jak znaleźć siłe na walke z rakiem - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 14:51   #2941
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Jakie to ma znaczenie dlaczego Ada nie podaje stanu konta, przecież to jej prawo, a pieniądze może przeznaczyć i tak tylko na leczenie, więc skoro pomagamy bezinteresownie to skąd to ciągle pytanie ile i najróżniejsze teorie spiskowe...
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:54   #2942
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez loginjakistaki Pokaż wiadomość


i oto mail od fundacji;



więc coś tu jest nie tak...
Nieźle
Włąsnie tez jestem ciekawa czy tego maila wysłałaś konkretnie do tej fundacji w której jest Ada?
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:54   #2943
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś wstawić printscreena tego maila?
też podpisuje sie pod ta prosba?
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:56   #2944
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Amber aaa Ty wiesz ile jest takich fundacji co to rzekomo pieniadze pojda na nie a pozniej i tak ida na rodzine?? u mnie w miescie byla taka akcja ze chlopak zbieral pieniadze..tez nalezal do fundacji w ktorej bylo ze jezeli umrze czy pieniadze nie pojda na leczenie to wtedy cala zebrana gotowka idzie na fundacje a jak bylo na prawde? chlopak umarl bo nie zdazylo sie nazbierac a rodzinie wyplacili kase a oni zamiast te pieniadze przeznaczyc na inne osoby chore to sobie wzieli i tyle ich widzieli..wiec do fundacji i ich dzialan trzeba podchodzic z duzym marginesem zaufania..
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:58   #2945
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Jakie to ma znaczenie dlaczego Ada nie podaje stanu konta, przecież to jej prawo, a pieniądze może przeznaczyć i tak tylko na leczenie, więc skoro pomagamy bezinteresownie to skąd to ciągle pytanie ile i najróżniejsze teorie spiskowe...
dlatego, że wizazanki sa poprostu ciekawe ile jzu udalo sie zebrac - to chyba NORMALNE , niestety Ada nam napisala ze FUNDACJA JEJ ZABRONIŁA PODAWAC PUBLICZNIE STAN KONTA, i moga jej pzrez to nie wydac kasy

a to jest wrecz dziwne
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:59   #2946
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Jakie to ma znaczenie dlaczego Ada nie podaje stanu konta, przecież to jej prawo, a pieniądze może przeznaczyć i tak tylko na leczenie, więc skoro pomagamy bezinteresownie to skąd to ciągle pytanie ile i najróżniejsze teorie spiskowe...
dlaczego uważasz (Ty i kilka innych osób), ze oczekując czegokolwiek od Ady chcemy jej zaszkodzić? nie pytamy dla zabawy. pytamy, żeby pomóc. jeśli dowiedziałabym się, że kwota której brakuje leży w zasięgu moich możliwości, to chętnie bym ją przekazała osobie potrzebującej. albo podała info dalej do znajomych: "słuchajcie, brakuje już tylko tyle i tyle" brzmi lepiej niż: "ej, dziewczyna choruje na raka, potrzebujemy kasy". pierwsze pytanie sponsora brzmi: "ILE?!". rozmawialam z powaznymi inwestorami, którzy chcieli pomóc. nic z tego nie wyszło, bo ada ceni sobie prywatność. a teraz (kiedy wydawać by się mogło, że sprawę mamy już za sobą), posądza nas o rzeczy których nie robiłyśmy. to prawda, że jej stan jest poważny. ale nie widzisz w naszych działaniach WALKI!. jestesmy zaangażowane do pomocy, po to wchodzimy na wątek... nie zawsze jest miło i przyjemnie. ale starałyśmy się coś zrobić. czy bezinteresownie? jedyną "zapłatą" miało być zdrowie tej dziewczyny. i normalne traktowanie ludzi, którzy wyciągają pomocną dłoń. a teraz dowiaduję się, że jestem interesowna, bo pytam o badania, o stan konta... ok - ja jestem zdrowa. można obrażać? szanujmy się... ale też nie bądźmy przewrażliwione na punkcie każdego słowa....
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:03   #2947
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ado szanuję Twoją decyzję. Spodziewałam się tego od pewnego czasu jak przestałaś się regularmnie udzielać w wątku. Rozumiem że nie chciałaś podawać niektórych informacji, albo inne czasem zatajałaś po to żeby nie rozpętała sie kolejna burza krytykująca każde Twoje słowo i czynność. Na pewno jest wiele rzeczy o których nam tutaj nie powiedziałaś, nie mam o to pretensji, bo to Ty sama decydujesz w jakim stopniu się przed nami otworzysz. Jest mi jednak trochę przykro ponieważ zamknięcie wątku jest równe z brakiem informacji o Twoim dalszym losie, kiedy operacja sie odbędzie i czy się powiodła... Są na tym wątku osoby które dobrze Ci życzą, w tym ja, i zależy mi bardzo na tym żeby kontakt się tak poprostu nie urwał. Byłoby mi bardzo miło gdybyś napisała mi na pw jak uzgodnisz termin operacji, będę trzymać tego dnia kciuki Wiesz sama Ado że to forum publiczne i każdy, dosłownie każdy, może tu wejść, czytać i pisać co zechce. Jednak Ty jesteś chora i nie zawsze masz przecież siłę na przepychanki słowne i niepotrzebne nerwy w tym trudnym dla Ciebie czasie. Ten wątek tak dobrze sie zaczął... i mam nadzieję że nie będziesz źle wspominać wizażu i wizażanek, że zajrzysz jeszcze czasem, może po operacji. Życzę Ci dużo zdrowia, tymczasem będe na bieżąco sprawdzała blog w poszukiwaniu radosnych informacji
kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 15:10   #2948
loginjakistaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 138
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość

czy to jest mail dokladnie z tej fundacji, w której jest Ada????????
tak; Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia.

co do printscreena tego maila to nie bardzo wiem jak to zrobić bo jestem nowa, ale jeśli chcecie to wyślijcie do fundacji maila z takim pytaniem a się wyjaśni.
loginjakistaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:15   #2949
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

masz na klawiaturze taki klawiszek z napisem PRINT SCREEN. U mnie znajduje się na górze, nad strzałkami. Otwierasz mejla, naciskasz go, wklejasz do painta i wstawiasz tutaj jako obrazek
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:15   #2950
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez loginjakistaki Pokaż wiadomość
tak; Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia.

co do printscreena tego maila to nie bardzo wiem jak to zrobić bo jestem nowa, ale jeśli chcecie to wyślijcie do fundacji maila z takim pytaniem a się wyjaśni.
otwórz okno z tym mailem, naciśnij na klawiaturze "PrtSc"
później otwórz painta, naciśnij Ctrl+V
zamaż to, czego nie chcesz ujawniać
plik / zapisz jako / wybierz format jpg
załącz obrazek

tak się robi screeny. czy go zamieścisz (i po co) zależy od Ciebie...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:16   #2951
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez loginjakistaki Pokaż wiadomość
tak; Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia.

co do printscreena tego maila to nie bardzo wiem jak to zrobić bo jestem nowa, ale jeśli chcecie to wyślijcie do fundacji maila z takim pytaniem a się wyjaśni.
Wciśnij na klawiaturze przycisk "printscreen" a następnie otwórz painta i prawym przyciskiem myszki "wklej", następnie "zapisz jako" i wstaw załącznik do posta.
__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2009-09-23 o 15:17 Powód: wklej ;)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 15:24   #2952
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Amber aaa Ty wiesz ile jest takich fundacji co to rzekomo pieniadze pojda na nie a pozniej i tak ida na rodzine?? u mnie w miescie byla taka akcja ze chlopak zbieral pieniadze..tez nalezal do fundacji w ktorej bylo ze jezeli umrze czy pieniadze nie pojda na leczenie to wtedy cala zebrana gotowka idzie na fundacje a jak bylo na prawde? chlopak umarl bo nie zdazylo sie nazbierac a rodzinie wyplacili kase a oni zamiast te pieniadze przeznaczyc na inne osoby chore to sobie wzieli i tyle ich widzieli..wiec do fundacji i ich dzialan trzeba podchodzic z duzym marginesem zaufania..
Nie wiem ile jest takich fundacji. Ty posiadasz informacje o jednej na tej podstawie nie planuję zmieniać swojego pozytywnego zdania o tego typu instytucjach. To że w życiu trafiłam raz do fatalnego lekarze nie znaczy, że od tej pory zrezygnowałam z ich usług i leczę się samodzielnie. Tak samo jedna zła fundacja nie spowoduje, że przestanę wspierać kolejne. Jak masz podejrzenia, ze jakaś działa niezgodnie z prawem polecam zgłosić ten fakt do odpowiedniego organu.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
dlaczego uważasz (Ty i kilka innych osób), ze oczekując czegokolwiek od Ady chcemy jej zaszkodzić?
Gdzie coś takiego napisałam?
Śmiało zacytuj moją wypowiedź albo mnie nie obrażaj takimi insynuacjami.

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
dlatego, że wizazanki sa poprostu ciekawe ile jzu udalo sie zebrac - to chyba NORMALNE , niestety Ada nam napisala ze FUNDACJA JEJ ZABRONIŁA PODAWAC PUBLICZNIE STAN KONTA, i moga jej pzrez to nie wydac kasy

a to jest wrecz dziwne
Na prawdę nie musisz krzyczeć.
Też jestem Wizazanką i nie potrzebuje czytać raportów ile w danej chwili uzbierała. Czekam tylko na inforamcję o pozytywnym przebiegu operacji.
Czy to według Ciebie nie normalne?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:55   #2953
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Amber alez ja Ci wcale nie kaze zmieniac zdania o fundacjach bo ich celem jest pomaganie ludziom,ale ze w miedzy czasie pojawi sie kilka ktore maja inne cele to juz inna sprawa ja sie nie zrazilam do fundacji ale wiem ze nie zawsze nalezy wierzyc we wszystko co oni mowia i pisza

ja tez jestem ciekawa kiedy bedzie operacja..i jak dalej sie to potoczy wszystko

ogolnie nie podoba mi sie klamanie..wystarczylo napisac ze nie bedzie podawala stanu konta np do momentu az sie nie uzbiera i wtedy powie ze wszystko ladnie sie uzbieralo i ze jedzie na operacje,a nie kombinowaanie ze fundacja nie pozwala...
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:59   #2954
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Amber alez ja Ci wcale nie kaze zmieniac zdania o fundacjach bo ich celem jest pomaganie ludziom,ale ze w miedzy czasie pojawi sie kilka ktore maja inne cele to juz inna sprawa ja sie nie zrazilam do fundacji ale wiem ze nie zawsze nalezy wierzyc we wszystko co oni mowia i pisza

ja tez jestem ciekawa kiedy bedzie operacja..i jak dalej sie to potoczy wszystko

ogolnie nie podoba mi sie klamanie..wystarczylo napisac ze nie bedzie podawala stanu konta np do momentu az sie nie uzbiera i wtedy powie ze wszystko ladnie sie uzbieralo i ze jedzie na operacje,a nie kombinowaanie ze fundacja nie pozwala...
Twoja stopka
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:17   #2955
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Na prawdę nie musisz krzyczeć.
Też jestem Wizazanką i nie potrzebuje czytać raportów ile w danej chwili uzbierała. Czekam tylko na inforamcję o pozytywnym przebiegu operacji.
Czy to według Ciebie nie normalne?
Dla mnie normalne i oczywiste jest to, że pytamy ile jest już uzbierane bo przynajmniej wiemy, czy mamy już wręcz wrzucić na luz i czekać jak ty na informacje jak przebiegła operacja czy dalej rozsyłać info i prosić znajomych znajomych o pomoc finansową dla Ady.
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:30   #2956
kamelleon_2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 93
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Czesc
Skoro watek ma sie skonczyc, to chetnie napisze moj ostatni wpis...
Bylam od samego poczatku tego watku i ciesze sie ze tak sie stalo, bo dalo mi to duzo do myslenia, nieprzespanych nocy itp. Sumujac byly momenty nerwowe na tym watku,niektorzy przesadzali, niektorze byli rzeczywiscie dwulicowi, a niektorzy imponowali mi dobrocia jak plynela z ich slow...
Szczerze mowiac jest to normalna sprawa na publicznym forum, tyle opini ile ludzi i kazdy powiedzial co wiedzial i mial ochote... bo w sumie do tego jest forum...
Tak jak ktos juz wczesniej slusznie zauwazyl, ze Ada ma swoje zycie, rodzine, meza i podejmuje dycyzje z nimi, chyba to oczywiste...My wizazanki napewno dawalysmy Adzie jakos odskocznie, sugestie itp. i w zasadzie po to bylo zalozone to forum tak mi sie wydaje, a ze w trakcie padl pomysl ze zbiorka pieniazkow, zrobieniu bloga itp to juz inna sprawa... ale napewno pomoglo to Adzie i to jest najwazniejsze!
Watek dobiega konca i dobrze...lepiej zyc w nieswiadomosci ze ludzie moga byc zli.
Pamietaj Ado ze zyjesz dla siebie i masz jedno zycie...walcz o nie!Wiem ze latwo sie doradza. Czesto o tym mysle co by bylo gdyby mnie to spotkalo... i nie potrafie sobie odpowiedziec na to pytanie...Ale napewno bym sobie myslala ze skoro moje zycie jest w moich rekach to nie moge sie poddac bo szkoda tego zycia...przeciez ma sie jedno...
Wiele ludzi wygralo walke z choroba...wiec mozna wygrac...
Pozdrawiam Cie cieplo i jestem myslami z Toba!
Bede pamietac o Tobie i zagladac na blog!
__________________
Gdy kobieta jest szczesliwa jest takze piekna...
kamelleon_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:34   #2957
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Skoro wątek jest nadal otwarty to napiszę coś o Pauli.

Weszłam przed chwilą na jej blog...Usunięto jej guza, 12cm...operacja się udała, ale wczoraj okazało się, że ma w płucach 20 guzków

Będzie musiała brać znowu ten obrzydliwie drogi lek Sutent

Juz wiecie dziewczyny atakujące 'atakujących' dlaczego CZAS jest tak ważny. I duuuuużo pieniędzy.

Kibicuję Pauli tak samo jak Adzie i jest mi przykro, że Paula ma te przerzuty. Bardzo, bardzo przykro.

Mam nadzieję, że zdążymy tzn. Ada zdąży.

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2009-09-23 o 16:36
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:55   #2958
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Zanim zaczniecie wklejać print screeny, zapytajcie najpierw Modów albo Złosia czy można.

Jeśli cos jest niejasnego albo dziwnego, to niech lepiej szefostwo Wizażu spróbuje to wyjasnić, bo tutaj zaraz utworza się teorie spiskowe i kolejna wielka chryja.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:11   #2959
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Zanim zaczniecie wklejać print screeny, zapytajcie najpierw Modów albo Złosia czy można.

.

???

Dziewczyna napisała, że dostała go od tej fundacji to niech pokaże. O co tu pytać?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 17:24   #2960
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Marilyn Pokaż wiadomość
???

Dziewczyna napisała, że dostała go od tej fundacji to niech pokaże. O co tu pytać?
O to, że jak jest taki mail, niech dziewczyna przesle go Złosiowi i on to wyjasni. Jeśli się okaże, że ktoś coś źle zrozumiał, a na wątku rozkręci się spirala podejrzeń, to ktoś może zostać bardzo skrzywdzony niesłusznymi podejrzeniami.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:30   #2961
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O to, że jak jest taki mail, niech dziewczyna przesle go Złosiowi i on to wyjasni. Jeśli się okaże, że ktoś coś źle zrozumiał, a na wątku rozkręci się spirala podejrzeń, to ktoś może zostać bardzo skrzywdzony niesłusznymi podejrzeniami.
co racja, to racja.

bez sensu wklejac. pewne jest to, ze wątek chyli się ku upadkowi. jesli chcemy śledzić dalsze losy Ady, to na blogu pewnie wszystko bedzie. po co szukac kolejnej afery? zostawmy to za sobą. było miło (na początku). a teraz chyba czas się rozstać... (w przyjaźni )
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:32   #2962
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Czytając ten cały wątek mam bardzo mieszane uczucia. Nie chcę tu na nikogo najezdzac bo to nie moj cel. Doskonale rozumiem dziewczyny i mnie to nie dziwi ze chciały znac stan konta- miały do tego prawo skoro tak mocno się zaangażowały w całą tę sprawę, zbiórkę pieniedzy, nagłasnianie historii, coraz to lepsze pomysly aby zdobyc upragnione (tak mi sie wydaje) pieniadze. Dziwi mnie podejscie Ady. Niby oczekiwała pomocy- bo po to załozyła ten watek. Dziewczyny galopem ruszyly z pomoca. Historia choroby Ady została nagłosniona. W duzej mierze własnie dzieki "Tym niedobrym" wizazankom. W pewnym momencie w watku zaczeła sie burza, bo zaczely sie trudne i nie wygodne dla Ady pytania. Ada przestała sie udzielac na forum, dzisiaj napisala ze chce zakonczyc watek bo jej wstyd za to co tu sie dzieje. Wiadomo forum jest zbiorowiskiem ludzi, kazdy z innym temperamentem, innym tokiem myslenia. Ile ludzi tyle opinii i nie kazdy musi sie tutaj z kazdym zgadzac.
Teraz okazało sie ze to co pisala tutaj Ada odnosnie podawania publicznie stanu konta jest kłamstwem. Czemu tak zrobiła wie tylko Ona.
Ja jestem zniesmaczona.

Ado zycze Tobie abys wygrala z choroba i mogła się cieszyc zyciem.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:37   #2963
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O to, że jak jest taki mail, niech dziewczyna przesle go Złosiowi i on to wyjasni. Jeśli się okaże, że ktoś coś źle zrozumiał, a na wątku rozkręci się spirala podejrzeń, to ktoś może zostać bardzo skrzywdzony niesłusznymi podejrzeniami.
No to wszyscy czekamy na potwierdzenie lub zaprzeczenie tego co napisala wizazanka odnośnie maila od fundacji.
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:37   #2964
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Dziewczyny, nie wiemy kto odpisal na tego maila i czy udzielił prawidłowej informacji. To może być zwykle ludzkie niedoinformowanie. Zanim zaczniemy wyciągać jakies wnioski, niech dziewczyna która dostała maila od fundacji prześle go Złosiowi.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:59   #2965
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Zwróciłyście może uwagę na to, że Ada dzisiaj edytowała swój pierwszy post? Zresztą zupełnie niepotrzebnie bo w drugim poście tego wątku jest cytat tego pierwszego nieedytowanego...
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:06   #2966
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Zwróciłyście może uwagę na to, że Ada dzisiaj edytowała swój pierwszy post? Zresztą zupełnie niepotrzebnie bo w drugim poście tego wątku jest cytat tego pierwszego nieedytowanego...
Nowa teoria spiskowa?
Ada edytowała post praktycznie do pierwotnej postaci.
Kiedy było już konto zamieściła na początku apel o pomoc, teraz ten apel zniknął.
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:08   #2967
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Dziewczyny, uspokójcie się, bo to wszystko zaczyna robić się bardzo żenujące.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:08   #2968
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Zwróciłyście może uwagę na to, że Ada dzisiaj edytowała swój pierwszy post? Zresztą zupełnie niepotrzebnie bo w drugim poście tego wątku jest cytat tego pierwszego nieedytowanego...
Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
Nowa teoria spiskowa?
Ada edytowała post praktycznie do pierwotnej postaci.
Kiedy było już konto zamieściła na początku apel o pomoc, teraz ten apel zniknął.
Żadna teoria spiskowa. Wystarczy porównać, co poznikało (bo nie tylko apel) i co zostało zmienione w pierwszym poście, porównując z zachowanym w cytacie oryginałem.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:10   #2969
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
Nowa teoria spiskowa?
Ada edytowała post praktycznie do pierwotnej postaci.
Kiedy było już konto zamieściła na początku apel o pomoc, teraz ten apel zniknął.
Praktycznie robi wielką różnicę
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:18   #2970
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Dziewczyny przepraszam Was, ale CZYM wg Was różni się pierwszy zmieniony post od tego oryginalnego? Ja nie widzę większych różnic poza zmianą kolejności pewnych informacji...?

Pytam bo zastanawiam się jakie to ma obecnie znaczenie?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.