"Kroniki wampirów" - Anne Rice - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 13:15   #121
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
on chyba troszke za stary już jest do tej roli mi się wydaje że szukać trzyba maks od rocznika 89'
W serialu gra 17 latka
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 14:34   #122
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Witam i jezeli mozna przylaczam sie do milosnikow tworczosci anne rice.
przeczytalam prawie wszystkie ksiazki z kronik wampirzych i z nowych kronik
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:32   #123
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;14022215]W serialu gra 17 latka [/QUOTE]
przyznaje że nie widziałam serialu więc nie wiem czy wiarygodnie tam wygląda ale jeśli tak to stwierdzam że musi być nieźle zakonserwowany
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:57   #124
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Hmm, tez jestem fanką " Kronik".
Nie przeczytałam jeszcze wszystkich części ( do calkowitego szczescia brakuje mi : "Merricka" oraz tomu "Krew i złoto").
Przyznam, ze najbardziej podobały mi się "Wampir Lestat" oraz " Posiadłość Blackwood"
...
Co do Meyer, to jakos nie mogę sie ciagle przekonać...
Po ogladnieciu filmu, mialam wrazenie ze to "dzieło" dla mhrocznych 15- latek (nie zebym miala cos do 15-latek, ale wiecie o co chodzi
Chyba będę się musiała przekonać naocznie.
pozdrawiam wszystkich wampirofanów
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:38   #125
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Hmm, tez jestem fanką " Kronik".
Nie przeczytałam jeszcze wszystkich części ( do calkowitego szczescia brakuje mi : "Merricka" oraz tomu "Krew i złoto").
Przyznam, ze najbardziej podobały mi się "Wampir Lestat" oraz " Posiadłość Blackwood"
...
Co do Meyer, to jakos nie mogę sie ciagle przekonać...
Po ogladnieciu filmu, mialam wrazenie ze to "dzieło" dla mhrocznych 15- latek (nie zebym miala cos do 15-latek, ale wiecie o co chodzi
Chyba będę się musiała przekonać naocznie.
pozdrawiam wszystkich wampirofanów
ja obejrzałam Zmierzch z ciekawości, bo film bardzo podobał się mojej siostrze, ale muszę stwierdzić, że to NAJGORSZY film jaki w życiu widziałam
bezsensowna fabuła, niezbyt wiarygodna gra, dziwni aktorzy (błagam, jak komuś może się podobać ten Patison?!) - ogólnie nie podobał mi się.
jako że to czysta ekranizacja to zapewne takie same odczucia miałabym pewnie po książce.
ale fajnie że nadeszła 'moda' na wampiry, może Lestat w końcu też doczeka się ekranizacji
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:14   #126
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

ja ostatnio przypadkiem znalazłam w necie e booka Wampir Armad i zaczęłam czytać i powiem o matko jedyna co to jest??? nie żebym była jakoś specjalnie wrażliwa ale nawet mnie te opisy pokonały (fajna emotka ) tak jest do końca książki??
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 19:09   #127
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
bezsensowna fabuła, niezbyt wiarygodna gra, dziwni aktorzy (błagam, jak komuś może się podobać ten Patison?!) - ogólnie nie podobał mi się.
loss_lauri ,"Parkinson" tez nie przypadl mi szczegolnie do gustu...
A film zupelnie cukierkowy i naiwny.
Najbardziej ucieszylo mnie "jak lśnili w słoncu":P

Oby ktos w koncu zekranizowal " Lestata"...
Chociaz... az strach sie bać ( "Krolowa Potepionych", tez do ambitnych nie należałą...
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 08:10   #128
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
ja ostatnio przypadkiem znalazłam w necie e booka Wampir Armad i zaczęłam czytać i powiem o matko jedyna co to jest??? nie żebym była jakoś specjalnie wrażliwa ale nawet mnie te opisy pokonały (fajna emotka ) tak jest do końca książki??
niestety - z recenzji na Merlinie to chyba tak, może to takie nieudane dziecko Rice
Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
loss_lauri ,"Parkinson" tez nie przypadl mi szczegolnie do gustu...
A film zupelnie cukierkowy i naiwny.
Najbardziej ucieszylo mnie "jak lśnili w słoncu":P

Oby ktos w koncu zekranizowal " Lestata"...
Chociaz... az strach sie bać ( "Krolowa Potepionych", tez do ambitnych nie należałą...
Parkinson - dobre
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:15   #129
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
niestety - z recenzji na Merlinie to chyba tak, może to takie nieudane dziecko Rice
nieudane to delikatnie powiedziane ona chyba w tym okresie miała jakąś obsesje zresztą gdzieś czytałam że teraz jej w drugą stronę odbiło w każdym razie po tej próbie jakoś mam dość Rice i jej wampirów musze to z mózgu wyrzucić
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:42   #130
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
nieudane to delikatnie powiedziane ona chyba w tym okresie miała jakąś obsesje zresztą gdzieś czytałam że teraz jej w drugą stronę odbiło w każdym razie po tej próbie jakoś mam dość Rice i jej wampirów musze to z mózgu wyrzucić
skoro Armand ci się nie podobał, to mnie też pewnie nie będzie a że Rice ma teraz odchył anty-wampirowy to też gdzieś czytałam. a szkoda, mogłaby jeszcze coś fajnego napisać
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:58   #131
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

o ile w Lestacie jego "miłości" można się było raczej domyślać to w Armandzie masz aż za szczegółowe opisy nie wiem po co
ja sie przyznam że zaczełam czytać te serię co na jej podstawie jest serial Czysta krew kojarzysz kiedyś o tym gadałyśmy loss_laurie i powiem ci że nienajgorsza szybko łatwo sie czyta nie ma takich szczegółów jak u Rice ale wampiry wcale nie są źle opisane coć można sie przyczepić do niektórych szczegółów ale jak co to możesz przeczytać
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 19:49   #132
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
o ile w Lestacie jego "miłości" można się było raczej domyślać to w Armandzie masz aż za szczegółowe opisy nie wiem po co
ja sie przyznam że zaczełam czytać te serię co na jej podstawie jest serial Czysta krew kojarzysz kiedyś o tym gadałyśmy loss_laurie i powiem ci że nienajgorsza szybko łatwo sie czyta nie ma takich szczegółów jak u Rice ale wampiry wcale nie są źle opisane coć można sie przyczepić do niektórych szczegółów ale jak co to możesz przeczytać
na Merlinie jakaś dziewczyna też pisała o tych baardzo dosłownych opisach
pogadamy o tym w październiku
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 08:42   #133
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

z rice to byl taki problem ze w pewnym momecie poczoła "pociag do Boga i wiary" i nagle "diabel memnoch" zycie w zaswiatach, spotkanie z bogiem, diablem itp. a potem to juz z gorki poszlo na (wedlug mnie) gorsze tory.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 18:18   #134
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
z rice to byl taki problem ze w pewnym momecie poczoła "pociag do Boga i wiary" i nagle "diabel memnoch" zycie w zaswiatach, spotkanie z bogiem, diablem itp. a potem to juz z gorki poszlo na (wedlug mnie) gorsze tory.
No niestety :/
Kto by pomyślal czytając jej "Przebudzenie Spiacej Krolewny", ze tak to się skonczy ?
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 10:45   #135
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

dokladnie...ale przebudzenie to pod pseudonimem wydawala...
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:30   #136
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
'Królowa potępionych' w wydaniu kinowym to profanacja. Totalnie nie podobał mi się ten film. Sromotna porażka ,jak dla mnie.
Jesli chodzi o grę Stuart kontra Tom, to mimo iż Cruise'a nie dzierże jako człowieka , jego kunszt aktorski podziwiam. (mam na mysli całokształt). No i w roli Lestata sprawdził się w 100%. Pitt zawiódł ,wolałabym kogoś innego, nie tak sobie wyobrażałam Louis'a. Ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, tyle razy powracałam do filmu, że już mi nic nie przeszkadza.
zgadzam się z powyzszym cytatem.

własnie skończyłam czytać "Wywiad..", srednio mi się podobał. czytało sie przyjemnie, ale spodziewałam się czegoś więcej.

Teraz czytam "Wampir Lestat" i podoba mi się dużo bardziej niż "wywiad..." Może dlatego , że Lestat to mój ulubieniec i wolę czytać o nim niż o wiecznie cierpiącym Luisie. Zwłaszcza Lestat z okresu Wolfkiller - Lestat śmiertelnik- działa mi na wyobraźnię

a co do filmów:
"Wywiad z Wampirem " oglądnęłam przed przeczytaniem książki, jakieś 10 lat temu, będąc dorastającym podlotkiem...film wywarł na mnie piorunujące wrażenie. Uważam, ze to arcydzieło sztuki filmowej. film podobał mi się bardziej od książki.

Niesamowity klimat, kostiumy, muzyka, no i Cruise, który zagrał rolę życia. Mimo że osobiście go nie trawię....Przełamał stereotypy, stworzył nietypową dla siebie postać.Taki wyrafinowany cyniczny arystokrata.

dla mnie już na zawsze Lestat będzie miał twarz Cruise'a, innej nie potrafię i nie chcę sobie wyobrażać.

Cruise Fizycznie bardzo mi pasuje do Lestata, bo nie jest idealny, ostre rysy i garbaty nos nadają mu charakteru, takiej zaciętości... w jednej chwili potrafi z furii i gniewu wpaśc w melancholie, smutek a nawet okazać zawstydzenie własnym nieludzkim zachowaniem. Chociaż tak okrutny i bezwzlędny to jednak pragnie akceptacji, czuję się samotny, boi się odrzucenia i zdrady.

Moja ulubiona scena:
http://www.youtube.com/watch?v=GYgJpYyCCd4
ta pasja, złość, gniew,bezwzględność a na koniec wstyd z własnego postępowania, prawie ludzka słabość Lestata...
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:02   #137
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

podczas próby przeczytania Wampira Armanda przyszedł mi do głowy pomysł kto mógłby go zagrać jest taki aktor Thomas Dekker nawet nieźle wyglądał w Kronikach Sary Connor w pierwszym sezonie z takimi dłuższymi włosami troche charakteryzacji i może by sie udało uzyskać homomasochistycznego 17 latka
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:38   #138
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez olla83 Pokaż wiadomość
zgadzam się z powyzszym cytatem.

własnie skończyłam czytać "Wywiad..", srednio mi się podobał. czytało sie przyjemnie, ale spodziewałam się czegoś więcej.

Teraz czytam "Wampir Lestat" i podoba mi się dużo bardziej niż "wywiad..." Może dlatego , że Lestat to mój ulubieniec i wolę czytać o nim niż o wiecznie cierpiącym Luisie. Zwłaszcza Lestat z okresu Wolfkiller - Lestat śmiertelnik- działa mi na wyobraźnię

a co do filmów:
"Wywiad z Wampirem " oglądnęłam przed przeczytaniem książki, jakieś 10 lat temu, będąc dorastającym podlotkiem...film wywarł na mnie piorunujące wrażenie. Uważam, ze to arcydzieło sztuki filmowej. film podobał mi się bardziej od książki.

Niesamowity klimat, kostiumy, muzyka, no i Cruise, który zagrał rolę życia. Mimo że osobiście go nie trawię....Przełamał stereotypy, stworzył nietypową dla siebie postać.Taki wyrafinowany cyniczny arystokrata.

dla mnie już na zawsze Lestat będzie miał twarz Cruise'a, innej nie potrafię i nie chcę sobie wyobrażać.

Cruise Fizycznie bardzo mi pasuje do Lestata, bo nie jest idealny, ostre rysy i garbaty nos nadają mu charakteru, takiej zaciętości... w jednej chwili potrafi z furii i gniewu wpaśc w melancholie, smutek a nawet okazać zawstydzenie własnym nieludzkim zachowaniem. Chociaż tak okrutny i bezwzlędny to jednak pragnie akceptacji, czuję się samotny, boi się odrzucenia i zdrady.

Moja ulubiona scena:
http://www.youtube.com/watch?v=GYgJpYyCCd4
ta pasja, złość, gniew,bezwzględność a na koniec wstyd z własnego postępowania, prawie ludzka słabość Lestata...
dobrze, że nie jestem tu jedyną zwolenniczką Lestata - Cruisa
zgadzam się z tobą w 100%; mimo, iż nie lubię TC jako osoby, to Lestat zawsze będzie miał dla mnie jego twarz, po prostu on tak bardzo go przypomina, tak głęboko wcielił się w tę postać w WzW, że nie potrafię sobie wyobrazić nikogo innego w tej roli
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:17   #139
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

a słyszałyscie o musicalu "Wampir Lestat" grali to kiedys na Broadwayu. teraz juz niestety nie grają. Myzykę do niego napisał Elton John. eh bardzo chciałabym to zobaczyc.....
tutaj jest jedna z piosenek która najbardziej mi się spodobała.
From the Dead Elton John
http://www.youtube.com/watch?v=j_shCCjKY6I

Edytowane przez olla83
Czas edycji: 2009-09-17 o 11:19
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 12:08   #140
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez olla83 Pokaż wiadomość
a słyszałyscie o musicalu "Wampir Lestat" grali to kiedys na Broadwayu. teraz juz niestety nie grają. Myzykę do niego napisał Elton John. eh bardzo chciałabym to zobaczyc.....
tutaj jest jedna z piosenek która najbardziej mi się spodobała.
From the Dead Elton John
http://www.youtube.com/watch?v=j_shCCjKY6I
Łaaa uwielbiam Lestata...
fajny tekst, ale jakoś muzyka i głos EJ nie za bardzo pasują mi do mrocznego, wampirzego klimatu
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 15:08   #141
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

oj to ja nie moge zdzierżyc Cruisa jako lestata wogole uwazam ze do wywiadu nie odpowiednio dobrali aktorow... a co do krolowej potepionych i lestata to sam lestat nie bedzie mial ekranizacji wlasnie dlatego ze byl polaczony z krolowa potepionych jako jeden film i przez to wyszlo to nie za ciekawie. mimo to jednak od czasu do czasu lubie sobie to obejrzec.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:18   #142
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
oj to ja nie moge zdzierżyc Cruisa jako lestata wogole uwazam ze do wywiadu nie odpowiednio dobrali aktorow... a co do krolowej potepionych i lestata to sam lestat nie bedzie mial ekranizacji wlasnie dlatego ze byl polaczony z krolowa potepionych jako jeden film i przez to wyszlo to nie za ciekawie. mimo to jednak od czasu do czasu lubie sobie to obejrzec.
ja lubię piosenki z tego filmu, ale nie mogę znieść poszatkowania wątków
co do Cruisa to są chyba dwa obozy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:08   #143
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
podczas próby przeczytania Wampira Armanda przyszedł mi do głowy pomysł kto mógłby go zagrać jest taki aktor Thomas Dekker nawet nieźle wyglądał w Kronikach Sary Connor w pierwszym sezonie z takimi dłuższymi włosami troche charakteryzacji i może by sie udało uzyskać homomasochistycznego 17 latka
ten Thomas Dekker jakiś troche zbyt pulchny na twarzy ..

Antonio Banderas-mimo, że zagrał bardzo dobrze- fizycznie kompletnie mi nie pasował do Armanda.

Mój typ na Armanda to: Tom Sturridge. widzialm go ostatnio w Boat That Rocked i musze przyznac że niezły aktor. podobno był typowany do roli Edwarda ze Zmierzchu. w sumie szkoda że nie dostał tej roli może jakaś mocniejsza kreacja aktorska uratowałby film...
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:07   #144
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
oj to ja nie moge zdzierżyc Cruisa jako lestata wogole uwazam ze do wywiadu nie odpowiednio dobrali aktorow... a co do krolowej potepionych i lestata to sam lestat nie bedzie mial ekranizacji wlasnie dlatego ze byl polaczony z krolowa potepionych jako jeden film i przez to wyszlo to nie za ciekawie. mimo to jednak od czasu do czasu lubie sobie to obejrzec.
Ja tez cos nie widze Cruisa w tej roli..Za to w Krolowej Potepionych moze i historia spłycona,efekty tragiczne ale aktorzy dobrani idealnie,Lestat jest poprostu niesamowicie pociagajacy,on nawet bez charakteryzacji wyglada jak wampir,nie mowiac juz o roli Aaliyah:piekna i dzika.Moim zdaniem nikt inny nie nadaje sie do tej roli.

Co do Zmierzchu to tak jak ksiazke uwielbiam film jest tak denny ze az sie przykro robi...
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:11   #145
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

domininia - zgadzam sie z toba w 100 %
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 19:58   #146
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 855
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

no ja niewierzę, że ominęła mnie tak ciekawa konwersacja

pewnie się powtórzę, ale mi Cruise baaaaaaaaardzo odpowiadał w roli Lestata, za to 'Królową Potępionych' posłałabym na śmietnik gdyby nie świetna ścieżka dźwiękowa w wykonaniu J. Davisa no i urok Stewarta, który mimo to nijak mi na Lestata nie pasował xD

ten Tom czy jak mu tam pasowałby na Armanda , jeśli umiał by zagrać takie rzeczy skoro miał być Edwardem ze Zmierzchu, to raczej nie jestem taka pewna czy by umiał xD
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.