Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 05:18   #4231
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: objawy ciążowe aczkolwiek test negatywny

Cytat:
Napisane przez ginekologia Pokaż wiadomość
dodzwoniłam się do Quick Vue Pani powiedziała, że test wykrywa ciążę już od 6-8 dniach od stosunku zaznaczyłam jej, że stosunek był odbyty w momencie dni niepłodnych (2 dni przed), powiedziała, że nic nie szkodzi, i że 7 di to już wystarczająco, aby test mógł dać prawidłową odpowiedź. Tak czy siak nie wierze ani jej ani testowi, własnie mam skurcze lewego jajnika pozdrawiam.
uparta:P

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

i mój pies przestał mnie gryźć, jest bardziej miły dla mnie
Test należy wykonać 14 dni po stosunku, a Pani w firmie musi mowic to co jest zamieszczone na opakowaniu.

Najlepiej udac sie na badanie krwi.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 06:43   #4232
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: objawy ciążowe aczkolwiek test negatywny

Cytat:
Napisane przez ginekologia Pokaż wiadomość
Szanowni Państwo ,

Nie znalazłam adekwatnego postu, dlatego zdecydowałam się poprosić Państwa o pomoc, aby po raz kolejny nie zawieść rodziców, narzeczonego, że znowu się nie udało Bardzo ważna jest każda opinia.
to mnie przerazilo i bardzo zastanowiło bo nie wiem czy nie nalezy ci wspołczuc takiego myslenia i traktowania sprawy dziecka.

na temat dostalas juz odpowiedz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 10:33   #4233
ginekologia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: objawy ciążowe aczkolwiek test negatywny

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
to mnie przerazilo i bardzo zastanowiło bo nie wiem czy nie nalezy ci wspołczuc takiego myslenia i traktowania sprawy dziecka.

na temat dostalas juz odpowiedz.
ok, dziękuję
ginekologia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 14:25   #4234
AGNES12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: objawy ciążowe aczkolwiek test negatywny

Cytat:
Napisane przez ginekologia Pokaż wiadomość
Szanowni Państwo ,

Nie znalazłam adekwatnego postu, dlatego zdecydowałam się poprosić Państwa o pomoc, aby po raz kolejny nie zawieść rodziców, narzeczonego, że znowu się nie udało Bardzo ważna jest każda opinia.

Staramy się o dziecko, do stosunku doszło w dni niepłodne (2 dni przed płodnymi). Zakładając, iż plemniki żyją 4 lub więcej dni, mogę być w ciąży.
Dziś jest 7`my dzień od stosunku, zrobiłam test i wyszedł negatywny. Aczkolwiek mam wszelkie objawy ciążowe, tj. wrażliwe piersi, szczególnie sutki (pojawiły się nawet białe plamki, przypominające mleko, zazwyczaj miałam je przed miesiączką), chodzę dosyć często siusiu , czasami zdarzają się zawroty głowy, brak apetytu lub czasami silny apetyt, którego nie da się powstrzymać, bóle podbrzusza, czuję jak kurczą mi się jajniki, temperatura mojego ciała to 37 C, a najbardziej zadziwia mnie mój śluz, (zakładając, iż nie jestem w ciąży, więc mam dni płodne), mój śluz w te dni powinien być przezroczysty, klejący się i rozciągliwy na kilka centymetrów. Aktualnie jest on biały. Mam uczucie mokrości, aczkolwiek nie przejawia się to na bieliznę, tylko troszeczkę.
Nie wiem co mam myśleć, wierzyć testowi czy nie? A na USG jest jeszcze o wiele za wcześnie, a sama w sobie czuję, iż ktoś tam się już zagnieździł.
Wiem, że powinnam czekać, ale te dni tak powoli ciągną się, że już sama nie daję rady psychicznie, bardzo chciałabym już uszczęśliwić samą siebie, narzeczonego i rodzinę.
Czy Państwo kiedykolwiek spotkaliście się z tym?
Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?
Test ciążowy wykonałam firmy Quick Vue

Pozdrawiam,
Ala
Witam Cię serdecznie
Proponuję abyś poszła zrobić test ciążowy, albo zarejestruj się do dobrego ginekologa bo jeżeli jesteś w ciąży a mimo że może nie być jeszcze widoczna na USG to lekarz stwierdzi czy macica jest powiększona jeżeli tak to znaczy że jesteś w ciąży, nawet przy bardzo wczesnej lekarz może to stwierdzić.
Powodzenia trzymam kciuki

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Test krwi na bHCG nie test ciążowy, pomyliło mi się, test z apteki najszybciej wykryje ciąże w dzień spodziewanej miesiączki.
AGNES12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 17:25   #4235
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Ja dzisiaj byłam u lekarza, powiedziała mi, że antybiotyk, który brałam działa nawet do 2-3 miesięcy i dlatego mogę nie mieć miesiączki. Dzisiaj dostałam kolejny, zastrzyki a za jakiś czas będę miała zabieg na migdały. Ale ja oczywiście musiałam to zrobić i kupiłam test ciążowy. Jedna kreska ( tak jak każdy mi to mówił ) heh. Temp. ciała mam niecałe 36 stopni, czyli osłabienie. Nie mam żadnych objawów przedmiesiączkowych. Zawsze na tydzień przed mam bardzo bolesne piersi a teraz nic ;/
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 17:43   #4236
maaarta123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

A można zrobić test w taki sposób:
Pobrać rano próbkę do pojemniczka zostawić go, pójść po test do apteki i po jakimś czasie wykonać test? Czy tak się nie robi, bo może coś w tej próbce się zmienić?
maaarta123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 18:21   #4237
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez maaarta123 Pokaż wiadomość
A można zrobić test w taki sposób:
Pobrać rano próbkę do pojemniczka zostawić go, pójść po test do apteki i po jakimś czasie wykonać test? Czy tak się nie robi, bo może coś w tej próbce się zmienić?
osobiście bym nie gwarantowała za taki test wykonany z przetrzymanego moczu...test nie bedzie wiarygodny
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 19:37   #4238
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez maaarta123 Pokaż wiadomość
A można zrobić test w taki sposób:
Pobrać rano próbkę do pojemniczka zostawić go, pójść po test do apteki i po jakimś czasie wykonać test? Czy tak się nie robi, bo może coś w tej próbce się zmienić?
a jaki to problem kupic test dzien wczesniej ?

jesli masz apteke blisko w ciagu godziny obrocisz to wdg. mnie nic nie powinno sie zmienic w moczu w koncu albo ciaza jest albo nie ma ,nie wyparuje .
pojemnik do lodowki,w chlodne miejsce .

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
osobiście bym nie gwarantowała za taki test wykonany z przetrzymanego moczu...test nie bedzie wiarygodny
zalezy ile przetrzymany w koncu robiac badanie moczu tez troche trwa -nasikanie -dojadz do laboratorium a tam od razu nie badaja naszego moczu ,wkladaja do lodówki i robia badanie po ilus tam godzinach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:52   #4239
nadajerytm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Czy ktoś sie zna ? Ciaża?

Czy ktoś zna się na odczycie wyniku badań moczu? czy z badania można dowiedzieć się,czy jest sie w ciąży? Oto One:



Badanie ogólne moczu
przejrzystosc - przejrzysty
barwa- ciemnożółty
ciezar wlasciwy - 1,025
pH 5,0
glukoza - nieobecna
ketony - nieobecne
urobilinogen - w normie
białko - nieobecne
azotyny - obecne
erytrocyty - nieobecne
leukocyty - obecne


OSAD MOCZU :

nabłonki płaskie - nieliczne
nabłonki okragłe - 1-3
leukocyty - 10 - 20
pasma śluzu - nieliczne
bakterie - nieliczne.
nadajerytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:42   #4240
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy ktoś sie zna ? Ciaża?

Cytat:
Napisane przez nadajerytm Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna się na odczycie wyniku badań moczu? czy z badania można dowiedzieć się,czy jest sie w ciąży? Oto One:



Badanie ogólne moczu
przejrzystosc - przejrzysty
barwa- ciemnożółty
ciezar wlasciwy - 1,025
pH 5,0
glukoza - nieobecna
ketony - nieobecne
urobilinogen - w normie
białko - nieobecne
azotyny - obecne
erytrocyty - nieobecne
leukocyty - obecne


OSAD MOCZU :

nabłonki płaskie - nieliczne
nabłonki okragłe - 1-3
leukocyty - 10 - 20
pasma śluzu - nieliczne
bakterie - nieliczne.
z tego badania się nie dowiesz.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 15:21   #4241
ginekologia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Co Wy tu widzicie??

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Hej

mam nadzieje, że mi pomożecie

wczoraj zrobiłam test ciążowy, jest kreska kontrolna ale i druga bardzo slabiutka kreseczka. Taki jakby cien kreski
sama nie wiem co o tym myslec, dlatego dzisiaj zrobilam niedawno zreszta drugi test, wyszedl brak ciazy...
ale mi spokoju nie daje ten wczorajszy...

zalaczam zdjecia, niewyrazne niestety, ale dodam, ze kreska jest wyrazniejsza (lecz niewiele)
w rzeczywistosci niz na zdjeciu...

nie wiem sama, moze jtro z rana zroic kolejny test?? ewentualnie za kilka dni bete??

jak uwazacie?? czy tam cos widac??


Witaj,

przypadek z autopsji
moja kolezanka kiedys byla w ciazy, nie chciala w to wierzyc, wiec poszlam kupilam test ona go zrobila, dokladnie taka sama slabiutka kreseczke miala i byla w ciazy :0 oczym przekonałysmy sie w gabinecie ginekologicznym :0 to ze jest staba kreseczka, wynika z tego, ze jesteś w młodej ciąży :0 w sensie, że, ciąża jest krotka, np tydzien, 2 ja stawiam, ze jestes w ciąży i daj znac czy mialam rację
ginekologia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 17:27   #4242
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy ktoś sie zna ? Ciaża?

fakt, z tego badania nie dowiesz sie czy jestes w ciazy, bo to badanie ogolne moczu. Z moczu to tylko test sikany moze stwierdzic czy jestes w ciazy czy nie. Bardziej wiarygodny test to test z krwi na obecnosc B-hcg.

Z tego badania za to wynika, ze masz zapalenie ukladu moczowego. Takze marsz do lekarza po leki. I po test sikany. Albo znow do laboratorium na pobranie krwi
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:10   #4243
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy ktoś sie zna ? Ciaża?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
fakt, z tego badania nie dowiesz sie czy jestes w ciazy, bo to badanie ogolne moczu. Z moczu to tylko test sikany moze stwierdzic czy jestes w ciazy czy nie. Bardziej wiarygodny test to test z krwi na obecnosc B-hcg.

Z tego badania za to wynika, ze masz zapalenie ukladu moczowego. Takze marsz do lekarza po leki. I po test sikany. Albo znow do laboratorium na pobranie krwi
Przed wizytą u lekarza proponuję upewnić się, że na pewno nie jesteś w ciąży. Z tego co wiem np. Furagin jest bezpieczny tylko w II tymestrze ciąży, w I i III nie wolno go brać!
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:07   #4244
poziomka_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Ciekawi mnie coś, pierwszy test wyszedł negatywnie, przy drugim pojawiła się słabo widoczna druga kreska, ale po czasie dłuższym niż 5 min. Ostatni okres z odstawienie wyglądał dość dziwnie, trwało to 6 zamiast 5 dni w tym normalne krwawienie było tylko przez 2 dni, później leciutkie plamienie. Po ostatnim okresie nie biorę już tabletek. Przez pewien czas byłam bardzo osłabiona i senna ale to już minęło, pozostały tylko mdłości, nie ranne bo rano raczej ich nie miewam, częśćiej w ciągu dnia, wieczorem, byc może to wynik stresu. Zastanawiam się czy organizm reaguje jakoś na zupełne odstawienie tabletek. I jeszcze jedno pytanie- test koniecznie ze świeżego moczu, w przeciwnym razie wynik może być niewiarygodny, prawda?
poziomka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:14   #4245
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez poziomka_666 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie coś, pierwszy test wyszedł negatywnie, przy drugim pojawiła się słabo widoczna druga kreska, ale po czasie dłuższym niż 5 min. Ostatni okres z odstawienie wyglądał dość dziwnie, trwało to 6 zamiast 5 dni w tym normalne krwawienie było tylko przez 2 dni, później leciutkie plamienie. Po ostatnim okresie nie biorę już tabletek. Przez pewien czas byłam bardzo osłabiona i senna ale to już minęło, pozostały tylko mdłości, nie ranne bo rano raczej ich nie miewam, częśćiej w ciągu dnia, wieczorem, byc może to wynik stresu. Zastanawiam się czy organizm reaguje jakoś na zupełne odstawienie tabletek. I jeszcze jedno pytanie- test koniecznie ze świeżego moczu, w przeciwnym razie wynik może być niewiarygodny, prawda?
a masz powody by podejrzewac ciąze-kochałas się w dni płodne, bez prezerwatywy, nie uważaliście...ect?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:12   #4246
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

HEJ KOCHANIUTKIE JAK KAŻDA Z WAS MAM PROBLEM :d OTÓŻ CZEKAM NA OKRES Z ODSTAWIENIA TABLETEK, BRAŁAM JASMIN PRZEZ 2 LATA. ZAPEZPIECZALISMY SIĘ PREZERWATYWA + GLOBUŁKI PATENTEX OVAL. CZEKALIŚMY TO PIEPRZONE 10 MIN AŻ BEDZIE "PIANA PARTY", UWAŻALISMY... ALE.. ZAWSZE EJST TO ALE! MAM 21 LAT ALE NIE EJSTEM GOTOWA NA CIĄŻE ZRESZTĄ NIE MAM WARUNKÓW NA DZIECKO. CHCIAŁAM DODAĆ, ŻE WCIĄGU TEJ CAŁEJ PRZERWY MIAŁAM JAKIEŚ TAKIE DZIWNE HMMM " NITECZKI KRWI W ŚLUZIE" . NOI JEDYNYM TAKIM POWODEM DO OBAW JEST ZADARZENIE KIEDY ( BOŻE JAKIE TO KRĘPUJĄCE) JA NAJPIERW WZIEŁAM JEGO JOHNA DO BUZI POTEM SIĘ CAŁOWALISMY A POTEM ON ZAJOŁ SIE MOJĄ BUŁECZKĄ TRAGEDIA JEST JAKIES PRAWDOPODOBIEŃSTWO I CO OZNACZAJĄ TE NITECZKI KRWI ?;(
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:22   #4247
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez poziomka_666 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie coś, pierwszy test wyszedł negatywnie, przy drugim pojawiła się słabo widoczna druga kreska, ale po czasie dłuższym niż 5 min. Ostatni okres z odstawienie wyglądał dość dziwnie, trwało to 6 zamiast 5 dni w tym normalne krwawienie było tylko przez 2 dni, później leciutkie plamienie. Po ostatnim okresie nie biorę już tabletek. Przez pewien czas byłam bardzo osłabiona i senna ale to już minęło, pozostały tylko mdłości, nie ranne bo rano raczej ich nie miewam, częśćiej w ciągu dnia, wieczorem, byc może to wynik stresu. Zastanawiam się czy organizm reaguje jakoś na zupełne odstawienie tabletek. I jeszcze jedno pytanie- test koniecznie ze świeżego moczu, w przeciwnym razie wynik może być niewiarygodny, prawda?
Dlaczego w ogóle patrzyłaś na test po dłużej niz 5 min?
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:41   #4248
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
HEJ KOCHANIUTKIE JAK KAŻDA Z WAS MAM PROBLEM :d OTÓŻ CZEKAM NA OKRES Z ODSTAWIENIA TABLETEK, BRAŁAM JASMIN PRZEZ 2 LATA. ZAPEZPIECZALISMY SIĘ PREZERWATYWA + GLOBUŁKI PATENTEX OVAL. CZEKALIŚMY TO PIEPRZONE 10 MIN AŻ BEDZIE "PIANA PARTY", UWAŻALISMY... ALE.. ZAWSZE EJST TO ALE! MAM 21 LAT ALE NIE EJSTEM GOTOWA NA CIĄŻE ZRESZTĄ NIE MAM WARUNKÓW NA DZIECKO. CHCIAŁAM DODAĆ, ŻE WCIĄGU TEJ CAŁEJ PRZERWY MIAŁAM JAKIEŚ TAKIE DZIWNE HMMM " NITECZKI KRWI W ŚLUZIE" . NOI JEDYNYM TAKIM POWODEM DO OBAW JEST ZADARZENIE KIEDY ( BOŻE JAKIE TO KRĘPUJĄCE) JA NAJPIERW WZIEŁAM JEGO JOHNA DO BUZI POTEM SIĘ CAŁOWALISMY A POTEM ON ZAJOŁ SIE MOJĄ BUŁECZKĄ TRAGEDIA JEST JAKIES PRAWDOPODOBIEŃSTWO I CO OZNACZAJĄ TE NITECZKI KRWI ?;(
brałaś tabletki, do tego prezerwatywa i globulka?
nie przeceniaj plemników swojego faceta. to czysty egoizm...
plemniki przechodzące tę barierę + Twoich ust, jego ust...? czy to jakieś żarty?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:44   #4249
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

nie nie biorę tabletek antykoncepcyjnych!! tylko gumka plus globułka dopochwowa. a z tym z ust do ust... to nie ejst takie smieszne, ponieważ słyszałam opinie lekarzy że to jak najbardziej mozliwe oczywiście biorąc pod uwage brak zapezpiecznia.
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3

Edytowane przez Ago18
Czas edycji: 2009-10-08 o 09:45
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 11:35   #4250
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
nie nie biorę tabletek antykoncepcyjnych!! tylko gumka plus globułka dopochwowa. a z tym z ust do ust... to nie ejst takie smieszne, ponieważ słyszałam opinie lekarzy że to jak najbardziej mozliwe oczywiście biorąc pod uwage brak zapezpiecznia.
tak zrozumiałam po frazie: "czekam na okres z odstawienia"...

no może i możliwe, jeśli mężczyzna zabiera się do oralnego zadowalania partnerki, poprzez głęboką penetrację językiem, mając usta pełne nasienia...

nie wyobrażam sobie czegoś takiego
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:37   #4251
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

noi mnie okrzyczałas
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:23   #4252
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
HEJ KOCHANIUTKIE JAK KAŻDA Z WAS MAM PROBLEM :d OTÓŻ CZEKAM NA OKRES Z ODSTAWIENIA TABLETEK, BRAŁAM JASMIN PRZEZ 2 LATA. ZAPEZPIECZALISMY SIĘ PREZERWATYWA + GLOBUŁKI PATENTEX OVAL. CZEKALIŚMY TO PIEPRZONE 10 MIN AŻ BEDZIE "PIANA PARTY", UWAŻALISMY... ALE.. ZAWSZE EJST TO ALE! MAM 21 LAT ALE NIE EJSTEM GOTOWA NA CIĄŻE ZRESZTĄ NIE MAM WARUNKÓW NA DZIECKO. CHCIAŁAM DODAĆ, ŻE WCIĄGU TEJ CAŁEJ PRZERWY MIAŁAM JAKIEŚ TAKIE DZIWNE HMMM " NITECZKI KRWI W ŚLUZIE" . NOI JEDYNYM TAKIM POWODEM DO OBAW JEST ZADARZENIE KIEDY ( BOŻE JAKIE TO KRĘPUJĄCE) JA NAJPIERW WZIEŁAM JEGO JOHNA DO BUZI POTEM SIĘ CAŁOWALISMY A POTEM ON ZAJOŁ SIE MOJĄ BUŁECZKĄ TRAGEDIA JEST JAKIES PRAWDOPODOBIEŃSTWO I CO OZNACZAJĄ TE NITECZKI KRWI ?;(
serio masz 21 lat?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:09   #4253
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

jesli sie zachodzi w ciąze przez usta to mamy kolejne okdrycie uwazaj zebys teraz nie urodziła ustami :P

1. pomysl.
2.potem pisz..
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:44   #4254
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
jesli sie zachodzi w ciąze przez usta to mamy kolejne okdrycie uwazaj zebys teraz nie urodziła ustami :P

1. pomysl.
2.potem pisz..
Padłam:PŚwięte słowa-amen
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:42   #4255
tikirik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
PROSZE POMÓŻCIE, 'seks' bez prezerwatywy :(

Cześć,
Uprawiałem ze swoją dziewczyną "seks" bez zabezpieczenia.
"Stosunek" (jeśli mozna tak to nazwać) trwał coś około minuty z sekundami. Z racji, że nie miałem założonej prezerwatywy istnieje jakieś prawdopodobieństwo ze moja dziewczyna moze zajść w ciąże? Oczywiście do wytrysku nie doszło ale mimo tego strasznie sie martwie że cwane plemniki mogły sie jakoś wydostać.

Czy mam sie czym denerwować?

(Jestem strasznie roztrzęsiony, pewnie zrobiłem mase literówek)

Pomóżcie
tikirik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:47   #4256
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: PROSZE POMÓŻCIE, 'seks' bez prezerwatywy :(

Cytat:
Napisane przez tikirik Pokaż wiadomość
Cześć,
Uprawiałem ze swoją dziewczyną "seks" bez zabezpieczenia.
"Stosunek" (jeśli mozna tak to nazwać) trwał coś około minuty z sekundami. Z racji, że nie miałem założonej prezerwatywy istnieje jakieś prawdopodobieństwo ze moja dziewczyna moze zajść w ciąże? Oczywiście do wytrysku nie doszło ale mimo tego strasznie sie martwie że cwane plemniki mogły sie jakoś wydostać.

Czy mam sie czym denerwować?

(Jestem strasznie roztrzęsiony, pewnie zrobiłem mase literówek)

Pomóżcie
"Seks"? Ale taki prawdziwy?

Tak, istnieje. Nawet jeśli do wytrysku nie doszło. W preejakulacie także mogą znajdować się plemniki.
Radzę zrobić test ciążowy i następnym razem użyć gumki, bo ryzyko chorób wenerycznych też istnieje.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:06   #4257
unbeaten20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
możliwośc zajścia w ciążę

Witam wszystkich!!!!
Ostatnimi czasy bardzo dużo czytałem na temat żywotności plemników.
Na każdym forum można się dowiedziec bardzo ciekawych rzeczy(głównie bzdur) dużo osób robi sobie jaja a przez to inne osoby się stresują

Wyczytałem że powietrze zabija plemniki( jednak nie od razu) , woda zabija natychmiast oraz mydło. Niektórzy pisali że plemniki od razu umierają po kontakcie z powietrzem( a nawet jeśli przeżyją to i tak tracą zdolnośc do zapłodnienia. Częsc osób twierdzi że plemniki umierają wtedy kiedy zaschnie sperma.
Na forach pojawiają się pytania czy jeżeli mój partner miał na palcu kropeleczke spermy i i dotknął mnie (wiecie gdzie) to czy mogę zajśc przez to w ciąże.- większosc odpowiadała że oczywiście ze jest nawet takie samo ryzyko

jak w przypadku seksu bez zabezpieczenia
.
jednak natknąłem się także na posty
dziewczyn które się z tego śmiały i pisały żę plemniki muszą się znalesc bezpośrednio w pochwie, że tylko wtedy mają dolnośc do zapłodnienia oraz zadają pytanie TO PO CO FACETOWI WYTRYSK??? PRZECIEŻ MUSI BYC JAKAŚ SIŁA, MUSI BYC PENETRACJA , STOSUNEK A NIE GŁUPIE PIESZCZOTY.
Plemniki muszą przebyc cieżka drogą oraz nie wystarczy jeden plemnik-potrzebuje kolegów którzy mu pomogą. Przez te wszystkie fora postanowiłem pójsc do ginekologa i zaczerpną informacji , niech już stracę te 60złoty za wizytę. Ostatnio nawet zacząłem sie zamartwiac że jeżeli na ręku miałem jedną kropeleczkę spermy która wytarłem w chusteczke i nastepnie umyłem ręce
3 razy zwykłym mydłem to następnie po paru godzinach moja siostra mogła użyc tego mydła do kąpieli (chociaż zawsze używa swojego żelu) Noi się schizuję chociaż wiem że tak się w ciąże nie zachodzi.
Może ktoś się wypowie ??? Chętnie poczytam , bo ja już sam nie wiem rozumie jeżeli ktoś by miał ŚWIERZUTKĄ sperme na palcu i by włożył to ok ryzyko może byc ale jakie??? bliskie zeru???
unbeaten20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:36   #4258
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: PROSZE POMÓŻCIE, 'seks' bez prezerwatywy :(

Zawsze istnieje ryzyko zajścia w ciążę, szczególnie podczas płodnych dni dziewczyny. Jeżeli jednak byłeś "daleko od końca" jest ono dużo mniejsze, niż gdybyście skończyli tuż przed wytryskiem lub gdyby o nastąpił w środku.

Na przyszłość radzę się zabezpieczyć i skorzystać z wyszukiwarki. Pełno jest takich tematów.
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:59   #4259
tikirik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: PROSZE POMÓŻCIE, 'seks' bez prezerwatywy :(

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Zawsze istnieje ryzyko zajścia w ciążę, szczególnie podczas płodnych dni dziewczyny. Jeżeli jednak byłeś "daleko od końca" jest ono dużo mniejsze, niż gdybyście skończyli tuż przed wytryskiem lub gdyby o nastąpił w środku.

Na przyszłość radzę się zabezpieczyć i skorzystać z wyszukiwarki. Pełno jest takich tematów.
Dzieki,
A czy moge z nią jutro pojsc do ginekologa aby on przepisał jakieś tabletki aby zapobiec tej "ciąży"?
tikirik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 21:09   #4260
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: PROSZE POMÓŻCIE, 'seks' bez prezerwatywy :(

Cytat:
Napisane przez tikirik Pokaż wiadomość
Dzieki,
A czy moge z nią jutro pojsc do ginekologa aby on przepisał jakieś tabletki aby zapobiec tej "ciąży"?
Szkoda, że większość społeczeństwa myśli dopiero po fakcie o wizycie u ginekologa, o tym że następnym razem kupią gumkę lub po prostu się powstrzymają...

A co do pytania to możecie pójść do ginekologa, ale zależy kiedy odbył się stosunek. Na przyjęcie tak zwanej "tabletki po" jest 72 godziny, jenak im prędzej tym lepiej.
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.