w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 21:11   #121
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

miałam jakies 16-17 lat, wracałam z koleżanką z pubu wieczorem, ok 22, szłysmy przez miasto i natknełyśmy sie na grupke jakichs chłopaków, zupełnie obcych, którzy na nasz widok wyraznie się rozweselili. Przygotowałysmy sie zatem na zaczepki czy coś takiego ale jeden z nich podszedł do nas i mnie pyta: "czy ty jestes przypadkiem dziewczyną A?" ja w małym szoku, bo nie wiem kto pyta, nie wiem o co chodzi, odpowiadam "tak, a co?". Na co ten koleś do mnie: "no, to chyba już nie długo" i odchodzi z tymi kolesiami smiejąc się. Nastepnego dnia dzwonie no i standardowa wymowka - "pewnie widzieli mnie z moją koleżanką z krakowa...". Uspokoiło mnie to ale nie omieszkałam podzielić się moimi watpliwościami z moim przyjacielem, który, jak się okazało, znał tę dziewczynę i nawet ona opowiadała mu że jak przyjeżdza do nas do miasta to zawsze spi u A a poniewaz on nie ma dodatkowego łózka to spi razem z nim.... Jak pogadałam z tym A to już taki zadowolony nie był, oczywiscie wmawiał mi ze to nic nie znaczy itepe... a potem sie okazało że znaczyło więcej niż się spodziewałam.
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:24   #122
Jakucja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

U mnie było klasycznie, mniej czasu, wyłączona komórka (uważajcie na to dziewczyny, w 90% to coś znaczy). Kiedy spóźnił się na spotkanie ze mną i dał mi powąchać jakiś zapach, mówiąc, że był w galerii i się psiknął,przyszło mi do głowy, że coś jest nie tak - nie był typem faceta co to chodzi po galeriach i się pryska perfumami - ale przeanalizowałam w myśli wszystkie potencjalne rywalki i nie widziałam żadnej. Czerwona lampka - byłam u niego, a on poszedł zadzwonić do innego pokoju. Nigdy wcześniej sie to nie zdarzało. Na pytanie, czy jest inna, oczywiście nie. Okazało się, że to dziewczyna z którą raz byliśmy na imprezie razem. Nigdy by m nie przyszło do głowy, że to ona, bo trwało to ponad miesiąc a on an razu o niej nie wpomniał. Później okazało się, że nikomu nie wspomniał i nikt z towarzystwa o tym nie wiedział, nawet najlepszy kumpel. Teraz są małżeństwem, więc to chyba prawdziwa miłość była. Ufałam mu bezgranicznie, a teraz jestem wyczulona na sygnały zdrady. Ostatnio kumpela żaliła się na swojego faceta i od razu wiedziałam, że jest inna. Miałam rację. Jak juz się raz to przeżyje, to ma się oczy otwarte. Nie znaczy to, że popadam w przesadę. Ale prawdą jest, że są pewne sygnały i zakochane dziewczyny często je ignorują.
Jakucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:37   #123
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Jakis czas temu to było,dzwoni ktoś do mojego eks w niedziele w czesnie Pytam sie czemu nie odbiera,odpowiada nie znam tego numeru.Zapisalam numer i zadzwoniłam,okazalo sie ze to kobieta jego przyjaciołka.Jak mu to powiedzialam,uslyszalam:
a skad wiesz ze to kobieta...no koment
pozniej juz poszlo z górki.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 23:57   #124
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Kiedys u niego nocowalam i znalazlam rano (wieczorem nie zauwazylam) kapcie jego ex obok lozka. Ona kiedys mieszkala u niego i one zostaly razem z innymi jej rzeczami. Kiedy zaczynalam do niego przyjezdzac to tez mi zawsze je proponowal (chociaz nigdy sie na nie nie skusilam) az w koncu mialam u niego wlasne. Bylam na 100% pewna ze nie bylo u niego zadnej kolezanki ani nikogo takiego, zreszta co one mogly robic zostawione przy samym lozku. Spotkalismy sie chyba po 2 dniach, bo wtedy rano oboje sie spieszylismy i nie bylo czasu na powazne rozmowy. Zapytalam wprost, a on sie przyznal. Tlumaczenie: jestem powaznie chory i na niczym mi nie zalezy.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:02   #125
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez Jakucja Pokaż wiadomość
U mnie było klasycznie, mniej czasu, wyłączona komórka (uważajcie na to dziewczyny, w 90% to coś znaczy). Kiedy spóźnił się na spotkanie ze mną i dał mi powąchać jakiś zapach, mówiąc, że był w galerii i się psiknął,przyszło mi do głowy, że coś jest nie tak - nie był typem faceta co to chodzi po galeriach i się pryska perfumami - ale przeanalizowałam w myśli wszystkie potencjalne rywalki i nie widziałam żadnej. Czerwona lampka - byłam u niego, a on poszedł zadzwonić do innego pokoju. Nigdy wcześniej sie to nie zdarzało. Na pytanie, czy jest inna, oczywiście nie. Okazało się, że to dziewczyna z którą raz byliśmy na imprezie razem. Nigdy by m nie przyszło do głowy, że to ona, bo trwało to ponad miesiąc a on an razu o niej nie wpomniał. Później okazało się, że nikomu nie wspomniał i nikt z towarzystwa o tym nie wiedział, nawet najlepszy kumpel. Teraz są małżeństwem, więc to chyba prawdziwa miłość była. Ufałam mu bezgranicznie, a teraz jestem wyczulona na sygnały zdrady. Ostatnio kumpela żaliła się na swojego faceta i od razu wiedziałam, że jest inna. Miałam rację. Jak juz się raz to przeżyje, to ma się oczy otwarte. Nie znaczy to, że popadam w przesadę. Ale prawdą jest, że są pewne sygnały i zakochane dziewczyny często je ignorują.
O rety...
Aż smutno mi się zrobiło jak to czytałam.

3maj się...
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:38   #126
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

A w moim przypadku (choć to już dawno temu) było tak:
Żyliśmy już sobie razem z 2 lata, nigdy podejrzeń zadnych nie mialam.
Ale zaczeły sie wakacje..a On jakis taki ciąge zajęty byl. Oczywiscie wyrozumiala bylam, do dnia, kiedy zadzownil i oswiadczyl mi ze dzis nie wpadnie bo wieczorem idzie na basen. Niby nic w tym zlego. Tyle tylko że byl to typ bluszczu..i przez caly czas bycia razem, zawsze bral mnie wszedzie ze soba,albo chociaz proponowal wspolne wyjscia. Tym razem zapomnial dodac tej regułki " Idziesz ze mna? ". Choc akurat u sie dziwie, bo dobrze wiedzial ze basen i jezioro (ze wzgledu na brka umiejetnosci plywania) omijam wielkim lukiem.wiec nawet gdyby dodał oklepaną regułke i tak bym odmowila
No ale nadszedł wieczór..Dzwoni do mnie, kochany jak zawsze, że wlasnie mama go wiezie na basen, bo auto zepsute. I gadamy sobie w najlepsze, a jego mam w tle krzyczy" Dalej ubieraj sie, zaraz po Ciebie podjedziemy", na co on: " no cicho..nie ,nie !" Skonczylismy rozmowe.. A mnie natchneło! Wzielam psa, kolezanke i poszlysmy na spacer - w kierunku basenu rzecz jasna.
Dochodzimy do celu, przechodze obok drzwi wejsciowych i w tle widze jak sobie on na ławce siedzi. Dziwna sprawa.Na basen mial isc..a siedzi i czeka. Pomyslalam ze moze na kumpla. Usiadlam wiec na lawce przed wejscem i czekam na rozwoj sytuacji.
Minelo moze z 5-7 minut..i Taaadaaam!
Wychodzi on, wychodzi ona..Mijaja mnie..Ona na mnie patrzy (no moze bardziej na psa) nie majac pojecia kim jestem..On przechodzi , nie zauwaza mnie..chwyta ja za reke i idą.
No to ja za nimi..w odleglosci moze dwoch metrów. Moje kochanie tak zauroczone ze nawet nie dostrzega "swojego" psa, ktory praktycznie mu pod nogi wchodzi.
No i tak sobie idziemy..idziemy...Az w koncu zaczyna to byc nudne. Przechodze wiec na druga strone ulicy...Na przejsciu dla pieszych spotykamy sie.. Twarza w twarz..
Ja zwolnilam..patrze na niego..on spojrzal..Zrobil wieeeelkie oczy i ... ...poszli dalej Jakby mnie tam w ogole nie bylo! No cholerka..nawet "czesc kochanie " nie powiedzial
Chwytam wiec za telefon, ale juz wylaczony byl.
W sumie nie wiem..moglam jakos inaczej na tym przejsciu zareagowac..Ale bylam w takim szoku, że paraliż totalny. Moze tez przypusczalam, że jak mnie zobaczy to odskoczy jak oparzony od swej lubej, podzie za mna..cokolwiek..No ale tak sie nie stalo

Dzis sie z tego smieje, wtedy bylam zalamana.

Edytowane przez Einode
Czas edycji: 2009-10-18 o 12:40
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:33   #127
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez Einode Pokaż wiadomość
A w moim przypadku (choć to już dawno temu) było tak:
Żyliśmy już sobie razem z 2 lata, nigdy podejrzeń zadnych nie mialam.
Ale zaczeły sie wakacje..a On jakis taki ciąge zajęty byl. Oczywiscie wyrozumiala bylam, do dnia, kiedy zadzownil i oswiadczyl mi ze dzis nie wpadnie bo wieczorem idzie na basen. Niby nic w tym zlego. Tyle tylko że byl to typ bluszczu..i przez caly czas bycia razem, zawsze bral mnie wszedzie ze soba,albo chociaz proponowal wspolne wyjscia. Tym razem zapomnial dodac tej regułki " Idziesz ze mna? ". Choc akurat u sie dziwie, bo dobrze wiedzial ze basen i jezioro (ze wzgledu na brka umiejetnosci plywania) omijam wielkim lukiem.wiec nawet gdyby dodał oklepaną regułke i tak bym odmowila
No ale nadszedł wieczór..Dzwoni do mnie, kochany jak zawsze, że wlasnie mama go wiezie na basen, bo auto zepsute. I gadamy sobie w najlepsze, a jego mam w tle krzyczy" Dalej ubieraj sie, zaraz po Ciebie podjedziemy", na co on: " no cicho..nie ,nie !" Skonczylismy rozmowe.. A mnie natchneło! Wzielam psa, kolezanke i poszlysmy na spacer - w kierunku basenu rzecz jasna.
Dochodzimy do celu, przechodze obok drzwi wejsciowych i w tle widze jak sobie on na ławce siedzi. Dziwna sprawa.Na basen mial isc..a siedzi i czeka. Pomyslalam ze moze na kumpla. Usiadlam wiec na lawce przed wejscem i czekam na rozwoj sytuacji.
Minelo moze z 5-7 minut..i Taaadaaam!
Wychodzi on, wychodzi ona..Mijaja mnie..Ona na mnie patrzy (no moze bardziej na psa) nie majac pojecia kim jestem..On przechodzi , nie zauwaza mnie..chwyta ja za reke i idą.
No to ja za nimi..w odleglosci moze dwoch metrów. Moje kochanie tak zauroczone ze nawet nie dostrzega "swojego" psa, ktory praktycznie mu pod nogi wchodzi.
No i tak sobie idziemy..idziemy...Az w koncu zaczyna to byc nudne. Przechodze wiec na druga strone ulicy...Na przejsciu dla pieszych spotykamy sie.. Twarza w twarz..
Ja zwolnilam..patrze na niego..on spojrzal..Zrobil wieeeelkie oczy i ... ...poszli dalej Jakby mnie tam w ogole nie bylo! No cholerka..nawet "czesc kochanie " nie powiedzial
Chwytam wiec za telefon, ale juz wylaczony byl.
W sumie nie wiem..moglam jakos inaczej na tym przejsciu zareagowac..Ale bylam w takim szoku, że paraliż totalny. Moze tez przypusczalam, że jak mnie zobaczy to odskoczy jak oparzony od swej lubej, podzie za mna..cokolwiek..No ale tak sie nie stalo

Dzis sie z tego smieje, wtedy bylam zalamana.
A potem jeszcze sie widzieliscie?? Czy to byl wasz ostatni kontakt??
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 14:29   #128
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
A potem jeszcze sie widzieliscie?? Czy to byl wasz ostatni kontakt??
Pozniej bylismy ze sobą jeszcze jakies 7 miesiecy.
2 tygodnie sie staral zebym mu wybczyla, zaangazowal w to cala swoja rodzine...Łączyło nas wiele wspolnych spraw, wiec musielismy chcąc nie chcąc sie widywac dość często..
No ale przez te kolejne wspólne miesiące wyszło na jaw, że owa luba nie była tylko jedyną na boku u jego boku
Kiedyś zapomniał telefonu. Zostawił go u mnie. Późnym wieczorem co chwile przychodziły smsy, a jakieś Anie, Kasieńki i inne Kociaki oblężyły linię. Zaczęłam odbierać..i tłumaczyć że Owy Pan od ponad dwóch lat jest z kimś związany.Co niektóre były w szoku...inne o tym wiedziały. Z jedną spotkalam się nawet kilka razy na kawie..żeby wymienić się opowieściami na temat wspólnych chwil spędzonych z tym Panem.
No i po tym już nie bylo sily,żebym dała się nabrać na jakieś tam jego "przepraszam". Z mego zycia został wyrzucony. Choć jego syndrom bluszczu dawał mi się jeszcze we znaki przez kolejne dwa lata,zanim zrozumiał,że już naprawdę nigdyyyy nie będziemy razem!
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:20   #129
Usagi89
Raczkowanie
 
Avatar Usagi89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: moje 4 katy :)
Wiadomości: 110
GG do Usagi89
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Na jednej imprezie, byłam między innymi ja, TŻ i ONA. W jednym momencie, gdy siedziałam B. na kolanach, podeszła tamta dziewczyna i... pocałowala go w usta.

O EM GIE ....!!!.....
nie zabiłaś jej ?
Usagi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 12:29   #130
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Ja za to dostałam "uroczego smsa" od kochanki mojego TŻ o treści: "spałam z twoim Darusiem " - napisałam dosłownie ponieważ mam tego smsa cały czas, chociaż minął rok od tamtych wydarzeń, nadal jesteśmy razem i mam nadzieję, że nigdy nie będę żałowała, że wybaczyłam im obydwojgu to jak ze mną postąpili. Póki co mogę już teraz mogę powiedzieć, że znów jestem szczęśliwa
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 12:48   #131
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
Ja za to dostałam "uroczego smsa" od kochanki mojego TŻ o treści: "spałam z twoim Darusiem " - napisałam dosłownie ponieważ mam tego smsa cały czas, chociaż minął rok od tamtych wydarzeń, nadal jesteśmy razem i mam nadzieję, że nigdy nie będę żałowała, że wybaczyłam im obydwojgu to jak ze mną postąpili. Póki co mogę już teraz mogę powiedzieć, że znów jestem szczęśliwa
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 14:33   #132
Bothi
Rozeznanie
 
Avatar Bothi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 591
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Na jednej imprezie, byłam między innymi ja, TŻ i ONA. W jednym momencie, gdy siedziałam B. na kolanach, podeszła tamta dziewczyna i... pocałowala go w usta.
A mi się wydaje, że to była jakaś obca nietrzeźwa laska, która podeszła do pierwszego lepszego i go pocałowała.
Bothi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 12:50   #133
BrillanteAstro5
Zakorzenienie
 
Avatar BrillanteAstro5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 16 103
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

To ja miałam taką sytuację, że ja dowiedziałam się, że chłopak zdradza moją przyjaciółkę. Po prostu dostałam od niego smsa - "Aniu, o 19 u mnie". Trochę zdziwiona byłam, ale myślałam, że chce pogadać o zbliżających się urodzinach. Idę do niego no i okazało się, że jest u niego "koleżaneczka", która także nazywała się Ania i pomylił esy, a do mnie najzwyczajniej zapomniał napisać, że to pomyłka czy coś. Oczywiście, kumpela się ode mnie dowiedziała o zdradzie jej chłopaka i po prostu kopnęła go w tyłek.
__________________
Jesteś moim wszystkim.
P
05.09.15
BrillanteAstro5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 14:28   #134
sandra1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

To nie moja historia, ale mojej bardzo dobrej znajomej.
Jej urodziny, które urządzała w swoim domu. Weszła do jednego z pokoi i zastała swego TŻta w łóżku z inna. A co on na to? "Kochanie, spokojnie. To nie jest tak jak myślisz. Ja wcale nie jestem z nią w łóżku. Ty po prostu źle widzisz..."

Chociaż wtedy to nie było zabawne, dzisiaj jak sobie przypomnimy to jego wytłumaczenie to nie możemy opanować śmiechu
sandra1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:34   #135
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Ja się dowiedziałam że "ukochany" mnie zdradza od jego córki...Ja miałam wtedy 17lat, On był o 10 lat starszy. Na początku było cudownie, imponowało mi to że jest starszy, taki przystojny, zaradny...oprócz pocałunków do niczego więcej między nami nie doszło, zresztą nawet nie nalegał na nic więcej. Któregoś dnia wybraliśmy się na spacer do parku, w pewnym momencie podbiegła do niego śliczna blondyneczka na oko 4lata, i się pyta: tatusiu a co to za pani? i kiedy mamusia przyjdzie tatuś w szoku powiedział tylko że to znajoma..myślałam że zawalu dostanę, później się przyznał że ma żonę i dziecko, w sumie od tamtego spotkania w parku już go więcej nie widziałam, chociaż dzwonił, przepraszał że mnie okłamał, i chciał się nadal spotykać...ile ja się wtedy przez niego napłakałam (pierwsza miłość) No więc tak w sumie to mnie nie zdradzał, tylko żone
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 20:39   #136
milka183
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubań
Wiadomości: 37
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

glupiutka!!!
milka183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 09:32   #137
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

...

Edytowane przez maryanna3
Czas edycji: 2009-12-05 o 19:42
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 11:42   #138
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

buzi mi sie nie zamyka....nie wiem czy bardziej cieszyc sie z wami ze juz jestescie bez tych palantow czy im wspolczuc swej glupoty
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 12:16   #139
HarshLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 28
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
ja to miałam farta- moj eks miał 3, w tym moją imienniczke, więc ta o innym imieniu myslała,że ma 1 na boku...

Ta o tym innym imieniu zadzowniła do mnie i spytała się czy byłam gdzieś z nim,bo tam był ze mną, ze mną nie był tylko z imienniczka jak sie okazało. Sam sie przyznał

Matko,takiego koguta miałam
Hahahaha ale pajac tacy są najgorsi
HarshLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 13:16   #140
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

ja dowiedziałam się o 'innych' mojego byłego od nich samych.. pisały do mnie za każdym razem a on jeszcze się wypierał w żywe oczy ze z nikim nie pisał
każda z 6 dziewczyn napisała do mnie
A o internetowych koleżankach "które pokochał" dowiedziałam się z jego poczty
wszystko to działo się przez rok.
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:18   #141
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
...
Nie kasuje się postów.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 14:31   #142
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

To tylko przyjaciółka z pracy.
U innego faceta, który notorycznie mnie zdradzał i wszyscy naokoło mnie informowali, a ja dalej ślepa i głucha były tłumaczenia, że to kuzynka, koleżanka, jakaś laska pomyliła nr, zabłąkany SMS... Takie tam. A najlepsze było tuż przez zerwaniem. Ciągle gdzieś znikał. Podobno naprawiał kolegom komputery. Jakaś plaga normalnie. Po 2 tygodniach zrobiłam mu niespodziankę i pojawiłam się w jego mieście. Ledwo wyszłam z autobusu, natrafiłam na niego i jakąś laskę, którą gorliwie trzymał za rękę. Cóż... Na kuzynkę mi to nie wyglądało.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 11:50   #143
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Jaaa...w obliczu..kryzysu w Naszym związku...
Najpierw zostalam oklamana,zeee..ma w pracy nockę,bo zamienił się z kumplem.. jak go na tym przylapalam..to dalej brnął w klamsta...
Aż w koncu dostalam od niego sms'a.. "Po prostu jestem na piwe z inna"..

No!

heheh.. ciekawe, bo podobno bylam milością jego życia...
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 15:04   #144
ausente
Zadomowienie
 
Avatar ausente
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 150
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

no to ja się też podzielę.
Kiedy to byliśmy razem z exem, on poznał pewną dziewczynę, po którą chodził pod szkołę,na piwo razem , na praktyki ją odprowadzał. Przed jej szkołą się spotykali itd. A ja głupia sobie wierzyłam że on po prostu nie ma czasu,bo jest niby z dzieckiem[swoim] ,bo to bo tamto. Naszczęście oni poznali się w marcu, a na początku kwietnia - dokładnie w naszą rocznicę - z nim zerwałam - najpierw rzucając w niego jego wszystkimi rzeczami które akurat trzymałam Mimo iż nie wiedziałam,że oni się spotykają. Na drugi dzień po zerwaniu zaczął z nią być. Dodam ,że eksio mimo iż grubo po 25 roku życia jest , wciąż zachowuje się jak rozkapryszone dziecko , które nie potrafi wytrzymać z jedną kobietą. Dodam też iż do tej pory po prawie 2 latach ciąglę do mnie pisze smsy, powtarza mi jak to mu ze mną było dobrze ,że mnie kocha - mimo iż jest z tą dziewczyną z którą mnie zdradzał.
To tak skrótowo tylko bo z nim...mam o wieleee więcej "ciekawych" wspomnień.
__________________
Eryczek
30.11.2012 r. - godz. 18:35 ,60 cm i 3800 g szczęścia


ausente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:07   #145
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez Piotrass Pokaż wiadomość
Znów kłamiesz Kochanie. W ostatnim momencie był telefon z Fabryki, że nie mam nocki


ja dowiedziałam sie po prostu od ludzi, wrociłam z zagranicy, (byłam tam tylko dwa miesiące), a on już był z moja przyjaciółką
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:44   #146
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Moja przyjaciółka sięgnęła do torby swego męża po jakiś potrzebny jej tekst, czy coś. To u nich było normalne. Znalazła swoje ulubione perfumy. Rozczuliła się trochę, bo umówili się, że w tym roku ze wzgledu na trudną syt0uację materialną nie bedą sobie dawać prezentów mikołajkowych (to ten czas był). Potem znalazła liścik dołączony do perfum. Nie do niej. Miały być prezentem dla tej drugiej.
Facet nie wiedział o co jej chodzi, gdy powiedziała o rozstaniu, a kiedy okazało się, że mówi serio - był przerażony. Oboje mieli po 33 lata, tamta około 20. Powiedział jej, że z tamtą nigdy nie spał, tylko go zauroczyła. Jeszcze przez jakiś czas próbował lawirować, kłamał, że już się z tamtą nie kontaktuje. Jednak odszedł od tej młodej, żona z czasem wybaczyła, chociaż długo to trwało. Teraz są świetną parą, on wpatrzony w żonę, widać, że się kochają. Mają po 40 lat, dwoje dzieci. Pierwsze już było, gdy wydarzyła się ta historia...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:56   #147
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Przyszła do mnie do pracy, przedstawiła się i bardzo uprzejmie zapytała, czy ciągle jestem ze swoim facetem, na co ja i że oczywiście (to było zaraz po dwutygodniowym urlopie, na którym bawiliśmy się fantastycznie i wróciłam bardzo szczęśliwa), wyciągnęła więc swoją komórkę i pokazała mi smsy od niego. Codziennie było jakieś 30-40
Wydawało mi się to tak nieprawdopodobne, że stałam i wgapiałam się w nią jakieś 15 minut bez słowa, do tej pory to pamiętam. Ona biedna się rozpłakała, bo idiota nawet jej ślub obiecywał, żeby ją przelecieć (zdradzał mnie z nią przez miesiąc-dwa). Poszłyśmy się upić (nie chcę pamiętać tego kaca) i do tej pory się przyjaźnimy
Nawet za nim nie płakałam. Od tamtej pory minęły jakieś dwa lata, a on dalej chce wrócić, bo 'popełniłem błąd, jestem tylko człowiekiem '. Idiota do potęgi entej, nie wiem jak mogłam z nim być.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:05   #148
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

U mnie troche to bylo nieprzyjemnie.
Bylam sobie na imprezie ze swoim TZ i jego znajomi zaczeli do mnie gadac jakto mnie widzieli ostatnio z nim gdzies tam... A mnie w kraju nawet nie bylo wtedy... '???'
Dowiedzialam sie wtedy, ze ma inna, podobna do mnie (widzialam ja - jest niezwykle podobna). Wkurzylam sie, powiedzialam mu, ze odchodze i wtedy przy***al mi w twarz (po raz pierwszy w zyciu uderzyl mnie facet). Zaczelam go okladac, na szczesie on mial jakies opory przed waleniem mnie w brzuch i mocno w glowe, ja przed przywaleniem mu w jaja nie. Zabralam pieniadze, klucze, dokumenty i wyszlam.
Wrucilam dopiero po 2 tygodniach po swoje rzeczy gdy moj kuzyn przyjechal i mi pomogl na wypadek jakby sie stawial...

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-02-12 o 21:07
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 22:50   #149
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez Piotrass Pokaż wiadomość
Znów kłamiesz Kochanie. W ostatnim momencie był telefon z Fabryki, że nie mam nocki
Ja kłamie? Tak...? Jakoś nie miałeś odwagi.. napisać.. albo zadzwonić,żeee.. nie masz nocki..
A ja durna jeszcze Ci pisałam.. "Udanej, spokojnej nocki"....a jak dzwoniłam do Fabryki..i ... Koniu powiedział, że Cię nie ma.. i zadzwoniłam ponownie do Ciebie.. to.. co? "Koniu przecież ściemnia".. a potem.. to już.. lawina kłamstw.. :P i chichot i rechot.. tego Twojego nowego muminka..
Więc.. proszę Cię.. prosze..
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!

Edytowane przez CrazyOlcia
Czas edycji: 2011-02-12 o 23:10
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 07:16   #150
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
U mnie troche to bylo nieprzyjemnie.
Bylam sobie na imprezie ze swoim TZ i jego znajomi zaczeli do mnie gadac jakto mnie widzieli ostatnio z nim gdzies tam... A mnie w kraju nawet nie bylo wtedy... '???'
Dowiedzialam sie wtedy, ze ma inna, podobna do mnie (widzialam ja - jest niezwykle podobna). Wkurzylam sie, powiedzialam mu, ze odchodze i wtedy przy***al mi w twarz (po raz pierwszy w zyciu uderzyl mnie facet). Zaczelam go okladac, na szczesie on mial jakies opory przed waleniem mnie w brzuch i mocno w glowe, ja przed przywaleniem mu w jaja nie. Zabralam pieniadze, klucze, dokumenty i wyszlam.
Wrucilam dopiero po 2 tygodniach po swoje rzeczy gdy moj kuzyn przyjechal i mi pomogl na wypadek jakby sie stawial...
O matko takim to tylko nogi z dupy powyrywac.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.