Ostatnio testowałam cz.II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 20:29   #2281
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Kolejne testy:
Mitsouko - tłusty rosół plus coś słono-suchego. Doceniam, ale nie jestem w stanie nosić. Daję 6/10.
Ellenisia - najpierw duszny, różany ogród z motywem mandarynki w tle, potem dochodzi troszkę takiej herbacianej zieleni i robi się kremowo, miękko, a mimo to e perfumy kojarzą mi się z niepokojem, ciszą przed burzą czy jak to nazwać. Zupełnie nie wiem skąd to się bierze... Jak dotąd najlepsza propozycja Penhaligon's z tych, które poznałam. 8,5/10;
Artemisia - najpierw czuję lakier do paznokci. Po krótszej chwili zapach ociepla się, pojawia się pudrowa nutka, ale taka delikatna, nie dusi, nie odbiera powietrza... I cały czas tli się gdzieś z tyłu ten lakier. 7/10.
EDIT: Artemisia po upływie czasu upodabnia się do Cashmere Mist.

Edytowane przez Pin up girl
Czas edycji: 2009-10-24 o 21:52
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 21:45   #2282
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Troszku dziś potestowałam na zlocie.
Ale utkwiły mi w pamięci (i próbkach) dwa zapachy:

Goutal Eau du Fier - Panie i Panowie, cóż za zapach! W otwarciu (jak na mój gust) czysto chemiczno-szpitalny: jodyna + czyste bandaże + żwirek dla kota, całościowo na wielki plus. Z czasem dym, wędzonka, sól morska, mokra tektura, smoła: znowu wielki plus. Trochę jak Patchouli 24 ale dużo ciekawsze. Dziwaczne, po stokroć dziwaczne ale bardzo mi się podoba. I oczywiście wycofane.

Nomadic Him Oriflame - bezczelna podróba M7. Niby na minus (bo niby podróba) jednak na plus (jako alternatywa). Piękny zapach i prawdopodobnie mój muszmieć.

Dodatkowo spodobała mi się Larendogra (zawsze myślałam, że to LarenDRAGORA) - taka ziołowa, mmm. Niby nie w moim guście ale coś w sobie ma.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 22:34   #2283
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Kolejne testy:
Mitsouko - tłusty rosół plus coś słono-suchego. Doceniam, ale nie jestem w stanie nosić. Daję 6/10.
Ellenisia - najpierw duszny, różany ogród z motywem mandarynki w tle, potem dochodzi troszkę takiej herbacianej zieleni i robi się kremowo, miękko, a mimo to e perfumy kojarzą mi się z niepokojem, ciszą przed burzą czy jak to nazwać. Zupełnie nie wiem skąd to się bierze... Jak dotąd najlepsza propozycja Penhaligon's z tych, które poznałam. 8,5/10;
Artemisia - najpierw czuję lakier do paznokci. Po krótszej chwili zapach ociepla się, pojawia się pudrowa nutka, ale taka delikatna, nie dusi, nie odbiera powietrza... I cały czas tli się gdzieś z tyłu ten lakier. 7/10.
EDIT: Artemisia po upływie czasu upodabnia się do Cashmere Mist.
Artemisia bardzo mi się podoba i pragnę butelczyny ,jestem bardzo ciekawa Ellenisii,Pin up,warta jest poznania???
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 22:42   #2284
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Artemisia bardzo mi się podoba i pragnę butelczyny ,jestem bardzo ciekawa Ellenisii,Pin up,warta jest poznania???
W mojej skromnej opinii jak najbardziej jest tego warta. I jeśli miałabym wybrać między Artemisią a Ellenisią, to mimo mojej ogromnej miłości do pudrów, wybrałabym Ellenisię. Bogaty, zroszony bukiet kwiatów z różą na czele, przeplatany słodko-kwaśnym mandarynkowym akcentem, potem doprawiony herbacianym niuansem, a w ostatniej fazie wyraźnie kremowo - zielony (może to przez liście fiołka, ale one są podane w nucie głowy ).
Ogólnie jest bardzo kwiatowo, duszno, słodko, potem kremowo i miękko, z odrobiną zieleni.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 22:45   #2285
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
W mojej skromnej opinii jak najbardziej jest tego warta. I jeśli miałabym wybrać między Artemisią a Ellenisią, to mimo mojej ogromnej miłości do pudrów, wybrałabym Ellenisię. Bogaty, zroszony bukiet kwiatów z różą na czele, przeplatany słodko-kwaśnym mandarynkowym akcentem, potem doprawiony herbacianym niuansem, a w ostatniej fazie wyraźnie kremowo - zielony (może to przez liście fiołka, ale one są podane w nucie głowy ).
Ogólnie jest bardzo kwiatowo, duszno, słodko, potem kremowo i miękko, z odrobiną zieleni.
Dzięki wielkie ,zapoluję na próbkę z Quality,muszę koniecznie poznać skoro tak

a Ellenisia jest akurat na All ale kurde tak w ciemno...i czy chętni by byli to nie wiem.....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2009-10-24 o 22:58
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:52   #2286
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Mitsouko - tłusty rosół plus coś słono-suchego. Doceniam, ale nie jestem w stanie nosić. Daję 6/10.
A którą wersję testowałaś? Ekstrakt, wodę perfumowaną czy toaletową?
danaida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 13:28   #2287
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Dzisiaj testowałam :
Elle YSL -zapach intensywny ,bardzo zbliżony do któregoś z zapachów Kate Moss ,szczególnie w ostatnich akordach jest taki klubowo -fajkowy,kwiecia nie wyczułam.
Amarige -Givenchy -tutaj kwiecia cały bukiet,od koloru do wyboru.Mnie nie poruszył.Dobry na wizytę u cioci Helenki
Amarige Mariage-Na począdku wydał mi sie zbyt intensywny,eksplozja słonych kwiatów ,potem ewoluował w stronę takiego masełka z dodatkiem orientalnych i egzotycznych olejków,moja faworyta
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 17:03   #2288
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
A którą wersję testowałaś? Ekstrakt, wodę perfumowaną czy toaletową?
Wersję próbkową, czyli nie wiem Musiałabym zapytać darczyńcy.
Wiem tylko, że była tłusto-słona...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 18:12   #2289
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Shalimar - zapach duszny, ogoniasty, bardzo trwały. Jednak nie odnalazłam w nim tego czego szukałam. Zbyt udziwniony jak na klasykę. Może kiedyś go docenię, jeszcze nie teraz
Gucci Rush - moje kolejne podejście, tym razem testy globalne. Podoba mi się, trwały, z pazurem. Oryginalny, nie jest to zapach z serii " pachnie jak..." Minus, że nie rozwija się, tylko delikatnieje na skórze. Jeszcze nad nim pomyślę
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 18:31   #2290
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Wersję próbkową, czyli nie wiem Musiałabym zapytać darczyńcy.
Wiem tylko, że była tłusto-słona...
Podejrzewam, że testowałaś wersję EDP.
danaida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 18:44   #2291
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Testowałam po raz kolejny Shalimara.

EDT nie podoba mi się specjalnie. Niby EDP jest dla mnie za mocny i chciałam coś w tym typie, ale lżejszego, jednak EDT jakoś mi nie podszedł specjalnie.

Coraz bardziej właśnie zaczynam sie przekonywać do EDP, choć jednak pozostanę podziwiającą z daleka, jakoś nie widzę tego zapachu na sobie. Esencjonaly, głęboki, orientalny, pojawia się w nim jednak jakiś zgrzyt...

Testowałam też po raz drugi już Mitsouko, i wywołał u mnie lekką migrenę. Poczułam się, jakby mnie ktoś mocno uderzył w nos. I draństwo nie schodzi z nadgarstka nawet po intensywnym szorowaniu mydłem
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 19:09   #2292
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Dzisiaj testowałam :
Elle YSL -zapach intensywny ,bardzo zbliżony do któregoś z zapachów Kate Moss ,szczególnie w ostatnich akordach jest taki klubowo -fajkowy,kwiecia nie wyczułam.
Mi się kojarzy z tą klasyczną Kate

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
przetestuj pod katem zapachu wykładziny dywanowej i dzemu porzeczkowego
Dziękuję za trop Zaraz obniucham wykładzinę u TŻta coby mieć porównanie Bo na razie Red Amber mnie skonfundował, nie kojarzy mi się absolutnie z niczym.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Piąteczka!
Pamiętam, że starałam się omijać te żelki z daleka, już nie pamiętam czy były w miksie z czymś czy same... Ale samo paskudztwo by mi matka kupowała?? O wyrodna! I dopiero teraz po tylu latach to odkrywam...
Chyba bywały w różnych wersjach kolorystycznych, tudzież miks kolorów

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Lubi też babki w glanach.
Ma znakomity gust

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ciesze się, że tak pozytywnie.
Daj szansę szczególnie Onyxowi i Turmalinowi. Nie na nadgarstkach zdecydowanie. One się ładnie rozwijają.
Oczywiście, każdy dostanie globalną szansę
O Vanille Exquise i Un bois Vanille nie pisałam, bo już je znam. Niestety, nadal są tak ładne jak pamiętałam Vanille Exquise na początku mnie odrzuciło, ale jak została mi tylko kropla na dnie to postanowiłam nie dać się jej zmarnowac, wylałam na siebie i... od drugiego wejrzenia. Może z próbki od Ciebie się flaszka albo odlewka wykluje, kto wie
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 19:29   #2293
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Goutal Eau du Fier - Panie i Panowie, cóż za zapach! W otwarciu (jak na mój gust) czysto chemiczno-szpitalny: jodyna + czyste bandaże + żwirek dla kota, całościowo na wielki plus. Z czasem dym, wędzonka, sól morska, mokra tektura, smoła: znowu wielki plus. Trochę jak Patchouli 24 ale dużo ciekawsze. Dziwaczne, po stokroć dziwaczne ale bardzo mi się podoba. I oczywiście wycofane.


.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:15   #2294
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

[QUOTE=dzika truskawa;14915395]Mi się kojarzy z tą klasyczną Kate

Dzięki Truskaweczko właśnie mi chodziło o tą klasyczną
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 09:28   #2295
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Paczula Le Labo i ekstrakt z mchu dębowego

Jestem w szoku- Paczula dla mnie nie jest paczulą-patrzyłam potem na skład i sama nie wiem co za to odpowiada-wanilia , styraks Pierwsze i dominujące wrażenie- jakaś wyperfumowana damulka wysmarowała się na grubo maścią oxycort.Pachną na niej jakieś dziwne, stare rzeczy (dolce vita, poison - w każdym razie jakaś stara wanilia) ale tak się wysmarowała mazidłem, że szok.Chora musi być bardzo.I trwa na mnie ten oxycort - od początku do końca.Trwała jest na maxa.
Mój TŻ też się rzucił-popatrzył zdziwiony wielce i orzekł: dentysta, gabinet dentystyczny a konkretnie fleczer najmarniej albo amalgamat- gdzie paczula?
Na drugą łapkę powędrował mech... nie lubię cytrusów, bardzo nie lubię w zapachach.Cytrusy tu jakoś tak się pojawiają - mało wyraźnie ale jednak.Bardziej bergamotka niż cytryna, ale bergamotka jest rzeczywiście- żadna sugestia, ale to ma być mech-wilgotny, stareńki jak drzewo z którego pochodzi...las w tym dla mnie miał być, starość drzewa, szum liści.A tu nic takiego -mocna bergamotka, przestrzenna, wysoka, jasna.Dość długo to trwa, a potem...na mgnienie pojawia się to czego pragnęłam w tym zapachu...krótka chwila dla której warto ten zapach poznać - przez moment jest dla mnie pięknie(sekunda dosłownie) a potem cisza...znika.
Mój TŻ - stwierdził jeszcze okrutniej - zadbany szalet publiczny, bardzo czysty i wypsikany.Tak więc testowaliśmy ostatnio oboje.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:11   #2296
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie ,zapoluję na próbkę z Quality,muszę koniecznie poznać skoro tak

a Ellenisia jest akurat na All ale kurde tak w ciemno...i czy chętni by byli to nie wiem.....
Ha! ale z mnie ciaptak,znalzłam calutką firmową próbkę Ellenisii-będę testować
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:37   #2297
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Paczulę Le Labo testował właśnie przed chwilką maniak paczulowy, niewolnik paczulowy i ten dopiero był nieubłagany..."śmierdzi starą babą" - sorry ale musiałam i jego wypowiedź zacytować bo ja przy nim słabo kocham paczulę
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ



Edytowane przez MeryJane
Czas edycji: 2009-10-27 o 13:06 Powód: byk był
MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 13:02   #2298
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Nemo - buuuu przyzwoity i tylko tyle. Szykowalam sie na jakis orient w stylu Body Kourosa, na cos nietypowego a tu klops. Troche lawendy i przypraw na paczulowato-skorzano-cedrowej bazie + szczypta wanilii. Wszystko w zdecydowanie "za meskim" klimacie. Nie sadzilam, ze kiedys bede sie odnosic do sztucznego podzialu na meskie i damskie, jednak tutaj wyczuwam znajoma, bardzo agresywna, kolonska nute, ktora dobrze znam, bo czesto ja spotykam w zapachach meskich, ktorych nie trawie.
Cos mi w nim nie gra. Jest jak polaczenie zalazka czegos fajnego ze standardowym (zeby nie powiedziec "katalogowym") meskim zapachem. Takze plakac nie bede, ze wycofany.

..."Black sea" tez sa bardzo meskie, a jednak pociagajace...

Edit: czytam KWC i zastanawiam sie skad sie wziely: hinoki, liscie betelu, gdzies widzialam kadzidlo...mamma mia przeciez tego tam nie ma....
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-10-27 o 13:18
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:27   #2299
angel 310
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dragonheart
Wiadomości: 567
GG do angel 310
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

od jakiegoś czasu EDEN....
pierwsze wrażenie rany,ale dziwadło, po jakimś czasie "nie jest źle" ale coś mnie drażni, jakby puder??
każdy następny test wypada coraz lepiej, te perfumy po prostu mają swoją osobowość, trzeba je poznać i oswoić
trwałość niesamowita, flakonik bardzo mi się podoba( zaczęłam testy prze flakonik-zauroczył mnie)
zastanawiam się nad zgrabną 30
angel 310 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 06:55   #2300
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez angel 310 Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu EDEN....
pierwsze wrażenie rany,ale dziwadło, po jakimś czasie "nie jest źle" ale coś mnie drażni, jakby puder??
każdy następny test wypada coraz lepiej, te perfumy po prostu mają swoją osobowość, trzeba je poznać i oswoić
trwałość niesamowita, flakonik bardzo mi się podoba( zaczęłam testy prze flakonik-zauroczył mnie)
zastanawiam się nad zgrabną 30
To i tak ładnie.Moje pierwsze doznanie jak powąchałam Eden to jakbym weszła do mokrego po deszczu [czemu nie ulewie ?] lasu ,pełnego mokrego bluszczu ,zroszonej przydeptanej trawy,i ziemi.Zapach bardzo wilgotny rzekłabym.
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 11:14   #2301
trigonella
Rozeznanie
 
Avatar trigonella
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 689
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Wild woods Coty- faktycznie bardzo ciekawy zapach . Na początku czuję ogromne podobieństwo do BC z mocnym dodatkiem sosny, później zapach wysładza się, sosna znika pojawia się olejek sandałowy ale na szczęście nie taki z gatunku tłustych i ciężkich. Właściwie mogę napisać że na mojej skórze te perfumy pachną jak BC z dodatkiem czegoś słodkiego, takiej nalewki na olejku sandałowym . Niestety zapach nie jest trwały , a szkoda.

Iris nobile Acqua di Parma edp - bardzo trwały, słodki ale nie owocowy, to raczej taka kwiatowa słodycz, kojarzy mi się z jaśminem .
Na mojej skórze nie jest ani trochę pudrowy. Dodam jeszcze że na początku wyczuwam mocny akord ylang-ylang (jednej z mich zapachowych traum),który szczęśliwie nie trwa długo .
Moim zdaniem to zapach klasycznie elegancki, bardzo kobiecy i bardzo bezpieczny .
__________________
Arkona

Where is your God
trigonella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:26   #2302
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Asja Fendi - różane wino domowej roboty z goździkami i odrobiną mydła. Smaczne... i zbyt kobiece, dobrze, że to tylko miniaturka. Może puszczę ją w świat, hmmm.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 08:35   #2303
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Poison - no nie kochamy się z truciznami, i w ogóle z Diorem zapachowym
moja skóra i mój nos mówią jednogłośnie: nie!
w Poison szukałam śliwki dekadenckiej
znalazłam śliwkę soczystą -miłą, przyjemną i grzeczną - w nieznośnym (jak dla mnie), pańciowatym towarzystwie
za to kolor flakonika - mrauuuu

Mauboussin EDT nowa wersja - rozczarowanie na całej linii
nijaki zapach, ktoś już to napisał - popłuczyny po słodko-dymnej wersji poprzedniej
na nadgarstku wyszło mydło i tak mnie zmęczyło, że nawet nie wzięłam próbki z Sephory na testy globalne
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 08:43   #2304
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez selya Pokaż wiadomość
Poison - no nie kochamy się z truciznami, i w ogóle z Diorem zapachowym
moja skóra i mój nos mówią jednogłośnie: nie!
w Poison szukałam śliwki dekadenckiej
znalazłam śliwkę soczystą -miłą, przyjemną i grzeczną - w nieznośnym (jak dla mnie), pańciowatym towarzystwie
za to kolor flakonika - mrauuuu
a to ciekawe... bo na mnie ta ciężka i słodka śliwa jest w takim dymnym, wędzonym wręcz towarzystwie przypraw...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:03   #2305
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Crystal Noir - i znów miło dla nosa, ale bez zachwytu, nieco mydełka tuż przy skórze i nic poza tym, napewno mało zapamietywalny.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:10   #2306
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a to ciekawe... bo na mnie ta ciężka i słodka śliwa jest w takim dymnym, wędzonym wręcz towarzystwie przypraw...
smakowite to co piszesz
aczkolwiek zupełnie mi obce, w odniesieniu do Poison
z nas dwóch to Ty jesteś szczęściarą
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 11:02   #2307
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez selya Pokaż wiadomość
Poison - no nie kochamy się z truciznami, i w ogóle z Diorem zapachowym
moja skóra i mój nos mówią jednogłośnie: nie!
w Poison szukałam śliwki dekadenckiej
znalazłam śliwkę soczystą -miłą, przyjemną i grzeczną - w nieznośnym (jak dla mnie), pańciowatym towarzystwie
za to kolor flakonika - mrauuuu

Mauboussin EDT nowa wersja - rozczarowanie na całej linii
nijaki zapach, ktoś już to napisał - popłuczyny po słodko-dymnej wersji poprzedniej
na nadgarstku wyszło mydło i tak mnie zmęczyło, że nawet nie wzięłam próbki z Sephory na testy globalne
Co do Poisona to jestem w szoku ,na mnie czuć drapieżną wędzoną śliwę ,taką dużą co się je wkłada w schabowe do zapieczenia .
Maubussin -ja tam śliwki nie czuję,tylko kilogram gorzkiej czekoladowej praliny
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 12:06   #2308
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Mont Blanc Presence d'une Femme - testowałam jakiś czas temu - zapamiętałam je jako łagodne, nie-słodkie, przy skórze. Dziś użyłam ich z całej próbki.
Jestem pod wrażeniem trwałości - po 6 godz. nadal czuję je wyraźnie, są lekko ziołowe, wytrawne, spokojne. To naturalna niewymuszona elegancja, ale równocześnie coś młodzieńczego, co kojarzy mi się ze sportem, a może nawet są to "wakacje na żaglach". Rozważam zakup wiosną.
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 12:31   #2309
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Midnight Poison Dior

jednak nie dla mnie.Próbowałam, próbowałam i niestety. Kobiece, bardzo kobiece, szlachetne ale ... żadnego szaleństwa w nich nie ma...a tego chciałabym w nocnej truciźnie.Zwłaszcza, że ambra tam i paczula...zamęczyłabym się nimi.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:19   #2310
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Co do Poisona to jestem w szoku ,na mnie czuć drapieżną wędzoną śliwę ,taką dużą co się je wkłada w schabowe do zapieczenia .
Maubussin -ja tam śliwki nie czuję,tylko kilogram gorzkiej czekoladowej praliny
już nie pierwszy raz mam wrażenie, że jestem z innej przestrzeni zapachowej
rzadko zdarza mi się czuć w perfumach to co inni
niemniej zdarza się i chyba nie powinnam narzekać
bo jest jeszcze bardzo niszowy obszar zapachowy, w którym przebywa Polly
Polly pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Midnight Poison Dior

jednak nie dla mnie.Próbowałam, próbowałam i niestety. Kobiece, bardzo kobiece, szlachetne ale ... żadnego szaleństwa w nich nie ma...a tego chciałabym w nocnej truciźnie.Zwłaszcza, że ambra tam i paczula...zamęczyłabym się nimi.
i tu się zgodzę
żadnego szaleństwa
a obiecali
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.