Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 17:59   #451
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ZDAŁAM





: jupi::j upi::ju pi:
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! !

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Ja wczoraj nie zdalam...Zahamowalam za mocno podczas zielonego swiatla-zabijcie mnie ,ale i tak nie wiem dlaczego to zrobilam...Egzaminator naprawde spoko i zlego slowa o nim nie powiem.Zrobilam zagrozenie na drodze,bo przeciez ktos moglby nas walnac z tylu.Teraz sie boje o to,ze mam 17 pazdiernika drugie podejscie i do tego czasu wszystko zapomne...Chce sobie wykupic godziny,ale wiedomo nie bedzie ich za wiele ,bo to kosztuje...
Uwazacie ze szybko sie zapomnia jak sie jezdzi?
To chyba ze stresu? Czy Ci się pomyliły pedały?
Raczej nie zapomnisz, weź sobie ewentualnie 2 godzinki i powinno być ok
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:59   #452
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Echhh .... To juz moje dodatkowe jazdy sa. I chcialam po godzinie w sobote i niedziele. Ale intruktor nie da rady. A w poniedzialek musialabym o 7 byc na jezdzie. I watpie, zebym z niej duzo wyniosla, bo bylabym niewyspana. Dlatego musze tak ... Jesli cos mu sie zwolni to chetni pojade, ale watpie. A z moim intruktorem i takim innym nie chce, bo sie ich boje:/ ot co
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:59   #453
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sag etwas Pokaż wiadomość
N4TI, keendy Gratuuuulacje

Ja po zdanym egzaminie tez mialam ochote wysciskac egzaminatora, ale nie odwazylam sie :P ale do TŻta to frunełam z tego placu ^^ mega radość , czegoś takiego sie chyba nie zapomina

dzięki
ja swojego w czoło pocałowałam.
no to to jest przegięcie co zrobiłam
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:00   #454
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
confused women


Powodzenia jutro
Powodzenia


Tak sobie spojrzałam na mój podpis i uświadomiłam sobie że dziś mija pół roku od zdania prawka , jak ten czas leci:P
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:00   #455
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość


Mój kolega miał tak samo


może to ten sam kolega? bo widzę, że też z lubelskiego jesteś :P
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:03   #456
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Nie wiem co mi sie stalo,ale zatrzymalam sie przed pasami przy czynnej sygnalizacji.Przez stres...wczesniej nawet nie wiedzialam,ze jestem w stanie zrobic taka glupote...
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:06   #457
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez keeendy Pokaż wiadomość
aaa...
to źle zrozumiałam kiedy ona ma egzamin
przepraszam
Ależ nie masz za co przepraszać.

Cytat:
Napisane przez kasiekasiek Pokaż wiadomość
może to ten sam kolega? bo widzę, że też z lubelskiego jesteś :P
'Mój' zdawał pod koniec lipca, chyba 24. 'Twój' też?
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 18:10   #458
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Ależ nie masz za co przepraszać.



'Mój' zdawał pod koniec lipca, chyba 24. 'Twój' też?
nie-e. 'mój' zdawał tydzień temu :P
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:23   #459
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

babeczki a ile tak ogolnie zajelo wam od rozpoczecia kursu do zdania lub ewentualnie egzaminow. ja zaczelam jakos pod koniec grudnia 08 i dopiero teraz sie udalo a pierwszy egzam mialam 20.03 w swoje ur.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:32   #460
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
babeczki a ile tak ogolnie zajelo wam od rozpoczecia kursu do zdania lub ewentualnie egzaminow. ja zaczelam jakos pod koniec grudnia 08 i dopiero teraz sie udalo a pierwszy egzam mialam
20.03 w swoje ur.

ja zaczełam w listopadzie wykłady.
od grudnia miałam jazdy.
w marcu pierwszy egzamin.
w kwietniu kolejny.
potem pół roku przerwy gdyż miałam dwie operacje kolana i nie potrafiłam się 'obsłużyć' autem

no i 3 raz dzisiaj i zadałam
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:42   #461
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
Dziekuje za wsparcie kochana. Niestety nie udalo sie. Wlasnie wrocilam z kolejnego oblanego egzaminu. Nic nie mowilam, bo chcialam niespodzianke zrobic ....

Kochana mogals nam powiedziec bysmy cie zmotywowały bardziej Przykro mi bardzo



Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
Egzamin 8:00. Z nerwow bylo mi niedobrze. Ale OK ide. Wchodze na plac idzie po mnie egzaminator. Idziemy do auta - ,,chcialem samochod nr 13 ale nie wiem czy Pani przesadna wiec 23 Mysle sobie - zaczelo sie dobrze, calkiem sympatyczny. Ok wsiadam do 23,przedstawilam sie. Okazalo sie, ze 23 zajeta. Ide do 13. Mysle - nie no 13 musi byc szczesliwa! Wylosowalam swiatla drogowe i sygnal dzwiekowy. Chce wlaczyc zaplon, atu mi sie silnik wlaczyl ale OK gasze i zaplan wlaczylam ,,biip bipp" , swiatla OK. Jedziemy na luk. Robie luk. Jade tylem jestem strasznie blisko prawej linii. Mysle nie no jasny gwint najechalam. Kompletnie mi tyl uciekal. Ale tu zdarzyl sie cud wjechalam do koperty, jade na gorke - dziekuje plac zaliczony. Jedziemy na miasto. Wyjezdzam z placu patrze obok bramy znak ,,STOP". Ktorego wczesniej nie widzialam .... Mowie ,,tu sie zatrzymam , poniewaz mamy znak STOP" on: czemu zatrzymuje sie Pani przed STOPEM? Bo mam obowiazek sie zatrzymac przed znakiem STOP. ,,Nie, nie ma obowiazku zatrzymac sie przed STOPEM" yyy jak to :/ MA PANI OBOWIAZEK ZATRZYMAC SIE W WYZNACZONYM MIEJSCU!!! Mysle sobie ty gnido jedna. Ja ci nawrzeszcze. Tam nie widzialam linii jakiejs przed wyjazdem, wiec uwazam, ze dobrze sie zatrzymalam. Jedziemy dalej. Prosze skrecic w lewo. Z naprzeciwka jedzie egzamn. OK staje . Widze, ze nie jest jakos blisko ani specjalnie daleko. Ale po co mam oblac i ja i tamta osoba jesli je wymusze, a ona nie zahamuje. Wiec mowie ,,poczekam jak przejedzie, bo boje sie, ze wymusze" TO ZLE, ZE SIE PANI BOI Ja: oj no bo niech mi zgasnie auto albo cos wymusze i bedzie po egzaminie. (a tamto auto nie bylo na tyle daleko, zeby w razie czego zwiac). Jade dalej. OK rozgladam sie ladnie z prawej, bo to strefa. Jedziemy, prawie koniec strefy - prosze w lewo. Jade, korek, ze hoho. No to podjezdzam. Patrze po prawej brama. Msle jasna ciasna - to skrzyzowanie czy nie bo niby wyjazd z takiego osiedla, ale droga twarda mysle, ze na oko mogla miec te 20 m. Wiec mysle nie no jak to jest skrzyzowanie i wymusze? Przeciez nie chce polegnac na czyms takim. Wiec staje przed skrzyzowaniem i mowie: stane tu, zeby nie tarasowac przejazdu. Dodatkowo z tej bramy bus sie wepchnal. OK siedzi cicho. Bus wjechal, korek podjezdza to ja tez podjezdzam. I tak sie skupilam, zeby nie stanac na tym ,,skrzyzowaniu" (??), ze ..... puknelam lusterkiem w inne lusterko i sie zlozylo...... Jechalam 5 na godzine, wiec nic sie zlego nie stalo, ale ,,to jest juz koniec". Spodziewalam sie wszyskiego, ale nie, ze jestem tak blisko tych aut
Wsciekla na siebie (chociaz dobrze, ze teraz to moja wina byla, bo jak znowu za glupote, to chyba bym padla..) Przesiadka... No to ja, zeby nie rozryczec sie calkiem cos zaczelam mowic, zeby rozluznic atmosfere. I mowie, no szkoda no, bo jak nastepnym razem nie pojdzie, to bede musiala 5 godzin dokupic. JAK TO PANI MUSI? IM WIECEJ SIE JEZZI TYM LEPIEJ. Ja; No tak, ale wie pan srodkow brak TO PO CO PANI PRAWO JAZDY ROBI!!!
No to w tej chwili mi mowe odjelo. I sie zatkalam. CHAM JEDEN I TYLE! Co mu do tego. MOZE ON JEST CARRINGTONEM I MA WILLE ZA PROWIZJE ZA OBLANE EGZAMIY, ALE JA MAM 18 LAT I NIE PRACUJE, WIEC NIECH SIE GNIDA NIE WTRACA.


puknelas w lusterko innego samochodu?? jennnyyyyy strasznie mi przykro ale nie martw sie bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Trzymam za Was wszystkie kciuki!

Ja prawko już mam od półtora roku. Udało się za trzecim podejściem - jak to egzaminator powiedział na końcu - do trzech razy sztuka. Zdawałam w Łodzi - egzaminatorzy byli bardzo spoko - chyba po prostu fart (obwalałam z własnej winy). I za trzecim razem jakby egzaminator bardzo chciał też mógłby mnie oblać
Moja kumpela oblała bo najechała na śnieżkę - kulkę śnieżną - na jezdni... (to było zimą). Jeździła z babką, która stwierdziła, że to mógł być kamień i mogła uszkodzić samochód... Paranoja...

Gratulacje dziewczyny!
ja piotoooleeeee za to zeby najechac na sniezke .. normalnie co za babsko z tej egzaminatorki...




Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
co do stopu ( tylko nie krzyczec na mnie tu), ale mi instruktor tlumaczyl, ze jak nie ma linii to mam sie zatrzymac tak zeby z glownej mogli jechac i zebym ja widziala co sie na niej dzieje, a jak sie zatrzymam przy znaku to przeciez on przewaznie jest sporo wczesniej i nic nie widac. a co do lusterek ( tak samo tyczylo sie tyczek na placu jak potracilam nawet lusterkiem musialam wyjsc i je przepraszac :P ) i kraweznikow tu instruktor mi mowil , zebym sobie wyobrazila ze na wysokosci lusterka jest glowa dziecka i zamiast tyczki potracilam to dziecko, albo na krawezniku ktos stoi i ja mu nogi przejechalam jak dla mnie bardzo obrazowe co moze sie stac kiedy nie do konca panuje nad tym jak jade i wbijam lusterko w twarz owego dziecka, ewentualnie przejezdzam komus po stopie ;] wydaje sie, ze nieduze bledy, ale patrzac na to od strony, ktora pokazal mi instruktor nie jest tak wesolo.

w kazdym razie nie nalezy sie poddawac i probowac do skutku, wiadomo dopiero sie uczymy nikt od razu kierowca rajdowym nie zostaje
zdanych egzaminow Gratuluje

u mnie ejst tak samo, instruktor mnie uczyl zebym zawsze zatrzymywala sie w takim miejscu <nawet za znakiem> zebyw miala dobra widocznosc co dzieje sie na ulicy


Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Yeaaaaah !!!
Zdałam !!!


Dziękuje za kciuki


QUOTE=keeendy;14412482]dziewczyny wiem że się tu nie udzilałam...
ale zawsze czytałam wasze porady i wogóle...

miałam dzisiaj egzamin


i musze się pochawalić :


zdałam [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ZDAŁAM



: jupi::j upi::ju pi:



Gratulacje dziewczyny
teraz tylko czekac na odbior plasticzku



Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Ja wczoraj nie zdalam...Zahamowalam za mocno podczas zielonego swiatla-zabijcie mnie ,ale i tak nie wiem dlaczego to zrobilam...Egzaminator naprawde spoko i zlego slowa o nim nie powiem.Zrobilam zagrozenie na drodze,bo przeciez ktos moglby nas walnac z tylu.Teraz sie boje o to,ze mam 17 pazdiernika drugie podejscie i do tego czasu wszystko zapomne...Chce sobie wykupic godziny,ale wiedomo nie bedzie ich za wiele ,bo to kosztuje...
Uwazacie ze szybko sie zapomnia jak sie jezdzi?


kurcze stres zrobil swoje przykro mi




Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
babeczki a ile tak ogolnie zajelo wam od rozpoczecia kursu do zdania lub ewentualnie egzaminow. ja zaczelam jakos pod koniec grudnia 08 i dopiero teraz sie udalo a pierwszy egzam mialam 20.03 w swoje ur.


ja zaczelam kurs jakos tak pod koniec stycznia, 3 tygodnie trwala teoria, i gdzies tak w polowie marca skaczylam kurs, pierwszy egzamin mialam 13 maja
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 18:43   #462
sylabud
Raczkowanie
 
Avatar sylabud
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 163
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
babeczki a ile tak ogolnie zajelo wam od rozpoczecia kursu do zdania lub ewentualnie egzaminow. ja zaczelam jakos pod koniec grudnia 08 i dopiero teraz sie udalo a pierwszy egzam mialam 20.03 w swoje ur.
Kurs zaczęłam 14 maja 09 r a prawo jazdy zdobyłam 17 września 09 r. Pierwszy egzamin miałam 6.08.09 a drugi 20.08.09 no i trzeci 17.09.09. w sumie zdobycie prawka zjeło mi 4 miesiące



confused women
powodzenia jutro






w końcu moje papiery przysły do urzędu, jutro idę zapłacić. Prawko będę miała prawdopodobnie już za tydzień
__________________
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.

17.09.09 zdany egzamin



Matura 2010

Edytowane przez sylabud
Czas edycji: 2009-09-24 o 18:45
sylabud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:44   #463
Marcelka012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 212
GG do Marcelka012
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ZDAŁAM




: jupi::j upi::ju pi:
jak fajnie gratuluję
__________________

Marcelka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:59   #464
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Dziewczyny, GRATULUJĘ! N4tI, brawwwooo
keeendy które podejście, bo nie doczytałam? pocałunek egzaminatora - boski może dzięki Tobie więcej osób zdało - bo facet miał lepszy humor.

confused women
dasz radę!


któraś z Was pytała, ile czasu minęło od pierwszego wykładu do zdania egzaminu. Ja zaczęłam kurs 19 czerwca, a 12. września zostałam kierowcą. czyliii... ło matko niecałe TRZY MIESIĄCE.

[dziś pierwszy raz jechałam sama samiuuutka moje spostrzeżenia:
1. duużo łatwiej zmienić pas nie będąc eLką. Kierowcy cię traktują jak równego, no i nie trzeba cały czas jechać prawym pasem, wiedząc, że gdzieś tam się będzie skręcać w lewo. można sobie to wszystko rozłożyć i w czasie, i na drodze.
2. samej mi się źle jechalo głownie dlatego, że wiedzialam, ze jak zrobię głupotę, to nie będzie zadnej taryfy ulgowej ze wzgledu na elkę na dachu. bo już jej nie mam rozwazam przyklejenie zielonego listka gdzies na szybie a może na dachu, sliczna atraba listka - zamiast [L]?
3. całkiem samej jechało mi się źle również dlatego, że nie miałam się do kogo odezwać. tylko ja i silnik. ja i seat ibiza. przerażało mnie to.;p A noga niebezpiecznie zaczynała drżeć na sprzęgle...
4. no i wiadomo, że jak ktoś by mnie obtrąbił, to samej tak łyso, nie? w towarzystwie zawsze można się pośmiać i nie czuć tak mega głupio

no. ]
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:06   #465
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
babeczki a ile tak ogolnie zajelo wam od rozpoczecia kursu do zdania lub ewentualnie egzaminow. ja zaczelam jakos pod koniec grudnia 08 i dopiero teraz sie udalo a pierwszy egzam mialam 20.03 w swoje ur.
Kurs zaczełam 28 sierpnia, pierwsze jazdy 28 paździrnika, zakończyłam teoretycznie kurs 28 listopada (ale zostały mi jeszcze troche h), no i pierwszy egzamin miałam 20 stycznia, drugi 19 lutego, trzeci 24 marca--> zdany. Czyli zajeło mi to troche czasu.
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:11   #466
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, GRATULUJĘ! N4tI, brawwwooo
keeendy które podejście, bo nie doczytałam? pocałunek egzaminatora - boski może dzięki Tobie więcej osób zdało - bo facet miał lepszy humor.

podejscie 3 i ostatnie

haha nie wiem

ale teraz siedze i się śmieję

jak można pocałować egzaminatora w czoło ?
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:16   #467
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Tak Sylusiu ... walnelam lusterko ale na sszczescie tylko sie zlozylo i nawet ryski nie ma ani nic:P

Izus - zazdroszczeeeee

A z ta sniezka to megaaaa przegiecie. Tak, jasne najlepiej jechac zima slaloem pomiedzy sniezkami :/ to musi byc bol dopiero oblac za takie cos...
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:24   #468
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
babeczki a ile tak ogolnie zajelo wam od rozpoczecia kursu do zdania lub ewentualnie egzaminow. ja zaczelam jakos pod koniec grudnia 08 i dopiero teraz sie udalo a pierwszy egzam mialam 20.03 w swoje ur.
Gdzies w lipcu z tego co pamietam zaczełam, a teraz - trwa postepowanie administracyjne Ile to moze jeszcze potrwac?

Gratuluje dziewczynkom, co zdały, łącze sie z bólu, tym ,co znowu musza próbowac. Głowa do góry, nie poddawac sie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, GRATULUJĘ! N4tI,



któraś z Was pytała, ile czasu minęło od pierwszego wykładu do zdania egzaminu. Ja zaczęłam kurs 19 czerwca, a 12. września zostałam kierowcą. czyliii... ło matko niecałe TRZY MIESIĄCE.



[dziś pierwszy raz jechałam sama samiuuutka moje spostrzeżenia:


1. duużo łatwiej zmienić pas nie będąc eLką. Kierowcy cię traktują jak równego, no i nie trzeba cały czas jechać prawym pasem, wiedząc, że gdzieś tam się będzie skręcać w lewo. można sobie to wszystko rozłożyć i w czasie, i na drodze.


2. samej mi się źle jechalo głownie dlatego, że wiedzialam, ze jak zrobię głupotę, to nie będzie zadnej taryfy ulgowej ze wzgledu na elkę na dachu. bo już jej nie mam rozwazam przyklejenie zielonego listka gdzies na szybie a może na dachu, sliczna atraba listka - zamiast [L]?


3. całkiem samej jechało mi się źle również dlatego, że nie miałam się do kogo odezwać. tylko ja i silnik. ja i seat ibiza. przerażało mnie to.;p A noga niebezpiecznie zaczynała drżeć na sprzęgle...


4. no i wiadomo, że jak ktoś by mnie obtrąbił, to samej tak łyso, nie? w towarzystwie zawsze można się pośmiać i nie czuć tak mega głupio



no. ]

Izus masz juz plastik tak szybko odebrałas?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:26   #469
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
babeczki a ile tak ogolnie zajelo wam od rozpoczecia kursu do zdania lub ewentualnie egzaminow.
Kurs zaczęłam jakoś na początku kwietnia. Pierwszy egzamin 23.06. Drugi 5.08. Trzeci 17.09
Czyli zdobycie prawka zajęło mi 5,5 miesiąca.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
[dziś pierwszy raz jechałam sama samiuuutka moje spostrzeżenia:
1. duużo łatwiej zmienić pas nie będąc eLką. Kierowcy cię traktują jak równego, no i nie trzeba cały czas jechać prawym pasem, wiedząc, że gdzieś tam się będzie skręcać w lewo. można sobie to wszystko rozłożyć i w czasie, i na drodze.
2. samej mi się źle jechalo głownie dlatego, że wiedzialam, ze jak zrobię głupotę, to nie będzie zadnej taryfy ulgowej ze wzgledu na elkę na dachu. bo już jej nie mam rozwazam przyklejenie zielonego listka gdzies na szybie a może na dachu, sliczna atraba listka - zamiast [L]?
3. całkiem samej jechało mi się źle również dlatego, że nie miałam się do kogo odezwać. tylko ja i silnik. ja i seat ibiza. przerażało mnie to.;p A noga niebezpiecznie zaczynała drżeć na sprzęgle...
4. no i wiadomo, że jak ktoś by mnie obtrąbił, to samej tak łyso, nie? w towarzystwie zawsze można się pośmiać i nie czuć tak mega głupio

no. ]
Izuś, Kochanie moje. Super, że tak świetnie sobie radzisz i taką radość Ci to sprawia.

Cytat:
Napisane przez keeendy Pokaż wiadomość
jak można pocałować egzaminatora w czoło ?
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~

Edytowane przez BeaS
Czas edycji: 2009-09-24 o 19:27
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 19:27   #470
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez keeendy Pokaż wiadomość
podejscie 3 i ostatnie

haha nie wiem

ale teraz siedze i się śmieję

jak można pocałować egzaminatora w czoło ?
jak dla mnie super facet musial byc milo zaskoczony, mowie Ci !

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość



Izus masz juz plastik tak szybko odebrałas?
odebrałam we wtorek. fakt, wyjatkowo szybko, nawet w urzedzie byli zdziwieni
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:31   #471
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Gdzies w lipcu z tego co pamietam zaczełam, a teraz - trwa postepowanie administracyjne Ile to moze jeszcze potrwac?

Gratuluje dziewczynkom, co zdały, łącze sie z bólu, tym ,co znowu musza próbowac. Głowa do góry, nie poddawac sie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


Izus masz juz plastik tak szybko odebrałas?

u mnie trwalo jakies 4 dni po czym plastik byl do odbioru
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:35   #472
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość

odebrałam we wtorek. fakt, wyjatkowo szybko, nawet w urzedzie byli zdziwieni
Ja tez sie nie moge doczekac odbioru
Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
u mnie trwalo jakies 4 dni po czym plastik byl do odbioru
Aaaaaa ja tez tak chce
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:36   #473
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

hej, dawno nie pisałam, ale nie było o czym. Teraz gdy już pozostało mi 7 godz. jazd a jutro jadę się zapisać na egzamin to chcę z Wami przeżywać te chwile.
Dzisiejsze jazdy szły mi dobrze i nawet instr. powiedział, że jakbym jechała tak na egz. jak dzisiaj to powinnam zdać. podbudował mnie trochę, aczkolwiek w piórka nie urosłam. Zobaczymy jak to będzie. Tymczasem chyba powinnam zacząć robić testy
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:38   #474
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Policzyłam ile poszło kasy na prawko i wyszło, że licząc z odbiorem będzie 2000 zł.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:40   #475
sylabud
Raczkowanie
 
Avatar sylabud
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 163
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez keeendy Pokaż wiadomość
jak można pocałować egzaminatora w czoło ?
A jak można powiedzieć egzaminatorowi że sie go kocha i to samo swojemu instruktorowi? a i jeszcze wyściskałam mojego instruktora
__________________
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.

17.09.09 zdany egzamin



Matura 2010
sylabud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:44   #476
Marcelka012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 212
GG do Marcelka012
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Policzyłam ile poszło kasy na prawko i wyszło, że licząc z odbiorem będzie 2000 zł.

sporo kasy a jeśli mowa o pieniądzach to ile płaciłyście za kurs?
__________________

Marcelka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:46   #477
karolinkal1
Raczkowanie
 
Avatar karolinkal1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: z domu;p
Wiadomości: 275
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Policzyłam ile poszło kasy na prawko i wyszło, że licząc z odbiorem będzie 2000 zł.
mi prawie tyle samo
kurs 1400 zł
zaswiadczenie od lekarza = 60 zł
egzaminy 112zl x3 + teoria 22 zl
dodatkowe dwie godziny i dojazd na trzeci egzamin = 125 zl
ehh masakra
ale moglo byc duzo gorzej
__________________
Warto mieć marzenia...by doczekać się ich spełnienia


Edytowane przez karolinkal1
Czas edycji: 2009-09-24 o 19:49
karolinkal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:52   #478
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

z pocalowanien egzamonatora mocne bylo

hmm
ja 1300 zl kurs
i 8 godzin dodatkowych ;] albo i 9(liczac ta jutro) (9X40)
zaswiadczenie od lekarza 50
egzaminy 132 + 2x112

= 1590 + 132+224= 1590+356= 1986 zl

i to bynajmniej nie koniec, swietnie normalnie bosko^^
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España

Edytowane przez girl99
Czas edycji: 2009-09-24 o 20:15
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:10   #479
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

moje wydatki:
kurs - 1350zł
egzamin I-134 zł
lekarz-60 zł
egzaminy dodatkowe 3 x 114,50
dodatkowe 4 godziny- 150zł
no i wydanie prawka-70zł

razem: 2107,5
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2009-09-24 o 20:13
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:24   #480
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
no włąśnie nie wiem co jest

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
jak dla mnie super facet musial byc milo zaskoczony, mowie Ci !
no musiałbyć mile zaskoczony
bo więcej taka dupa jak ja go nie pocałuje

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
z pocalowanien egzamonatora mocne bylo

należało się chłopu
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.