Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-27, 21:15   #2851
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomo¶ci: 3 308
GG do zelka888
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a o to moje nie dawno farbowane

Wellaton - Mleczna czekolada.

Co prawda my¶la³am, ¿e wyjd± ciemniejsze ale takie jakie s± nie najgorsze. W ¶wietle dziennym refleksy rudawych w³osów.

Mój kolor wyj¶ciowy jasny br±zik.
zelka888 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-28, 09:03   #2852
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 374
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
czy próbowa³a która¶ z Was nowych kawowych odcieni farb Ce-Ce?
Na próbniku wygl±daj± na ³adne ciemne...zimne br±zy, ciekawa jestem faktycznego rezultatu
nie wiem, czy to tylko kwestia zdjecia, ale ostatni kolor wyglada na zdecydowanie cieplejszy od dwoch pierwszych, chociaz nie powinien bo z numerkow wynika ze maja ten sam odcien...
Firma JOC ma tez fajne nowe brazy w kolekcji, ale one sa raczej cieple.

A tez sie pochwale, moj kolor to Subrina 56 z 3% utleniaczem. Farba dlugo sie utrzymuje na wlosach i ma przepiekny polysk. Niestety nie jest zbyt wydajna, bo jedno opakowanie to tylko 60g rozrabianych 1:1, ale cena nie jest wygorowana wiec moim zdaniem warto. Uzywam jej niezmiennie od jakichs 3 lat.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzie³a https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:17   #2853
belfegoreczka
Raczkowanie
 
Avatar belfegoreczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Górny- ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 260
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam

Widze ze wasz watek kwitnie
Mam problem, a mianowicie , caly czas farbowalam wlosy farba garnier color naturals 4 braz , mozliwe ze trzymalam ja za dlugo bo az godzine a powinno sie z 35 min - przesadzalam - fakt, i wychodzily brazowe ale prawie czarne, kolor sie super trzymal i nie splukiwal, byly caly czas blyszczace i ladne.
Teraz od 9 miesiecy nie farbowalam wlosow, bo czekam na dzidziusia , ale juz nie umialam na siebie patrzec i kupilam farbe garnier naturals 5 jasny braz i na moich blad dluuuugich odrostach wyszedl jasno brazowy , a po 2 myciach rudawo jasno brazowy- KOSZMAR , nadal mam dwa kolory wlosow i do tego strasznych, a taka bylam zadowolona z garniera, moze faktycznie ten kolor akurat mi nie pasuje na moje blad wloski.
I teraz zastanawiam sie czy kupic sobie garniera jasny szatyn, dokladnie belle color 20, czy naturals 4 braz i trzymac krócej
Powiem jeszcze ze chcialabym zeby moje wlosy wyszly , bardziej naturalnie jak na tym jasnym szatynie, tylko czy on sie nie bedzie tak splukiwal na rudo - nie mam doswiadczenia z tym kolorem i dlatego prosze Was o wypowiedzi
__________________
Moja kochana Paulinka!

belfegoreczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:32   #2854
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej dziewczyny, mam pytanie czy ktoras z was uzywala farby Loreal excell 10 minut kolor mokka?

bardzo spodobal mi sie ten kolorek, jest taki zywy ale boje sie ze wyjdzie czarny.. a nie ma np jasna mokka czy cos i nie kupilam, nie wiem czy ryzykowac? moze po prostu krocej trzymac.. choc to i tak 10 minut.. co poradzicie
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-07, 19:12   #2855
LILU 25
Przyczajenie
 
Avatar LILU 25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mój domek
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam Dziewczyny

mam w planach zrobiæ sobie br±zik, przegl±da³am w±tek i bardzo ale to bardzo spodoba³ mi siê kolorek który jest na tym zdjêciu
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...14&coremetrics

jak dla mnie kolor idealny...obecnie mam na g³owie ju¿ sprany baleja¿ który musia³ zostaæ po³o¿ony ze wzgêdu na to ¿e po farbowaniu w³osków na br±zik wyszed³ prawie czarny( ju¿ który¶ raz z koleji) i teraz marzy mi siê w³asnie taki kolorek... mam do Was dziewczyny pytanie czy która¶ z Was ma moze na g³owie podobny lub taki sam kolorek...i jak± farb± go robi³a

Bêdê bardzo wdziêczna za pomoc
__________________
"By³a mi³o¶æ ju¿ nie jest mi³o¶ci±. To tak jakby¶ chcia³ widzieæ ogieñ, patrz±c na popió³."
LILU 25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-09, 17:36   #2856
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 749
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No to ja wklejê moje w³osiska dzisiaj potraktowane Alcantar± w kolorze 5/1 - jasny popielaty br±z.
W rzeczywisto¶ci wydaje mi siê, ¿e jest ciemniejszy ni¿ wyszed³ na zdjêciach - taki bardziej ¶redni br±z a nie jasny Jestem przewra¿liwiona na wszelkie rudo¶ci, które zawsze mi wy³a¿± - niewa¿ne jakim odcieniem br±zu siê zafarbujê i tak wychodzê w koñcu ruda
I tutaj sama nie wiem, w s³oñcu widzê znowu mied¼ :/ Ale z drugiej strony to i tak najbardziej popielata farba jak± mia³am.

Na pierwszym zdjêciu jest w s³oñcu i z lamp± - ¿ywa mied¼
Na drugim w ¶wietle dziennym, ale nie w s³oñcu - nie wiem czemu, ale mam dwa kolory na g³owie? :| Pewnie przez to, ¿e na dole mam podniszczone w³osy...
Trzecie z lamp±, czwarte bez lampy i pi±te...chyba z lamp±

Ogólnie jestem nawet zadowolona z tej Alcantary i chyba zafarbujê ni± znowu jak ta sp³owieje, tylko mo¿e tym razem ciemnym blondem
__________________

bura kocurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-10, 11:21   #2857
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

bura kocurka bardzo ³adny kolorek-ech... co ja bym za taki da³a,ja potraktowa³am moje w³oski lorealem excellence br±z i wysz³y prawie czarne teraz tylko dekoloryzacja zostaje,bo chce mieæ w³a¶nie taki kolorek jak Ty. Na jaki kolor w³osków nak³ada³a¶ tê farbkê?
__________________
Najwa¿niejszy w ¿yciu jest CZAS,poniewa¿ dziêki niemu mo¿emy zyskaæ wszystko inne...

Ashane jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 14:37   #2858
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 749
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Ashane Poka¿ wiadomo¶æ
bura kocurka bardzo ³adny kolorek-ech... co ja bym za taki da³a,ja potraktowa³am moje w³oski lorealem excellence br±z i wysz³y prawie czarne teraz tylko dekoloryzacja zostaje,bo chce mieæ w³a¶nie taki kolorek jak Ty. Na jaki kolor w³osków nak³ada³a¶ tê farbkê?
Dziêki, ale ten kolor tylko na zdjêciu taki jasny wychodzi (chyba za mocno s³oñce ¶wieci³o :/) a w rzeczywisto¶ci jest to ¶redni, nawet podchodz±cy pod ciemny br±z - te¿ wola³abym ja¶niejszy Za to chyba jest rzeczywi¶cie popielaty, bo moja mama zauwa¿y³a, a nie mówi³am jej jaki mam odcieñ A, i na pewno br±z - nie czarny. Mnie te¿ niektóre br±zowe farby wychodzi³y czarne i wygl±da³am jak wied¼ma

Machnê³am jeszcze jakie¶ zdjêcie - najbardziej chyba przypomina rzeczywisty kolor je¶li chodzi o "ciemno¶æ". Nie dysponujê za bardzo zdjêciem poprzedniego koloru - by³ na pewno trochê ja¶niejszy, nazwa³abym go ciemnym blondem, ale mocno miedziano-zrudzia³y (od poprzednich farb, które siê sp³uka³y i zrudzia³y na s³oñcu ) Grzywkê mam teraz najciemniejsz±, bo przed farbowaniem mia³am tam ju¿ praktycznie blond - mam nadziejê, ¿e trochê siê sp³ucze, bo jest za ciemna
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-10-10 o 14:39
bura kocurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:01   #2859
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4 514
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo dobrze cie rozumiem , i wspó³czuje !
Te¿ chcia³am t± farb± uzyskaæ jaki¶ ³adny br±z , a wysz³y mi w¶ciekle czerwone
bylam za³amana, ale nie podda³am siê i pomalowa³am w³osy farb± garnier ciemny blond, co na pocz±tku da³o extra efekt ( br±z jasny) a po nieca³ym miesi±cu spra³ siê na jasniejszy, ale z tego czerwonego mnie wyci±gna³

uwa¿am t± farbe za najgorsz± jak± kiedykolwiek u¿ywalam , ale cz³owiek uczy siê na blêdach , i by³ to pierwszy i ostatni raz ! ;]]
potwierdzam po farbie L'oreal Preference odcieñ Havane wyszed³ mi czerwonobr±zowy okropny kolor. Po kilku dniach mêczarni na³ozy³am na to Garnier Color &Shine ciemny blond i wreszcie wygladam normalnie pokry³ ca³e w³osy równomiernie w kolorze ciemnego zimnego br±zu
__________________

D¿unior maj 2013

Hanna kwiecieñ 2015
gold-fish jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-16, 15:30   #2860
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 574
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja mam w³a¶nie na g³owie Mro¼ny Kasztan z tej nowej serii Garniera bez amoniaku , ciekawa jestem efektu
__________________


natee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-16, 15:33   #2861
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Trzymam kciuki-byleby nie wyszed³ za ciemny
Wrzuæ pó¼niej fotkê i powiedz jaki mia³a¶ wyj¶ciowy kolor w³osków.
__________________
Najwa¿niejszy w ¿yciu jest CZAS,poniewa¿ dziêki niemu mo¿emy zyskaæ wszystko inne...

Ashane jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 22:51   #2862
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomo¶ci: 3 436
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witajcie Dziewczyny

Mam pytanie do Was. Czy która¶ z Was uzywa³a mo¿e farby Garnier 100% Color? Kolor ciemny szatyn? Ja do tej pory u¿ywa³am Nutrisse ale niestety z br±zów bardzo mi nie odpowiadaj± kolory, a wcze¶niej z Nutrisse robi³am blond i bardzo te farby mi przypad³y do gustu. Niestety z br±zu jaki by mi w miarê odpowiada³ znalaz³am tylko ten ciemny szatyn ze 100% Color i chcia³abym zasiêgnaæ Waszej opinii o tej farbie- przede wszystkim jak z trwa³o¶ci±, no i zapach przy nak³adaniu itp. Z L'Oreala trochê siê bojê u¿yæ bo mia³am ju¿ lekk± reakcjê uczuleniow±. Je¶li nie znajdê mojego br±zu to bêdê musia³a siê zdaæ na farby fryzjerskie.
__________________

mysza007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-16, 23:18   #2863
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 749
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mysza007 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny

Mam pytanie do Was. Czy która¶ z Was uzywa³a mo¿e farby Garnier 100% Color? Kolor ciemny szatyn? Ja do tej pory u¿ywa³am Nutrisse ale niestety z br±zów bardzo mi nie odpowiadaj± kolory, a wcze¶niej z Nutrisse robi³am blond i bardzo te farby mi przypad³y do gustu. Niestety z br±zu jaki by mi w miarê odpowiada³ znalaz³am tylko ten ciemny szatyn ze 100% Color i chcia³abym zasiêgnaæ Waszej opinii o tej farbie- przede wszystkim jak z trwa³o¶ci±, no i zapach przy nak³adaniu itp. Z L'Oreala trochê siê bojê u¿yæ bo mia³am ju¿ lekk± reakcjê uczuleniow±. Je¶li nie znajdê mojego br±zu to bêdê musia³a siê zdaæ na farby fryzjerskie.
Ja kiedy¶ raz u¿y³am - wyszed³ mi bardzo, bardzo ciemny br±z, sp³ukiwa³ mi siê na lekko rudawy odcieñ (ale nie jestem wiarygodna, bo to u mnie norma ) Farba nie by³a niby z³a, ale nie nazwa³abym tego koloru szatynem i nie wygl±da³ on na moich w³osach tak jak ten na pude³ku Nie wiem jak wysz³oby u Ciebie, bo rozumiem, ¿e teraz masz jasne w³osy? Ja farbowa³am na w³osy do¶æ ciemne, wielokrotnie farbowane na ciemne/¶rednie br±zy, kasztany.
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-10-16 o 23:21
bura kocurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:58   #2864
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomo¶ci: 3 436
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kiedy¶ raz u¿y³am - wyszed³ mi bardzo, bardzo ciemny br±z, sp³ukiwa³ mi siê na lekko rudawy odcieñ (ale nie jestem wiarygodna, bo to u mnie norma ) Farba nie by³a niby z³a, ale nie nazwa³abym tego koloru szatynem i nie wygl±da³ on na moich w³osach tak jak ten na pude³ku Nie wiem jak wysz³oby u Ciebie, bo rozumiem, ¿e teraz masz jasne w³osy? Ja farbowa³am na w³osy do¶æ ciemne, wielokrotnie farbowane na ciemne/¶rednie br±zy, kasztany.
Ja mam ciemne w³oski, bo ju¿ dwa razy nak³ada³am br±z. Nawet pierwszy raz jak na³o¿y³am to wyszed³ bardzo ³adnie. Te¿ mi zale¿y na bardzo ciemnym kolorze, prawie wchodz±cym w czerñ, ale nigdzie nie mogê takiej farby znale¼æ.
__________________

mysza007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:00   #2865
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mysza007 a chcesz farbe na stale? B ja uzyskalam taki kolor stosujac HerbaShine Garniera kolor 200
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:31   #2866
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 749
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mysza007 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam ciemne w³oski, bo ju¿ dwa razy nak³ada³am br±z. Nawet pierwszy raz jak na³o¿y³am to wyszed³ bardzo ³adnie. Te¿ mi zale¿y na bardzo ciemnym kolorze, prawie wchodz±cym w czerñ, ale nigdzie nie mogê takiej farby znale¼æ.
To jak szukasz bardzo ciemnego to ta Ci taka wyjdzie A jak nie chcesz na sta³e, to prawie czarny wychodzi L'Oreal Casting ciemny br±z (widzia³am u kole¿anki ). Nie mogê sobie przypomnieæ, ale po jednej farbie niby br±zowej wyszed³ mi praktycznie czarny...Nie wiem czy to nie by³ Wellaton. Ogólnie z osi±gniêciem prawie czarnych kolorów farbami drogeryjnymi nigdy nie mia³am wiêkszych problemów - gorzej, ¿e ja chcia³am trochê ja¶niejszy br±z
__________________

bura kocurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-17, 12:48   #2867
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomo¶ci: 3 436
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziêki dziewczyny za odpowiedzi. Ogl±da³am ju¿ farby Wellaton i kiedy raz jej u¿y³am, by³am zadowolona, ale kolor bardzo mocno siê zmy³. Wola³abym zostaæ przy Garnierze i bardzo mnie zainteresowa³a ta farba HerbaShine, tylko nie wiem gdzie ja j± dostanê, bo nigdzie jej u mnie nie widzê. A L'Oreala wolê nie uzywaæ bo ju¿ raz siê na nim sparzy³am.
__________________

mysza007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-19, 06:45   #2868
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomo¶ci: 3 308
GG do zelka888
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mysza007 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za odpowiedzi. Ogl±da³am ju¿ farby Wellaton i kiedy raz jej u¿y³am, by³am zadowolona, ale kolor bardzo mocno siê zmy³. Wola³abym zostaæ przy Garnierze i bardzo mnie zainteresowa³a ta farba HerbaShine, tylko nie wiem gdzie ja j± dostanê, bo nigdzie jej u mnie nie widzê. A L'Oreala wolê nie uzywaæ bo ju¿ raz siê na nim sparzy³am.

ja uzy³am wellatona i niby farba a szybko mi sie z w³osów wyp³uka³a, nawet miesi±ca nie ma a tu na mojej g³owie rude zólte w³osy ;( a pocz±tkowy kolor fajny by³
zelka888 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:23   #2869
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam. Od niedawna zaczê³am eksperymentowaæ z w³oskami noi z blondynki sta³am siê brunetk±. Jednak do tej pory u¿ywa³am farb bez amoniaku do 28 myæ ( ostatnio Garnier Color & Shine), kolorek wyszed³ ¶liczny jednak nierównomiernie pokry³ jak i nierównomiernie mi siê zmywa³. Dlatego teraz planujê na³o¿yæ farbê normaln± z amoniakiem. Jak± polecanie ? Bardzo bym prosi³a o odpowiedzi z góry dziêkujê
monioloma jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 22:31   #2870
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam pytanie czy odcieñ gorzkiej czekolady (3,7 tj za³±czony poni¿ej) jest odcieniem zimnym czy ciep³ym? Jak siê sp³ukuje? Planujê j± po³o¿yæ na ¶redni br±z ... Uwa¿acie,¿e ten kolor bêdzie pasowa³ do kobiety zimy "typ po³udniowy" czy bardziej jaki¶ z³oty br±z Bo nie mam pomys³u...a swoje w³osy mam takie szare, chcia³abym je troszkê o¿ywiæ
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:42   #2871
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 749
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie czy odcieñ gorzkiej czekolady (3,7 tj za³±czony poni¿ej) jest odcieniem zimnym czy ciep³ym? Jak siê sp³ukuje? Planujê j± po³o¿yæ na ¶redni br±z ... Uwa¿acie,¿e ten kolor bêdzie pasowa³ do kobiety zimy "typ po³udniowy" czy bardziej jaki¶ z³oty br±z Bo nie mam pomys³u...a swoje w³osy mam takie szare, chcia³abym je troszkê o¿ywiæ
Czekolada to zwykle ciep³y odcieñ br±zu, ale ten wygl±da na bardzo ciemny - zapewne wyjdzie niemal czarny Jednak je¶li jeste¶ zim± i nie jeste¶ zbyt blada, to my¶lê, ¿e bêdzie Ci w nim ³adnie
__________________

bura kocurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:05   #2872
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 5 456
Wink Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witam
mam pytanie dotyczycace Castinga odcien jasny braz. jak on wychodzi na wlosach naturalnych ciemny blond?? farbowala ktoras z Was ta farba?? baardzo prosze o odpowiedz. kupilam Castinga a teraz sie zastanawiam czy farbowac chcialabym otrzymac chlodny braz moze byc ciemny bo wyczytalam w jakims watku ze Castingi z reguly wychodza ciemniejsze niz na opakowaniu. ale zalezy mi zeby nie mial rudych refleksow i zeby sie nie spieral na rudo. prosze o pomoc. jesli macie fotki to bede baaardzo wdzieczna
kiitty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-26, 20:46   #2873
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 150
GG do tekla45
Exclamation Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam pytanie- na czubku g³owy moje w³osy s± krwisto czerwone. Co mogê zrobiæ? Lepsze czêste mycie (a¿ do sp³owienia) czy mogê od razu na³o¿yæ inn± farbê??? Kurcze, kupi³am farbê przed któr± mnie ostrzegano..... Jaka ja by³am niem±dra Czekam na odpowied¼i
tekla45 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:33   #2874
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 574
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

tekla45 ja bym polozyla cos na to , bo czerwien sie a¿ tak szybko nie spiera.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez natee Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam w³a¶nie na g³owie Mro¼ny Kasztan z tej nowej serii Garniera bez amoniaku , ciekawa jestem efektu
No i wyszedl mi tak samo jak wyszedl Mro¼ny Kasztan z Castinga robiony w Spain w wakacje, czyli ciemny brazik z czerwonym pob³yskiem,
mi sie podoba
__________________


natee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 08:42   #2875
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4 514
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez tekla45 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie- na czubku g³owy moje w³osy s± krwisto czerwone. Co mogê zrobiæ? Lepsze czêste mycie (a¿ do sp³owienia) czy mogê od razu na³o¿yæ inn± farbê??? Kurcze, kupi³am farbê przed któr± mnie ostrzegano..... Jaka ja by³am niem±dra Czekam na odpowied¼i
mia³am tak samo po L'orealu. Po 3 dniach na³o¿y³am Color&Shine odcieñ ciemny blond, który idealnie pokry³ czerwone w³osy i wyszed³ jak ciemny zimny br±z
__________________

D¿unior maj 2013

Hanna kwiecieñ 2015
gold-fish jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 09:37   #2876
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez tekla45 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie- na czubku g³owy moje w³osy s± krwisto czerwone. Co mogê zrobiæ? Lepsze czêste mycie (a¿ do sp³owienia) czy mogê od razu na³o¿yæ inn± farbê??? Kurcze, kupi³am farbê przed któr± mnie ostrzegano..... Jaka ja by³am niem±dra Czekam na odpowied¼i
Mnie takie co¶ wysz³o po czekoladzie garnier color&shine
tu zdjêcia https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104&page=20

Przed wczoraj nie wytrzyma³am i zamalowa³am odrosty jasnym br±zem garnier natural color i teraz mam piêkn± czekoladê a¿ szkoda mi myæ

Lepiej przykryæ chocia¿by same odrosty bo tak jak natee pisa³a tej czerwieni ³atwo nie wymyjesz.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 11:50   #2877
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witajcie mam pytanko i zeby nie zamiecac wrzuce je tutaj bo chyba wu sa dziewczyny najbardziej poinformowane w brazowych kolorach i farbach a wiec mam teraz rudawy, orzechowy, karmelowy kolor wlosow taki sama nei wiem jaki ani ciemny ani jasny.. i chce miec taki:
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura200823.htm
Jaka farba go uzyskam?? interesuja mnie tylko farby drogeryjne z gory dzieki pozdrawiam
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:34   #2878
Martyna^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej dziewczyny. Jak d³ugo schodzi farba z szatynki z firmy loreal casting creme br±z. Niestety wyszed³ mi czarny z refleksami br±zu, jednak chcê wrobiæ do swojego koloru. potrzebuje jakie¶ rady, b±d¼ nadzieji ;P. szampony ³upie¿owe pomagaj±?
ratujcie brunetki
Martyna^^ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:26   #2879
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 5 456
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny a macie jakies fotki po jasnym brazie z castinga?? bo stoi sobie u mnie na polce a boje sie zafarbowac.. najbardziej sie obawiam rudych refleksow ktorych bym bardzo nie chciala. jesli ktoras z Was robila sobie jasnym brazem z castinga to prosze o jakies wskazowki dot. tego kolorku.
kiitty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 21:14   #2880
Spiffy0303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Te¿ poszukujê zdjêæ jasnego br±zu.
I chcia³abym siê jeszcze dowiedziec jakim odcieniem br±zu z Castingu mo¿na uzyskaæ efekt jak dziewczyna na zdjêciach http://www.kozaczek.pl/img_users/1215234574.jpg http://images.fanpop.com/images/imag...28_333_500.jpg Odrazu mówiê, ¿e nie chce aby kolorek wyszed³ czarny. Wiza¿anka odpisa³a, ¿e podobny kolorek uzyska³a po jasnym br±zie dlatego czekam na fotki
Spiffy0303 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.