Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 18:29   #3061
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Mama Tz zaczyna sie zachowywac jak stereotypowa tesciowa
Zobaczyla moja salatke grecka i stwierdzila, ze po tym to mozna tylko zwymiotowac i zebym tego nie jadla, bo wyglada okropnie, bo jest wodnista (wiadomo, ze sos splywa na dno po jakims czasie, a duzo go nie bylo), a swojej salatki w zyciu nie zrobila, bo wg niej salatka to salata, pomidory koktajlowe, ogorek polane salad cream (sosem do salatek, ktorego w zycu w Polsce nie jadlam). Powiedzialam jej, ze jeszcze nigdy sie nie otrulalam swoim jedzeniem. W ogole komentarze na temat czyjegos gotowania, gdy swoje wlasne pozostawia wiele do zyczenia, jest raczej nie na miejscu. Tak gada, zeby gadac.
A to, ze bede musiala Tz obiad ugotowac, bo oni wyjezdzaja. Co?! Nic nie musze, nie jestem niczyja zona- tak jej powiedzialam.
Zachowuje sie jak dzieciak jakis ostatnio. A to przedrzezni mnie, bo kaszle, a to, bo cos powiem, a przeciez ona ma racje, bo jest starsza, a to glupiutka jestem, bo nie chce miec szczepionki przeciw grypie (grype mialam raz w zyciu i nie widze sensu).
Zrobila sie jakas zaczepliwa i tak medzi mi.
Czasem chce mi matkowac, co mi sie bardzo nie podoba, bo po pierwsze mame juz mam, a po drugie w prawdziwosc jej rad po prostu nie wierze.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2009-10-22 o 18:31
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:42   #3062
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Wenedka ja mieszkalam z moja przyszla i na szczescie niedoszłą tesciowa 2 lata i to byl koszmar dla mnie, a tez na początku myślałam że jest cudowną osobą i było tak tylko przez pare miesiecy,potem do wszystkiego sie wtracała , plotkowała na mnie gdzie sie dało,w pracy , na wiosce,rozgadała nawet jak bylam jeszcze w ciąży ,że jak tylko urodzę to ona mojej córce zrobi badanie DNA bo to nie jest dziecko jej syna bo ja jestem zwykłą k..... ta kobieta mnie do nerwicy doprowadzała,odżyłam dopiero jak sie wyprowadziliśmy.
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:47   #3063
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Wenedko, nie wie znam mamy Twego TZta, moze faktycznie jest denerwujaca, ale nie ma ludzi bez wad, kazdy (zwlaszcza jesli go nie kochamy a jestesmy zmuszeni do dzielenia z nim domu) po pewnym czasie czyms tam bedzie nas irytowal. Z drugiej strony, to o czym piszesz to takie blahostki, niewiele znaczace sprawy. Zastanawialas sie czasem jak bardzo Ty im mozesz dzialac na nerwy i jak sie pewnie czasem musza starac i byc mili ze wzgledu na swego syna? Moga Cie uwielbiac, mozesz byc najfajniejsza z jego dotychczasowych dziewczyn, ale jestes kims dodatkowym w domu, kims o innych zwyczajach i upodobaniach.

Zreszta zarabiasz, wiec jakby Ci nie odpowiadalo mieszkanie z nimi to przeciez zawsze mozesz sie wyprowadzic
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2009-10-22 o 18:49
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:59   #3064
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Czesc.
Jakas nie do zycia dzisiaj jestem.Nie wiem dlaczego...

Bylam u lekarza, zadala podstawowe pytania, zbadala mi piers , pomacala po plecach, pouciskala, spytala czy boli i odeslala do specjalisty. Zaproszenie przeslá pocztá. Kiedy? Nie wiem.
Nie potrafila mi odpowiedziec na pytanie co to jest -no bo jak? Sama wyczula réká ze guzek. Nawet go widac bez dotyku. ale na tej podstawie nic wiecej powiedziec nie moze.

Ja mysle ze moze to torbiele... Moja mama ma i musi robic badania co roku.

Pozatym slyszalam ze chca wprowadzic obowiazkowe badania mamograficzne piersi. Ile w tym prawdy nie wiem, ale bylo by dobrze bo wiele kobiet sié nie bada. Nie mowie tylko o piersiach ale i o innych sprawach kobiecych.

-----------------------
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Mama Tz zaczyna sie zachowywac jak stereotypowa tesciowa
Zobaczyla moja salatke grecka i stwierdzila, ze po tym to mozna tylko zwymiotowac i zebym tego nie jadla, bo wyglada okropnie, bo jest wodnista (wiadomo, ze sos splywa na dno po jakims czasie, a duzo go nie bylo), a swojej salatki w zyciu nie zrobila, bo wg niej salatka to salata, pomidory koktajlowe, ogorek polane salad cream (sosem do salatek, ktorego w zycu w Polsce nie jadlam). Powiedzialam jej, ze jeszcze nigdy sie nie otrulalam swoim jedzeniem. W ogole komentarze na temat czyjegos gotowania, gdy swoje wlasne pozostawia wiele do zyczenia, jest raczej nie na miejscu. Tak gada, zeby gadac.
A to, ze bede musiala Tz obiad ugotowac, bo oni wyjezdzaja. Co?! Nic nie musze, nie jestem niczyja zona- tak jej powiedzialam.
Zachowuje sie jak dzieciak jakis ostatnio. A to przedrzezni mnie, bo kaszle, a to, bo cos powiem, a przeciez ona ma racje, bo jest starsza, a to glupiutka jestem, bo nie chce miec szczepionki przeciw grypie (grype mialam raz w zyciu i nie widze sensu).
Zrobila sie jakas zaczepliwa i tak medzi mi.
Czasem chce mi matkowac, co mi sie bardzo nie podoba, bo po pierwsze mame juz mam, a po drugie w prawdziwosc jej rad po prostu nie wierze.

To podejslij mi troche tej salatki z tym soczkiem z warzyw, Ja chetnie zjem taká mokrá salatke Pozatym Lubie czasem sobie taká wode chlapnác

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Wenedka ja mieszkalam z moja przyszla i na szczescie niedoszłą tesciowa 2 lata i to byl koszmar dla mnie, a tez na początku myślałam że jest cudowną osobą i było tak tylko przez pare miesiecy,potem do wszystkiego sie wtracała , plotkowała na mnie gdzie sie dało,w pracy , na wiosce,rozgadała nawet jak bylam jeszcze w ciąży ,że jak tylko urodzę to ona mojej córce zrobi badanie DNA bo to nie jest dziecko jej syna bo ja jestem zwykłą k..... ta kobieta mnie do nerwicy doprowadzała,odżyłam dopiero jak sie wyprowadziliśmy.
Lo Mamus
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2009-10-22 o 19:53 Powód: literówka
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:01   #3065
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
Szien jak juz przybiezesz cos na wadze, daj znac co zajadasz bo mi by sie tak z 10 kg przydalo.
jak przybiorę to się podzielę tajemnicą
jak narazie to ja nie wiem jak to będzie
mam przytyć 10 kg, a to prawie 1/4 mojej wagi
daję sobie 4 mce jak nic nie przytyję to zacznę stołować się w mcdonaldzie
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2009-10-22 o 19:02
szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:09   #3066
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Jej, Lovely wlasnie gdzies tu czytalam ze idziesz do lekarza i stresujesz sie, ale nie znalam przyczyny. A wybierasz sie jakos niedlugo do Polski? Moze tam bys zrobila badania?

Szien, Malaja, ja Wam moge oddac po 20 na glowe, chciecie?!

Poranny humor poszedl sie je***, mam ochote kogos zadzgac pinezka
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:10   #3067
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Moja przyjaciółka po urodzeniu dziecka (juz 5 lat) waży 45 kg!!! Jest strasznie chuda wygląda jak dziewczynka 15 a ma 24 lata i nie moze przytyć chociaż je bardzo dużo kalorycznych rzeczy to i tak bez skutku. A ja znów chętnie sie 10kg pozbęde i choć jem bardzo mało i ćwiczę w domu to schudnąć nie moge
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 19:19   #3068
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Jej, Lovely wlasnie gdzies tu czytalam ze idziesz do lekarza i stresujesz sie, ale nie znalam przyczyny. A wybierasz sie jakos niedlugo do Polski? Moze tam bys zrobila badania?


Poranny humor poszedl sie je***, mam ochote kogos zadzgac pinezka
Do Polski Jade w Grudniu na Swieta czyli jeszcze 2 miesiace ale to bedzie ten okres gdzie ciezko bedzie sie dostac gdziekolwiek bo urlopy bo to i tamto.
Mam nadzieje ze szybko mi przyslá to zaproszenie. Nie denerwuje sie tym az tak bardzo. Mysle sobie : co ma byc to bedzie. Juz i tak niczego nie zmienie cokolwiek to jest. Staram sie myslec pozytywnie.

A Ja przytylam 2 kilo ... moze nie widac tego po mnie ale jednak

Co sié stalo?
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:20   #3069
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Wenedko, nie wie znam mamy Twego TZta, moze faktycznie jest denerwujaca, ale nie ma ludzi bez wad, kazdy (zwlaszcza jesli go nie kochamy a jestesmy zmuszeni do dzielenia z nim domu) po pewnym czasie czyms tam bedzie nas irytowal. Z drugiej strony, to o czym piszesz to takie blahostki, niewiele znaczace sprawy. Zastanawialas sie czasem jak bardzo Ty im mozesz dzialac na nerwy i jak sie pewnie czasem musza starac i byc mili ze wzgledu na swego syna? Moga Cie uwielbiac, mozesz byc najfajniejsza z jego dotychczasowych dziewczyn, ale jestes kims dodatkowym w domu, kims o innych zwyczajach i upodobaniach.

Zreszta zarabiasz, wiec jakby Ci nie odpowiadalo mieszkanie z nimi to przeciez zawsze mozesz sie wyprowadzic
Ona jest fajna kobieta, tylko nie lubie jak podwaza zdanie mojej mamy, bo to jest moja mama i koniec.
Mnie wlasnie takie blahostki irytuja, bo bardziej skomplikowane problemy da sie wytlumaczyc, zrozumiec, a to to takie zwyczajne granie komus na nerwach.
Czasem wchodzi do mojego pokoju, rozglada sie, tak jakby szukala czegos 'nie tak' i wtedy krytykuje, a bo nie podlozylam bialej kartki w antyramie i takie bzdety. Po prostu bzdety, na ktore szkoda czasu.


Lovely, no dla mnie salatka to tylko z soczkiem
Nie martw sie na zapas, kochana. Spodziewalabym sie niedlugo zaproszenia na badania, bo tutaj nie trwa to tak dlugo jak w Polsce.


Brat mnie w koncu umowil na wizyte w instytucie patologii narzadu zucia. Bede leczyc swoja klikajaca szczeke
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:22   #3070
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
jak przybiorę to się podzielę tajemnicą
jak narazie to ja nie wiem jak to będzie
mam przytyć 10 kg, a to prawie 1/4 mojej wagi
daję sobie 4 mce jak nic nie przytyję to zacznę stołować się w mcdonaldzie
jak chcesz to ja ci oddam z przyjemnością te 10 kg
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:25   #3071
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
jak przybiorę to się podzielę tajemnicą
jak narazie to ja nie wiem jak to będzie
mam przytyć 10 kg, a to prawie 1/4 mojej wagi
daję sobie 4 mce jak nic nie przytyję to zacznę stołować się w mcdonaldzie

Brat Tz stoluje sie w mcdonaldzie, a suchy jak patyk :P
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 19:28   #3072
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Nie powinno mnie tu juz byc, ale dotarlo do mnie wlasnie, ze a chojnie "obdarowalam" dziewczyny i przyszlam sprostowac Nie oddam w sumie 40kg, bo bedzie ze mna zle. Ale po 10 (max. 12.5) to chetnie

Humory to tkaie hormonalne nadal, bo jesli kogos mialabym sie przyczepic, to tylko siebie..
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 20:05   #3073
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nom,w końcu się wszystko wyprostowało tzn. znalazłam dwie dzuszyczki, które ze mną pojadą ale teraz cała nasza nadziej a w Tobie (myśle, że sms doszedł, jak nie to napiszę ci na e-mail )
ma nadzieję, że bilety jeszcze będą, bo się nagle okazało że już są w sprzedaży. a jak nie wyjdzie to
p.s. wysłałam ci zaproszenie na nk

yyyy? nie łapię się w grach
Dostalam smsa- sorry ze nie odpisalam ale dzisiaj mam dzien na nie jesli chodzi o komorke Bilety postaram sie jutro kupic jezeli od lokatorki dostane kase- a jak nie to dopiero w pon Pzniej sie dogadamy jak z odbiorem ich bo generalnie ja jeszcze nie wiem czy pracuje czy nie. Najwyzej jak nie bede mogla zostawie ci ja na recepcji w mojej bylej pracy ale to juz obgadamy na mailu

Zaakceptowalam zaproszenie Troche ci naslodze- sliczna dziewczyna z ciebie. A najbardziej mi sie podobasz w krotkich tzn scietych na pazia wlosach

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Wenedka ja mieszkalam z moja przyszla i na szczescie niedoszłą tesciowa 2 lata i to byl koszmar dla mnie, a tez na początku myślałam że jest cudowną osobą i było tak tylko przez pare miesiecy,potem do wszystkiego sie wtracała , plotkowała na mnie gdzie sie dało,w pracy , na wiosce,rozgadała nawet jak bylam jeszcze w ciąży ,że jak tylko urodzę to ona mojej córce zrobi badanie DNA bo to nie jest dziecko jej syna bo ja jestem zwykłą k..... ta kobieta mnie do nerwicy doprowadzała,odżyłam dopiero jak sie wyprowadziliśmy.
O boze! Skad sie tacy ludzie biora???


Widze z mieszadelka chetnie oddaja wage :P Ja wlasnie z areobiku wrocilam

Edytowane przez Amoura
Czas edycji: 2009-10-22 o 20:14
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 20:36   #3074
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Dostalam smsa- sorry ze nie odpisalam ale dzisiaj mam dzien na nie jesli chodzi o komorke Bilety postaram sie jutro kupic jezeli od lokatorki dostane kase- a jak nie to dopiero w pon Pzniej sie dogadamy jak z odbiorem ich bo generalnie ja jeszcze nie wiem czy pracuje czy nie. Najwyzej jak nie bede mogla zostawie ci ja na recepcji w mojej bylej pracy ale to juz obgadamy na mailu

Zaakceptowalam zaproszenie Troche ci naslodze- sliczna dziewczyna z ciebie. A najbardziej mi sie podobasz w krotkich tzn scietych na pazia wlosach
spokojnie, tylko ja się wolę zawsze upewnić czy wszystko doszło i wszyscy wszystko wiedzą no to wszystko sobie jeszcze obgadamy

ehh.. zarumieniła się naprawdę ^.^ dziękuję no w sumie włosy teraz chcę mieć dłuższe i coś zrobić z długimi, bo zawsze miałam na krótko... no ale nie mów, że ty jesteś brzydka bo też ci posłodzę i jesteś bardzo ładna i taka sympatyczna z twarzy ajj a twoja siostra wygląda jak aniołek
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 21:18   #3075
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hello, czytam wwas coddziennie w pociagu, ale na pisanie nie mam sily, w pracy masakra, koniec roku sie zbliza i mam roboty w huk, a jeszcze nie wszystko kumam.

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
hej!

Kurcze ale mialam zaleglosci w czytaniu!

Szien jak juz przybiezesz cos na wadze, daj znac co zajadasz bo mi by sie tak z 10 kg przydalo.
Pisalam nawet do naturhous'a ale oni w sumie specjalizuja sie ( jak wiekszosc) w dietach odchudzajacych.

Ja bylam dzis w krk, zrobilam male zakupy, oddalam pare kartek promotorowi i tak zlecial dzien

co do perfum, zadne z chanel mi sie nie podobaja.

Ostatnie perfumy od tz'a to CUSTO Barcelona.Ladnie pachna
A ja lubie Calvina Claina-euphoria, a takze tommy girl, tommy'ego hilfingera a z tanszych lubie Naomi Campbell cat deluxe- uwielbiam slodkie zapachy!!!

Wlasnie dzwonil tz.... grrr pyta sie kiedy przylece, a ja go zbywam, bo obrona ma byc pod koniec listopada, a ja nie chce mu mowic bo sie zalamie chlopak. Jakos musze zagrac na zwloke, zeby zlecial szybko ten miesiac i potem zeby on przylecial do mnie na swieta
Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
jak przybiorę to się podzielę tajemnicą
jak narazie to ja nie wiem jak to będzie
mam przytyć 10 kg, a to prawie 1/4 mojej wagi
daję sobie 4 mce jak nic nie przytyję to zacznę stołować się w mcdonaldzie
Euphorii wlasnie nie lubie, za slodka, z Chaneli, bardzo lubie Chance, wyrazisty i oryginany zapach, ale moje ulubione to Carolina Herrera 212, ale nie wersja sexy.

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
.


Brat mnie w koncu umowil na wizyte w instytucie patologii narzadu zucia. Bede leczyc swoja klikajaca szczeke
Mnie sie wlasnie wyddaje, ze bardzo dlugo w Anglii sie czeka na wizyte u specjalisty, chyba ze ma sie prywatna opieke, ja mam BUPA ale nie wiem jeszcze jak to dziala.

Zle zacytowalam, ale nie chce mi sie wracac, sorka

Szien - fajnie ze jestes
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 08:06   #3076
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej Mieszadełka,ktora wypije ze mna kawe? Czekam na mojego (niedoszlego) teścia bo zaraz ma przyjechac z Irlandii a ma u mnie samochod w garażu,a tak wracając do tematu teściow ,to moge już być tylko wdzięczna mojemu ex,że mnie zostawił bo nie chciałabym być w jego rodzinie,matka jak matka ale jego ojciec tez dobry agent,całe życie wpajał synkowi,że w życiu najwazniejszy jest tylko sex i pieniadze a miłości to wogóle nie ma ,że to jedna wielka ściema,no i jak widac synek poszedł w slady tatusia,więc nie mam czego żałowac,no i gdyby mnie ex nie zostawił to nie poznałabym Tz ,więc same plusy z tego mojego rozstania...
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 08:38   #3077
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Hej Mieszadełka,ktora wypije ze mna kawe? Czekam na mojego (niedoszlego) teścia bo zaraz ma przyjechac z Irlandii a ma u mnie samochod w garażu,a tak wracając do tematu teściow ,to moge już być tylko wdzięczna mojemu ex,że mnie zostawił bo nie chciałabym być w jego rodzinie,matka jak matka ale jego ojciec tez dobry agent,całe życie wpajał synkowi,że w życiu najwazniejszy jest tylko sex i pieniadze a miłości to wogóle nie ma ,że to jedna wielka ściema,no i jak widac synek poszedł w slady tatusia,więc nie mam czego żałowac,no i gdyby mnie ex nie zostawił to nie poznałabym Tz ,więc same plusy z tego mojego rozstania...
ja się mogę dołączyć do kawy bo u mnie coś ekspress się zakamienił i już od pół godziny czekamy na kawe . Mam nadzieje, ze wlrótce bedzie wystarczająca ilośc kawy Bo dla mamy starczyło tylko dla mnie niet.
Pada, pada - ja chce słońce
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 09:10   #3078
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
hej!

co do perfum, zadne z chanel mi sie nie podobaja.

Ostatnie perfumy od tz'a to CUSTO Barcelona.Ladnie pachna
A ja lubie Calvina Claina-euphoria, a takze tommy girl, tommy'ego hilfingera a z tanszych lubie Naomi Campbell cat deluxe- uwielbiam slodkie zapachy!!!
A ja lubię Escady, kiedyś zauroczyłam się Magnetism i tak moja słabość do nich mi pozostałaEuphoria też mi się podoba, obecnie używam Paco rabanne black xs i Diesel fuel for life.No i jeszcze zielone jabłuszko Donna Karan be delicious Ja lubię owocowe zapachy i słodkie też

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Wenedka ja mieszkalam z moja przyszla i na szczescie niedoszłą tesciowa 2 lata i to byl koszmar dla mnie, a tez na początku myślałam że jest cudowną osobą i było tak tylko przez pare miesiecy,potem do wszystkiego sie wtracała , plotkowała na mnie gdzie sie dało,w pracy , na wiosce,rozgadała nawet jak bylam jeszcze w ciąży ,że jak tylko urodzę to ona mojej córce zrobi badanie DNA bo to nie jest dziecko jej syna bo ja jestem zwykłą k..... ta kobieta mnie do nerwicy doprowadzała,odżyłam dopiero jak sie wyprowadziliśmy.
Ja mam przykład koło nosa - mieszkamy z babcią(mamą mojego taty) i prawie całe życie byłam świadkiem, jak babcia traktowała moją mamę, obgadywała za plecami, nawet nas(mnie i moich braci!) starała się nastawić przeciwko niej...na szczęście mój tata nie jest 'mamisynkiem"...wyciągneł am z tego jeden prosty wniosek - nigdy, ale przenigdy nie zgodzę się mieszkać z teściową!

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Czesc.
Jakas nie do zycia dzisiaj jestem.Nie wiem dlaczego...

Bylam u lekarza, zadala podstawowe pytania, zbadala mi piers , pomacala po plecach, pouciskala, spytala czy boli i odeslala do specjalisty. Zaproszenie przeslá pocztá. Kiedy? Nie wiem.
Nie potrafila mi odpowiedziec na pytanie co to jest -no bo jak? Sama wyczula réká ze guzek. Nawet go widac bez dotyku. ale na tej podstawie nic wiecej powiedziec nie moze.

Ja mysle ze moze to torbiele... Moja mama ma i musi robic badania co roku.

Pozatym slyszalam ze chca wprowadzic obowiazkowe badania mamograficzne piersi. Ile w tym prawdy nie wiem, ale bylo by dobrze bo wiele kobiet sié nie bada. Nie mowie tylko o piersiach ale i o innych sprawach kobiecych.

niezbyt mądrze postąpili moim zdaniemmam jednak nadzieję, ze zaproszenie przyjdzie szybko i wkrótce wszystko dobrze się zakończybardzo prawdopodobne, ze dziedziczysz genetycznie to, na co Twoja mama cierpi...

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
jak przybiorę to się podzielę tajemnicą
jak narazie to ja nie wiem jak to będzie
mam przytyć 10 kg, a to prawie 1/4 mojej wagi
daję sobie 4 mce jak nic nie przytyję to zacznę stołować się w mcdonaldzie
a czy tycie ma związek z poprawą samopoczucia?z leczeniem depresji?

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość


Widze z mieszadelka chetnie oddaja wage :P Ja wlasnie z areobiku wrocilam
ja jestem chuda, ale jakoś mi to nie przeszkadza, wszyscy mi mówią, ze powinnam jeszcze przytyć (od przyjazdu do anglii przytyłam 5 kg i ta obecna waga jest dla mnie idealna), ale ja się nie przejmuję, bo dobrze się czuję z moją wagą..gdybym przytyła jeszcze z 5 kg czułabym się zle, wiem, bo ważyłam kiedyś więcej (o 8 kg) i bardziej się męczyłam, miałam problemy z szybkim chodzeniem, bardziej męczyłam się pokonując schody itp.wiec wcale nie uważam takie tycie za zdrowe, przynajmniej dla mnie

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Hej Mieszadełka,ktora wypije ze mna kawe? Czekam na mojego (niedoszlego) teścia bo zaraz ma przyjechac z Irlandii a ma u mnie samochod w garażu,a tak wracając do tematu teściow ,to moge już być tylko wdzięczna mojemu ex,że mnie zostawił bo nie chciałabym być w jego rodzinie,matka jak matka ale jego ojciec tez dobry agent,całe życie wpajał synkowi,że w życiu najwazniejszy jest tylko sex i pieniadze a miłości to wogóle nie ma ,że to jedna wielka ściema,no i jak widac synek poszedł w slady tatusia,więc nie mam czego żałowac,no i gdyby mnie ex nie zostawił to nie poznałabym Tz ,więc same plusy z tego mojego rozstania...
Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ja się mogę dołączyć do kawy bo u mnie coś ekspress się zakamienił i już od pół godziny czekamy na kawe . Mam nadzieje, ze wlrótce bedzie wystarczająca ilośc kawy Bo dla mamy starczyło tylko dla mnie niet.
Pada, pada - ja chce słońce
ja się dołącze też - z herbatką

Edytowane przez Eskadia
Czas edycji: 2009-10-23 o 09:12
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 09:54   #3079
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ja jestem chuda, ale jakoś mi to nie przeszkadza, wszyscy mi mówią, ze powinnam jeszcze przytyć (od przyjazdu do anglii przytyłam 5 kg i ta obecna waga jest dla mnie idealna), ale ja się nie przejmuję, bo dobrze się czuję z moją wagą..gdybym przytyła jeszcze z 5 kg czułabym się zle, wiem, bo ważyłam kiedyś więcej (o 8 kg) i bardziej się męczyłam, miałam problemy z szybkim chodzeniem, bardziej męczyłam się pokonując schody itp.wiec wcale nie uważam takie tycie za zdrowe, przynajmniej dla mnie

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


ja się dołącze też - z herbatką

tycie pod okiem dietetyka jest zdrowe
tycie takie z pustych kalorii niezbyt

zapraszamy zapraszamy - im nas wiecej tym....weselej

__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 10:35   #3080
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość

zapraszamy zapraszamy - im nas wiecej tym....weselej

ale fajne te uśmieszki, to tak jakbyśmy siedziały przy stole i gadu-gadu hi-hi
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:43   #3081
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ale fajne te uśmieszki, to tak jakbyśmy siedziały przy stole i gadu-gadu hi-hi
no przecież to właśnie robimy
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:57   #3082
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
no przecież to właśnie robimy
Ty to ta w środku - najwięcej gada
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 11:03   #3083
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Ty to ta w środku - najwięcej gada
w takim razie...Ty to ta z prawej...też nie milczy :P
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 11:08   #3084
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

a ja siedze pod stolem i podsluchuje
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 11:31   #3085
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
a ja siedze pod stolem i podsluchuje
to uważaj bo mi Mama z Babcią zawsze mówiły, ze ten kto podsłuchuje to może coś usłyszeć na siebie
więc....wygodniej wziąść udział chyba
a ja robie racuchy z jabłkami
któraś ma ochote??
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-10-23 o 11:54
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:39   #3086
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

właśnie wróciłam z poczty,wchodząc już na podwórze mojej firmy zobaczyłam, że kot próbuje upolować małą myszkę, rzuciłam się jej na pomoc, zaczęłam odganiać kota, ale on był sprytniejszy, przeleciał pod moimi nogami, złapał biedaczkę i pognał w krzakiusłyszałam tylko jej pisk...
ja już raz uratowałam tak mysz, nawet sporą, złapałam ją w ręce ratując przed kotem a ona użarła mnie w palec niewdzięcznaszkoda, ze tej mi się nie udało uratować...

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

a wiec weekend się zaczyna

jakie macie plany?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:39   #3087
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

szperrr chętnie przyjmę nawet te 12, 5 kg
oj przydalo by sie pzydalo.

Jak bylam na wakacjach u tz, raz w tygodniu jezdzilismy do mc donald'sa

eskadia, no szkoda myszki!!!:/

Ja wczoraj wyczailam pezpanskiego psa stojacego przed klatka,weszlam do domu, rozpakolwam zakupy i cos mnie podkusilo zeby ozbaczyc przez okno, czy ten biedak dalej tam stoi... i stal!

nalozylam kurtke i zanioslam mu kawalek kielbasy cwaniak wzial w pyszczek, poszedl na trawe i zajadal

ja nie moge przejsc obojetnie obok takiej sytuacji.
nawet jak na obiad mama smazy skrzydelka z kurczaka to po obiedzie, kaze jej nie wyzucac kostek do kosza tylko osobnego woreczka. Potem rozsypuje na trwaniku kolo kontenera, bo tam czesto kundelki zagladaja.
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:50   #3088
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a wiec weekend się zaczyna

jakie macie plany?
kto ma weekend to ma
ja bede miec weekend dopiero po powrocie z zajec a plany na weekend to...peniw pc, włóczega z psem i nie wiem co jeszcze
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:57   #3089
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Ja nie mam żadnych planów na weekend niestety,ale kolezanka wpadnie z chłopakiem więc chociaż wieczór spedze miło. Na obiadek zrobiłam placki ziemniaczane,uwielbiam ze smietana i cukrem,ale to kaloryczne bardzo!!!! Teściu-nie tesciu byl i sie zmył. Powiedział tylko że nie mam co żałować rozstania z jego synem bo po co miałam sie męczyć Ja bym myszy do reki w życiu nie wzieła,nie to że sie brzydze bo mam dwa chomiki w domu,które są malutkie jak myszki i nawet kolorem podobne,ale ja bym sie bała własnie że mnie ugryzie,a z takimi gryzoniami to nigdy nie wiadomo czy jakiejs zarazy nie mają
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:44   #3090
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

a wiecie, że kostkami z kurczaka to raczej nie powinno się karmić psów?
istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej czy później dojdzie do uszkodzenia przewodu pokarmowego. (no tak, zootechnik )

Co do perfum to też za chanelami nie przepadam (jak dla mnie pachną troszkę jak dla starszych bab).
Ostatnio używam moschino couture i żółtego les belles niny ricci. Szukam kolejnego przyszłego zapachu.
Znalazłam ostatnio ładny zapach dla H., może na Święta BN - euphoria intense - śliczny jest. Wogóle uwielbiam męskie zapachy no i bvlgari aqua też nie był najgorszy.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.