Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 12:50   #1321
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
dziewczyny, na 98 cm pod biustem 85tka to zbyt duże zaniżenie. Chyba, że stanik jest rozciągliwcem - np. Freya Claudia, albo Masquerade Minerva. Wtedy to 85G może być dobre. Ja jednak radziła bym zacząć z 90F/FF - zbyt duże zaniżenie zwłaszcza na początku może mamę zniechęcić, bo będzie jest po prostu ciasno.
owszem, możliwe że za duże, dlatego radziłam napisać przed zakupem do właścicielki, bo jak sama napisałaś są modele rozciągliwe bardziej i mniej - a jako, że właścicielka jest bardzo pomocna to myślę, że doradzi jaki rozmiar brać przy jakim modelu z Jej sklepu
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:45   #1322
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
ze swojej strony mogę polecić sklep http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/ - jest na pierwszej stronie wątku (jak wiele innych).. na tej stronie również jest przelicznik rozmiarów - UK wychodzi 85G - i są tam jakieś staniczki w tym rozmiarze - zajrzyj
przed zakupem napisz jeszcze do właścicielki meila z wymiarami Twojej mamy i z upatrzonym modelem - na ile może, na tyle pomoże, naprawdę warto bo z tymi modelami to różnie bywa

ewentualnie zapytaj tutaj : http://balkonetka.pl/forum/sklepy-ze...wwwonlyherpl/1 (trzeba mieć chyba konto założone) - tam odpowiada i pomaga nie tylko właścicielka ale i inne dziewczyny

powodzenia
Dziękuje
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:05   #1323
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
w sieciówkach raczej takiego rozmiaru nie znajdziesz.
z polskich firm 65H produkują np.: Dalia, Gaia, Gorsenia, Kostar, Milena, Comexim (ma zawyżoną rozmiarówkę), Melissa (ma swoją rozmiarówkę).

75cm pod biustem masz mierzone bardzo ciasno i na wydechu? jeśli tak, to nie musisz zaniżać aż do 65tki, starczy Ci polskie 70F/G i brytyjskie 32E(70E) ważne żeby stanik był wygodny, nie podjeżdżał na łopatki, ale też nie cisnął za mocno.

tu możesz sprawdzić jakie polskie firmy produkują te rozmiary:
http://spreadsheets.google.com/pub?k...aEKk9Hw&gid=28
(możliwe, że jest ich nawet więcej, bo tabelka od jakiegoś czasu nie była uzupełniana)

w pierwszym poście masz adresy sklepów stacjonarnych i internetowych z szeroką rozmiarówką
Aaaa na wydechu

Mam pod biustem mierzone ciasno i na wydech 70 cm.
Nadal mam szukac 70 F/G ?
Dziekuje Simeri
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:24   #1324
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez poczatkujaca-dagmara Pokaż wiadomość
Aaaa na wydechu

Mam pod biustem mierzone ciasno i na wydech 70 cm.
Nadal mam szukac 70 F/G ?
Dziekuje Simeri
nie, to jednak 65będzie lepsza chyba, że z jakiś mega ściśliwców a takich jest mało, np taki
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/167/p/305
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:44   #1325
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Oto mój staniczek. Rozmiar 65E. Oceńcie, jak leży. Mi się wydaje, że jest idealny, ale poczekam na opinię ekspertek
Przepraszam za bałagan w tle. Teraz wydaje mi się, że stanik leży trochę inaczej i że zaczęła się migracja. Fotki są z pierwszego założenia.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:59   #1326
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Oto mój staniczek. Rozmiar 65E. Oceńcie, jak leży. Mi się wydaje, że jest idealny, ale poczekam na opinię ekspertek
Przepraszam za bałagan w tle. Teraz wydaje mi się, że stanik leży trochę inaczej i że zaczęła się migracja. Fotki są z pierwszego założenia.
2 uwagi:
- czy obwód Ci nie ucieka do góry?
- czy fiszbiny nie są za krótkie?
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:26   #1327
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
2 uwagi:
- czy obwód Ci nie ucieka do góry?
- czy fiszbiny nie są za krótkie?
Obwód trzymał się mocno tam, gdzie powinien, był bardzo ścisły, więc jeśli tu tak wygląda, to ja tego ni czułam.
Fiszbiny - chodzi Ci dokładniej o te pod pachami? Ja się mylę ciągle w tych pojęciach. Sama nie wiem, czy są za krótkie, czy nie. Jeśli tak, to wtedy muszę kupować większą miseczkę, czy jak?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 18:32   #1328
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Oto mój staniczek. Rozmiar 65E. Oceńcie, jak leży. Mi się wydaje, że jest idealny, ale poczekam na opinię ekspertek
Przepraszam za bałagan w tle. Teraz wydaje mi się, że stanik leży trochę inaczej i że zaczęła się migracja. Fotki są z pierwszego założenia.
na drugim zdjęciu wygląda jakby podjeżdżał i lewa miseczka dziwnie odstaje, nie wiem co o tym myśleć na pierwszym i trzecim zdjęciu wygląda dobrze

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Obwód trzymał się mocno tam, gdzie powinien, był bardzo ścisły, więc jeśli tu tak wygląda, to ja tego ni czułam.
Fiszbiny - chodzi Ci dokładniej o te pod pachami? Ja się mylę ciągle w tych pojęciach. Sama nie wiem, czy są za krótkie, czy nie. Jeśli tak, to wtedy muszę kupować większą miseczkę, czy jak?
moim zdaniem fiszbiny są ok, celują w środek pachy, nie masz bułek które trzeba trzymać, więc nie potrzebujesz wyższych. większa miseczka mogłaby być za duża.

jeśli obwód jest ciasny to może za wysoko go podciągnęłaś na plecach powinien być poziomo a na zdjęciach wygląda jakby szedł do góry, a może to ramiączka go ciągną w górę?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:51   #1329
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Obwód trzymał się mocno tam, gdzie powinien, był bardzo ścisły, więc jeśli tu tak wygląda, to ja tego ni czułam.
Fiszbiny - chodzi Ci dokładniej o te pod pachami? Ja się mylę ciągle w tych pojęciach. Sama nie wiem, czy są za krótkie, czy nie. Jeśli tak, to wtedy muszę kupować większą miseczkę, czy jak?
miseczka wielkościowo jest ok, więc większej nie bierz, ponoś go 1h i zobacz gdzie odciskają się ślady fiszbin, czy na piersiach czy za piersiami

z Lemon Sorbetem jest taki problem ze jest zapinany na 1 haftkę przez co obwód jest mniej stabilny, ale jeżeli odczuwasz go jako ścisły i w trakcie noszenia nie podjeżdża do góry to jest ok

INFO dla dziewczyn, które lubią La senzę, właśnie trwa wyprzedaż staniki od 5Ł a majtki od 1Ł; na zbiorowych zamówieniach jest organizowane zamówienie jakby któraś z Was chciała się dołączyć

chwilkę temu była jakaś mała przecena i kupiłam sobie 2 staniki, za nie + przesyłka zapłaciłam 56,15zł z linii Girly&Gorgeous, i jeszcze jeden na all, wkleję zdjecia za kilka dni, bo teraz jestem w "górce rozmiarowej" i lekkie bułki są
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:12   #1330
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
na drugim zdjęciu wygląda jakby podjeżdżał i lewa miseczka dziwnie odstaje, nie wiem co o tym myśleć na pierwszym i trzecim zdjęciu wygląda dobrze

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------


moim zdaniem fiszbiny są ok, celują w środek pachy, nie masz bułek które trzeba trzymać, więc nie potrzebujesz wyższych. większa miseczka mogłaby być za duża.

jeśli obwód jest ciasny to może za wysoko go podciągnęłaś na plecach powinien być poziomo a na zdjęciach wygląda jakby szedł do góry, a może to ramiączka go ciągną w górę?
Wiesz, prawa miseczka też tak odstaje i widać to na fotkach, tylko trzeba się przyjrzeć pod kątem. Też nie wiem, od czego to.
Obwód jest poziomo, przeglądałam się w lustrze i moim zdaniem jest dobrze.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
miseczka wielkościowo jest ok, więc większej nie bierz, ponoś go 1h i zobacz gdzie odciskają się ślady fiszbin, czy na piersiach czy za piersiami

z Lemon Sorbetem jest taki problem ze jest zapinany na 1 haftkę przez co obwód jest mniej stabilny, ale jeżeli odczuwasz go jako ścisły i w trakcie noszenia nie podjeżdża do góry to jest ok

INFO dla dziewczyn, które lubią La senzę, właśnie trwa wyprzedaż staniki od 5Ł a majtki od 1Ł; na zbiorowych zamówieniach jest organizowane zamówienie jakby któraś z Was chciała się dołączyć

chwilkę temu była jakaś mała przecena i kupiłam sobie 2 staniki, za nie + przesyłka zapłaciłam 56,15zł z linii Girly&Gorgeous, i jeszcze jeden na all, wkleję zdjecia za kilka dni, bo teraz jestem w "górce rozmiarowej" i lekkie bułki są
Sprawdziłam, taką małą czerwoną kreseczkę mam równo pod piersiami.
A obwód chyba rzeczywiście idzie trochę do góry, dziewczyny. Jeszcze raz spojrzałam, odciski stanika idą w górę w obwodzie. Co z tym fantem zrobić? Gdy wyrównałam, to zniknęły te przerwy odstające w miseczkach.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:31   #1331
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, taką małą czerwoną kreseczkę mam równo pod piersiami.
A obwód chyba rzeczywiście idzie trochę do góry, dziewczyny. Jeszcze raz spojrzałam, odciski stanika idą w górę w obwodzie. Co z tym fantem zrobić? Gdy wyrównałam, to zniknęły te przerwy odstające w miseczkach.
może masz za mocno podciągnięte ramiączka? a ślady po fiszbinach, to chodziło mi o te po bokach (koło pach) a nie pod biustem
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 19:42   #1332
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Tak, tak, tylko właśnie ta kreseczka się ciągnie wzdłuż piersi i tak samo jest pod pachą. Ogarnę te ramiączka za chwilkę i Wam powiem. Fakt faktem - mam dość mocno naciągnięte.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:29   #1333
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

cześć Dziewczyny
Mam pytanie: czy można tu zareklamować model biustonosza z którego jest się bardzo zadowolonym?
Chodzi o to, że nie chcę byc posądzona o reklamę, bo żeby pokazać o jaki chodzi musiałabym Was skierować na allegro. Nie do mojej aukcji. Chodzi o to, że siostra ostatnio zakupiła 2 biustonosze, za niewielką cenę i wyglada w nich obłednie, jeszcze nie widziałam u niej tak ładnie dopasowanego, małozabudowanego stanika i pojawiło się kilka na allegro takich i właśnie chciałabym , być dziewczyny dla których pasowały by rozmiary zainteresują sie .

Edytowane przez monika9725
Czas edycji: 2009-09-22 o 20:30
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:06   #1334
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość

z Lemon Sorbetem jest taki problem ze jest zapinany na 1 haftkę przez co obwód jest mniej stabilny, ale jeżeli odczuwasz go jako ścisły i w trakcie noszenia nie podjeżdża do góry to jest ok
Mój jest zapinany na dwie hafki
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:15   #1335
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A tak w ogóle, to na początku października, Triumph organizuje akcję, podczas której konsultantki pomagały będą prawidłowo dobrać biustonosz. Tak myślę, czy by się nie wybrać i nie pośmiać z tego, co mi zaproponują .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:32   #1336
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny
Mam pytanie: czy można tu zareklamować model biustonosza z którego jest się bardzo zadowolonym?
Chodzi o to, że nie chcę byc posądzona o reklamę, bo żeby pokazać o jaki chodzi musiałabym Was skierować na allegro. Nie do mojej aukcji. Chodzi o to, że siostra ostatnio zakupiła 2 biustonosze, za niewielką cenę i wyglada w nich obłednie, jeszcze nie widziałam u niej tak ładnie dopasowanego, małozabudowanego stanika i pojawiło się kilka na allegro takich i właśnie chciałabym , być dziewczyny dla których pasowały by rozmiary zainteresują sie .
podaj markę i model tego 'cuda'

jak małozabudowany to pewnie jakiś sutkozasłaniacz..
Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to na początku października, Triumph organizuje akcję, podczas której konsultantki pomagały będą prawidłowo dobrać biustonosz. Tak myślę, czy by się nie wybrać i nie pośmiać z tego, co mi zaproponują .
aż strach się bać..
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:58   #1337
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mój jest zapinany na dwie hafki
Mój też
Chyba sobie zamówię jakąś La Senze, tylko wciąż się zastanawiam nad rozmiarem
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 23:13   #1338
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

to jest La Senza, ale nie wiem jaki model. Jezeli na metce podają to jak będę u niej to sprawdzę i podam.
Siostra z tych uświadomionych, posiada wiele staników dobrze dopasowanych (dla mnie często w nie do przeskoczenia niestety cenach, ale mówi, że ten jest najwygodniejszy. Ładnie zbiera, unosi i moim zdaniej super wyglada. Niestety ja nie moge trafić na swoj rozmiar, choc poluje juz od kilku mcy
Wkleję fotki jakie udało mi się znaleźć. Tylko one, obie są jakby od dołu pstryknięte i wydają się bardziej zabudowane. Główną zaletą wg nas jest to, że mało zabudowany a bardzo ładnie trzyma biust. i mówi, że super wygodny.
Jabyście gdzieś (oprócz allegro) spotkały ten model (75f) to napiszcie proszę na forum, czasem tu zagladam. pozdrawiam
i napiszcie czy miałyście już do czynienia z tym modelem
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 23:26   #1339
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
to jest La Senza, ale nie wiem jaki model. Jezeli na metce podają to jak będę u niej to sprawdzę i podam.
Siostra z tych uświadomionych, posiada wiele staników dobrze dopasowanych (dla mnie często w nie do przeskoczenia niestety cenach, ale mówi, że ten jest najwygodniejszy. Ładnie zbiera, unosi i moim zdaniej super wyglada. Niestety ja nie moge trafić na swoj rozmiar, choc poluje juz od kilku mcy
Wkleję fotki jakie udało mi się znaleźć. Tylko one, obie są jakby od dołu pstryknięte i wydają się bardziej zabudowane. Główną zaletą wg nas jest to, że mało zabudowany a bardzo ładnie trzyma biust. i mówi, że super wygodny.
Jabyście gdzieś (oprócz allegro) spotkały ten model (75f) to napiszcie proszę na forum, czasem tu zagladam. pozdrawiam
i napiszcie czy miałyście już do czynienia z tym modelem
a to my wiemy, że La senza jest fajna

na allegro są głównie modele z brytyjskiej La senzy, te są chyba z jakiejś starej kolekcji, bo jakoś ich nie widzę
http://www.lasenza.co.uk/bras/dd_bra...s_show_all.htm

możesz też poszukać na brytyjskim ebayu, tylko tam trzeba wpisać brytyjski rozmiar, 75F to 34F
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 08:37   #1340
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
a to my wiemy, że La senza jest fajna

na allegro są głównie modele z brytyjskiej La senzy, te są chyba z jakiejś starej kolekcji, bo jakoś ich nie widzę
http://www.lasenza.co.uk/bras/dd_bra...s_show_all.htm

możesz też poszukać na brytyjskim ebayu, tylko tam trzeba wpisać brytyjski rozmiar, 75F to 34F
mi się wydaje że to mogą być jednak "kanadyjskie" ... a w tamtych nie ma 34F
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:11   #1341
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mój jest zapinany na dwie hafki
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Mój też
to nie fair mój jest na jedną
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:18   #1342
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to na początku października, Triumph organizuje akcję, podczas której konsultantki pomagały będą prawidłowo dobrać biustonosz. Tak myślę, czy by się nie wybrać i nie pośmiać z tego, co mi zaproponują .
Oj tak to może być ciekawe doświadczenie wizyte w Triumph miałam tylko jedną, usłyszałam "największe miseczki w tej chwili to C, proponuję D nie usztywniane" No i pani przynosiła mi dosłownie babcine bazarowe staniki w których byłoby mi wstyd gdziekolwiek wyjść, oczywiście kształt obowiązkowy piersi to trójkąt Gdy powiedziałam że nie będę w czymś takim chodzić pani odpowiedziała " W takich rozmiarach to pani nic lepszego nie znajdzie"
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:34   #1343
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Upolowałam wczoraj dwie śliczne La Senze,wizęłam tym razem 75F i mam wielką nadzieję,że tym razem trafię z rozmiarem bo jak nie to
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:30   #1344
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Oto mój staniczek. Rozmiar 65E. Oceńcie, jak leży. Mi się wydaje, że jest idealny, ale poczekam na opinię ekspertek
Przepraszam za bałagan w tle. Teraz wydaje mi się, że stanik leży trochę inaczej i że zaczęła się migracja. Fotki są z pierwszego założenia.
Mi się bardzo podoba jak leży. Fiszbiny wyglądają na takie w sam raz, a obwód też wygląda na stabilny. Na drugim zdjęciu można miec wrażenie, że trochę podjeższa, ale to dlatego, że jesteś trochę pochylona. Pewnie jak się wyprostujesz, to będzie w linii prostej

Czekam na nową kolekcję effuniaków. Na blogu 1,5 tygodnia temu pojawił się wpis, że kolekcja będzie najwcześniej za 2 tygodnie. Dzisiaj Ula napisała, że deklaracja, że sklep będzie najwcześniej za dwa tygodnie jest dalej aktualna.
Ja się chyba nie doczekam .
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:17   #1345
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

a co możecie powiedzieć o stanikach Dama Kier? jak wypada ich rozmiarówka?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:02   #1346
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
a co możecie powiedzieć o stanikach Dama Kier? jak wypada ich rozmiarówka?

Podnoszę pytanie
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:10   #1347
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Podnoszę pytanie
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
a co możecie powiedzieć o stanikach Dama Kier? jak wypada ich rozmiarówka?

http://forum.gazeta.pl/forum/w,50580...DAMA_KIER.html zobaczcie tu i tu : http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203...DAMA_KIER.html
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:25   #1348
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny Kochane! Mam pewien problem z biustonoszami które noszę. Mam modele Tango II, Freya Rio, jakąś starą Melissę po domu. Rozmiary zróżnicowane: 65G, 60GG, 65G polskie. Od jakiegoś czasu Rio noszę z przedłużką, ale długo nosiłam bez. Problem w tym, że od zawsze dokucza mi dość silne wbijanie się fiszbin w skórę, na dole po zewnętrznej stronie. Robi się to w takim miejscu, że mam wrażenie, że fiszbiny są zbyt twarde i nie wyginają się "na zakręcie" czyli akurat tam, gdzie jestem najbardziej zaokrąglona. Obwód chyba nie ma tu nic do rzeczy, bo robi się to zarówno w podjeżdżającej Melissie jak i pieruńsko ciasnym Rio, czy dobrym obwodowo Tango. O co chodzi? Pod biustem mam 68-70cm. Proszę o pomoc
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:47   #1349
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Dziewczyny Kochane! Mam pewien problem z biustonoszami które noszę. Mam modele Tango II, Freya Rio, jakąś starą Melissę po domu. Rozmiary zróżnicowane: 65G, 60GG, 65G polskie. Od jakiegoś czasu Rio noszę z przedłużką, ale długo nosiłam bez. Problem w tym, że od zawsze dokucza mi dość silne wbijanie się fiszbin w skórę, na dole po zewnętrznej stronie. Robi się to w takim miejscu, że mam wrażenie, że fiszbiny są zbyt twarde i nie wyginają się "na zakręcie" czyli akurat tam, gdzie jestem najbardziej zaokrąglona. Obwód chyba nie ma tu nic do rzeczy, bo robi się to zarówno w podjeżdżającej Melissie jak i pieruńsko ciasnym Rio, czy dobrym obwodowo Tango. O co chodzi? Pod biustem mam 68-70cm. Proszę o pomoc
Mnie sie tak dzieje glownie w modelach w ktorych dol fiszbiny wystaje ponizej obwodu cos jak tu a zwykle bywa dobrze kiedy fiszbiny sa wbudowane w obwod jak tu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:15   #1350
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Bylam dziś w kilku sklepach. Nigdzie nie ma 60D ale przynajmniej nikt mi nie próbował wmówic,że takiego rozmiaru nie ma
Odpowiada mi rozmiar 65D, 65 E. Myślę,że mogę powoli się zaopatrywac w takie rozmiary ale niestety najpierw na allegro bo są tańsze.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.