnie czy nie wolę żeby został ze mną..
Wtedy zapytałam: "A co gdybym powiedziała: 'rób jak uważasz?'"
Odpowiedział, że prawdopodobnie by poszedł..

Czy wobec tego mogę na niego liczyć? Czy coś dla niego znaczę?
Coraz częściej myślę, że robię z siebie idiotkę..
Przecież gdyby kochał dbałby i robił by wszystko by mnie nie stracić.
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:00   #2
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

mówiłaś mu o tym jak się czujesz?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:02   #3
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Mój Tż się zmienił..
Kiedyś - opiekuńczy, troskliwy, a teraz? Mam wrażenie, że to poszło w niepamięć.
Świeży przykład - jestem chora, mam gorączkę, czuję się fatalnie. Od tygodnia leżę w łóżku, a mój tż nie raczył mnie odwiedzić.
Mówi, że ma naukę.

A na weekend wyjeżdża ze znajomymi. - planował to wcześniej, to wyjazd organizowany na który nie mógł mnie zabrać, jednak przykro mi, bo gdy ja będę zdychać, on nawet nie pomyśli, że pewnie źle się czuję.

Sytuacja wcześniej - miałam do zdania ważny egzamin, taki od którego zależało moje 'być albo nie być'.
Zdałam, jednak znajomi mojego tż-ta skwitowali to mówiąc, że nawet gdybym nie zdała to tż i tak pojechałby sobie na imprezę i bawił by się przednio.
Co na to mój tż? Że tak, bo im obiecał, ale zapytałby mnie czy nie wolę żeby został ze mną..
Wtedy zapytałam: "A co gdybym powiedziała: 'rób jak uważasz?'"
Odpowiedział, że prawdopodobnie by poszedł..

Czy wobec tego mogę na niego liczyć? Czy coś dla niego znaczę?
Coraz częściej myślę, że robię z siebie idiotkę..
Przecież gdyby kochał dbałby i robił by wszystko by mnie nie stracić.
Hmm...Co do pogrubionego i kolorowego.Przeczytaj to jeszcze raz i zastanów się czy jest to normalne??Bo mnie wydaje się , że nie bardzo rozumiem , że jesteś chora może chłopak boi się że będzie chory(ale to i tak dziwne że cię nie odwiedził) , miał naukę ok-tez zrozumiem.Daleko mieszkacie od siebie??
Ale za nic w świecie nie moge pojąć po jaki czort w wasze relacje pchają się z komentarzami jego znajomi.To i tak na jego korzyśc wpływa plus , że spytał by się Ciebie czy nie zostać z Tobą.

Czy możesz na niego liczyć chyba nie bardzo skoro nie znalazł w przeciągu całego tygodnia czasu na spotaknie z Tobą.

Jedyna rada to poważna i szczera rozmowa!Miejmy nadzieję , że pomorze
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:04   #4
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Mój Tż się zmienił..
Kiedyś - opiekuńczy, troskliwy, a teraz? Mam wrażenie, że to poszło w niepamięć.
Świeży przykład - jestem chora, mam gorączkę, czuję się fatalnie. Od tygodnia leżę w łóżku, a mój tż nie raczył mnie odwiedzić.
Mówi, że ma naukę.
A na weekend wyjeżdża ze znajomymi. - planował to wcześniej, to wyjazd organizowany na który nie mógł mnie zabrać, jednak przykro mi, bo gdy ja będę zdychać, on nawet nie pomyśli, że pewnie źle się czuję.

Sytuacja wcześniej - miałam do zdania ważny egzamin, taki od którego zależało moje 'być albo nie być'.
Zdałam, jednak znajomi mojego tż-ta skwitowali to mówiąc, że nawet gdybym nie zdała to tż i tak pojechałby sobie na imprezę i bawił by się przednio.
Co na to mój tż? Że tak, bo im obiecał, ale zapytałby mnie czy nie wolę żeby został ze mną..
Wtedy zapytałam: "A co gdybym powiedziała: 'rób jak uważasz?'"
Odpowiedział, że prawdopodobnie by poszedł..

Czy wobec tego mogę na niego liczyć? Czy coś dla niego znaczę?
Coraz częściej myślę, że robię z siebie idiotkę..
Przecież gdyby kochał dbałby i robił by wszystko by mnie nie stracić.
Pierwsza sytuacja trochę go rozumiem. Jak wyjazd zapłacony jest od dawna planowany to szkoda stracić pieniądze itd, a z daleka też może pisać wspierać Cię...

Co do drugiego przykładu nie przesadzasz. Zrobiłoby mi się bardzo przykro, bo mój Tż to też dla mnie taka ostoja, oparcie ktoś na kogo mogę liczyć w każdej sytuacji... W Twoim wypadku raczej ciężko z tym oparciem.

Co zrobić? Bez żalów i histerii porozmawiać. Powiedz mu, że widzisz, że bardzo wiele się między wami zmieniło, że nie masz w nim oparcia, że czujesz się jakimś dodatkiem do życia a nie ważną jego częścią, że masz wrażenie, że jemu przestało zależeć, a jeśli tak jest to niech Ci o tym powie bo nie będziesz kochała i starała się za dwoje.

jeszcze dwa pytania:

-ile jesteście razem? i ile się znacie? (to nie zawsze to samo)
-jak daleko od siebie mieszkacie i jak często się widujecie?
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-09-11 o 16:05
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:14   #5
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

No to nie rób z siebie idiotki. Nie zadawaj takich pytan, rob to, co dla Ciebie najlepsze, przestan sie przejmowac głupotami, to polowa problemów Ci odejdzie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:24   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Świeży przykład - jestem chora, mam gorączkę, czuję się fatalnie. Od tygodnia leżę w łóżku, a mój tż nie raczył mnie odwiedzić.
Mówi, że ma naukę.
No to co miał zrobić, zawalić nauke tylko po to, aby trzymac Cię za rączkę? Skoro jesteś chora, to powinnaś przez kilka dni się wyleżeć i nie nalegać na wizyty, chyba, że chcesz, aby sie chłopak zaraził. A już pretensja, że nie odwiedził, bo się uczył - no litości...
Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
A na weekend wyjeżdża ze znajomymi. - planował to wcześniej, to wyjazd organizowany na który nie mógł mnie zabrać, jednak przykro mi, bo gdy ja będę zdychać, on nawet nie pomyśli, że pewnie źle się czuję.
Jesteś śmiertelnie chora? Bo jesli nie, to robienie z siebie mimozy jest po prostu śmieszne. Chłopak chciał wyjechać, zorganizował to wczesniej, choroba typu gorączka i kiepskie samopoczucie to nie tak poważna sprawa, aby zmieniać wszystkie plany. U mnie w małżeńśtwie jeśli jedno jest chore albo coś mu wypadnie, to drugie nie rezygnuje ze swoich planów - raz misiek poszedł sam na parapetówkę do naszych znajomych, bo nie było sensu, aby siedzial przy mnie dla samego faktu siedzenia. Jak on się bawił, ja nafaszerowana lekarstwami przysypialam sobie w łózku. Co by mi z tego przyszło, gdyby on zrezygnował z pójścia na imprezę?
Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Sytuacja wcześniej - miałam do zdania ważny egzamin, taki od którego zależało moje 'być albo nie być'.
Zdałam, jednak znajomi mojego tż-ta skwitowali to mówiąc, że nawet gdybym nie zdała to tż i tak pojechałby sobie na imprezę i bawił by się przednio.
Co na to mój tż? Że tak, bo im obiecał, ale zapytałby mnie czy nie wolę żeby został ze mną..
Wtedy zapytałam: "A co gdybym powiedziała: 'rób jak uważasz?'"
Odpowiedział, że prawdopodobnie by poszedł..
No i słusznie by zrobił - skoro powiedziałabyś "rób jak uważasz", to rozsądnie myślący człowiek robi jak uważa. Mała sugestia - lepiej jest mówić wprost, że wolalabyś, aby on coś zrobił lub czegos nie zrobił, a nie zasłaniala się "co by było gdyby"...
Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Czy wobec tego mogę na niego liczyć? Czy coś dla niego znaczę?
Coraz częściej myślę, że robię z siebie idiotkę..
Przecież gdyby kochał dbałby i robił by wszystko by mnie nie stracić.
Aha, czyli obowiązkiem Twojego chłopaka jest skakanie wokół Ciebie jak wokół królewny, aby Cię nie stracić? A spróbuj spojrzeć na tę sytuację z innej strony - co TY robisz aby go nie stracić? Bo póki co widzę, że zmierzasz w odwrotnym kierunku. Masz wymagania jak księzniczka, ale sorry, księżniczką nie jesteś. Masz normalnego chłopaka który zachowuje się zupełnie normalnie. Lepiej zacznij patrzeć trzeźwo na zycie i nie wymagaj od ludzi nie wiem jakiego traktowania.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:24   #7
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No to nie rób z siebie idiotki. Nie zadawaj takich pytan, rob to, co dla Ciebie najlepsze, przestan sie przejmowac głupotami, to polowa problemów Ci odejdzie.

To, ze nie mam oparcia w moim Tż-cie raczej nie byłoby dla mnie głupotą... I starałabym się to jakoś rozwiązać
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 16:29   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
To, ze nie mam oparcia w moim Tż-cie raczej nie byłoby dla mnie głupotą... I starałabym się to jakoś rozwiązać
Ale z tego co napisala autorka, nie wynika, że jej TŻ ją olewa czy coś...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:32   #9
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale z tego co napisala autorka, nie wynika, że jej TŻ ją olewa czy coś...
Co do pierwszej sytuacji się zgodzę, że dramatyzuje. O tym też pisałam. Jednak co do drugiej? Jeśli nie zdałaby ważnego egzaminu a jej Tż mimo to WOLAŁBY iść z kumplami na imprezę. I proszę mi tutaj nie pisać o mówieniu facetom wszystkiego wprost bo facet swój rozum ma. I tak jak może nie być wróżką, żeby wiedzieć czy dziewczyna lubi złoto czy srebro czy róże herbaciane czy czerwone to geniuszem nie trzeba być, żeby wpaść na to, że w takiej sytuacji oczekiwałaby jego wsparcia. Tak po prostu. Co więcej chęć pocieszenia jej i wsparcia w takiej sytuacji powinna być naturalnym odruchem wynikającym z zaangażowania i uczuć. Przynajmniej dla mnie to jest oczywiste.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:38   #10
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez m@rtynka Pokaż wiadomość
Jedyna rada to poważna i szczera rozmowa!Miejmy nadzieję , że pomorze
Albo mazowsze
mandrake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:50   #11
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Faktycznie przesadziłam.. Ale wiecie, przykro mi się zrobiło, że na wyjazd znalazł czas, a na godzinkę ze mną już nie.. Nie chodzi mi o to, żeby przestał się uczyć, wystarczyłoby gdyby raz wpadł w ciągu tego tygodnia wpadł do mnie i byłoby mi lepiej. To chyba nie jest dużo..
Mieszkamy 8km od siebie. Widujemy się 3 x w tygodniu i najczęściej, prawie zawsze to ja go odwiedzam.
Zapytałby czy ma zostać, ale równie dobrze mógłby pójść i bawić się świetnie. Z resztą w takiej sytuacji chciałabym żeby sam wiedział że go potrzebuję. Żebym nie musiała mówić "Kochanie, widzisz w jakim jestem stanie, nie mogę przestać płakać, proszę, nie idź na imprezę..".
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 16:52   #12
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Faktycznie przesadziłam.. Ale wiecie, przykro mi się zrobiło, że na wyjazd znalazł czas, a na godzinkę ze mną już nie.. Nie chodzi mi o to, żeby przestał się uczyć, wystarczyłoby gdyby raz wpadł w ciągu tego tygodnia wpadł do mnie i byłoby mi lepiej. To chyba nie jest dużo..
Mieszkamy 8km od siebie. Widujemy się 3 x w tygodniu i najczęściej, prawie zawsze to ja go odwiedzam.
Zapytałby czy ma zostać, ale równie dobrze mógłby pójść i bawić się świetnie. Z resztą w takiej sytuacji chciałabym żeby sam wiedział że go potrzebuję. Żebym nie musiała mówić "Kochanie, widzisz w jakim jestem stanie, nie mogę przestać płakać, proszę, nie idź na imprezę..".
Co do tych odwiedzin jak byłaś chora(jesteś) może nie chciał się zarazić. Co do reszty hmm.. nie znam sytuacji od podszewki, ale ile ze sobą jesteście? Jesteś pewna, że dla niego to coś naprawdę ważnego? Bo traktuje Cię trochę jak koleżankę niż dziewczynę, kogoś kto powinien być dla niego w życiu najważniejszy.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:57   #13
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Z resztą w takiej sytuacji chciałabym żeby sam wiedział że go potrzebuję. Żebym nie musiała mówić "Kochanie, widzisz w jakim jestem stanie, nie mogę przestać płakać, proszę, nie idź na imprezę..".
To duży błąd zakładać, że nasz partner jest telepatą i odczyta nasze myśli. W związku nie czeka się na odgadnięcie naszych myśli, komunikuje się nasze oczekiwania. I nie byłoby namolnością czy ograniczaniem poproszenie chłopaka, aby trochę przy Tobie posiediał, chocby godzinkę czy dwie, pogadał, rozweselił Cię, a potem spotkał się z kolegami. Nie na zasadzie rezygnacji z imprezy dla pocieszania Ciebie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 17:01   #14
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Wcześniej, gdy byłam chora odwiedzał mnie niemal codziennie.
Jesteśmy ze sobą rok, niewiele wiecej się znamy.
Czy dla niego to coś poważnego? Ciężko powiedzieć.. Mam niepewności co do tego..
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 17:04   #15
Laetitia89
Raczkowanie
 
Avatar Laetitia89
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
GG do Laetitia89
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Faktycznie przesadziłam.. Ale wiecie, przykro mi się zrobiło, że na wyjazd znalazł czas, a na godzinkę ze mną już nie.. Nie chodzi mi o to, żeby przestał się uczyć, wystarczyłoby gdyby raz wpadł w ciągu tego tygodnia wpadł do mnie i byłoby mi lepiej. To chyba nie jest dużo..
Mieszkamy 8km od siebie. Widujemy się 3 x w tygodniu i najczęściej, prawie zawsze to ja go odwiedzam.
Zapytałby czy ma zostać, ale równie dobrze mógłby pójść i bawić się świetnie. Z resztą w takiej sytuacji chciałabym żeby sam wiedział że go potrzebuję. Żebym nie musiała mówić "Kochanie, widzisz w jakim jestem stanie, nie mogę przestać płakać, proszę, nie idź na imprezę..".
Te 8 km to nie jest wcale daleko. Wiec mimo nauki mógłby sie pofatygować i nawet na godzinke wpaść do Ciebie z jakimś owocem czy czy po prostu wpasć..... co innego gdyby mieszkał 50 km od Ciebie.... Nie wierze ze sie uczy cały dzien non stop....



Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To duży błąd zakładać, że nasz partner jest telepatą i odczyta nasze myśli. W związku nie czeka się na odgadnięcie naszych myśli, komunikuje się nasze oczekiwania.
Oczywiscie, że nikt nie jest w stanie odgadnąć naszych potrzeb...ale sa sytuacje w których raczej można wpasć na to, ze ktoś moze nas potrzebować. ...

Edytowane przez Laetitia89
Czas edycji: 2009-09-11 o 17:06
Laetitia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 17:04   #16
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Wcześniej, gdy byłam chora odwiedzał mnie niemal codziennie.
Jesteśmy ze sobą rok, niewiele wiecej się znamy.
Czy dla niego to coś poważnego? Ciężko powiedzieć.. Mam niepewności co do tego..
Na początku związku każdy bardziej się stara, potem przychodzi codzienność. Może porozmawiaj o tym ze swoim facetem, bo tylko on będzie w stanie wyjasnić Ci wszystkie wątpliwości...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 17:08   #17
Laetitia89
Raczkowanie
 
Avatar Laetitia89
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
GG do Laetitia89
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Na początku związku każdy bardziej się stara, potem przychodzi codzienność. Może porozmawiaj o tym ze swoim facetem, bo tylko on będzie w stanie wyjasnić Ci wszystkie wątpliwości...
polemizowałabym
Ja ze swoim jestem troche ponad rok i właśnie że sie coraz bardziej stara.... Dużo bardziej niż na początku....
Laetitia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 17:11   #18
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Nie wymagam od faceta żeby był telepatą, ale traktowanie faceta jak idioty, który na nic sam nie może wpaść jest co najmniej dziwne. Facet też ma mózg i uczucia, a w związku kochających się ludzi pewne rzeczy są oczywiste.

Musisz na spokojnie porozmawiać ze swoim Tż. Bo to trochę dziwnie wygląda jak dla mnie. Warto porozmawiać o swoich oczekiwaniach co do związku i o tym co Cię(was) boli i co chcielibyście zmienić.

Nie wiem czy pisałaś, ale ile macie lat?
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 17:16   #19
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

mamy po 18 lat.
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 17:29   #20
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez mandrake Pokaż wiadomość
Albo mazowsze
Dzięki za poprawienie ( oj nie dobrze ze mna)


Edit:

Musisz z nim pogadać.I jasno mówić czego potrzebujesz i czujesz.Może to taki typ faceta , że trzeba palcem pokazać.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM

Edytowane przez m@rtynka
Czas edycji: 2009-09-11 o 17:32
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 18:54   #21
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

a ja Cię rozumiem,wściekłabym się gdyby mój tż znalazł czas na impreze,a mnie nawet nie odwiedził podczas choroby-nie przesadzajmy raczej nie bał się tego ,że się zarazi.Porozmawiaj z nim poważnie,i powiedz,że to Cię boli.
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 18:57   #22
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

slyszalam kiedys, ze mezczyzn w kobietach drazni to,ze potrafia byc "przylepami" ... Bez obrazy, ale w sumie im sie nie dziwie,kiedy wtedy ich to denerwuje i wola isc z chlopakami na piwo lub w pilke zagrac- to facet i potrzebuje swojej przestrzeni! To,ze jestescie razem nie moze znaczyc,ze kazda jedna chwile bedzie i powienien spedzac z toba!

Mysle,ze to dziala w obie strony i kazdy z nas lubi miec troche czasu dla siebie i "odpoczac",zeby zatesknic lub poplotkowac po prostu!

Moja rada- wrzuc na luz, zajmij sie bardziej soba,kiedy on jest ze znajomymi- czemu nie zadzwonisz wtedy do kolezanek i nie spotkacie sie w centrum handlowym na kawe albo posiedz w lazience i uzyj wreszcie tej super maski na twarz i sie zrelaksuj

Badz bardzej niezalezna, chlopak na pewno to zauwazy i bardzo mu sie to spodoba

I nie przejmuj sie tak wszystkim- on moze cie kochac nad zycie, ale ma tez swoj swiat-swoich kumpli,swoje pasje i pragnieie,zeby pobyc czasem sam czy pograc w playstation pare godzin

Nie przejmuj sie,bo nie ma czym- chlopak nie chce zawiesc znajomych to chyba dobrze swiadczy,ze dba o przyjaznie i jest slowny?

Zawsze fajnie jest przegadac to,co cie meczy w srodku
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:03   #23
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez Laetitia89 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, że nikt nie jest w stanie odgadnąć naszych potrzeb...ale sa sytuacje w których raczej można wpasć na to, ze ktoś moze nas potrzebować. ...
dla kazdego inne. Ja np. nie lubie byc odwiedzana kiedy choruje i ciezko mi zrozumiec, ze innym to nie przeszkadza
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:18   #24
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez mandrake Pokaż wiadomość
Albo mazowsze
padłam
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:25   #25
bananowy je
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

ja już się z moim nie widziałam 3 tygodnie.. też dzieli nas kilka km tylko. miał dzisiaj do mnie przyjechać, ale się zapytał czy by mógł jutro przyjechać. jak się go zapytałam czemu dzisiaj nie mógł, to on napisał, że nic mu się nie chciało. 3 tyg. się nie widzimy, bo co chwilę mu coś nie pasuje, trafia się okazja, żeby się spotkać, a on mówi że mu się nie chciało! A jutro oczywiście mi nie pasuje.

Też zauważyłam, że mu przestało zależeć...
Dlatego nie mam zamiaru się z nim dalej męczyć...
bananowy je jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:41   #26
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez bananowy je Pokaż wiadomość
ja już się z moim nie widziałam 3 tygodnie.. też dzieli nas kilka km tylko. miał dzisiaj do mnie przyjechać, ale się zapytał czy by mógł jutro przyjechać. jak się go zapytałam czemu dzisiaj nie mógł, to on napisał, że nic mu się nie chciało. 3 tyg. się nie widzimy, bo co chwilę mu coś nie pasuje, trafia się okazja, żeby się spotkać, a on mówi że mu się nie chciało! A jutro oczywiście mi nie pasuje.

Też zauważyłam, że mu przestało zależeć...
Dlatego nie mam zamiaru się z nim dalej męczyć...
sprobuj go czasem zrozumiec-moze ma wazny powod? moze ma trudny okres teraz z jakiegos powodu? klopoty w szkole, w pracy- i nie ma czasu na nic? moze nie chce ci sie zwierzac lub narzekac...?

mi raz chlopak powiedzial,ze nie chcial sie ze mna spotkacm choc bardzo chcial, bo mial wtedy strasznie zly dzien i nie chcial mi tego okazac...

moze Twoj ma ciezki okres,o ktorym nie wiesz lub cos w tym stylu?

pogadajcie
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:47   #27
bananowy je
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
sprobuj go czasem zrozumiec-moze ma wazny powod? moze ma trudny okres teraz z jakiegos powodu? klopoty w szkole, w pracy- i nie ma czasu na nic? moze nie chce ci sie zwierzac lub narzekac...?

mi raz chlopak powiedzial,ze nie chcial sie ze mna spotkacm choc bardzo chcial, bo mial wtedy strasznie zly dzien i nie chcial mi tego okazac...

moze Twoj ma ciezki okres,o ktorym nie wiesz lub cos w tym stylu?

pogadajcie
tydzień temu czy coś koło tego, pisałam z nim i zaczęłam mówić o tym, że nie ma dla mnie czasu, że mu nie zależy. Przejął się, powiedział, że miał wcześniej kiepskie dni, ale teraz się poprawi. I nic.
bananowy je jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:33   #28
Florecita
Raczkowanie
 
Avatar Florecita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez bananowy je Pokaż wiadomość
tydzień temu czy coś koło tego, pisałam z nim i zaczęłam mówić o tym, że nie ma dla mnie czasu, że mu nie zależy. Przejął się, powiedział, że miał wcześniej kiepskie dni, ale teraz się poprawi. I nic.
Może naprawdę ma jakieś bardzo poważne problemy w życiu. Albo ze sobą, to też jest możliwe.
Albo mu nie zależy...
__________________
cała ja
Florecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:40   #29
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez bananowy je Pokaż wiadomość
tydzień temu czy coś koło tego, pisałam z nim i zaczęłam mówić o tym, że nie ma dla mnie czasu, że mu nie zależy. Przejął się, powiedział, że miał wcześniej kiepskie dni, ale teraz się poprawi. I nic.
no bo to nie jest tak "hop-siu" ooo nagle moje problemy znikaja... Moze ma problemy rodzinne, szkolne,w pracy- uwierz mi,zwykle klopoty w rodzinie moga naprawde dobic i nie chce ci tego mowi,c bo jak kazdy facet chce byc twardy....

Jesli go kochasz, a on ciebie, i jestescie razem happy, to nie rezygnuj z niego tylko dlatego,ze nie ma dla ciebie czasu- jesli ma problemy-postaraj sie byc przy nim i go wspierac co by to nie bylo a nie myslec o koncu waszym juz

z chlopaka trudno cos wydusic,wiem, ale sama wiem jak to jest kiedy masz problemy- nie wiesz jak otoczenie cie wtedy odbiera, po prostu powiedz mu,ze mozecie o wszystkim pogadac i ze ty zrozumiesz jego problemy itp- kazdy czlowiek przechodzi takie okresy. nawet ty
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:45   #30
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: mojemu tż przestało zależeć?

Cytat:
Napisane przez mandrake Pokaż wiadomość
Albo mazowsze
hehe

moim zdaniem nie przesadzasz, przecież mógłby przyjść do ciebie w odwiedziny, a co do tego egzaminu to już całkiem .. jak facet może tak się zachować;O
Ja też miałam ważny egzamin niedawno i mój chłopak cały czas mnie wspierał, dodawał mi otuchy , kiedy zaliczyłam cieszył się razem ze mną i wiem że jakbym nie zdała to siedziałby ze mną i na pewno nie pojechałby na balety
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !

Edytowane przez Costynuuna
Czas edycji: 2009-09-11 o 21:55
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.